>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2015 (18.04-4.05.2015)

Status
Zamknięty.
testerek13 11

testerek13

Użytkownik
Ronnie O&#39;Sullivan vs Craig Steadman
O&#39;Sullivan over 1,5 centuries @ 1.80
To powinien byc szybki pojedynek , Roonie nie wziął udzialu w China Open bo chcial w ciszy potrenowac przed najwieksza impreza czyli MŚ. W tym pojedynku gram over 1,5 centuries poniewaz spodziewam się , ze Roonie bedzie chcial w ladnym stylu pokonac Steadmana , który nie powinien byc zadnym rywalem dla Rooniego. A wysokie breaki napewno dodadza Rooniemu jeszcze wiekszej pewnosci siebie , ktorej i tak mu nie brakuje a wiemy , ze zbudowanie setnego breaka to nie jest dla niego problem i mysle , ze dwa spokojnie zrobi w tym meczu. Jednego mozemy byc pewni Roonie bedzie chcial w pieknym stylu wygrac ten mecz zeby postraszyc swoich najwiekszych rywali czyli Selbyego i Trumppa . Choc ja do tego grona dodal bym jeszcze Dinga i Williamsa.
Bardzo spodobal mi sie tez typ Psotnicka , ktory sam postanowilem zagrac, mianowicie chodzi mi o ten
Ronnie O&#39;Sullivan v Craig Steadman
1st 4 Frames Correct Score
Typ: Ronnie O&#39;Sullivan 4-0 @ 4.20
Paddy Power
Mysle, ze w pelni skupiony na swojej robocie Roonie spokojnie ma szanse ugrac to 4-0.

Mark Williams - Matthew Stevens
Williams Over 0.5 centuries @1.83

Stevens to nie ten sam zawodnik co kiedys , owszem to samo mozna powiedziec o Williamsie ale on ostatnio prezentuje w miare wysoki poziom a zbudowanie jednego setnego breaka nie powinno byc dla niego problemem bo wiemy dobrze , ze Mark ma ostatnio przeblyski i ja go stawiam w tym turnieju obok Dinga w rownej lini za trojka faworytow o ktorych pisalem wyzej.
 
katalizator 148

katalizator

Użytkownik
Trump - Carrington
Trump -4,5 ⛔
1,57

dla mnie tutaj szykuje sie powtorka z dzisiejszego meczu ronniego. carrington w ładnym stylu przeszedł przez kwale, ale zawodnicy pokroju trumpa to po prostu za wysoka półka. różnica klasy albo i dwóch, do tego carrington debiutuje w mistrzostwach wiec siłą rzeczy będzie zestresowany i może popełniać proste błędy. jak dla mnie 10-5 judd powinien izzi ogarnąć.
bet365
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Judd Trump - Stuart Carrington
Lider po 1. czterech frame&#39;ach Trump 1,61 ✅
bet365

Spotkanie co kolega wyżej. Dodać można, że nie spotkali się jeszcze przy stole, a w ostatnim czasie obaj pokonali Pana Petera Ebdon&#39;a (szczegół mało istotny). Trampek na krótszym dystansie mecz zakończył z wynikiem 5:1,a jego rywal 10:7 co oznacza, że mecz był raczej wyrównany.
Wybrałem taki typ ponieważ jestem przekonany, że Trump będzie chciał dobrze wejść w mecz i szybko zbudować lekką przewagę. Spodziewam się wyniku 3:1✅ (po 4. frame&#39;ach).
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Shaun Murphy - Robin Hull
Już dzisiaj zmagania w Crucible Theatre zacznie mój faworyt do gry w finale Shaun Murphy. 32-letni Anglik wreszcie notuje sezon na miarę swojego talentu, choć trzeba przyznać, że turnieje bezpośrednio przed mistrzostwami nie należały do udanych. Jest to gracz wszechstronny, który potrafi wbijać sporo wysokich breaków, ale nie obca jest mu też gra taktyczna. W ostatnich latach w każdym swoim meczu na mistrzostwach świata notował przynajmniej 1 setkę na mecz, a często nawet dwie. W tym sezonie z dorobkiem 39 setek razem z O&#39;Sullivanem są na 3 miejscu w tym rankingu. Robin Hull to 40-letni zawodnik z Finlandii, ktory notuje dość przeciętny sezon. Ciężko doszukać się jakiś sukcesów, czy dużych nazwisk na rozkładzie. Do turnieju głównego przedostawał się przez kwalifikacje i tutaj trzeba mu oddać, że przeszedł je bardzo pewnie eliminując McCruddena, Woollastona i Figueiredo. W każdym z tych spotkań notował podejście 100-punktowe. W tym sezonie obaj panowie spotkali się w UK Championship i górą był Anglik w stosunku 6-3. Tutaj też nie widzę innego scenariusza jak pewna wygrana Murphego, uważam też, że mecz powinien obfitować w setki.
over 1,5 setki 1,8 Bet365 ✅
Hull over 0,5 setki 2,20 Bet365 ⛔
Shaun Murphy to win and make 2 or more match century breaks 3,00 Williamhill ✅
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Judd Trump - Stuart Carrington [wynik I mini sesji]Typ: 4-0 @ 4.50 WilliamHill
Starcie dwóch młodych, angielskich graczy. Jednak na tym podobieństwa się kończą. Trump jest o wiele bardziej doświadczony od swojego rywala i ma olbrzymie obycie w najważniejszych imprezach snookerowych. Również w każdym elemencie snookerowego rzemiosła góruje nad swoim przeciwnikiem. Podobnie, jak we wczorajszym starciu O&#39;Sullivana spodziewam się, że stres i trema zrobią swoje szczególnie na początku spotkania. Spodziewam się wysokiej wygranej Trumpa, a w szczególności dominacji w I mini sesji.
Shaun Murphy - Robin Hull [najwyższy brejk w meczu] Typ: Robin Hull @ 3.25 WilliamHill
Robin Hull w bardzo ładnym stylu wraca do snookerowego światka. Po przezwyciężeniu choroby Fin potwierdza swoją przynależność do światowej czołówki. Szczególnie muszą imponować eliminacje do MŚ w wykonaniu Robina , gdyż w trzech starciach stracił zaledwie 13 frejmów, prezentując przy tym wiele wysokich brejków. Murphy bezsprzecznie również jest w dużej formie. Shaun zmienił styl gry z bardzo taktycznej na bardziej ofensywną. Jednak w najważniejszych momentach wciąż rozsądek bierze górę nad szaleństwem, także nie spodziewam się by Murphy zawsze ryzykował wbiciem na rzecz bezpiecznej odstawnej. Hull nie ma nic do stracenia i musi grać ofensywnie. Dlatego też choć wróżę mu porażkę, to jednak po meczu, w którym ugra z 6-7 frejmów, zaś kilka z nich zakończy się mocnym punktowaniem
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ronnie O&#39;Sullivan - Craig Steadman (7-2)
Typ: Ronnie O&#39;Sullivan -6.5 @ 1.73 ✅ 10-3
William
Dobry kurs na dokończenie meczu przez Rakietę już w pierwszych 4 frejmach 2 sesji. Można powiedzieć, że Ronnie idzie śladami Robbo, który dokładnie takim wynikiem zakończył 1 sesję, a mecz zamknął w następnych 3 frejmach. Tutaj handicap daje nam nawet bufor 1 frejma dla Steadmana i to w pełni wystarczające zabezpieczenie. Jak na debiutanta przeciwko głównemu faworytowi, to Stedaman i tak całkiem nieźle pokazał się w 1 sesji, zwłaszcza do przerwy, nawet wykradł jednego frejma faworytowi, ale potem już zaczęły się błędy pokazujące, że ranking nie kłamie (Steadman 81.). Sam fakt jego obecności w głównym turnieju to ewenement, ale obawiam się, że Ronald nie będzie przedłużał tego okresu.
M.Williams vs M.Stevens (2-7)
Typ: Over 14.5 @ 1.62 ⛔ 2-10 łoo matko, jaki gwałt.. Williams wczoraj i dzisiaj beznadzieja.
Marathon
Jak dla mnie dobry kurs na uniknięcie pogromu przez Williamsa. Słaba pierwsza sesja Williamsa w połączeniu z dobrą grą Stevensa dała taki wysoki wynik. Ale długo taka dysproporcja w jakości gry trwać nie może, Williams musi podnieść swój poziom, bo gorzej się grać nie dało, a to powinno zapewnić wyrównaną sesję, a może nawet małe odwrócenie ról. Te 3 frejmy Markowi powinny spokojnie wpaść na licznik, zresztą przypuszczam, że Matthew nie będzie forsował na kumplu jakiegoś upokarzającego blowoutu, bo nie ma takiej potrzeby i skupi się na spokojnym dowiezieniu wygranej do mety (Swoją drogą ciekaw jestem o czym myśleli oddsmakerzy, którzy dają wyższy kurs na over 14.5 niż na handicap +5.5, co przecież przy takim wyniku oznacza dokładnie to samo. Spodziewają się, że Stevensowi będą odpisywali frejmy, czy jak? Nieważne, ale warto korzystać na takiej niefrasobliwości).
Shaun Murphy (ENG) - Robin Hull (FIN)
Ile century break&#39;ów będzie w tym meczu?
Typ: Więcej niż 1,5 @ 1.95 b.win ✅ 2
Ile &#39;century breaks&#39; zdobędzie w meczu zawodnik 2?
Typ: Więcej niż 0,5 @ 2.70 b.win ⛔
Najwyższy break w meczu
Typ: Robin Hull @ 3.25 Bet.365 ⛔
Przesadzony kurs na wyższy brejk Hulla, przypuszczam, że głównie z uwagi na spodziewaną mniejszą liczbę frejmów jaka mu przypadnie, co wcale nie musi być prawdą. Oczywiście Murphy to jeden z najlepszych wbijaczy w tym sporcie, ale Fin też ma nieprzeciętną smykałkę do budowania brejków. W kwalifikacjach sobie nie żałował, wbił 5 setek i wszystkie to były grube podejścia (112, 125, 138, 126, 139), więc nawet jak Murphy odpowie setką (czego można się spodziewać), to nie przeskoczy wyniku Fina. Szans na punktowanie dla obu będzie sporo, obaj prezentują ofensywny styl szybko forsując wbicia, co siłą rzeczy generuje szanse dla obu. Dlatego powinniśmy zobaczyć przynajmniej 2 setki w tym jedną w wykonaniu Hulla.
 
K 127

kwoko

Użytkownik
Trump - Carrington
Wiadomo kto jest faworytem i przewidywac mozna łatwo, ze przewaga Trumpa bedzie spora. Tym niemniej kursy nie rozpieszczają, trzeba wziąc spory handicap by kurs byl rozsadny. Natomiast znalazłem lepsze wyjscie - dla mnie bet dnia.
Kto zdobedzie najwyzszego breaka w meczu
Trump 1,444 Mara ton
Kursy u konkurencji sa rzedu 1,2-1,25 (mozliwy sure bet!), Maraton wychylil sie z wyzszym, dla mnie bedacym sporym value. Wiadomo z jaką łatwoscia Trump buduje wysokie podejscia, w tym sezonie setki wpadaja mu same. A jeszcze w takim meczu, gdzie czesto nie bedzie presji, tylko odskoczy szybko na 2-3 frejmy, bedzie mogl troche zaryzykowac, a nawet, jak bedzie okazja, sprobowac atakowac breaka maksymalnego. Setki w ostatnich 2 sezonach: 50 rok temu, 72 teraz, srednio raz na ~10 rozegranych frejmow wbija stówe. Młody Carrington poki co robi takie podejscia od swieta (7 w tym sezonie, 5 w poprzednim). Biorę tez over 1.5 setki Trumpa za 2,2
 
H 13

hardtrec

Użytkownik
Williams - Stevens
(aktualny wynik 2-7)
Wygra mecz: Williams
kurs:5.5
bet365
Dzisiaj czas na odwrócenie ról o 180 stopni , czas na spięcie pośladów przez Williamsa i wzięcie sie do swojej roboty . Wczoraj zagrał jak amator nie trafiając prostych bil i mając czyste układy do skończenia frejma . Gorzej już na pewno nie zagra bo po prostu najprościej w świecie słabiej się nie da . W ostatnich latach tym bardziej dobrze się grało Williamsowi ze swoim aktualnym przeciwnikiem także czekamy na ostry zryw !
 
testerek13 11

testerek13

Użytkownik
Ronnie O&#39;Sullivan vs Craig Steadman (7-2)✅✅
Ronnie O&#39;Sullivan (-6.5) @ 1.57
Nie ma co sie rozpisywac, Ronnie powinien szybko zakonczyc ten pojedynek w drugiej sesji i mysle , ze po takim kursie warto spróbować.

M.Williams vs M.Stevens (2-7)⛔⛔ nie moge uwierzyc w to , ze Williams tak wtopil.
Williams (+4.5) @ 1.83
Nie ma co sie oszukiwac, Mark fatalnie zagral pierwszą sesje ale jest to na tyle doswiadczony zawodnik , ze powinien juz na poczatku spokojnie odrobic czesc strat i powalczyc o zwyciestwo. Mysle , ze napewno wyciagnal wnioski z pierwszej sesji i uspokoji swoja gre i zacznie wysoko punktowac juz od poczatku.

Shaun Murphy vs Robin Hull
over 1.5 century break&#39;ów @ 1.80
Tutaj juz koledzy wyzej powiedzieli chyba wszystko , obaj zawodnicy potrafią budowac wysokie brejki i nie powinno byc problemu z pokryciem tej lini. Wdg mnie 2 setki to minimum w tym meczu .

Judd Trump vs Stuart Carrington✅✅
lider po 4 frame&#39;ach --Trump @ 1.61
Tutaj tez wiele pisac nie trzeba . Trump mierzy w zwyciestwo w tych mistrzostwach i napewno od poczatku bedzie chcial wywzec presje na swoich najgrozniejszych rywalach i zrobi wszystko by dobrze tutaj zaczac i wysokie prowadzenie po pierwszej sesji tez wydaje się tu prawdopodobne.

Kursy Bet365

Joe Perry vs Zhang Anda⛔⛔ bezsensowny bet, sory nie powinien wgl tu byc.
Zhang Anda @ 5.50
Ogólnie duzych argumentów nie mam ale powiem krótko, podobala mi sie gra Andy w kwalifikacjach , choc w dwoch ostatnich rundach wygrywal po 10-9 a w lutym tego roku polegl z Perrym 4-0 to poprostu gram na Chinczyka po okazyjnym kursie a jeszcze dochodzi do tego to , ze snilo mi sie iz Anda wygral z Perrym , nie mam pojecia z kad wzial sie taki sen ale zaryzykowac nie zaszkodzi . Za 10 zl mozna to zagrac ja dorzucam do tego Murphyego over 14,5 freama.

Ja naprawdę wszystko rozumiem i jestem jak najdalszy od zniechęcania kogokolwiek do podawania typów i analiz, ale są jakieś granice lania wody. Jak masz pisać takie &quot;analizy&quot;, to nie pisz w ogóle, bo szkoda twojego czasu. One w żadnym razie nawet nie zbliżają się do pojęcia &quot;merytorycznych postów&quot;. Ostatni bet i jego uzasadnienie po prostu pokonał system.
//psotnick


Ok, jestes moderatorem nie ma sprawy nie musze sie udzielac w temacie snookera. Ja tylko chcialem sie podzielic swoimi przemysleniamy i analizami , które w pelni mi wystarczaja do zgarniania calkiem dobrej kaski ostatnimy czasy. Ale jezeli macie narzekac i rzucac sie o to , ze analiza taka czy siaka to ok . Sory , ze wgl udzielilem sie w tym temacie..

Przemyślenia jak najbardziej mile widziane, ale proroctwa z sennika czy horoskopu już nie. Nikt tu nie oczekuje wielkich elaboratów, ale nawet najbardziej ryzykowny typ powinien mieć jakieś racjonalne uzasadnienie, bo w końcu od tego są działy tematyczne. I tylko o to chodzi: bet plus (w miarę) racjonalne uzasadnienie. Suche bety można podawać w swoim temacie z typami, działy tematyczne są od czegoś innego.
//psotnick


Ok, dzięki za wyjasnienie postaram sie bardziej racjonalnie wyjasniac czym kieruje sie w swoich betach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Shaun Murphy - Robin Hull
Czy któryś z graczy wygra 3 frame&#39;y z rzędu? NIE 21.00 ⛔
bet365
Typ do zagrania za drobne. Nie wyczuwam w tym spotkaniu mega pogromu jakiego spodziewają się bukmacherzy. Ze swoim ofensywnym stylem gry oraz możliwymi błędami z obu stron panowie będą wygrywać góra po dwa frame&#39;y z rzędu. Jak widzimy w poprzednich dniach i tu mogą dziać się dziwne rzeczy dlatego typ za drobne :cool: Gdybym miał typować wynik spotkania to byłoby 10-7 dla Murphy&#39;ego ????
10-7 dla Murphy&#39;ego 7,50 ⛔
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Mark Selby - Anthony McGill
Zaczynamy zmagania 2 rundy. W pierwszym spotkaniu mamy aktualnego mistrza świata przeciwko McGillowi, który sprawił niespodziankę ogrywając Maguire&#39;a. Obaj panowie aby znaleźć się w tej fazie potrzebowali rozegrania maksymalnej liczby freamów w 1 rundzie, czyli 19. Jak już pisałem o Selbym trochę się chłop rozkręcił przed samymi mistrzostwami. Z Kurtem tez wyglądało to bardzo dobrze do pewnego momentu. Mianowice do momentu gdzie Selby przegrał aż 5 frejmów z rzędu. Nie wiem czy wynikało to z dekoncentracji czy z czegoś innego, faktem jest, że Selby był już pod ścianą przegrywając 8-9. Udało mu się uniknąć porażki, ale to nie był łatwy powrót. Co ciekawe rok temu w 1 rundzie też potrzebował 19 freamów aby wyeliminować White. Jak się to potem skończyło wszyscy wiemy. McGill nie był faworytem swojego meczu, ale od razu pokazał swoją grę i zdobył prowadzenie po 1 sesji. W końcówce ukazała się jego bardzo nieprzyjemna przypadłość. Kilka razy już na niego stawiałem i często ma problem z zamknięciem meczu. To był już jego 20 decider w tym sezonie. Trzeba jednak przyznać, że już w decydującym momencie utrzymał nerwy na wodzy i zakończył wysokim podejściem. Panowie do tej pory spotkali się 3 razy. W 2012 podczas PTC górą był Selby (4-1), w tym roku podczas German Masters również wygrał Selby (5-4) i ostatnio podczas Snooker Shootout 1-0 wygrał McGill. Uważam, że Szkota stać jest na minimum 8 frejmów w tym spotkaniu (2 runda grana systemem best of 25), a kto wie może gracze zafundują nam kolejny horror i maksymalna liczbę frejmów?
McGill +5,5 frejma 1,44 Bet365 ✅ bardzoooo łatwo ????
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
J.Trump vs S.Carrington (Current Score 7-2)
Typ: Trump, Judd (-6.5) @ 1.75 ⛔ 10-6
Marathon
Zadziwiające jak podobnie układają się mecze Robbo, Rakiety i Trumpa. Najpierw mocne walnięcie w pierwszej sesji, a potem dokończenie demolki w drugiej. Nic nie wskazuje, żeby ten schemat miał być zaburzony przez Trumpa. Tym bardziej, że wczoraj grał dość przeciętnie jak na swoje standardy z tego sezonu i dzisiaj po prostu musi być lepiej. Nie widzę szans na przedłużenie meczu poza regulaminową przerwę, pierwsze 4 frejmy sesji powinny wystarczyć do zakończenia meczu.
Shaun Murphy - Robin Hull (Murphy Leads 7-2)
Typ: Robin Hull +7.5 @ 2.20 ✅ 10-3
William
Niedorzeczny kurs albo przestrzelony handicap, w każdym razie spore value, bo tego jednego frejma Hull spokojnie dzisiaj uciuła. Wysoki wynik pierwszej sesji zamazuje obraz, przecież Murphy wykradł 3 frejmy, głównie przez niedokończone podejścia Hulla, wyglądał jakby był naprawdę zdenerwowany. Powiedzmy, że choćby 2 z tych frejmów wygrywa Fin, co powinien był zrobić, i wynik byłby najbliższy z możliwych (5-4) i nikt by wtedy nie mówił o świetnej formie Anglika, tylko o jego niefrasobliwości. Teraz już napięcie z Hulla powinno zejść, bo kwestia awansu już przesądzona. Kilka szans na punktowanie powinno mu przypaść, bo Murphy wcale wszystkiego nie wbija.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Mark Selby - Anthony McGill Typ: Anthony McGill [Najwyższy brejk w meczu] @ 2.62 WilliamHill

Selby podobnie, jak rok temu kiedy zdobywał MŚ ma już za sobą decidera. Rok temu w kolejnej rundzie trafił na Cartera, tym razem przyjdzie mu zmierzyć się z debiutantem McGillem. Na pierwszy rzut oka zadanie znacznie łatwiejsze, jednak pozory mogą mylić. Anthony w pierwszej rundzie z Maguirem zaprezentował się bardzo dobrze. Gdyby nie nagły zryw Szkota mógł wygrać znacznie wcześniej. Słowa uznania McGilla należą mu się za to, że wytrzymał presję. Dzisiaj takowej również na pewno nie będzie brakować, gdyż przyjdzie mu zmierzyć z Mistrzem Świata. Dlatego też choć wróżę końcowy sukces Selby&#39;emu to spodziewam się, iż McGill mocno mu się postawi i okrasi swoją dobrą dyspozycję jakimś okazałym brejkiem.
Ding Junhui - John Higgins Typ: Higgins @ 2.37 WilliamHill

Co się dzieje z Chińczykiem ciężko powiedzieć. W pierwszej rundzie ogarnął starcie z Davisem, choć początki były trudne. O stopniu mentalnej dyspozycji Junhui najlepiej świadczy sytuacja, kiedy mając szansę na maksymalnego brejka zapomniał o konieczności wbijania czarnej. Jego rywala, 4-krotnego mistrza świata nikomu interesującemu się snookerem nie trzeba specjalnie przedstawiać. Szkot po słabszym okresie znowu prezentuje się bardzo dobrze i systematycznie pnie się rankingach. Jego doskonała gra taktyczna w połączeniu z dobrą dyspozycją powinna być wystarczająca na Dinga, który choć miewa przebłyski świetnej gry, to zdarzają mu się one zbyt rzadko by ograć doświadczonego wygę Higginsa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Ding Junhui - John Higgins
John Higgins @ 2,37
⛔
Valverde mnie trochę ubiegł, ale sam też od początku czaiłem się na to spotkanie. Spodziewałem się, że bukmacherzy będą sugerować się rankingiem i będą faworyzować Dinga, ale taka dysproporcja jest dla mnie niedorzeczna. Chińczyk rozgrywa słaby sezon. Tutaj niby odwrócił mecz z Davisem, niby miał niezłe momenty, ale jakiejś wielkiej gry Dinga to ja nie widziałem. Mało tego, jeśli wystartuje w tym meczu tak jak z Davisem to John błyskawicznie odjedzie i nie da sobie wydrzeć przewagi tak jak to zrobił Davis. Szkot zagrał znakomite spotkanie z Milkinsem. Ogólnie od pewnego czasu widać zwyżkę formy Johna, a Higgins w formie może być bardzo, bardzo niebezpieczny. Lepiej dla mnie wyglądał szkocki snookerzysta i myślę, że jest value w jego stronę, bo dla mnie to Jasiu jest faworytem tego spotkania.
Mark Selby - Anthony McGill
Mark Selby (-1.5) @ 1,36
⛔
McGill pewnie powalczy i postraszy Jestera, ale jakoś nie wydaje mi się by Selby to spotkanie przegrał. Aktualny mistrz świata uciekł spod topora w meczu z Maflinem, ale tak samo było rok temu gdzie pierwszą rundę też wymęczył 10-9, a potem z każdym meczem był coraz mocniejszy. To na tyle dobry i doświadczony zawodnik, że potrafi wyciągać wnioski ze swoich błędów. Dla McGilla mecz do 13 wygranych frejmów jest nowością, bo nigdy nie zaszedł tak daleko. Rudy Szkot swoje już tutaj zrobił, ograł Maguire&#39;a. Zadebiutował w ładnym stylu dochodząc do najlepszej szesnastki, ale taki cwany lis jak Selby, na tak długim dystansie to już raczej za wysoka półka. Pogromu pewnie nie będzie, Gilu powalczy, ale wydaje mi się, że 13-11 dla przedmeczowego faworyta to minimum.
WilliamHill
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Ding Junhui - John Higgins 1 @ 1,66 Bet365 ✅ 13-9
A ja się nie zgodzę z powyższymi analizami. John z Milkinsem nie zagrał jakoś rewelacyjnie. Po 1 dniu mogło rywalizacji wynik powinien być 4-5 na korzyść Szkota, a nawet jakaś przewaga Roberta by mnie nie zdziwiła. Anglik nie wykorzystywał swoich szans, a dostawał ich dość sporo. Z jego grą taktyczną jest dość kiepsko i często grał &#39;shot to nothing&#39;. Ding to 2 półki wyżej, nawet mimo kiepskiej formy. Z Davisem po przerwie w 1 sesji zagrał dużo lepiej, niż na początku. Jasiek to nieco wyższy poziom od Davisa, ale też bym jakoś specjalnie nie przesadzał. Chińczyk jeśli odpali, a nie będzie grać jak do wyniku 0-4 z Markiem powinien sobie spokojnie poradzić. Junhui w ostatnich latach ogrywał już Szkota. Tutaj też nie stoi na straconej pozycji, bo nie jestem przekonany do Johna.
 
H 13

hardtrec

Użytkownik
J.Trump vs S.Carrington (Current Score 7-2)
Typ: Trump, Judd (-6.5) @ 1.75
Marathon

Shaun Murphy - Robin Hull (Murphy Leads 7-2)
Typ: Robin Hull +7.5 @ 2.20
William
Niedorzeczny kurs albo przestrzelony handicap, w każdym razie spore value, bo tego jednego frejma Hull spokojnie dzisiaj uciuła. Wysoki wynik pierwszej sesji zamazuje obraz, przecież Murphy wykradł 3 frejmy, głównie przez niedokończone podejścia Hulla, wyglądał jakby był naprawdę zdenerwowany. Powiedzmy, że choćby 2 z tych frejmów wygrywa Fin, co powinien był zrobić, i wynik byłby najbliższy z możliwych (5-4) i nikt by wtedy nie mówił o świetnej formie Anglika, tylko o jego niefrasobliwości. Teraz już napięcie z Hulla powinno zejść, bo kwestia awansu już przesądzona. Kilka szans na punktowanie powinno mu przypaść, bo Murphy wcale wszystkiego nie wbija.
Skad ty wytrzasnąłeś te+7.5 na Hulla???????
Sprawdzałem na William po godzinie 8 i nic takiego nie było wiec jakaś ścieme tu walisz z tym typem
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
M.Selby vs A.McGill over 19,5 1,40✅
D.Junhui vs J.Higgins over 20,5 1,44✅
G.Dott vs S.Bingham over 20,5 1,44⛔

= 2,903 Marathonbet⛔

2 runda więc zaczynam takim tripelkiem. Kurs naprawdę bardzo fajny wyszedł.
Selby bardzo często notuje jakieś zawieszki podczas meczu a na takim dystansie możemy być pewni że tez tak będzie. Prowadzić 8-4 żeby później dostać 5 frejmów z rzędu naprawdę rzadko spotykana sprawa tym bardziej na takim poziomie. Co ciekawe Mafiln w tych 5 wygranych frejmach zrobil tylko dwa brejki +50 (62,51) co pokazuje,że frejmy nie były takie,że podszedł Maflin i wyczyścił stół. McGill ograł Maguire 10-9 i też miał pewnie pełno w majtach tak Stefanek zaczał gonić. Jednak spokój Go uratował i na koniec zanotował podejście 122pkt zreszta w meczu kilka razy popisał się wysokim brejkiem.
Selby faworytem jest i to dość mocnym jednak ja wole pobrać linia która w moim odczuciu jest spokojnie do przeskoczenia.
Ding,Higgins czy tez Dott z Binghamem ja w tych meczach nie widzę jakiś wyraźnych faworytów.
Jeśli bym musiał stawiać to wybierać Binghama i Higginsa no ale o wiele bardzieje podobają mi się linie które sa do pogrania. Ding bardzo chwiejny potrafi wtopić 2,3,4 frejmy z rzędu żeby później to odrobić i znowu przestój jakieś łatwe pudło i tak na okrągło. Higgins ograł Milkinsa ale też kilka razy się wyłożyć na dość prostych bilach.
Bingham w swojej optymalnej formie ograł by Dotta dość wyraźnie ale na chwilę obecną jest daleki od tego dlatego też mecz będzie bardziej wyrównany. Po 8 frejmów każdego zawodnika wydaje sie być naprawdę dość pewnym rozwiązaniem.
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Mark Selby - Anthony McGill
Lider po 1. czterech frame&#39;ach Selby 2,05 ⛔
Bet365
Typ identyczny jak wczoraj w przypadku Trump&#39;a, aczkolwiek bardziej ryzykowny. Moim zdaniem szans na wejście ma 75% ???? Selby w tym roku prezentuje równą formę no i szykuje się do obrony tytułu. Panowie zagrali ze sobą trzy razy: Snooker Shoot-Out (tego nie biorę pod uwagę), German Masters (5:4) oraz w Player Tour Championship (4:1) - to spotkanie odbyło się w 2012 roku i też jest mało miarodajne do analizy :p W Niemczech po 4. frame&#39;ach było 3:1 dla Shelby&#39;ego i dopiero wtedy McGill trochę się przebudził.
Dzisiaj uważam, że McGill też trochę zaśpi i dopiero później się obudzi do wbijania. Obaj Panowie w pierwszej rundzie zagrali pełen dystans 19 frame&#39;ów, a jak będzie dziś zobaczymy ????
for fun
Czy któryś z graczy wygra 3 frame&#39;y z rzędu? NIE 34.00 ⛔
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Skad ty wytrzasnąłeś te+7.5 na Hulla???????
Sprawdzałem na William po godzinie 8 i nic takiego nie było wiec jakaś ścieme tu walisz z tym typem
Jasne, że było i żadna ściema, z głowy sobie tego nie wymyśliłem. Widać szybko wycofali. U Williama trzeba się szybko orientować, bo czasem dają prezenty. Zwłaszcza na te mecze które są dokończane trzeba się spieszyć, bo rano własciwie pełna oferta z handicapami i overami, a później zostają ochłapy.
 
N 31

nocoty

Użytkownik
M. Selby vs A. McGill
typ: over 20.5 @1.62✅✅✅
Unibet

Rudy na prawde zaimponował w pierwszej rundzie, przeciwko solidnemu Maguire&#39;owi. Selby natomiast uciekł spod topora wikinga, jak sam przyznał, już szykował sobie w głowie przemówienie po porażce. Popieram przedmówcę, że mimo iż Anglik jest zdecydowanym faworytem pewnie zaliczy jakąś zamułkę w czasie spotkania, co Szkot powinien wykorzystać. McGill podbudowany niespodziewanym przez większość awansem na pewno nie odda stołu mistrzowi świata i powinien ugrać te 8 frejmów. Nie zapominajmy też, że nad Selbym ciąży teraz klątwa Crucible i China Open ????

D. Junhui vs J. Higgins
typ:
over 21.5 @1.65✅✅✅ ufff... dzięki dla Dinga za kick na różowej ????
Unibet
Ciężko mi w tym spotkaniu wytypować zwycięzcę. Z jednej strony stołu mamy Dinga, któremu jak nie idzie to nie idzie po całości, ma wyraźne problemy z głową przy stole, który zapomina, że idzie po maksa. Z tym, że jak się nakręci i zacznie wbijać to ciężko go zatrzymać i jest na prawdę groźny. Druga część sezonu azjaty kompletnie nieudana, widać, że chce się odkuć na tym turnieju. Na przeciw niego staje oaza spokoju, człowiek który poprostu cieszy się grą, pewnie wbija. Ogromne doświadczenie i rutyna. Jednakże H2H jest dla niego bezlitosne. W dotychczasowych spotkaniach tych panów 7-1 na korzyść Dinga. Szykuje się niezwykle ciekawe spotkanie, jak dla mnie jedno z ciekawszych drugiej rundy. Nie podejmę się typowania zwycięzcy, za to myślę że będziemy tu mieli bitwę frejm za frejm, nie spodziewam się tu demolki jednego czy drugiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom