>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata kobiet 2022 - Polska/Holandia

pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Oglądam Tajki z Niemkami i stwierdzam że nie rozumiem kobiecej siatkówki. Czy na ekipę Tajek wystarczy wzrost? No bo Niemki na tych MŚ nie zachwycają ale na niższe tajki widzę że warunki fizyczne wystarczają.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Serbia - DOMINIKANA
typ: DOMINIKANA @5.50 Fortuna

Spotkanie z dotąd niepokonanymi podczas tego turnieju Serbkami z Dominikankami. Teoretycznie wydaje się, że Serbki są bezwzględnymi faworytkami, ale moim zdaniem w praktyce będzie wyglądać to zdecydowanie inaczej. Serbki jak wspomniałem są niepokonane, ale spójrzmy z kim się mierzyły. Ograły Kanadyjki, Niemki, Bułgarki, Kazaszki, Polki i rezerwowy skład Amerykanek. Co prawda wygrywały, ale z zespołami zdecydowanie słabszymi od ich dzisiejszych rywalek. Co więcej gra Serbek póki co nikogo nie zachwyca. Cały zespół gra na jedną zawodniczkę, czyli atakującą Boskovic. Pozostałe zawodniczki zdecydowanie odbiegają poziomem. Wiele z nich grało w Tauron Lidze i nie były tam wyróżniającymi się zawodniczkami. Lazovic, Busa, Milenkovic, Mirkovic to nie gwiazdy siatkowki. Przede wszystkim brakuje im ich wybitnej rozgrywającej Mai Ognejovic, z którą świeciły swoje największe sukcesy. Do tego ich najlepsza przyjmująca Mihajlovic jest w tak dramatycznej formie, że jest tylko rezerwową. Serbki nawet przy porażce nie komplikują sobie drogi do Play off. Ciągle wszystko będzie w ich rękach i to One zadecydują, z którego miejsca będą chciały wyjść z grupy. Co innego Dominikanki, które grają dzisiaj o życie, ale zwycięstwo otworzy im autostradę do awansu. Ich gra na tych mistrzostwach jest bardzo przeplatana. Pokonały Polki, Chorwatki, Koreanki. Przegrały natomiast z pierwszych składem USA. Do tego porażki, ale dopiero po tie-breakach z Tajkami i Kanadyjkami.
Powiele swój opis Dominikanek: Przed MŚ bez problemu wygrały dwa turnieje rangi mistrzowskiej, w których udział brały zespoły obu Ameryk. Dokonały tego bez żadnej porażki. Ich siła fizyczna, skoczność, zasięg są na kapitalnym poziomie. Do tego praktycznie cały skład to zawodniczki występujące w niezwykle silnych zespołach m.in. ligi brazylijskiej. Pena, Braylin Martinez, De La Cruz, Gaila Gonzalez, Jineiry Martinez wszystkie to absolutny światowy top.
Moim zdaniem Serbki na tym turnieju nie mierzyły się z zespołem na takim poziomie.
Uważam, że zdecydowanie większe zaangażowanie wykażą dziś Dominikankami, a bardzo mocno przecenianie Serbki spotkają dzisiaj taki opór, którego nie zdołają przełamać.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Może się czepiam, ale chcesz nam powiedzieć, że USA nie jest na takim poziomie skoro Serbki "nie mierzyły się z zespołem na takim poziomie"? Nie oglądałem ich meczu z USA, z nami czy Bułgarią widziałem i nic specjalnego, ale no, ciężko mi pominąć USA.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Komuś tu chyba pasuje wjechać z trzeciego miejsca na ćwierćfinał z Chinkami a nie z Japonkami. W sumie ominą też półfinał z Włoszkami. A i turniej fajniejszy jak gospodynie zostana

Logiczne.

Szkoda że teraz ;)
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Komuś tu chyba pasuje wjechać z trzeciego miejsca na ćwierćfinał z Chinkami a nie z Japonkami. W sumie ominą też półfinał z Włoszkami. A i turniej fajniejszy jak gospodynie zostana

Logiczne.

Szkoda że teraz ;)
Co ty chlopie gadasz. Ogladales mecz?
W takiej formie to dostana od Turczynek. Polki jak wygraja z Kanada i Niemcami to beda przed USA i wpadna na Wlochy. Nie da sie kalkulowac na 3 mecze do konca rundy.
 
Roxen 898

Roxen

Użytkownik
Komuś tu chyba pasuje wjechać z trzeciego miejsca na ćwierćfinał z Chinkami a nie z Japonkami. W sumie ominą też półfinał z Włoszkami. A i turniej fajniejszy jak gospodynie zostana

Logiczne.

Szkoda że teraz ;)
Jak Ćwierćfinał z Chinkami w Ćwierćfinale grają 1E-4E , 2E-3E , 1F - 4F , 2F-3F wiec drużyny z Grupy E i F grają za sobą w QF i SF
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
No to faktycznie dziwaczny ten turniej. Wychodzenie z grupy ze wszystkimi punktami, granie w ćwierćfinale z rywalami z grupy. Tak czy siak patrząc na wcześniejsze mecze - ciężko mi uwierzyć że Amerykankom dzisiaj zależało. I te uśmiechy kiedy po pierwszych 20 pkt zarówno w drugim jak i trzecim secie była już duża strata. Amerykański luz ;)

Ale bez hurraoptymizmu. Niemki pukniemy, ale Kanadyjki się nie położą.

W takim razie teraz dopiero się zacznie. Bo być może Turczynki patrząc na dzisiejszy mecz stwierdza ze te USA mega cienkie i celowo odpuszcza by z nimi grać o czwórkę. Siatkówka i jej 1672 opcjji
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Jak Ćwierćfinał z Chinkami w Ćwierćfinale grają 1E-4E , 2E-3E , 1F - 4F , 2F-3F wiec drużyny z Grupy E i F grają za sobą w QF i SF
Serio tak jest? Przecież to sensu nie ma 🤔
Kurde faktycznie. Czegoś dziwniejszego nie widziałem nigdy. Ale to chyba dlatego żeby do końca były jakby 2 turnieje w jednym. 1 w Polsce drugi w Holandii.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
@2.70 w sts wystawione na awans naszych do ćwierćfinału to jakaś prowokacja? Przecież jeżeli jutro wygramy z Kanadyjkami to już tylko Dominikanki nam mogą zagrozić (Tajki zakładam w tyłek od Serbek). No ale nasze wychodząc na ostatni mecz będą albo już pewne awansu albo zrobią swoje i Niemki ograją. Kurs grubo za gruby
 
Otrzymane punkty reputacji: +147
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
@2.70 w sts wystawione na awans naszych do ćwierćfinału to jakaś prowokacja? Przecież jeżeli jutro wygramy z Kanadyjkami to już tylko Dominikanki nam mogą zagrozić (Tajki zakładam w tyłek od Serbek). No ale nasze wychodząc na ostatni mecz będą albo już pewne awansu albo zrobią swoje i Niemki ograją. Kurs grubo za gruby
Ładnie wyhaczyłeś. Już spadł do 1,8 :(
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Ładnie wyhaczyłeś. Już spadł do 1,8 :(
...więc może warto teraz w drugą stronę. Nasze gwiazdy są w stanie wtopić zarówno z Niemkami, jak i Kanadą. A pewnie nawet jedna porażka przy tym systemie liczenia i w tej tak wyrównanej grupie może je zepchnąć na 5. miejsce. Trochę totolotek, ale jeszcze bym awansu nie świętował.
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
...więc może warto teraz w drugą stronę. Nasze gwiazdy są w stanie wtopić zarówno z Niemkami, jak i Kanadą. A pewnie nawet jedna porażka przy tym systemie liczenia i w tej tak wyrównanej grupie może je zepchnąć na 5. miejsce. Trochę totolotek, ale jeszcze bym awansu nie świętował.
Nie, w drugą stronę nie warto, bo masz 2,00. Na wygraną Kanady masz 3,20, na wygraną Niemiec zapewne 2,5 będzie. Oba wyższe niż brak awansu Polski. Żeby Polska nie awansowała to musi minimum 1 mecz przegrać i to najlepiej z Kanadą.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Abstrachujac od typu, jedynie opierając się na matematyce to jednak BanksyGA nie masz racji.

Mając 200 j lepiej postawić jeden typ po kursie 2.0 niż rozbijając stawkę 2 razy po 100 na dwa różne typy.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
To już wchodzimy w zależności od innych. Sprawa wygląda jasno. Wychodzimy, ogrywamy Kanadę i czekamy czy przed meczem z Niemkami wszystko będzie jasne. Natomiast granie na nasze po takim kursie jak teraz na win z Kanada to już jest szukanie guza. Nie jesteśmy tak słabi jak w meczu z Dominikana jak również nie tak silni jak wczoraj.

Jeszcze wczoraj myślałem że Turczynki odpuszcza mecz Ameykankom żeby właśnie taka para powstała w półfinale. Teraz jednak należy rozważyć czy Turczynki nie będą się bały spaść za Polki. Dla nas chyba wymarzony układ to ćwierćfinał z USA. Inna sprawa że jeżeli jutro USA i Półki wygrają to już widzę perełkę na sobotę. Serbki odpuszczajace mecz Turczynkom żeby na nie nie trafić w ćwierćfinale.

Jak pisałem. Setki kombinacji póki co
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Jeszcze wczoraj myślałem że Turczynki odpuszcza mecz Ameykankom żeby właśnie taka para powstała w półfinale. Teraz jednak należy rozważyć czy Turczynki nie będą się bały spaść za Polki. Dla nas chyba wymarzony układ to ćwierćfinał z USA. Inna sprawa że jeżeli jutro USA i Półki wygrają to już widzę perełkę na sobotę. Serbki odpuszczajace mecz Turczynkom żeby na nie nie trafić w ćwierćfinale.
Moim zdaniem Santarelli to nie jest taki gość, który by się podkładał dla kalkulacji, tak samo zresztą jak Guidetti. Po jednym jak i po drugim spodziewałbym się walki na pełnej w każdym meczu ale tak jak wspomniałem na początku - to moja opinia ;)
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Polska - Kanada
Liczba punktów: powyżej (179.5) 1.92
LVBET

Umówmy się, zwycięstwo z mistrzyniami olimpijskimi nie czyni z naszej kadry od razu faworytek do medalu i nie oznacza, że teraz będą lać wszystkich po kolei. Kanada depcze nam po piętach w tabeli zajmując piątą lokatę całkiem niezle się prezentując. Wygrali z Tajlandią, z Niemcami, z Bułgarią nie będąc w żadnych z tych meczów faworytkami. Z Turcją dostali 3:0 ale walczyli jak równy z równym. Dziś według buków znów nie są faworytkami jednak moim zdaniem mecz będzie dużo bardziej wyrównany niż wskazują na to kursy. Zwycięstwo ze Stanami wywiera na naszej drużynie na pewno dodatkową presję ponieważ apetyty się zaostrzyły i teraz każdy oczekuje wygranej i wejścia do czołowej ósemki turnieju. Żeby pokryć tę linię wystarczy cztery sety i nie muszą być bardzo zacięte. 4x do 20 załatwia sprawę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Polska Kanada 2 3,65 STS
No bez jaj. Jeden mecz nam wyszedl ale my jestesmy druzyna ktora jutro mogłaby przegrać nawet z Tajlandią.
Tutaj jeżeli jestesmy faworytem to o wiele mniejszym niz wskazuje na to kurs.1,60 na Polki by tu był normalny. Kanada wygrana z Niemcami , Bułgarią , Tajlandią a z Turcją może i dostali 3-0 ale każdy kto oglądał wie że tam wszystkie sety były na końcowki. To jest siatkówka kobiet , tu nie ma takich dysproporcji umiejętności żeby dawać taki kurs.

Turcja vs USA 1 3,05 STS
Kolejny niezrozumiały kurs. Po wpadce w pierwszym meczu Turczynki wygrały wszystkie mecze. Może męczyły się z Dominikaną i Polską ale jednak wygrały. Grają może poniżej oczekiwań ale co w takim razie powiedzieć o Amerykankach? Turcja przed mistrzostwami bardzo udane mecze towarzyskie z bardzo mocnymi drużynami. Biorąc pod uwagę te składowe i może trochę wiekszy potencjał personalny Amerykanek to ja tutaj oceniam szanse na 50/50.

Dominikana vs Niemcy 1 1,67
Siła fizyczna zrobi tutaj różnice. Niemki według mnie nie prezentują się dobrze na tym turnieju. Dominkanki troche mają mniej punktów niż potencjał. Dla mnie mocne faworytki tego spotkania. Będą jeszcze walczyć o awans bo zostały im te same mecze co nam
 
K 698

kurczak4321

Użytkownik
Dominikana(-1.5) vs Niemcy 1 2.35

Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Dominikanek,mecz może wyglądać jak z naszymi .Widzę tu max 1 set dla naszych zach.sąsiadek .Po dzisiejszej kolejce w walce o 4 lokatę pozostaną nasze zawodniczki i Dominikanki.Gra Tajek i szczególnie Kanady mnie nie przekonuje .Te 2 reprez.grają chaotyczną siatkówkę która dziś odbierze ostatnie nadzieję na wywalczenie awansu
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
Do góry Bottom