>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata do lat 17 2023

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Japonia - Polska 1:0

Polacy MŚ do lat 17 rozpoczynają w cieniu skandalu "alkoholowego" gdzie w konsekwencji 4 zawodników wróciło już do domu. FIFA nie wyraziła zgody aby Reprezentacja powołała w ich miejsce nowych zawodników i jest to spory problem patrząc na to jaka pogoda panuje w Indonezji. Zmiany będą potrzebne a zagramy 14 zawodnikami z pola.

Japonia poszła ostatnio mocno w górę piłkarsko, dorosła reprezentacja gra kapitalnie dla oka i mam nadzieję, że młodzież pójdzie w ich ślady. Ostatnio wygrali bez żadnych problemów AFC Championship do lat 17 wygrywając 5 spotkań i 1 remisując. W finale pokonali wysoko bo aż 3:0 Koreę Południową.

Tak dla porównania Korea jest faworytem w starciu z USA a Polacy w meczu sparingowym zremisowali 2:2 z USA - oczywiście to tak dla informacji.
Oczywiście można powiedzieć, że Polacy ostatnie ME zagrali bardzo dobrze odpadając dopiero w półfinale z Niemcami 3:5 ale tam no trzeba powiedzieć, że mieliśmy bardzo łatwą grupę.
Reasumując uważam, że kurs na Japonię jest śmiało do gry.

Japonia 1,90 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2172
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wenezuela - Nowa Zelandia 3:0

Uważam, że bukmacherzy mocno przesadzili z tym kursem. Dla mnie osobiście Wenezuela jest tutaj faworytem dlatego można zaryzykować taki kurs.
Wiadomo, że piłka nożna w Ameryce Południowej stoi na bardzo wysokim poziomie i nawet takie drużyny jak Ekwador, Kolumbia, Wenezuela czy Urugwaj w takich młodzieżowych turniejach zachodzą daleko.
4 lata temu taką drużyną był Paragwaj gdzie doszedł do ćwierćfinału a w 1/8 finału było bodajże 4 drużyny właśnie z Ameryki Południowej.
Nowa Zelandia oczywiście w swojej strefie nie ma przeciwnika na swoim poziomie ale już na takim turnieju często są dostarczycielami punktów.
Wyników NZ nie będę wypisywał bo zwycięstwo np 11:0 robi wrażenie ale jak popatrzymy z kim grali to już wszystko jest jasne - Samoa Amerykańskie.

Reasumując liczę, że Wenezuela okaże się lepsza w tym starciu.

Wenezuela 2,40 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2173
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Korea Południowa - USA 1:3

Miałem już nie obstawiać na dzień jutrzejszy ale jakoś nie mogę przejść jeszcze obojętnie obok tego spotkania i takiego faworyzowania Koreę.
Oczywiście wiadomo, że Korea - bardziej w tych młodzieżowych turniejach radzi sobie o dziwo bardzo dobrze np w ostatnich MŚ do lat 20 gdzie zajęli 4 miejsce ale uważam, że w tym meczu będą mieć ogromne problemy.
USA piłkarsko poszło mocno w górę - niedługo mają odbywać się MŚ właśnie w USA i jest to doskonała okazja aby pokazać się właśnie temu młodemu pokoleniu.
Oczywiście to nie jest jedyny argument przemawiający za USA, USA grała bardzo ciężkie sparingi z mocnymi zespołami Brazylia, Argentyna i w sumie też z Polską zagrali.
USA to wice mistrz Ameryki Północnej gdzie w finale ulegli Meksykowi 1:3 ale ten mecz był dość wyrównany.
Nie grał bym tego spotkania gdyby nie tak wysoki kurs i uważam, że tego meczu po prostu USA nie przegra.

USA lub remis 1,93 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +362
versa 397,5K

versa

Typer
Meksyk - Niemcy
Powyżej 2.5 bramek
Fortuna @2.01
Meksyk w lutym wygrał finał z USA w mistrzostwach CONCACAF i w zasadzie był to ich ostatni rozegrany mecz w tym roku, a więc mieli dosyć długą przerwę od gry, ich przeciwnikiem na starcie rozgrywek Mistrzostw Świata do lat 17 będzie tegoroczny Mistrz Europy reprezentacja Niemiec.

I choć Niemcy w tym roku rozegrały aż o 13 spotkań więcej od Meksyku co według mnie mocno wpływa na atut tej drużyny w bezpośredniej potyczce o tyle naszej uwadze nie może umknąć fakt jak bardzo bramkostrzelną drużyną jest drużyna Meksyku, bowiem na 10 ostatnich rozegranych spotkań aż 7krotnie pokrywany był over 2.5 bramek, również w meczach z takimi drużynami jak USA, Czechy czy Portugalia.a w pozostałych trzech widzieliśmy po 2 bramki, wygrywając aż 8 z tych starć i notując po jednym remisie i jednej porażce.
Gorzej z overem 2.5 bramek sprawa ma się w meczach rozgrywanych przez reprezentację Niemiec, w ostatnich 10 meczach pokrywali tylko i aż 5 razy tą linię.
Niemniej jednak uważam, że linia 2.5 bramek zostanie pokryta w tym meczu zważywszy na fakt długiego odpoczynku od gry reprezentacji Meksyku, co może spowodować lekki brak zgrania, rangę tego meczu, klimat w jakim mecz będzie rozgrywany co trochę daje jednak handicap w stronę Meksyku, oraz chęć pierwszego triumfu w historii reprezentacji Niemiec nad reprezentacja Meksyku (0:2 w meczach na korzyść Meksyku lata temu).
Przewidywany wynik przeze mnie to 1:2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2465
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Indonezja - Panama 1:1

Indonezja - gospodarze tegorocznych MŚ do lat 17 w pierwszym meczu zremisowali 1:1 z Ekwadorem co jest dla nich doskonałym wynikiem i rozpoczęciem turnieju. Panama przegrała 0:2 z Maroko. Mimo wszystko bardziej podobała mi się gra Panamy niż Indonezji.
Panama miała troszkę pecha w swoim meczu a bramkę na 0:2 straciła w 95 minucie meczu gdzie już odkryli się całkowicie.
W meczu z Maroko mieli większe posiadanie piłki, oddali więcej strzałów co do celności można mieć spore uwagi jednak liczę, że dziś tę skuteczność mocno poprawią.
Indonezja bramkę w meczu z Ekwadorem strzelili tak na prawdę bardzo szczęśliwie najpierw po błędzie obrońcy Ekwadoru i w tej samej akcji po błędzie bramkarza, który praktycznie "nabił" piłką piłkarza Indonezji.

Panama 2,00 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Troszkę popsułem temat ostatnim meczem tak pół żartem pół serio hehe no ale kursy były grane wysokie więc ryzyko również. Wróćmy do typowania.

Senegal - Polska 4:1

Pierwsze spotkania za nami, od dziś odbywa już 2 kolejka i coś możemy wywnioskować.
Senegal w pierwszej kolejce pokonał Argentyną 2:1 w pełni zasłużenie, mieli Oni jeszcze kilka dość dogodnych sytuacji, prowadzili przez większość meczu 2:0 dopiero w samej końcówce Argentyna strzeliła bramkę. Widać, że piłkarze Senegalu są mocno zbudowani, wybiegani a to w tym klimacie jest ogromnie ważne - przyzwyczajeni do tej pogody.
Polacy przegrali z Japonią 0:1 i widać było niestety skutki klimatu a z meczu na mecz będzie coraz to gorzej.
Drużyny z Afryki widać, że mocne na tym turnieju Senegal, Mali mimo, że grali w 10 z Hiszpanią to nie było tam obrony Częstochowy a granie o 3 punkty i naprawdę było blisko do strzelenia gola (nawet Mali strzeliło 2 gole jednak nieuznane), Burkina Faso mimo porażki z Francją 0:3 to także mecz nie był do 1 bramki, tam przecież Francja strzeliła na 2 i na 3 do 0 już po 90 minucie meczu.
Tak jak pisałem w poprzednim poście o meczu Polaków będzie im brakować zmienników, może to od 1 minuty nie będzie aż tak widoczne jednak już ta 2ga połowa będzie gorsza.
Z tego spotkania mam 2 typy na oku.

Senegal 1,54 BetFan
Senegal wygra 2 połowę 1,88 BetFan


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1579
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Anglia - Iran 2:1

Anglia w 1 kolejce rozegrała sparing z Nową Kaledonią demolując ich aż 10:0! Niestety ale Nowa Kaledonia będzie chłopcem do bicia tak jak uważałem na samym początku ale na pewno do tego wyniku mocno przyczyniła się czerwona kartka w 46 minucie mecz i dobicie 6 bramek po przerwie.
Iran zrobił największą sensację w 1 kolejce wygrywając z Brazylią 3:2 odrabiając stratę gdzie przegrywali do przerwy 0:2!
Mocno ich w II połowie Brazylia zlekceważyła i dostała 3 gongi mimo wszystko ja nadal uważam, że Iran nie jest tak mocny i idę w kierunku Anglii.
Oczywiście można zagrać dubla Senegal + Anglia to też fajne rozwiązanie i dodać jakiś handi Brazylii ale jeszcze nie ma.
Anglia jest jednym z głównych faworytów do zagrania co najmniej w finale ale jeszcze do tego daleka droga. Ten mecz jest bardzo ważny dla Anglików bo ewentualna strata tutaj punktów może wyrzucić ich z turnieju bo pozostanie mecz z Brazylią.
Liczę, że Anglicy nie zlekceważą tak Iranu jak Brazylia - na pewno trener uczula ich po tym co zobaczył w 1 meczu.
Ja osobiście stawiam na zwycięstwo Anglii co najmniej 2 bramkami.

Anglia -1 1,70 BetFan
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Podam od razu typy na inne dni, kto chce skorzystać z fajnych kursów póki co bez analizy - dodam ją potem

Kanada - Mali 1:5

Kanada po 2óch spotkaniach mają na swoim koncie 0 punktów i 0:5 w bramkach. O ile porażka 0:2 z Hiszpanią jeszcze można było jakoś wytłumaczyć szybko czerwoną kartką o tyle już porażka 0:3 z Uzbekistanem w żaden sposób nie można wytłumaczyć. Kanada po prostu gra na tym turnieju bardzo słabo.
Mali wygrało z Uzbekistanem 3:0 i z Hiszpanią przegrali 0:1 również grali w 10 przez długi okres meczu jednak Mali zagrała zdecydowanie lepiej, odważniej i mimo gry w osłabieniu atakowali i byli naprawdę bardzo bliscy szczęścia.
Mali na tym turnieju wygląda bardzo dobrze. Kto obstawił wcześniej jak ja to mógł jeszcze liczyć na bardzo fajny kurs teraz już jest poniżej 1,2.

Mali 1,40 STS

Maroko - Indonezja 3:1

Maroko wygrało 2:0 z Panamą i przegrało 0:2 z Ekwadorem. Indonezja ma na swoim koncie 2 remisy 1:1 z Ekwadorem i 1:1 z Panamą.
Maroko z Ekwadorem zagrało przede wszystkim bardzo słabo 2gą połowę meczu, 2gi gol to był straszny farfocel, mecz nie był w zupełności pod kontrolą Ekwadoru był dość wyrównany. Indonezja dla mnie sprawiła niespodziankę przede wszystkim po remisie z Ekwadorem ale mieli dużo szczęścia a Ekwador dużo pecha.
Piłkarsko to Maroko przewyższa gospodarzy, oczywiście remis im wystarcza do awansu ale myślę, że będą grać o zwycięstwo. Kurs naprawdę bardzo atrakcyjny - już kursy pospadały do około 1,5

Maroko 1,70 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +988
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Senegal - Polska
Senegal -hc1.5 @2.45 Fortuna


Ja idę dalej niż kolega w analizie naszych szans w konfrontacji z ekipą z Afryki. Generalnie im młodsze grupy tym bardziej widoczna jest dysproporcja fizyczna między nami a drużynami z Czarnego Lądu. To rzecz naturalna wynikająca z rozwoju fizycznego i genów. Jeśli do tego dołożymy wydolność, szybkość , zwrotność to przewaga zdecydowanie po stronie przeciwnika. Nie chcę już tutaj nawiązywać w szczegółach do sytuacji jaka miała miejsce przed samym turniejem odnośnie wyjazdu zawieszonych zawodników i braku zgody FIFA na uzupełnienie kadry co powinno być rzeczą zrozumiałą zważywszy z jakich powodów do tego doszło , ale na pewno będzie to miało wpływ w dzisiejszym starciu.

Generalnie dużo bardziej przekonał mnie Sengal w pierwszym meczu , niż nasza drużyna w konfrontacji z Japonią. Dlatego sądzę że nie mamy argumentów na to by nawiązać wyrównane spotkanie . Uważam że Senegal wygra minimum dwoma bramkami .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1157
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Japonia : Argentyna
Japonia over 1.5 gola
- 2.39 / ETOTO


Japończycy już z trzema punktami i przy dzisiejszej wygranej mają awans do dalszej fazy , patrząc na wyniki Japonii to czapki z głów , ostatnia przegrana to 2019 rok w meczu z Meksykiem a od tej pory 12 meczy tylko jeden remis , Argentyna z kolei nie zbyt błyszczy , w pierwszym meczu polegli z Senegalem tracąc 2 gole i tak myślę że dziś mogą mieć problem z wygraną a że jak pisłaem o dobrej formie Japonczyków to może warto wspomnieć że są do bólu skuteczni stąd over 1.5 gola w stronę Japonii , młodziki lubią grać do przodu i przeważnie goli trochę pada i nie zdziwi mnie to jak w tym padnie wysoki over .
 
Otrzymane punkty reputacji: +202
versa 397,5K

versa

Typer
U S A - Burkina Faso
U S A wygra mecz
Fortuna @2.10
Druga kolejka zmagań w grupie E, w której znajdują się jeszcze reprezentacja Francji i Korei Południowej.
Patrząc na tą grupę widzę dwóch zdecydowanych faworytów do łatwego awansu do dalszej fazy turnieju, a są nimi oczywiście drużyna Francji i USA, obie drużyny wygrały dość łatwo pierwsze spotkania i druga kolejka powinna wyglądać bliźniaczo podobnie.
USA pokonało 3:1 Koreę Południową, natomiast Francja 3:0 Burkine i uważam, że nie było w tym nic nadzwyczajnego i pomiędzy moimi faworytami do wyjścia z grupy odbędzie się mecz w trzeciej kolejce o to, z którego miejsca dana drużyna wyjdzie. Kurs zachęcający, w pierwszej kolejności myślałem o over 2.5 bramek, jednak finalnie zdecydowałem się na bet w stronę zwycięstwa USA, bowiem przeczuwam, że może wyjść tak, że USA załaduje 2 brameczki, zaczną grać na spokojnie, a Burkina nie dołoży nic od siebie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1416
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
USA - Burkina Faso 2:1

Tutaj jednak będę miał odmienne zdanie niż kolega wyżej.
Może zacznę od początku, USA wygrało z Koreą 3:1 po bardzo dobrym kursie o czym pisałem wyżej jednak Korea mocno nacierała na USA. Czy USA była lepszą drużyną w tym meczu? Na pewno skuteczniejszą.
Burkina Faso przegrali wysoko bo aż 0:3 z Francją, 2 gole stracili po rzutach karnych w ostatnich 10 minutach meczu jednak Burkina Faso miała kilka dość fajnych sytuacji w tym meczu.
Burkina Faso to 3 drużyna w Afryce a drużyny z Afryki na tym turnieju są bardzo mocne! Co już potwierdził Senegal, Mali.
Na turnieju pokonali Kamerun, Nigerię, Mali, zremisowali z Senegalem.
W meczu Korea - USA widać było, że piłkarze Korei dość łatwo dochodzili do sytuacji strzeleckich i Burkina Faso na pewno będzie miało kilka okazji w tym meczu.
Uważam, że w tym meczu możemy obejrzeć kilka goli - osobiście nie mam w tym meczu jakiegoś faworyta, nie zdziwi mnie wygrana USA ale także nie zdziwi mnie wygrana Burkina czy remis. Uważam za lepszą opcję:

obie strzelą 1,76 Fortuna

Dla bardziej odważnych i lubiących ryzyko:

Burkina Faso strzeli +1,5 2,8 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +420
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Meksyk - Wenezuela 2:2

Meksyk dość łatwo przegrał z Niemcami 1:3, Niemcy w tym spotkaniu bez żadnych problemów wchodzili w pole karne drużyny Meksyku, stwarzali sobie bardzo dużo sytuacji. Meksyk zagrał jak nie oni ale czy faktycznie zagrał jak nie oni czy po prostu Meksyk przyzwyczaił się do grania z bardzo słabymi przeciwnikami i teraz wychodzi ich prawdziwy poziom kadry? Meksyk to mistrz Ameryki Północnej i Centralnej, w finale pokonali 3:1 USA no i tak naprawdę prócz tego przeciwnika nie mają Oni tak naprawdę tam z kim grać na równym poziomie dlatego ich wyniki wyglądają jak wyglądają. Oczywiście Meksyk to wice mistrz Świata tego rocznika z przed 4 lat ale tutaj gra już całkiem inna drużyna i nie można tego porównywać w żaden sposób - jedynie można śmiało stwierdzić, że Meksyk posiada utalentowaną młodzież.
Wenezuela awansowała na MŚ z 4 miejsca w swojej strefie mając tyle samo punktów co Argentyna, wyżej była tylko Brazylia i Ekwador. W tych kwalifikacjach Wenezuela na 9 spotkań strzeliła co najmniej 1 bramkę w 8 meczach! Strzelała Brazylii, Argentynie, Ekwadorowi.

obie strzelą 1,89 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +784
versa 397,5K

versa

Typer
USA - Francja
Wygrana USA (Spotkanie bez remis)
Fortuna @5.00
Obie drużyny zgodnie z moimi przedturniejowymi założeniami, które podtrzymałem po pierwszej kolejce mają po dwóch meczach zapewniony awans z grupy i został im mecz bezpośredni, w którym wyłonią między sobą, z którego miejsca jaka drużyna wychodzi do następnej fazy mistrzostw.
I tu rodzą się pytania, czy aż takim underdogiem w meczu z Francją powinny być Stany Zjednoczone? Myślę, że underdogiem napewno ale nie tak ogromnym.
Czy Francja musi forsować ten mecz, by być pewna pierwszego miejsca w grupie, a potem mieć teoretycznie słabszego przeciwnika w następnej fazie, w postaci Senegalu?
Uważam,że niekoniecznie, rodzi się u mnie myśl, że mogą kalkulować, być może zagrają ten mecz "na stojąco" żeby trafić na Niemcy i zrewanżować im się za ostatni finał Mistrzostw Europy już przy pierwszej lepszej okazji.
Odnośnie meczów w grupie;
Francja w pierwszym meczu z Burkina Faso wygrała 3:0, choć tak naprawdę do 81 minuty meczu miała niepewny jednobramkowy wynik, a Burkina Faso dzielnie walczyła stwarzając sobie dużo sytuacji, lecz potem Francja dostala dwa karne, które wykorzystali.
W drugiej kolejce gol na 1:0 z Koreą Południową i do samego końca ten wynik się utrzymał, choć znów przeciwnik nie był stłamszony i miał swoje momenty w meczu.
Dwa mecze, bilans 4:0.
USA w pierwszym meczu z Koreą nie była faworytem meczu, choć udało im się wygrać to spotkanie 3:1, mimo, że statystycznie Korea wyglądała lepiej, potem mecz , Burkina Faso, który zresztą podałem wam wyżej i który sprawdził się niemal idealnie co do wyniku, choć patrząc na przebieg meczu, Burkina Faso dominowała przeciwnika, lecz honorowego gola na 1;2 strzeliła dopiero w 89 minucie meczu.
Dwa mecze, bilans 5:2.
Warto zaznaczyć, że we Francji nie było jednego bohatera, tam gole strzeliło czterech innych zawodników, natomiast w USA furorę robi 15lafek (Berchimas), który z trzema bramkami zajmuje 4 miejsce w klasyfikacji strzelców.

Dla mnie kurs warty spróbowania.
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
Mali - Meksyk
Mali
Fortuna @2.40
Dla mnie faworytem spotkania są reprezentanci Mali, reprezentacja ta zakończyła zmagania w swojej grupie na drugiej pozycji, mierzyli się tam z Hiszpanią, Uzbekistanem i Kanadą, dwa pewne zwycięstwa i jednobramkowa porażka z Hiszpanią, w której to statystycznie wyglądali lepiej od przeciwnika, lecz finalnie ulegli 1:0.
Ich dzisiejsi przeciwnicy - Meksyk również zakończyl zmagania na drugiej pozycji, lecz jednak nie były to mecze tak dobre w ich wykonaniu gdy porównujemy do meczów Mali, prawda, mecz meczowi nierówny i przeciwnicy niby inni, lecz podobni - na starcie porażka z faworytem grupy - Niemcami, potem remis z Wenezuelą, która ponad połowę grała w osłabieniu, a zdołała zremisować w ostatnich minutach meczu, na koniec przyszła wygrana z Nową Zelandią, która zdecydowanie umiejętnościami odstawała najbardziej w tej grupie (0 punktów, bilans bramkowy 1:10).
Meksyk zakwalifikował się do następnej fazy kosztem Wenezueli, która uzyskała również 4 punkty, lecz bilans bramkowy mieli nieco gorsi.
Osobiście kurs 2.40 uważam za value.

Edit: nie wiem co tam się wydarzyło ale kurs parę godzin po mojej publikacji zleciał z 2.40 na zaledwie 1.72
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1976
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam,
Pora na 1/8 finału, dziś faworyci wygrali swoje mecze ale nie było zbytnio czasu podać analizę do typów lecimy dalej

Mali - Meksyk 5:0 prawdziwy gwałt

Również jak kolega wyżej to co zobaczyłem na Mali to śmiało można było pograć i pograłem jednak na ten moment kurs już zaledwie niecałe 1,70 i to już aż tak nie jest opłacalne jednak uważam, że Mali w tym meczu jest faworytem. Grają naprawdę bardzo dobry turniej a Meksyk nie pokazuje tego co pokazywali choćby na MŚ poprzednich.
Nie mniej jednak po takim kursie jak wczoraj można było pograć ale teraz to już każdy niech zrobi co uważa.
Meksyk mimo wszystko nie jest chłopcem do bicia i tak niski kurs zaskakuje na ten moment uważam, że możemy zobaczyć w tym meczu gole dlatego podam 2 typy.

Mali 1,70 (wcześniej 2,40) STS
obie strzelą 1,73 STS

Maroko - Iran 1:1

Iran naprawdę dla mnie jest zaskoczeniem tego turnieju po zwycięstwie nad Brazylią 3:2 i w sumie po porażce z Anglią 1:2 gdzie prowadzili do przerwy 1:0. Tam Anglia była drużyną przeważającą nie ma co się oszukiwać. Maroko przegrało tylko 1 spotkanie 0:2 z Ekwadorem i wygrali 3:1 z Indonezją i 2:0 z Panamą. Kursy na to spotkanie dość wyrównane ale dla mnie faworytem jest Maroko.

Maroko 2,25 STS
Maroko lub remis 1,38 (do jakiegoś dubelka) STS

Argentyna - Wenezuela 5:0

No dla mnie Argentynę po 1,35 nie warto grać, są faworytem to oczywiste ale czy Wenezuela nie może sprawić niespodzianki? Uważam, że ich stać na to. Argentyna źle rozpoczęła turniej od porażki 1:2 z Senegalem ale potem już 2 wygrane 3:1 z Japonią i 4:0 z Polską.
Wenezuela wygrała 3:0 z Nową Zelandią, zremisowała 2:2 z Meksykiem i porażka 0:3 z Niemcami. Z Meksykiem grali w 10 mimo tego strzelili bramkę na remis.
Osobiście wolał bym zagrać po nieco niższym kursie, że Wenezuela nie przegra 3 bramkami ale również spróbuję pograć.
Obie drużyny spotkały się nie tak dawno w South American Championship U17 i co prawda Argentyna 2krotnie pokonała Wenezuelę 2:1 i 4:2.
Wspomniałem już nieco wyżej, że Wenezuela bardzo często strzela bramki.

obie strzelą 1,89 STS
Wenezuela +2,5 1,28 (do dubelka) STS
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mali - Maroko 1:0

Witam,
Myślę, że kto chce pograć na czyste zwycięstwo Mali w ćwierćfinale z Maroko to jest to najwyższa pora, kursu wyższego już nie zobaczymy a za pewne mocno on spadnie.
Mali kapitalnie sobie radzi na tych MŚ zwycięstwo 3:0 z Uzbekistanem (aż 29 sytuacji podbramkowych) gdzie Uzbekistan dziś pokonał wielkiego faworyta - Anglię, porażka 0:1 z Hiszpanią ale Mali grało w 10 od 40 minuty, Mali w tym meczu strzeliło 2 niezaliczone bramki a i tak oddali prawie 2x więcej strzałów od Hiszpanii, rozbili Kanadę aż 5:1 gdzie oddali aż 32 strzały i zdemolowali w 1/8 finału Meksyk 5:0! oddając aż 26 strzały w czym aż 13 celnych.
Maroko wygrali 2:0 z Panamą, przegrali 0:2 z Ekwadorem, wygrali 3:1 z Indonezją i awansowali w 1/8 po rzutach karnych z Iranem gdzie bramkę na 1:1 strzelili w 94 minucie meczu.
Mali to mój czarny koń do wygrania całych MŚ z tych absolutnie nie faworytów bo raczej nikt albo jakieś jednostki stawiało ich przed turniejem w roli kandydata do medalu a drabinka ułożyła im się znakomicie ale przede wszystkim ICH GRA robi ogromne wrażenie.
Oczywiście są to młodziki i każdy niech zagra stawką jaką uważa za słuszną ale tak jak mówię, kursu wyższego już nie zobaczymy.

Mali 2,00 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1152
versa 397,5K

versa

Typer
Hiszpania - Niemcy
Remis lub Niemcy
Fortuna @1.60
Typ do dubelka jak znalazł w mojej opinii.
Hiszpania według bukmachera faworytem tego spotkania i ja nie do końca się z tym zgadzam, bowiem widzę Niemcy w roli głównych kandydatów do finału (Mali po drugiej stronie drabinki).
Obie drużyny mają mocne passe bez przegranej i tu naprzyklad cofnijmy się do 16 meczu reprezentacji Niemiec wstecz, który był rozegrany w marcu tego roku, to było właśnie ostatnie spotkanie z dzisiejszym przeciwnikiem - Hiszpania.
Szalony mecz przegrany 4:3, po decydującym golu w doliczonym czasie gry, od tego czasu Niemcy zdobyły chociażby mistrzostwo Europy oraz są oraz prezentują równy bardzo wysoki poziom na obecnych mistrzostwach świata, co prawda Hiszpania też wygrała swoją grupę ale miał pewne "problemy" w tych grupach i te wygrane nie były aż tak bogate, prócz pierwszego meczu z Kanadą.
Uważam, że kursy są nieco przeszacowane i 1.60 na Niemcy z podpórką brzmi idealnie, nie zdziwię się jeśli wygrają ten mecz po 90'.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom