>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn 2023 (typy, analizy, dyskusje, komentarze)

Status
Zamknięty.
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Młoda kadra, z dużym potencjałem, ale w moim odczuciu maksymalnie dwóch/trzech zawodników z tej kadry ma szansę na wyjazd na IO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Sporo osób na te kadrę narzeka, bo nie ma superstarów, ale wg mnie w tym jej siła. Grają szybko, fizycznie i dzielą się piłką. Kazdy jest wyróżniającą się mniej lub bardziej postacią w swoim klubie i na MŚ to powinno spokojnie wystarczyć. Nie widzę na tym turnieju zespołu który mógłby im zagrozić w normalnych okolicznościach, to by była Kanada z Murrayem ale jego nie ma więc nie ma tematu. Igrzyska Olimpijskie to oczywiście będzie inna bajka, bo na nie superstary łaskawie pojadą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
G 16,1K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Dzięki Panowie.

A jak oceniacie medalowe szanse Kanady? Bo dziś oglądając mecz USA w tvp sport komentator mówił coś o Australii i Niemczech w kontekście walki o medale.
Ogólnie kogo widzicie w 1/2 finału oprócz USA?
 
A 342,9K

adams235

Znawca - Żużel
Dziś sobie pograłem typy na jutro,bo rano nie będzie czasu:
K.Towns 25+ kurs 1.45 Fortuna do dubla idealny
K.Towns over 26.5 kurs 1.9 Fortuna
Filipiny under 78.5 kurs 1.59
Włochy -10.5 kurs 1.6 Fortuna
Australia-Japonia over 164 kurs 1.54 Do dubla do tenisa pasuje
Takie kierunki obrałem, mecz Angoli z Dominikana w zasadzie o awans,będzie brudny mecz i ostry dużo walki,mało punktów może ale Towns dobrze rzuca wolne na tych mistrzostwach,za to słaba skuteczność z gry ale jutro w tak ważnym meczu liczę że się przełamie i tryb NBA mu się załączy kiedy jak nie teraz?
Włosi strasznie mulą i nie przekonują mnie ,ale w takim meczu myślę jak to oni ,powstrzymają głównie defensywną słabo zorganizowanych Filipińczyków do tego warunkami będą górować ,liczę raczej na wolny mecz i niski wynik...clarkson swoje rzuci ale reszta odbiega...choc ten handi najmniej pewny...zobaczymy
Australia po ostatniej porażce dosyć dziwnej w końcówce ,musi jutro zagrać na 120 procent,i będą cisnac tak sądzę,ale mają w meczach słabe momenty, będzie dużo fauli ,Japonia ma czym i kim się odgryźć...mam nadzieję że Australia rzuci te 90+ a Japonia resztę dołoży,tu nie powinno być kalkulacji...mecz o awans...
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Anas Mahmoud (Egipt) over 6.5 zbiórki @ 4.40 betclic

Zaskakująco niska linia jak na mierzącego 213cm centra, który notuje w tym turnieju 5rpg.
I może by się to broniło, ale w meczu z Czarnogóra kontuzji doznał lider drużyny Asem Marei i jeśli dzisiaj miałby nie zagrać, to Egipt pozostaje z dwoma wartościowymi wysokimi, Mahmoudem i Gardnerem, a więc czasu na parkiecie powinno być dużo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +192
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Anas Mahmoud (Egipt) over 6.5 zbiórki @ 4.40 betclic

Zaskakująco niska linia jak na mierzącego 213cm centra, który notuje w tym turnieju 5rpg.
I może by się to broniło, ale w meczu z Czarnogóra kontuzji doznał lider drużyny Asem Marei i jeśli dzisiaj miałby nie zagrać, to Egipt pozostaje z dwoma wartościowymi wysokimi, Mahmoudem i Gardnerem, a więc czasu na parkiecie powinno być dużo.
Ale niestety Assem Marei gra i już ma 6 zbiórek
 
movieplk 347,8K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
29/08/2023 13:10 CET
Makoto Hiejma (Japonia - Australia) under 8.5 punktów
1.65 (STS)
*7.5 - 1.95 (Superbet)/1.90 (ETOTO)
5/10

W Japonii jest straszny tłok na pozycjach PG-SF. Na PG są Togashi i Kawamura. Na SG-SF są Tominaga, Yoshii, Baba, Hara oraz Hiejma. Największy monopol czasowy ma tutaj zawodnik G-League, czyli Yudai Baba. Ja jestem w szoku, że tak utalentowany zawodnik jak Tominaga gra tak mało, a jest jeszcze właśnie Hiejma, który jest w roli szalonego strzelca, który wchodzi na 10-15 minut gry. To jest bardzo mało patrząc, że jednak są tutaj jeszcze Hawkinson i Watanabe na pozycjach podkoszowych i oni pożerają rzutów. Hiejma miał świetny ostatni mecz, gdzie rzucił 17 punktów, ale i tak zagrał tylko 14 minut, a drużyna najlepiej grała w 4 kwarcie, kiedy w ogóle nie wszedł na parkiet. Przy gorszym meczu powinien zejść do 8-10 minut (jak w meczu z Niemcami).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1984
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Proponujecie zagrac kogos z meczu Australia Japonia bo ja mysle zagrac sobie Watanabe mniej 16.5 i Tominaga mniej 11.5 Japoncy dzisiaj bede mieli ciezko zeby cos zdzialac przeciwko Australi poniewaz Ci graja o zycie po meczu z Niemcami gdzie niespodziewanie przegrali dlatego mysle ze od poczatku siada na nich i ciezko bedzie o punty

Watanabe mniej 16.,5 kurs 1.85 sts
Tominaga mniej 11.5 kurs 1.85 sts
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom