>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata Kobiet - Hiszpania (02.12 - 19.12.2021)

Status
Zamknięty.
mahony1983 33,2K

mahony1983

Użytkownik
WCH women at 18:00 CET
Kazachstan vs Iran over 55.5
Odd: 1.88 (bet365)
Stake: 3/5

I don't agree with under, both teams are playing fast, especially Kazakhstan, but their defenses are terrible, many ball losses, counterattacks...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +57
K 14K

kubaion

Użytkownik
Dobrze, że Polki też w końcówce niezbyt dobrze się spisywały. Ale jakies wieksze overy Kazachstanu niestety chyba na minus, słaba pierwsza połowa w ich wykonaniu

___
Najmniejszy over pokryty na szczęście ale z wielkimi trudami, inne też mogłyby zostać pokryte gdyby nie to co zaprezentowały w ostatnich minutach ale wazne ze na plus +
 
Ostatnia edycja:
S 71

shaq9

Użytkownik
Co zagrały Kazaszki w ostatnich minutach to dramat. Przez ostatnie 10(?) minut jedna bramka? Ostatni mecz na kuponie...boli. Natomiast brawa dla adams i miłosz za typ bo był to bardzo dobry typ. Ja niestety zagrałem over 31,5, pazerność....
 
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Pograłem over 31,5 na Kazachstan i po 1 połowie nie wyglądało to dobrze. Jednak 2 połowę zaczęły bardzo dobrze, szybko w ataku, ładnie piłka chodziła i pierwsze 10min drugiej połowy to 9 bramek, kolejne 10 min to 6 bramek i wystarczyło tylko 3 bramki w ostanie 10 min , no ale cóż Kazaszki kompletnie zawaliły, brak było chęci bo wynik był dla nich już pewny i trafiły tylko 2 razy, nie trafiły tez 3min przed końcem z karnego. Cóż ..... ale taki jest sport a szczególnie kobiecy;).
 
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Chorwacja - Argentyna
Typ: 1 (-2) AH
Kurs: 1,81

Pinnacle

Chorwatki po bardzo słabym meczu z Brazylią, wygrały ze słabiutkim Paragwajem i całkiem nieźle zaprezentowały się w spotkaniu z Japonią. Dziś poważna szansa na pierwszy dorobek punktowy w tej fazie rozgrywek, gdyż mierzą się z mocno przeciętną Argentyną. Rewelacja ostatnich ME jak dotąd zawodzi ale jest w tym zespole potencjał, który powinien wystarczyć na zespół z Ameryki Południowej.

Hiszpania- Japonia
Typ: 2 (+7,5)
Kurs: 1,87

Unibet

Hiszpanki bez dwóch zdań faworytki tego spotkania, jednak uważam że Japonki są na tyle solidnym zespołem że powinny podjąć rękawice. Azjatki grają fajną szybką piłkę, a także dosyć intensywnie w obronie. W ostatnim meczu na igrzyskach Hiszpanki wygrały tylko 2 bramkami, także handi 7,5 wydaje się niezłą opcją. Jak będzie, zobaczymy​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +48
A 358,2K

adams235

Znawca - Żużel
Mi osobiście bliżej do Czeszek rano złapałem over 26.5 bramek na główny kupon po kursie 1.5....na odważnym kuponie i szalonym mam Czeszki 1x po kursie 1.93 Fortuna...mozna bezpieczniej handi pograć...
Ogólnie mecz 50/50....dyscyplina kontra szybkosc...licze że Czeszki wypunktuja Koreanki...zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
M 420

milosz_komar

Użytkownik
Co do dzisiejszych spotkań wszystko kursy Fortuna :

Chorwacja-Argentyna 1 kurs 1.50

Chorwacja mimo, że nie przekonuje na tym turnieju powinna sobie poradzić z przeciętną Argentyną, która wygrała 2 mecze ale w bardzo słabej grupie. Mimo wszystko Brazylia i Japonia to obecnie lepsze zespoły zespoły od Chin i Austrii. Chorwatki będą chciały jeszcze powalczyć o wysokie miejsce i myślę, że powinny dać radę ograć Argentynę

Niemcy-Kongo Niemki +32.5 kurs 1.57

Niemki jeszcze nie grały z takim słabym rywalem na tym turnieju i myślę, że dzisiaj sobie postrzelają. Kongijki już osiągnęły swój plan na tych mistrzostwach i sodzę, że 4 mecz na turnieju da im się trochę we znaki i obrona będzie dziurawa.

Brazylia-Austria Brazylią +31.5 kurs 1.67

Brazylijki odpoczęły w ostatnim meczu z Paragwajem teraz myślę że ich szybka gra i straty Austriaczek w ataku przyczynia się do wielu goli.

Dania-Węgry Dania +1.5 kurs 1.43

Dunki jedne z faworytek Mistrzostw uważam, że drużyna mocniejsza od Węgier i powinny ten mecz wygrać kilkoma bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
z Rosją 3 bramki z Serbią 1 bramka , hmm ona głównie rzuca bomby z 2 lini ja to pogram , ale czekam równiez na wasze przemyślenia :)Według mnie Roszak i Rosiak będa ciagnac kadre :)
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Polki raczej długo wchodzą w mecz zazwyczaj w 2 polowie lepiej im się gra gonią wynik więc moja propozycja na ten mecz handicap 4.5 na Francje. Kurs ok 1.8 zalezy od buków ja gram w etoto.
1 połowa -4.5 Francja 1.8
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Ja dziś spróbuję Kamerun o20.5 1.85.
Kamerun nie wiele mniej rzucił z mocniejszymi ekipami, myślę że dziś przekroczy barierę 20 bramek!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom