>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
BRAWO POLACY
Jacy my jesteśmy słabi wszyscy nam się podkładają na tym turnieju haha. Serbowie teraz USA pewnie... nawet Puerto Rico hahah.
DZISIAJ LECIMY PO MISTRZA !
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Meczycho przez duże M!
Brawo chłopaki!!!
Kubiak bohaterem - najpierw zagotował Sandera, a potem zakończył sprawę w taju
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Pomimo tego ze oba typy weszly Przyznaje swoj blad, jedna z druzyn swoja gra przewyzszyla potentatow. Moze niektorych zdziwie ale gramy najlepsza siatkowke i myślę ze jutro jestesmy faworytem
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Polska @ 2,6 fortuna
Nie będę się w ogóle rozpisywał bo wszystko jest chyba jasne. Jeżeli zagramy tak jak dzisiaj z USA to moim zdaniem obronimy to mistrzostwo.

s90/dopisz jakieś argumenty, bo post poleci
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Kibicuje całym sercem naszym i wierzę że się uda !! Ale nie postawie na ten mecz ani centa i przestrzegam was przed ładowaniem gotówki na ten finał bo może zdazyc się wszystko... Finały się ogląda martwi mnie tylko zmęczenie fizyczne naszych zawodników bo są mega wypompowani, oby przełamali to naszym narodowym charakterem i niepoddawaniem się!!!
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Jeszcze analize napisze, ale tak w skrocie - martwi mnie jutrzejszy final. Moim zdaniem z naszym stylem gry zdecydowanie latwiej jest pokonac USA niz Brazylie. Ale niestety.. dzisiejszy mecz to byla niesamowita fizyczna meczarnia. Niecale 24h na zregenerowanie sie. Polfinal wzial na siebie nasz MVP Kurek. Nie widze zastepcy. Jezeli Kurek tego nie pociagnie to slabo to widze w finale. 4 mecz dzien po dniu..
Jezeli ktos rozwieje moje watpliwosci odnosnie zmeczenia i fizycznosci to laduje w Polakow az milo.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Serbia - USA
Typ opieram głównie pod kątem zmęczenia obu zespołów. Amerykanie stracili wczoraj sporo sił, mecz zakończony o północy, mają kilka godzin mniej na regenerację co na tym etapie turnieju może mieć duże znaczenie. Serbowie w piątek odpoczywali, dla USA natomiast będzie do 4 mecz dzień po dniu. Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi, ale Amerykanie chyba mniej od Serbów rotowali składem podczas turnieju.
Na pewno ten wczorajszy mecz siedzi im mocno w głowach, bo jakby nie było byli faworytem i raczej nie spodziewali sie, że postawimy im tak ciężkie warunki.
Podsumowując, zmęczenie zespołu to jedno a dochodzi jeszcze kwestia zaangażowania. Amerykanie celowali w złoto, więc mecz o brąz już tak wielkiego znaczenia może dla nich nie mieć. To akurat gdybanie, ale po cichu myślę, że to właśnie dla Serbów to spotkanie o 3 miejsce może mieć większe znaczenie.
Serbia @2.34 fortuna
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
dla USA natomiast będzie do 4 mecz dzień po dniu. Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi, ale Amerykanie chyba mniej od Serbów rotowali składem podczas turnieju.
Mylisz sie. Z tych 4 meczow dzien po dniu, w 2 z nich grala calkowita rezerwa. Nie przypominam sobie zeby ktorys z zawodnikow pierwszej szostki wszedl chociaz na chwile z Iranem i Brazylia. Tak wiec mozna powiedziec ze pierwsza szostka Usa zagrala 2 mecze w 4 dni.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Panowie krioterapia działa cuda na zmęczonych zawodników. Regeneracja powinna się udać i zmęczenie nie powinno być decydujące.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wedlug mnie finał bedzie bardzo wyrównany i zobaczymy prawdopodobne 5 setow ???? .
Kluczem do zwycięstwa naszej reprezentacji będzie nie tylko forma naszych atakujacych ale forma rozgrywających Brazylii. Jak wszyscy dobrze wiemy, nasza najgrozniejsza bronia jest świetny blok przez , ktory do tej pory nikt się nie przebił. Ale dzisiaj forma naszego bloku bedzie zalezec nie tylko od nAszych zawodników, a od Rezende i Williama. Nie wazne , ktory z nich zagra to obaj sa genialni i rozgrywają w taki sposób , ze trudno blokujacym nadążyć za nimi nadążyć. Fabian niestety nie ma podjazdu do ww dwójki i w takich chwilach myślę sobie jak bardzo przydał by sie Pawel Zagumny w formie z Ms 2006 ???? . Dla mnie bedzie to mega wyrownane spotkanie i proponuje 3 bety.
Polska win @2,37 Fortuna ( z serca )
Over 185,5 @1,88 Fortuna
Bedzie 5 setów : tak @2,35
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
USA 1.58 Unibet
Serbowie tak naprawdę swoją siłę pokazali 2razy z nami i wczoraj z Brazylia.wygrana z Rosją czy z Włochami jak się okazuje to nie było coś niesamowitego.wczoraj byli bezradni choć wielu widziało ich w finale a już napewno mało kto się spodziewał takiego jednostronnego meczu w ich wykonaniu.amerykanie główni kandydaci do złota mieli by wrócić bez medalu ? Jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić, chyba że uznają że skoro nie ma złota czy finału to jest im wszystko jedno czy brąz czy 4miejsce.no ale to wiedzą tylko oni.ja mimo wszystko idę w stronę Jankesow.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Ja w ogóle nie rozumiem po co obstawiać cokolwiek.
Praktycznie każdy scenariusz jaki by się nie napisało może się wydarzyć w 1 jak i 2 spotkaniu. To jak granie w ruletkę. Kursy ogólnie bez żadnego value po co pakować i tracić kasę?
Mam nadzieje, ze Polska obroni mistrza, pewnie jak każdy. Natomiast obstawianie czegokolwiek to czysta loteria i topienie kasy wg mnie, no chyba, ze za drobne dla emocji to rozumiem.
Ale pisanie jakiejś analizy mija się całkowicie z celem, bo jak wspomniałem można opisać każdy scenariusz od 3-0 do 2-3 i zachować przy tym sens.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Serbia:USA typ:eek:ver 178,5,Kurs:1,49 :fortuna: ✅ (196)pkt
Pierwsze spotkanie zapowiada sie naprawde emocjonujaco ,zespol Grbicia podejmie ,maszynke do wygrywania meczow zespol USA ,jak dla mnie przed rozpoczeciem ms amerykanie byli faworytami mistrzostw i to sie sprawdzilo ,przegrali wczoraj po ogromnej walce zagrali znakomite spotkanie jednak my bylismy i tak o te 5 punktow w calym meczu lepsi ,dzisiaj mecz o obraz jak do niego podejda Amerykanie trudno powiedziec bo mierzyli w zloto nie stety juz go nie zdobeda .Serbowie graja po prostu wg mnie za miekko latow jest ich odrzucic od siatki ,do tego graja praktycznie dwojka z przodu Kovaceviciem i Anastasijeviciem ,wystarczy grac przeciwko nim blokiem lub wyblokiem ,i Serbow nie ma .Kowboje natomiast sa bardzo silnym konsekwentnym zespolem ktory pojdzie po swoje ,beda straszyc zagrywka i dobrze bronic dla tego sadze ze to oni moga wygrac to spotkanie jednak nie zagram na wynik tylko postawie na punkty biezpieczna linia punktow jesli beda 4 sety to spokojnie siadzie.
PS:przepraszam za bledy system mi siadl.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Usa@1,55 Fortuna
Ok może i kursy słabe ale Jankesi to profesjonaliści i jak już grają to będą grać. O zmęczenie się nie boje bo to atleci przez duże A, z Nami przegrali mecz psychika i cwaniactwem a nie motoryka. Pewnie gdybyśmy rozegrali z 10spotkan to z 8 w takim wypadku wygrało by USA. Serbia jak to Oni, wydawało sie, że coś zdziałają ale nagle im odbiera system gry i opcję w ataku w pewnym momencie. Z Brazylia grali jak jakieś uczniaki bez pomysłu z prostą gra. To się chyba nie zmieni w jeden dzień.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Od samego początku tego wątku broniłem Polaków ,mówienia że wygrywają tylko festyny , nazywania ich cebulakami .Stawiałem ich w roli faworyta do medalu , ale w pokonanie tej maszyny amerykańskiej nie wierzyłem. Trener Heynen to dla mnie siatkarski Klopp, nie wiem naprawdę co on zrobił z tym Kurkiem , ale ja tego chłopaka nie widziałem nigdy w takiej formie.To była według mnie pozycja na której przegramy z najlepszymi. Do tego nasze bogactwo środkowych pozwala rotować i wymieniać chłopaków bez żadnego spadku poziomu gry na tej pozycji. Dobra zagrywka , potęga w bloku i dobre przyjęcie to nasze atuty.Najsłabszy punkt to chyba rozgrywacz no i pan Szalpuk .Ogólnie rzecz biorąc myślę że mecz z Brazylią to 50/50 , czysta loteria , aczkolwiek buki z tym kursem 1.5 na Brazylię mocno przesadziły.Chyba przede wszystkim wzięli pod uwagę zmęczenie naszych zawodników , ja spróbuje delikatnie na Polaków ale nie będę zły i zdziwiony jeśli nie dadzą rady i przegrają , nawet 0-3, taki sport
 
pinio1111 81,7K

pinio1111

Użytkownik
Mamy wysyp teraz tych co stawiali na Polaków ale po co się oszukiwać. Tydzień temu o tej porze 99% z Nas nie dawało Polakom żadnych szans i uwazalismy, że Francja i Serbia to dla Nas kosmos a co dopiero USA i po co te dyskusje.
Teraz aspekt sportowy. Nie rozumiem jak możecie pisać, że nasza repa jest słaba? Mamy najbardziej perspektywiczną reprezentacje na świecie, wprowadzamy młodzieżowych mistrzów świata do pierwszego składu i wnoszą oni niesamowitą jakość. Śmieszą mnie stwierdzenia, że tacy zawodnicy jak Kochanowski, Śliwka, Szalpuk czy Kwolek muszą jeszcze dojrzeć do wielkiej siatkówki na wielkich turniejach. Akurat oni nawygrywali tyle w karierze juniorskiej, że niejeden z naszych seniorów może tylko pomarzyć o takich sukcesach. Przypominam, że odkąd powstał ten zespół, grając ze sobą przez ładnych kilka lat w różnych kategoriach wiekowych, nie przegrali żadnego meczu. Oni mają typowy syndrom zwycięzcy i to widać po tym jak weszli w kadrę seniorską. Do tego dochodzą nasi starzy wyjadacze jak Michał, Piotrek, Fabian i Bartek, którzy są w bardzo dobrej dyspozycji. Prawdę mówiąc nigdy nie lubiłem Kurka bo to był zawsze przereklamowany zawodnik, ale tutaj muszę przyznać że zaskakuje mnie pozytywnie. Gra chyba turniej życia i widać jak bardzo zależy mu na dobrym wyniku drużyny. Przeważnie rozgrywał dobre mecze, wtedy gdy nie było presji, z łatwiejszymi przeciwnikami i wymiękał w momentach kiedy był najbardziej potrzebny. Tu jest zupełnie inaczej i w końcu bierze ciężar gry na swoje barki w każdej sytuacji i potrafi pociągnąć ten zespół dobrą grą.
Uważam, że sportowo wcale nie odstajemy od reprezentacji Serbii i dlatego gram dziś w stronę Polski!!! Osobiście pograłem naszych na samą wygraną bo kurs 2,74✅✅✅ był przedni, ale również ten łamaniec poszedł za trochę mniejszą stawkę. Trzymam dziś kciuki za podopiecznych Vitala bo to naprawdę dobra drużyna z fajnym trenerem.
Niestety zgodzę się z Tobą, co do ilości malkontentów i pseudo fachowców od siatkówki na tym forum, ale jeżeli ktokolwiek grał i miał coś wspólnego z tą piękną dyscypliną, to widział już od jakiegoś czasu jak ta drużyna dojrzewa i rośnie w siłę, czego dowodem jest dzisiejszy finał!!! Ja włączyłem się tutaj do dyskusji dopiero w środę, gdyż wcześniej brak czasu(sprawy zawodowe) nie pozwalał mi na to. Zauważ że od początku starałem się przekonać Was do tego że warto grać na Polaków, bo to Drużyna przez duże D.
Dzisiaj wierzę w to że chłopacy zrobią kolejny krok i obronią tytuł sprzed 4 lat!!! Po tym co zobaczyłem wczoraj, z jak trudnej sytuacji wyszli (1:2), myślę że nikt ich już nie zatrzyma w drodze po Mistrzostwo!!! Przetrwali bombardowanie Amerykanów z zagrywki i za to im chwała. Zagrali świetne zawody pod każdym względem. Tak jak wspominałem to jest drużyna, gdzie każdy wie co ma robić i jeżeli ma słabszy dzień, to wchodzi za niego kolega z ławki, który daje jakość! Wczoraj Artur miał słabszy dzień, trochę nie udźwignął ciężaru spotkania, ale wszedł Alek i spisał się świetnie. Właśnie o to chodzi, ze tak zbilansowanej i równej dwunastki jak Polacy nie ma nikt inny i to jest właśnie nasza siła. Nie będę się powtarzał co do osoby Bartka, ale jest on w życiowej formie i myślę że dzisiaj zostanie MVP tych mistrzostw. Nie widzę innego scenariusza jak wygrana Polski w dzisiejszym finale. Spodziewam się dominacji od samego początku i dość gładkiego zwycięstwa. Dlatego kurs 2,37✅✅✅ biorę w ciemno i próbuję jeszcze Polska(-1,5) 3,65.✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom