>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Miesiączka

A 498

addam44

Użytkownik
Zawsze kibicuję takim wariatom ???? Przy poprzednich kuponach trzymałem kciuki, ale z powyższą taśmą nie masz szans. Chyba nawet nie wiesz w co się wpakowałeś i nie mam tutaj na myśli ilości spotkań, kursów itd. ale twoje wybory przy tym kuponie są bardzo złe.
Lens, Torino, Celta to raczej spodziewane niespodzianki, 3 ewidentne miny na ten weekend, a ty władowałeś wszystkie 3 ???? Atletico z Realem w LM też może zrobić niespodziankę. Napoli w LE ma taką zaliczkę bramkową, że może przegrać 0:2 i przechodzi dalej.
Właściwie to dla jaj wezmę sobie te typy, których nie odrzuciłem i też puszczę tasiemkę żeby o tym nie zapomnieć. https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDI1MTExNjU4ODYwMDpxf2Pz%2BvIY372mIgo%3D&amp;amp;kind=MAIN

A tak naprawdę to jedyny typ do grania to ten Bayern.
Ba mysle ze mozna by to puscic system 2z8 czy 3z8 na przeciwstawne typy bo kursy na nie to w wiekszosci 3.00-5.00 ????

@Tyche&gt;&gt;&gt;a kto temu winien?Najpierw sprowokowales klotnie,pozniej zaczales sie chwalic jaki z ciebie super typer,na koniec sam wyznaczyles....sobie kosmiczny cel by doprowadzic do pojedynku z edi8.I jakos droga do tego pojedynku coraz dluzsza...A ze ludzie chwalipiet nie lubia to...pijesz piwo ktore sam uwarzyles????
 
T 11

tyche

Użytkownik
W odpowiedzi na Wasze komentarze napiszę krótko : nie wiem czy urodziłem się po to, aby zostać typerem ale na pewno po to aby wygrywać, jestem typem zdobywcy i zawszę mierzę najwyższe cele. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem, zawsze wyznaczam sobie cele i konsekwentnie do nich dążę, teraz co jest moim priorytetem ? Wygranie dużej sumy pieniędzy i udowodnienie innym, że znam się na rzeczy.
Co do komentarza : Logicus , cieszę się że masz inne zdanie co do niektórych moich typów. Po to jest forum, aby użytkownicy wypowiadali się na ten temat i oczywiście każdy może mieć inne zdanie i to jest piękne.
Gdybym mógł cofnąć czas i puścić ten kupon ponownie nie zmieniłbym w nim ani jednego typu.
Pamiętajcie, że życie to gra, nieustannie mierzymy się z różnymi przeciwnościami. Nigdy nie wiesz jaka jutro przyjdzie karta, trzeba brać życie takim jakie jest i sprawić by liczył się każdy dzień
 
shady_7 13

shady_7

Użytkownik
Dzisiaj zamiast meczu Ligi Mistrzów, siadam z całą rodziną przy komputerze, zaparzamy herbatę, chrupiemy ciastka i czytamy twoje komentarze... wykończony jestem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 11

tyche

Użytkownik
Nie ma czego się obawiać, wszystko wejdzie. Jestem tego pewien. Gdybym chociaż przy jednym z typów miał lekki znak zapytania, nie uwzględniłbym go w swoim kuponie, a więc pełen spokój.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Nie ma czego się obawiać, wszystko wejdzie. Jestem tego pewien. Gdybym chociaż przy jednym z typów miał lekki znak zapytania, nie uwzględniłbym go w swoim kuponie, a więc pełen spokój.
Gdyby to bylo takie proste to wszyscy tutaj bylibysmy milionerami. Z tej tasiemki ktora skleiles na luzaku NIE wejdzie ci 1/3 spotkan.
Tak czy inaczej bede ci kibicowal bo takie tematy czyta sie najlepiej ???? :spokodfhgfh:
 
M 1

marasco

Użytkownik
Ja niestety nie wierzę, że to wejdzie ale nie jestem aż takim pesymistą jak reszta, jeśli miałbym obstawić, to że nie wejdą ze dwa spotkania, a pewnie i jedno, bo z zasady życie działa w ten sposób, że musi z Ciebie zadrwić. ;)
Natomiast mam NADZIEJĘ, że Ci się uda, tylko dlatego, żeby wszyscy Panowie wyżej obsrali się z zazdrości. ;)
 
K 22

kasztelan92

Użytkownik
Nie ma czego się obawiać, wszystko wejdzie. Jestem tego pewien. Gdybym chociaż przy jednym z typów miał lekki znak zapytania, nie uwzględniłbym go w swoim kuponie, a więc pełen spokój.
To następnym razem nie typuj meczów z tygodniowym wyprzedzeniem tylko z miesięcznym albo nawet półrocznym. Skoro nic nie mąci Twojego spokoju. Robisz z siebie pajaca na tym forum od jakiegoś czasu, większość osób czyta Twoje posty tylko żeby poprawić sobie humor. W ciągu najbliższych dni jestem pewien, że pojawi się tekst w stylu:
&quot;No cóż, kupon nie wszedł, a byłem go w 100% pewien. Dałbym sobie rękę uciąć, że pieniądze z kuponu są już w mojej kieszeni. Niestety nie dojdzie do mojego pojedynku z Edim ale prawda jest taka, że nie muszę nikomu nic udowadniać, bo znam swoją wartość i wiem, że doświadczeniem i umiejętnościami przebijam 99% pozostałych forumowiczów. Pamiętajcie żeby się kochać, brać garściami z każdego kolejnego dnia, cieszyć się, że jesteście zdrowi, macie rodzinę i macie gdzie mieszkać, bo są ludzie, którzy o tych rzeczach mogą pomarzyć. Bądźcie szczęśliwi, a ja idę robić z siebie pajaca na innym forum.&quot; A i koniecznie w tej wiadomości dodaj coś o tym, że jesteś typem zwycięzcy, a przegrany kupon jest tylko przykładem w jaki sposób stajesz się silniejszy mentalnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 11

tyche

Użytkownik
Widzę, że nie wierzycie w mój kupon. Trudno zobaczymy co powiecie za kilka dni. A co do Pana Kasztelana92 to powiedz mi co jest w tym złego, że typuję z kilkudniowym wyprzedzeniem ? Czy mam co dziennie coś na siłę typować i np. dziś wybrać m.in ligę Wietnamską ?
 
K 22

kasztelan92

Użytkownik
Choćby to, że może się przydarzyć kontuzja jednemu czy drugiemu zawodnikowi. Tak samo jak wiele drużyn skupia się szczególnie na tych etapach europejskich pucharów, tak w następnej kolejce ligowej ZAWSZE któraś z tych drużyn potraci punkty. Wychodząc dzisiaj na Atletico i jednocześnie wiedząc, że 4 podstawowych zawodników nie zagra, piłkarze Realu zmobilizują się dużo bardziej niż zawsze. Ale grając w weekend z Celtą (chyba) część z nich będzie grała dużo słabiej niż dzisiaj, bo motywacja będzie zupełnie inna i będą chcieli osiągnąć wynik jak najmniejszym wysiłkiem co często kończy się stratą punktów.
Jeżeli oglądałeś wczoraj mecz Barcelony to zapewne zwróciłeś uwagę na to, że drugą połowę zagrali kompletnie na stojąco. W pierwszym kwadransie zrobili to co mieli zrobić, dograli do przerwy, a druga połowa to już jak najmniejsza utrata sił (patrz zachowanie Messiego większość drugiej połowy). Więc Twój kupon nie ma prawa wejść, ponieważ któraś z drużyn grających dzisiaj lub jutro bankowo potraci punkty w weekend.
 
T 11

tyche

Użytkownik
Ogólnie ludzka mentalność nastawiona jest na jedną wielką krytykę. Liczę się z tym, że jak wygram to połowa osób, która teraz mnie krytykuje zamilknie a jeśli przegram to dwa razy więcej osób zabierze głos. Tacy są ludzie i z tym trzeba się liczyć. Z obstawianiem meczy jest jak z prostytutką, nie można traktować kuponów jak szmaty, trzeba je szanować i wierzyć w to, że mają w sobie ukrytą moc, moc zwycięstwa.
 
K 22

kasztelan92

Użytkownik
Owszem, głos zabierze dwa razy więcej osób tylko dlatego żeby może dotarło do Ciebie jak bardzo zadufaną osobą jesteś. A przy okazji może się nauczysz, że warto mieć w sobie trochę pokory, bo na pewno jest bardzo przydatna. Mimo wszystko powodzenia, a niezależnie czy wygrasz czy przegrasz, ja i tak się odezwę. Pozdro.
 
M 1

marasco

Użytkownik
Tak samo jak wiele drużyn skupia się szczególnie na tych etapach europejskich pucharów, tak w następnej kolejce ligowej ZAWSZE któraś z tych drużyn potraci punkty. Wychodząc dzisiaj na Atletico i jednocześnie wiedząc, że 4 podstawowych zawodników nie zagra, piłkarze Realu zmobilizują się dużo bardziej niż zawsze. Ale grając w weekend z Celtą (chyba) część z nich będzie grała dużo słabiej niż dzisiaj, bo motywacja będzie zupełnie inna i będą chcieli osiągnąć wynik jak najmniejszym wysiłkiem co często kończy się stratą punktów.(...) Więc Twój kupon nie ma prawa wejść, ponieważ któraś z drużyn grających dzisiaj lub jutro bankowo potraci punkty w weekend.
Ale się uśmiałem ???? A czy to, że dzisiaj ze smakiem zjadłeś cały obiad znaczy, że jutro zostawisz resztki? Na pewno zostawisz! Na pewno!!! Nie ma prawa, żebyś nie zostawił, bo dzisiaj zjadłeś wszystko!!!! ????
edit: jeśli nie widzisz w tym analogii, to tylko i wyłącznie Twój problem, ale taka &quot;analiza&quot; to wróżenie z fusów i zupełnie niczym się nie różni od postawienia wyniku &quot;w ciemno&quot; ????
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Choćby to, że może się przydarzyć kontuzja jednemu czy drugiemu zawodnikowi. Tak samo jak wiele drużyn skupia się szczególnie na tych etapach europejskich pucharów, tak w następnej kolejce ligowej ZAWSZE któraś z tych drużyn potraci punkty. Wychodząc dzisiaj na Atletico i jednocześnie wiedząc, że 4 podstawowych zawodników nie zagra, piłkarze Realu zmobilizują się dużo bardziej niż zawsze. Ale grając w weekend z Celtą (chyba) część z nich będzie grała dużo słabiej niż dzisiaj, bo motywacja będzie zupełnie inna i będą chcieli osiągnąć wynik jak najmniejszym wysiłkiem co często kończy się stratą punktów.
Jeżeli oglądałeś wczoraj mecz Barcelony to zapewne zwróciłeś uwagę na to, że drugą połowę zagrali kompletnie na stojąco. W pierwszym kwadransie zrobili to co mieli zrobić, dograli do przerwy, a druga połowa to już jak najmniejsza utrata sił (patrz zachowanie Messiego większość drugiej połowy). Więc Twój kupon nie ma prawa wejść, ponieważ któraś z drużyn grających dzisiaj lub jutro bankowo potraci punkty w weekend.
po części bym się nie zgodził, Realowi dziś nie będzie dlatego łatwiej że maja większą motywację z powodu kłopotów atletico a po prostu dlatego że przeciwko nim wyjdzie 4 teoretycznie słabszych graczy. Motywacja jest ta sama bo niestety albo awans i kasiora albo out, to nie liga ze moga nadrobić starty.
Co do sytuacji ze po pucharach z reguły drużyny w nich biorące notują gorsze wyniki można by i sie teoretycznie zgodzić.
@Tyche oczwiscie życze powodzenia ale uważam że coś nie wejdzie i stawiam na napoli albo fiorentine że jednak odwalą lipe.
 
K 22

kasztelan92

Użytkownik
po części bym się nie zgodził, Realowi dziś nie będzie dlatego łatwiej że maja większą motywację z powodu kłopotów atletico a po prostu dlatego że przeciwko nim wyjdzie 4 teoretycznie słabszych graczy. Motywacja jest ta sama bo niestety albo awans i kasiora albo out, to nie liga ze moga nadrobić starty.
Co do sytuacji ze po pucharach z reguły drużyny w nich biorące notują gorsze wyniki można by i sie teoretycznie zgodzić.
@Tyche oczwiscie życze powodzenia ale uważam że coś nie wejdzie i stawiam na napoli albo fiorentine że jednak odwalą lipe.
Nie napisałem, że będzie Realowi łatwiej, pisałem tylko, że będą dużo bardziej zmobilizowani dzisiaj niż to będzie w niedzielę przeciwko drużynie Celty. Dla takiego Chicharito albo Coentrao nie ma lepszej okazji do pokazania swoich umiejętności niż dzisiaj. Tylko w takich meczach mogą faktycznie udowodnić, że role rezerwowych nie są dla nich, stąd napisałem o większej mobilizacji ze strony Realu w dniu dzisiejszym.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Natomiast mam NADZIEJĘ, że Ci się uda, tylko dlatego, żeby wszyscy Panowie wyżej obsrali się z zazdrości.
Czego tu zazdrościć? Przecież w dalszym ciągu jest to gra 4fun - nie za realne pieniądze.
Co niektórzy ekscytują się tym wątkiem jakby był to finał rozgrywek szachowych.
 
T 11

tyche

Użytkownik
Dziś kolejne wielkie mecze z kuponu. Fiorentina - D. Kiev i Napoli - Wolfsburg z pewnością w obydwu nie zabraknie emocji do ostatnich minut. Mimo, że Napoli ma już praktycznie zapewniony awans do dalszej części rozgrywek to wątpię, że przed własną publicznością będą chcieli przegrać, natomiast Fiorentina pomimo ostatniej dość kiepskiej gry w Serie A na własnym boisku nie powinna przegrać z D. Kiev. Tak więc 1-X w obydwu meczach jest bardzo bardzo prawdopodobny.
 
Do góry Bottom