>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w Biathlonie - Ruhpolding 2012 [1-11 marca]

Status
Zamknięty.
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
Witam,

typ za grosze, bo widać ryzyko na pierwszy rzut oka.
T.Boe - J. Fak typ: 1 kurs: 1,75 BWIN ⛔⛔⛔

Fak ma super mistrzostwa, strzela za dobrze. To średniak, świetny biegacz, słaby strzelec. Tu jest inaczej, strzela dobrze.
Tym razem się jednak nie uda i przyjdzie na strzelnicy kryzys, a Tarje to wykorzysta. Mam nadzieję....
Uważam, że za małą stawkę typ warty grania ????
Pozdro
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Carl Johan Bergman nie zdobędzie trzeciego medalu w trzecim starcie na MŚ w Ruhpolding. Szwedzki biathlonista nie wystartuje w dzisiejszym biegu indywidualnym na 20 km bo wraca do będącej już po terminie porodu, żony Liv Kjersti.

33-letni Bergman miał wystartować z numerem ósmym do dzisiejszego biegu, ale otrzymał wiadomość z domu że jeśli chce zdążyć na poród musi wracać. Więc przed południem odleci samolotem z Monachium do Oslo, na miejscu ma być o godzinie jedenastej.

Termin porodu jego żony Liv Kjersti Eikeland, byłej norweskiej biathlonistki, wyznaczono na 3 marca, ale gdy okazało się że poród się opóżni, Carl Johan postanowił wystartować w sprincie a dzień póżniej w biegu na dochodzenie. Z wielkim powodzeniem bo zdobył brązowy i srebrny medal, będąc pierwszym Szwedem od 38 lat któremu udało się zdobyć indywidualny medal MŚ w biathlonie.

Niewiadomo czy Bergman zdąży wrócić na piątkową sztafetę i niedzielny bieg masowy, w dzisiejszym biegu zastąpi go Ted Armgren.

http://www.biathlon.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radula 5,4K

radula

Użytkownik
A teraz już czas na typy na dzisiejszy bieg.Z Oferty Tobet:
Jakov Fak - Daniel Mesotitsch 2-1,90 ⛔
Czekałem na dobra parę z Danielem i taką właśnie znalazłem. Fak w sprincie i biegu na dochodzenie zaliczyłem 4 pudła natomiast Mesotitsch 2. Średnia na strzelnicy Austriaka wynosi 86,4% a Fak ma 83,2%. Biegowo podobnie chociaż troszkę lepiej Fak w tych mistrzostwach wygląda jednak jak wiadomo kluczem do wysokiej lokaty dzisiaj będzie jak najlepsze strzelanie w tu już jest przewaga Mesotitscha. Jakov Fak nie będzie w stanie odrobić chociaż by 1 minuty. Kurs bardzo zadowalający i ja to pobieram.
Dmitry Malyshko - Timofey Lapshin 2-2,05 izzi✅:cool::razz:
Tu już dawid.400 opisał ten typ. Ja się w pełni z typ zgadzam. Złapałem trochę niższy kurs niż On jednak i tak uważam,że naprawdę warto zainwestować pieniadze w ten typ.
Simon Fourcade - Martin Fourcade 1-3,05 izzi✅:cool::razz::browar565::jezora:
Wiem,wiem pewnie myślicie że oszalałem. Jednak ja widzę tu szanse aby tak wysoki kurs wszedł. Simon wiadomo że jest lepszy na strzelnicy obecnie 86% skuteczności Jego brat 84,3% ale warto zauważyć że Simonowi obnizyły statystyki sztafeta mieszana gdzie pudłował strasznie.W kolejnych wystepach po 1 pudle mniej niż brat co daje 1 minute zapasu. Myślę że Martę w biegu nadrobi ok 40-50sekund jeśli Simon oczywiście pobiegnie na swoim dobrym poziomie. Więc wystarczy 1 pudło więcej Martena i już robi się bardzo ciekawie. Za kilka zł warto zagrać.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
ja napisze swoje spostrzeżenia
Mesotich - Soukup 1 @ 1.38
Daniel najlepszy z Austriaków , bardzo dobrze strzelajacy a to w indywidualnym na 20 km sie bardzo liczy gdzie dodawana jest minuta , czech wyraźnie bez formy, 2 pudla w sprincie 3 na dochodzenie. pudel w sprincie to lekka przesada. ( warto tez Mesotich - OE.Bjoerndalen 1 @ 1.83)
B Ferry - Bratsven 1 @ 1.42
Znow stawiam na szweda który w strzelaniu nie zawodzi , nie wiem czego mogę sie spodziewać po norwegu , bieg myślę na podobnym poziomie ale strzelecko lepiej wypada szwed.
jeden luzny typ
M Furcade - T Boe 1 @ 1.37
/all fortuna
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Simon Fourcade - Martin Fourcade 1-3,05
Jakby coś to w Unibet Simon najlepszy z żabek @ 3.50...
Carl Johan Bergman nie zdobędzie trzeciego medalu w trzecim starcie na MŚ w Ruhpolding. Szwedzki biathlonista nie wystartuje w dzisiejszym biegu indywidualnym na 20 km bo wraca do będącej już po terminie porodu, żony Liv Kjersti.
Norwegia - Szwecja 1 @ 1.45✅ Unibet

Svendsen, Boe, Ole, Brattsveen kontra Ferry, Lindstroem i dwóch ogórków.
Indywidualne z tego sezonu, skuteczność z sezonu, indywidualne strzelania :
Svendsen 21,2 - 84% - in.34/40
Boe 25,13 - 82.5% - 33/40
Ole 43,46 - 80.2 % - 29!/40
Brat 7,34 - 82.3% - 35/40
Ferry 61,3 - 87.8% - 34/40
Lindstroem 26,18 - 86.4 % - 34/40...
Po 1. Svendsen musiałby mieć o 2 pudła więcej od któregoś ze Szwedów, żeby przegrać, po 2. Boe przy równej ilości pudeł też jest lepszy biegowo, po 3. mamy 4, no może 3.5:razz: Norwegów(bo Ole nie można skreślać) i praktycznie 2 Szwedów... Wg mnie fajny typ.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Kurcze napisałem piękną analizę i mnie wylogowało
betsafe
Arnd Peiffer - Tarjei Bøe typ 1 ( kurs 2,05) ✅
Kiepski sezon Boe gdyby była większa konkurencja w kadrze na pewno by się w niej nie znalazłna mistrzostwach,jest cieniem samego siebie takie wyniki kiepskie notuje dzięki fatalnemu strzelaniu które jest bardzo ważne właśnie w biegu indywidualnym.Moim zdaniem Peiffer bardziej solidniejszy i po takim kursie pozwolę sobie na ryzyko
Martin Fourcade-Ben Weger ( +120 s) typ 2 ( kurs 1,83) ✅
Tutaj buki przesadzili ???? Martin te 120 s odrobi sobie spokojnie na trasie ale zadajmy sobie pytanie kto będzie lepszy strzelecko? tutaj nie widze innej opcji niż Weger.Z całym szaczunkiem dla fanów Martina jest to najgroszy mistrz jaki widziałem ktoś kto porównuje go do Bjorndalena jest śmieszny.
Alexis Boef top 20 ( kurs 2,35) ⛔ :p
Alexis mocny jest mocnym punktem sztafet rzadko notuje wpadki strzeleckie i ja go tam osobiście pobieram.

Zastosowałem taktykę Świerczewskiego na &quot;chaos&quot; ale miałem mało czasu
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
zwrot jest jak któryś nie wystartuje.

Najlepszy Austriak - Mesotitsch 2.15✅

Reszta Austriaków w słabiutkiej formie, do tego Summan biega tragicznie. Landi powinien się wyłożyć na strzelnicy, a Eder jest taki nijaki. Liczę na kolejne miejsce w 10 Daniela, bo teoretycznie jego najlepsza konkurencja.

U Ruskich, to jak dla mnie Żenia będzie najsłabszym z Rosjan. Wołkow przecież świetnie strzela.

Ferry - Greis 1 1.65 panbet ⛔
Szwed imponuje w tym sezonie skutecznością na strzelnicy, kiedy Niemiec pudłuje na potęgę.
 
V 3

volleyfan

Użytkownik
Witam&gt; Mam pytanko do kogoś kto jest dobrze zorientowany, ponieważ nie bardzo wiem jak to jest liczone...W unibet jest kurs ( Najlepsza pozycja końcowa np. NIEMCY- ROSJA ) jak to później jest liczone ??) czyżby sumowanie każdej pozycji 4 zawodników ?? Czy jednego z nich jaki zajmie najlepszą pozycję ??? Jeśli ktoś wie to prosił bym o info.... PZD
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Czy jednego z nich jaki zajmie najlepszą pozycję ??
Liczy się miejsce najwyżej sklasyfikowanego zawodnika z danego kraju...
DaveyWatt, sprawdzone ? Zapewne będzie zwrot, ale spróbować trzeba, bo żadnej adnotacji nie widzę przy zakładzie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
przynajmniej w zeszłym roku były zwroty za te zakłady, przy sprincie kobiet też była dopiska pod zakładami, że jak ktoś nie pobiegnie, to zwrot.
Tutaj tej dopiski nie ma, ale myślę, że będzie podobnie jak wtedy rozliczane.
Zawsze to lepiej niż by ci mieli potrącać te kursy;

6.26.5 W przypadku oferty „Zakłady grupowe” („Najlepszy z x”), Unibet zastrzega sobie prawo do zastosowania 4 zasady Tattersalla, jeśli któryś z zawodników nie wystartuje w zawodach.

A Bergman już jest ojcem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
A Bergman już jest ojcem
to chyba na styk wpadł ,mogła żonka poczekać ????
Winner to hit all 20 targets? TAK ( kurs 3,00)
Przy tak wielkiej konkurencji myślę że jak ktoś ustrzeli 20 krążków to wygra,co wy na to?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
S.Fourcade-Anev 1,30 ✅
Mesotisch-Soukup 1,33 ⛔
ako 1,73 (1,53)
fortuna
Swiat musialby sie zawalic zeby tutaj byly jakie niespodzianki
No i sie nie zawalil a nie weszlo... jednak w biathlonie nie ma co grac tych wydziwianych par bo ostatnio Vitkova-Henkel tez wtopione..
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zawsze to lepiej niż by ci mieli potrącać te kursy; 6.26.5 W przypadku oferty „Zakłady grupowe” („Najlepszy z x”), Unibet zastrzega sobie prawo do zastosowania 4 zasady Tattersalla, jeśli któryś z zawodników nie wystartuje w zawodach.
To się ładnie wkopałem,,,
Chociaż się dowiedziałem o istnieniu owej zasady i oby tylko był zwrot lub Ferry pokonał rodaków..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
S.Fourcade-Anev 1,30 ✅
Mesotisch-Soukup 1,33 ⛔
ako 1,73 (1,53)


Swiat musialby sie zawalic zeby tutaj byly jakie niespodzianki
⛔ edit i swiat sie zawail jak to zrobil Soukup??? Nie wiadomo.... Mesotisch rowno i dobrze...

Zgadzam sie w pelni...
S.Fourcade, lepsze strzelanie i lepszy bieg... Bulgar w poscigowym nie wystapil, a franek jak wiadomo w formie... 2 pudla wiecej Simona i wg mnie moglby wyprzecic Aneva, ale czy to mozliwe, aby Simon dzis gorzej strzelal od rywala? NIE

Mesotisch rowniez powinien spokojnie w tej parze wygrac... ⛔

Bukmacherzy naziemni bardzo kiepska oferta biatlonowa...
W ofercie sa pary z Johanem i Antonim , ktorzy nie wystartuja...:| Poza tym kursy niskie....


nastepny kurs z fortuny.... niski, ale co zrobic taka oferta...

Birnbacher vs Jay 1 @1.3 ✅

Niemiec 86.5% na strzelnicy do 79% francuza, oprocz tego szybszy bieg... Jay raz byl 9 i 20 w sprincie oraz 15 w indywidualnym.. reszta startow poza czolowa &quot;20&quot;.
Jego rywal regularnie meldowal sie na podium... dzis duza szansa dla niego by zameldowac sie w &quot;10&quot; a przy bezblednym strzelaniu nawet powalczyc o medal...

B.Ferry-Bratsveen @1.38 ⛔ edit Ferry dzis zawiodl mozna sie bylo spodziewac przede wszystkim lepszego strzelania i troche lepszego biegu... szkoda

Moim zdaniem szwed jest w formie w tych mistrzostwach... 27/30 w sprincie i na dochodzenie, to poziom do ktorego nas przyzwyczail... Biegogo rowniez lepszy jest Ferry... wg mnie plasuje sie w okolicach 20 miejsca...
Bratsven jeszcze nie startowal... Jego forma to zagadka.. strzelnica jak wiadomo slabo w jego wykonaniu czyli 82.3%...
Biegowo norwego wg mnie znajduje sie gdzies na okolo 35-40 miejscu.... Jego pozycja w pucharze swiata potwierdza jego dyspozycje, zarowno strzelecka jak i biegowa i klasyfikuje sie w punktacji na 38 miejscu.
Z racji dodania tego typu zagram 4 pary w biatlonie...

Birnbacher-Jay @1.30 ✅
Fourcade S.-Anev @1.30 ✅
Mesotitsch-Soukup @1.33 ⛔
B.Ferry-Bratsveen @1.38 ⛔

AKO 2.73.... ⛔

edit Troche przecholowalem... 4 pary i 1 bet to troche za duzo... faworyci zawiedli... Barwo dla Simona, ktory jednak nie wytrzymal tempa, ale zdobyl medal.... Niemiec rowniez bardzo dobrze sie zaprezzentowal i ma to co chcial... prawie (miejsce poza pudlem...)
Mesotisch przyzwoicie sie zapreentowal... Soukup rewelacja niestety... 1 pudlo i swietny bieg.... i ma pudlo :eek:
Ferry ponizej oczekiwan... 4 pudla jak na tego zawodnika to zdecydowanie za duzo, a biegowo byl gorszy od norwega... szkoda
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Birnbacher - Boe 1 za 1,85 Betsson ✅

Heh odważni... Typ z księżyca, Panowie na zupełnie dwóch innych biegunach. Fajt, może Niemiec tu nie zachwyca ale generalnie w tym seoznie to przepaść. Z tą formą strzelecką to Norweg może dziś przyłapać nawet +5 albo +6. Niemiec solidniejszy, zostały dwie szanse medalowe - niestety biegowo odstaje, ale przy strzelaniu +1 ew. +2, może powalczyć o medal.
Kurs wymarzony więc pobieram
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
marko87 214

marko87

Użytkownik
Ja nie neguje jego wiedzy tylko tę opinie. Widzę, że dobrze obstawia i sam korzystam z jego typów. Ale Kogo obchodzi co było 3 miesiące temu wampir ???? Peiffer wygrywał miesiąc temu a teraz zając miejsce w czwartej dziesiątce, Bergman był w słabej formie aż tu nagle dwa medale. Patrzy się co się teraz dzieje a nie co było na początku sezonu. Weger równo startuje ale nigdy nie górował w biegu. A widać jak na dłoni jak biegają Brunet i bracia Fourcade tutaj w Rupholding... Dla mnie typ no bet, ale swoje zdanie mam i uważam, że Dawid mówi nie prawdę. Pozdrawiam do jutra ????
Bergman w słabej formie?....hmm nie zauważyłem...dla mnie w roli doga w sprincie to był jeden z pierwszych typów na TOP 3
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ja czekam na jakąś ciekawą parę z udziałem Austriaka Mesotitscha, to świetny strzelec, widać że złapał formę a do tego zawsze świetne rezultaty osiągał właśnie w biegach indywidualnych.
natomiast nie wierzę w Bjoerndalena, który strzela bardzo słabo, Birnbacher też wątpliwe by znalazł się w czołówce akurat w biegu indywidualnym
no i para Bjoerndalen - Mesostitsch została w kilku bukach wystawiona a panbet rano dawał nawet 2.22 na Austriaka, pograne ????
teraz spadło do 1.92
mam również Daniela w parze z Greisem 1.63
zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
 
psm 921

psm

Użytkownik
M.Fourcade top 3 1,85 unibet⛔
Svendsen in top 3 2,15 unibet⛔
Tarjei Boe in top 7 2,40 bwin
⛔ :wowsdf:
Posiedzialem sobie troche nad biathlonem i wybralem calkiem pokazna litanie.Od poczatku rozmowy o biegu indywidualnym wszyscy podkreslamy jak wazne jest strzelanie,w zwiazku z karna minuta jaka jest dodawana za kazde pudlo.Wiedzac jaki wplyw na strzelanie ma pogoda,pokusilem sie o jej sprawdzenie.Wiec prognozy sa dobre,wiatr ma byc w okolicach 9km/h staly.Moim zdaniem to jeszcze bardziej zwieksza szanse zawodnikow tj Martin Fourcade,Svendsen,Boe,ktorzy strzelaja srednio,ale biegaja swietnie.Przy dobrych warunkach maja wieksze szanse dobrze strzelic a w biegu beda juz nie do doscigniecia.
Daniel Mesotitsch top 10 2,00 betsafe⛔
Na Daniela w top 7,albo 10 gralem w indywidualnym w Novym Mestiei sie nie zawiodlem,teraz jest chyba w jeszcze lepszej dyspozycji wiec powtarzam.
Bjoerndalen-Boe 2 1,65 expekt✅
Boe sprintem i poscigowym pokazal ze jest lepiej,moze jeszcze nie to co powinno byc ale lepiej,oba biegi w czolowce,w miare szybkie,ale niestety niecelne strzelanie.Na mistrzu sie troche zawiodlem,jesli dobrze prognozuje ze forma Tarjei bedzie systematycznie rosla powinno byc niezle,nie zapominajmy,broni tytulu...
M.Fourcade-S.Fourcade 1 1,45 betsafe⛔
tu wiadomo kto jest lepszy,udalo sie Simonowi wygrac z bratem w Novym Mestie w indywidualnym,ale pamietajmy ze Martin wtedy swiezo po chorobie a i tak swietnie pobiegl,teraz forma jest optymalna,powinno siasc easy...
Svendsen-Schempff 1 1,35 betsafe✅
Argumenty wyzej,do tego dolaczam glod zlota,na pewno da z siebie wszystko...chyba nawet jestem troche za Emilem.
Lindstrom-Hofer 1 1,65 betsafe✅
Nie wiem skad im takie zestawienie przyszlo do glowy ale biore,Szwed jeden z lepiej strzelajacych zawodnikow w calym cyklu,pod wzgledem biegu na tych mistrzostwach w sprincie 12 sekund na korzysc Szweda,na dochodzenie lepiej 17sekund wypadl Wloch,wnioskujac ze bieg mniej wiecej na rowno,licze na lepsze strzelanie Lindstroma.
Najlepszy z Austriakow-D.Mesotitsch 1,85 unibet✅
Ten typ widzialem wczesniej chyba u Daevego po lepszym kursie ale juz polecial.Bez watpienia najlepsze ogniwo reprezentacji Austrii na ten moment.Nie wiem co im strzelilo do glowy,zeby to wystawic.Dla mnie to pewka dzisiejszych zawodow.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Mesotitsch-Bjoerndalen typ 1 kurs 1,77 9/10
Widze tutaj swietny typ , Norweg już całkowicie dogasa . Sporo pudłuje , dzis pudlo kosztuje ąz 1 karna minute bardzo duzo. Austryjak dobra forma , niezłe strzelanie , dziś spokojnie powinnien byc w czołówce
 
psm 921

psm

Użytkownik
Pokusze sie o male podsumowanie tego co sie wydarzylo dzis,ale takze w poprzednich meskich wyscigach.Nie lada niespodzianka bylo zwyciestwo Chorwata reprezentujacego barwy Słowenii Jakoba Faka.Niespodziewanie wyprzedzil on starszego z braci Fourcade,mimo tej samej liczby pudel (1).Ogladalem zawody i widzialem ze rewelacyjnie pobiegl Fak ostatnia runde ale analizujac wyscig zauwazylem cos jeszcze.Laczny czas biegu Simon mial 4 sekundy lepszy, jednak samo strzelanie 11 sekund wolniej od Faka.Kolejna,jeszcze wieksza niespodzianka bylo 3 miejsce Czecha Jaroslava Soukoupa.Faworyci-Martin Fourcade i Emil Svendsen skonczyli odpowiednio na 25 i 8 miejscu.Ten pierwszy slaba pozycje zawdziecza fatalnemu strzelaniu (5 pudel),bo do biegu,zastrzezen miec nie mozna,gdyz po raz trzeci na tych mistrzostwach zanotowal najlepszy czas samego biegu.
Sprawdzilem wiec pierwsze 10 samego biegu w dotychczasowych 3 konkurencjach indywidualnych.Zawodnikami,ktorzy regularnie pojawiali sie w czolowce sa;
M.Fourcade (1 sprint,1 poscigowy, 1 indywidualny), strz 39/50 78% 27,6sek/strz
Svendsen (2,11,4) strz. 42/50 84% 29,2s/strzelanie
S.Fourcade (3,21,9) strz. 44/50 88% 26,6 s/strz
T.Boe (5,6,2) strz. 40/50 80% 27,9 s/strz
O.Moravec (8,5,6) strz. 42/50 84% 29 s/strz
j.Sokoup (38,2,8) strz. 44/50 88% 27,6s/strz
Peiffer (18,4,3) 42/50 84% 29,2 s/strz
Mesotitsch (13,27,10) 46/50 92% 27,8 s/strz
Policzylem tylko tych najlepiej biegajacych,mam nadzieje ze komus sie to przyda...
Swoja droga,patrzac na te statsy az dziw bierze ze Moravec nawet w 10 nie byl na tych mistrzostwach,chyba go zaryzykuje w masowce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom