>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w Biathlonie - Ruhpolding 2012 [1-11 marca]

Status
Zamknięty.
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Narazie 5/8 trafionych więc nie jest źle. W unibecie niestety nie znalazłem typu godnego polecenia, no może jedynie Dorin wygra z Vita Semerenko ale za duże ryzyko a za słaby kurs. Jedynie w Bet365 znalazłem dobry typ.

Vilukhina, O - Mäkäräinen, K 1 @ 2.10 Bet365 8-28✅✅✅

Chętnie zagram Rosjankę po takim kursie. Jutro bieg indywidualny kobiet, czyli tak jak dziś najważniejsze strzelanie. W konkursie mężczyzn stawka była bardzo wyrównana, niektórzy pomimo jednego tylko pudła znaleźli się po za pierwszą dziesiątką, a bezbłedny Novikov zajął dopiero 9 miejsce. Na nic zdał się kolejny fenomenalny bieg M. Fourcade, bo z 5 błędami nie mógł odrobić aż tylu strat. Taką samą sytuacje widzę w biegu kobiet. Rosjanka bardzo dobrze strzela 85%, fajnie spisała się w sprincie zajmując 8 miejsce, a jeszcze lepiej w biegu na dochodzenie. 4 strzelania i tylko jedno pudło i miejsce na podium. Forma przede wszystkim strzelecka jest, jutro będzie groźna.

Co do Finki, nic się w tym sezonie nie zmienia. Świetnie biega, ale strasznie pudłuje w porównaniu do chociażby 2010 roku. 4 pudła w sprincie, 4 w kolejnym biegu i dość odległa pozycja. W tym sezonie strzelanie na 80% więc nie za dobrze. Nie widzę perspektyw, zeby jutro nagle zaczęła dobrze strzelać a podobnie jak Francuz takich strat nie odrobi. Dlatego chętnie skorzystam z tego kursu. Powodzenia ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Marie Laure Brunet TOP 10 @ 1,50 Bwin ✅ 2 izzi brawo malilorbrune :cool:

Kompletnie mnie nie zadowalają pary na jutrzejszy bieg indywidualny kobiet. Moimi faworytkami są Helena Ekholm i Marie Laure Brunet. Obie fantastycznie strzelają a to będzie klucz do odniesienia zwycięstwa. Brunet na tych Mistrzostwach wygląda nad wyraz dobrze biegowo, jednak jutrzejszy dystans 15 km nie będzie jej sprzymierzeńcem, mimo wszystko wydolnościowo brakuje jej do najlepszych zawodniczek a taki dystans to nie jest pikuś. Brunet niemniej jednak jest w TOP 20 zawodniczek najlepiej biegających na tych MŚ. Ale strzelanie to perfekcja ze strony Francuzki 93,3% robi ogromne wrażenie. Jak na razie jej jak i Ekholm mało brakowało do medalu jutro obie mają szansę stanąć na pudle i mam nadzieję że tak się stanie bo medal tym zawodniczkom należy się jak nikomu innemu.
 
B 4

bet-on-me

Użytkownik
Bieg indywidualny kobiet 15 km
Darya Domracheva - Olga Zaitseva 1 1.45 # Tobet
Jak dla mnie na tą chwilę najpewniejszy typek na jutrzejszy bieg. Darya podbudowana złotem jakie zdobyła w biegu pościgowym, będzie chciała zgarnąć kolejny medal i zrobi wszystko by był to znowu krążek złoty. W tegorocznym pucharze świata zostały rozegrane dwa biegi indywidualne kobiet, w Oestersund oraz Novym Mesce.
Oestersund:

Nove Mesto:

Oestersund Darya pewnie pokonała Zaitsevą. W Novym Mesce mało zabrakło by Domracheva znowu wygrała, ale troszkę zabrakło. Mimo 4 pudeł zabrakło jej tylko 8 sekund, a Zaitseva miała przecież tylko 1 pudło. Chyba każdy wie, że Białorusinka jest najszybsza w całym kobiecym pucharze świata. W biegu pościgowym było widać, jak spokojnie doganiała przy każdym strzelaniu Neuner, więc z Zaitseva nie powinna mieć problemów. Na mistrzostwach świata Domracheva spisuje się o wiele lepiej, niż jej rywalka. W pierwszym biegu, jakim był sprint Darya zdobyła srebro i trafiła 10/10, za to Rosyjska zawodniczka miała dwa pudła i biegowo nie zachwyciła. W pościgowym jak już wspomaniałem Domracheva wygrała mimo dwóch pudeł, a Olga była siódma mimo jednego pudła. Według mnie ten typ to prawdziwa okazja, jednak jak wiadomo w tym biegu wszystko jest możliwe i najwięcej tutaj o niespodzianki, dziś pokazali to już panowie. Dystans 15 km to bardzo dużo i tylko najlepsza zawodniczka kondycyjnie może, zwyciężyć. Darya bardzo szybko biega oraz ma dobrą kondycję, jeżeli tylko będzie spokojnie i cierpliwie strzelać, to Zaitseva nie ma najmniejszych szans z nią.
 
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
Witam kierownictwo!
przedstawiam dwa typy:
1. A. Henkel Top 7 typ: NIE kurs: 1,5 BWIN ✅✅✅
Porównałbym postawę, formę i etap kariery sympatycznej Niemki do Ole Einara. Dogasa....
Tu, w Rupholding, biega przeciętnie a strzela słabo. Wychodzę z założenia, że do &quot;wyrzucenia&quot; jej z Top 7 przyczynią się dwie grupy zawodniczek:
1. najlepsze, które nie skompromitują się na shooting range, a biegową wciągną Andree, a więc Neuner, Domraczewa, Berger, Kaisa, a przynajmniej duża cześć z nich.
2. zawodniczki, które będą świetnie strzelać. Ekholm, Brunet i spółka z o.o.
Henkel popełni prawdopodobnie 2-3 błędy, a może i więcej. W takim układzie nie wejdzie do Top 7. Ryzyko jest (jak zawsze), ale kurs naprawde niezły.

M. Neuner - T. Gregorin typ: 1 kurs: 1,38 Milenium
⛔⛔⛔ drogi Boże ???? ((
Bukmacherzy wystawiają wysoki kurs na Neuner, bo przewidują możliwość wielkiej różnicy na strzelnicy na korzyść Słowenki.
Dla mnie typ bomba, Magda naprawdę jest w formie, strzelanie w pozycji leżącej jest bardzo dobre, stójkę jakoś przetrzymamy ????
Kwestii biegowej nie przedstawiam, poza faktem, że Gregorin stacza się w kwestii szybkości biegu od kilku sezonów.

Pozdro!
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Synnöve Solemdal - Selina Gasparin typ 2 ( kurs 1,85) betsafe:minus obie po 6 pudeł
Szwajcarka w ostatnich występach notuje znakomite wyniki po fatalnym początku gdzie zajmowała odległe pozycje nagle coś się poprawiło i prezentuje się przyzwoicie,jeśli chodzi o bieg tych dwóch zawodniczek to minimalnie lepsza jest oczywiście Solemdal ale jej &quot;piętą&quot; jest strzelanie to jest bardzo ważny czynnik w biegu indywidualnym.
Anastasyia Kuzmina - Teja Gregorin typ 2 ( kurs 1,70) betsafe ⛔ liczyłem na więcej pudeł Kuzy
Tutaj mamy podobną sytuacje jak w typie powyższym,bieg indywidualny to nie jest ulubiona dyscyplina Kuzminy która, lubi sobie popudłować.
Miriam Gössner - Tina Bachmann typ 2 ( kurs 1,65) betsafe ⛔ 5 i 7 pudeł
65.0 % (26/40) to &quot;popis&quot; strzelecki Miriam w biegach Indywidualnych który mówi praktycznie wszystko,więc można znów napisać patrz wyżej.

Zapraszam do komentowania.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Załuje, że wczoraj nie mogłem opisać, żadnych meczy bo w fortunie oferta byla przednia.
Dzisiaj u oań na pierwszy rzut oka tez jest co do wyboru:
[email protected] Fortuna 9/10 ✅
Szybko i na temat. Olga bardzo szybko i celnie strzelająca. Z biegiem srednio, ale Kocher nie powinna az tak duzo nadrobic na 15km odcinku. A jestem pewien, ze Kanadyjka nie skonczy tylko na 2 karnych minutach. Olga zalatwi to na strzelnicy.
Brunet - [email protected] Fortuna 9/10 ✅
Tutaj nie ma co dużo pisać. Bieg inwidualny czyli bardzo ważne strzelanie. Brunet pewnie w pozycji lezacej 10/10 a w stojce góra jedna karna runda. Patrząc na strzelanie Tiny w tych mistrzostwach i srednia procentowa w calym sezonie, nie wierze, zeby Niemka nie zarobiła przynajmniej 2 minut. W biegu Tina szybsza, ale nie na tyle, aby nadrobic nad Brunet minutę więcej, gdyż Francuzka w Ruhpolding zaskakuje pozytywnie swoim biegiem.
Poki co takie typy ;)
Szybko bo mało czasu:
Zaitseva - Vitkova [email protected] Fortuna ✅
Olga musi sie przebudzic na tych mistrzostwach. Już w biegu poscigowym pare miejsc do góry poszła i pokazała, że chce walczyć o medale, a bez dwóch zdan stać ją na tą. Czeszka nic nadzwyczajnego nie pokazuje. Zaitseva lepiej strzela i biega na tych mistrzostwach, także i dzisiaj będzie podobnie. 8/10
Dorin TOP [email protected] Fortuna ✅
Francuzka strzela dobrze. W sprincie 1 pudło i również tyle samo w biegu na dochodzenie, gdzie były 4 strzelania. Z biegiem jest troche problem, jednak wierzę w serwismenów francuskich, którzy dobrze nasmarują narty i Dorin i Brunet. Myśle, że TOP 15 po takim kursie to prezent. W Ruhpolding dwa razy na 9 miejscu, także myślę, ze i teraz zakreci się koło tego miejsca. 8/10
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Tora Berger - Helena Ekholm 2-1,75 Tobet [1-3]????
Wczoraj wieczorem kurs 1,95 jednak nie mogłem zagrać dzisiaj trochę mniejszy jednak mimo wszystko uważam,że warty zagrania. Tora w sprincie 1 pudło w biegu na dochodzenie 3 pudła.Helenka w sprincie 10/10 w biegu na dochodzenie aż 2 pudła. Ogólnie na strzelnicy Tora ma 85,6% skuteczności natomiast Ekholm 89,8%. Dzisiaj gdzie bardzo liczy się strzelanie myślę że Szwedka będzie strzelać wolno ale co za tym idzie bardzo skutecznie i nie zdziwi mnie wynik 20/20. Tora wiadomo jest szybsza od Ekholm jednak nie jest w stanie odrobić 1 minuty w biegu myślę że ok 40-50s jest realne w dodatku jeśli Ekholm będzie miała bardzo dobre strzelanie to też ostatnią runde pobiegnie bardzo zmotywowana wiedząc że ma szanse na medal.
Marie Dorin-Habert - Vita Semerenko 1-1,80 Tobet [4-16]✅
Taki kurs bardzo mnie zadowala i go pobieram.Francuzka na strzelnicy 87,5% natomiast Ukrainka tylko 82,8%. W sprincie niespodziewanie Vita ustrzeliła 10/1 a Dorę zaliczyła 1 pudło. Jednak już podczas biegu na dochodzenie Vita strzelała tak jak w tym sezonie strzela czyli 3 pudła a Dorę znowu 1 pudło. W biegu trochę lepsza jest Semerenko jednak nie da rady 1 minuty nadrobić a uważam,że dzisiaj również ok 3 pudeł w jej wykonaniu zobaczymy.
Magdalena Neuner - Darya Domracheva 2-1,90 Tobet [23-25]po 6 pudeł szok!⛔
Bardzo fajny kursik na Darie.Na strzelnicy panie bardzo podobnie w tym sezonie z lekkim wskazaniem na Bialorusinke 83,5% a Niemka 82,3%.W biegu obie panie są praktycznie identyczne biegają bardzo szybko. W sprincie obie 10/10 w biegu na dochodzenie lepsza Daria bo 2 pudła a Madzia 3. Na strzelnicy w chwili obecnej pewniejsza mi się wydaje Domracheva. Po takim kursie warto zaatakować tą pare.
Tora Berger - Marie Laure Brunet 2-2,02 Tobet [1-2]⛔super...????
O Norweżce pisałem wyżej.Natomiast Brunet najlepiej strzelająca ze wszystkich zawodniczek bardzo wysoki % skuteczności bo aż 93,3%. Dodatkowo w biegu na tych Mistrzostwach aż tak bardzo nie odstaje od reszty i wystarczy 1 pudło więcej Tory aby Brunet była przed Nią. Taki kurs zachęca do grania.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Kaisa Mäkäräinen - Magdalena Neuner 2 @ 1.35 tobet✅
Kaisa Mäkäräinen - Darya Domracheva 2 @ 1.42 tobet ✅

Kaisa na ziemi niemieckiej spisuję się beznadziejnie, głównie dzięki fatalnej formie strzeleckiej. Trzy starty w Ruhpolding i aż 11 pudeł ! Jak wiadomo w tej konkurencji najważniejsze jest dobre strzelanie, którym Mäkäräinen delikatnie mówiąc nie rozpieszcza. Nie sądzę aby dziś nagle jej celownik z dnia na dzień ustabilizował się. W obu przypadkach finka w parze jest z faworytkami do złotego medalu, które są w rewelacyjnej formie. Raczej już na samej strzelnicy Magdalena oraz Daria odstawią Kaise, nawet jeśli, którejś z nich przydarzy się nieco gorsze strzelanie od Mäkäräinen co jest mało prawdopodobne, to pozostaje jeszcze bieg, w którym obie w/w zawodniczki dominują wśród całej stawki i również tutaj robią znaczną przewagę do konkurentki, także reasumując ja osobiśnie nie widzę szans na niepowodzenie tych typów.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Berger TOP 10 @ 1.60✅ Betsafe
-Tora 16 z 21 występów w tym sezonie kończyła w TOP 10
-Strzela na dobrym procencie, bo 85.6% (13.msce w stawce)
-Jest w dobrej formie, bo 6.msce w sprincie z 1 pudłem oraz 4.w biegu pościgowym z 3 karnymi rundami
-Biegowo jest przyzwoicie...
18/20 powinno spokojnie dać TOP10, a stać ją na to...
Zwycięzca bezbłędny na strzelnicy ? NIE @ 1.45✅ Betsafe
W Oestersund żadna z 90 Pań, które ukończyły bieg, nie była bezbłędna, w Novym Mescie 2/88 : 6.Glazyrina i 23.Jonsson.
Wygrywały wówczas Domracheva z 2 pudłami i Makarainen z takim samym wynikiem na strzelnicy...
Wątpię, żeby ktoś z trójki Domracheva, Neuner, Makarainen (którą wszyscy poza mną skreślają) zaliczył 20/20...
Poza tym, jeśli nawet ktoś z nich zaliczy 1 pudło więcej od czołówki w stylu Ekholm, Berger, Zajceva, to i tak jest w stanie nadrobić to biegowo, a wcale nie byłbym pewien, że któraś z nich będzie bezbłędna...
W ub.roku na MŚ z 90 zawodniczek jedyną bezbłędną była Ekholm, której dało to złoty medal... Oby dziś nie było podobnie;)
ako 2.32 Betsafe
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Kaisa Mäkäräinen - Magdalena Neuner 2 @ 1.35 tobet
Kaisa Mäkäräinen - Darya Domracheva 2 @ 1.42 tobet

Kaisa na ziemi niemieckiej spisuję się beznadziejnie, głównie dzięki fatalnej formie strzeleckiej. Trzy starty w Ruhpolding i aż 11 pudeł ! Jak wiadomo w tej konkurencji najważniejsze jest dobre strzelanie, którym Mäkäräinen delikatnie mówiąc nie rozpieszcza. Nie sądzę aby dziś nagle jej celownik z dnia na dzień ustabilizował się. W obu przypadkach finka w parze jest z faworytkami do złotego medalu, które są w rewelacyjnej formie. Raczej już na samej strzelnicy Magdalena oraz Daria odstawią Kaise, nawet jeśli, którejś z nich przydarzy się nieco gorsze strzelanie od Mäkäräinen co jest mało prawdopodobne, to pozostaje jeszcze bieg, w którym obie w/w zawodniczki dominują wśród całej stawki i również tutaj robią znaczną przewagę do konkurentki, także reasumując ja osobiśnie nie widzę szans na niepowodzenie tych typów.
W sumie pary powinny wejść bez problemu,nawet przy dobrym strzelaniu Kaisy,Nuener i Daria biegowo są na tym samym poziomie co Finka. Aczkolwiek ja dziś wierzę w Finkę,która w sumie gorzej już strzelać nie może(choć rok temu na MŚ miała 7 pudeł na 15 km;)). Zobaczymy jak to dziś będzie wyglądać.Chciałem zagrać na Ekholm,ale kursy tak poleciały że TOP 3 @2,00 mnie zupełnie nie zadowala. Zagram przeciwko logice dziś:

Makarainen TOP 7@2,70 Bwin⛔⛔Kaisa 5 pudeł i na dodatek słaby bieg,w masowym nie będzie lepiej bo strzelania nie jest w stanie poprawić w 2 dni,czyli trzeba grać wtedy przeciwko Fince(dla porównania w Milenium jest TOP 6@2,20 - podatek)

W tym sezonie PŚ były dwa biegi indywidualne.Finka w Ostersund była czwarta(z 4 pudłami) a w Nowym Mescie wygrała(z 2 pudłami).W obu tych biegach była zdecydowanie najlepsza biegowo,co moim zdaniem wskazuje że na dłuższym dystansie jest jednak lepsza w biegu nawet od Darii i Magdaleny.Rok temu na tej trasie w Ruhpolding była 8. Teraz zawaliła już 2 biegi na tych MŚ,może czas na jakiś pozytywny wynik?!
 
psm 921

psm

Użytkownik
Raczej już na samej strzelnicy Magdalena oraz Daria odstawią Kaise, nawet jeśli, którejś z nich przydarzy się nieco gorsze strzelanie od Mäkäräinen co jest mało prawdopodobne, to pozostaje jeszcze bieg, w którym obie w/w zawodniczki dominują wśród całej stawki i również tutaj robią znaczną przewagę do konkurentki
No tu bym troche polemizowal,o ile Magda poprawila strzelanie i jest to widoczne od poczatku sezonu o tyle Daria potrafi zawalic,co pokazala juz nawet na tych mistrzostwach w mieszanej.Co do biegu to na dochodzenie Kaisa pobiegla lepiej od Neuner i to juz nie pierwszy raz w tym sezonie.Wlasnie w indywidualnym biegu w Nowym Mestie majac po tyle samo pudel (2) wygrala ten bieg Finka. Podsumowujac,typ nie jest zly bo sam bede gral Neuner na podium,ale 1,35 to nie jest kurs wart ryzyka.
Ekholm w top 7 1,45 bwin✅
Pewniak dnia,nic lepszego dzis chyba sie nie da wychaczyc,trzeci czas biegu w mieszanej,8 w sprincie i 11 na dochodzenie,do tego nienaganne strzelanie powinno zagwarantowac miejsce w 7 Helenie,sadze ze medal tez jest jak najbardziej realny
M.Neuner total hits under 18,5 1,67 expekt✅
T.Berger total hits under 18,5 1,74 expekt
⛔
no te zawodniczki to nie jest gwarancja 90% skutecznosci,nie zartujmy sobie,zwlaszcza w drugiej stujce kiedy rece juz tez mocno zmeczone,biore bardzo chetnie ten zaklad.
I jeszcze jeden typ przed samym startem;
Makarainen-Kuzmina 1 1,45 unibet⛔
obie potrafia odwalic nr na strzelnicy,kaisa troche lepiej biega,sadze ze na 15km jest w stanie odrobic jedno pudlo do Kuzminy,wiekszej roznicy mam nadzieje nie bedzie,choc licze ze strzela podobnie
edit;bylo by ladnie do przodu to mi sie zachcialo slepej Makarainen:zy3ou:,Helena i Neuner zgodnie z przewidywaniami,to naprawde byly pewniaki,Berger pozytywnie mnie zaskoczyla,ale mogla raz jeszcze spudlowac;)
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ja dziś upatruję wysokich lokat Ekholm, Vilukhiny i Brunet, czyli tych które świetnie strzelają, dlatego też mój główny typ Vilukhina w parze z Kuzminą, która strzela przeciętnie w tym sezonie (1.52 panbet)
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dzis u kobiet tak jak i wczoraj u mezczyzn, faworytki sie posypaly na szczelnicy. Po 6 pudel Magdaleny i Darii ... co uniemozliwilo im walke o medale, tak jak mozna bylo sie wczesniej domyslac dobrze strzelajace kobiety powalczyly o koncowy triumf. Mimo tego tragicznego wystepu obu zawodniczek udalo sie ustrzelic &quot;pewniackie&quot; typy. Co umozliwila Kaisa, ktora strasznie sie posypala na tych mistrzostwach gdzie odstaje zarowno na strzelnicy jak i w biegu.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Typy na plus dzisiejsze. Zawiodły faworytki. Juz w pierwszym strzelaniu Darya pogrzebała swoje szanse, zaś Magda w ostatnim.
Co do Kaisy się zgodze, zupełnie nie trafiła z forma na te mistrzostwa.
Widać, że forma Zaitsevy idzie ku górze. Tora mnie pozytywnie zaskoczyła. Co do Brunet, Ekholm i Dorin to podejrzewałem, że będą dzisiaj wysoko. Vilukhina pogrzebała swoje szanse na złoty medal w pierwszym strzelaniu. W biegu masowego na pewno będzie cała czwórka groźna. Chociaż tam będą karne rundy i jedno pudło będzie zajmowało im 25 sekund, a nie minutę. Także na pewno Darya i Magdalena będą uważane za głowne faworytki bo biegowo Brunet, Ekholm czy Dorin nie mają z nimi najmniejszych szans.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Mamy kursy na jutrzejszą sztafetę mężczyzn, więc wypada zrobić wstępne rozeznanie i na początek :
Austria - Czechy 1 @ 1.75✅ Unibet
Austriacy w sztafetach wypadają zazwyczaj dość dobrze... W tym sezonie 5., 6. i 3.miejsca przy 7., 9. i 14.Czechów. Przewagi wynosiły odpowiednio 1.16min, 1 minutę i 2.39 min., więc za każdym razem dość pewnie wygrywali H2H...
W sprincie (bo to zbliżona konkurencja) 4 austriacka spisała się lepiej od Czechów. Na strzelnicy w tym sezonie lepiej spisują się także Austriacy. Wg db typ...
O jest jeszcze Szwecja-Czechy 1 @ 1.52⛔ Tobet
Wygląda jeszcze lepiej niż powyższe...
Bułgaria - Estonia 1 @ 1.45✅ wygląda przyzwoicie...
Bułgarzy bez wątpienia lepsi zarówno biegowo, jak i na strzelnicy... Estończycy na strzelnicy mają 80,76,71 i 69%, więc tragicznie, Bułgarzy dla porównania 88,82,71...
Sztafety z tego sezonu : 14(0+9) - 18(3+12), 12(2+13) - 17(6+18) oraz 18(2+13) - 17(2+14).
Sprint 49,52,57,61 u Bułgarów
58,59,69,74 Estończyków
i dubelek na db początek rodem z Unibet @ 2.32✅
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Włochy-USA 1,72 betsafe
Jutro sztafeta, dobieranie a wiec najwazniejszy wydaje sie bieg. Patrzac na pierwsza trojkę czasowo i strzelecko para wydaje sie bardzo wyrownana- De Lorenzi, bracia Windisch kontra Burke, Bailey i Hakkinen. Ale na ostatniej zmianie mamy roznice klasy. Hofer kontra Nordgren.. Włosi wygrali juz sztafete w tym roku, USA wtedy byla poza 10. Tutaj rezultat moze byc tylko jeden jesli ktorys z Włochow nie zawali mocno strzelania...
Norwegia-Szwecja 1,30
Słowenia-Szwajcaria 1,40
ako 1,82
unibet
OEB+Brattsven+Boe+EHS.. czego chciec więcej moznaby powiedziec.. Oczywiscie jesli ktorys nie zawali totalnie strzelania. Niewiadoma moze wydawac sie Brattsven ale on biegl juz w sztafecie i nie spudlował ani razu i zaprezentowal sie bardzo dobrze biegowo. O reszcie pisac nie trzeba. Na 1 zmianie u Szwedów kelnerzyna ktory zapewne zrobi -2min bo Bjoerndalena. Potem Ferry, Bergmann i Lindstroem wiec solidnie ale tak jak pisalem- Norwegowie musieliby strasznie pudlowac zeby utracic taka przewage...
Słowenia z szybkim Bauerem, do tego Maric i Rupnik i na ostatniej zmienia siwetny w Ruhpolding Fak. Szwajcarzy maja na 1 zmianie Jollera slabiutkiego, pote Weger powinien cos nadrobic ale on tez miewa slabe dni na strzelnicy, 3 zmiana u Szwajcarow to kelner Bockl i na koncu Hallenberger sredniawy.
Dubelek przyzwoity i jesli nic szczegolnego sie nie wydarzy to powinien siasc..
 
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
Norwegia - Rosja 1 kurs: 1,72 BWIN ✅✅✅
TARJEI EMIL TARJEI EMIL ???? )))

Rosjan nie można lekceważyć, bo to przede wszytskim dobrzy strzelcy.
Uważam jednak, że brak Bergera powoduje ograniczenie możliwości &quot;zawalenia&quot; sztafety, a dla mnie takie postacie jak Emil, Boe czy Bjerdi jednak przesądzają na korzyść Skandynawów.
Szczególnie liczę na super bieg przy przyzwoitym, a przynajmniej nie katastrofalnym strzelaniu Norwegów.
Come on!!!
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Francja wygrana w sztafecie @ 4.30 Tobet​


~ Rosjanie na tych MŚ słaboooo, Makoveev i Ustyugov bez formy, najlepszego Shipulina &quot;sadzają na ławce&quot; chociaż dobrze, że zdobyl dla 1 medal. Rosjanki oprócz Zaitsevej nie istnieją, zdaje się, że forma przyszła o 2 miesiące wcześniej. Ruscy zajmują miejsca w granicach &quot;10&quot; i &quot;20&quot; ale to jednak nie jest to czego oczekiwali. Jednak w drużynie zawsze są groźni, rzadko kiedy wyjeżdżają bez medalu, jutro też powinni je zdobyć. Mają najbardziej stabilną i wydaje się pewną czwórkę ale chyba nie najlepszą. (10 % na wygraną).

~ Francuzi wydają się być bardzo mocni i według mnie zdobędą złoto. Bracia Fourcade na zmianę zdobywają medale, dobrze spisuje się Boeuf i mają jeszcze średniego, notabene mistrza olimpijskiego Jay. Zastąpi go jednak Beatrix co wcale nie znaczy, że będzie od niego gorszy. Świetnie Francuzi w Rupholding biegają i strzelają, według mnie, mają największe szanse na zwycięstwo. (50%).

~ Norwegowie. Według buka zdecydowani faworyci a ja się pytam dlaczego? Bo mają Svendsena, który ledwo uciułał indywidualnie 1 medal? Może Ole, który pudłuje na potęgę, albo rekonwalescent Boe? Zostaje jeszcze Brattsveen, który tak samo może zawalić jak Solemdal w mieszanej sztafecie. W stawce faworytów najgorzej strzelają, a biegają nie lepiej niż bracia F. W życiu nie dam na nich po tak niskim kursie, mogą oczywiście wygrać ale nie przekonują mnie na tych mistzostwach. (20%)

~ Niemcy zostają. Co tu dużo mówić, do tej pory straszny zawód. W biegu indywidualnym 3 było w top 11 ale co z tego skoro taki Birnbacher, nie wyprzedził nawet takiego Soukupa... Na pewno trzeba się z nimi liczyć, Greis się pokazał, ale nie dam na nich złamanego grosza, ze względu na nieobliczalność oraz z powodu występu czwartego Schemppa. Według mnie ten koleś jutro zawali i będą biegać ze 2 rundy. Mimo to, mogą być niebezpieczni (20%).

Czechy - Włochy 1 @ 1.45 Unibet


Czesi wystąpią w składzie Slesingr, Moravec, Soukup, Vitek. O dziwo nasi południowi sąsiedzi bardzo udanie występują w Rupholding. Medal mają, pozycję jak na ich możliwości też dobre, no i forma. Widać, że trafili nie tylko jeden ale całą 3. We Włoszech sam Hofer nie da rady, Windish coś tam biega ale sądze, że to będzie sporo za mało. Czesi tak na top 6 mogą atakować.

PEFFKA DNIA!!! USA - KANADA 1 @ 1.65 Unibet !​


Ależ pomyłka buków, jak nic trzeba grać za grubo! Bailey, Hakkinen, Burke, Nordgren (porażka Courrier chyba lepszy) kontra Smith, Leguellec, Perras, Bedard.

Już samo rozstawienie drużyn sporo mówi. 12 Pozycja Usa, 20 Kanady. Zawodnicy z Kanady oprócz Leguelleca to same ogórki ( no może nie takie jak kwak), ale jednak, ich miejsca to okolice 6 i 7 dziesiątki. Amerykanie na tych mistrzostwach nie zaskakują pozytywnie, ale mają bardziej doświadczoną i lepszą drużynę. Nie widziałem w życiu Nordgrena, ale może nie zawali dużo bardziej niż Bedard.

Sprint: Burke (10), Bailey (20), Hakinen (91) ????, Courrier nieistotne, Leguellec (14), Smith (45), Perras (50), Bedard (55)

Bieg na dochodzenie: Bailey (20), Burke (28), Leguellec (26), Smith (43), Bedard (52), Perras (54).

Indywidualny: Hakinnen (31), Bailey (38), Nordgren (81), Burke (56), Perras (45), Smith (61), Bedard (69), Leguellec (71)

Mieszana: Usa (12), Kanada (18).

Kanada to jeszcze uczy się biathlonu, Amerykanie jak Hakinen, Burke, Bailey już wiele sezonów biegają i jak widać są postępy. Jak dla mnie 1.65 kurs nieadekwatny do typu, pobieram go z miłą chęcią.

Słowenia - Szwajcaria 1 @ 1.40 Unibet


Soltysiao już opisał i zgadzam się z nim, Bauer + Maric + Fak &gt; HALLENBARTER + Weger + Joller. Zdecydowanie na nakręconych Słoweńców.



Jeszcze dam sztafety, może się komuś przydadzą:

1 RUSSIA RUS
1-1 SHIPULIN Anton
1-2 MAKOVEEV Andrei
1-3 GARANICHEV Evgeniy
1-4 MALYSHKO Dmitry

2 FRANCE FRA
2-1 BEATRIX Jean Guillaume
2-2 FOURCADE Simon
2-3 BOEUF Alexis
2-4 FOURCADE Martin

3 GERMANY GER
3-1 SCHEMPP Simon
3-2 BIRNBACHER Andreas
3-3 GREIS Michael
3-4 PEIFFER Arnd

4 SWEDEN SWE
4-1 ARMGREN Ted
4-2 FERRY Björn
4-3 BERGMAN Carl Johan
4-4 LINDSTRÖM Fredrik

5 NORWAY NOR
5-1 BJOERNDALEN Ole Einar
5-2 BRATTSVEEN Rune
5-3 BOE Tarjei
5-4 SVENDSEN Emil Hegle

6 AUSTRIA AUT
6-1 EDER Simon
6-2 SUMANN Christoph
6-3 MESOTITSCH Daniel
6-4 LANDERTINGER Dominik

7 ITALY ITA
7-1 DE LORENZI Christian
7-2 WINDISCH Markus
7-3 WINDISCH Dominik
7-4 HOFER Lukas

8 BELARUS BLR
8-1 NOVIKOV Sergey
8-2 BABCHYN Aliaksandr
8-3 ALENISHKO Vladimir
8-4 ABRAMENKO Evgeny

9 SLOVENIA SLO
9-1 BAUER Klemen
9-2 MARIC Janez
9-3 RUPNIK Vasja
9-4 FAK Jakov

10 UKRAINE UKR
10-1 SEMENOV Serhiy
10-2 SEDNEV Serguei
10-3 PRYMA Artem
10-4 DERYZEMLYA Andriy

11 CZECH REPUBLIC CZE
11-1 SLESINGR Michal
11-2 VITEK Zdenek
11-3 SOUKUP Jaroslav
11-4 MORAVEC Ondrej

12 USA USA
12-1 BAILEY Lowell
12-2 HAKKINEN Jay
12-3 BURKE Tim
12-4 NORDGREN Leif

13 SWITZERLAND SUI
13-1 JOLLER Ivan
13-2 WEGER Benjamin
13-3 BÖCKLI Claudio
13-4 HALLENBARTER Simon

14 BULGARIA BUL
14-1 KLETCHEROV Michail
14-2 KENANOV Miroslav
14-3 ILIEV Vladimir
14-4 ANEV Krasimir

15 SLOVAKIA SVK
15-1 SIMOCKO Dusan
15-2 KAZAR Matej
15-3 OTCENAS Martin
15-4 HURAJT Pavol

16 JAPAN JPN
16-1 NAGAI Junji
16-2 INOMATA Kazuya
16-3 ISA Hidenori
16-4 TSUNODA Ryo

17 ESTONIA EST
17-1 KOIV Kauri
17-2 TOBRELUTS Indrek
17-3 LESSING Roland
17-4 STEPTSENKO Danil

18 POLAND POL
18-1 PLYWACZYK Krzysztof
18-2 SIKORA Tomasz
18-3 KWAK Adam
18-4 SZCZUREK Lukasz

19 LATVIA LAT
19-1 PIKSONS Edgars
19-2 RASTORGUJEVS Andrejs
19-3 KOLESNIKOVS Arturs
19-4 PUZULIS Rolands

20 CANADA CAN
20-1 BEDARD Marc - Andre
20-2 LEGUELLEC Jean Philippe
20-3 PERRAS Scott
20-4 SMITH Nathan

21 LITHUANIA LTU
21-1 KAUKENAS Tomas
21-2 DOMBROVSKI Karol
21-3 ZLATKAUSKAS Karolis
21-4 LAVRINOVIC Aleksandr

22 GREAT BRITAIN GBR
22-1 JACKSON Lee-Steve
22-2 BEYER Pete
22-3 LAPONDER Marcel
22-4 WOOLLEY Ben

23 FINLAND FIN
23-1 KAUPPINEN Jarkko
23-2 ANTILA Timo
23-3 TOIVANEN Ahti
23-4 SIMOLA Ville

24 KAZAKHSTAN KAZ
24-1 CHERVYHKOV Alexsandr
24-2 SAVITSKIY Yan
24-3 NAUMIK Sergey
24-4 TRIFONOV Alexandr

25 SERBIA SRB
25-1 PETROVIC Milanko
25-2 RASTIC Damir
25-3 HODZIC Edin
25-4 HRKALOVIC Emir

26 CHINA CHN
26-1 CHEN Haibin
26-2 LI Zhonghai
26-3 REN Long
26-4 ZHANG Chengye

27 KOREA KOR
27-1 JUN Je-Uk
27-2 LEE In-Bok
27-3 KIM Yonggyu
27-4 KIM Jongmin

28 BELGIUM BEL
28-1 LANGER Thorsten
28-2 LANGER Pascal
28-3 LANGER Thierry
28-4 NAVEAU Vincent
29 CROATIA CRO
29-1 VEVEREC Jurica
29-2 CRNKOVIC Tomislav
29-3 TADEJEVIC Zvonimir
29-4 BUTKOVIC Dino
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Norwegia faworytem chyba tylko z nazwisk.Biegowo może i są nieźli ale na strzelnicy na tych MŚ z pewnością poniżej oczekiwań.Svendsen poniżej oczekiwań ale karnej nie powinien zaliczyć,Boe zarówno jak i Bjoerndalen na strzelnicy w ogóle fatalnie i karna runda w ich wykonaniu bardzo możliwa a Bratsveen to w ogóle zagadka dla mnie.Rosjanie według mnie nie namieszają i zajmą 4-5 miejsce.Makoveev w ogóle bez formy,Garanichev też poniżej oczekiwań,jedynie Shipulin trzyma poziom i Malyshko robi swoje,ale to za mało.Niemcy mogą być bardzo groźni biegowo bardzo dobrze a i na strzelnicy ostatni nieźle.Zarówno Peiffer jak i Birnbacher indywidualnie narazie poniżej oczekiwań,ale w sztafecie mogą to sobie odbić.Greis ostatnio się przebudził biegowo lepiej a i na strzelnicy może mieć 10/10.Zgadką jest Schempp,jeśli nie zawali zbyt mocno Niemcy mają spore szanse na złoto.Francja może namieszać ale Boeuf i Beatrix według mnie nieco zawiodą ;)

Niemcy 5,00 Bwin ⛔
Niemcy top 3 1,85 Bwin ✅
Rosja-Niemcy 2 2,00 Bwin ✅
Rosja-Francja 2 1,75 Bwin ✅
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
USA - Kanada 1 @ 1,65 Unibet ✅ 10-13
Zagrane dzisiaj rano, teraz kurs minimalnie poleciał na 1,60 ale i tak warto. Wyniku w Ruhpoliding także przemawiają za USA. Kanada to Leguellec i 3 noł nejmów. Na strzelnicy lepiej wypada Kanada ale biegowo wszyscy oprócz Leguellec będą bardzo dużo tracili. Amerykanie jadą w składzie Bailey, Hakkinen, Burke, Nordgren. Jeśli ten ostatni nie spieprzy to Amerykańce mogą być wysoko. Na strzelnicy mają ok 80% więc przy dobieraniu nie powinni biegać karnych rund. Biegowo Burke i Bailey zrobią ogromną przewagę. Tak sobie myślę że po pierwszych 3 zmianach, Ameryka powinna mieć przynajmniej 1,5 minuty przewagi. Także typ wydaje się być dobry także warto pobrać.
Moim faworytem sztafety mężczyzn są Niemcy także liczę jutro na wygraną, naszych zachodnich sąsiadów. Wysoko widzę Szwedów a także dobrze spisujących się na tych MŚ Czechów. Dużych szans nie daję Norwegom myślę że będą wielkim rozczarowaniem. Francuzi co tu dużo o nich mówić. Jeśli będzie strzelanie ok i Fourcady będą dobrze strzelały , bo o bieg się nie martwię to powinni być wysoko. Rosja mocny skład ale ten Małyszko na ostatniej zmianie mi się nie podoba. Liczę na jakąś niespodziankę oprócz Czechów, może Ukraina i Słowenia? kto wie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom