>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania 11-27.01.2013

D 224

dboniem

Użytkownik
Do analizy Diuq85 dorzucę kontuzję filara naszej obrony Mariusza Jurkiewicz, obecnie przynajmnie na onecie piszą, że może mieć złamaną kość śródręcza, ale wszystko wyjaśni się jutro, po badaniach lekarskich.
A jako, że nie ma także Grabarczyka, Siódmiaka, to ewentualnie młody Syprzak mógłby tam zagrać, ale byłaby to spora strata i możliwe zmniejszenie skuteczności gry obronnej.

Słowenia 2,40 Expekt, Bwin

Nawet gdyby zdrowy był Jurkiewicz to obecnie kurs na Słoweńców, zwłaszcza w marathonie jest zbyt wysoki i spadnie, więc można grać, kontrować na live lub przed meczem.

Zapewne będzie to mecz w miarę wyrównany i rozstrzygnie się w końcówce.
 
the-citizens 111

the-citizens

Użytkownik

Dzisiejszym hitem MŚ obok meczu Polska-Słowenia, będzie także spotkanie Korei Południowej z Białorusią. Oby dwa zespoły są nie przewidywalni, co pokazała nam dzisiaj Korea w meczu ze Słowenia. Potrafiła się podnieść po wyniku 7:1, dogonić rywala i prowadzić dobry bój o 2pkt, większość spotkania toczyło się przy wyniku remisowym, ale pod koniec meczu Słowenia odbiegła od Korei na 4 pkt. Co do meczu Białorusi, wczorajsze spotkanie grali prawdopodobnie z najsilniejszym rywalem z grupy, co widać po końcowym wyniku wynoszącym 6pkt straty. Korea jak i Białoruś to teamy, które nie wygrały jeszcze ani jednego meczu w grupie. Białoruś, aby mogła myśleć o wyjściu z grupy powinna to spotkanie wygrać, choć będzie to arcy trudne spotkanie przeciwko walecznym Koreańczykom. Mecz wydaję się jednak bardzo wyrównany, jednak sądzę, że o wyniku spotkania może przesądzić bramkarz Białoruski Charapenko.
Jest to bardzo jasna twarz drużyny, myślę, że po jego interwencjach Białoruś będzie mogła się cieszyć z wygranego meczu.
Moje typy:
Białoruś(-2) @1,98 Pinnacle 1/10 ✅0,98j
Powyżej 54 @1,95 Pinnacle 1/10 ⛔1j
 
mpm1990 18

mpm1990

Użytkownik
A moim skromnym zdaniem nie ma szans aby nasza reprezentacja tego meczu nie wygrała. Nie oszukujmy się ale Słowenia nie jest już tak mocna jak kiedyś... zastanawia mnie podejście Słoweńców podczas meczu z Arabią którzy dali sobie wpakować 22 bramki...Może Arabia w tym meczu grała lepiej ale to wciąż ta Sama Arabia która grała wczoraj z Polską.
Ja wchodzę grubo w Polaków mimo kontuzji Jurkiewicza dlatego też :
Polska 1.95 Bet 365
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
A moim skromnym zdaniem nie ma szans aby nasza reprezentacja tego meczu nie wygrała. Nie oszukujmy się ale Słowenia nie jest już tak mocna jak kiedyś... zastanawia mnie podejście Słoweńców podczas meczu z Arabią którzy dali sobie wpakować 22 bramki...Może Arabia w tym meczu grała lepiej ale to wciąż ta Sama Arabia która grała wczoraj z Polską.
Ja wchodzę grubo w Polaków mimo kontuzji Jurkiewicza dlatego też :
Polska 1.95 Bet 365
Ja bym nie był taki pewien co do Naszego meczu niestety..
Skuteczność Polaków woła o pomstę do nieba tak w meczu wczorajszym (pomimo sporej ilości zdobytej bramek) jak i II połowie meczu z Białorusią. W obronie też rewelacji nie gramy, chociaż ten element gry najbardziej trenowaliśmy przed MŚ. Do tego dochodzi kontuzja wyżej wymienionego Jurkiewicza. MŚ świata dla naszych się w zasadzie dopiero zaczynają. Dla mnie typowy No Bet.
Mecz, który od razu wpadł mi w oko, gdy pojawiła się oferta to pojedynek Macedonia-Islandia. Macedonia dwa zwycięstwa z outsiderami grupy, więc nie ma co brać tego pod uwagę. Islandia pierwszy mecz przegrała z Rosją, później wygrali z cieniutkim Chile. Nie jestem jakimś ekspertem w tej dyscyplinie sportu, dlatego nie rzucam nazwiskami wiem, że gra Macedończyków opiera się na ich jednym znakomitym zawodniku. Przy twardej obronie Islandii powinni dać rade i zdobyć jakże ważne dla nich 2pkt.
Nie wiem jak ugryźć mecz Egipt-Algieria. Nie oglądałem meczu żadnej z drużyn. Poza meczami Polaków, oglądanie to chyba zbyt duże słowo, bo kilka razy w małym okienku na unibecie obserwowałem zmagania na tych mistrzostwach :p
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Drugi mecz na liście, to Egipt-Algieria. Mecz można by rzecz o prym w Afryce. Jednak skupmy się stricte na MŚ. Egipt w pierwszym meczu z Węgrami poległ 9 bramkami, nie był to słaby mecz, ani dobry, porażka dość wyraźna, lecz w meczu z Hiszpanią momentami stawiali bardzo wysokie warunki, ostatecznie przegrywając go pięcioma bramkami. Mecz widziałem dość szczegółowo i Egipcjanie prezentowali się bardzo solidnie. Tego samego nie można powiedzieć o Algierczykach, którzy na inaugurację dostali solidny oklep od gospodarzy (13 bramkami), a później od Chorwatów (11 bramkami). W żadnym z tych spotkań nie zwrócili na mnie szczególnej uwagi, więc wydaje mi się na podstawie transmisji i wyników, że to Egipt powinien spokojnie wygrać w meczu, którego stawką będzie wyjście z grupy. Kurs 1.30.
Pozwolę sobie zauważyć, iż pojedynki pomiędzy Egiptem a Algierią przypominają nieco pojedynki rodem z Ameryki Południowej, tzn. rywalizację Argentyny z Brazylią, czyli rządzą się swoimi prawami...
Jak było w meczu Latynosów przekonało się wielu z Was...
A jak jest u Afrykanów ?
Tu teoretycznie Egipt jest mocniejszą ekipą, bardziej ograną na dużych imprezach, lepiej prezentującą się w starciach z mocniejszymi rywalami, a mimo to zerkamy do historii spotkań i co widzimy ?
2009 rok - Egipt w grupie 2-0-3, Algieria 0-0-5
1.mecz 2.fazy,czyli tej o Puchar Prezydenta i Algieria wygrywa 28:22(2:7), choć to Egipt był faworytem i kursy na takie rozstrzygnięcie wynosiły ok.7.50...
2011 - Tu drużyny spotykają się już w Mistrzostwach Afryki i wygrywa minimalnie Egipt 26:24(11:13), choć jak widać początek należał do Algierczyków... Warto dodać, że gra u siebie, bo MA rozgrywane są w Kairze.
2012 - W Mistrzostwach Afryki będącymi m.in.kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich w meczu grupowym zespoły remisują 34:34(20:16)...
Następnie spotykają się w półfinale imprezy i... wygrywa Algieria 26:25(12:14).
Reasumując, drużyny w ciągu 4 lat spotykały się na mistrzowskich imprezach 4-krotnie i korzystniejszy bilans mają Algierczycy 2-1-1 bramki +5... Mecze pomiędzy tymi drużynami są bardzo zacięte i wg mnie nie ma co zwracać uwagi na 2 pierwsze mecze MŚ, bo ani jedni, ani drudzy nie mieli najmniejszych szans na zdobycze punktowe.
Dziś mamy nowy dzień, zaczynamy od 0:0, a historia spotkań wybitnie pokazuje, że kurs na poziomie 1.30 jest zupełnie nieopłacalny.
Wg mnie już lepiej poszukać dodatniego handicapu na Algierczyków, choć te strasznie pospadały i takiego jaki ja złapałem już nie doświadczymy :
Algieria +5 @ 1.94 było w Marathonbet, obecnie najwyższy sensowny to +3.5 @ 1.60 Bwin
Ew.jeśli ktoś lubi polować na duże kursy, to kurs na Algierczyków @ 4.20 Sportingbet też nie jest niemożliwy do trafienia, choć dużo lepiej wygląda @ 8.10 pograne wczoraj wieczorem w Marathonbet;)
Spotykają się dwa wyrównane teamy, czy opłaca się grać 1.30 ? Zdecydujcie sami...
__________________________________
Aha, jeszcze a propos Tunezyjczyków... Nieco ponad tydzień temu grali z Czarnogórą - http://www.livesports.pl/mecz/YR7dmI3S/#h2h;overall - wygrali w końcówce, kursy na nich były ok.2.00, dziś mamy 1.35... Czy warto ? Od kiedy to Tunezyjczyków stawia się w roli zdecydowanych faworytów ? Chyba niektórzy zapominają o potencjałach drużyn i typują wyłącznie na podstawie 2 spotkań mistrzowskich...
Czarnogóra w el. ME 2014 przewodzi swej grupie, gdzie pokonała na wyjeździe Niemców 31:27, a także u siebie Czechów 23:22, w el. do rozgrywanych MŚ pokonali w dwumeczu Szwedów (21:22 i 20:18)... Tych samych Szwedów, którzy niecałe 2 miesiące po tym dwumeczu spokojnie pokonali Tunezyjczyków 27:21 na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie i kurs wówczas wynosił na nich maksymalnie 1.20...
Wystarczyły 2 spotkania i nagle Tunezja staje się wielkim faworytem, gdzie realne potencjały drużyn to 50:50...
Kurs 5.20 na Czarnogórę DNB⛔ przyjmuję jako mega value, a handicap Czarnogóra +5.5 @ 1.55✅ Betsafe jako jeden z pewniejszych zakładów na dzień dzisiejszy...
To będzie mecz na styk, kursy powinny być wyrównane i nikt mi nie wmówi, że 5.20 DNB czy też 5.75 na zwycięstwo Czarnogórców nie jest olbrzymim value;)
 
talib 1

talib

Użytkownik
Skuteczność Polaków woła o pomstę do nieba tak w meczu wczorajszym (pomimo sporej ilości zdobytej bramek) jak i II połowie meczu z Białorusią. W obronie też rewelacji nie gramy, chociaż ten element gry najbardziej trenowaliśmy przed MŚ.
Trzeba zauwazyc, że nasi grali mecze z outsiderami grupy, nie było potrzeby spinania się, wczoraj duża rotacja składem a zapewne i 100 procentowego skupienia nie było (kilka głupich strat, niewykorzystane okazje bramkowe). Słowenia jest w takiej samej sytuacji. Mistrzostwa dla obu ekip zaczynają się właściwie dziś. Mecz bardziej do oglądania, osobiscie uważam jednak że wynik będzie oscylował wokół remisu z lekkim wskazaniem na Polaków.
 
93adrian 0

93adrian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa w Hiszpani
Spotkanie: Korea Płd. - Białoruś - wynik do przerwy/koniec meczu
Typ: Korea Płd./Korea Płd.
Kurs: 3,8
Buk: Bet365
Analiza:
Mecz grupy C w Mistrzostwach Świata Piłkarzy Ręcznych pomiędzy Korea a Białorusią wydaje się bardzo emocjonujący . Obydwa zespoły walczyć bowiem będą o 4 miejsce gwarantujące udział w dalszej fazie mistrzostw . Korea jak i Białoruś przegrały swoje poprzednie mecze Korea (27:34 Słowenia , 31:22 Serbia ) zaś Białorusini (22:24 Polska , 28:34 Serbia ). Mimo iż Białorusini ulegli mniej Serbom uważam jednak że to Azjaci wygrają ten mecz . W ataku znajdują sobie dogodne sytuacje lecz w dotychczasowych meczach dokuczał im brak skuteczności . Białoruskim liderem jest Rutenka który ciągnie ten zespól . Ja dziś liczę jednak na monolit zespołu Korei i myślę że od początku narzucą swój styl gry i wypracują kilkubramkową przewagę.
Do tego zagram
Tunezja@1,35
Egipt@1,35
Chorwacja@1,75
AKO:3,19
 
talib 1

talib

Użytkownik
&quot;Mariusz Jurkiewicz doznał złamania kości śródręcza i nie zagra do końca mistrzostw świata piłkarzy ręcznych. Selekcjoner polskiej kadry Michael Biegler szybko jednak zareagował i w jego miejsce powołał Piotra Grabarczyka. Kołowy Vive Targów Kielce ma się wkrótce stawić w Hiszpanii.&quot;
cytat z Onetu.
Grabarczyk będzie gotowy do gry dopiero na mecz z Serbią.
 
V 3

volleyfan

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie typów na UNIBET... W meczu Tunezja-Czarnogóra Tunezja jest zdecydowanym faworytem tego spotkania a liczba bramek jes dla gospodarzy podana mniejsza niz gosci. Napewno jest to pomylka. Jak się postawi UNIBET później anuluje??Czy nie mają prawa???? PROSZĘ O ODP
 
talib 1

talib

Użytkownik
Oczywiście masz tutaj rację Unibet tak jaby sam sobie zaprzecza tą linią bo skoro Tunezja jest faworytem to i linia powinna byc wyższa niż Czarnogóry.
Ale do rzeczy, Unibet oczywiście może anulowac jeżeli się dopatrzą pomyłki, takie mają prawo (patrz regulamin)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Chorwacja - Węgry
Typ : Chorwacja @ 1,70 Sportingbet✅30:21
Chorwaci od początku tego turnieju są dla mnie zespołem, za którego prócz Polski 3mam najbardziej kciuki. Ale sympatia do Hrvatskiej jest od dawna. Mimo nieobecności Balica wiadomo jaką mają pake. W dotychczasowych meczach ze słabszymi zespołami tj Algierią i Australią się nie przemęczali ale i nie było takiej potrzeby. Swoje zrobili, wygrane i tak dość wysokie. Alilović jeszcze nie wpadł w trans i na koncie ma dopiero ledwie 10 obron w dwóch meczach. Ale to bramkarz klasa światowa, świetnie obsadzone skrzydła, Cupić i Strlek. Na rozegraniu też jest moc bo Duvnjak, Kopljar czy Vuković, mniej czasu do gry dostaje póki co Blażenko Lacković ,ale dzisiaj chyba już powinien grać w dłuższym wymiarze czasowym.
Węgry kojarzą mi się przede wszystkim z Laszlo Nagy i Gaborem Csaszarem. W ostatnim czasie Węgrzy nawet nawet wyniki odnotowują nie powiem, zaskoczony tym jestem nieco.
W 2012 roku oba zespoły grały ze sobą w Londynie na Igrzyskach i Chorwaci nie zostawili złudzeń oba mecze pewnie wygrywając. Najpierw 26:19 w fazie grupowej, a potem w fazie pucharowej 33:26. Nie są to odległe czasy by mówić, że h2h nie ma tutaj znaczenia. Wiem, że dzisiaj nowe rozdanie, ale tak jak mówię dla mnie Chorwaci większy potencjał indywidualny i zawodnicy potrafiący więcej z siebie wykrzesać. Z mocniejszym rywalem takim jak dzisiaj na mobilizacji powinni udowodnić swoją wyższość.
Zatem Vamos Hrvatska!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
strzala 377

strzala

Użytkownik
Goście mają linię gospodarzy i odwrotnie... Ew.pomyłka, tak jak piszesz... Czy anulują ? Zapewne tak, ale pewności nigdy nie ma ;)
Wszystko zależy od tego czy ktoś obstawi na ten pomyłkowy zakład, nie wejdzie mu i zrobi awanture na chacie i wtedy wszystkim zrobią zwroty - a mam pewność że nie jedna osoba przegra na tym zakładzie i się zdziwi i będzie chciała wyjaśniać sprawę. Nie ma łatwo o łapanie pomyłek buków, jeszcze przed meczem...


No bet mecz Polaków dziś chyba, wszystko się może wydarzyć ;)
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Kurs 2.55 w bwin na Slowenie to w mojej ocenie value dosc duze. Nie jestem az takim ekspertem w tej dziedzinie sportu, ale z taka skutecznoscia to nie widze polakow. Ja po takim kursie pobieram tem typ z pocalowaniem reki. Bwin ma to do siebie,ze jak sobie ubzdura jakiegos faworyta to daje nie adekwatne kursy i to trzeba wykorzystac.

Tak jak myslalem, polacy to nie jest juz ta druzyna, Slowency zagrali swoje a polacy tradycyjnie bardzo nie skutecznie:)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
ciezko pisze sie ze zlamanym palcem, ale pare slow wypada napisac. otoz, nie widze podstaw do takich kursow na CRO. Moze tabela, moze wyniki z Australia? Wczoraj Chorwaci zagrali bardzo przecietnie, ale tak to chyba mialo wygladac. Cupic i Horvat tworza dobra pare na skrzydlach. U Wegrow G Ivancsik, Nagy, Krivokapic wiec te prawe strony mocne. Ale przede wszystkim rzecz ma sie tak, że Węgrzy rowneiz nie pokazali niczego godnego w tych dwoch spotkaniach. Egipt w sobote, a Egipt wczoraj to spora roznica, przede wszystkim Sterbikowi nie chcialo sie w przeciwienstiwe do Miklera bronic. No i tak to juz bylo, że sporo narzucali.
Kursy na CRO rosna, ale na pewno trzeba wziac pod uwage: oba zespoly niczego, co mogloby wplynac na kursy nie zaprezentowaly - 2 mecze, ktore trzeba bylo wygrac, zadnych mega popisow indywidualnych, żadnych kontuzji, oszczedzanie sie gwiazd [Nagy, Lackovic, Cupic]. Miro Alilovic dwa takie se mecze, więc dziś pewnie wyrobi dobry procent. Absolutnie nie taki kurs na Chorwacje. Moze z Dania, ale nie Węgrami. Vale.
Chorwacja @ 1.7 sportingbet ✅
Niziutka linia też na over u Macedonii. Wiadomo, że Lazarow może sporo narzucac, od tego on tam zresta jest. Macedonia w obronie prezentuje sie fatalnie, niewiele lepiej tez Islandczycy. Lubie oba zespoly, ale ktorys z tych moze sie skazac na trafienie mocnej ekipy poprzez porazke dzis, dlatego buki delikatnie obnizaja linie. Ale generalnie zauwazam ze niezaleznie od ciezaru gatunkowego meczu niektore teamy mocno rzucaja. Wiec tak: druga linia Macedonii jest ich mocna strona, Islandia slabo broni rpzeciwko ekipom II linii [Polska, Serbia] i pewnie obejrzymy high-scoring game. Ristovski niezla gra przeciwko Katarczykom, tak samo rezerwowy Islandii na Chile. Ale generalnie nie są to bramkarze najwyższego sortu, Macedonii również brak poważnego środkowego obrońcy. Wg mnie linia trochę za niska.
Over 55.5 @ 1.89 pinnacle ⛔
Pozostale mecze absolutnie jakos mi na chwile obecna nie podchodza. Polecam grac przeciwko i śledzić livebetting. Pzdr.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Słowenia -1.5 fastbreak&#39;s @1,72 tobet
Jeśli ktoś tylko oglądał wczorajszy mecz Słoweńców widział jak szybko potrafią przejść do kontrataku i to w zasadzie z udziałem 2, góra 3 podań. Zorman, Zvizej czy Gajic to wprost stworzeni do tego typu gra zawodnicy. Polacy generalnie nie zachwycają jeśli chodzi o rozegranie, a już jeśli bierze się za to Karol Bielecki w obecnej dyspozycji to o kontry Słoweńców jestem spokojny. Dość powiedzieć że wczoraj mieli ich 11 (wszystkie zamienione na bramki ????). Owszem, nie ma co porównywać do końca obrony Koreańczyków w systemie 3-3 do naszej ale wraz uważam że z takimi zawodnikami w kontrze rywale sobie z tym betem poradzą.
Też nie rozumiem tak wysokich kursów na Chorwatów, pobiorę i handi na nich (-1.0 @2,0 betsafe) i over Cupicia (o6.5 @2,2 unibet). To wygląda tak jakby bukmacherzy wartościowali wygrane nad Australią ???? Nie no, spokojnie. W dalszym ciągu sądzę że bardziej ułożonym i wartościowym teamem są podopieczni Goluzy i po ciężkim meczu zainkasują kolejne 2 pkt.
Czarnogóra +5.5 ✅ @1,55 betsafe ? To chyba też przesada jak pisze Obserwator. Bo i też po jednym słabym meczu z mistrzem olimpijskim nie skreślałbym Czarnogórców dla których dzisiejszy mecz będzie tym z serii o być albo nie być w 1/8 finał.
 
I 8

ironpl

Użytkownik
Witam,

Absolutnie nie rozumiem czemu większość forum nie docenia Tunezji. Oglądałem całe ich spotkanie z Francją- prowadzili wyrównaną walkę, momentami prowadzili 4 golami aby przegrać w końcówce. Jest to drużyna grająca bardzo żywiołowo, mająca zawodników którzy potrafią zdobywać bramki z każdej pozycji, co udowodnili pokonując bezradnych Niemców. Uważam mecz Tunezji z Czarnogórą za najpewniejszy dzisiaj, pomijając wspomnianych Chorwatów z Węgrami. Jedyne co to kurs (około 1.3) nie zachęca do gry, ale można tutaj spokojnie zagrać handicap +2,5 na Tunezję jeśli ktoś taki znajdzie.

Pozdrawiam
 
M 0

milek-18877

Użytkownik
Na dzień dzisiejszy wybrałem 3 spotkania:
Macedonia - Islandia - 2 @ 1,45 ✅ - to już nie ten sam zespół Macedonii,co w latach ubiegłych, za to Islandia stoczyła świetny bój z Rosją, nie sądzę,że pozwoliła sobie na wydarcie punktów w dzisiejszym spotkaniu, grając o jak najwyższą pozycję do startu w play off.
Niemcy - Argentyna - 1 @ 1,20 ✅ - dla Niemców ewentualna porażka,byłaby znaczącym utrudnieniem, po wtopie z Tunezją, priorytetem powinno być dzisiejsze zwycięstwo,nad przeciętną Argentyną.
Chorwacja - Węgry - 1 @ 1,70 ✅ - dużo pisać nie trzeba, uważam,że trzeba skorzystać z podarowanego tak wysokiego kursu na Hrvatską, która jest marką samą w sobie z całą plejadą gwiazd, obydwa zespoły dobrze zaczęły turniej - ale nie miały zbyt wymagających rywali, w bezpośredniej konfrontacji myślę,że o klasę silniejsza Chorwacja nie pozostawi Madziarzom większych nadziei na wygraną.
Tunezja - Czarnogóra - 1 @ 1,37 ✅ - dwa poważne sprawdziany przeciwko faworytom - Francja - prowadzili do połowy z Trójkolorowymi,ostatecznie przegrywając tylko 3 golami, zwycięstwo niespodziewane,ale jednak nad Niemcami to nie przypadki, tylko dowody na dobrą postawę wobec jakich argumentów Czarnogórców? -12 bramek z Francją i minimalna porażka z zespołem Argentyny,to nie wróży nic pozytywnego wobec rozpędzonych bardzo dobrą grą Tunezyjczyków.
AKO: 4,05 (totomix)
 
anzelmo 137K

anzelmo

Użytkownik
spotkanie Macedonia v Islandia 15/01/2013 18:00 Mistrzostwa Świata Mężczyzn -Hiszpania
typ 2
kurs 1,5 ✅
sportingbet

Mój typ dnia.Bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli jak i samych Islandczyków, którzy po porażce w 1 spotkaniu z Rosja,zdemolowali Chile.Maja w zanadrzu bardzo trudne spotkanie z ekipa Danii.Jak na razie miejsce 3 w tabeli, myślę ze podopieczni Arona Kristjansson zrobią dzisiaj wszystko zęby wygrać to spotkanie w miarę wysoko i szybko. Zdecydowanie odskakując na klika bramek w 1 połowie, co da im dużo spokoju w grze w tedy sa bardzo groźni dla najlepszych drużyn na świecie. Dania chyba zajmie tutaj 1 miejsce w grupie, wiec Islandia będzie starała sie sie na zajęciu 2 miejsca w tej grupie.Jak dla mnie faworyt jest jeden Islandczycy sa zespołem dużo lepszym posiadają bardziej wyrównany skład więcej alternatyw w ataku graja bardzo szybko piłką w ataku. Gra opiera sie o skrzydłowych bardzo lubią kontrować swoich rywali.Obie drużyny nie za dobrze bronią wyniki Macedończyków nie powalają tylko 2 bramkowa wygrana z Chilie 4-ma z ekipa Kuwejtu po bardzo dobrej 1 połowie- dramatyczne drugie pól godziny gry.Wszystko praktycznie idzie do Lazarova, który robi swoje, ale jestem pewny ze sam tego meczu nie wygra. Oceniając obie drużyny stwierdzam ze Lazarov i spółka poprawia na pewno lepiej grac szczegolnie bronic,ale wygląda na to ze jest to kolejna słabo przygotowana ekipa do tego turnieju.Przewiduje takie run and gun z obu stron, totalna kanonadę w której więcej do powiedzenia będą mieli Aron Palmarsson i spółka i wygrają to pewnie i zdecydowanie.Polecam.

ps.jako typ dnia pod ten konkurs kurs wzięty z Pinnacle gdzie jest 1,59
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Może i rzeczywiście value z Chorwacją, ale niższe niż 1.60 być nie powinny. Dlaczego? Bo Węgrzy to bardzo silna drużyna i na pewno się nie położy. Doskonale wszedł w turniej Gabor Csaszar, oszczędzany był Laszlo Nagy, ale Krivokapic co miał rzucić to rzucił. Chorwacja z Lackoviciem, który jednak narzeka na jakiś uraz i nie można na niego liczyć dzisiaj na 100%. Niewiadomą ze względu na absencję Fazekasa była bramka Madziarów, ale na razie spisuje się bez zarzutów. Sam gram Chorwację, ale łatwego meczu się nie spodziewam i kurs uważam za adekwatny.
Chorwacja @1.80 Bet-at-home ✅ ✅ ✅
Co do meczu Polski i Słowenii to typowy no-bet, wszystko powinno rozstrzygnąć się dopiero w ostatnich minutach. Jeszcze wczoraj byłbym gotów zagrać lekko w stronę biało-czerwonych, ale kontuzja Jurkiewicza stawia wielki znak zapytania nad naszą defensywą, która miała być naszą największą bronią na Mistrzostwach i trzeba przyznać, że wyglądała bardzo solidnie.
Po obejrzeniu gry Islandczyków uważam, że ta ekipa w tym składzie jest słabsza niż na IO i nie wróżę jej sukcesu w tym turnieju. Nie zdziwiłbym się, gdyby ich dzisiaj Macedonia ograła. Wszyscy mówią, że to drużyna jednego zawodnika - zgoda, Lazarov jest zdecydowanym liderem zespołu, ale jest tam kilku grajków, którzy potrafią zrobić różnicę - Naumce Mojsovski czy Borko Ristovski. Over 55,5 i linia za wysoko? Macedonia to głównie siła w defensywie!
Na pewno nie opłaca się grac na Białoruś po takim kursie, skłaniałbym się do grania przeciwko nim, bo na razie to nie prezentują nic i są z Czarnogórą zawodem i wydają się zajmować miejsce na turnieju takim drużynom jak Szwecja czy Norwegia. Niestety nie wiem jak to kadrowo u Azjatów wygląda, bo prawa strona się posypała, a to czy bramkarz po ciosie Nenadica wrócił też nie wiem. Walka będzie na całego, bo to mecz o awans do 1/8 i jeśli ktoś jest odważny, to @3.20 do złapania ????
No i świetna informacja z ostatniej chwili, która była jednak do przewidzenia - Marcin Lijewski dołącza do kadry!
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Marcin Lijewski leci na MŚ do Hiszpanii
Jak poinformował serwis &quot;SportoweFakty.pl&quot; Marcin Lijewski dołączy we wtorek do biorącej udział w mistrzostwach w Hiszpanii reprezentacji Polski w piłce ręcznej.

Marcin Lijewski został powołany przez Michaela Bieglera do szerokiej kadry na mistrzostwa świata w Hiszpanii, jednak ostatecznie nie znalazł się w finalnym składzie reprezentacji. Doświadczony zawodnik pozostał na liście rezerwowej.

Wobec kontuzji Mariusza Jurkiewicza, jakiej doznał on w meczu z Arabią Saudyjską niemiecki trener zdecydował się dowołać do kadry Piotr Grabarczyka. Zawodnik Vive Targów Kielce już zmierza do Hiszpanii.

To jednak nie koniec. Serwis &quot;SportoweFakty.pl&quot; podaje, że do drużyny dołączy także wspomniany Lijewski. Obaj powinni pojawić się w Hiszpanii we wtorkowy wieczór.
 
Do góry Bottom