>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Migracja - uwagi, status błędy

Status
Zamknięty.
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Na minusowa reputację powinien być oddzielny licznik, odjete z ogólnego licznika także, a pod spodem aktualna pula minusów, która też się zwiększa i zmniejsza. Bo niektorzy nie potrafią obstawiać i podają @ 1.30 a przy 6 tys reputacji minusy nigdy nie będą widoczne (dzieciaki albo sami sobie nastawiali) a tak bedzie miało to realne przełożenie
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
od piatku mam problem z forum.. gdy jestem zalogowany, przegladam tematy okolo 5 minut, nagle strona przestaje dzialac... wyswietla sie blad polaczenia... dopiero po odczekaniu kilku godzin jestem wstanie wejsc ponownie na strone.
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
od piatku mam problem z forum.. gdy jestem zalogowany, przegladam tematy okolo 5 minut, nagle strona przestaje dzialac... wyswietla sie blad polaczenia... dopiero po odczekaniu kilku godzin jestem wstanie wejsc ponownie na strone.
juz jest ok... przez dwa dni taki komunikat mi sie pojawial:
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Przy okazji zapytam, to forum ma jakiś regulamin? Jeśli tak to chyba wypadało by go jakoś na widoku podpiąć ;)
Bedzie tworzony zarowno dla userow, jak takze jedne zasady dla dzialow i moderatorow. Pracujemy nad tym ????
Cel jest jeden, wprowadzenie jasnych zasad a takze zeby wszystkim sie milej tutaj komunikowalo z innymi. Dalej bedziemy tepic spam, wulgaryzmy, moze nawet bardziej niz teraz, jednak bedziemy bardziej elastyczni w przypadku rozmow miedzy userami, tymi rzetelnymi i prowadzonymi na pewnym poziomie komunikacji.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Czy tylko ja nie mogę edytować postów? Jeśli jest już taka możliwość to gdzie mogę to zrobić?
Miłego dnia!
Na samym dole posta masz button edytuj.
greenvoice czy nie jest problem z ustawieniami? Bo juz ktoras osoba pisze o tym...
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
problem z dodawaniem reputacji za posty, chcialem dac dwom uzytkownikom repke i niestety ale podczas dodawania mieli i mieli i nic nie idzie . prosze o poprawe tego bledu
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Kilka uwag ode mnie, nie pretensje, tylko zwracam uwagę na małe błędy.
1 - Reputacja chyba coś kuleje, od momentu przełączenia się na nowy soft dostałem parę punktów a liczba dalej jest taka sama.
2 - Logo forum tylko w lewej połowie jest odnośnikiem do strony głównej. W dzisiejszych czasach już chyba każdy jest przyzwyczajony, że całe kliknięcie na logo przenosi na główną. Tutaj tylko połowa po lewej stronie.
3 - Czy belka z nazwami buków w logo nie jest trochę nieaktualna? Mam znajomego, który może edytować Wam to za darmo z mojego polecenia. Bo obecność Tobet czy BetClick (stara nazwa) trochę razi ;)
4 - Emotki. Nowe nie znaczy lepsze. Ja od lat jestem przywiązany do znanego ???? i innych klasyków które były na starej wersji forum. Nowości, wiadomo, trzeba iść do przodu, ale to co sprawdzało się idealnie powinno zostać. Obecne emoty średnio wyglądają i dopiero po bliższym przyjrzeniu się widać, że to coś więcej niż żółte kółko ;)
Trochę trudno się przyzwyczaić, ale wiadomo, że nie można tkwić przez lata w tym samym, szczególnie jeśli chodzi o internet i zmiana była nieunikniona. Przemo odszedł do lamusa, VBulletin też musiało to spotkać ;)
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
gucci-mane dzieki za celne uwagi ????
Belkami z bukami zajme sie tylko jak uporamy sie z &quot;problemami&quot; technicznymi, ktore w tym momencie maja priorytet. Forum bedzie teraz przygotowane na promocje u bukow itd. Bedziemy o tym naszych uzytkownikow informowac.
Emoty - tu pewnie kwestia gustu.
Reputacja - moga wystepowac jakies zawirowania po przeniesieniu forum, ale nie sadze, zeby same sie dodawaly pkt. Tu pewnie jakis sporadyczny blad wystapil, lub aktualizacja licznika etc.
Logo - z tego co widze cala belka na gorze po kliknieciu przenosi na strone glowna.
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Wydaje mi się, że nie mam również przycisku &quot;Reportuj&quot; . Przycisk &quot;edytuj&quot; wrócił, ale brakuje mi chyba &quot;reportuj&quot;. Można by było coś pomóc? ;) Miłego dnia!
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Wydaje mi się, że nie mam również przycisku &quot;Reportuj&quot; . Przycisk &quot;edytuj&quot; wrócił, ale brakuje mi chyba &quot;reportuj&quot;. Można by było coś pomóc? ;) Miłego dnia!
Sprawdź proszę teraz ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom