>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN - FRANCJA 2017

Status
Zamknięty.
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Kilka przemyśleń na dzisiaj pod dyskusję, bo sam nie mogę się jak na razie na nic zdecydować.
Czy Słowenia bez Zormana i Bombaca jest w stanie przejść -10.5 z z solidnym afrykańskim rywalem?
Czy Norwegia po słabiutkich sparingach ze Szwecją i porażce z Litwą w el. ME będzie lepsza o 5 bramek od tych naszych rezerwistów?
Czy Tunezja tak jak w el. olimpijskich pokona łatwo Macedonię (kurs 3+)?
I w końcu czy Islandia jest na papierze aż o 6 goli słabsza od Hiszpanii?
W zasadzie jedyny mecz, gdzie nie potrafię się kompletnie zwrócić w żadną ze stron to Rosja - Japonia. W wyżej wymienionych lekko skłaniam sie w kierunku dodatnich hcp, ale też nie na tyle mocno, żeby to zagrać już teraz.
Macie jakieś opinie?
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Polska (+4,5) - Norwegia 1 1,8 bet365 a tu bez problemu :razz: ✅

Ja spróbuję własnie tak. Nazwiska ani kluby w których grają Norwegowie nie powalają.
Głównie kluby norweskie i niemieccy sredniacy. Oczywiscie z kadrą Polski ( poza zawodnikami z Kielc i Płocka ) jest podobnie, ale bardzo słabe wyniki sparingów norweskiej kadry przekonują mnie, że pogromu nie będzie.

Macedonia - Tunezja 2 połowa 2 2,48 STS poszło na odwrót ???? ⛔

Z tego, co zapamiętałem z ostatnich Mistrzostw Europy, to mocne eksploatowanie Kiryła.
Nic dziwnego, bo to filar i najlepszy strzelec Macedoni. Niestety Lazarow nie jest już młodzieniaszkiem i przeważnie w 2 połowie jego skutecznosć opadała razem z siłami. Jesli główne działo Macedonii przestaje strzelać, to 2 połowa powinna być dla Tunezji.
A tak w nawiasie to w ogóle zastanawiam się, czy Macedonia to wygra.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Witam, ciekawy zaklad wedlug mnie pojawil sie w sts na Krajewskiego over 3,5 gola 1,65
Krajewski za pewne bedzie gral w pierwszym skladzie, do tego na tych mistrzostwach mamy najmocniejsze skrzydla co zawsze bylo nasza pieta. Do tego Krajewski bedzie wykonywal karne wiec te 4 bramki powinien rzucic. Propo meczu to mysle ze nasi powalcza, fakt sklad mamy jaki mamy ale akurat nasi zawsze spinali sie juz w beznadziejnej sytuacji jak nikt na nich nie wierzyl. Wygrac moze nie wygraja ale pogromu tez nie powinno byc.
Serio? Dlaczego Krajek ma być w podstawowym składzie? Ja bym jednak powiedział, ze to Siwy(C) będzie wychodził w pierwszej siódemce. Do tego pisanie, że Przemek idzie pierwszy do karnego to kłamstwo. Wykonywali siódemki razem z Daszkiem i to raczej leworęczny skrzydłowy będzie pierwszym wyborem.
I w końcu czy Islandia jest na papierze aż o 6 goli słabsza od Hiszpanii?
W kontekście tego meczu ważne jest info, że Palmarssona nie będzie w ogóle na mistrzostwach.
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Gdzie sie czyta i obojetnie co w naszym Kraju na temat naszych recznych to kazdy juz ich skreslil .Bo rezerwowi , bo bez polotu , kompletne dno !.Starsze nasze gwiazdy przyzwyczaily nas do tego ze tylek byl umiejscowiony na fotelach , do tego &quot;kilo &#39; ???? piwa lub&quot; wody rozmownej &quot; i sie ogladalo , emocje jak zawsze gwarantowane .Takie przyzwyczajenie nasze to tych samych &quot;mordek &#39;- przyszlo nowe i juz przed mistrzostwami skazani sa na jakis president cup ???? .
Jak na moje to nie tak szybko , powalczymy zobaczycie i to nawet o 2 .3miejsce w grupie -pierwsze Francja a pozniej..wychodzimy z grupy trafiamy na .(Słowenia , Macedonia ,islandia ,Tunezja -pierwsze rezrwa dla Hiszpanow _)i walka i robimy niespodziane , mimo tego juz bedzie 1/4 i tu juz wszystko mozliwe , los moze dalby nam Chorwacje i co znow skazani na pozarcie ? , zapewniam ze nie .Na tych mistrzostwacg zagramy bez fajerwerkow w ataku , bedziemy lapac duzo kar ale zagramy dobrze .zagramy skumulowana obrona , beda niskie wyniki naszych meczach ..taka moja mala ...
bez obrazy Panowie .Powodzenia i do przodu Polsko !!!
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Godzina. 20:45 Spotkanie. Polska - Norwegia
Typ. I POŁOWA Norwegia -3.5 H 2.55 Unibet⛔
-2,5 2.00 Bet365⛔
-1,5 1.59 Unibet
✅
Norwegia Polsce nie leży, to po pierwsze, ostanie 3 mecze wygrali Norwegowie, w każdym z tych meczy do przerwy prowadzili Norwegowie, dwa razy jednym golem, a raz pięcioma. Jednak to nie są fakty najważniejsze. Szczególne znaczenie ma to, że z kadry po IO zrezygnowali czołowi zawodnicy, a dodatkowo kilku czołowych, którzy zostali ma kontuzje. Tylko 4 zawodników z IO zagra na tych MŚ, to szokujące. Martwić może obsada bramki, Szmal zrezygnował a Wyszomirski kontuzjowany. Kontuzjowany również kapitan Jurkiewicz i Syprzak z Barcelony. Uważam, że warto zagrać do przerwy wyższy handicap, bo 4 bramki to mogą mieć przewagi po 15 minutach. Można zagrać również bezpieczniejsze opcje też po dobrych kursach. Wczoraj podobnie zagrałem Francję z Brazylią, linia była -3,5 po kursie 1.9 do przerwy, a Francja prowadziła 10 golami. Uważam, że dziś mecz Polski to najlepsza opcja na tego typu zakład z meczy, które odbywają się dziś. Młodzi jadą po doświadczenie, może powalczą w kilku meczach, ale z Norwegią dostaną baty. Pierwszy mecz, więc nie ma kalkulowania, szczególnie do przerwy będą grać na 100%.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Nie uważam siebie absolutnie za żadnego eksperta w dziedzinie piłki ręcznej jednak miałem okazję oglądać ostatni turniej towarzyski naszej ekipy i gra wyglądała bardzo mizernie. SKuteczność słaba ale najgorzej wyglądało to w defensywie, kilka szybszych podań i już się gubiliśmy bardzo. Dlatego na dziś ode mnie Norwegia -3,5 we fortunie po 1,65⛔
 
G 0

gigantu

Użytkownik
Godzina. 20:45 Spotkanie. Polska - Norwegia
Typ. I POŁOWA Norwegia -3.5 H 2.55 Unibet
-2,5 2.00 Bet365
-1,5 1.59 Unibet

Norwegia Polsce nie leży, to po pierwsze, ostanie 3 mecze wygrali Norwegowie, w każdym z tych meczy do przerwy prowadzili Norwegowie, dwa razy jednym golem, a raz pięcioma. Jednak to nie są fakty najważniejsze. Szczególne znaczenie ma to, że z kadry po IO zrezygnowali czołowi zawodnicy, a dodatkowo kilku czołowych, którzy zostali ma kontuzje. Tylko 4 zawodników z IO zagra na tych MŚ, to szokujące. Martwić może obsada bramki, Szmal zrezygnował a Wyszomirski kontuzjowany. Kontuzjowany również kapitan Jurkiewicz i Syprzak z Barcelony. Uważam, że warto zagrać do przerwy wyższy handicap, bo 4 bramki to mogą mieć przewagi po 15 minutach. Można zagrać również bezpieczniejsze opcje też po dobrych kursach. Wczoraj podobnie zagrałem Francję z Brazylią, linia była -3,5 po kursie 1.9 do przerwy, a Francja prowadziła 10 golami. Uważam, że dziś mecz Polski to najlepsza opcja na tego typu zakład z meczy, które odbywają się dziś. Młodzi jadą po doświadczenie, może powalczą w kilku meczach, ale z Norwegią dostaną baty. Pierwszy mecz, więc nie ma kalkulowania, szczególnie do przerwy będą grać na 100%.
Moim zdaniem, taki mecz jak wczoraj, dziś się nie powtórzy... Napisałeś, że młodzi jadą po naukę, jednakże młodych to tam wcale za dużo nie ma. Po prostu są inni, Ci którzy byli w cieniu. Nazwałbym to kadrą B. Zobaczcie sami zresztą. Połowa kadry w wieku optymalnym dla sportowca. Norwegowie nie wiedzą jak się pod nas przygotować, bo nasza gra będzie dla nich wielką niewiadomą... Oczywiście to nic nie znaczy, ale myślę, że tanio skóry nie sprzedadzą.
22 DACKO Marek 29 MAR 1991 (25 lat)
44 LYZWA Krzysztof 29 MAY 1990 (26 lat)
55 JACHLEWSKI Mateusz 27 DEC 1984 (32 lata)
66 KRAJEWSKI Przemyslaw 20 JAN 1987 (30 lat)
77 NIEWRZAWA Pawel 28 SEP 1992 (24 lata)
10 WALCZAK Patryk 29 JUL 1992 (24 lata)
25 MORYTO Arkadiusz 31 AUG 1997 (19 lat)
26 DASZEK Michal 27 JUN 1992 (24 lata)
28 GEBALA Maciej 10 JAN 1994 (23 lata)
30 PRZYBYLSKI Rafal 19 FEB 1991 (25 lat)
33 PACZKOWSKI Pawel 14 JUN 1993 (23 lata)
38 GIERAK Lukasz 22 JUN 1988 (28 lat)
48 GEBALA Tomasz 23 NOV 1995 (21 lat)
49 CHRAPKOWSKI Piotr 24 MAR 1988 (28 lat)
61 MALCHER Adam 21 MAY 1986 (30 lat)
94 MORAWSKI Adam 17 OCT 1994 (22 lata)
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Talant przecież może zmieniać całą szóstkę do ataku tak jak to miewał w zwyczaju. Na moje to i Krajewski dostanie swoje minuty.
Inna sprawa, że raczej bez karnych linii 3.5 nie przejdzie.

Słowenia - Angola 2 +11 1.99 2/10 pinnacle ⛔
42-25

Długo się zastanawiałem, ale jednak 2 jednostki dałem.
Brak Zormana i Bombaca może być widoczny.
Angola w mistrzostwach Afryki potrafiła prowadzić do przerwy z mocną Tunezją +3 (ostatecznie skończyła -2).
Jakoś mam czucie, że tu nie będzie dwucyfrówki i -9.5 spokojnie by wystarczało wystawić.

HH
 
brawomike 134

brawomike

Użytkownik
Przeglad podał taki skład:
Malcher
T. Gębała
P. Niewrzawa
R.Przybylski
M. Jachlewski
M. Gębała
M. Daszek
Według nich Krajewski na rezerwie
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Macedonia vs Tunezja (piłka ręczna)
Typ: Macedonia -1,5
Kurs: 1,78
Bukmacher: bet365
godz. 17.45
ANALIZA.
Witam, na dzisiaj luźne przemyślenia na temat spotkania w ramach Mistrzostw Świata w piłce ręcznej. Wpadł mi w oko kurs na Macedończyków. Do zwycięstwa w dużym stopniu powinna przyczynić się gwiazda- kirił Łazarow. Gracz FC Barcelona na pewno będzie robił różnicę z Tunezyjczykami, którzy to na co dzień grają w drużynach afrykańskich- w dużej części w rodzimej lidze tunezyjskiej. Najmocniejszym ogniwem prócz zgraniem po stronie Tunezyjczyków to Wa’il Dżalluz - również gracz z kataloni. Na papierze zdecydowanie zwycięzcami są Macedończycy, ja też tak uważam i idę dzisiaj w ich stronę, chociaż pewnie, gdyby w bramce był Ristovski to kursy by były zupełnie wystawione w stronę Macedonii, mimo braku legendy w bramce (taki Polski Szmal) myślę, że ma młodych równie utalentowanych bramkarzy, chociaż podejrzewam, że głównym bramkarzem będzie Mitrevski- ale to się zobaczy ????
Lepsza ekipa, na każdej pozycji praktycznie bardziej uzdolnieni są Macedończycy. Tak jak pisałem typ na czuja, jest to pierwszy mecz, więc może być dużo aspektów o których nie wiemy, ja jednak gram na Macedonię.
P.S. Polaków tak do końca bym nie skreślał, dla mnie mecz takie 55/45 na korzyść skandynawów, ale to taki mecz może być na styku.
Powodzenia i pozdrawiam.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka ręcznaFrancja
Godzina. 17:45
Spotkanie Macedonia - Tunezja
Typ. Macedonia - 1.5
Kurs. 2.00
Bukmacher. Bet365

Analiza:
Dziś rozkręcaja sie handballowe mistrzostwa świata we Francji. Wczoraj gospodarze na inaugurację nie zawiedli i rozbili Brazylię. Dzis swoje mecze dokończa zespoly z grupy A a rozpoczną z grupy B. Tu faworytem do wygrania sa Hiszpania i Słowenia. O dwa następne miejsca powinni powalczyć odmlodzons Islandia, nieobliczalna Tunezja i moim zdaniem najsilniejsza z tej trójki Macedonia. Zespół z Bałkanów to bardzo solidn zespół, od lat regularnie występuje w finałach mistrzostw i potrafi napsuć krwi największym faworytom. Niekwestionowanym liderem i gwiazdą od lst jest Kiril Lazarov. Dla niego to zapewne ostatnia mistrzowska impreza i moim zdaniem Lazarov jeszcze pokaże swoje najlepsze oblicze. Dziś mecz z Tunezja który może zadecydować kogo z tych zespółow zabraknie w drugiej fazie grupowej mistrzostw. Tunezja to solidny zespol i nie spodziewam sie ich pogromu w tym meczu, ale sam Jallouz (kolega Lazarova z Barcelony) kontra Bałkański temperament macedonczykow może byc za mało. Stawiam na Macedonie
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Tez chyba sklaniam sie dzis ku dodatnim handicapom, to jest poczatek turnieju presja itp. Polacy zawsze byli walczakami ci chlopcy beda chcieli sie pokazac . Handicap +4 po kursie okolo 2 wydaje sie bardzo dobrym zabezpieczeniem, tym bardziej ze Norwegowie w ostatnim czasie formą nie grzeszą. Na to poszla juz masowka w strone Norwegii, ja probuje na Polakow +4.
+6 Islandia , i czysty win Tunezji rowniez pograne
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Szzkoda, że nie udało mi się wcześniej napisac paru zdań o meczu Słowenii. Kompletnie niezrozumiała linia u/o i over 49.5 siadł kwadrans przed końcem.
Macedonia - Tunezja 1 @ 1.7 Marathon ✅
Wydaje mi się, że - choć wiadomo, że Vardar to w dużej mierze kapitał międzynarodowy - rozwój czołówki macedońskiego handballu musi pociągnąć za sobą progres zawodników, którzy znajdują sobie miejsce w Barcelonie (Ristovski, oczywiście w kadrze go nie ma) czy RNL (Taleski, Manaskov). Dochodzi do tego oczywiście Kiril Lazarov, który stoczy swego rodzaju pojedynek z Waedem Jallouzem, ziomeczkiem z Barcy. Nie stawiałbym znaku równości pomiędzy Lazarovem i Macedonią i Waedem a Tunezją. Rzecz jasna obaj są najważniejszymi ogniwami, jednak koledzy Kirila to wyższa półka IMO. Mam trochę obaw co do gry przeciwko typowo afrykańskiej defensywie tunezyjskiej siódemki, natomiast czysto sportowo - stawiam na braci Lazarovów, Taleskiego, Mirkuloskiego, Markoskiego. Wydaje mi się, że najsłynniejszy z Macedończyków jest już w takim wieku, że może być mu ciężko grać na swoim najwyższym poziomie przez 60 minut co dwa dni. Ale pierwszy mecz, na świeżości, powinien już mu wyjść.
Bez analizy:
Rosja over 30.5 @ 1.8 unibet ✅
Hiszpania over 30.5 @ 1.72 unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Hiszpania - Islandia
To jedna z ciekawszych par pierwszej kolejki - przynajmniej dla ręcznego widowiska. Hiszpanów miałem okazje oglądać podczas turnieju we własnym kraju i sądzę, że mogą namącić w tych mistrzostwach. Islandia ostatnimi latami spisuje się coraz słabiej. Drużyna ta próbuje szybkich ataków i raczej skupia się na ofensywie. Ich mecze często kończą się wysokimi wynikami gdy grają z potęgami handballa. Sądzę, że podobnie będzie w tym spotkaniu, który może być bardzo otwarty. Hiszpania w ataku ma kim grać więc rzucanie w bramkę przeciwnika nie będzie wielkim problemem tym bardziej, że obrona Islandii raczej zanadto nie utrudnia. Islandia świetnie gra z kontry oraz szybkiego ataku. Rzadko zdarza się im trzymać piłkę, aż do momentu gry pasywnej.
Ponad 54,5 1,59 Unibet ⛔
 
delfinxd 3

delfinxd

Użytkownik
Polska - Norwegia

To i ja dodam coś od siebie. Moim zdaniem czeka nas dzisiaj bardziej wyrównany mecz niż bukmacherom się wydaje ( patrze na kursy), składy obydwu reprezentacji są pomieszane w porównaniu do poprzednich większych imprez. Przeglądając skład Norwegów natknąłem się na Hansena jest to zawodnik z dobrym rzutem do tego doświadczony ograny w reprezentacji i kilku klubach. W ważnych meczach często rzucał ponad 5 bramek i na takie wydarzenie czekam też dzisiaj. Jeśli otrzyma odpowiednie minuty na boisku myślę, że te 4 bramki nie będą problemem. Dla przypomnienia rok temu na mistrzostwach europy w meczu z nami zdobył bramek 8. Kurs zachęcający także polecam grać.

Espen Lie Hansen 3,5+ @1.85 Fortuna✅✅

Zawsze pamiętajcie o podaniu bukmachera przy kursie./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Polska - Norwegia
Typ1: Polska liczba zdobytych goli -25,5 ✅
Kurs:1,7
Buk: STS
Typ2: Daszek liczba zdobytych goli -4,5 ⛔
Kurs: 1,65
Buk: STS
W turnieju towarzyskim poprzedzającym MŚ tylko raz udało się przekroczyć tą ilość - 26 z Argentyną, poza tym tylko 20 z Hiszpanią i 25 z Katarem.
Szczerze to nie mamy kim straszyć w ataku, jak widzę u buków typ, że naszym najlepszym strzelcem ma być Daszek to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Ilekroć oglądałem mecze naszych chłopaków gdy walczyli o wysokie lokaty to zawsze raził mnie brak skuteczności tego zawodnika w wykończaniu akcji ze skrzydła. W tej drużynie nie widzę gościa, który walnie z 6-7 bramek jak chociażby Bielecki co dałoby jakiś wynik ogólny całej drużyny.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Polska - Norwegia
Typ1: Polska liczba zdobytych goli -25,5
Kurs:1,7
Buk: STS

Typ2: Daszek liczba zdobytych goli -4,5
Kurs: 1,65
Buk: STS

W turnieju towarzyskim poprzedzającym MŚ tylko raz udało się przekroczyć tą ilość - 26 z Argentyną, poza tym tylko 20 z Hiszpanią i 25 z Katarem.
Szczerze to nie mamy kim straszyć w ataku, jak widzę u buków typ, że naszym najlepszym strzelcem ma być Daszek to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Ilekroć oglądałem mecze naszych chłopaków gdy walczyli o wysokie lokaty to zawsze raził mnie brak skuteczności tego zawodnika w wykończaniu akcji ze skrzydła. W tej drużynie nie widzę gościa, który walnie z 6-7 bramek jak chociażby Bielecki co dałoby jakiś wynik ogólny całej drużyny.
Daszek rzuca karne, dlatego na Michała są takie wysokie linie.
 
K 158

kamil077

Użytkownik
Witam, ciekawy zaklad wedlug mnie pojawil sie w sts na Krajewskiego over 3,5 gola 1,65
Krajewski za pewne bedzie gral w pierwszym skladzie, do tego na tych mistrzostwach mamy najmocniejsze skrzydla co zawsze bylo nasza pieta. Do tego Krajewski bedzie wykonywal karne wiec te 4 bramki powinien rzucic. Propo meczu to mysle ze nasi powalcza, fakt sklad mamy jaki mamy ale akurat nasi zawsze spinali sie juz w beznadziejnej sytuacji jak nikt na nich nie wierzyl. Wygrac moze nie wygraja ale pogromu tez nie powinno byc.
Również jak Kolega wyżej zastanawiam się kto mógłby &#39;pociągnąć naszą grę. Mam nadzieję, że weźmie w ważnych momentach grę na siebie i rzuci te 4 bramki. 2,35 na over 3,5 betsafe. uważam za lekkie value.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Moim zdaniem, taki mecz jak wczoraj, dziś się nie powtórzy... Napisałeś, że młodzi jadą po naukę, jednakże młodych to tam wcale za dużo nie ma. Po prostu są inni, Ci którzy byli w cieniu. Nazwałbym to kadrą B. Zobaczcie sami zresztą. Połowa kadry w wieku optymalnym dla sportowca. Norwegowie nie wiedzą jak się pod nas przygotować, bo nasza gra będzie dla nich wielką niewiadomą... Oczywiście to nic nie znaczy, ale myślę, że tanio skóry nie sprzedadzą.

22 DACKO Marek 29 MAR 1991 (25 lat)
44 LYZWA Krzysztof 29 MAY 1990 (26 lat)
55 JACHLEWSKI Mateusz 27 DEC 1984 (32 lata)
66 KRAJEWSKI Przemyslaw 20 JAN 1987 (30 lat)
77 NIEWRZAWA Pawel 28 SEP 1992 (24 lata)
10 WALCZAK Patryk 29 JUL 1992 (24 lata)
25 MORYTO Arkadiusz 31 AUG 1997 (19 lat)
26 DASZEK Michal 27 JUN 1992 (24 lata)
28 GEBALA Maciej 10 JAN 1994 (23 lata)
30 PRZYBYLSKI Rafal 19 FEB 1991 (25 lat)
33 PACZKOWSKI Pawel 14 JUN 1993 (23 lata)
38 GIERAK Lukasz 22 JUN 1988 (28 lat)
48 GEBALA Tomasz 23 NOV 1995 (21 lat)
49 CHRAPKOWSKI Piotr 24 MAR 1988 (28 lat)
61 MALCHER Adam 21 MAY 1986 (30 lat)
94 MORAWSKI Adam 17 OCT 1994 (22 lata)
10 na 16 graczy poniżej i równo 25 lat, w tym wieku to nie są zbyt doświadczeni gracze, a na pewno nie ograni na arenie międzynarodowej, więc jadą po naukę, mogą również spalić się psychicznie. Kibicuję Polsce, ale patrzę obiektywnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom