>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN - FRANCJA 2017

Status
Zamknięty.
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Chile pokazało się z bardzo dobrej strony w niespodziewanie wygranym meczu z Białorusią i jeżeli tylko utrzymają ten poziom to nie widzę problemu by chociaż trochę powalczyli z Niemcami. Tym bardziej, że ci z Węgrami też wybitnie nie zagrali i momentami ich zwycięstwo w tamtym meczu było zagrożone, a Węgrom aktualnie do światowej czołówki też trochę brakuje.
Tak więc Chile HC +10,5 w bwin po 2,6
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Islandia postawila sie Hiszpanii przez dluzsza czesc meczu, ze Slowenia przegrala 1 bramką, jak chca wyjsc z grupy musza z Tunezja wygrac, wydaje mi się ze bukmacherzy przesadzili z kursami, Tunezja to jednak polka nizej
Islandia vs Tunezja 1 1,53 1xbet
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
STS :
Tollbring u7.5 @ 2.05✅ Gensheimer u10.5 @ 1.57✅ to dziś 2 zawyżone linie z STS, szczególwie wyżej wspomniany Niemiec, prawidłowa ze 6.5, z takim kursem może 7.5 nie więcej. Szwed z takim kursem max 6.0
Rivalo : Toledo over 4.5✅, dużo przez niego grają, z 5.5-6.0
dla porównania oni Gensheimera mają prawidłowe 6.5, bo hgw ile karnych będzie... ew. ze względu na raczej dużo bramek overki Groetzkiego i Hafnera(3.5) (4 i 11minut :razz: ⛔) Katarczyk Roine over 2.5⛔ za nisko ustawione
oprócz tego całkowicie zaniżony Katar, więc 2.raz nie róbcie babola i nie grajcie na nich... Białoruś też ciekawe czy 2.raz nie zagra takiego a la sparingu... 2 dogi @ 8 trzeba ukąsić...
unibet : toledo over 4.5 jw. capote over 5.5, bo swoje rzuty odda i groetzki over 2.5 nawet ako 4.60
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Argentyna - Szwecja Szwecja handicap -2,5
Polska - Rosja 2
Kurs: 1,96
Bukmacher: Bet365

ANALIZA
Szwedzi na Bahrajn wyszli mega naładowani, skoncentrowani. Szybko załatwili Bahrajn a potem spokojnie kontrolowali mecz. Także przed Argentyną trafił im się fajny trening gdzie mogli wiele jeszcze ewentualnych niedociągnięć w akcjach ofensywnych poprawić. Argentyńczycy zdecydowanie więcej sił stracili w meczu z Danią. Na początku meczu jeszcze jakoś stawiali czoła Duńczykom, jednak już w końcówce pierwszej połowy Landin zaczął grać na coraz większym procencie skuteczności obron i Duńczycy odjechali przeciwnikom. Myślę, że podobnie może wyglądać mecz ze Szwecją. W tej chwili Szwedzi to poziom Duńczyków. Ja w ogóle myślę, że Szwedzi mogą być takim czarnym koniem MŚ. Od tych dwóch wygranych sparingów z Norwegią wydają się bardzo silni.
Wczoraj MVP spotkania Rosji z Norwegią został bramkarz Norweski Bergerud choć nie bronił na nie wiadomo jakiej skuteczności. Jednak zanotował kilka bardzo ważnych interwencji w meczu. Żeby wygrać z Rosjanami musi któryś z naszych bramkarzy zostać MVP bo innej możliwości do wygranej nie widzę. Wczoraj Dujszabajew dał naszym atakującym do zrozumienia że grając 6 na 6 w ataku nie mamy szans stąd ściągał bramkarza i wprowadzał siódmego na parkiet. Niestety zupełnie to nie zdało egzaminu. Mimo, że graliśmy na dwóch obrotowych to nikt nie miał odwagi do nich grać gdyż trzeba dużej precyzji do takiego zagrania. Wiedzieli, że nie dokładne zagranie, strata i od razu przeciwnicy będą rzucać do pustej bramki. Trochę wrzucił trener tym zagraniem naszych na minę – grali pod zdwojoną presją. Pewnie na Rosjan znowu trener coś wymyśli ale tak jak już wspominałem w innych postach – nie mamy zawodników klasowych do wykonywania jego założeń choćby nie wiem jak były dobre. Z Brazylijczykami mieliśmy aż 20 strat, z Norwegią 17 strat. Rosjanie w meczu z Norwegią mieli tylko 8 strat (w sumie w dwóch meczach mają tyle strat co my z samymi Brazylijczykami).
 
N 22

nika8332

Użytkownik
15.1.2017 Argentyna-Szwecja over 51.5 1.82 4/10 Unibet
(+6.5 ) 1.62 3/10 Unibet
Nie rozpędzajmy się porównując Szwedów do Hansena i spółki . Bahrajn to jest śmiech na sali , Fakt Szwedzi lądowali im bramkę za bramkę nie przemęczając się , również kilka okazji zmarnowali .Argentyna w meczu z Dania zagrała na swoim poziomie ale Landin robił swoje , dziś ciut słabszy przeciwnik i sadze ze może to być mecz otwarty
Drugim typem w tym meczu jest dodatkowe handi na południowców
plus 6.5 1.62 3/10 Unibet .Pamiętać trzeba ze już jutro Szwecja grac ważny mecz z Dania , mecz o pierwsze miejsce w grupie a mecz z Bahrajnem o nie był żaden wykładnik .Dzis będą szachy , jak wszystkie mistrzostwa sa taka rozgrywka
 
N 22

nika8332

Użytkownik
15.1.2017 Islandia over 28.5 1.8 8/10 Unibet
Islandii pozostaje raczej już walka o 4 lokatę w grupie .Na moje w dwóch poprzednich meczach jak na moje to Elisson -Atlason z kolegami się najwyraźniej&quot; męczyli &quot;.Dizs Tunezja nie pogra mocno defensywnie , będzie mecz otwarty a to na wyspiarzom pasuje .
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Chciałbym wziąć na analizę dzisiejsze mecze MŚ w ręczną.Pierwszy mecz Argenyna-Szwecja.Szwecja dobry mecz z Bahrajnem,od początku wyszli nałądowani i zrobili mega przewagę do przerwy,żeby potem kontrolować mecz,myslę,że dziś bedzie podobnie,jednak z mniejszym kalibrem.Argentyna z Danią porażka 11 bramkami,nie ukrywajmy Argentyna nie ma tutaj szans,Szwecja jest na poziomie Duńczyków.Proponuję tutaj Szwecja -4,5 po kursie 1,56 lub Szwecja -2,5 do I połowy @1,65. Drugi mecz Islandia-Tunezja,tutaj kursy przesadzone,nie rozumiem robienia takiego faworyta z Islandii,według mnie wyrównany mecz,proponuję Tunezja +3,5 @1,56.Turcja gra lepiej pierwsze połowy,więc dobry typ jest też Turcja +1,5 do I połowy @1,76.Francja-Norwegia,myślę,że Francuzi nie będą mieli tutaj spacerku,szczególnie jak bramkarz Norwegii zagra taki mecz jak wczoraj,myślę nad Norwegia +7,5 @1,43.Ostatni mecz Brazylia-Japonia,tutaj faworytem zdecydowanym jest Brazylia,lecz myślę,że nie będzie tutaj mega pogromu,aczkolwiek Brazylia to bierze głądko,proponuję Brazylia -2,5 @1,3.Myślę jeszcze jak tam Katar dzisiaj,pewnie wygrana,oraz jakieś handi dodatnie na Arabię Saudyjską.
Wszystkie kursy Fortuna.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Typ: Szwecja -6 golia AH ✅✅✅ 17:35
Kurs: 2.16
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na dziś pod lupę biorę spotkanie z MŚ we Francji gdzie Szwecja mierzyć się będzie z Argentyną. Maszyna Skandynawska ruszyła - w ostatnim meczu kontrolnym przed MŚ zniszczyli Chile 38:21, w 1 spotkaniu turnieju rozgromili Bahrajn 33:16. Cały zespół funkcjonuje bardzo dobrze. Nie ma już co prawda Jonas Kaellman ale bardzo dobrze zastępuje go młodzież. Na spore słowa uznania zasługują Tolbring i Zachrisson którzy byli mocnymi pkt w 1 spotkaniu. Pierwszy lewo skrzydłowy Jerry rzucił 10 bramek a Matias 8 . Szwecja tutaj przy takiej defensywie szybko powinna osiągnąć pewne prowadzenie. Dobrze obsadzona bramka z Palicką czy zawodnikiem Lwów z Manheim Apelgrenem do tego silny kołowy Andreas Nilsson. Środek stanowi dobrze się znający koledzy z Flensburga Jim Gottfridsson i na prawym rozegraniu Johan Jakobsson . Lewa strona to zawodnik THW Kiel Lukas Nilsson . Od strony taktycznej i fizycznej Szwecja jest po prostu zespołem lepszym posiadającym lepszych zawodników i dziś konsekwentnie powinna zwiększać przewagę w spotkaniu.

Argentyna w 1 meczu rozbita przez Danię 22:33. Niby jest kilku ciekawych graczy jak bracia Simonet, Pizarro czy Fernandez ale to i tak za mało na szczelną linię obrony Szwecji. Przypomnę, że w sierpniu tamtego roku w spotkaniu towarzyskim Szwedzi skompromitowali rywali z Ameryki Płd pozwalając im rzucić tylko 11 goli.

Dziś także przewiduje pewną wygraną lepszej ekipy jaką jest Szwecja. To oni tutaj powinni prowadzić grę i po tym co widziałem z Bahrajnem gdzie w 1 połowie nie wypuścili rywali z 5 bramek idę w ich stronę.

Chile - Niemcy ???? Szwaby, całe Szwaby
Chile +13 AH 1.80
Marathonbet​


Chile widziałem w spotkaniu z Białorusią. Może taktycznie nie wygląda to dobrze ale ten zespół poczynił ogromny progres w ostatnich latach. Tutaj zagrają o jak najlepsze pokazanie się. Kurs handi to lekkie przegięcie i nie wystawiłbym więcej niż 9.5 . Niemcy mocni i powinni tutaj wygrać pewnie ale przy takiej linii Chile musiałoby zagrać na fatalnej skuteczności. Oni 1 na 1 podejmują sporo ryzyka i potrafią być bardzo ruchliwi przez co na bank rzucą te 22-23 goli .

Francja - Norwegia

Hmm z jednej strony Francja gra u siebie, ale te kursy to nieporozumienie. Trzeba wyciągnąć wnioski z ostatnich IO gdzie na Norwegów płacili przed spotkaniem w okolicach 7 (dokładnie nie pamiętam ) a Ci ograli Koguty 24:29. Wczoraj ze Sborną także pokazali swój dobrze poukładany handball. Znów byli dogiem i wygrali pewnie to spotkanie. Norwegia posiada niezły skład a ich siłą jest kolektyw i dobra organizacja w defensywie. Po atakowanej stronie nie boją się 1na 1 i dobrze rozgrywają szukając złego przesunięciu się w defensywie rywali . Do tego dobrze funkcjonują tam skrzydła i dziś nie powinni przegrać tego spotkania więcej niż 3-4 bramkami.
Norwegia +5 gola AH ✅✅✅ zgodnie z planem 31:28
Marathonbet 2.07

Lekko Norwegia win 10.00 ⛔
Marathonbet


Brazylia - Japonia over 56 goli
Pinnacle 1.88​

Obie ekipy potrafią grać bardzo szybko. Japonia tutaj powinna trzymać się w grze bo Brazole nie mają aż tak mocnej lini obrony jak ich wcześniejsi rywale. W historii h2h padały tutaj gigantyczne wyniki i nie zdziwię się jak zobaczymy coś w okolicy 65 bramek .
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Argentyna - Szwecja powyżej 51,5 1,82 Unibet ✅
Szwedzi przez lata byli zespołem raczej mało rzucającym i dobrze broniącym, jednak teraz zmieniło się to diametralnie. W każdym meczu oscylują w okolicach zdobytych 30 bramek. W pierwszym meczu pewnie wygrali z Bahrajnem. Argentyna z pewnością to wyższa półka i stać ich rzucić ponad 20 bramek w meczu. Są zespołem szukającym szybkich wznowień i miejsca na skrzydłach. Bramkarze Trzech Koron na bardzo dobrym procencie w pierwszym meczu, jednak wątpię, by podczas meczu z Argentyną potrafili powtórzyć ten wyczyn.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Wiencek over 2,5 @ 1,7 Unibet ✅ szybciutko
Chile ostatnio bardzo pozwalało grać Białorusinom z obrotowym, dzięki czemu Karalek rzucił 8/11 z 6 metra. Niemcy mają bardzo groźne skrzydła, tak więc obrona będzie bardziej rozproszona. Fakt Wiencek ostatnio nie zachwycił - 0/2 z Węgrami. Jednak bramkarz gości i defensywa to nie ten sam level, co reprezentanci Węgier. Powinien mieć mimo to więcej szans na rzuty, a wówczas linię tę powinien spokojnie przekroczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Arabia Saudyjska - Białoruś 1 +5 1.98 3/10 pinnacle
Białoruś tragiczny występ z Chile.
Brak Rutenki, Puchowski jakiś uraz w 1 połowie i pograł całe 11 minut.
Wynik jako tako trzymali dzięki obrotowemu (Karalek 10 goli), ale tak się nie da grać co mecz.
Kulesh powiedzmy jeszcze pokazał się z dobrej strony, ale już Shylovich grał dramat.
Arabowie solidny występ z Chorwacją, robią stałe, choć może powolne postępy.
Mimo wszystko bet głównie pod wyraźną słabość Białorusinów.
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Bet w przerwie przy 11-13.

Islandia - Tunezja Under 50.5 1.87 3/10 parimatch (bet365 1.80) ✅
22-22

24 gole z 39 rzutów do przerwy. Bramkarze mogą sie jeszcze poprawić (mają 24 i 31% HT).
Czuję równy mecz do końca, z duża iloscią zapasów i zabijania czasu.

HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Godzina: 17:45 Spotkanie: FRANCJA - NORWEGIA
FRANCJA -2,5 I połowa 1,85 BET365✅
-4,5 2,95 Unibet⛔
Dziś już na + do przerwy za Szwecję i Niemcy, próbuje dalej. Jest bardzo duża szansa i potencjał na powodzenie tego typu. Głównym argumentem dla mnie jest fakt, że Francja jest gospodarzem, ale i bez tego nie raz wygrywali z drużynami tego pokroju taką przewagą do przerwy. Norwegia zagrała słabo z Polską, ale to wystarczyło, z Rosją już pewniej wygrali. Francja zagrała jak na razie wygrała 15 golami z Brazylią, która ograła spokojnie Polskę, a do przerwy była przewaga 10 goli, z Japonią 11 golami a do przerwy prowadzili 8 golami, teraz czas na Norwegię i przynajmniej przewaga 5 goli w I połowie. Będzie to rewanż za ME w Polsce, Norwegia tam wygrała z Francją, więc uważam, że pokażą im we własnym kraju miejsce w szeregu, podobny jeszcze większy rewanż będzie w meczu Francji z Polską, tam będzie odwrócona rola gospodarza i srogi rewanż. Można również wybrać optymalną opcję H -2,5 do przerwy po kursie 1,85 .
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Brazylia (-5,5) - Japonia 1,95 Unibet ⛔
Brazylia po laniu od Francuzów, gdzie przegrali piętnastoma bramkami, pokonała reprezentację Polski. Dziś przyjdzie im się zmierzyć z outsiderem w grupie, czyli Samurajami. Japonia całkowicie odstaje poziomem od reszty ekip w grupie. Francja ich pokonała 31-19 (co ciekawe Brazylię 31-16), Rosja wygrała +10. Trójkolorowi podeszli do meczu dość lajtowo, inaczej zagrali z Brazylią.
Moim zdaniem różnica klas jest znacząca. Na tym turnieju w meczach ze słabymi przeciwnikami widzimy duże różnice bramkowe. Brazylia wychodzi dość wysoko obroną, co może bardzo utrudnić zadanie Japończykom. Polaków potrafili ograć czterema bramkami.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Brazylia wychodzi dość wysoko obroną, co może bardzo utrudnić zadanie Japończykom.
To stwierdzenie akurat moim zdaniem tutaj nie pasuje. Poza prawą połówką w Japonii nie ma zawodników, którzy wiele razy próbowaliby rzucać zza 9-tki. Wysokie obrony gra się najczęściej pod zespoły, które słabiej grają na zwodzie, ale więcej rzucają z dystansu. Azjaci przez swoje warunki fizyczne najczęściej lepiej spisują się właśnie w szybkiej grze, gdzie grają na kontakcie i szukają dojścia do 6-tego metra, więc podwyższona obrona powinna być dla nich akurat bardziej korzystna, niż gdyby Brazylijczycy stanęli płasko.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
To stwierdzenie akurat moim zdaniem tutaj nie pasuje. Poza prawą połówką w Japonii nie ma zawodników, którzy wiele razy próbowaliby rzucać zza 9-tki. Wysokie obrony gra się najczęściej pod zespoły, które słabiej grają na zwodzie, ale więcej rzucają z dystansu. Azjaci przez swoje warunki fizyczne najczęściej lepiej spisują się właśnie w szybkiej grze, gdzie grają na kontakcie i szukają dojścia do 6-tego metra, więc podwyższona obrona powinna być dla nich akurat bardziej korzystna, niż gdyby Brazylijczycy stanęli płasko.
Warunki fizyczne ich predestynują do akcji jeden na jeden ale mam wątpliwości, czy mają wystarczające umiejętności, żeby stawić czoła Brazylijczykom. Wysoka obrona przeszkodzi im wg mnie w rozegraniu piłki, a długo nie da się opierać tylko na akcjach indywidualnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom