>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania 11-27.01.2013

hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Argentyna - Czarnogóra⛔(28:26)
Typ: Czarnogóra-2Ah
Kurs: 1,93
Stawka: 3j /10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 12.01.2013 godz. 18:15

Argentyna dzisiaj bez Sebastiana Simoneta, który jest zawieszony oraz Vidala, który jeszcze nie wrócił do formy po kontuzji. Tych dwóch graczy może dołączyć do meczowej 16 w następnych pojedynkach. Problem z urazem kostki ma Diego Simonet i ma dzisiaj wystąpić tylko kilkanaście minut. Z tych powodów Argentyna powinna mieć duże problemy z atakiem. Czarnogóra zanotowała kilka nieźłych wyników w poprzednim roku. Skład średni z dobrą obroną. Na pewno wyróżniają się Melić i Sevaljević. W składzie może dziwić brak ofensywnego Żarko Markovicia, ale trener pewnie zdecydował się na wariant bardziej defensywny. W ataku nie ma za wiele opcji, ale Sevaljević, Mrvaljević i Roganović powinni sobie poradzić z obroną Argentyny.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Rzeczywiście poziom informacji ze strony Hiszpanów jest tragiczny. Nikt się po nich fajerwerków nie spodziewał, ale to już jest poniżej poziomu krytyki. Polecam odwiedzanie stron związków, facebooka, tak można się dowiedzieć o przebiegu, rezultatach i zdobywcach bramek. Nie mówiąc już o video, którego trzeba szukać po arabskich, norweskich stronach, nie ma nawet oficjalnego livescore&#39;a.
Tymczasem padło już kilka rozstrzygnięć i niedoceniana Rosja ograła Islandczyków dobrą obroną, a Argentyna, w pełni zasłużenie, 2 bramkami pokonała Czarnogórę. Tak jak pisałem, zespół z Ameryki Południowej to nie takie ogórki, żeby stawiać ich na straconej pozycji przy zespole z Czarnogóry, który nie ma w składzie zawodników światowego formatu, a ogrania na arenie międzynarodowej brak.
Może się coś polepszy, bo gromy na Hiszpanów lecą i nikomu takie coś się nie podoba.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Kursy​




Argentyna-Brazylia 1,55
Niemcy-Tunezja 1,55

Razem całkiem niezły dubel 2,4

Krótko dlaczego, na Niemców przed pierwszymi meczami kursy oscylowały wokół 1,25-1,3 wzrosło do 1,55 wyłącznie dlatego, że Tunezja do 50minuty w meczu z Francja toczyła wyrównany pojedynek, a nawet będąc drużyną lepszą, ostatecznie mistrzowie z Francji zmobilizowali się na ostatnie minuty i wygrali 30-27

Dodatkowo Niemcy z Tunezją już spotkali się w fazie grupowej MŚ 2011 i tam Niemcy wygrali 36-26. Dodatkowo jeśli chodzi o składy, Tunezja to niemal wyłącznie skład krajowy, podobnie u Niemców, tyle, że oni mają jedyną z najlepszych lig świata.

Argentyna pokonała dziś po walce Czarnogórę 2 golami, od poprzednich MŚ gdzie byli niespodzianką (wygrana ze Szwecją) stale podnoszą swój poziom i są po prostu lepszą drużyną od Canarinhos.

Brazylijczycy dzisiaj polegli z Niemcami aż 33-23. Po takim kursie warto zagrać.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
a gdzieś są dokładne statystyki meczy? Chcę zobaczyć kto ile strzelił i kto ile kar 2 minutowych dostał.
http://www.handballspain2013.com/en/Schedule/PreliminaryRound - nic poza kliknięciem w dany mecz nie trzeba.
Właśnie wszedłem sobie na Tobet i zaskoczyli mnie mocno kursem na Argentynę. Wczoraj obronnie zagrali niezły mecz, ale bramkarze z drugiej strony nic zupełnie nie bronili. Niezły fachowiec Schulz i jego zmiennik odbili przez cały mecz... 5 piłek. To i tak pozwoliło wygrać Argentyńczykom, którzy grali w dziwny sposób. Cały mecz praktycznie cios za cios. No i poszło jakoś.
Brazylia natomiast grała fatalnie przez większość spotkania, na 20 minut starczyło im sił, a potem Niemcy mocno odeszli. U Niemców niby ta kadra jest słabsza, ale wydaje mi się, że bardzo wyrównana i oni tu mają szansę na w miarę dobry rezultat, za jaki uznam 2. miejsce w grupie za Francją. Tunezja podobnie jak Brazylia gra dość wysoką obroną. To jest dobra informacja dla Niemców, którzy wczoraj aż 14 bramek zdobyli poprzez kołowych! Dwójka bramkarzy: Heinnevetter i Lichtlein to dość wysoka klasa i powinni bez problemu dziś Tunezyjczyków zatrzymać. Pierwsza linia niemiecka jest naprawdę niezła, bo i te skrzydła wydają się być ciekawymi opcjami. Wg mnie Niemcy powinni ograć Tunezję. Francja wczoraj słabiej radziła sobie w przewagach, których miała sporo, robiła dużo strat. Tak powinien grać przeciwnik, by Tunezja mogła mu zagrozić. Bo inaczej, jeśli ten przeciwnik gra w miarę solidnie, nie robi błędów to te wygrane są. I po takim kursie Dojczlant jak najbardziej do gry.
Kontynuując o Argentynie. To dziś powinni dobrze bronić i mniej niż 26 bramek dać sobie rzucić, o to jestem spokojny, bo drugi mecz na poziomie 15% nie powinien się w bramce zdarzyć. Brazylia jest gorszą wersją Argentyny, robią dużo błędów, co powinna drużyna z kraju Maradony wykorzystać.
Argentyna + Niemcy @ 2.39 tobet ⛔
Trochę mnie zaskoczył bet na -1.5 kontry Islandii. OK, sprawdziłem statystyki i Chile miało tych kontr 7 przy 9 wczoraj Islandczyków. 9 kontr przeciwko Rosjanom?! :eek: To naprawdę duży wynik. Macedonia grała wczoraj fatalnie, Chile zagrało mecz życia. Do czego zmierzam to fakt, że Islandia dziś zagra pewnie spokojnie w ataku, do pewnej piłki, bo to było bolączką wczoraj Macedonii i to na pewno Islandia sobie obejrzała na spokojnie. Nie widzę za bardzo kontr Chilijczyków, bo ssony wiedzą, że nie mogą sobie na to pozwolić. Również nie widzę za bardzo wyrównanego meczu, koło dyszki dla Islandii i rzecz jasna lajtowy bet na kontry.
Islandia -2.5 fastbreaks @ 1.85 Tobet ✅
Macedonia ma potencjał i nie widzę dla nich jakoś problemu w wygraniu z Katarem. Trochę słabszy mecz Macedonii sprawił, że można bez problemu dokładać sobie do kuponów FYRoM. Wiadomo, że nie grali jakoś specjalnie ciekawie wczoraj, ale Katar wczoraj pokazał dziurawą obronę. Wg mnie spokojna wygrana ze strony Macedonii koło 10 bramek.
Macedonia -5 @ 1.85 sb ✅
Mecz Rosjan nie jest wg mnie do ruszania za bardzo, bo startowy kurs na Danię po takim meczu ze strony Ruskich ciężko uznać za dobry.
Dałem też na dokładkę Czarnogórę z handicapem 7,5. Po prostu argumentów szkoda używać, bo wiadomo - Francja zaczyna zawsze jakby przygaszona, nie inaczej jest tym razem. Wczoraj z Tunezją tak jak pisałem wyżej sporo błędów. Czarnogórcy powinni zagrać dziś dużo lepiej niż wczoraj i powalczyć.
Czarnogóra +7.5 @ 1.85 tobet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
GV Sigurdsson over 6,5 @ 1,65 Tobet⛔6 - tylko 20 minut gry ale miał karnego na overa...
Linia zaledwie o jeden większa, w porównaniu do wczorajszego spotkania z Sojuzem. Dzisiaj z pewnością GVS będzie miał łatwiej, bo i rywal o wiele słabszy. Coś mi się zdaje, że Chile może dzisiaj zapłacić za to wczorajsze spotkanie z Macedonią, które z pewnością trochę ich kosztowało sił. Przede wszystkim liczę na kontry, bo wczoraj GVS miał 5 kontr i wszystko skończył, a dzisiaj nie powinno być w tej kwestii gorzej. Do tego jakiegoś karnego też powinien dostać i to są kolejne bramki, a najważniejszą kwestią są gole ze skrzydła, bo tych wczoraj zabrakło, po mimo kilku prób. Islandia dzisiaj powinna się zrewanżować za wczorajszą wpadkę więc liczę na sporo bramek, a przy tym najlepiej wygląda właśnie zakład na tego zawodnika.
Kiryl Lazarov over 7,5 @ 1,65 Unibet✅8
Tutaj z kolei mamy taką samą linię jak wczoraj na lidera Macedonii. Wczoraj on miał przez długi okres czasu, plaster w postaci jednego z zawodników Chile, to też z drugiej linii mu szło słabo, bo zdobył tylko 2 gole, w ten sposób, a dorzucił do tego 5 karnych i jednego gola z kontrataku. Dzisiaj rywalem Katar, który wczoraj dostał mnóstwo bramek i choć Macedonia, to nie jest Dania w ataku, to jednak też liczyłbym na ponad 30 bramek ze strony ekipy z Bałkanów. Prym w tym powinien wieść Lazarov, od którego praktycznie wszystko w zespole zależy i nawet to widać podczas przerw na żądanie dla trenera, gdy to sam wiele mówi do zespołu i to tylko podkreśla jego pozycję w zespole. Wczoraj Dania miała z Katarczykami 6 karnych, a i dzisiaj taka liczba by mnie zadowoliła.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Katar +5,5 - Macedonia @1.90 ✅ ✅ ✅
Katar +6,5 @1.64 ✅ ✅ ✅
Bet365
Nie lubię stawiać tego typu meczy, a zwłaszcza handicapu, ale za małą stawkę można spróbować, bo szanse widzę i to spore. Wczoraj zespół Kataru wbrew pozorom nie zagrał jakoś tragicznie - 27 bramek rzuconych przy dobrej postawie Landina to nie ujma. Z 41 straconych bramek aż 25 zostało zdobytych przez skrzydłowych, najczęściej po kontrach i szybkich rozpoczęciach. Duńczycy grali ze skutecznością 82%, co jest świetnym wynikiem, dawno takiego nie widziałem. Niby sparingi to nie jest wyznacznik, ale sądzę, że tylko dla tych ekip z górnej półki. Co jak co, ale zespół Kataru tylko w przedturniejowych spotkaniach z europejskimi drużynami może szlifować formę i remis 28:28 z Białorusią oraz wygrana z Austrią 32:28 to są dobre rezultaty. We wszystkich tych meczach potwierdzili, że potrafią zdobywać bramki. Macedonia stawia głównie na obronę, więc nie odważyłbym się na taki typ przy zespole Chile, która jednak mocno postawiła się bałkańskiej drużynie. Lazarov i spółka nie słyną raczej z fantastycznej współpracy ze skrzydłowymi i szybkiej gry, więc moim zdaniem powinno być dobrze. Arabowie na pewno będą grali do końca o jak najlepszy rezultat, nie mają nic do stracenia. A kto wie, może dzisiaj Kirił nie będzie miał swojego dnia? ;)
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Pierwsza kolejka bez większych niespodzianek. Najbliżej jej sprawienie była reprezentacja Tunezji, która dość wysoko postawiła poprzeczkę Francji...
Dziś Ci sami szczypiorniści postarają się odebrać punkty naszym sąsiadom - reprezentacji Niemiec. Niemcy mimo iż ostatnio bez większych sukcesów na arenie międzynarodowej nie można o nich zapominać w kontekście czarnego konia turnieju. Pierwsze spotkanie wygrali dość pewnie ze słabą ekipą Brazylii, o której już pisałem, że oni przygotowują skład na igrzyska w Brazylii. Wartym podkreślenia jest ilość bramek zdobyty przez koło - 14! I tak jak wyżej zauważył adqs Tunezja gra dość wysoko obroną co w dzisiejszym meczu może nie być dobrą opcją. Zmiana taktyki??? Zobaczymy jak im to wyjdzie. Wczoraj Tunezji brakło w końcówce szczęścia i takiego boiskowego sprytu i gdy nie kilka udanych interwencji bramkarza afrykańskiego porażka byłaby trochę wyższa. Kurs na Niemców jest jak dla mnie całkiem satysfakcjonujący, a główną przyczyną takiego obrotu sprawy jest wczorajsza postawa drużyny z Czarnego Lądu. Ja bym tak tego nie doceniał, gdyż wiadomo jak Francja podchodzi do pierwszych spotkań na turniejach. Rozkręca się w miarę trwania imprezy. Niemcy jeśli chcą coś ugrać na tych Mistrzostwach nie mogą sobie pozwolić na utratę punktów w grupie z drużynami teoretycznie słabszymi, a do takich z pewnością należy Tunezja. Na poprzednich MŚ obie ekipy również spotkały się w fazie grupowej i wtedy pewnie wygrali Niemcy. Personalnie bez dwóch zdań lepiej wyglądają nasi sąsiedzi i dziś powinni to udowodnić na boisku, wygrywając pewnie i bez doprowadzania do nerwowej końcówki...
Niemcy (-2,5) @ 1,80 / Bet365

Co do meczu Argentyny z Brazylią to zdania nie zmieniam od momentu podania typu na to że Argentyna będzie najlepszą drużyną Ameryki. I dziś zapewne odprawi Brazylię. Jednak z graniem tego typu wstrzymam się raczej i poszukam coś na Live. Być może Brazylia na początku wyjdzie na jakieś prowadzenie i wtedy kurs nieznacznie, ale jednak powinien podskoczyć choć już teraz 1.60 jest :eek:k:
 
siemawks 8

siemawks

Użytkownik
Jak dla mnie takie typy:

Brazylia - Argentyna (Poniżej/powyżej: 50.0) poniżej 1.85 tobet

Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki 2 razy bardzo niskie wyniki - 42 i 39 bramek. Obie drużyny grają wysoką, nieprzyjemną obroną co powinno przeszkodzić w rozgrywaniu piłki, oraz wyłączone zostaną największe atuty tych zespołów min Simonet. Spodziewam sie wyniku w granicy 45 bramek.

Guðjón Valur Sigurðsson (Total Goals) Over 6.5 1.65

Sigursson powinien ukłuć więcej niż 6. Nie dość że islandia jest murowanym faworytem i tym razem muszą już wygrać to macedonia miała z nimi 5 karnych, a to właśnie on jest egzekutorem tego fragmentu gry. Dodatkowo wysoka obrona sprzyja grze jeden na jeden w czym skrzydłowy jest bardzo dobry.

Niemcy wole odpuścić bo na tę chwilę są oni nieprzewidywalni. Co do dani to kurs nie jest zachęcający, aczkolwiek można popróbować coś w strone over 60,5 za 1,85 w Tobecie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Issam Tej (Tunezja) over 2.5 @1,57 tobet ⛔
Z tego co patrzę to wczoraj Niemcy dopuścili do 9 rzutów z koła. To po pierwsze. Również w dniu wczorajszym obrotowy tunezyjskiej ekipy zdobył 2 bramki, z czego tylko 1 ze swojej nominalnej pozycji (tylko 1/3 w tym względzie) i co ciekawe jedną po kontrataku. W każdym razie zmierzam do tego że wczoraj Issam jako na co dzień gracz Montpellier miał utrudnione zadanie skoro musiał walczyć ze swoimi kolegami. Ekipa Onesty miała go rozpracowanego do ostatniego detalu a dzisiaj już na to nie ma do końca co liczyć. Reasumując sytuacje będą i jeśli tylko Tej poprawi swoją skuteczność w porównaniu do spotkania z Trójkolorowymi to o jego over przy tak niskiej linii jestem całkiem spokojny.
Naturalnie popieram over GVS, moim zdaniem to jeden z lepszych typów na dzisiaj. Podobnie rzecz ma się z Kiryłem ale w jego przypadku jednak tak wysoko ustawiona linia trochę zniechęca mimo wszystko.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Dałem też na dokładkę Czarnogórę z handicapem 7,5. Po prostu argumentów szkoda używać, bo wiadomo - Francja zaczyna zawsze jakby przygaszona, nie inaczej jest tym razem. Wczoraj z Tunezją tak jak pisałem wyżej sporo błędów. Czarnogórcy powinni zagrać dziś dużo lepiej niż wczoraj i powalczyć.
Czarnogóra +7.5 @ 1.85 tobet
Muszę tutaj dodać, że Czarnogóra prawdopodobnie dzisiaj nadal bez najważniejszego zawodnika w ataku Mrvaljevicia.

Argentyna - Czarnogóra
Trzeba powiedzieć, że wszystko ułożyło się dobrze dla Argentyny. D. Simonet mimo urazu i braku treningów strzelił 7goli. W Czarnogórze tuż przed meczem okazało się, że Mrvaljević doznał kontuzji i może nawet nie zagrać do końca turnieju
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Rosja - Dania

Rosja wczoraj po dobrej grze wygrała z zawsze dobrze dysponowaną Islandią aż 30-25, więc wynik mówi sam za siebie, jak dla mnie trochę niedoceniony był ten zespół.

Dania bez 2-3 podstawowych zawodników z poprzednich imprez, na pewno są mimo wszystko faworytem tego meczu, jednak ja bym się wstrzymał z typowaniem na Danię.

Dla podbicia kursu to już lepiej po mniejszym kursie, ale jednak znacznie pewniejszy dać na zwycięstwo Macedonii z genialnym K.Lazarovem.
 
P 2,5K

pistol1986

Użytkownik
Według mnie ciekawym typem na dziś jest over w meczu Duńczyków z Rosjanami.Obie ekipy świetnie radzą sobie w ofensywie,ale również sporo bramek tracą.Dania jest faworytem,ale kurs w granicach 1.30 nie powala...
Dania-Rosja over 59,5 1,85 Milenium
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Rosja wczoraj po dobrej grze wygrała z zawsze dobrze dysponowaną Islandią aż 30-25, więc wynik mówi sam za siebie, jak dla mnie trochę niedoceniony był ten zespół.
A jak dla mnie to wynik nie mówi sam za siebie. Islandia zaczęła nieskutecznie, przez co przez pierwszą połowę musiała odrabiać straty no i można powiedzieć, że się udało (13-14 do przerwy), później wyszli na prowadzenie (19-16), ale jakoś stanęli w miejscu, przestali trafiać. Zmierzam do tego, że wygrana Rosjan była raczej &quot;zasługą&quot; Islandii. A te 5 bramek przewagi Rosjanie uzyskali w samej końcówce, wcześniej był wynik na styku i gdyby tylko Islandia rzuciła to, co powinna była rzucić, mogłoby się skończyć całkiem inaczej.
Skoro Islandia mogła &quot;przycisnąć&quot; Rusków i wyjść na 3-bramkowe prowadzenie, pomimo że od początku spotkania musieli gonić wynik, to Dania tym bardziej.
Edit
Ciekawe, jak by się skończył mecz, gdyby Gudmundsson nie został wykluczony. To właśnie od tego momentu posypała się gra obronna Islandii (14 straconych bramek w ciągu 17,5 minut). A mimo tej fatalnej gry w obronie, tak jak pisałem, gdyby rzucili to, co powinni byli rzucić, wynik byłby na styku.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Tunezja v Niemcy

Fakty są takie: Niemcy zagrali wczoraj nadspodziewanie ładny mecz. Mieli trochę przespany początek meczu, ale jak już złapali swój rytm, to nie odpuścili do końca. Natomiast Tunezja bardzo długo stawiała poważny opór Francuzom, by ostatecznie przegrać w ostatnich ~10 minutach.
Podejrzewam, że takie dotrzymywanie kroku złotym medalistom Olimpijskim musi kosztować dużo siły, a tymczasem trzeba dzisiaj grać bez żadnego dnia przerwy. Niemcy grali wcześniej, więc odrobinę sobie mogli wypocząć, Tunezyjczycy aż takiej szansy nie mieli. Jednak to nie zmęczenie jest moim głównym argumentem. Przede wszystkim Niemcy mają po prostu lepszy skład - i to nie podlega dyskusji, nawet jeśli są to dużo gorsi Niemcy, niż kiedyś. Po drugie, mają tu sporo do udowodnienia. Mają łatwą grupę, powinni wyjść z drugiego miejsca, o ile nie będą głupio oddawali punktów rywalom. Wczoraj pokazali, że koncentracja i chęci są. Dzisiaj będą pewnie chcieli to potwierdzić. Dlatego według mnie już do przerwy będą schodzili z parkietu wygrywając. Inny wynik będzie dla mnie dużym zaskoczeniem.
Niemcy -0.5 HT @1.55 Sportingbet/bwin ⛔ 13:13
 
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
19:30 13.01 Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania Piłka Ręczna
spotkanie Czarnogóra - Francja
typ Francja: 30.0 under
kurs 1,85
tobet

Czarnogórcy wczoraj zawiedli- cały mecz gonili wynik z Argentyna, bardzo słabo w ataku i przede wszystkim w obronie, chyba nie najlepiej przygotowani do tych mistrzostw.Dzisiejszy rywal to dużo wyższa pulka trójkolorowi zagrali wczoraj bardzo spokojnie -typowy 1 mecz w turnieju, po prostu żeby wygrać jak najniższym nakładem sil .Dali rzucić Tunezji sporo bo 27 bramek ogólnie nie był to ich najlepszy występ, ale jest to zespól typowo turniejowy rozkręcający sie z meczu na mecz.Francja powinna wygrać to spotkanie w miarę spokojnie jeśli poprawia wiele czynników w grze, myślę ze ten mecz będzie inaczej wyglądał. W każdym elemencie Karabatic i spółka sa lepsi od bałkańskich rywali, jeśli ci nie poprawia gry w obronie oraz w ataku to Francja zasypie ich kontrami, maja lepszych skrzydłowych. Ja jednak liczę na dużo mobilizacje w grze Czarnogórców, którzy będą sie chcieli zrehabilitować- wyjdą na maksa zmobilizowani, staną twardo w obronie na Lini. Przewiduje sporo fauli brzydkiej gry- kar I karnych. Myślę ze to może byc trudne spotkanie dla Francji jeśli rywale zagrają na 100% swoich możliwości, bardzo konsekwentni ,imo linia myślę bardzo wysoka przekroczyć 30 bramek to sporo w takim meczu.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Brazylia - Argentyna Typ: Argentyna [HC -1] @ 1.80 Sportingbet
Argentyna to najlepsza drużyny Ameryki Południowej, która systematycznie nadrabia dystans do najlepszych drużyn na świecie. Najlepszym na to dowodem była wczorajsza, niespodziewana wygraną z Czarnogórą. Prym w ekipie Albicelestes wiodą bracia Sebastian i Diego Simonet i to właśnie ich widze jako motor napędowy akcji w starciu z Brazylią. Rywale w pierwszym spotkaniu wyraźnie ulegli Niemcom i dzisiejsze starcie jest dla nich bardzo istotne w kontekście dalszej gry w turnieju. Poza aspektami czysto sportowymi należy również pamiętać, iż pomiędzy oboma krajami jest sporo animozji i ilekroć dochodzi do starć na niwie sportowej to walka zawsze idzie na noże. Najlepszym dowodem na to moga być oba pojedynki jakie rozegrały obie drużyny w ramach Mistrzostw Świata tj. obie zakończone bardzo niskimi wynikami i minimalnymi wygranymi Argentyny 22:20 i 20:19. Ku podobne rozstrzygnięciu skłaniam się również dzisiaj i stawiam na 2-3 bramkową wygraną Argentyny.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tunezja - Niemcy --&gt; 2 - 1,43
Rosja - Dania --&gt; 2 - 1,35
AKO: 1,93
Tobet
Kursy z Tobetu. Początkowo miałem grać w Sportingbecie, ale różnica jest spora na korzyść właśnie Tobetu. Niemcy z reguły słabiej zaczynali większe imprezy. A wczoraj dość gładko i bezproblemowo rozprawili się z Brazylią 33-23. Dziś kolejne spotkanie w którym Niemcy są faworytami, ale wg mnie kursy są za duże. A za pewne jest to spowodowane tym, że Tunezja wczoraj do samego końca walczyła o zwycięstwo z Francuzami. Ale to chyba jedyny powód kursu powyżej 1,40 na zwycięstwo Niemców w tym spotkaniu. Francuzi też zresztą od samego początku w większych turniejach nigdy nie grają na maxa, więc nie przykładałbym zbyt dużej uwagi do wyniku z Tunezją. Żadnych kalkulacji czy odpuszczań ze strony Niemców też być nie może, bo to dopiero 2gi mecz i to 2gi z tych łatwiejszych po Brazylii. Później już zaczynają się spotkania z drużynami dużo mocniejszymi - szczególnie z Francją i nieobliczalnymi Argentyńczykami czy Czarnogórą. Nie ma mowy na jakąkolwiek stratę punktów. Gdyby to było ostatnie nic nie znaczące spotkanie grupowe to ok, ale nie na tym etapie. Wg mnie spokojna wygrana Niemców.
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Tunezja - Niemcy Niemcy -2 @ 1.80 Sportingbet
O tym meczu już chyba wszystko napisane. Tunezja zagrała wczoraj bardzo dobry mecz z Francją ale wątpię żeby dzisiaj byli w stanie to powtórzyć w meczu z Niemcami którzy rozbili Brazylijczyków. Nie wiem czemu kurs taki wysoki ale chyba właśnie dlatego ze Tunezja wczoraj powalczyła z Francuzami którzy zawsze słabo rozpoczynają wielkie turnieje.Niemcy mają nieco słabszą kadrę niż zawsze ale bardzo wyrównaną i każdy zawodnik jest w stanie wnieść coś od siebie na parkiet. Każdy wynik niż zwycięstwo Niemców będzie dla zaskoczeniem i dlatego gram ten typ.
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Tunezja - Niemcy(-2.5) [email protected] Tobet
No i mamy tzw &quot;peffkę&quot;. Na Niemców z takich handicapem powinno być max 1.5. A wszystko przez to że wczoraj Tunezyjczycy sprawili niespodziankę osiągając wynik 27-30 z Francją (do przerwy Tunezja prowadziła 14-13), Niemcy pomimo słabszej 1 połowie (nie mieli żadnego pomysłu na grę, Brazylia grała dobrze i konsekwentnie) w 2 połowie pokazali już na co ich stać wygrywając 33-23 (12-10 po I połowie). Niemcy mają dużo lepszy skład, i nie mogą sobie pozwolić na wpadkę z drużynami typu Tunezja, a i sobie muszą coś udowodnić że stać ich na medal (łatwa grupa i z awansem dalej nie powinno być problemu).
 
J 0

jaajooo

Użytkownik
To jest właśnie ciemna strona sportu i obstawiania. Niby faworyt, a wyszło inaczej.
Brazylia wygrała, Tunezja wygrała więc może będziemy mieć kolejną niespodziankę z udziałem Rosji i Danii. Po tym co wczoraj pokazała Rosja i także przez większość stawiana na przegranej pozycji, jednak wygrała i tak sobie jednak pomyślałem, że za drobne zagram w stronę Rosji, a mianowicie:

Rosja - Dania
DNB 1@3,80 Unibet ⛔
 
Do góry Bottom