>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata under 17 - Mexico 2011 [18 czerwca - 10 lipca]

Status
Zamknięty.
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w ???? oNotOptimizeForBrowser/&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:shapedefaults v:ext=&quot;edit&quot; spidmax=&quot;1026&quot;/&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:shapelayout v:ext=&quot;edit&quot;&gt; &lt;o:idmap v:ext=&quot;edit&quot; data=&quot;1&quot;/&gt; &lt;/o:shapelayout&gt;&lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Spotkanie: Japonia U17 - Brazylia U17
Typ: 1X
Kurs: 1,75
Buk: Bwin

Japonia to jedna z moich ulubionych drużyn na tym turnieju. Młodzi Wyspiarze wyszli z grupy z pierwszego miejsca wygrywając z Argentyną 3:1, remisując z Francją 1:1 oraz zwyciężając Jamajkę 1:0. W 1/8 finału japońska jedenastka zmiażdżyła Nową Zelandię 6:0. Młodzi Azjaci grają naprawdę ciekawą radosną piłkę. Od pierwszych minut narzucają rywalom swój styl gry. Ponad 60% posiadanie piłki w 3 z 4 meczy (50:50 z równie ofensywnie grającą, lecz nieskuteczną Argentyną) przekłada się średnio na 64 strzały w turnieju, w tym 28 celnych co zaowocowało aż 11 bramkami. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż Japończycy często byli łapani na spalone – ich napad gra dobrze w linii obrony rywala jak na bardzo małe doświadczenie Młodych Samurajów. Umiejętność współgrania napastników z linią obrony przeciwnika to klucz do sukcesu piłkarzy ofensywnych – kto wie, może wśród tych piłkarzy jest nowy azjatycki Inzaghi? Materiał na piłkarzy tak usposobiony niewątpliwie jest. O obronie świadczy fakt, iż Japończycy straci tylko 2 bramki. Młody Nakamura spisuje się świetnie między słupkami.

Brazylia to oczywiście miejsce, gdzie miliony młodych chłopaków i dziewcząt gra w piłkę od najmłodszych lat, co przekłada się na niesamowita technikę piłkarzy i piłkarek z Kraju Kawy. Tego nie było widać w spotkaniu z Danią, gdzie to właśnie Skandynawowie sprawiali wrażenie lepszych technicznie piłkarzy – wynik jednak był niekorzystny dla Duńczyków. Jedenastka znad Amazonki zajęła 1.miejsce w grupie – oprócz zwycięstwa nad Danią, odnieśli oni skromne zwycięstwo ze słabą Australią. Warto poświecić parę słów meczowi z WKS – uważam iż ten mecz był jednym z najlepszych w tym turnieju. 3 bramki niesamowitego Coulibaly’ego spotkało się z odpowiedzią Piazóna, Ademilsona iAdryan w ostatnich sekundach spotkania. Brazylia łatwo ograła Ekwador 2:0 w 1/8 finału.

Dlaczego Japonia na być drużyną równą jeśli nie lepszą od Wielkiej Brazyli. Po pierwsze – Japonia nie jest faworytem, nic nie musi. Młodzi piłkarze i tak przynoszą dumę swoim kibicom, dając im chwile radości w momencie ciężkiego kryzysu w ich kraju. Japończycy to jak wiadomo ludzie honoru – dlatego wierze w to, iż zostawia na boisku całe serce i wiele sił by tylko awansować dalej. Po drugie – Brazylia nie gra tak apodyktyczną piłkę jak Japonia – 55% posiadanie piłki w każdym meczu to nie jakiś nadzwyczajny wynik. Coulibaly i jego koledzy potwierdzili, że grając ofensywnie można nawiązać walkę z Brazylią, jeśli nie wygrać spotkania. Po trzecie, Brazylia częściej łapie żółte karki co czasem jest wynikiem nieszczelnej obrony. Po czwarte, Brazylia w meczu z Australią, która nie gra porywającej piłki w obronie, oddała 22 strzały z czego 5 celnych. Dobrze zorganizowana obrona Japonii może skutecznie zneutralizować poczynania młodych Brazylijczyków. W końcu, po piąte, zgranie i duch drużyny. Gwiazdorzenie niektórych piłkarzy z Ameryki Południowej, gra indywidualna – to elementy które psują nieco nastrój w drużynie. Jak wiemy, ci 15,16-latkowie już podpisują bajońskie kontrakty. Japonie ce****e przede wszystkim pokora dla przeciwnika i zgranie. Japońska maszyna powinna stawić czoła brazylijskiemu zbiorowi indywidualności. Kibicuje Japończykom i jestem przekonany, że awans do półfinału tej drużyny stanie się faktem.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
VS


Francja U17 - Meksyk U17
TYP:OVER 2.5 BRAMKI 1.97(betsson)

Ostatni półfinał zostanie rozegrany dziś o 1:00 naszego czasu w Pachuce. Na przeciw sobie staną gospodarze tego turnieju Meksykanie i Francuzi. Wygrany tego meczu zagra z kimś z pary Niemcy/Anglia.

Mój typ na to spotkanie to OVER 2.5 bramki po kursie w okolicach 2.0 .Obie ekipy dość dobrze usposobione ofensywnie, ale i też w prawie każdym meczu tracą po bramce co pokazuje słabości obu defensyw. Meksykanie do tej pory jak na gospodarzy przystało radzą sobie nieźle 3:1 z Koreą, 2:1 z Congo,3:2 z Holandią i w 1/8 2:0 z Panamą. Czyli w tych czterech meczach strzelili 8 bramek stracili 4. Czyli średnia bramek w meczu Meksyku to równiutkie 3. Grają bardzo ofensywnie, u siebie będą dopingowani przez cały stadion, nie stawiam tu ich wygranej bo Francuzi są piekielnie mocni jednak coś ustrzelić są w stanie spokojnie. Ważną informacją jest brak głównego środkowego obrońcy Meksyku Carlosa Guzmana, który za kartki będzie pauzował. Grał we wszystkich 4 meczach i spisywał się nieźle patrząc na stratę 4 bramek w 4 meczach przez Meksyk bez Guzmana może być im ciężko utrzymać zero z tyłu. Teraz o Francji słówko w grupie spisali się średnio bo 3:0 z Argentyną i 1:1 w meczach z Japonią i Jamajką to wyniki dość słabe jak na solidną ekipę z Europy. W 1/8 trafili na bardzo dobrego rywala jakim był WKS wygrali 3:2 i mecz był bardzo szybki i otwarty. Francuzi tak samo jak Meksyk strzelili 8 bramek stracili 4 czyli średnia bramek w meczach Francji to 3. Tutaj też zabraknie ważnego ogniwa tym razem z ofensywy nie zagra Lenny Nangis strzelił 1 bramkę i miał 2 asysty. Ale Yassine Benzia strzelec 5 bramek dla Francji wyjdzie w podstawowej 11 na ten mecz. Ogólnie To liczę na jakieś 5 bramek a może nawet 3:3. Obie ekipy grają ofensywnie szybko ładnie. Brak Guzmana to ból głowy dla trenera a szansa dla Kogutów.

Jeszcze jeden plus tego OVERA jest taki że zagrają o 18:00 gdzie temperatura jest już do wytrzymania co na pewno wpłynie na grę Francuzów. Statystyki pokazują że więcej bramek pada w tych meczach o 18:00 czasu Meksykańskiego.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata U17 - Meksyk
Spotkanie:
U17 - U17

Typ: Niemcy U17 strzelą powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:

O godzinie 22:00 na Estadio Morelos dojdzie do spotkania po którym zostanie wyłoniona kolejna drużyna, która zagości w półfinale Mistrzostw Świata U17 rozgrywanych w Meksyku dołączając do Urugwaju i Brazylii.
Według mnie przyszli Mistrzowie Świata, będą musieli stawić czoła ekipie Anglików.
Jeżeli chodzi o drogę Niemiec do tej fazy, była ona bardzo dobra. Nasi sąsiedzi dotychczas radzili sobie bardzo dobrze w defensywie jak i w ofensywie. Defensywa spisuje się znakomicie zaledwie 1 bramka stracona na tych Mistrzostwach, jeśli chodzi o ofensywę też ekipa Niemiec ma się czym pochwalić, bowiem w 4 spotkaniach strzelili już 15 bramek, czyli średnio 3.75 bramki na mecz. Defensorzy Niemiec grają bardzo dobre mistrzostwa z 15 dotychczas strzelonych bramek aż 6 to zasługa obrońców (Weiser, Roecker, Guetner).
Czas napisać coś o Anglii, która no w mojej opinii, jeszcze nie musiała mierzyć się na tych Mistrzostwach z ekipą pokroju Niemiec. W grupie pomimo tego, że Anglia awansowała do rundy pucharowej z pierwsze miejsca, nie miała ciężkiej przeprawy, dwa zwycięstwa kolejno z Rwanda (2:0) i Urugwajem(2:0) a także remis z Kanada (2:2) w 1/8 natomiast męczarnia i ostateczne zwycięstwo z ekipą Argentyny po karnych 2:1.
Obie ekipy spotkały się na Mistrzostwach Świata w 2007 roku, które rozgrywane były w Korei, wtedy po bezbramkowym remisie do połowy spotkania nasi zachodni sąsiedzi wzięli się w garść i ostatecznie wygrali z Anglią 4:1!
Dzisiaj myślę, że spotkanie zakończy się wynikiem 3:0 lub 3:1 dla ekipy Niemiec, którzy są w bardzo dobrej formie i według mnie idą po Mistrzostwo Świata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
co do analizy wyżej nie ma sie co podniecać że 4 lata temu wygrali Niemcy bo przecież skład się zmienił diametralnie od tamtego czasu .. bo trudno zeby wtedy grały tam chłopaczki po 13 lat ???? ogólnie to over i win na Niemcy to peFFki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Wiem do czego zmierzasz, wiadomo, ze skład przez 4 lata mógł a raczej uległ zmianie.
Ale przybliżyłem tylko historię ;) Nic więcej. Nie twierdzę, że dziś padnie taki sam wynik.
Ale według mnie Niemcy na tym turnieju nie są do ogarnia... Znakomita forma, przekonamy się 15 minut przed północą, jak to wszystko się potoczy ;)
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
wiadomo ja też napisałęm analize do tego meczu jest stronke wczesniej bardzo obszerną zapraszam do lektury ???? NIEMCY dziś zgromią ????
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Niemcy - Anglia 2 @ 6.65 Pinnacle
Już za niespełna pół godziny na Estadio Morelos dojdzie do szlagierowego pojedynku w Mistrzostwach Świata do lat 17, w którym zmierzą się Anglia i Niemcy. Nie rozumiem trochę tak zawyżonych kursów na nieźle grających Anglików, poza meczem z Kanadą (a właściwie końcówką, bardzo niefortunną) nie grali słabo. W ćwierćfinale z Argentyną także bardzo się męczyli, ale jednak sprostali bardzo niewygodnym rywalom. Typ opieram głównie na przekonaniu, że szkolenie młodzieży w obu krajach stoi na bardzo wysokim poziomie, a więc i na boisku nie spodziewam się jednostronnego spotkania. Anglicy poza tym nie mieli okazji mierzyć się jeszcze z rywalem ze swojego kontynentu, toteż trudno ocenić jak będą się sprawować na tle Niemców. Rwanda, Urugwaj, Kanada, Argentyna to wszystko ekipy, które miały w zanadrzu element zaskoczenia, futbol na pozostałych kontynentach wygląda zupełnie inaczej i młodzi piłkarze musieli w tych meczach czuć się pogubieni. Zresztą podobnie sprawa ma się do Niemców, dlatego uważam, że dziś zobaczymy inny mecz, dużo więcej zależało będzie od taktyki i formy dnia, a o wyniku powinna przesądzić jedna bramka.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata U17 - Meksyk
Spotkanie: Francja U17 - Meksyk U17
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: Expekt
Analiza: Według mnie typ dnia, dosłownie. Meksyk, który jest gospodarzem Mistrzostw dzielnie przebrnął przez fazę grupową, wygrywając wszystkie trzy grupowe spotkania, kolejno 3:1 z Korea, 2:1 z Kongo i 3:2 z Holandia. Nastepnie w 1/8 Finału pokonali Paname 2:0, oprócz Holandii, nie było im się zmierzyć z godnym przeciwnikiem , a takim na pewno jest Francja.

Francuzi natomiast, po zwycięstwie 3:0 z Argentyna , zremisowali 2 kolejne spotkania po 1:1 , z Japonia i Jamajka. W kolejnej fazie, bo zaciętym boju wygrali 3:2 z Wybrzeżem Kości Słoniowej, przegrywając 2:0 podnieśli się z kolan i wygrali ostatecznie.

Dzisiaj obie drużyny walczą o półfinał, jednak według mnie w tym momencie przygoda z obecnymi mistrzostwami kończy się dla ekipy meksyku, może i Francja nie szokowała, swoją grą, jednak jest to o klasę lepsza drużyna.

W dzisiejszym spotkaniu stawiam na 2:1 dla Francuzów, myślę, że wygrają, jednak pewniejszy typ to over bramkowy, po jakże dobrym kursie.
 
crystalis 56

crystalis

Użytkownik
No panowie i panie, jest 2:0 dla Niemców, tak jak się spodziewałem - pewna wygrana naszych sąsiadów :cool:
Co do Meksyku i Chile dla mnie no bet póki co, poczekam na koniec meczu z Anglią.
@down - przepraszam, coś mi się pochrzaniło ????
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
Chile to nie tutaj ????
Kurde, co sądzicie na temat Francji? Jest w stanie wygrać z Meksykiem? Pamiętam, że zaczęli bardzo ładnie z Argentyną a teraz takie kursy? Fakt, w Meksyku jest kilka b dobrych piłkarzy jednak myślę, że można by spróbować postawić na Francję?
 
maui 83

maui

Użytkownik
No to Niemcy zafundowali nam huśtawkę nastrojów! Nie ma co! Tym którzy grali handicap popsuli humory...
Anglicy mieli zabójczą końcówkę, ale wszystko przez Niemców, którzy im na to pozwolili. Karny i gol dał im nadzieję.... uff dobrze, że dowieźli to 3-2. ????
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
Racja ostatnie 20 minut Niemców to masakra. Nie mieli już kondycji i mało co, a był by remis. Ciekawe jak następny mecz:p
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Spotkanie: Francja - Meksyk
Typ: 1
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza :

Dziś o godzinie 1:00 naszego czasu rozpocznie się mecz pomiędzy Francją a Meksykiem.Faworytem według bukmacherów jest Meksyk,grają przed swoją publicznością,do tej pory wygrali wszystkie swoje mecze.Francuzi zaś wygrali tylko jeden mecz w grupie,dwa zremisowali oraz wygrali w 1\8 z Wybrzeżem Kości Słoniowej po szalonej pogoni.I właśnie na ich ostatnim meczu z WKS skupiam swój typ,Francuzi przegrywali już 0-2 z Wybrzeżem Kości Słoniowej które było niespodzianką turnieju (świetne wyniki w grupie i remis z Brazylią 3-3) lecz mimo wszystko zdołali się podnieść i wygrać 3-2.Meksyk zaś strasznie męczył się z Panamą wygrywając 2-0.
Podsumowując,uważam że Francja jest w stanie wygrać w dniu dzisiejszym z Meksykiem,może nie gładko ale po ciężkim meczu.Stawiam na Francję po bardzo wysokim kursie 3.30 w Bet-at-home.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata U17 - Meksyk
Spotkanie: Meksyk U17 - Niemcy U17
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.62
Bukmacher: Betsson
Analiza: Drugi półfinał, tak jak już mówiłem przyszli Mistrzowie Świata, czyli ekipa Niemiec, będzie musiała wygrać z Meksykiem, który jest gospodarzem tegorocznych Mistrzostw.
Jeżeli chodzi o mój typ, kurs może nie powala... Ale jest według mnie bardzo pewny. Niemcy wygrały w ćwierćfinale 3:2 z ekipą Anglii, jednak 2 stracone bramki, to przez typowe rozluźnienie, co dobrze wykorzystali Anglicy. Meksyk natomiast pokonał 2:1 Francuzów, oglądałem to spotkanie i muszę przyznać, że trochę sędzia pomagał ekipie Meksyku. Bo Francja pomimo przewagi gospodarzy Mistrzostw, nie grała źle.
Ogólnie rzecz biorąc, Niemcy idą po Mistrzostwo i dziś przygoda meksyku kończy się, stawiam na 2:1 lub 3:1.
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
No i mamy pare finalowa wyloniona. Mecz ktory przed polfinalami wydawalby sie wiekszosci bardziej meczem o trzecie miejsce anizeli finałem. Brazylia przegrywa z Urugwajem, natomiast faworyt do zwycięstwa w calym turnieju typowany przez wszystkich Niemcy przegrywa w nocy z Meksykiem. Ogladajac mecz Niemcow z Anglikami zwrocilem uwage kiedy komentator powiedzial ze do tej pory w takich mistrzostwach do tej pory bylo, ze kto pokona Niemcow zostaje potem mistrzem świata, moze to jest marny argument,ale jednak zdecyduje sie postawic na mlodych Meksykanow, tym bardziej ze wydaja sie faworytem w tym meczu.
Urugwaj - Meksyk
Typ: 2
kurs:2,45
Urugwaj - Meksyk
Typ: Meksyk mistrzem
kurs:1,80
 
timao 178

timao

Użytkownik
Urugwaj - Meksyk 1 @3,750 2/10 Pinnacle
Mam takie wrażenie , że Meksyk jest faworytem tylko dlatego iż gra u siebie. Oby dwa zespoły prezentują wyrównany poziom. W Meksyku wszyscy dumni z młodych chłopaków , pokonali najlepsze europejskie reprezentacje pokazali przy tym silny charakter i determinacje.
Jak będzie dzisiaj ? Mam wrażenie , że wcale nie łatwo będzie im unieść tą presję , a Urugwaj ma sporo atutów i mogą pokonać swoich kolegów z Meksyku.
Staram się coś napisać , a tak na prawdę gram pod dobry kurs. :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom