>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn 2023 (typy, analizy, dyskusje, komentarze)

Status
Zamknięty.
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Nie jestem specjalistą od kosza, duże imprezy jakoś uda się oglądnąć , zagram Słoweńców . Raz wydaje mi się że aż takiej przewagi może nie być , kursy sugerują że Kanada zrobi demolkę . Po wczorajszym meczu i demolce na Włochach , chyba takiego scenariusza nie będzie. Bałkany zawsze były koszem rozwinięte , dziś nowy rozdział po fazie grupowej . Najwyżej będzie stracony mały grosz. Myślę że będzie zacięty pojedynek jak w dzisiejszym pierwszym meczu. Ciekawa ta para .
niestety 3 kwarta zdecydowała , fajnie szło do połowy....
 
Z 619,9K
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 14:30
Spotkanie: Litwa - Słowenia razem z dogrywką
Typ: over 172,5 pkt
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek koszykówki o miejsca 5-8.Zagrają w nim zespoły które przed mistrzostwami miały aspiracje do walki o medale ,lecz parkiet brutalnie zweryfikował ich plany.Liwaw spotkaniu fazy pucharowej zdecydowanie zawiodła i bardzo wysoko przegrała z Serbią 87-68.Ich rywale drużyna Słowenii też wysoko przegrała z Kanadą 100-89.Na pewno drużyny bedą zrezygnowane i teraz zagrają bez skutecznej i agresywnej obrony.Koszykarze obu drużyn bardzo dobrze rzucają z dalszej odległości za 3 punkty i robią to często i w tym meczu będzie podobnie i zdecydowanie typuje tutaj na bardzo wysoki wynik punktowy tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +953
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Mecze o nic medale jak i awans na igrzyska nie grożą żadnej ekipie może być overowo szczególnie w drugim meczu bo do Włochów nie mam zaufania.
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Chciałem grać undery punktowe Bertansa i Zagarsa, bo wczoraj grali długo i na dużej skuteczności i ciężko to powtórzyć b2b, jednak niskie linie (13.5, 12.5/11.5) mnie zniechęciły.

Pewnie rotacja będzie duża w ekipach, szczególnie u Łotyszy się to przyda, cały turniej w nogach i mecz zakończony 22 godziny wcześniej

Edit: obydwa undery siadły, ale mocno na styku (9 i 10 oczek) mimo stosunkowo skromnych minut na parkiecie(19 i 22)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +520
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Fontecchio poza składem , wspomniani Bertans i Zagars odpowiednio 7 i 4 minuty na parkiecie do przerwy.

Wygląda na to, że najlepsi zawodnicy dostają trochę luzu gdy walka o medale minęła
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Doncic ma dzis nie grac ze na Litwe jest 1,4 a na Slowenie ponad @3 ??
Ma grac normalnie tez mnie to dziwi.Litwa pokonala wielkie USA ale dla mnie to zaden wyznacznik.Słowenia ładnie sie postawila Kanadzie i kto wie jakby to wygladalo gdyby Luka nie wylecial w 4q za 2 technika.Wg mnie mecz bedzie na styku
Słowenia +8.5 1.62
Doncic over 25 pkt 1.62

Small play
Słowenia win 3.10
Kursy z betclicu
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Litwa - Słowenia

Litwini w ćwierćfinale przegrali z Serbią 68:87 bardzo wyraźnie co było lekką niespodzianką patrząc na to jak Litwa do tej pory grała w tym zwycięstwo z samymi Amerykanami. Słowenia przegrała również swój ćwierćfinał tyle, że z Kanadą 89:100 - 3 kwarta była najsłabszą kwartą Słowenii gdzie Kanadyjczycy uciekli na dość wyraźną przewagą, Słowenia w IV kwarcie ryzykowali rzutami za 3 pkt niestety niska skuteczność w tym momencie była, L. Doncić w dodatku dostał dyskwalifikacje czym osłabił swój zespół.
Jest to mecz "półfinałowy" o 5 miejsce, które tak naprawdę nie daje nic. W takich meczach lubię dawać overy co nawet udowodnił mecz z rana gdzie Włosi przegrali z Łotwą 82:87.
Kursy na Litwę dla mnie zaskakująco niskie wydaje mi się, że aż takiej przewagi Litwini nie mają dlatego ryzykuję i łączę te 2 zakłady po kapitalnym kursie, powodzenia.

Słowenia + powyżej 175,5 pkt 6,60 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +253
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Ja zatem spodziewam się strzelaniny za 3 punkty w meczu Litwy ze Słowenią a nie twardej obrony. Jak macie gdzieś dobre oferty kursów na over trójek w meczu albo overy punktowe graczy obwodowych to polecam.

Edit: w turnieju średnio Litwa 11,2 za 3 na 25,5 prób, Słowenia 11,3 na 33,3. Biorę over 21,5 trójek w meczu 1,85 (Superbet) 29
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +604
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Niektórzy z Was piszą, że to mecze 5-8 to mecze o nic, a moim zdaniem o bardzo wiele. Bo 7 pierwszych ekip dostaje awans na IO. Wchodze w Słowenię.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Mecz bez dźwięku trzeba oglądać. Jak Luka ma piłkę to staniki fruwają i piski z każdej strony. Tragedia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Rz
Ja zatem spodziewam się strzelaniny za 3 punkty w meczu Litwy ze Słowenią a nie twardej obrony. Jak macie gdzieś dobre oferty kursów na over trójek w meczu albo overy punktowe graczy obwodowych to polecam.

Edit: w turnieju średnio Litwa 11,2 za 3 na 25,5 prób, Słowenia 11,3 na 33,3. Biorę over 21,5 trójek w meczu 1,85 (Superbet)
Rzucają jak szaleni te 3, juz chyba 14 po 15 minutach gry :)
 
Z 619,9K
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 10:45
Spotkanie: Serbia - Kanada
Typ: over 174,5 pkt
Kurs: 1,82
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza: W mistrzostwach świata przyszedł już czas na decydujące rozstrzygnięcia jakie drużyny znajdą się w finale.W tym pojedynku moim zdaniem zdecydowanymi faworytami do wygrania tego meczu są koszykarze Kanady i każdy inny wynik tego pojedynku niż ich pewne zwycięstwo w tym meczu będzie niespodzianką.W swoim ostatnim pojedynku w fazie pucharowej pewnie wygrali 100-89 z Słowenią.Tacy koszykarze z ligi NBA jak Alexander,Barrett czy Brooks gwarantują że zobaczymy bardzo dużo rzutów z dalszej odległości za 3 punkty i zdecydowanie typuje tutaj że w tym meczu padnie raczej bardzo wysoki wynik punktowy.Na pewno Serbia też dorzuci wiele trójek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +954
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom