>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Niestety zgodzę się z Tobą, co do ilości malkontentów i pseudo fachowców od siatkówki na tym forum, ale jeżeli ktokolwiek grał i miał coś wspólnego z tą piękną dyscypliną, to widział już od jakiegoś czasu jak ta drużyna dojrzewa i rośnie w siłę, czego dowodem jest dzisiejszy finał!!! Ja włączyłem się tutaj do dyskusji dopiero w środę, gdyż wcześniej brak czasu(sprawy zawodowe) nie pozwalał mi na to. Zauważ że od początku starałem się przekonać Was do tego że warto grać na Polaków, bo to Drużyna przez duże D.
Dzisiaj wierzę w to że chłopacy zrobią kolejny krok i obronią tytuł sprzed 4 lat!!! Po tym co zobaczyłem wczoraj, z jak trudnej sytuacji wyszli (1:2), myślę że nikt ich już nie zatrzyma w drodze po Mistrzostwo!!! Przetrwali bombardowanie Amerykanów z zagrywki i za to im chwała. Zagrali świetne zawody pod każdym względem. Tak jak wspominałem to jest drużyna, gdzie każdy wie co ma robić i jeżeli ma słabszy dzień, to wchodzi za niego kolega z ławki, który daje jakość! Wczoraj Artur miał słabszy dzień, trochę nie udźwignął ciężaru spotkania, ale wszedł Alek i spisał się świetnie. Właśnie o to chodzi, ze tak zbilansowanej i równej dwunastki jak Polacy nie ma nikt inny i to jest właśnie nasza siła. Nie będę się powtarzał co do osoby Bartka, ale jest on w życiowej formie i myślę że dzisiaj zostanie MVP tych mistrzostw. Nie widzę innego scenariusza jak wygrana Polski w dzisiejszym finale. Spodziewam się dominacji od samego początku i dość gładkiego zwycięstwa. Dlatego kurs 2,37 biorę w ciemno i próbuję jeszcze Polska(-1,5) 3,65.
Z USA wiadomo było, że tam każdy wali z.pelna mocą i stabilnie trzyma kierunek, na to można się było przygotować. Z Brazylia będzie inaczej Oni tak samo jak My zaczęli z niskiego pułapu i byli w drugim rzędzie faworytów(my w trzecim). Ich zagrywka będzie bardziej różnorodna a wiemy co potrafią zagrać obydwaj rozgrywający pod siatką. Nawet sposobem dolnym mogą zagrać mega szybka krótka. Douglas wyrasta na koksa, gość jest jak jakiś pająk. Wczoraj wystarczyło.przeciwstawic.cwaniactwo.przeciwko sile.ale.dzisiaj już to nie wystarczy. Brazylia ma.dwoch mistrzów na rozegraniu a.wspolpraca że srodkowymi jest jak z bajki. Dzisiaj już sobie bez lewego skrzydła.w.ataku nie poradzimy. Sam bym nie dał złamanego grosza, że któraś z tych ekip będzie w finale. Ja tutaj zagram tylko i wyłącznie over żeby sie fajnie oglądało.
I zapamiętajmy jedno. Wallace wczoraj zagrał najgorszy mecz na mistrzostwach obok meczu z Holandia. Evandro też nic nie wniósł a mimo to skończyli Serbów. U nas Bartek dał z siebie 110%. Tutaj jest ogromna rezerwa Brazylii. Jedyna szansa, że pojedziemy to na jakiejś mega euforii jakby to jeszcze był wczorajszy wieczór. Paradoksalnie w takim przypadku mamy chyba większe szanse niż gdyby był.dzien przerwy. Ja niestety nie idę patriotycznie.
Brazylia@1,6 Fortuna
Over 177,5 @1,5 Fortuna
Brazylia-4,5 pkt @1,7 Fortuna
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Z USA wiadomo było, że tam każdy wali z.pelna mocą i stabilnie trzyma kierunek, na to można się było przygotować. Z Brazylia będzie inaczej Oni tak samo jak My zaczęli z niskiego pułapu i byli w drugim rzędzie faworytów(my w trzecim). Ich zagrywka będzie bardziej różnorodna a wiemy co potrafią zagrać obydwaj rozgrywający pod siatką. Nawet sposobem dolnym mogą zagrać mega szybka krótka. Douglas wyrasta na koksa, gość jest jak jakiś pająk. Wczoraj wystarczyło.przeciwstawic.cwaniactwo.przeciwko sile.ale.dzisiaj już to nie wystarczy. Brazylia ma.dwoch mistrzów na rozegraniu a.wspolpraca że srodkowymi jest jak z bajki. Dzisiaj już sobie bez lewego skrzydła.w.ataku nie poradzimy. Sam bym nie dał złamanego grosza, że któraś z tych ekip będzie w finale. Ja tutaj zagram tylko i wyłącznie over żeby sie fajnie oglądało.
I zapamiętajmy jedno. Wallace wczoraj zagrał najgorszy mecz na mistrzostwach obok meczu z Holandia. Evandro też nic nie wniósł a mimo to skończyli Serbów. U nas Bartek dał z siebie 110%. Tutaj jest ogromna rezerwa Brazylii. Jedyna szansa, że pojedziemy to na jakiejś mega euforii jakby to jeszcze był wczorajszy wieczór. Paradoksalnie w takim przypadku mamy chyba większe szanse niż gdyby był.dzien przerwy. Ja niestety nie idę patriotycznie.
Brazylia@1,6 Fortuna
Over 177,5 @1,5 Fortuna
Brazylia-4,5 pkt @1,7 Fortuna
Powiem tak, mamy wreszcie trenera ktory wie co robi. Do tego zawodników którzy się go słuchaja. Liczyć się będzie dyspozycja dnia.
A z innej beczki ja jestem kibicem real Madryt, cala wiosnę słyszałem od kolegów co losowanie i dwumecz taki tekst &quot;teraz to odpadną&quot; i tak do finału. To samo mówicie z Polską, ja mam nadzieję że skończy się jak właśnie z Realem.
 
T 211,1K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Niezłe jaja macie w tym dziale, szkoda, że tu tak rzadko zaglądam.
Raz na rok zagram jakiś kurs poniżej ~1.40 i wczoraj dorzuciłem polaków, zamykali kupon na 600 zł. Najniższy kurs w plecy. Nigdy w życiu nie powtórzę tego starego błędu i nie daje tych śmiesznych kursów.
Co do gry &quot;naszych&quot;. Jak oni ugrają jakiś medal na MŚ to zjem swojego buta, nagram filmik i wrzucę na YT, Nie ma takiej opcji.
Najbardziej ciekawi mnie dzisiaj mecz Rosja - Włochy. Czy ruskie są wstanie pojechać gospodarzy?
Czekamy z niecierpliwością, jak już wrzucisz filmik to nie zapomnij podesłać linka.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Serbia - USA 1:3
USA
1,60
Jeżeli tylko USA podejdzie do tego spotkania zmobilizowana w 100% bo jednak są zawiedzeni, że to nie Oni zagrają dziś o 21:15 to ten brąz zdobędą. Jednak USA jest mocniejsza niż Serbia. Oczywiście ktoś powie, że USA zmęczone itd... ja tam w to nie wierzę, nie po to się tyle trenuje itd, żeby na najważniejsze mecze być zmęczonym.
Wydaje mi się, że warto było by też wejść w over meczowy bo na 3 setach nie powinno się to zamknąć ja jednak idę w win USA.
Brazylia - Polska
Polska 2,50
Jednak powtórka z przed 4 lat i miejmy nadzieję, że wynik będzie identyczny czyli zwycięstwo Polaków 3:2 ależ to by było piękne.
O zmęczeniu nie ma mowy, Polacy są tak nabuzowani i niech ten walec jedzie do samego końca...
Brazylia dość łatwo poradziła sobie z Serbią w półfinale 3:0.
Teraz nie ważne statystyki nie ważne nic, ważny jest tylko TEN mecz.
A więc JEDZIEMY POLSKA !!!​
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Brazil - Poland
Team Poland Number Of Players To Score Points: Over 7.5 @ 1.85 ⛔ 7 nie było co zmieniać, perfekcyjny mecz, Konarski nie miał nawet okazji zaatakować, zbyt krótkie te podwójne zmiany były
1xbet
Mamy wyrównany skład i trenera preferującego rotację, co sprawia że właściwie w każdym meczu, nawet teraz w kluczowych meczach prawie cały kwadrat rezerwowych melduje się na boisku. Typ na to że przynajmniej 8 naszych graczy zdobędzie punkt, więc policzmy: w pierwszej szóstce z automatu przypisuję punkty 5 graczom (atakujący Kurek, dwaj środkowi Kochanowski i Nowakowski i przyjmujący Kubiak i Szalpuk), rozgrywający Drzyzga też lubi zapunktować blokiem czy zagrywką, ale to jednak nie reguła. Do tego tak naprawdę mamy 3 równorzędnych środkowych, bo właściwie w każdym meczu gra również Bieniek, który potrafi punktować więc to szósty gracz z punktami. Do tego dochodzi jeszcze często stosowana przez Heynena podwójna zmiana gdy Konarski z Łomaczem zmieniają Drzyzgę i Kurka. To już byłby siódmy gracz (Konarski) który mógłby punktować, bo zwykle te zmiany działają i rezerwowy atakujący dostaje przynajmniej 2-3 okazje do zbicia plus zagrywka. To już mamy 7 graczy z punktami. A przecież sa jeszcze wchodzący na epizody zwykle, ale zawsze Kwolek i Śliwka, którzy pewnie swoje szanse dostaną bo zapowiada się kolejny zacięty i długi mecz i zmiany będą koniecznością czy to ze względów taktycznych czy zmęczeniowych. Plus oczywiście w pamięci zostaje opcja że któryś z zagrywających zapunktuje choćby z kiwki z drugiej piłki czy z przechodzącej albo blokiem. Tym bardziej że Drzyzga w ostatnim meczu też zaczął mocno i regularnie serwować więc i jakiś as niewykluczony, wczoraj w tym elemencie zdobył 3 punkty. W odwodzie zostaje jeszcze trzeci atakujący Schulz, ale to raczej daleki odwód. Liczę na powtórkę z wczoraj kiedy punktowało 9 graczy. Powinno się to złożyć na over: pierwsza szóstka z punktami, plus trzeci środkowy, plus Konarski, to już jest 8 graczy, nawet nie licząc rezerwowych przyjmujących.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Zainspirowales mnie ale ja podejde do tego z innej strony.
Najlepiej punktujacy zawodnik w finale over 18.5 pkt @ 1.85
Mamy w tym meczu dwoch najlepiej punktujacych zawodnikow turnieju (Monte i Wallece) oraz nr 4 w tej klasyfikacji (Douglas). Zakladajac ze to nie bedzie szybkie 3-0 uwazam ze linia za niska.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Polska - Brazylia
Typ: 1
Kurs: 2,5
Godz: 21:15
Bukmacher: Totolotek
Typ może trochę oparty na emocjach, ale Polacy na tych Mistrzostwach naprawdę pozytywnie zaskakują. Obrońcy tytułu mimo wszystko dość niespodziewanie znaleźli się w wielkim finale, a jeśli udało osiągnąć się już tyle to czemu nie zostać Mistrzami Świata ponownie? Interesująca mieszanka młodości z doświadczeniem, mnóstwo determinacji i widać, że wspólna gra po prostu przynosi im radość. To też zespół mocny psychicznie, który daje radę pod presją i nie wymięka w najważniejszych momentach. Presja jest dziś na Brazylii, a Polacy tylko mogą i nawet porażka nie zostanie negatywnie odebrana. Jednak nie takie underdogi wygrywały. Granie Brazylii po tym kursie większego sensu nie ma, więc idę w Polaków, oby z pozytywnym zakończeniem.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Brazylia - Polska
Set z najmniejszą liczbą punktów powyżej (41.5)
Kurs: 1.87 ✅
Bukmacher: ruski zlodziej

Wielki final mistrzostw swiata. Zapowiada sie niesamowicie wyrownane spotkanie. Nie przewiduje zeby w ktorymkolwiek z setow ktorakolwiek druzyna zostala zniszczona do 16. Kursik przyjemny i ja w to wchodze dla lepszego ogladania.
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
System tych MŚ jest wręcz śmieszny, nie rozumiem nadal jak Polska znalazła się w finale; tak naprawdę to wygraliśmy tylko z dwoma naprawdę silnymi zespołami USA i Serbia. Mimo wszystko nasz zespół jest bardzo charyzmatyczny i charakterny, jakiś czas temu wspominałem,że Brazylia tutaj gra fenomenalną siatkówkę; przyjęcie to doświadczenie - Lipe, środek, jeden z najlepszych środkowych świata - Lucas, atak;wysoki i bardzo silny Wallace który kończy praktycznie każdą piłkę i na końcu znakomity Wiliam który moim zdaniem jest najlepszym rozgrywającym turnieju i wszystko dzisiaj zależy od tego czy nasz blok będzie załapywał grę właśnie tego zawodnika. Mam cichą nadzieję, że Polska wygra ten finał i utrze nosa wszystkim którzy w nich nie wierzyli jednak trzeba podejść do tego racjonalnie, Brazylia powinna to wygrać tracąc maksymalnie 1 set. Polska nie ma drugiego znakomitego przyjmujacego, wczoraj Szalpuk - tragedia, teraz bedzie finał i pewnie tak samo zje go stres, nasza gra opiera się na Kurku który gra najlepszy volley w swojej karierze chyba, Kubiaku który potrafi skończyć bardzo trudne piłki, środek gra także bardzo dobrze, dużo będzie zależeć od tego elememtu, gorzej z rozegraniem moim zdaniem, Drzyzga nie jest jakimś wybitnym sypaczem, już lepiej radzi sobie Łomacz ale to nie ten poziom co np rozgrywający Brazylii czy chociażby Usa.
 
D 116

dziubols

Użytkownik
Brazylia - Polska
Set z najmniejszą liczbą punktów powyżej (41.5)
Kurs: 1.87
Bukmacher: ruski zlodziej

Wielki final mistrzostw swiata. Zapowiada sie niesamowicie wyrownane spotkanie. Nie przewiduje zeby w ktorymkolwiek z setow ktorakolwiek druzyna zostala zniszczona do 16. Kursik przyjemny i ja w to wchodze dla lepszego ogladania.
Moderatorzy
Prosicie o konkretne analizy a podajesz typ, w którym przewidujesz niesamowicie wyrównane spotkanie a zapominasz o piątym secie.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Final mecz o najwieksza stawke na tym turnieju ,wg mnie wygraja Polacy sa na fali wznoszoncej i moga pokonac Brazylie bo jesli chodzio mnie to Brazylia wg mnie nam bardziej lezy nisz zespol Usa w takich meczach bedzie decydowala dyspozycja dnia meczowego ,do tej poryw finalach mundialu z brazylia mierzylismy sie dwa razy w 2006 roku przegralismy z nimi gladko 3-0,cztery lata temu wygralismyw turnieju organizowanym w Polsce po wspanialym meczu wygralismy 3-1!(genialny mecz Wlazlego) teraz czeka nas trzecia odslona tych starc.I w mojej ocenie nie jestesmy bez szans ,jesli zagramy solidnie w zagrywce i dobrze blokiem mozemy wygrac to spotkanie nawet do zera wierzew naszych i naszej druzyne ,canarinhos to nie ten sam zespol co jeszcze 4 lata temu ,ale mimo wszysto wciaz grozny.Dlatego musimy zagrac perfekcyjnie spotkanie ,nie psuc zagrywek i korzystac z bledow rywali na potenge.
Brazylia-Polska typ:2,Kurs:2,37 :fortuna: ✅
Brazylia - Polska typ:eek:ver (184,5),Kurs:1,84 :fortuna:⛔(147) :cwl:
Brazylia-Polska typ ???? W(1-3),Kurs:5,90 :fortuna:⛔(0-3)
Brazylia:polska typ ???? W(2-3),Kurs:5,50 :fortuna:⛔(0-3)
Chwala Polakom jestescie najlepsi !!! To SIATKOWKA POWINNA BYC SPORTEM NARODOWYM!!!:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::sun::sun::sun::sun::sun::sun::sun::sun::sun:
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Brazil - Poland
Team Poland Number Of Players To Score Points: Over 7.5 @ 1.85
1xbet

Mamy wyrównany skład i trenera preferującego rotację, co sprawia że właściwie w każdym meczu, nawet teraz w kluczowych meczach prawie cały kwadrat rezerwowych melduje się na boisku. Typ na to że przynajmniej 8 naszych graczy zdobędzie punkt, więc policzmy: w pierwszej szóstce z automatu przypisuję punkty 5 graczom (atakujący Kurek, dwaj środkowi Kochanowski i Nowakowski i przyjmujący Kubiak i Szalpuk), rozgrywający Drzyzga też lubi zapunktować blokiem czy zagrywką, ale to jednak nie reguła. Do tego tak naprawdę mamy 3 równorzędnych środkowych, bo właściwie w każdym meczu gra również Bieniek, który potrafi punktować więc to szósty gracz z punktami. Do tego dochodzi jeszcze często stosowana przez Heynena podwójna zmiana gdy Konarski z Łomaczem zmieniają Drzyzgę i Kurka. To już byłby siódmy gracz (Konarski) który mógłby punktować, bo zwykle te zmiany działają i rezerwowy atakujący dostaje przynajmniej 2-3 okazje do zbicia plus zagrywka. To już mamy 7 graczy z punktami. A przecież sa jeszcze wchodzący na epizody zwykle, ale zawsze Kwolek i Śliwka, którzy pewnie swoje szanse dostaną bo zapowiada się kolejny zacięty i długi mecz i zmiany będą koniecznością czy to ze względów taktycznych czy zmęczeniowych. Plus oczywiście w pamięci zostaje opcja że któryś z zagrywających zapunktuje choćby z kiwki z drugiej piłki czy z przechodzącej albo blokiem. Tym bardziej że Drzyzga w ostatnim meczu też zaczął mocno i regularnie serwować więc i jakiś as niewykluczony, wczoraj w tym elemencie zdobył 3 punkty. W odwodzie zostaje jeszcze trzeci atakujący Schulz, ale to raczej daleki odwód. Liczę na powtórkę z wczoraj kiedy punktowało 9 graczy. Powinno się to złożyć na over: pierwsza szóstka z punktami, plus trzeci środkowy, plus Konarski, to już jest 8 graczy, nawet nie licząc rezerwowych przyjmujących.
pograne ale zastanawia mnie jeszcze taki sam zakład ale na Brazylię gdzie over 7 1,85 (przy 7 zwrot) u ruskiego złodzieja
Przejrzałem mecze Brazoli i:
z Egiptem punktowało 8 graczy ( W 3:0 )
z Francuzami punktowało 9 graczy ( W 3:2 )
z Holendrami punktowało 10 graczy ( P 1:3 )
z Kanada 7 graczy ( W 3:1 )
z Chinolami 8 graczy ( W 3:0 )
z Australią 7 graczy ( W 3:0 )
ze Słowenią 8 graczy ( W 3:0 )
z Belgami 7 graczy ( W 3:2 )
z Ruskimi 8 graczy ( W 3:2 )
z USa 8 graczy ( W 3:0 )
z Serbami 8 graczy ( W 3:0 )
Reasumując ani razu nie było przypadku gdzie nie punktowało by przynajmniej 7 graczy a taki rezultat daje zwrot. W 8 na 11 spotkań punktowało conajmniej 8 graczy co daje ponad 72% przy żadnej wpadce.
Brazil - Poland
Team Brazil Number Of Players To Score Points: Over 7 @ 1.85
1xbet

✅✅:gift::punch:
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
7 z Brazylii to powinna byc formalnosc. Obaj skrzydlowi, Wallece, obaj srodkowi, Evandro na podwojej zmianie i jeden z sypaczy. Overa robili jak drugi sypacz tez cos zapunktowal albo srodkowego zmienili. Inna sprawa ze jak bedzie im szlo to, oprocz podwojnej tam wielkiej rotacji nie bedzie.
 
eco 388

eco

Użytkownik
Z mojego 20 letniego doświadczenia w bukmacherce, powziąłem naukę, że w siatkówce nie sprawdzają się czynniki psychologiczne i fizjologiczne, argumenty które sprawdzają się w innych dyscyplinach typu:
- jedna z ekip odpoczywała dłużej
- rewanż za poprzedni przegrany mecz
Jednakże nauczyłem się, że we wszystkich dyscyplinach w meczach o medal w najważniejszych turniejach najczęściej wygrywa drużyna, która bardziej sobie na to zasłużyła patrząc na cały turniej.
Mecze o medal wygrywa zespół obiektywnie lepszy w przeciągu całego turnieju.
Ja postawiłem Brazylię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
drexler 570

drexler

Użytkownik
Saatkamp Lucas over 1,5 bloku 1,85 Super Bet
Krótko bo zaraz mecz. Lucas wczoraj blokami szybko wyleczył z gry klasowych środkowych Serbów Podrascanina i Lisinaca. Dziś dwa bloki to powinna być formalność bo jest w świetnej formie i jest jednym z pewniaków w drużynie Brazylii więc o minuty na parkiecie jestem spokojny. W Totomixie po tym samym kursie linia 2,5 i ta jest moim zdaniem prawidłowa więc mamy jeden blok gratis.
Wyniku nie chce typować bo nie będę wybierał między sercem a rozsądkiem.Nasi grają ostatnio kapitalnie i nie są bez szans ale Brazylia tez się rozkręciła i widać,że jeszcze mieli rezerwy i nie musieli wrzucać wyższego biegu.Oby było wspaniałe widowisko. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom