>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn - Szwecja 2011

Status
Zamknięty.
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Zauważyłem, że tobet dodał do swojej oferty kilka ciekawych zdarzeń. Moją uwagę zwrócił szczególnie zakład:

Tournament Specials (Best attack (Preliminary round))
.

Ano właśnie... Czyli typujemy ekipę, która w I rundzie rzuci swoim rywalom najwięcej bramek. Tak więc bierzemy pod uwagę tylko pierwszych 5 spotkań ekip biorących udział w MŚ. I powiem szczerze że w oczy rzucił mi się kurs na Duńczyków jak i Islandczyków. Obie drużyny lubią sobie porzucac a okazję do tego mają idealną bo rywale powiedziałbym egzotyczni. Zarówno zawodnicy z kraju Hamleta jak i wyspy gejzerów powinni dac popis strzelecki zwłaszcza w spotkaniach z takimi przeciwnikami jak chociażby: Algieria i Australia (to w przypadku Dunów) czy Brazylia i Japonia (Islandia). W dodatku pozostali rywale tych ekip także preferują raczej wymianę ciosów, że wspomnę Rumunów czy Serbów w grupie C oraz Węgrów i Austriaków w grupie B. Nie wiem jeszcze czy zainwestuję w te opcje swoje fundusze jednak jest to opcja do przeanalizowania bo oba typy to jak dla mnie value biorąc pod uwagę ich styl gry prezentowany na ostatnich turniejach mistrzowskich. Mnie obie te opcje się bardzo podobają i zawierają spore szanse powodzenia.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Chile... Przynam ze pilka reczna interesuje sie bardzo, sam gram w jednym z klubow ligowych ale nigdy nie widzialej tej reprezentacji w akcji... Szwedzi ostatnimi czasy stali sie naprawde silni i mierza w pierwsza trojke, co jest moim zdaniem duzo bardziej prawdopodobne niz pierwsza trojka Polakow... Zalezy jak Szwedzi podejda do mecz z Chilijczykami. Jezeli zagraja na maxa to nawet 23 punktowy handi dla Chile nic nie pomoze. Ale jak zagraja tak zeby tylko wygrac to sadze ze Chile pokryja ten handicap.
Jedno mi sie wydaje pewne, Chilijczycy nie rzuca wiecej niz 20 bramek...
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
A ja mam pytanie, co sądzicie Panowie o poniżej 61,5 goli w meczu Szwecji? Mi osobiście wydaje się to bardzo prawdopodobne, Chile dużo nie rzuci, a i Szwecja nie sądzę, by gryzła parkiet;)
 
cala 37

cala

Użytkownik
Chile powinno rzucic w granicach 15 bramek.Te rejony nigdy nie byly mocne w pilke i z tego wziąl sie taki a nie inny handicap.Wedlug mnie wcale nie zawyzony.Szukalem wczoraj jakiegokolwiek odnosnika by porownac oba zespoly i po kilku chwilach rzucil mi sie mecz Szwedow z Kubanczykami wygrany przez Szwedow o ile dobrze pamietam 27 bramkami (41-14).To wlasnie po meczu z Kubanczykami Chile zapewnilo sobie awans na MŚ wygrywajac 33-31.Dzis Szwedzi graja na wlasnych parkietach co z pewnoscia jeszcze bardziej ich zmobilizuje do efektownej gry a ci co mysla ze Szwedzi musza zagrac na 100% zeby pokryc handi sa w bledzie.Biore -23,5 z pocalowaniem reki
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Myślę, że Szwedzi spokojnie, bez żadnego wyjątkowego wysiłku, rzucą ok. 40-42 bramek, może nawet kilka więcej. Sprawa handi rozbija się więc o zdobycz po drugiej stronie, o której... nic nie wiemy ????
Analizując wyniki starć Norwegii z innymi zespołami z Ameryki Południowej, wewnętrzne potyczki drużyn amerykańskich, czy ogólne predyspozycje strzeleckie i obronne Norwegii, uważam, że handi ~25 jest odpowiednio dobrany. To, czy on zostanie pokryty, czy nie, zależy tylko i wyłącznie od przebiegu meczu.
Jeśli ktoś jest w stanie przewidzieć, jak potoczy się pierwszy mecz mistrzostw, w którym wystąpi kompletnie nieznana drużyna, to gratuluję zdolności magicznych. Tymczasem gram +23,5 i dziękuję za przeczytanie tego asekuracyjnego, kompletnie nic nie wnoszącego komentarza ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Widze że opinie na temat handi w meczu Szwecji i Chile są różne, i tak naprawdę to ciężko wyczuć w którą stronę to pójdzie. Ja poszedłem troche na kompromis i zagrałem
Chile +11,5 do przerwy
Licze na to że Szwedzi w pierwszej połowie nie zdążą się jeszcze rozpędzić na tyle aby pokryć handi. Spodziewam się też że drugą połowę wygrają większą ilością goli niż pierwszą. Pewniejsze dla mnie +11,5HT niż +23,5 na cały mecz.
 
S 0

sew

Użytkownik
Andrzej, spójrz na kursy.
+11.5 HT @2.1
+23.5 FT @1.72
Czyli teoretycznie buki zakładają inny scenariusz.
Nie wiem jak do tego podejść. Mam tylko przed oczyma sytuację sprzed tygodnia, kiedy ruszał Puchar Azji ???? Katar mistrze i tak dalej, rozwalą Uzbeków i pokryją handi -1.5, pewnie... Oczywiście w tym przypadku dysproporcja między obiema ekipami jest dużo większa, ale jak dla mnie te 23 bramki zapasu to naprawdę dużo. Kwestia czy Szwedom będzie się chciało.
Na moje potraktują ten mecz jak trening - co wpadnie, to wpadnie. Bez spinki. I chyba wybiorę handicap dodatni na Chile... Ale jak to się skończy, to naprawdę ciężko przewidzieć.
 
sirchrobry 0

sirchrobry

Użytkownik
A ja się panowie pobawie w jasnowidza i typuje wynik: 37:21
Myślę ze mniej więcej własnie w tej punktacji ostatecznie będzie oscylować wynik.
Jak będą grali z głową czyli szybkie prowadzenie i spokojna gra do końca meczu to nie widze powodu dlaczego handi ponad 22,5 ma nie wejsc. Przeciez reprezentacja Chile z tego co się orientuje nie składa się z pachołków.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Sew, buki mają swoje scenariusze(mające na celu ograbić nas z kasy) a ja ma swoją teorie na ten mecz. A jak to wyjdzie to niewiem. Puściłem to za niewielką stawkę, tak żeby było trochę emocji ???? podczas oglądania. Jestem bardzo ciekawy co ci Chilijczycy prezentują.
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Witam,
Centrebet wystawił kursy na:
Player Goals U/O 4.5 - (A) DODER, Dalibor (Sweden)

Under 4.5 Goals 2.00
Over 4.5 Goals 1.72 oraz na
Player Goals U/O 6.5 - (A) EKBERG, Niclas (Sweden)

Under 6.5 Goals 2.20
Over 6.5 Goals 1.60
jeżeli ktos mi podpowie co postawić, będę wdzięczny.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Od kilku ładnych godzin zastanawiam się nad betem na spotkanie Chile ze Szwecją. Niestety, nic nie wydumałem. Zastanawiałem się nad wieloma betami od Chile +23.5 poprzez zakłady na kary, karne czy też under/over. Ostatecznie postanawiam to spotkanie odpuscić. Generalnie co do handi +/- 24 oceniam szanse 55:45 na korzyść typu na Chile +24.5.
Póki co ode mnie jeszcze jedna długoterminówka:
Najwięcej Bramek w I Fazie Grupowej - Islandia @ 4.5 Tobet
Przede wszystkim Islandia to dla mnie bardzo efektownie grający zespół, prawdopodobnie najbardziej ze wszystkich ekip, które partycypują w szwedzkim turnieju. Faworytem do zdobycia największej liczby bramek wśród buków jest Chorwacja. Absolutnie się z tym nie zgadzam. Chorwatów czeka mecz z Dunami, a to z reguły są spotkania, w których rzadko kiedy pada więcej niż 50 bramek. I jednych i drugich czeka spotkanie z Australią i tu jest kłopot, bo ta ekipa z reguły traci bardzo wiele bramek. Jednak myślę, że Islandia swoją równą strzelecką formą (myślę, że nawet więcej niż 35 bramek w meczu) jest w stanie ten limit przeskoczyć. Myślę, że kurs nie jest adekwatny do ryzyka i w tym przypadku value jest ogromne. Polecam osobom, które chcą sobie w ciekawy sposób obserwować mistrzostwa oraz tym, którzy lubią ryzyko!
H2H Tournament: Hiszpania - Polska @ 2.40 Tobet
Moim zdaniem są to bardzo zbliżone potencjałem ekipy, ale należy pamiętać, że to my mamy znacznie latwiejszą drogę do półfinałów niżeli ekipa z Półwyspu Iberyjskiego. Tak jak już nieraz pisałem - Polaków czekają starcia z Szwecją, Chorwacją i Danią. Myślę, że 4 punkty w tych starciach są w zasięgu Polaków i to zdecydowanie! Natomiast Hiszpanom przyjdzie się zmierzyć z Niemcami, Francją, Islandią czy Węgrami oraz potrafiącymi namieszać Norwegami i być może z Austrią. A na dokładkę bardzo mocne ekipy z Afryki w osobach Egiptu i Tunezji.
Potencjału tych ekip nie mam zamiaru porównywać, to Hiszpania będzie miała znacznie mocniejszych przeciwników i osobiście się nie zdziwię jeśli w Grupie Głównej zajmą miejsce poza pierwszą czwórką. Polacy natomiast jeżeli wyjdą z grupy z co najmniej trzema punktami, w mojej ocenie awansują do Wielkiej Czwórki.

Obyśmy mieli okazję fotografować Polaków z medalami po turnieju w Szwecji, bo...
Dla takich chwil warto żyć!
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy na najbliższe mecze


Dzisiaj przed nami tylko jeden mecz. Szwecja zagra z Chile. Handicapy wysokie, ale Szwedzi mogą wygrać 25 bramkami. Tutaj nie potrzebna jest żadna szczególna motywacja do tego, ale wiadomo, że mecz może różnie się potoczyć. Szwecja w poważniejszych meczach niedawno miała duże problemy z Czarnogórą u siebie albo nie wygrała przekonująco z Izraelem na wyjeździe.

W dziale konkursy dzisiaj o godz. 20:14 kończą się zapisy do rywalizacji polegającej na typowania wyników MŚ w piłce ręcznej Szwecja 2011. Wszyscy chętni muszą zapisać w poniższym temacie przed rozpoczęciem pierwszego meczu mistrzostw, czyli dzisiaj przed 20:15.

 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Hiszpania - Bahrajn
Typ: Hiszpania -20,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

Kolejne bardzo interesujące spotkanie w ramach mistrzostw świata w piłce ręcznej rozgrywanych w Szwecji w którym to zmierzą się reprezentacje Hiszpanii z Bahrajnem. Hiszpanie w ostatnim czasie a dokładnie w minionym roku zaliczyli 2 oficjalne spotkanie w ramach eliminacji do mistrzostw europy w których to pokonali dość pewnie pokonali reprezentację Litwy 33-17 a następnie Rumunie 20-35. Ekipa Bahrajnu to aktualny wice mistrz Azji który przegrał w minionym roku finałowe spotkanie rozegrane w Bejrucie 32:25 z reprezentacją Korei Południowej. Jest to pierwsze takie osiągnięcie podopiecznych Badera Mirza gdyż nigdy wcześniej reprezentacja tego kraju nie dotarła do finału mistrzostw Azji w piłce ręcznej. Hiszpanie natomiast 3x zdobyli 3 miejsce na igrzyskach olimpijskich (1996, 2000, 2008) w 2005 zdobyli mistrzostwo świata 3x byli wice mistrzami Europy (1996, 1998, 2006) i 1x zdobyli 3 miejsce na mistrzostwach Europy w 2000. Reasumując to wszystko myślę, że występ na tych mistrzostwach świata dla reprezentacji Bahrajnu posłuży do zebrania doświadczenia lecz w takich pojedynkach jak ten z Hiszpanią można tylko spekulować jak duży rozmiar wygranej będzie maił tu miejsce a według mnie przekroczy on pułap 20 bramek który oferowany jest w WilliamHill.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Szwecja - Top 4 2,50 - Millenium
Jak dla mnie spore value. Taki kurs na dobrych gospodarzy to na prawdę prezent od Millenium i polecam z niego skorzystać póki czas.
Historia MŚ ręcznych jasno wskazuje, że gospodarze są przynajmniej w top 4. A do tego Szwecja to dobry zespół z Europy. Tak szczerze to głównymi rywalami będą Chorwaci i Francuzi. Niemcy są podobno wypaleni, Polska myślę, że już nie powtórzy takiego sukcesu co 2 lata temu czy 4. Dania? jak i Hiszpania są spokojnie do pyknięcia przez Szwedów. Na razie trudno ocenić formę wszystkich zespołów, ale takie mecze z Chile czy Australią nie ma co brać w ogóle pod uwagę, liczy się tylko Europa.
Jak sami widzicie poniżej, gospodarz w ostatniej dekadzie daleko zachodził.
MŚ 2009 Chorwacja - Chorwacja 2 miejsce
MŚ 2007 Niemcy - Niemcy 1 miejsce
MŚ 2005 Tunezja - Tunezja 4 miejsce
MŚ 2001 Francja - Francja 1 miejsce
Kurs wysoki, warto skorzystać.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
W dniu jutrzejszym aż 11 spotkań rozegranych zostanie na Turnieju w Szwecji. Wiele ekip właśnie jutro zweryfikuje po części swoje plany co do turnieju. Obyśmy my po tym jutrzejszym dniu mogli powiedzieć: Mamy zespół na medal!
Nie jest to jednak forum do wylewania żali ani do pisania o swoich marzeniach i innych takich. Jesteśmy na forum bukmacherskim i na tym aspekcie się skupmy. 11 meczów to niezliczona ilość zakładów jakie na te spotkania można postawić. Z kilkuset zdarzeń dostępnych w ofertach postanowiłem jak na razie wybrać 3.
vs

Islandia - Węgry
Typ: Over 56.5 @ 1.85 Bet365 ✅ 58 [32:26]
Over 59.5 @ 2.82 Bet365 ⛔ Jak widać nieco wyżej, to właśnie zespół z Wyspy Gejzerów stawiam jako przykład zespołu grającego handball ofensywny. I tak rzeczywiście jest. Niestety, ale żaden z kilku bramkarzy grających w zespole Islandii nie gwarantuje nader wysokiego poziomu. Dużo mówi się o dobrej obronie Islandczyków, ale ja bym tak tej obrony pod niebiosa nie wychwalał, bo jest to na pewno jeden ze słabszych elementów gry brązowych medalistów Euro 2010.
Węgrzy natomiast to również dość ofensywna drużyna, ale tu na pewno ważną rolę w przeciwieństwie do Stefanssona i spółki odgrywa bramkarz. Nieważne czy jest to Nandor Fazekas czy Peter Tatai - obaj bronią na dość wysokim poziomie. Jednak Islandia to jak dla mnie zespół, którego proporcje gry ofensywnej względem obrony są naprawdę zdecydowanie na korzyść ataku. Islandia w ostatnich sparingach przejawiała nieco większą zdolność gry obronnej, ale nie wiem czy jest to tendencja stała - zakładam, że nie. Po drugiej stronie staną Węgrzy, którzy dobrą grą w Gdyni pokazali, że mogą powtórzyć 6te miejsce z Chorwacji.
Dużo kontrataków, szybkie tempo meczu i mimo wszystko nieco gorsza niż to ma miejsce zazwyczaj obrona to moim zdaniem recepta na Highscoring Game ???? Generalnie to polecam jeszcze jak najbardziej over 54.5 w spotkaniu Rumunów z Chorwacją, a także Egipt z handicapem 8.5 lub 9.
Co do meczu naszej kadry, jedynie nasza wygrana przychodzi mi na myśl, a różnice i liczba bramek to już zagadka.
Oprócz tego, Austria bez problemu winna się uporać z Brazylią.
Reszta spotkań jutro w godzinach wczesno popołudniowych.​
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
W dniu jutrzejszym aż 11 spotkań rozegranych zostanie na Turnieju w Szwecji. Wiele ekip właśnie jutro zweryfikuje po części swoje plany co do turnieju. Obyśmy my po tym jutrzejszym dniu mogli powiedzieć: Mamy zespół na medal!
Nie jest to jednak forum do wylewania żali ani do pisania o swoich marzeniach i innych takich. Jesteśmy na forum bukmacherskim i na tym aspekcie się skupmy. 11 meczów to niezliczona ilość zakładów jakie na te spotkania można postawić. Z kilkuset zdarzeń dostępnych w ofertach postanowiłem jak na razie wybrać 3.
vs

Islandia - Węgry
Typ: Over 56.5 @ 1.85 Bet365
Over 59.5 @ 2.82 Bet365 Jak widać nieco wyżej, to właśnie zespół z Wyspy Gejzerów stawiam jako przykład zespołu grającego handball ofensywny. I tak rzeczywiście jest. Niestety, ale żaden z kilku bramkarzy grających w zespole Islandii nie gwarantuje nader wysokiego poziomu. Dużo mówi się o dobrej obronie Islandczyków, ale ja bym tak tej obrony pod niebiosa nie wychwalał, bo jest to na pewno jeden ze słabszych elementów gry brązowych medalistów Euro 2010.
Węgrzy natomiast to również dość ofensywna drużyna, ale tu na pewno ważną rolę w przeciwieństwie do Stefanssona i spółki odgrywa bramkarz. Nieważne czy jest to Nandor Fazekas czy Peter Tatai - obaj bronią na dość wysokim poziomie. Jednak Islandia to jak dla mnie zespół, którego proporcje gry ofensywnej względem obrony są naprawdę zdecydowanie na korzyść ataku. Islandia w ostatnich sparingach przejawiała nieco większą zdolność gry obronnej, ale nie wiem czy jest to tendencja stała - zakładam, że nie. Po drugiej stronie staną Węgrzy, którzy dobrą grą w Gdyni pokazali, że mogą powtórzyć 6te miejsce z Chorwacji.
Dużo kontrataków, szybkie tempo meczu i mimo wszystko nieco gorsza niż to ma miejsce zazwyczaj obrona to moim zdaniem recepta na Highscoring Game ???? Generalnie to polecam jeszcze jak najbardziej over 54.5 w spotkaniu Rumunów z Chorwacją, a także Egipt z handicapem 8.5 lub 9.
Co do meczu naszej kadry, jedynie nasza wygrana przychodzi mi na myśl, a różnice i liczba bramek to już zagadka.
Oprócz tego, Austria bez problemu winna się uporać z Brazylią.
Reszta spotkań jutro w godzinach wczesno popołudniowych.​
Ze wszytkim się zgadzam, tylko z jednym co napisales nie tj. że zaden z bramkarzy Islandii nie gwarantuje wysokiego poziomu, tez tak sądziłem do momentu kiedy obejrzałem 2 towarzyskie mecze z Niemcami. Goalkeeper Islandii Björgvin Páll Gustavsson jest wg mnie w bardzo dobrej formie na poziomie najlepszych bramkarzy w Europie. Ale jak to będzie z jego grą na MŚ zbaczymy mecz Islandia vs Węgry dzisiaj o 17:00! ;)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Mnie dzisiaj rzuciło się coś takiego w oczy mianowicie:
Dania-Australia
handicap +30,5 Australia
betsafe
1,75
Mało prawdopodobne jest by w 1 meczu Duńczycy zaczęli z wysokiego C w postaci pogromu Australii. OK Australia zupełne ogórki, wczoraj tak samo gigantyczny handicap był na mecz Szwedów z Chile (-22,5) a skończyło się skromnym handi w postaci -10 dla Szwedów.
Zupełnie nie wiem jak gra Australia, lecz akcje rozgrywa się długo (jeżeli ktoś dobrze broni) nawet ponad 1 minutę, w przypadku gry pasywnej i wznowieniu przez gości z Antypodów to nie spodziewam się huraganowego ataku i szybkiej straty lecz rozegrania tego, co oznacza upływające minuty.
Ja sam to gram + Niemcy -6,5 z Egiptem
GL
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom