>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata do lat 17 2023

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam!
Przed nami już półfinały tej dość ciekawej imprezy

Francja - Mali 2:1

No muszę przyznać, że mimo wszystko spodziewałem się troszkę nieco innych kursów a tutaj Mali faworytem w starciu z Francją - kurs TYLKO nieco wyższy niż ten na początku z Maroko co mnie osobiście zaskakuje.
Oczywiście nadal będę się upierał, że Mali pokazuje na tych MŚ jedną z lepszych jak nie najlepszych form drużyn - może w ostatnich meczach forma Argentyna jeszcze wystrzeliła mocno w górę co po meszu z Senegalem można było powątpiewać ale nie o tym meczu teraz.
Francuzi z grupy wyszli bez żadnego problemy wygrywając 3 spotkania nie tracąc przy tym gola! Następnie pokonali po rzutach karnych Senegal i w ćwierćfinale pokonali Uzbekistan 1:0 po bramce w 84 minucie meczu. Ogólnie Francja jeszcze nie straciła bramki na tych MŚ!
Mali również wyszło z grupy dość pewnie mimo jednej porażki z Hiszpanią 0:1, następnie zdemolowali Meksyk 5:0 i wygrali w ćwierćfinale 1:0 z Maroko również po golu w końcówce meczu - 81 minuta. Ogólnie Mali nadal prezentuje bardzo ofensywny styl, dużo oddaje strzałów.
Na kogo bym postawił? Gdyby Mali nie było faworytem poszedł bym w stronę Mali.
Teraz pójdę w nieco innym kierunku a mianowicie over meczowy, dlaczego tak? Ogólnie półfinały to drużyny bardzo starannie powinny grać w obronie przede wszystkim ale uważam, że Mali nie zmieni swojego stylu gry a Francuzi na pewno mają dużo większy potencjał w ataku niż Maroko, Meksyk, Kanada czy Uzbekistan.

powyżej 2,5 1,90
obie strzelą 1,65 ---> 1,82 Betclic

Chętnie wysłucham Was co Wy macie do powiedzenia o tym meczu a przede wszystkim kolegę versa, który widzę, że jest na bierząco z tym turnieju, pozdrawiam!​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +993
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No ale dasz chociaż by jeden powód? Czy tak i tyle? :) Czy bo są to półfinały i taki argument?
 
versa 397,5K

versa

Typer
Witam!
Przed nami już półfinały tej dość ciekawej imprezy

Francja - Mali

No muszę przyznać, że mimo wszystko spodziewałem się troszkę nieco innych kursów a tutaj Mali faworytem w starciu z Francją - kurs TYLKO nieco wyższy niż ten na początku z Maroko co mnie osobiście zaskakuje.
Oczywiście nadal będę się upierał, że Mali pokazuje na tych MŚ jedną z lepszych jak nie najlepszych form drużyn - może w ostatnich meczach forma Argentyna jeszcze wystrzeliła mocno w górę co po meszu z Senegalem można było powątpiewać ale nie o tym meczu teraz.
Francuzi z grupy wyszli bez żadnego problemy wygrywając 3 spotkania nie tracąc przy tym gola! Następnie pokonali po rzutach karnych Senegal i w ćwierćfinale pokonali Uzbekistan 1:0 po bramce w 84 minucie meczu. Ogólnie Francja jeszcze nie straciła bramki na tych MŚ!
Mali również wyszło z grupy dość pewnie mimo jednej porażki z Hiszpanią 0:1, następnie zdemolowali Meksyk 5:0 i wygrali w ćwierćfinale 1:0 z Maroko również po golu w końcówce meczu - 81 minuta. Ogólnie Mali nadal prezentuje bardzo ofensywny styl, dużo oddaje strzałów.
Na kogo bym postawił? Gdyby Mali nie było faworytem poszedł bym w stronę Mali.
Teraz pójdę w nieco innym kierunku a mianowicie over meczowy, dlaczego tak? Ogólnie półfinały to drużyny bardzo starannie powinny grać w obronie przede wszystkim ale uważam, że Mali nie zmieni swojego stylu gry a Francuzi na pewno mają dużo większy potencjał w ataku niż Maroko, Meksyk, Kanada czy Uzbekistan.

powyżej 2,5 1,90
obie strzelą 1,65

Chętnie wysłucham Was co Wy macie do powiedzenia o tym meczu a przede wszystkim kolegę versa, który widzę, że jest na bierząco z tym turnieju, pozdrawiam!​
Odpowiadając co sądzę o tych meczach muszę Cię rozczarować, te pary półfinałowe ułożyły się dla mnie tak, że totalnie nie wiem jak na te mecze spojrzeć, bałbym się jakiegokolwiek typu na każdą z drużyn, mimo wszystko.
Jeśli miałbym zagrać kupon to jedynie na over rzutów rożnych w meczu Francja - Mali.
Widzę potencjał nawet przy ewentualnych bramkach, które jak mówi przedmówca -nie będzie ich dużo to według mnie padnie i to nie jedna.

Pozdrawiam.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Odpowiadając co sądzę o tych meczach muszę Cię rozczarować, te pary półfinałowe ułożyły się dla mnie tak, że totalnie nie wiem jak na te mecze spojrzeć, bałbym się jakiegokolwiek typu na każdą z drużyn, mimo wszystko.
Jeśli miałbym zagrać kupon to jedynie na over rzutów rożnych w meczu Francja - Mali.
Widzę potencjał nawet przy ewentualnych bramkach, które jak mówi przedmówca -nie będzie ich dużo to według mnie padnie i to nie jedna.

Pozdrawiam.
Tylko gdzie można zagrać rogi, wiesz może? Bo póki co sts śpi, Fortuna coś tam wystawiła ale malutko
 
versa 397,5K

versa

Typer
Niemcy - Francja
Niemcy wygrają i obie drużyny strzelą gola
Fortuna @4.15
Już po pierwszych meczach fazy grupowej typowałem parę finałową w postaci drużyn z Niemiec oraz Mali, mistrze Europy dojechali, natomiast Mali uległo Francuzom w stosunku 2:1 i tym samym czarny koń tego mundialu powalczy o trzecie miejsce z Argentyną.
Skoro typowałem, że Niemcy znajdą się w finale to spróbuję zatypowac, że ten finał też wygrają, bo szanse są jak dla mnie duże, dość spokojnie przebrnęli przez wszystkie etapy rozgrywek, dopiero problemy pojawiły się w półfinale z Argentyną, gdzie finalnie wygrali po rzutach karnych, natomiast Francja jakoś te mecze, mimo że w większości do zera to miała mniej przekonywujące, z Burkina Faso wygrali 3:0, gdzie dwie bramki padły w końcówce spotkania, a sama Burkina miała swoje momenty w tym meczu, potem mecz z Korea, druga minuta gol na 1:0 i tak też zakończył się tej mecz, potem, USA również identyczny scenariusz jak z Burkina Faso, z Senegalem męczarnie i wygrana dopiero po rzutach karnych, Uzbekistan męczarnie i wygrana dopiero po golu w końcówce spotkania, następnie półfinał z Mali- choć przegrywali 0:1 zdołali odwrócić wynik spotkania na 2:1 grając w przewadze.
I choć w 6 dotychczas meczach stracili zaledwie jednego gola moim faworytem jest reprezentacja Niemiec, która conajmniej gola traciła w aż 4 spotkaniach.
Drużyny te mierzyły się przed mistrzostwami świata w finale mistrzostw Europy, gdzie po karnych górą byli Niemcy, tym razem liczę na bramki obu drużyn.

Argentyna - Mali
Argentyna (1 połowa lub spotkanie)
Fortuna @1.87

W meczu o trzecie miejsce zagrają drużyny, które w tym turnieju przegrały po jednym meczu w fazie grupowej oraz swoje półfinaly, reprezentacja Argentyny zmierzy się z reprezentacją Mali i szczerze powiem, że ciężki ten mecz do typowania, bo z jednej strony mamy Argentynę, która po pierwszym przegranym meczu z Senegalem leci jak burza i dwóch najlepszych strzelców turnieju pochodzi właśnie z Argentyny, natomiast z drugiej strony czarny koń tych rozgrywek, drużyna, którą typowałem do bycia w wielkim finale razem z Niemcami, a która w każdym meczu ma bardzo mocne statystyki ofensywne.
W tym przypadku kurs zdecydowanie niższy, a wydaje mi się że bardziej ryzykowniejszy, no ale nic zaryzykujmy. Tak jak już wspomniałem, Argentyna w swoich szeregach ma piłkarzy takich jak Rubertl i Echeverry, którzy razem w tym turnieju mają aż 13 bramek i 3 asysty i jeden jak i drugi popisali się hattrickami na tych Mistrzostwach z reprezentacjami takimi jak Brazylia czy Niemcy, wow, zrobiło to na mnie takie wrażenie, że postanowiłem zmienić swoj wybór i postawić finalnie na nich, natomiast Mali fakt faktem, drużyny pokroju Meksyk rozjechały soczyście, natomiast z "większymi" reprezentacjami, choć statystyki i gra była również bardzo dobra to niestety -wynik nie oddawał.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Argentyna - Mali 0:3

Witam,
turniej powolutku zbliża się ku końcowi, pozostały 2 spotkania ale najważniejsze! Mecz o 3 miejsce oraz wielki finał.
W meczu o 3 miejsce zobaczymy Argentyną, która leciała jak burza po porażce z Senegalem 1:2 w I kolejce, wygrywała bardzo wysoko choćby 4:0 z Polską, 3:0 z Brazylią, 5:0 z Wenezuelą i zatrzymali ich dopiero Niemcy gdzie obejrzeliśmy chyba najlepszy mecz 3:3 po 90 minutach i rzuty karne rozstrzygnęły kto zagra w finale.
Mali na pewno również czuje mocne rozczarowanie po półfinale gdzie prowadzili z Francją 1:0 i pechowa czerwona kartka i bramka w tej samej akcji po rzucie wolnym i strzale z główki potem kolejny gol już bezpośredni z rzutu wolnego i wygrany mecz przegrali.
Moim zdaniem w tym meczu warto pójść w bramki, sam osobiście na pewno pójdę w obie strzelą w obu połowach bo szansa jest na to a kurs bardzo dobry ale wracając do meritum. Obie drużyny pokazały się z genialnej strony na tym turnieju, Mali co prawda na swoim koncie już 2 porażki a Argentyna z 1 i 1 remisem.

Myślę, ze obie drużyny strzelą bramkę w tym meczu ale Argentyna tego meczu nie przegra, po prostu.

Argentyna lub remis + obie strzelą 2,06 Betclic
obie drużyny strzelą w obu połowach 9,35 STS
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
Znów w moich przewidzeniach zabrakło świadomości, że 2:0 to niebezpieczny wynik, niemal identycznie jak w ostatnim meczu Sevilli 😅
 
Do góry Bottom