>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN - FRANCJA 2017

Status
Zamknięty.
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Jeżeli remis będzie kogoś urządzał to tylko Węgrów. Białoruś jak wygra to wskakuje na 3 miejsce.
Lepszy remis czy porażka? Wczoraj jedna ustawka była może dzisiaj będzie powtórka.
Poza tym niby czemu Białoruś ma wygrać skoro Węgrom również będzie zależało na trzecim miejscu. Przecież &quot;Madziarzy&quot; to w tej chwili poziom wyżej.
 
O 43

oles

Użytkownik
nie bardzo rozumiem dlaczego Bialorus nie moze tego przegrac jesli chca grac dalej. obie ekipy po porazce Chile maja juz zapewniony awans wiec kto by tu nie wygral to i tak dalej beda grali.
Dlaczego Białoruś ma pewny awans wg Ciebie? W przypadku porażki Białorusi robi się mała tabela między Białorusią, Chile i Arabią. I z tego grona Chile ma najlepszy stosunek bramek i wskakuje na 4 miejsce.
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
&quot;If Chile win, they could make history, by making it to their first eighth-final of a World Championship. If the match ends in a draw or the Saudis win by up to three goals, Chile have to hope for a Belarusian defeat against Hungary to proceed. If both Belarus and Chile win, it will come down to goal difference between the sides. If Saudi Arabia win by four or more goals, they have the same fate to hope for a Hungarian win later.&quot;

Cytat z:
http://www.francehandball2017.com/en/your-phenomenal-day-10-22636

Białoruś - Węgry,remis X, @9.50 Unibet (jeszcze złapałem)
i bezpiecznie +3.5 Białoruś @1.78 Bet 365

Lubię takie mecze, dlatego idę w remis. Oglądałem wczoraj mecz o podobnym podtekście, końcówka (Macedonia-Islandia), jedni i drudzy obrońcy &quot;odsuwali&quot; się w kluczowych momentach po 55 minucie, i wynik wszyscy znamy. Tu będzie również czysta kalkulacja.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Jaka jest sprawa każdy widzi. Węgry mają już awans jednakże nie mogą przegrać, bo stracą wówczas trzecie miejsce. Białoruś musi zapunktować. Wynik nasuwa się sam. Skoro zrobiły to Macedonia z Islandią to dlaczego nie Węgry z Białorusią?
Węgry - Białoruś remis 8.5 Bet365
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
&quot;If Chile win, they could make history, by making it to their first eighth-final of a World Championship. If the match ends in a draw or the Saudis win by up to three goals, Chile have to hope for a Belarusian defeat against Hungary to proceed. If both Belarus and Chile win, it will come down to goal difference between the sides. If Saudi Arabia win by four or more goals, they have the same fate to hope for a Hungarian win later.&quot;
Cytat z:
http://www.francehandball2017.com/en/your-phenomenal-day-10-22636
Białoruś - Węgry,remis X, @9.50 Unibet (jeszcze złapałem)
i bezpiecznie +3.5 Białoruś @1.78 Bet 365
Lubię takie mecze, dlatego idę w remis. Oglądałem wczoraj mecz o podobnym podtekście, końcówka (Macedonia-Islandia), jedni i drudzy obrońcy &quot;odsuwali&quot; się w kluczowych momentach po 55 minucie, i wynik wszyscy znamy. Tu będzie również czysta kalkulacja.
Betsson ma 10,5
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Białoruś - Węgry powyżej 54,5 1,80-&gt;1,58 Unibet ⛔
Walka o 3. miejsce w grupie C, a więc wygrany unika Danii. Białoruś mimo przegranej dobrze zaprezentowała się w meczu z Niemcami. Rozgrywający świetnie współpracują z kołowym, a gdy obrona skupi się wokół niego potrafią przytomnie poszukać skrzydła lub huknąć zza przerywanej linii. Oglądając ten mecz naprawdę byłem pod wrażeniem. Problemem jest obrona i straty, które Niemcy wykorzystali bez skrupułów. Węgrzy na tych mistrzostwach grają szybki handball. Starają się zakończyć akcje jeszcze przed ustawieniem się obrony przeciwnika. Jednak ich obrona pozostawia wiele do życzenia. Często stoją zbyt płasko co daje możliwość rzutu z 9m. Madziarze z gorszymi rywalami rzucali do tej pory ponad 30 bramek. Sądzę, że jutro będzie podobnie.
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Niemcy- Chorwacja @Niemcy @1,78 Unibet ✅✅ tak jak w poprzednich meczach, dobry początek a potem kontrola

Chorwacja jak dla mnie tych mistrzostw nie zawojuje, przeciętne mecze z przeciętnymi rywalami, wymęczony mecz z Arabia, wygrana 3 bramkami z Węgrami, gdzie mecz bardzo długo toczył się bramka za bramkę, pozostałe 2 mecze raczej bez historii ale też z kim(Bialorus i Chile)
Niemcy wszystkie 4 mecze pewnie, bez żadnych problemow, kiedy tylko rywal sie zbliżał, zaraz pojawiał się odskok na 3-4 bramki i kontrola do ostatniej syreny.
Prawda jest taka, ze to dzisiaj jedyny mecz gdzie nie ma mowy o odpuszczaniu, można pisać, ze lepiej zająć 2 miejsce w grupie i ewentualnie zagrać z Francja w finale, ale po drugiej stronie drabinki mamy Danie, która jak dla mnie od Trójkolorowych nie odstaje sportowo i raczej dla Niemców jak i Chorwatów ekipa Francji może byc łatwiejsza do ogarnia niz Duńczycy. Wygrany tego meczu zbierze nie tylko 2 punkty i 1 miejsce w grupie ale tez doda duza pewność siebie. Reasumując, Niemcy na ten moment sa lepsze ekipa, bardziej zgrana i pewniejsza siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Każda impreza dotycząca jakiegokolwiek sportu to pokaz braku wiedzy podstawowej do obstawiania czegokolwiek.
Białoruś - Węgry -&gt; Typ: Białoruś +3,5 @1,80 B365✅
Typ dnia po meczu Chile z Arabią. Chile przegrało na własne życzenie i musi liczyć na cud w postaci porażki Białorusi. Dzisiaj Pukhovski pociągnie z Karalkiem naszych wschodnich sąsiadów do awansu.
LEKKO polecam również zagrać REMIS w tym meczu @9,0. Każdy kto widział mecz Macedonii z Islandią to wie o co chodzi. Obydwie ekipy grały końcówkę tak, żeby się nie skrzywdzić.

Dania - Katar -&gt; I połowa Dania -2,5 @1,90 B365⛔
Duńczycy mają piorunujące otwarcia spotkania. Katar mimo tego, że gra rodowitymi zawodnikami + Saric nadal zawyżany. W każdym ze spotkań Duńczycy pokrywali ze spokojem tę linię, aby w II połowie wrzucić mniejszy bieg jak w samochodzie i kontrolować spotkanie.

Szwecja - Egipt -&gt; I połowa Szwecja -2,5 @1,90 B365✅
Bardzo podobna analiza jak w wyżej wymienionym przypadku. Szwedzi w każdym spotkaniu oprócz tego z Danią pokryli zakładaną linię. O odpuszczaniu jak to niektórzy sugerują nie ma żadnej mowy, gdyż w przypadku porażki Egipt wyprzedza Szwecję. Także o żadnej kalkulacji nie ma mowy.

Niemcy - Chorwacja -&gt; Niemcy -0,5 @1,85 B365✅
Nieźle kursy lecą w górę na Niemców. Od 1,40 wyjściowego do nawet 1,90 obecnie. Wpływ ma na to na pewno sytuacja, kiedy ostatnio w reprezentacji Chorwacji kluczowi zawodnicy dostali mniej minut. Natomiast Niemcy nie kalkulowali rozbijając Białoruś w ostatnim spotkaniu. Dzisiaj moim zdaniem ekipa naszych zachodnich sąsiadów będzie górą. Moim zdaniem mają bardziej doświadczoną ekipę, nie ma żadnej mowy o odpuszczaniu, chociaż może to być mecz 50/50 stąd takie kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wystarczy wejść na główną stronę mistrzostw, żeby wiedzieć, że Duńczycy mają już pewne miejsce, a sytuacja w grupie C nie jest jeszcze jasna. Oznacza to tyle, że tak jak już było wcześniej wspomniane liczą się mecze bezpośrednie, jeżeli miejsce rozstrzyga się pomiędzy dwiema drużynami, a dopiero później bilans bramkowy.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Katar (+5,5) - Dania 1,76 Unibet ✅
Spodziewam się, że ostatni mecz Duńczyków będzie odzwierciedleniem spotkania Polski z Francją. Mistrzowie świata zagrali na pół gwizdka myśląc już o fazie pucharowej. Dania już z Bahrajnem pokazała, że nie liczy się wysokość wygranego meczu i pewnie z Katarem też pograją całą kadrą. Katar jak się wszyscy spodziewali nie jest zespołem tym sprzed dwóch lat. Mimo to potrafią rozegrać piłkę dzięki takim zawodnikom jak Mallashu czy Capote. Nie sądzę by Dania się tu za wszelką cenę naginała by odjechać Katarczykom, dlatego gram z plusem na wicemistrzów świata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Tak. W chwili obecnej Chile ma awans. (3 drużyny tyle samo punktów [również w bezpośrednich meczach ] . Najlepszy bilans bezpośrednich bramek z tej trójki).
Białoruś potrzebuje minimum remisu do awansu. A jeżeli wygrają z Węgrami to wskoczą nawet na 3 miejsce.
 
diaz 95

diaz

Użytkownik
Duńczycy dzisiejszy mecz z Katarem gają rezerwą czy są tak beznadziejni w dniu dzisiejszym i to nie ich mecz ? Przepraszam za zasmiecanie ale wydaje mi się , żę może to być istotne w dalszej fazie rozgrywek tej drużyny , dzieki za odp z góry
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Duńczycy dzisiejszy mecz z Katarem gają rezerwą czy są tak beznadziejni w dniu dzisiejszym i to nie ich mecz ? Przepraszam za zasmiecanie ale wydaje mi się , żę może to być istotne w dalszej fazie rozgrywek tej drużyny , dzieki za odp z góry
I to i to. W bramce gra Green, swoje szanse otrzymują również inni, którzy grali mniej w ważniejszych meczach. Na prawej połówce nie ma Sondergaarda, tylko gra młody Kirkelokke, który już ma 4/4. Do tego Hansen, Mortensen i Henrik Toft w ogóle nie pojawiali się na parkiecie. Typowy ostatni mecz fazy grupowej nie mający dla nich na nic wpływu.
 
C 58

cesarz

Użytkownik
Jak w ogole wygląda terminarz w play offach? Nigdzie nie moge znalezc a moze byc to istotne dla Niemcow i Chorwatow w kontekscie dzisiejszego meczu. Ktoś coś wie? Nie usuwajcie postów jak sie czlowiek chce czegos dowiedziec bo to irytujace, wszak nie pisze ze chce sprzedac pralke franie ????

Tylko to pytanie było już zadawane w tym temacie. Wystarczy się cofnąć na poprzednie strony./Macko18
A może zamiast tak cofania się na poprzednie strony, admini pomyślą nad odświeżeniem wątku na fazę play off?
Uważam, że byłoby to wszystko o wiele bardziej przejrzyste.
Proponuję założyć nowy temat Mistrzostwa Świata - faza play off.
Na początek wkleić drabinkę, oraz tabelę z wynikami poszczególnych drużyn w fazie grupowej...ale to tylko luźna propozycja
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Od jutra rusza faza pucharowa, a wiec koniec żartów, przegrywasz = jedziesz do domu.
Wybieram na jutro 2 mecze

Norwegia - Macedonia Norwegia @ 1,41 Unibet ✅
Widziałem wszystkie mecze Norwegów w tym turnieju i szczerze mówiąc po męczarniach z nasza reprezentacja, uważałem, ze polegną z Ruskimi czy Brazolami, a jednak nie. Świetna gra, mega kontry, twarda obrona. Bardzo dobrze wygląda gra z kołem, gdzie bryluje Myrhol. Skrzydłowy Bjornsen który w każdym meczu dokłada swoje 4-5 bramek. Wystarczy spojrzeć na wyniki +13 z Brazylia, +15 z Japonia i +4 z Ruskimi. Z drugiej strony Macedonia, pisząc Macedonia myślimy Lazarov. Genialny zawodnik ale czy znowu sam wygra mecz? Wygrana z Tunezja( około 52 min Tunezja prowadziła 2 bramkami), porażki z Hiszpania, -4 Słowenią -7 i szczęśliwy remis z Islandia. Norwedzy zdominują ten mecz i spokojnie wygrają kilkoma bramkami.

Rosja - Słowenia Słowenia @ 1,46 Unibet ✅
Tutaj sprawa wygląda trochę inaczej, bardziej tutaj gram przeciwko Ruskim niż na Słoweńców. Slabo zagrali z Norwegami z naszymi chyba jeszcze gorzej, ciężko się na to patrzyło. Seryjnie marnowane kontry, cienko tez wygladala współpraca z kołem. Jedyny zawodnik który się wyróżniał to Atman. Słowenia bez fajerwerków ale solidnie, nie widziałem ich meczu z Hiszpanami, ale możliwe, ze druga polówkę odpuścili. Mecz może być na styku, ale wydaje mi się, ze Bezjak i reszta będą gorą i zameldują się w dalszej fazie mistrzostw

Norwegia + Słowenia ako 2,06 Unibet ✅✅

Skoro tak stwierdziłeś, to mogłeś też napisać, że Pavla nie ma już na mistrzostwach i zastąpił go Dereveń.
Zgadza się, ale chyba potwierdzisz, ze Atman napędzał akcje Rosjanom, nie bal sie wejść w kontakt, często robili na nim karne, utrata tego gracza to wielka strata dla Sbornej.
Co prawda grali juz bez niego z Brazylijczykami i wygrali mecz a Derven rzucił bodajże 4 albo 5 bramek. Ale nie można po tym meczu wyciągać wniosków bo każdy widzi jak przygotowani są Brazylijczycy do turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Jedyny zawodnik który się wyróżniał to Atman.
Skoro tak stwierdziłeś, to mogłeś też napisać, że Pavla nie ma już na mistrzostwach i zastąpił go Dereveń. W takim wypadku Twoje argumenty jeszcze bardziej zyskałyby na mocy.
Co do tych dwóch typów, to ciężko jest się nie zgodzić z betem w stronę Skandynawów. Podobnie jak podczas EURO w naszym kraju, tak i tutaj grają swój konsekwentny handball. Mocna obrona i często wyprowadzane skuteczne szybkie akcje. Mega robotę robi Sagosen, a że ma dobre koło i ogarnięte skrzydła, to wygląda to bardzo dobrze. U Macedończyków na razie po staremu. Kiril gra swoje, czyli oddaje po 10-15 rzutów na mecz. raz trafi 6, a innym razem 9. Brakuje mi u nich włączenia się bardziej skrzydłowych. Przecież Manaskov i Georgijevski to nie byle jacy zawodnicy. Do tego potrzeba by było im lepszej gry pozostałych rozgrywających, bo Stoilov na kole robi swoje. Bez Angelova i Ristovskiego bramka wygląda bardzo cienko i to może być sporym minusem Macedończyków w tym meczu. Norwegowie są zdecydowanymi faworytami w tym pojedynku nie bez powodu.
Jeżeli chodzi o Słoweńców to na koniec niezłej fazy grupowej zaliczyli fatalny mecz z Hiszpanami. Dostali solidny łomot, a szczerze mówiąc myślałem, że powalczą o pierwsze miejsce z Julenem i spółką. Nie wyszło i grają dalej, trafili na Ruskich i nie jest to aż tak straszny rywal jak mógłby się wydawać. Podopieczni Vujovicia na pewno za swój wielki plus muszą uznać bramkę. Mimo że nie ma Skova, to &quot;ci inni&quot; robią robotę bez różnicy kto stoi między słupkami. Wiadomo, że u nich gra zawsze opiera się na środku rozegrania, gdzie mają wybór bez liku. Tutaj nie ma Zormana i Bombaca, a i tak grą sterować mogą dwaj mocni środkowi, jakimi są bez wątpienia Bezjak i Zarabec. ten drugi robi tutaj robotę i jak trzeba wchodzi też na karne. Zawsze mi imponował, bo przy swoim niskim wzroście nie boi się rzucać z drugiej linii, a często wychodzi mu to bardzo skutecznie. Z pewnością w dalszych meczach będą oni potrzebowali lepszej gry Doleneca i Miklavcicia na prawej połówce. Nieźle pogrywał Mackovsek na drugiej stronie i on też będzie musiał się włączyć do gry. O Rosjanach już wspomniałem. Spodziewałem się, że lepiej będą się spisywali, bo skład jest naprawdę fajny. Brakuje u nich jednak tego teamplayu. Wydaje mi się, że w tym czynniku właśnie Słoweńcy będą mieli przewagę. Szykuje się ciekawy mecz, Zarabec i spółka są faworytami, ale czy na 1.4?
 
capoeirista92 8

capoeirista92

Użytkownik
Co myślicie o spotkaniu Japonii z Angolą? Kurs -3,5 na Japonię to 1,85, więc myslę, że nie najgorzej. Japończycy złego handballu nie grają, są szybcy, potrafią zagrać niekonwencjonalnie, a i Kimura spisuje się nieźle w bramce. Co prawda nie poszło im w fazie grupowej, ale po prostu były zespoły lepsze. A Angola to chyba najgorszy zespół na tych mistrzostwach. Nie widzę zbytnio ich szans nawet z taką Japonią.
Nawet kusi mnie handicap -6,5 na Japonię, kurs 2.85.
Ktoś coś jest w stanie powiedzieć o tym meczu?
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Spotkanie: Norwegia - Macedonia 34:24
Typ: Norwegia -4 AH ✅✅✅
Kurs: 2.46: ????
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na dziś spotkanie które przykuło moją uwagę jest konfrontacja Macedonii z Norwegią w ramach Mistrzostw Śwata. Spotkanie ropocznie się o 16 w Halle Olympique która może pomieścić sporą rzeszę sympatyków piłki ręcznej.

Macedonia tutaj bardzo w kratkę. Nie można się w sumie do nich przyczepić bo ogrywali pewnie rywali teoretycznie słabszych jak Tunezję 34:30, Angolę 31:22 . Problem pojawiał się znaczący gdy zespół był już ułożony po obu stronach parkietu.
Remis z Islandią (sprzedany wg mnie 27:27), porażki i to dość znaczące w którym czy Hiszpanie czy Słoweńcy byli dużo lepsi.
Macedonia widać, że brakuje tego czegoś co posiadają Szwedzi, Niemcy, Francuzi czy Norwegowie. Ta drużyna wciąż nie posiada potencjału aby bić się o najwyższe cele. Szanuje Lino Cervara ale dziś Macedonia przegra to spotkanie i to wysoko. W bramce Kolev i Trajkovski odpowiednio na 30 % i 25 % - chyba nawet nie ma co komentować. W obronie były dobre momenty ale to za mało i dziś destrukcyjna formacja nie będzie stanowić problemu Norwegii . Rywale grają pewnie w ofensywie i skurpulatnie potrafią wykorzystywać błędy i luki w ustawieniu.
Do tego perfekcyjnie mają przećwiczone schematy które zamieniają ze stoickim spokojem na kolejne bramki.
Macedonia grę opiera w zdecydowanej większości na Lazarovie . Zawsze mnie ciekawiło czemu takiego gościa nie można wyłączyć indywidualnym kryciem wcześniej w spotkaniu. Przecież tutaj nie ma żadnych sentymentów i podobniej jak mówił o polityce zagranicznej Roman Dmowski: &quot;że zatem w stosunkach między narodami nie ma słuszności i krzywdy, ale tylko jest siła i brak siły&quot;
Tutaj Norwegowie mają taktykę prostą jak słońce. Wyłączyć lub ograniczyć Kiryła bez sentymentów. (SIŁĄ ).Oczywiście jest kilku wyróżniających się graczy jak Manaskov, Stoijov, Mirkulovsky czy Georgievski ale ten zespół mam wątpliwości czy stanowi kolektyw.

Norwegia to jest już inny poziom. Zespół z którego trzeba brać przykład.
Dobry trener Christian BERGE fajnie to do tej pory to układa. Norwegia bardzo dobrze ma rozpracowanych rywali mecz w mecz. Niszczą każdą przeszkodę która pojawi się na drodze. Szacunek dla nich, że nie oddali spotkania jak Ci co w historii potrafili robić to najlepiej - Francuzi.
Taktycznie Skandynawowie rewelacja. Nawet z Francją nie było źle i myślę, że jeszcze przyjdzie czas w tym turnieju na rewanż Kogutom .
Kilka nazwisk wartych uwagi jak SAGOSEN, BJornsen czy Hansen. Cała drużyna mocno pracuje w destrukcji i rzuca na dobrej skuteczności 57 % w całym turnieju.
Reasumując - Norwegia to drużyna kompletna o poziom wyżej niż ich rywale. Bardzo konsekwentnie realizują swoje założenia i tego spotkania Macedonia nie będzie wspominać pozytywnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom