>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn 2023 (typy, analizy, dyskusje, komentarze)

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
W skład reprezentacji USA mężczyzn 2023 wchodzą Paolo Banchero (Orlando Magic), Mikal Bridges (Brooklyn Nets), Jalen Brunson (New York Knicks), Anthony Edwards (Minnesota Timberwolves), Tyrese Haliburton (Indiana Pacers), Josh Hart (Knicks), Brandon Ingram (New Orleans Pelicans), Jaren Jackson Jr. (Memphis Grizzlies), Cameron Johnson (Brooklyn Nets), Walker Kessler (Utah Jazz), Bobby Portis (Milwaukee Bucks) i Austin Reaves (Los Angeles Lakers).

Hiszpania: Alberto Abald, Alex Abrines, Santi Aldama, Dario Brizuela, Victor Claver, Alberto Diaz, Jaime Fernandez, Rudy Fernandez, Usman Garuba, Juancho Hernangomez, Willy Hernangomez, Sergio Llull, Joel Parra, Jaime Pradilla, Ricky Rubio, Sebas Saiz.

Słowenia: Jaka Blazic, Vlatko Cancar, Jakob Cebasek, Ziga Dimec, Luka Doncic, Zoran Dragic, Gregor Glas, Gregor Hrovat, Aljaz Kunc, Jordan Morgan, Aleksej Nikolic, Bine Prepelic, Klemen Prepelic, Ziga Samar, Mike Tobey.

Francja: Sylvain Francisco (Peristeri) Nando de Colo (LDLC ASVEL Villeurbanne) Frank Ntilikina (Dallas Mavericks) Elie Okobo (AS Monaco) Evan Fournier (New York Knicks)
Yakuba Ouattara (AS Monaco) Terry Tarpey (AS Monaco) Nicolas Batum (Los Angeles Clippers) Guerschon Yabusele (Real Madrid) Mathias Lessort (Panathinaikos Athens) Moustapha Fall (Olympiacos Piraeus) Rudy Gobert (Minnesota Timberwolves)

Kanada: Kyle Alexander, Nickeil Alexander-Walker, RJ Barrett, Trae Bell-Haynes, Oshae Brissett, Dillon Brooks, LuGuentz Dort, Zach Edey, Melvin Ejim, Shai Gilgeous-Alexander, Cory Joseph, Jamal Murray, Kelly Olynyk, Kevin Pangos, Dwight Powell, Kassius Robertson, Phil Scrubb, Thomas Scrubb.

Australia: Xavier Cooks, Dyson Daniels, Matthew Dellavedova, Dante Exum, Sam Froling, Josh Giddey, Chris Goulding, Josh Green, Joe Ingles, Nick Kay, Jock Landale, Thon Maker, William McDowell-White, Patty Mills, Keanu Pinder, Duop Reath, Matisse Thybulle, Jack White.

Serbia: Aleksa Avramovic (Partizan) Dusan Beslac (Vojvodina) Bogdan Bogdanovic (Hawks) Ognjen Dobric (Virtus) Dejan Davidovac (Crvena Zvezda) Ognjen Jaramaz (Partizan) Nikola Jovic (Heat) Stefan Jovic (Zaragoza) Vanja Marinkovic (Baskonia) Nikola Milutinov (Olimpiacos) Nemanja Nedovic (Crvena Zvezda) Filip Petrusev (76ers) Aleksej Pokusevski (Thunder) Aleksa Radanov (Peristeri) Dusan Ristic (Tenerife) Alen Smailagic (Partizan) Borisa Simanic (Zaragoza) Nikola Topic (Crvena Zvezda) Uros Trifunovic (Partizan) Marko Guduric (Fenerbahce)

Grecja: Thomas Walkup, Michalis Lountzis, Dimitris Flionis, Giannoulis Larentzakis, Lefteris Bochoridis, Demitris Moraitis, Kostas Papanikolaou, Ioannis Pappapetrou, Nikos Rogkavopoulos, Vasilia Charalampopoulos, Giannis Antetokounmpo, Dinos Mitoglou, Dimitris Agravanis, Vandelis Zougris, Thanasis Antetokounmpo, Lefteris Mantzoukas, Georgia Papagiannis, Kostas Antetokounmpo.

Niemcy: Isaac Bonga (Bayern) Oscar Da Dilva (Barcelona) Niels Giffey (Bayern) Justus Hollatz (Rio Breogan) David Kramer (Lowen Braunschweig) Leon Kratzer (Bonn) Maodo Lo (ALBA) Andreas Obst (Bayern) Dennis Schroder (Lakers) Daniel Theis (Pacers) Johannes Thiemann (ALBA) Johannes Voigtmann (Emporio Armani) Franz Wagner (Magic) Moritz Wagner (Magic)

Składy skopiowane z różnych źródeł, dlatego info się różni, mam nadzieję że wam się podoba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1423
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
W tym temacie wymieniamy swoje spostrzeżenia na temat MŚ w koszykówce mężczyzn, które rozgrywane są w Japonii, Filipinach, Indonezji w dniach 25.08-10.09. Starajcie się argumentować swoje przemyślenia na temat danych typów i unikajcie suchych typów bez podawania jakichkolwiek informacji na ich temat.


1692800454110.png
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
  • Najlepsze analizy sierpnia 2023 (3. miejsce)
  • #6
OK, na start turnieju trzy zakłady:

26/08/2023 10:00 CET
Wyspy Zielonego Przylądka - Gruzja (over 84.5)
1.88 (Fortuna)/1.85 (STS)/1.83 (Fuksiarz-Stanowski)v
5/10

Wyspy tak naprawdę awansowały na mega farcie i terminarzu, gdzie dostali na koniec mecze z drużynami, które już grały o nic (Wybrzeże i Gwinea) i dzięki temu grali ze słabszymi składami i przeciwnikami bez motywacji, co dało awans. Jednak skład jest bardzo zróżnicowany poziomem sportowym. Na centrze mają Waltera Tavaresa z Realu Madryt, a na rozegraniu przeogromną dziurę i tutaj jestem pewny, że będą ogromne problemy z kontrolą piłki i kreowaniem Tavaresa, który będzie podwajany prawie ciągle. W ogóle oni mają 3,5 sensownych graczy - Walter Tavares, 38-letni Betinho Gomes (PF), 34-letni Ivan Almeida (SF) i 0,5 zawodnika to Will Tavares. Wszyscy sensowni to wysokie pozycje.

Gruzja z dwoma zawodnikami NBA, Euroligowym topowym (Shengelia) oraz dwoma mega ogranymi koszykarzami na parkietach europejskich (McFadden oraz Shermadini). Tutaj też w zasadzie jest ten sam problem, bo czterech najlepszych jest z pozycji 4-5, ale McFadden daje ogromny handicap na pozycjach obwodowych, a zawodnicy Gruzji na pozycjach 4-5 są zdecydowanie bardziej uniwersalni od kolosa Tavaresa.

Wyspy ogólnie miały problem organizacyjne i widziałem, że zbierali dotacje na wylot na MŚ. Nie grali praktycznie sparingów i widać, że nie ma tam kasy, a organizacyjnie są daleko do tyłu. Gruzja myślę, że ich zleje w tym meczu i nawrzuca te +85 i więcej.

26/08/2023 11:45 CET
Iran - Brazylia (over 86.5)
1.80 (STS/Fuksiarz-Stanowski)/1.78 (Fortuna)
5/10

Brazylia wg mnie jest niedoceniana, a ma bardzo szeroki skład i wielu mocnych zawodników. Na PG mają natłok talentu - Huertas, Yago i Raul Neto. Szkoda tylko pozycji SG/SF, gdzie przydałby im się ktoś mocniejszy, a mogliby dużo zdziałać. W każdym razie kontrola piłki i rozegranie powinno wyglądać bardzo dobrze. Poza tym jest całe grono strzelców + Caboclo pod koszem. W sparingach Brazylia pokazała się bardzo dobrze i grała jak równy z równym z Włochami czy Serbią.

Jamshidi nie gra w Iranie, co dla mnie jest dużą stratą dla tej kadry. Największa ich gwiazda Haddadi ma 38-lat i wygląda już bardziej jak dziadek, a nie zawodowy koszykarz. Poza tym Brazylia nie gra tak podkoszowymi i tutaj powinna głównie gra iść przez małych PG, którzy powinni Haddiego brać na obwód i męczyć ile się da, bo to dalej centralna postać Iranu. Jak Brazylia będzie piłować na wysoki wynik i wygranie dużą ilością punktów to powinni spiłować Iran na tej linii.

26/08/2023 15:30 CET
Hiszpania (over 88.5) - Wybrzeże Kości Słoniowej
1.85 (STS/Fuksiarz-Stanowski)/1.84 (Fortuna)
5/10

Wybrzeże mocno osłabione, bo bez naturalizowanych Poythressa oraz Costello. Mam duże wątpliwości, że bez nich udałoby się awansować na te MŚ. Nie ma też ich jedynego zawodnika z NBA Mo Bamby, więc już na etapie składu mocno polegli, bo tak mieliby świetny duet podkoszowy typu Bamba-Costello. Tak znowu ich mózgiem na piłce i w szatni jako lider powinien być 36-letni rozgrywąjacy Solo Diabate z świetną, długą karierą reprezentacyjną oraz dobrą klubową, ale obecnie to on nie jest nawet po drugiej stronie rzeki, a już bardziej trzeciej ironicznie pisząc o jego obecnych sportowych aspektach.

Hiszpania jeśli wejdzie w ten mecz poważnie, skupiona, z grą przez cały mecz na wysokich obrotach z chęcią wysokiej wygranej, to powinni im wrzucić +90, bo WKS chociaż zapowiadał swoich topowych zawodników, to ich nie wziął i przy nich ta linia byłaby dobra, ale przy brakach kadra jest słaba i powinna dostać na początek mocny łomot.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4546
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dziś na tapetę spróbuję w kierunku Kanady ,oglądałem ich 2 sparingi z Niemcami,i potencjał w ofensywie ogromny,różnie bywa z obroną ,ale i to poprawili bo w 1 meczu z Niemcami odpowiedzieli po przerwie mocnym defens ,Francja myślę że może się rozkręcać z meczu na mecz,gwiazdy po obu stronach,kursy niemal równe
Kanada win kurs 2.06 kurs 2.06 Fortuna
Kanada +5.5 do dubla 1.48 Fortuna
Kanada over 80.5 kurs 1.57 Fortuna

Vucevic 15+ kurs 1.45do dubla myślę ok,Meksyk nie taki słaby i liczę że trochę postraszy dzięki temu zagra te 25 min...
Niemcy dobrze naoliwiona maszyna liczę że mocno zaczną i pójdę w over 92.5 kurs 1.69 Fortuna ,fajnie wyglądali na sparingach uważam że mogą być czarnym koniec turnieju,do tego graja długo tym samym składem,handi w ich stronę też myślę warte gry😉
No i Litwa -18.5 kurs 1.7 Fortuna jeszcze wczoraj,dziś już linie uciekają,Egipt mnie nie przekonuje kompletnie i Litwa gdzie kosz jest religią liczę że będą cisnęli cały mecz bez odpuszczania...a jak będzie zobaczymy😉😛
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2276
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Oficjalny streaming tylko płatny na stronie https://www.courtside1891.basketball/.
okazuje się że TVP jednak na początku MŚ nie ma co liczyć na wiele transmisji. Znalazłem coś takiego:

"Jeśli zaś chodzi o transmisję z meczów… Sprawa nie jest taka prosta – zwłaszcza, jeśli chodzi o fazę grupową. Prawa do transmisji posiada TVP Sport, które część meczów pokaże na swojej antenie telewizyjnej, a w aplikacji mobilnej pokaże wszystkie mecze… Fazy pucharowej. W fazie grupowej na TVP Sport Online zobaczysz niestety tylko część spotkań.
Jeśli zależy Ci, by obejrzeć mistrzostwa od deski do deski, niestety przyjdzie Ci zapłacić. FIBA udostępnia streaming ze wszystkich meczów za pośrednictwem portalu courtside1891. Niestety, będzie wymagało to od Ciebie rejestracji i zakupu pakiety w cenie 20,99 $".
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Dlatego napisałem że tylko na tej stronie ;) dzisiaj, jutro i w niedzielę TVP pokaże cały jeden mecz i to w dodatku Serbia-Chiny. Oczywiście w internecie jest masa streamów na których można oglądać mecze za darmo.
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Jak dobrze wyczytałem to na tym courtside 20 euro cały mundial kosztuje. Prawie jak za darmo. Tylko brak czasu na oglądanie
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
25/08/2023 14:10 CET
Yuta Watanabe (Japonia - Niemcy) over 14.5 punktów
1.87 (Betcris)/1.85 (STS/Superbet/LVBet)/1.80 (iForbet)
5/10

Watanabe po bardzo udanym sezonie w NBA, gdzie wykonał świetną pracę w Brooklyn Nets. Teraz trzeba oddać, że w przygotowaniach "gwiazdorsko", bo praktycznie bez gry i przy małej kontuzji z Angolą zszedł z boiska i nie grał już w sparingach. Jednak linia meczowa 170,5, a Yuta powinien być pierwszą opcją ofensywną z wieloma rzutami i szybkim tempem gry w dzisiejszym meczu. Na innych gwiazdorów swoich reprezentacji (Towns, Clarkson, Markkanen) linie są o wiele większe i tutaj wśród zakładów na zawodników widzę największą wartość dzisiaj do zagrania.

*Fuksiarz-Stanowski nawet nie wystawił linii na jakichkolwiek zawodników w meczu MŚ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3372
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
A jak widzicie spotkanie Dominikany z Filipinami? Wiadomo, że sportowo Dominikana góruje, ale jednaj Filipińczycy kochają koszykówkę, dodatkowo ta hala 55 tysięcy widzów, pewnie będzie tam niezły kocioł. Jest szansa na to, że powalczą, jakiś dodatni handicap na nich? Czy KAT jest w stanie ich tak zdominować, żeby to się jakoś blowoutem skończyło. +15,5 za @1,5 do dubla wygląda interesująco
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1427
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Milość milością ale Filipiny mają tylko Clarksona z poważnej ligi. Reszta to mix ligi filipinskiej i 2 ligi japońskiej.

Generalnie pod koszem duet Towns-Delgado powinien zrobić kompletna demolkę, a na obwodzie jest jeszcze Feliz.

Jeśli coś grać to mimo wszystko Dominikana z handi na poziomie -11,5 pkt. Czy 15,5...ciężko powiedzieć ale ja bym odpuścił.
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Na wystawieniu to Filipiny były faworytem buków. Tylko wyszło info że w Dominikanie mają zagrać Towns, Horford oraz Duarte. Jak się okazuje gra tylko ten pierwszy a kursy spadły z ok 2.50 na 1.10
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Piękna gra Kanady😉...według mnie jeden z 3-4 kandydatów do medalu...wiem wiem to pierwsze mecze,ale już w sparingach z Niemcami i Hiszpania tak jak pisałem pokazywali ogromną moc w ataku😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Według bukmacherów to kandydat do srebra. Według mnie w fazie pucharowej jak dojdzie do meczów o stawkę to indywidualności nie wystarczą i polegną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom