>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w Biathlonie - Ruhpolding 2012 [1-11 marca]

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
dziś panbet i milenium najlepsza oferta jak dla mnie...
a stawiam przede wszystkim nadal przeciwko Bjoerndalenowi, który biegowo wygląda przyzwoicie, ale na strzelnicy wygląda bardzo słabo...

Shipulin - Bjoerndalen 1 1.63 panbet
Lindstroem - Bjoerndalen 1 1.86 panbet

obaj na strzelnicy wyglądają dużo lepiej, a i biegowo jakoś od Norwega nie odstają.
drugim zawodnikiem przeciwko któremu dziś gram to Garanichev, który też nie ma formy na tych mistrzostwach, biegowo średnio, na strzelnicy słabo...

Garanichev - Mesotitsch 2 1.94 panbet
Lindstroem - Garanichev 1 1.70 panbet

Mesotitsch na tych mistrzostwach świetna dyspozycja.
no i jeszcze w panbecie gram przeciwko Krysi Pałce, słabe mistrzostwa w jej wykonaniu.
Vitkova - Pałka 1 1.90 panbet
Pałka - Nowakowska 2 1.94 panbet

Vitkova lepiej biega od Pałki, myślę że nawet ok. minuty może dziś zyskać nad Polką, a jak Krysia strzela na tych mistrzostwach wiemy...
Nowakowska trochę mniej pewna dla mnie od Czeszki ale 1.94 to zdecydowanie za wysoki kurs (wiele buków wystawiło tą parę, ale przeważnie na Nowakowską mamy 1.65).
do tego warto w milenium wysłać kuponik...

Bjoerndalen - Mesotitsch 2 2.25
Garanichev top7 Nie 1.35
Brunet 1strz 5/5 1.35
Kuzmina - Pałka 1.22
AKO: 5.00 (4.40)
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Birnbacher TOP10 1,50 betsafe ✅
Chyba najważniejszy start dla Bimbera, w tym roku demoluje konkurencje w masówkach. Myślę, że z Niemców on ma największe szanse powalczyć o medal.
Greis TOP20 1.40 bsafe ⛔ fatalne strzlenie w stójce i po zabawie.
Też specjalista od tego biegu. Greis po sezonie pełnym kontuzji, w końcu doszedł do niezłej formy. Biegowo jest bardzo przyzwoicie, na strzelnicy w indywidualnym i w sztafecie spisał się świetnie. Jest paru ogórasków, których już przed zawodami można wpisać za Mikim do klasyfikacji.
MLB TOP7 2.0 bwin ✅
Nudny jestem, ale jako, że Francuzka nie zawodzi, trzeba korzystać, z takim biegiem jak obecnie powinna spokojnie być w 7, bo o strzelanie raczej się nie ma co martwić.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Biathlon Panów betsafe
Simon Fourcade TOP 15 Yes ( kurs 1,40) ✅
Dobrze prezentuje się na tym mistrzostwach i miejsce w połowie stawki powinno być jego.
Micheal Greis TOP 20 Yes ( kurs 1,40) ⛔ 4 pudła w stójce i 22 miejsce ????
Moim zdaniem tutaj tylko katastrofa strzelecka mogła by go zepchnąć do trzeciej &quot;10&quot; ,lubi ten bieg.
Tarje Boe TOP 7 No ( kurs 2,15)✅
Norweg będzie chciał się pokazać w ostatnim biegu lecz strzela fatalnie na tych mistrzostwach i mamy wielu lepszych zawodników na dzień dzisiejszy którzy go zepchną z czołowych pozycji.
AKO-4,21
TOP 3-Benjamin Weger ( kurs 9,0) Problem z nartą nie ukończył ⛔
W biegach indywidualnych nie pokazał swojej klasy natomiast w sztafecie świetnie pociągnął swoja reprezentacje zajmując pierwszej miejsce na swoim odcinku zmiany prezentując świetny bieg i szybkie strzelanie po takim kursie zarykuję za &quot;grosze&quot; uznając go za dzisiejszego czarnego konia zawodów.
Svetlana Sleptsova - Elise Ringen typ 1 ( kurs 1,50)
Nie jestem nigdy przekonany do Ringen która notuje słabe pozycje szczególnie w pościgach lub właśnie w biegach masowych z mojej strony to taki typ antyringenowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tora Berger - Kaisa Mäkäräinen 1 @ 1,50 Tobet ✅ 1-3

Tora biegowo jest nawet szybsza na tych Mistrzostwach Świata, widać że Kasia nie trafiła z formą i wyniki są bardzo słabe. Na strzelnicy Berger jest o wiele szybsza i pewniejsza niż Finka. Wczoraj w sztafecie Norweżka pokazała klasę urywając się biegowo od najlepszej biegaczki Darii Domrachevej. Na strzelnicy ogromna różnica Tora 86,2% a Makarainen tylko 80%. Siostra pędziwiatra celuje w medal w masówce i patrząc na to co ostatnio pokazuje to medal jest spokojnie w zasięgu.
Michael Greis - Ole Einar Bjørndalen 2 @ 1,70 Tobet ✅ 22-8
Nie od parady się mówi że Ole to król biegów masowych. Biegowo jest lepszy od Greisa, jednak czy jest w stanie nadrobić karną rundę to ciężkie pytanie. Chociaż w sumie jest. Strzelanie na tych MŚ pozostawia wiele do życzenia ale Ole stać na dobrą postawę na strzelnicy i być może medal. Greis człapie się i to mocno. Na strzelnicy jest całkiem niezły ale też potrafi pudłować. Procentowo wygląda to tak Greis 86% a Ole tylko 79,5% różnica spora ale myślę że Ole skupi się na strzelaniu i w swoim koronnym wyścigu zdobędzie medal.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Ostatni dzień mistrzostw trzeba coś opisać:
Na początek panie:
Domracheva - Makarainen [email protected] STS
Tutaj nie ma co opisywać. Na strzelnicy oczywiście na korzyść Dary, mimo, że potrafi pudłować jak w biegu indywidualnym, to Kaisa na tych mistrzostwach wcale lepsza nie jest. Wczoraj Domracheva o mały włos nie wywalczyłaby brązowego medalu dla swojej drużyny w sztafecie. Po pieknej walce z Berger nie udało się jej tego dokonać jednak. Kaisa wczoraj w swoim stylu 0+2 i 0+2, bieg po stornie Domrachevej, także tylko jakas katastrofa mogłaby spowodować, że typ nie wejdzie. Mały kurs ale w zestawieniu z innymi parami jest przydatny. 9/10
Brunet - Slepstova [email protected] STS
Maria chyba wszystkich zaskauje na tych MŚ (nawet samą siebie) swoim biegiem. Wczoraj w sztafecie wyprzedziła na ostatnich metrach Tina Bachmann, która biega naprawdę szybko. Brunet w pozycji leżącej za pewne 10/10, a w &quot;stójce&quot; nie wiem co musiałoby się zdarzyć, zeby więcej niż 2 pociski znalazły się poza celem. Rosjanka w biegu nie ma co równać sie z Francuzka (przynajmniej na tych MŚ), na strzelnicy za pewne też popełni więcej błędów, więc bardzo dobry bet - 9/10

Myślę, nad zagraniem na przełamanie Henkel. W parze z Solemdal jest zestawiona w STSie po kursie 1.40. Wiadomo w biegu Niemka może stracić troszkę, ale na strzelnicy Norweżka będzie pudłowała. Tylko, że Andrea też potrafi pudłować i wczorajszy dzień był przełomowy dla niej, czy po prostu raz się udało? Chyba jednak odpuszczę.
Teraz pora na panów:
T. Boe – O. E. Bjorndalen [email protected] STS
Tarjei tylko z jednym złotym medalem i to jeszcze w sztafecie. Coś jest nie tak. On dzisiaj musi powalczyć o jak najlepszą pozycję. Boe bardzo szybki bieg, tylko ma aktualnie załamanie na strzelnicy. Chociaż w sztafecie już było 0+1 i 0+1 co przy O.E wygląda wyśmienicie (Bjorndalen 0+0 1+3). W biegu jest na pewno w stanie odrobić wiele, bo to już nie jest O.E sprzed kilku lat. Nawet przy jednej rundzie (może i dwóch przy wysmienitym biegu, który pewnie będzie w wykonaniu Tarjei) może być przed starym mistrzem, chociaż i on pewnie nie zostanie dłużny na strzelnicy i popełni parę pudeł. 8/10
Póki co tyle.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tora Berger TOP10 1,35 ✅ Gold!
Simon Fourcade TOP15 1,40 ✅ 5!
@ 1,89 ✅✅ izi
Betsafe
Przeanalizowałem występy i Tory i Simona na Mistrzostwach. Wiadomo, że każdy bieg rządzi się swoimi prawami ale, pozycje zajmowane przez Torę i Simona napawają optymizmem co do powyższych typów. Simon 5,6 i srebro w indywidualu, natomiast Berger 4,6 i złoto w indywidualu. Nie wiem co dzisiaj musiało by się stać, żeby Francuz i Norweżka nie zakręcili się nawet koło podium. Może Simonowi o medal będzie trudniej dzisiaj aniżeli Torze, ponieważ jest jego brat do tego Emil, &quot;Bimber&quot; ale myślę, że spokojnie o TOP5 powalczy. Jeśli chodzi o Berger to przy dobrym strzelaniu tak jak dawid.400 pisał medal bardzo, bardzo prawdopodobny.
Ps. Mam prośbę, czy mógłby ktoś mi podesłać wyniki Simona i Tory na kom. Jeśli tak to proszę o kontakt na PW
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
A ja z naziemnych przecisko rojankom
Fortuna

Berger - Zaitseva 1 za 1,50 ✅

Rosjanki zawodzą na całej linii przede wszystkim biegowo. Norweżka w świetnej formie, a utrzymanie kroku Darii na ostatniej zmianie sztafety zrobiło na mnie niesamowite wrażenie. Wydaje mi się , że nawet dwa pudła więcej pozwolę na bycie norweżce wyżej ( notabene stawiam że powalczy o medal )

Henkel- Sleptsova 1 za 1,57 ✅

Niemka uwielbia ten bieg, wczoraj wytrzymała presję i dziś w mojej ocenie to jedyna szansa Niemek na medal ( w Neuner raczej nie wierzę po tym co strzela ostatnio ). Rosjanka też wczoraj nieźle, ale na Niemkę za słaba - nawet jedno pudło więcej powinno niemce dać wyższe miejsce.


U Panów oferta mało ciekawa niemniej jednak pobrałem

Svendsen - Schipullin 1 za 1,43 ✅

Norweg to zawsze kandydat do złota, a rosjanin tylko solidny zawodnik. Kurs do Ako czy dubla przyjemny, tym bardziej że Norweg tu biega zdecydowanie lepiej więc nawet dwa pudła może odrobić biegowo.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Bjoerndalen w top 7 ? nie 1,45 bwin✅
Mistrz zawodzi,potwierdzil to w sztafecie,nie sadze aby sie zalapal dzis w czolowce,strzela kiepsko,biega tez juz nie najlepiej,w indywidualnym 13 czas biegu,w sztafecie dopiero 5 czas swojej zmiany,a ogolem lepiej nie mowic,sprint 11 czas biegu,na dochodzenie 14.Jak widac stary mistrz nie ma juz nawet za bardzo gdzie nadrobic,a forma rywali wysoka,sadze ze dzis znajdzie sie spokojnie 7 lepszych
Boe w top 7 tak 1,72 bwin⛔
T.Boe wygra 8,50 unibet⛔
T.Boe - Bjoerndalen 1 1,45 expekt⛔
Odwrotnie ma sie sytuacja do kolegi Bjoerndalena,czyli Tarjei Boe.Norweg zdaje sie miec kryzys juz za soba,niezle biegl w indywidualnym,mial przeblyski dobrego strzelania,w sztafecie wczoraj wykonal swietna robote dla Norwegow,po za tym mial najlepszy czas biegu,lepszy od Svendsena i Fourcada o kilkanascie sekund,bedzie dzis grozny,moze nawet wygra jesli Martin znow bedzie kiepsko strzelal to szanse napewno bedzie mial.
Weger-Windisch 1 1,55 unibet⛔(Weger nie ukonczyl)
Para dobrze,a nawet bardzo dobrze strzelajacych zawodnikow,obaj w okolicach 85% skutecznosci.Na tych mistrzostwach Wloch jednak nie strzela wcale swietnie,o ile w sprincie bylo ok i tam zajal 8 pozycje to juz w poscigowym zawalil i przybiegl 30.Indywidualnie 22 lokata.Szwajcar,ktory juz bywal w tym sezonie na podium PS niezle poradzil sobie w biegu poscigowym,odrabiajajac sporo strat.W sztafecie 3 bieg w swojej grupie z niezlym czasem.Ogolnie moim zdaniem lepszy biatlonista i stawiam na niego.
Moravec-Bauer 1 1,75✅
Tu zas pojedynek dobrych biegaczy,lepszy jest w tym sezonie a juz na pewno na tych mistrzostwach Morawec,Czech regularnie zalapuje sie do 10 pod wzgledem biegu,po za tym strzela troche lepiej,ok 80%,zas Sloweniec tylko 73%.W sumie tyle,bardzo fajny kursik jak na taka roznice.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Ole Einar Bjørndalen - Tarjei Bø 2 @ 1.47 Tobet

Ole na MŚ nie prezentuje rewelacyjnej formy jak wcześniej nas do tego przyzwyczaił. Wiek już robi swoje i nie jest to ten fantastycznu Ole sprzed 3 lat. Dziś w pojedynku z Bo, który miał fenomenalny zeszły sezon oraz początek obecnego. W Ruhpolding małe rozczarowanie, gdyż jeszcze nie zdobył indywidualnego medalu, na co na pewno zasługuje. Może dziś pokusi się o miejsce na pudle. Nie ma za bardzo co się rozpisywać zarówno na strzelnicy jak i w biegu wyraźnie Bjørndalen odstaje. Ole strzela wrecz fatalnie, w każdym bez wyjątku występnie zawalił sprawe na strzelnicy, Tarjei również tutaj nie bryluje ale w porównaniu do starego mistrza ma znaczną przewagę plus do tego o wiele szybszy bieg. Zdecydowanie zwycięstwo młodego norwega

Daniel Mesotitsch - Björn Ferry 1 @ 1.60 tobet

Świetne mistrzostwa dla Daniela, co zaowocowało dwoma 4 miejscami na 10km oraz 12,5km. Obaj panowie dobrze strzelają ze średnią ok 87 % także raczej wpadek na strzelnicy nieprzewiduję. Choć na MŚ częściej pudłuje Ferry i do tego za każdym razem dłużej schodzi mu to strzelanie. W biegu również szwed odstaje od Mesotitscha. Daniel w całym maratonie mistrzowskim spisuję się cały czas na wysokim poziomie zarówno w biegach indywidualnych jak i w sztafecie, gdzie był zdecydowanie najjaśniejszym punktem drużyny. Nie zaliczył żadenej wpadki, ma bardzo równą forme w odróżnieniu od Björn, któremu zdarza się zawalić bieg. Austryjak prezentuje się zdecydowanie lepiej i to dziś potwierdzi na konice mistrzostw myślę, że przy odrobinie szczęścia może powalczyć o miejsce premiowane medalem.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Ja dzis przeciwko Ustygovovi.. za kulisami nieoficialnie mowi sie o jakis problemach zdrowotnych rosjanina, brak jednak oficialnych informacji - cos jednak wydaje sie ze jest na rzeczy:

1. sztafeta mieszana - Evgeny nie startuje
2. sprint: 30 pozycja 0+2
3. Poscig: nie wystartowal (?!)
4. Individual: 50 pozycja 0+0+1+3
5. Sztafeta: nie wystartowal

sprobowalem kilka betow przeciwko rosjaninowi.. zobaczymy co z tego wyjdzie:

Kto będzie mieć więcej trafień w tym wyścigu? Head-to-Head E. Hegle Svendsen/J. Ustjugow [1] 2.20 Bwin (1x2) ⛔ 5:2
Licze dzis na Emila.. licze na medal, licze takze na dobre strzelanie. Evgeny tylko dwa starty tutaj w Rupo.. wybity z rytmu, prawdopodobnie z problemami zdrowotnymi.. moze sie wysypie na strzelnicy : )

Will Evgeny Ustyugov (RUS) finish in the top 7? (non-runner - no bet) (NIE) @ 1.40 Bwin ✅ 10
ba, ciezko bedzie mu załapac sie do 15... do dubla moze byc.

Jakov Fak - Evgeni Ustyugov [1] 2.15 Panbet ZWROT
Fak 8 w sprincie, 9 w poscigu, zloto w individualu.. jest forma jest moc

w Panbecie kilka innych fajnych zakladow przeciwko Ustyugovowi:
Shipulin 1.70 ⛔ 29
Bergmann 1.88 ✅ 6
Birnbacher 1.56 ✅ 4
Pfeiffer 1.66 ✅ 7
Garanichev 2.30 (takze po 2.30 w Pinn) ✅ 9
i Olek po 2.05 ✅

:boks: do wyboru, do &quot;kororu&quot;

----------------
pozytywnie : )
 
G 33

green-black

Użytkownik
Shipullin A. - Makoveev A. 1.40 29m.-28m. ⛔ Shipullin pobiegł BEZNADZIEJNIE... stracił w biegu prawie 1,5 minuty do Makoveeva, obaj mieli dwa najgorsze wyniki w biegu
Shipullin w przekroju całych mistrzostw prezentuje się dużo lepiej od Makoveeva. Biegowo radzą sobie podobnie, z niewielkim wskazaniem na Antona, ale już jeśli chodzi o strzelanie to różnica jest znacząca na korzyść Shipullina. Skuteczność Antona w indywidualnych biegach to 28/30, z kolei Makoveev ma 24/30. Dzisiaj czekają zawodników 4 strzelania i myślę, że tutaj się to potwierdzi.
Mesotitsch D. top15 1.40 14m. ✅
Zdecydowanie najlepszy z Austriaków prezentuje bardzo dobrą i równą formę na tych mistrzostwach. Dwa razy był 4 (sprint, pościg), do tego 13 miejsce w biegu długim... Wszystko to poparte dobrym strzelaniem i całkiem niezłą dyspozycją biegową. Myślę, że dzisiaj Daniel powinien spokojnie załapać się do czołowej &#39;15&#39; bo po większości rywali widać że forma pod koniec sezonu nie jest już najwyższa.
Berger T. - Zaitseva O. 1.50
Podbijam typ kolegi wyżej. Tora dzisiaj powinna powalczyć o medal, wczoraj w kapitalnej walce pokonała Daszę Domrachevą i dała norweżkom medal w sztafecie. Porównując jej czas biegowy dołożyła Zaitsevej ok. pół minuty na dystansie 6km, więc myślę, że tutaj spokojnie stać ją na dwa razy dłuższym dystansie na minutę bądz więcej przewagi w biegu. Obie strzelają podobnie, może nieco lepiej Rosjanka, ale widać po niej że nie trafiła z formą na Ruhpolding. Stać ją na dużo więcej, a tutaj nie dość że potrafi zawodzić na strzelnicy to jeszcze słabiutko biega. /// typy z oferty milenium
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Po emocjach biathlonowych panów można brać się za ofertę pań która jest mizerna.
Tora Berger top 10 YES ( kurs 1,35) TORA TORA TORA ????✅
Tora powinna tutaj powalczyć o medal,zmobilizowana na pewno świetnym występem w sztafecie.
Anais Bescond - Susann Dunklee typ 1 ( kurs 1,60)⛔ minimalnie Anais lepsza zdecydowanie w biegu.
Francuska ekipa trafiła w tym mistrzostwa w niezłą formą nie mają problemów ze smarami i prezentują się świetnie na strzelnicy.Wracając do pojedynku Bescond bardziej regularniejsza,Dunklee miała jednorazowy wystrzał i powinna się cieszyć że może sobie wystąpić w masówce.
Anastasyia Kuzmina - Kaisa Mäkäräinen typ 1 ( kurs 1,85) Kasia brawo ????
Biegowo Kuzmina prezentuje się świetnie i ma większe przebłyski w strzelaniu na tym mistrzostwach od Kasi która zapomniała zabrać torby z formą.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Ostatnie podejscie i oby byl z tego chleb..... proponuje cos takiego....
Brunet-Vita Semerenko 1 @1.5 fortuna, Panbet edit ✅ : Tutaj bez nerwow Brunet rowno, dobrze... zloto jeszcze nie dla niej... szkoda...

Francuzka biega tutaj bardzo dobrze jak na swoje mozliwosci, strzelnica wiadomo ok.... po dzisijszym wystepie braci Fourcade i ich bardzo szybkim biegu(Szczegolnie jak na Simona) mysle, ze serwismeni zrobili dobra prace i narty beda przygotowane nalezycie...
Ukrainka spisuje sie nadspodziewanie dobrze, ale nie widze po jej stronie zadnego atutu w walce z francuzka... W dotychczasowych biegach masowych znacznie szybsza byla ukrainka, jednak ku zaskoczeniu wszystkich Brunet jest w znakomitej dla niej dyspozycji biegowej... Na tych mistrzostwach w mixie na remis, w sprincie o 11 sek lepsza ukrainka, dochodzenie remis, w indywidualnym wygrana wyrazna francuzki, w sztafecie znow na remis..... Wiec jest na remis, strzelnica i szybkosc strzelania na plus dla francuzki, ktora popelnila 5 bledow mniej na strzelnicy w calych mistrzostwach i zawsze te 5-10 sekund mniej na strzelnicy francuzki...
Kaisa-Vitkova 1 @1.42 fortuna ✅ edit : Tutaj Kaisa powalczyla o zwyciestwo, ale medal tez jest dobry.... swietny wystep Vitkovej, ale na taka Kaise to zdecydowanie za malo....

Coz finka slabo na strzelnicy w 3 masowkach az 17 pudel... ale biegowo za to nadrabia... widac, ze forma jej zgubila sie gdzies, ale jest na tyle doswiadczona zawodniczka, ze nie skreslalbym jej szans na wygrana...
Vitkova w w biegu masowym pobiegla raz i miala 2 pudla plasujac sie blisko minute za Kaisa, ktora tych pudel miala az 5.
Reasumujac Vitkova strzela na podobnym procencie co finka, ale biega zdecydowanie wolniej... choc w mojej opini roznica ta na tych mistrzostwach nie jest az tak duza w porownaniu do poprzedniech startow tych 2 zawodniczek. W mojej opini Kaisa nawet przy 3 pudlach wiecej wyprzedzi czeszke, a to kto bedzie lepszy na strzelnicy nie jest sprawa oczywista...
Henkel-Gregorin 1 @1.4 panbet , 1.48 fortuna ✅ edit : najbardziej zacieta para... Henkel bez formy, liczylem na jej lepszy wystep, gdyz w sztafecie wczoraj bardzo dobrze... Coz 1.9 s wystarczylo, mimo 1 karnej rundy wiecej...
Henkel wysmienicie sobie radzi w biegu masowym, mam nadzieje, ze zmobilizowana po wczorajszym dobrym wystepie w sztafecie powalczy o pudlo dzisiaj. Do startu we wczorajszej sztafecie sporo pudlowala, ale wczoraj pobiegla dosc dobrze, a przede wszystkim strzelila na zero... Poza tym to moze byc jedna z ostatnich szans na zdobycie medalu dla Henkel
Gregorin jest solidna na tych mistrzostwach, biegowo i strzelecko wychodzi podobnie, jednak doswiadczenie na pewno po stronie niemki, co wg mnie bedzie kluczowe dla wygrania tej rywalizacji przez Henkel
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom