>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Kobiet - Hiszpania (02.12 - 19.12.2021)

Status
Zamknięty.
B 1,2K

badyl27

Użytkownik
Bardziej ciekawy mecz będzie pomiędzy Paragwajem i Brazylią. Brazylia zapewniła sobie awans,więc mam przeczucie, że odpuszcza mecz z Paragwajem.
Idę w ilość bramek dla Paragwaju +17,5 po kursie 1,75 superbet✅
 
Ostatnia edycja:
M 420

milosz_komar

Użytkownik
Co myślicie o meczu Chorwacja - Japonia? Szczerze mówiąc nie znam się na piłce ręcznej ale czy na pewno Chorwacja powinna być tak faworyzowana w tym spotkaniu?
Przed mistrzostwami zdecydowanie Chorwacja jednak teraz patrząc przez pryzmat meczu z Brazylią gdzie Japonki zaprezentowały się w nim dużo lepiej niż Chorwatki to sądzę, że mecz 50/50. Uważam że kurs na Chorwację jest zdecydowanie za niski.
Post automatycznie złączony:

Bardziej ciekawy mecz będzie pomiędzy Paragwajem i Brazylią. Brazylia zapewniła sobie awans,więc mam przeczucie, że odpuszcza mecz z Paragwajem.
Idę w ilość bramek dla Paragwaju +17,5 po kursie 1,75 superbet
No właśnie ciekawe jak podejdę Brazylijki to, że będą grać rezerwą jest pewne tylko zawsze istnieje prawdopodobieństw, że zmienniczka będzie się bardziej chciało niż podstawowym zawodniczka i osiągną lepszy wynik niż przy uzyskał podstawowy skład.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ja tu bym bardziej szedł w under. Podobnie jak wczoraj u Norwezek

Zakładając że będą grały zmienniczki. One chcąc walczyc o podstawowy skład nie mogą zagrać sobie na hurra. Na over i radosna grę mogą sobie pozwolić te co są pewne pierwszego składu. Rezerwy wiedzą że defensywa to podstawa. Dlatego jak dla mnie undery w takich meczach zdecydowanie bardziej opłaca się pograć
 
A 358,4K

adams235

Znawca - Żużel
Dla mnie pokrotce z dzisiejszych meczów bet nr 1 to overw meczu Dania-Korea biorę najniższy można wieksze-dwie ultra ofensywne ekipy no tu musi być over,
Argentyna-Chiny maxymalny under 53.5 ,chinki biegają bez składu i ładu a argentynki dobre w destrukcji nigdy w ataku nie błyszczały...
Brazylia-Paragwaj hmmm kursy spadają na over ja jednak zagram under maxymalny bodaj 58.5 na fortunie że względu na ograniczenia Paragwajek w ataku...
Niemcy-Wegry ..,.masówka na Niemki kurs spada...hmm ja jednak od wczoraj mam przeczucie na Węgierki i na nie postawie możliwy remis więc handi +1.5 po kursie 1.92 bardzo fajne....można +3.5 zlapac po 1.5....bedzie tu
naprawdę ciekawy mecz
Tunezja-Kongo tu podejmę pełne ryzyko i zagram over 47.5 kurs prawie 1.8 ....niby typowy mecz underowy i to mocno....ale liczę na trochę luzu sporo błędów i sporo sytuacji A linia niezbyt wysoka....ewentualnie 46.5 bo tu jedna bramką może się decydować...
Japonek po tym co widziałem w 2 połowie z Brazylia nie tykam bo ewidentnie brakuje im trochę sił
I to by było na tyle....z innych dyscyplin można dobra Hapoel w kosza jakiś handicap np +10.5 po kursie 1.42 lub +11.5 kurs 1.36 graja o życie w pucharach z Pinarem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +323
R 1,2K

rabatko

Użytkownik
Dla mnie pokrotce z dzisiejszych meczów bet nr 1 to overw meczu Dania-Korea biorę najniższy można wieksze-dwie ultra ofensywne ekipy no tu musi być over,
Argentyna-Chiny maxymalny under 53.5 ,chinki biegają bez składu i ładu a argentynki dobre w destrukcji nigdy w ataku nie błyszczały...
Brazylia-Paragwaj hmmm kursy spadają na over ja jednak zagram under maxymalny bodaj 58.5 na fortunie że względu na ograniczenia Paragwajek w ataku...
Niemcy-Wegry ..,.masówka na Niemki kurs spada...hmm ja jednak od wczoraj mam przeczucie na Węgierki i na nie postawie możliwy remis więc handi +1.5 po kursie 1.92 bardzo fajne....można +3.5 zlapac po 1.5....bedzie tu
naprawdę ciekawy mecz
Tunezja-Kongo tu podejmę pełne ryzyko i zagram over 47.5 kurs prawie 1.8 ....niby typowy mecz underowy i to mocno....ale liczę na trochę luzu sporo błędów i sporo sytuacji A linia niezbyt wysoka....ewentualnie 46.5 bo tu jedna bramką może się decydować...
Japonek po tym co widziałem w 2 połowie z Brazylia nie tykam bo ewidentnie brakuje im trochę sił
I to by było na tyle....z innych dyscyplin można dobra Hapoel w kosza jakiś handicap np +10.5 po kursie 1.42 lub +11.5 kurs 1.36 graja o życie w pucharach z Pinarem
Czy to żużel czy piłka ręczna to 99% trafnych typów. Gratulacje!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Oczywiście że gratulacje się należą tylko połowa to są jakieś przemyślenia rozliczane na , a nie podawane typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
M 420

milosz_komar

Użytkownik
Oczywiście że gratulacje się należą tylko połowa to są jakieś przemyślenia rozliczane na , a nie podawane typy.
Dokładnie kolega miał dużo szczęścia bo niby prawie same plusiki ale jak wczytasz się w całą analizę to jest 50/50.
1 mecz Argentyny całkowicie nietrafiony te słabe w destrukcji rzuciły 36 bramek.
2. Węgierki w tym meczu prowadziły tylko raz w pierwszej połowie jednym golem a tak spotkanie pod kontrolą Niemek więc przeczucie na Węgierki też zawiodło.
3. To bardziej Chorwacji zabrakło sił w końcówce niż Japonii.
Więc jakby tak oceniać analizę kolegi to jest bardziej 4/7 więc nic wielkiego 😉
 
Sándor Tihanyi 44,5K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Mimo, że moja dyscyplina obecnie zimuję nie oznacza, że nie zaglądam na forum i są wpisy o których przejść obojętnie się nie da.

To że, forum jeszcze jako tako fukcjonuję to cud, bo i tak liczba typerów na pozoiomie ciągle spada i spadać będzie bo jak inaczej reagować na tego typu posty:

Oczywiście że gratulacje się należą tylko połowa to są jakieś przemyślenia rozliczane na , a nie podawane typy.
Dokładnie kolega miał dużo szczęścia bo niby prawie same plusiki ale jak wczytasz się w całą analizę to jest 50/50.
1 mecz Argentyny całkowicie nietrafiony te słabe w destrukcji rzuciły 36 bramek.
2. Węgierki w tym meczu prowadziły tylko raz w pierwszej połowie jednym golem a tak spotkanie pod kontrolą Niemek więc przeczucie na Węgierki też zawiodło.
3. To bardziej Chorwacji zabrakło sił w końcówce niż Japonii.
Więc jakby tak oceniać analizę kolegi to jest bardziej 4/7 więc nic wielkiego 😉
No przecież to odechciewa się wszystkiego nawet pisania większych analiz. Drodzy powyżsi użytkownicy oraz Ci co grają za firanki, bukamcherka to ciężki kawałek chleba i czasem potrzebny jest nos i szczęście. Czasem też myśli się, że dana druzyna nie ma kondycji czy nie umie odbić piłki a w kolejnym meczu jest tego przeciwieństwem. Właśnie to mają do siebie sporty zespołowe. Zdaję sobie sprawę, że bycie tutaj wiążę się z hejtem którego sam doświadczyłem, ale są jakieś granice bo tu mamy hejt po tym jak typy weszły. Przecież dla mnie to jest jakaś abstrakcja.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że władza forum M modteam nie reaguję jak powinna dając tym czasem przyzwolenie na takie zachowania.

Dziś miał szczęście jutro będzie miał typ podparty analizą doceń to daj reputację lub nie a swoje zdanie zostaw dla siebie. bo przed meczem nie kwestionowałeś takiego typu, siedziałeś cicho,

Ja też przepraszam wszystkich użytkowników, że czasem jak gram w żużlu handicapy np -8,5 pkt to jest wynik 50-40 po defekcie na ostatnim okrążeniu. Przepraszam że te moje typy trafione szczęśliwie nie skończyły się wynikiem 55-35

R rabatko szacunek za docenienie jako jeden klasy A adams235 robi doskonałą robotę i sam go podziwiam bo ja siedzę tylko w jednej dyscyplinie a on z tego co widzę ogarnia żużel, koszykówkę i piłkę ręczna i robi to dobrze oraz z zyskiem całkowicie za darmo dla Was.

Po raz kolejny proszę na Mikołaja moderatorów o tępienie takich zachowań a Was drodzy użytkownicy, którzy tylko wytykacie błędy skuteczność czy fart o docenienie, że ktoś to robi za nic w swoim wolnym czasie i nie zarobkowo. Proszę Was jeśli jeszcze chcecie mieć po co wchodzić na to forum nie niszczcie go swoimi opiniami, które mogą skutkować odejściem zacnych typerów. Nie ma z nami choćby inzaghi78 inzaghi78 rogerfederer rogerfederer i wielu wielu innych którzy z tych lub innych powodów typują zapewne tylko dla siebie.

Kolego M milosz_komar skoro tak ładnie wypunktowałeś typy mam nadzieję, że tym postem ja wypunktowałem Ciebie.

Ze swojej strony życzę każdemu takiej wiedzy i skuteczności jak A adams235 i nie jest to post dla hejtu a jedynie apel o przemyślenie sobie swojego zachowania zanim coś się napiszę. Krytyka jest potrzebna ale uzasadniona i konstruktywna. W całej ilości typów jaką wrzuca adams i to jak jest na zielono te argumenty powinny zostać Wam wytrącone z rak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
A 358,4K

adams235

Znawca - Żużel
Co do Węgierek to trafiłem idealnie pisałem koło remisu i polecałem każdy handi na Węgry ....nie zgodzę się że Niemki kontrolowały przecież chyba w 56 min przy remisie Węgierki miały karny nie rzuciły,piłka dla nich i akcja i znów nie rzuciły więc to w zasadzie jedna akcja zdecydowała o odwróceniu meczu....typy które podałem zagrałem wszystkie w różnych kombinacjach wszystko w dublach....nie wszedł jeden kupon na którym były Chinki choć do przerwy pachnialo underem,po przerwie jedne i drugie ruszyły jednak do ataku...
Oprócz tych typów miałem Jerebkowa jeszcze na under ale tego już nie zdążyłem dodać....i za drobne win Hapoelu,...chętnie dzisiaj przeczytam i zagram kogoś innego typy bo jest parę meczy😉😉😉
Zresztą pisałem wcześniej że nikt nie podaje typów i fajnie jakby jakaś dyskusja się wywiązała i merytoryczne argumenty i to mi się chyba powoli udaje😉😉Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
M 420

milosz_komar

Użytkownik
Moje propozycje wszystkie kursy z fortuny.
Kazachstan-Iran
Kazachstan +30.5 kurs 1.50 Kazachstan to ofensywna drużyna dużo rzuca dużo traci. W ostatnich 2 meczach między tymi zespołami Kazachstan rzucił blisko 40 goli. Tutaj też w ofensywie nie wyglądają źle 17 Rumunkom 18 Norweżką.


Angola-Słowenia
Handicap Angola +5.5 kurs 1.48
Angola ma jeszcze szansę na wyjście z grupy więc meczu nie odpuści Słowenki mogę nawet niewysoko przegrać, a i tak raczej wejdą do kolejnej fazy z 2 pkt.

Francja-Czarnogora
Handicap +9.5 Czarnogóra kurs 1.60
Te drużyny zawsze toczą wyrównane boje sądzę, że Czarnogóra się postawi pogromu ze strony Francuzek nie będzie.

Holandia-Szwecja
Under 59.5 kurs 1.5
Pierwszy poważny mecz dla obu ekip nie będzie łatwej ofensywnej gry jak z poprzednimi drużynami azjatyckimi tylko twarda walka o każdego gola.
 
A 358,4K

adams235

Znawca - Żużel
Spokojnie panowie😜skupmy się na meczach,ja dziś na totalnym luzie bo wiadomo po tłustym dniu musi przyjsc słaby dzień...(typy Fortuna)
Kazachstan jak kolega powyżej napisał na główny kupon over 30.5 kurs 1.5 mozna wyżej jeśli ktoś potrzebuje...widziałem oba ich mecze i nawet ta gra w ataku im się klei jak na potencjał i wielkość rywalek z którymi grały....powiedziałbym że są najlepsze z tych najsłabszych😉
Polska under 35.5 kurs 1.65dwa razy grałem Polki dwa razy trafione...archaiczna piłka ręczna do tyłu w poprzek do przodu mało....wiem że kiedyś musi przyjść taki moment że atak zaskoczy i walną 40 bramek ale liczę dziś na warunki fizyczne Kamerunu i to że zabiorą naszym trochę czasu
Czarnogóra +10.5 kurs 1.44 liczę że w końcówce Francuzki trochę odpuszcza a i Czarnogóra potrafiła zamulać grę i dziewczyny coś tam potrafią a handi wysokie bardzo...tu dużo walki i brzydki mecz widzę
Rumunki zmieniły trochę grę i styl i nie zamulaja,starają się grać szybciej a to woda na młyn dla Norweżek dla których dziś 1 poważny mecz...widzę tu over meczu a więc over Norwegia kurs 1.5 30.5
Z pozostałych meczy tak na trebla win Uzbekistanu,under Iranu 24.5 oraz Serbia under 26.5 kurs 1.45---trebel do kosza
Z innych meczy można spróbować wysoki kurs na Manrese kosz 1.8Gakhov tennis kurs 1.56 albo Hebar siatka kurs 1.2do podbicia
To tak na szybko😉
Solo Kazachstan over 32.5 kurs 2.1 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Angola-Słovenia
Typ- over 53.5
Kurs-2.3

Witam,po swoich przemyśleniach zdecydowałem sie pograć zawyżony over po zacnym kursie.
Angola nie jest bez szans w tym meczu i tanio skóry nie sprzeda,liczę na szybkie i skuteczne akcje z obu stron.

Kazachstan-Iran
Typ- under 53.5
Kurs-2.3

Tutaj z kolei wydaje mi sie że nie zobaczymy szybkiego meczu i dużej ilości bramek,dlatego tez gram zaniżony kurs dla lepszego kursy,bo jak myślę że bedzie mało to niech będzie bardzo mało bramek.może trenerzy zdejmą firanki z bramek i postawia w iarę ogarniętą bramkarkę.typ życzeniowy i nikt nie musi tego grać.

A tak z innej beczki to pograłem do tego

Tatabanya

Nimes
Typ-1
Kurs-3.05
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +48
M 420

milosz_komar

Użytkownik
Spokojnie panowie😜skupmy się na meczach,ja dziś na totalnym luzie bo wiadomo po tłustym dniu musi przyjsc słaby dzień...(typy Fortuna)
Kazachstan jak kolega powyżej napisał na główny kupon over 30.5 kurs 1.5 mozna wyżej jeśli ktoś potrzebuje...widziałem oba ich mecze i nawet ta gra w ataku im się klei jak na potencjał i wielkość rywalek z którymi grały....powiedziałbym że są najlepsze z tych najsłabszych😉
Polska under 35.5 kurs 1.65 dwa razy grałem Polki dwa razy trafione...archaiczna piłka ręczna do tyłu w poprzek do przodu mało....wiem że kiedyś musi przyjść taki moment że atak zaskoczy i walną 40 bramek ale liczę dziś na warunki fizyczne Kamerunu i to że zabiorą naszym trochę czasu
Czarnogóra +10.5 kurs 1.44 liczę że w końcówce Francuzki trochę odpuszcza a i Czarnogóra potrafiła zamulać grę i dziewczyny coś tam potrafią a handi wysokie bardzo...tu dużo walki i brzydki mecz widzę
Rumunki zmieniły trochę grę i styl i nie zamulaja,starają się grać szybciej a to woda na młyn dla Norweżek dla których dziś 1 poważny mecz...widzę tu over meczu a więc over Norwegia kurs 1.5 30.5
Z pozostałych meczy tak na trebla win Uzbekistanu,under Iranu 24.5 oraz Serbia under 26.5 kurs 1.45
Z innych meczy można spróbować wysoki kurs na Manrese kosz 1.8,Gakhov tennis kurs 1.56 albo Hebar siatka kurs 1.2 do podbicia
To tak na szybko😉
Solo Kazachstan over 32.5 kurs 2.1 Fortuna
Widzę jesteśmy dzisiaj w miarę zgodni ja tylko podsumowałem Twoje typy, a już zaraz wylała się na mnie fala krytyki, że hejtuje a ja chcę tylko podyskutować 🙂 a co sądzisz o meczu Puerto Rico-Uzbekistan ?
Post automatycznie złączony:

Angola-Tunezja
Typ- over 53.5
Kurs-2.3

Witam,po swoich przemyśleniach zdecydowałem sie pograć zawyżony over po zacnym kursie.
Angola nie jest bez szans w tym meczu i tanio skóry nie sprzeda,liczę na szybkie i skuteczne akcje z obu stron.

Kazachstan-Iran
Typ- under 53.5
Kurs-2.3

Tutaj z kolei wydaje mi sie że nie zobaczymy szybkiego meczu i dużej ilości bramek,dlatego tez gram zaniżony kurs dla lepszego kursy,bo jak myślę że bedzie mało to niech będzie bardzo mało bramek.może trenerzy zdejmą firanki z bramek i postawia w iarę ogarniętą bramkarkę.typ życzeniowy i nikt nie musi tego grać.

A tak z innej beczki to pograłem do tego

Tatabanya

Nimes
Typ-1
Kurs-3.05
Kolego popraw Angola-Słowenia nie Tunezja 🙂
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
A 358,4K

adams235

Znawca - Żużel
Widzę jesteśmy dzisiaj w miarę zgodni ja tylko podsumowałem Twoje typy, a już zaraz wylała się na mnie fala krytyki, że hejtuje a ja chcę tylko podyskutować 🙂 a co sądzisz o meczu Puerto Rico-Uzbekistan ?
Post automatycznie złączony:


Kolego popraw Angola-Słowenia nie Tunezja 🙂
Dokładnie dobre kierunki kolego obrales,myślę podobnie 😉 co do meczu Uzbekistanu obie bardzo słabe ekipy z reguły w takich meczach pada dużo bramek ale tego nie zagram,do trebla dorzuciłem win Uzbekistanu ale to nic pewnego...Portoryko gra szybko ale nic z tego nie wynika a Uzbekistan trochę lepsze warunki mają i ciut lepsza bramkarkę dlatego to je dorzuciłem do trebla ale to za drobne bez większej spiny😉
 
P 0

pavlinho

Gość
Zastanawia mnie linia na Nore Mork, ustawiona na poziomie 5.5 bo kusi zagrać under . W pierwszym meczu 1/2 w drugim 3/4 w tym 2 z karnych. Bardziej skupia się na rozgrywaniu niż rzucaniu. Problem taki, że w drugim meczu rzucała karne, w pierwszym nie musiała bo już był ustalony wynik. W marcu w turnieju kwalifikacyjnym nie rzuciła Rumunkom nawet jednej bramki, miała 0/1 bo spudłowała karnego. Jak dla mnie z gry rzuci z 2 bramki i pytanie ile z karnych. W taśmie ryzykuje i gram under a za więcej pesos Norwegia over 31.5 , przypominam, że Rumunki bez Neagu. Jak będą chciały grać szybko to tu Norwegia wrzuci z 40 bramek więc pewnie będą zamulać ale co z tego jak jakąkolwiek strata piłki i 2 sekundy później jedna z Norweżek jest pod bramką rywalek z kontra.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom