>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn 2023 (typy, analizy, dyskusje, komentarze)

Status
Zamknięty.
K 296

KarelLee

Użytkownik
Miesiąc temu Łotwa nie miałaby czego szukać w tym meczu jednak dobry występ na mundialu na pewno podbudował to drużynę. W jednym z buków mam konto tak zlimitowane że tylko topowe rozgrywki idzie pograć więc dałem ich win za maksa
Gratulacje, ja w tym meczu zagrałem nawet na dokładny wynik 98-63 ha. To tak a propos pisania po zakończeniu meczu w dziale z typami
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
Z 619,9K
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 10:30
Spotkanie: USA - Kanada razem z dogrywką
Typ:eek:ver 188,5 pkt
Kurs: 1,72
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Zapraszam serdecznie na pojedynek w koszykówce mężczyzn na mistrzostwach świata o 3 miejsce.Na pewno dla obu drużyn jest to mecz pocieszenia ponieważ oba zespoły liczyły na to że zagrają w wielkim finale.W tym spotkaniu faworytami do odniesienia zwycięstwa są koszykarze USA ,ale jednak to powinien być bardzo zacięty i wyrównany pojedynek i ich ewentualne zwycięstwo w tym meczu wcale znowu nie jest takie pewne i jednak nie będzie zbyt wysokie.USA w spotkaniu półfinałowym po niesamowitym pojedynku przegrali minimalnie z Niemcami 111-113.Kanada dla odmiany dość wysoko uległa Serbii 95-86.Spodziewam się że oba zespoły zagrają tutaj bardzo ofensywnie nie przywiązując dużej uwagi do obrony i zobaczymy wiele rzutów z dalszej odległości za 3 punkty i typuje że padnie w tym pojedynku bardzo wysoki wynik punktowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1503
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
rzuco 174 w finle?
Moim zdaniem rzucą. Wiem że późno i mało kto skorzysta ale ode mnie Schroeder over 16,5 1,80 i Bogdanovic powyżej 22,5 1,80 w Superbecie. Bonusowo Lo powyżej 5,5 bo liczę że w finale coś więcej zagra i trójki trafi. Dodam jeszcze Obst powyżej 9,5 1,85

Liderzy dziś nie powinni zawieść, liczę na fajny ofensywny mecz.
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Moim zdaniem rzucą . Wiem że późno i mało kto skorzysta ale ode mnie Schroeder over 16,5 1,80 28 i Bogdanovic powyżej 22,5 1,80 17 w Superbecie. Bonusowo Lo powyżej 5,5 0 bo liczę że w finale coś więcej zagra i trójki trafi. Dodam jeszcze Obst powyżej 9,5 1,85 7

Liderzy dziś nie powinni zawieść, liczę na fajny ofensywny mecz.
Niestety druga połowa ofensywnie siadła. Milutinovic w ofensywie dramat dzisiaj, Bogdanovic stanął w ostatniej kwarcie zupełnie. Obst po dobrym początku później bardzo dużo pudeł niestety. Lo to jakieś kompletne nieporozumienie, nie dość że grał 7,5 minuty to może w tym czasie ze 3 razy miał piłkę w rękach. Obiektywnie Niemcy zasłużenie wygrali, ale zawiodła mnie druga część meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom