>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w Biathlonie - Ruhpolding 2012 [1-11 marca]

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja na jutro mam jeden bet,który będzie wynikał z tego co obiecywałem sobie w tym sezonie już 3-krotnie odnośnie sztafet,tzn zagrać przeciwko Francuzom:

Francja-Szwecja: Szwecja @2,95 Bwin⛔⛔W sumie nie ma co zwalać na Armgrena,bo trzej pozostali też stracili 50 sekund do Francuzów,u których po prostu Boeuf i Beatrix przeszli samych siebie na strzelnicy.Brawo Norwegia!

Biegowo oczywiście Francuzi lepiej,w sumie cała czwórka dobrze biega czego nie można powiedzieć o Szwedach. Strzelecko według mnie(nie mówię tu o statystykach całego sezonu) Szwedzi tu zdecydowanie lepiej wypadają.Przedstawię wyniki zawodników na tych MŚ:

Francja: Beatrix 22/30=73%
Simon F. 53/66=80%
Boeuf 40/50=80%
Martin F. 49/65=75%

Szwecja: Armgren 17/20=85%(tylko 1 bieg w MŚ)
Ferry 53/63=84%
Bergmann 28/30=93%
Lindstroem 54/63=86%

Martin na pewno bardzo dużo zyska w biegu,Boeuf też szybki ale będą pudła i nerwy. Simon dla mnie zagadka po tym co zrobił w mieszanej,biegowo niby dobrze,ale w indywidualnym bardzo spuchł na końcówce. Beatrix średni biegacz,słaby strzelec. U Szwedów na 1 zmianie najsłabsze ogniwo,mało znany zawodnik. Pobiegł na 20 km,3 pudła to niezły wynik,ale biegowo słabiutki więc jutro musi dobrze strzelić żeby koledzy mieli dalej o co walczyć. Pozostała trójka to światowa czołówka w tym roku,a na tych mistrzostwach zazwyczaj miejsca w TOP 10.Bergmann przechodził samego siebie na strzelnicy,bo zawsze pewniejsi byli dla mnie w tej dziedzinie Ferry i Lindstroem. Moim zdaniem kursy są źle ustawione i widzę value w Szwedach. Wiadomo,że to biathlon. Sztafety to specyficzny bieg,emocje,walka wręcz i stracone szanse na ostatnich strzelaniach. Jutro będę trzymał kciuki za Szwedów,choć znając życie tym razem jak nie zagram na Francję to wypadną pozytywnie;)

edit: no to już po 1 strzelaniu chyba wszystko jasne,Szwed 2 pudła,dobry gość;)
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
betsafe
Szwajcaria
-Kanada typ 1 ( kurs 1,50)✅
Białoruś-Kanada typ1 ( kurs 1,85)✅
Tutaj typy przeciwko Kanadyjczykom którzy co by nie mówić są słabi na strzelnicy prezentują się w miare dobrze ale na trasach biegowych można do nich dużo odrobić.
Ukraina-Białoruś typ 1 ( kurs 1,50)✅
Ukraina jest pewniejsza tworzy równą paczkę zawdoników obie ekipy bloku wschodniego prezentują się zawsze ze świetnego strzelenia lecz biegowo lepszą ekipą jest Ukraina
Słowenia-USA typ 1 ( kurs 1,72)⛔grane przed informacją o Faku
Słoweńcy w sztafecie tworzą grożną ekipę podbudowani medalem w mieszanej oraz indywidualnym Faka powinni również tutaj zamieszać przeciwnikami ich będą Amerykanie którzy mają trzech średniaków oraz jednego słabeusza który powinien dużo stracić.
Szwecja ( -25 s) -Czechy typ 1 ( kurs 1,83) ⛔ bez komentarza
Do ekipy Szwecji wraca Bergmann który pociągnie kadrę uskrzydlony tym iż został ojcem reszta kolegów z reprezentacji spisuję się bardzo dobrze szczególnie strzelecko.Czechów osoboście nie widzę popudłują i dużo stracą
 
psm 921

psm

Użytkownik
Ja tylko sie podpisze pod &quot;typem dnia&quot;na mistrzostwach,Czyli USA-Knada,a juz jest 1,40... A od siebie dzis nie blysne kursami,ale typy dla mnie nadzwyczaj pewne;
Norwegia w top 3 1,40 unibet✅
Czechy-Slowenia 1 1,40 bwin✅
Czechy-Szwajcaria 1 1,25 unibet
⛔ :zoltakartka:dla vacka
Norwegow biore na typ dnia,sa glownymi faworytami,aczkolwiek szanse ma wiele zespolow.Ogolnie biegowo wygladaja najlepiej a to sztefeta,wiec bieg najwazniejszy,mam nadzieje ze zaden sie nie popisze karna runda.Po za tym licza sie Szwedzi,Niemcy,Francuzi.Rosjanie chyba nic nie zdzialaja.Czesi maja 3 bardzo dobrych biegaczy,Sokoup i Moravec regularnie w czolowce najlepiej biegajacych na tych mistrzostwach,Slesingr tez nie odstaje bardzo,nawet jesli napudluja to i tak powiaza Szwajcarow pod kazdym wzgledem,a Slowency maja Faka,Bauera i koniec,a ten drugi tez nie strzela najlepiej.
 
B 4

bet-on-me

Użytkownik
Biethlon Sztafeta Panów
Szwecja - Czechy 1 1.55 # Tobet

Szwecja:
ARMGREN Ted
FERRY Björn
BERGMAN Carl Johan
LINDSTRÖM Fredrik

Czechy:
SLESINGR Michal
VITEK Zdenek
SOUKUP Jaroslav
MORAVEC Ondrej

Już na papierze skład reprezentacji Szwecji wygląda po prostu solidniej i lepiej. Już kilka kolegów wyżej napisali kilka słów o Skandynawskiej drużynie. Armgren 24 lata nikt od niego nie wymaga, żeby coś zyskał do najlepszego z Czechów czyli Slesingra, on nie może dużo stracić. na strzelnicy jak i biegowo Czech powinien tutaj wygrać, bo pokazuje, że jest w formie. Po pierwszej zmianie wybiegnie Ferry, który jak wiadomo, może i potrafi dobrze pobiec, jeżeli na strzelnicy będzie dobrze i bez pudeł, to Vitek nic nie zrobi. Później najlepszy ze Szwedów czyli Bergamn, po powrocie od żony powinien dać czadu, jeżeli będzie skoncentrowany to właśnie na tej zmianie Szwedzi powinni odskoczyć i wypracować sobie przewagę. Na ostatniej zmianie Lindstrom, który pokazuje, że w reprezentacji jest bardzo dobry i solidny, choć jeszcze trochę mu brakuje do Bergmana, to jest już to nie wiele. Moravec, który jest w formie i daje radę łapać się nawet do 20 to w tej parze, Szwed powinien wygrać. Podsumowując na pierwszej zmianie, reprezentacji naszych sąsiadów mają przewagę reszta biegu powinna iść pod dyktando Szwedów, którzy w tym sezonie bardzo dobrze sobie radzą w biegach zespołowych.

Hochfilzen:
4 - Szwecja 0+7 / +43,7
7 - Czechy 0+9 / +2 14,9

Oberchof:
3 - Szwecja 0+6 / +32,7
9 - Czechy 3+14 / +3 39,2

Anterselva:
5 - Szwecja 1+11 / +1 02,6
14 - Czechy 3+11 / +3 20,9

Jak dla mnie Szwecja może i powinna zakręcić się koło brązowego medalu, a z Czechami powinni spokojnie wygrać.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Szwecja - Austria 1 @ 1,58 Panbet ⛔ 16-5 Armgren ????????
Na 3 fortepiany jedzie Szwecja. Na pierwszej zmianie u Szwedów jedzie najsłabszy i niedoświadczony Armgren, jeśli on nie zepsuje to Szwedzi będą walczyli o medal. Na strzelnicy powinien sobie poradzić, biegowo może odstawać ale przy dobry strzelaniu straty biegowe może zniwelować. U Austriaków jest Eder, strzela szybko i bardzo celnie powinien być lepiej niż Szwed ale biegowo też rewelacji nie ma. Drugie zmiany u Szwedów Ferry który dobrze strzela, z biegiem raczej nie powinno być problemów także swoje zrobi, u Austriaków człapiący Sumann i już po tej zmianie Szwedzi wyjdą przed Austriaków i miejsca już do końca nie oddadzą. Trzecia zmiana to Bergman i Mesotitsch dwaj najlepsi zawodnicy obu reprezentacji, na strzelnicy lepszy minimalnie Austriak jednak przy dobieraniach Bergman nie powinien nic stracić. łysy lepiej biega także powinno być dobrze. Czwarta zmiana to Lindstrom i Landertinger. Tu przewaga po stronie Szwedów przede wszystkim na strzelnicy Dominik potrafi seryjnie pudłować także dziwi mnie wystawienie tak niepewnego zawodnika na ostatniej zmianie. Fredrik na strzelnicy spisuje się bardzo dobrze. Biegowo obaj porównywalni. Szwedzi mając 3 bardzo mocnych zawodników powinni zdobyć medal, Austriacy od dwóch lat bez formy także ja medalu się nie spodziewam.
W tym roku mieliśmy 3 sztafety mężczyzn:
Hochfilzen
4. Szwecja (0+7)
5. Austria (0+5)
Oberhof
3. Szwecja (0+6)
6. Austria (2+15)
Anterselva
3. Austria (0+9)
5. Szwecja (1+11)
W Anterselvie Bergman jechał na pierwszej zmianie i na strzelnicy miał 0+1 oraz 1+3 czyli naginał karną rundę także Szwedzi po pierwszej zmianie byli na ogonie stawki. Późnij spokojnie odrabiali i ostatecznie znaleźli się na dobrej 5 pozycji. Także poza tym Szwedzi dobrze wyglądają w sztafetach dobrze strzelają a to jest klucz do osiągnięcia sukcesu w sztafecie.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Witam wszystkich.... ????
Pary w polskich bukach slabe
.... i ciezko zagrac jakies ciekawe kombinacje....
Na poczatek
USA-BIALORUS 1 @1.6 totomix ✅
Burke i Bailey sa pewnymi punktami w sztafecie, Nordgren najmniej doswiadczenia, ale poki co spisuje sie przyzwoicie, jesli Jay pobiegnie lepiej niz w ostatniej meskiej sztafecie to bedzie wygrana ponad minuta nad Bialorusinami...
Bialorus slabo biega, bardzo slabo... biegowo powinni byc wolniejsi o ponad minute... strzelnica, zalezy od dyspozycji dnia... licze na szczegolnie slaby wystep ANisheva... ktory wrecz &quot;chodzi&quot; na nartach...
P.S.
Prosze spojrzec na wyniki z Hochfilzen, gdzie Bialorusini mieli tylko 3 pudla, a Amerykanie tych pudel 11 , gdzie biegali 1 runde karna.... wowczas Bialorus wygrala z USA o 17 sekund.... Dla mnie powtorzenie tak dobrego strzelania przez bialorusinow jest niemozliwe...
Szwecja-Slowenia 1 @1.3 totomix ⛔
Szwecja bardzo pewnie i rownp... mlody Armgren wygral rywalizacje z Jonssonem od ktorego byl szybszy o 40 sek w biegu indywidualnym i mial 3 pudla mniej... O 3 pewnych punktach, czyli CArl, Ferry, Fred pisac nie trzeba... Jesli Armgren nie pobiegnie karnej rundy szwedzi wg mnie bede walczyc o medal z powodzeniem...
Slowenia jak widac, Bauer i FAk forma jest... ale co dalej?
Maric... jeszcze mozna przymknac oko na tego zawodnika, ale Rupnik juz jest bez formy, a strzela wrecz katastrofalnie...
Reasumujac...
Szwecja ma przewage w postaci 3 klasowych zawodnikow, podczas gdy Slowenia ma takich zawodnikow tylko 2... W sztafecie liczy sie druzyna, ktora w tym zestawieniu zdecydowanie lepsza jest Szwecja...
ok i w sumie taki dubel, czyli Szwecja i USA AKO 1.85 nie ma co dalej kombinowac...
edit:
Rece opadaja!!!!!!
Szwedzi 4 minuty straty po 1 zmianie.... To jest ktos kto jest biatlonista...?
SAm lepiej pobieglbym i strzelal.... w strzelaniu na odleglosc 200 metrowa z broni o kalibrze 5.56 13/13 a odleglosc byla nie 50 metrow tylko jak wspomnialem 200...
Rozumiem, ze mozna strzelac zle... ale ten bieg...?
Szybciej bym dotarl z nartami biegnac pod pacha.... brak slow.... I wielka porazka....
Zabraklo niewiele ponad 30 sekund....
Coz takie dni jak ten... sprawiaja, ze odechciewa mi sie pisania czegokolwiek tutaj... duzo postawilem na powyzsze zaklady.... Tak naprawde wiecej niz mialem...
Co za kut........... ARMGREN pewnie nawet sie nie przejal tym wystepem....
Norwedzy ladnie odrobili... Francuzi, a konkretnie MArtin poraz kolejny slabo strzelal... co przy rownie szybkim EMilu nie wystarczylo do zlota... i Niemcy... Najwiekszy przegrany w meskim biatlonie na tych mistrzostwach, ale braz jest....
Tak jak komentatorzy napisali, wygrywa sztafeta, ktorych zawodnik najslebszy pobiegnie najlepiej...
Szwedzi stracili blisko 5 minut... a byla realna szansa na podium a nawet walke o medal zloty....
Tymbardziej jest mi szkoda.... wybralem sztafete, czyli im wiecej zawodnikow tym mniej przypadkowosci... a tutaj taki szok...
 
P 323

przemoks

Użytkownik
Witam wszystkich.... ????
Pary w polskich bukach slabe
.... i ciezko zagrac jakies ciekawe kombinacje....
Na poczatek
USA-BIALORUS 1 @1.6 totomix
Burke i Bailey sa pewnymi punktami w sztafecie, Nordgren najmniej doswiadczenia, ale poki co spisuje sie przyzwoicie, jesli Jay pobiegnie lepiej niz w ostatniej meskiej sztafecie to bedzie wygrana ponad minuta nad Bialorusinami...
Bialorus slabo biega, bardzo slabo... biegowo powinni byc wolniejsi o ponad minute... strzelnica, zalezy od dyspozycji dnia... licze na szczegolnie slaby wystep ANisheva... ktory wrecz &quot;chodzi&quot; na nartach...
P.S.
Prosze spojrzec na wyniki z Hochfilzen, gdzie Bialorusini mieli tylko 3 pudla, a Amerykanie tych pudel 11 , gdzie biegali 1 runde karna.... wowczas Bialorus wygrala z USA o 17 sekund.... Dla mnie powtorzenie tak dobrego strzelania przez bialorusinow jest niemozliwe...
Szwecja-Slowenia 1 @1.3 totomix
Szwecja bardzo pewnie i rownp... mlody Armgren wygral rywalizacje z Jonssonem od ktorego byl szybszy o 40 sek w biegu indywidualnym i mial 3 pudla mniej... O 3 pewnych punktach, czyli CArl, Ferry, Fred pisac nie trzeba... Jesli Armgren nie pobiegnie karnej rundy szwedzi wg mnie bede walczyc o medal z powodzeniem...
Slowenia jak widac, Bauer i FAk forma jest... ale co dalej?
Maric... jeszcze mozna przymknac oko na tego zawodnika, ale Rupnik juz jest bez formy, a strzela wrecz katastrofalnie...
Reasumujac...
Szwecja ma przewage w postaci 3 klasowych zawodnikow, podczas gdy Slowenia ma takich zawodnikow tylko 2... W sztafecie liczy sie druzyna, ktora w tym zestawieniu zdecydowanie lepsza jest Szwecja...
ok i w sumie taki dubel, czyli Szwecja i USA AKO 1.85 nie ma co dalej kombinowac...
Tymbardziej, ze Fak nie wystartuje, zamiast niego pobiegnie Dokl, ktory raczej nieczesto startuje w Pucharze Swiata. Popieram typ, Szwedzi musza wygrac ta rywalizacje ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Panowie do roboty ! Troche wtop dzisiaj bylo przez Szwedów i Słoweńcow ale trzeba cos wykombinowac na jutro.
Ja gram jako pierwsza pare :
Ukraina-Polska 1,72 betsafe, unibet
Polki robia furore na strzelnicy, bardzo dobra skutecznosc i miejsca w top 20 jednak jutro wazny jest w szczegolnosci szybki bieg bo mamy dobieranie i tutaj wiele zawodniczek ktore pudluja moga sie wybronic. Pałka, Gwizdon i Cyl to zawodniczki stosunkowo wolne, Nowakowska chyba najszybsza ale furory nie ma. Kazda Ukrainka jest szybsza na zmianie od naszej reprezentantki.
Burdyga zdecydowanie od Pałki
siostry Semerenko na 2 i 3 zmianie biegowo przewyszaja bardzo Nowakowska i Gwizdon a na czwartej Cyl tez nie ma szans z Pidrushna.
Tak jak pisalem szansa na dobre miejsce naszej sztafety jest swietne strzelanie na ktore stac dziewczyny jednak uwazam ze Ukrainy biegowo beda w stanie odrobic nawet jedna karna runde...

Burdyga-Pałka 2,00 bet365
Kontynuacja typu nr 1. Pisalem ze Burdyga o wiele szybsza od Krystyny. Na strzelnicy Pałka nie powinna az tyle odrobic. Kurs marzenie biorac pod uwage ze betsafe za to samo proponuje 1,60...
Bachmann-Slepstova 2,25 bet365
Bachmann biegowo chyba najszybsza z czolowych sztafet na pierwszej zmianie. Oczywiscie to co robi na strzelnicy woła o pomste do nieba no ale jesli maksymalnie bedzie dobierala 1-2 razy a Slepsova nie bedzie bezbledna to widze Niemke na wyzszej pozycji po 6km.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja tylko jeden singiel,tym razem przeciwko drużynie mojej ukochanej Helenki.No i patriotycznie,bo nasze panie całkiem dobrze strzelają a w biegu chyba jednak lepsze od Szwedek.

Polska-Szwecja: Polska @1,65 Unibet⛔⛔???? Nie wiem jak można było przegrać biegowo z tymi słabymi Szwedkami,no i Gwizdoń wróciła do swojej normy na strzelnicy,a do tego nie biegła tylko człapała,ehh ale nerwa mam mimo że tylko 10 zł straciłem

U nas mamy dwie zawodniczki,które na MŚ prezentują się równo przyzwoicie: Nowakowska i Gwizdoń(o dziwo). Pałka troszkę gorzej,ale ona w sztafecie daje radę na tej pierwszej zmianie.Agnieszka Cyl dobrze strzela,więc nie powinna stracić tego co zyskają dziewczyny na zmianach 1-3.Właśnie trenerze obu drużyn trochę inaczej ustawili zespoły: u Szwedek dopiero na końcu pobiegnie Ekholm. Dziś Szwedzi mieli jednego słabeusza w składzie na 1 zmianie,u pań upatruję tego kluczowego składnika w postaci pani na 3 zmianie- Stroemstedt.W indywidualnych startach w Ruhpolding kręci się koło 60 pozycji,podobnie jak siostra Heleny-Jenny(bardzo słabo biega).Nilsson miała udane starty w sprincie i na dochodzenie,w indywidualnym dopiero 56. Jak pokazała dzisiejsza sztafeta-analizy przed zawodami ni jak się mają do rywalizacji najczęściej,ale na papierze Polska powinna być lepsza. W sumie wszystko będziemy wiedzieć po 3 zmiania,jak Polki będą sporo wyżej to już Ekholm nawet tego nie nadrobi,bo i sama biegowo męczy się w całym sezonie mniej lub bardziej.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Francuzki liderem po pierwszej zmianie @ 2,45 Bwin ✅ Brunet :**
H2H po 1 zmianie? Svetlana Sleptsova - Marie Laure Brunet 2 @ 1,65 Tobet ✅ 5-1
H2H po 1 zmianie? Marie Laure Brunet - Tina Bachmann 1 @ 1,55 Tobet ✅ 1-2
Na jutrzejszy bieg powierzam swoje pieniądze mojej ulubionej zawodniczce czyli Malilorbrune ;) Pierwszy typ dlaczego? Bo na pierwszej zmianie jadą takie zawodniczki jak Slepcowa, Bachman, Pałka, Skardino czy Burdyga. Brunet w tym towarzystwie ze swoim strzelaniem wygląda wybornie. Biegowo też od wszystkich wyżej wymienionych zawodniczek jest lepsza, co najwyżej równo z nią biega Bachman ale znając ją to na strzelnicy będzie pocisk i kilka dobierań. Jak jest typ na to że będzie liderką po 1 zmianie to też będą typy na to że pokona swoje najgroźniejsze rywalki czyli Slepcową i Bachman. Slepcowa biegowo te 30 sekund do Brunet straci i to jest minimum. Bachman tak jak wspomniałem równo biega co Francuzka ale strzelanie jest słabiutkie. Slepcowa ma w zwyczaju zepsuć pierwszą zmianę by później koleżanki goniły. W tym roku były 3 sztafety, dwa razy po pierwszej zmianie liderkami były Francuzki raz były 4 ze stratą tylko 8 sekund, ale wtedy Pałka, Vitkova i Makarainen były na pierwszych zmianach i gładko strzelały. To są MŚ więc mobilizacja ze strony Brunet będzie podwójna, o strzelanie się nie martwię kompletnie bo będzie 10/10 biegowo też jest świetnie na tych MŚ więc teoretycznie nie ma konkurentki na 1 zmianie.
 
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
Białoruś - Polska typ:1 kurs: 1,4 BWIN
✅✅✅ Bez złudzeń!
Polski już lekceważyć nie można, bo nasze panie dobrze strzelają. Tyle, że Białoruś ma podobną charakterystykę, a Daria.... to teraz przepaść na 4 zmianie. Białoruś ma szanse na medal, więc Daria nie będzie sobie robić jaj tylko będzie ostro biec na ostatniej zmianie.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Białoruś - Polska typ:1 kurs: 1,4 BWIN

Polski już lekceważyć nie można, bo nasze panie dobrze strzelają. Tyle, że Białoruś ma podobną charakterystykę, a Daria.... to teraz przepaść na 4 zmianie. Białoruś ma szanse na medal, więc Daria nie będzie sobie robić jaj tylko będzie ostro biec na ostatniej zmianie.
Nie chcę negować Twojego typu ale uważałbym przy graniu tego zakładu ... Nasze panie w Ruhpolding prezentują się przyzwoicie. W sprincie wszystkie znalazły się w 30, również na 10 km wypadły nie najgorzej, patrząc na występy naszych dziewczyn śmiało można twierdzić, iż mamy solidną, wyrównaną drużynę, która może powalczyć o wysoką pozycje. Jak wiadomo sztafeta to zespół, u nas nie widzę by któraś z dziewczyn negatywnie odbiegała od pozostałych i to jest atut drużyny. Niespodziewanie dobrze spisuję się Gwizdoń, Nowakowska na swoim poziomie, może Pałka troszeńke rozczarowała ale w sztafecie zawsze ciągneła nasz zespół, plus najlepiej strzelająca z Polek Cyl. Uważam, że stać naszą reprezentację na sprawienie dziś niespodzianki.
Teraz troszkę o Białorusinkach. Jak każdy wie mają wielką liderkę w osobie Domrachevej, która jednak mimo swoich wielkich atutów w postaci bardzo szybkiego biegu jest w stanie na strzelnicy odwinąć niezły numer ... co ostatnio mogliśmy zaopserwować w biegu na 15 km, gdzie na pierwszym strzelaniu zaliczyła wpadkę w postaci 4 pudeł, łącznie 6 ! Nie bardzo wierzę aby dziś ten wyczyn powtórzyła ale jednak trzeba to też brać pod uwagę. Reszta drużyny Skardino, Kalinchik oraz Dubarezava niemal na jednakowym poziomie. Myślę, że po dwóch pierwszych zmianach Pałka i Nowakowska wyprowadzą naszą sztafetę na dobrą pozycję i kluczowa w tej rywalizacji może być 3 zmiana gdzie nas reprezentować będzie Gwizdoń a Białoruś Dubarezava, która jest najgorzej strzelającą wśród Białorusinek, w każdym starcie w MŚ pudłowała po 4 razy i tutaj może zaistnieć możliwość dodatkowej rundy. W takim wypadku już Daria nie będzie miała szans dogonić Agnieszki Cyl.
Ja za drobne zagram:
Białoruś - Polska 2 @ 2.70 Tobet ⛔

Od siebie proponuję rywalizacje:
Polska - Szwecja 1 @ 1.60 Tobet ⛔
Szwedki nie błyszczą w drużynie, w tym sezonie osiągały kolejno 11,7 i 10 pozycję. Podobnie jak wczoraj u mężczyzn także w sztafecie kobiecej istnieje czarna owieczka w osobie STROEMSTEDT, która strzela fatalnie skuteczność zaledwie 67% w 3 startach na ziemi niemieckiej aż 15 pudeł, myślę, że zawali i dziś w drużynie.

e: jednak zawiodły nasze dziewuszki :;/: a przed zawodami wyglądało to na prawdę obiecująco
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Polska - Włochy 1,35 Panbet ✅

Już 2xkrotnie grałem w tym sezonie na Polki, nawet kiedy biegły w słabszym składzie (z Bobek lub Hojnisz). Dzisiaj nasz najlepszy skład, Polki w stabilnej formie. Co do Włoszek to nie biegnie Haller ( za nią RUNGGALDIER z 72% skuteczności w tym sezonie). Do tego Gontier - 4 pudła w sprincie u 79 miejsce. Ponza porównywalns do naszych zawoniczek, Wierer słabsza.

DO tego
Francja -Ukraina 1,32 ✅
Rosja-Białoruś 1,3 ⛔

Panbet
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
ML Brunet (FRA) - reszta 1-2,70 Betsafe ✅0,6s.:cool:✅

Bardzo ładny kursik i zachęcający do grania! W 1 parach nie ma zawodniczek które według mnie moga zagrozić realnie Brunet. Jest Bachmann które dobrze beiga jednak ona ma problemy na strzelnicy reszta nie dosyć ze wolniejsza to jeszcze gorsza podczas strzelania
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dubel na ziemi w Fortunie

Ukraina - Szwecja 1 za 1,40 ⛔
Francja - Norwegia 1 za 1,48 ✅

Ako: 2,07


Ukrainki z wyrównanym składem kandydują w mojej opinii do miejsc 5-6. Przy zbiegu okoliczności mogą nawet powalczyć o medal. U Szwedek już nie jest tak różowo i o ile mogę się zgodzić , że Ekholm to international level to reszta już słabsza od Ukrainek. Przewaga na zmianach w mej opinii 3-1 i to powinno wystarczyć.

Panie z Francji to pewniak do medalu, niektórzy mówią , że nawet złotego i szczerze przychylam się do tego zdania. Niemki świetne biegowo, ale strzelają marnie, Rosjanki dobrze strzelają ale bieg... średnio. Wychodzi na Francję - ja pobieram w duecie z norweżkami. Dwie zmiany norweżek cieniutkie, dodatkowo Berger ma jutro szanse na medal w ulubionej konkurencji czyli masówce, jak będzie miała 5-6 miejsce po trzech zmianach nie sądzę żeby wariowała.

Powodzenia ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2K

borek149

Użytkownik
Rosja - Norwegia 1 @ 1.40 Tobet ⛔
Rosja - Niemcy 1 @ 1.72 Tobet ⛔
Rosja win @ 3.0 Tobet ⛔

Według mojej opinii Rosjanki są głównymi pretendetkami do złotego medalu. Dysponują najrówniejszą drużyną: Steptsova, Zaitseva, Titovets oraz Vilukhina . Dobre wyniki indywidualne przełożą się dziś na medal w sztafecie.
Wszystkie zawodniczki bardzo dobrze strzelają w przedziale 82-87% skuteczności i tutaj widzę zdecydowaną przewagę nad resztą konkurencji.
U najgroźniejzych rywalek ze skutecznością jest zdecydowanie gorzej, u Francuzek Bescond zaledwie 73 % na strzelnicy, do tego nierówna Boilley mogą zaprzepaścić &quot;żabką&quot; drogę do medalu. W kadrze niemieckiej: Bachmann 76% oraz Gossner 71 %, a także liderki Henkel oraz Neuner potrafią zawalić kompletnie strzelnie. U norweżek prócz Berger, która prezentuje się bardzo dobrze reszta kadry pudłuje na potęgę Horn 75 %, Ringen 74% ( w MŚ trzy starty 14 pudeł !) Solemdal 75%(w MŚ cztery starty 17 pudeł). Reszta reprezentacji raczej nie będzie się liczyło w walce o medal. Może o niespodzianke pokuszą się Polki bądź Białorusinki.
Reasumując Rosjanki tworzą bardzo wyrównany zespół, który rewleacyjnie czuje się na strzelnicy, myślę, że będzie to dziś klucz do sukcesu. Obecnie jako sztafeta prezentują najrówniejszy wysoki poziom i moim zdaniem dziś zwycięstwo należeć będzie do nich.

e: heh to co miało być atutem rosjanek, patrząc po statach i ostatnich występach okazało się ich pietą achillesową
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Witam ponownie... oto 3 pary ode mnie... wszystko TOTOMIX
Ukraina-Szwecja 1 @1.35 edit ⛔ smiech przez lzy.... Szwedki tylko 5 pudel..... nie do wyjasnienia.... Ukrainki na miare swoich mozliwosci...

Ukrainki bardzo rowna sztafeta... biegowo i strzelecko sa przed szwedkami, gdzie jak wiadomo jest Helena, a pozniej dlugo, dlugo nic... (oby dzisiaj szwecja wystapila podobnie jak wczoraj ARMGREN ... ???? )
Polska-Wlochy 1 @1.3 edit ✅ tutaj bylo troche nerwow, bo polki ponizej oczekiwan...
Kurs nie wysoki podobnie jak w pierwszej parze, ale Nasze panie maja szanse wyladowac na miejsach 5-6... Zostalo wspomniane, ze Nasze Panie wszystkie w TOP 30 najmocniejszy sklad... Jesli Palka dobrze pobiegnie, to bedzie mobilazacja i walka.... PResji wg mnie nie ma, bo nikt od naszych zawodniczek nie wymaga medalu... mimo to szanse zawsze jakies sa.... ????
Wloszki wrecz czlapia na nartach.... JEsli strzelnica bedzie mniej wiecej na rowno to bedzie znaczna przewaga na mecie polek...
Francja-Bialorus 1 @1.35 ✅ edit wszystkie francuzkie rowno i jest srebro
Kurs znow maly... ale wole zagrac najbardziej prawwdopodonych zwyciezcow...
Francja ma Brunet, ma Dorin, ma Boilley i ma Bescond, ktora jest najslabszym punktem tej bardzo dobrej sztafety.... Jesli Bescond bedzie strzelac celnie i nie pobiegnie karnej rundy to wg mnie Francuzki powalcza o zwyciestwo...
Bialorusinki to Darya i dlugo nic.... ostatnio w indywidualnym sporo pudel... biegowo wiadomo najlepsza.. ale pozostale 3 zawodniczki to potencjalne bomby, ktore moga eksplodowac... Sama Darya sztafety nie wygra, chocby zaliczyla wystep zycia....
Poza tym Dorin jeszcze bez medalu... tylko Brunet poki co ma krazek i to bedzie nielada mobilizacja dla pozostalych zawodniczek, gdyz szans na medal w innych konkurencjach dla nich za bardzo nie widze(wylaczajac Brunet)...
AKO 2.1 ⛔.... niestety...

tyle ode mnie... i oby to bylo tak jak trzeba dzisiaj...
Powodzenia ????
edit: Dramat sztafetowy... Najpierw pograzyli mnie Szwedzi, a dzisiaj Szwedki.....
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Szwecja - Włochy 1 1.50 totomix ✅
Totomix jak zwykle nie wie co się dzieje a w składzie Włoszek brakuje najlepszej z nich Ponzy oraz Oberhofer, a wystąpią dwie juniorki (podobnie działo się wczoraj ze Słoweńcami i brakiem Faka). Pozostałe Włoszki jeszcze jako tako strzelają ale biegowo wygląda to fatalnie, zdecydowanie odstają w tym elemencie. Wiem że Szwedki nie mają jakiegoś wielkiego składu ale są jednak bardziej doświadczone, a na ostatniej zmianie mają Helenę Ekholm. Na Włoszki powinno to wystarczyć.
Polecam również:
Polska - Włochy 1 1.30 totomix / 1.27 panbet ✅
Polki równy dobry skład, wszystkie w top40 i to wystarczy do opisu tego typu ????
O Włoszkach wyżej.
Skardino - Tofalvi (kto lepszy po 1 zmianie?) 1 1.55 betsafe ✅
W sprincie Białorusinka Skardino miała 2min 28sek starty przy jednej karnej rundzie, a Rumunka Tofalvi 4min 36 sek przy 3 karnych rundach. W biegu indywidualnym Białorusinka była po raz kolejny dużo wyżej lecz tym razem spowodowane to było słabym strzelaniem rywalki, która pudłowała 4 razy więcej. Białorusinka dobrze strzela, jest bardzo doświadczona, występuje w sztafecie od długiego czasu, powinna być dużo wyżej od bardzo słabo dysponowanej w tych mistrzostwach Rumunki.
 
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
E. H. Svendsen - S. Fourcade typ: 1 kurs: 1,5 BWIN
⛔⛔⛔
No cóż, ryzyko spore, bo Svendsinio brakuje w indywidualnych biegach błysku, ale po tym pokazał w sztafecie stawiam na niego.
Może to żaden argument merytoryczny, ale uważam, że jemu się należy medal, być może złoto, a Simon już się tu nachapał. Coś mi mówi, że jutro zobaczymy wielkiego Sweet Emila, czego życzę mu i sobie ????
Gogo!!!
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Martin Fourcade - Tarjei Bø 1 1,72 Betsafe ✅izzi:cool:

Dla porownania ta sama para w Tobet 1,50. Patrząc na formę obu na strzelnicy to delikatnie mówiąc jest słaba. Martę na tych Mistrzostwach strzela słabo i Jego % skuteczności wynosi tylko 83,2% natomiast Norwega 82,4% więc na strzelnicy panowie porownywalni. W biegu lepiej wygląda Fourcade. Podczas biegu indywidualnego Fourcade aż 5 pudeł czyli 5 minut karnych natomiast Tarje 4 pudła a mimo to na mecie tylko 28s wyprzedził Francuza. Czyli wychodzi na to ze w biegu 32s lepszy Martę. Dzisiaj myślę że na strzelnicy panowie będa spisywać się podobnie jednak w biegu nawet 1 pudło jest w stanie Fourcad nadrobic. Po takim kursie ja to gram.

I jeszcze typy na kobitki. Jakoś więcej fajnych par widzę niż u mężczyzn pewnie za dużo zagram no ale wszystko mi tak ładnie wygląda...:
Andrea Henkel - Marie Dorin Habert 1 1,80 Betsafe [13-7]⛔

Ten typ gram mając w pamięci wczorajszy wystep na strzelincy Henkel. Naprawdę rewelacja i jesli dziś powtórzy takie strzelanie to będzie w czołówce.Wiem że dziś aż 20 strzałów ale mimo wszystko wczoraj mi zainponowała i na Nia postawie. Dorę od początku sezonu solidnie na strzelnicy jednak nie ma tego błysku i zawsze troche Jej brakuje do najlepszych. Wczoraj za każdym razem dobierała więc może będzie miała i dziś taki dzień i rundki karne pobiega. Na strzelnicy w przekroju całego sezonu obie panie bardzo podobnie z delikatnym wskazaniem na Dorę jednak to są MŚ i tu wierzę w Niemke.

Magdalena Neuner - Marie Lauret Brunet 1 1,55 Betsafe [11-2]⛔

Kurs naprawdę fajny.Wczoraj Madzia zawaliła strasznie strzelanie nawet 3 dobierania nie pomogły i musiała biegać karną runde strzaszne...Jednak dzisiaj zawody indywidualne bardzo duża szansa na medal i wierze to że będzie lepiej. Brunet najlepiej strzelająca zawodniczka i o dziwo zaczęła też nieźle biegać jednak wiadomo do Neuner i tak sporo traci i w moim odczuciu nawet 2 pudła Madzia w biegu jest w stanie odrobić.

Tora Berger - Kaisa Mäkäräinen 1 1,50 Tobet [1-3]✅

Tora dzisiaj celuje w złoto. Wczoraj powalczyła z Darią o 3 miejsce i wygrała chociaż miałem wrażenie że Białorusinka nie dała z siebie wszystkiego. Norweżka poprawiła się na strzelnicy i teraz pudłuje ale nie tak często jak Kasia która w tym sezonie ma fatalną skuteczność tylko 80% jak na Nia to bardzo słabo. Dzisiaj pewnie znowu z 5 rundek pobiega sobie dodatkowych więc Tora bez najmniejszych problemów sobie z Nią poradzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom