>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy 2017, kobiet (Azerbejdżan, Gruzja)

Status
Zamknięty.
pinio1111 81,7K

pinio1111

Użytkownik
W STS wystawili 3,47 na Polki w barażu!!! Po tym co dzisiaj zagrały Turczynki w meczu o wszystko to jakieś nieporozumienie. To była jakaś patologia, masa błędów i beznadziejna skuteczność w ataku. Tylko cudem uniknęły piątego seta, bo ze stanu 19:12 zrobiło się 22:23 dla Ukrainek. Tak słabo grającego zespołu z Turcji nie widziałem już dawno. Są jak najbardziej do ogrania przez naszą drużynę, a kursy rzędu 1,27 na Turcję to jakieś nieporozumienie. Ja pobieram już teraz bo z pewnością poleci w dół. Ogólnie turniej na słabym poziomie. Dzisiejszy mecz Bułgarek z Rosjankami był bardzo dziwny i na niezbyt wysokim poziomie. Ciężko się go oglądało. Bułgarki wyczyniały cuda żeby tego nie wygrać i się to im udało. Uświadcza mnie to w przekonaniu, że Azerki jak najbardziej mogą wygrać ten turniej. Jedynym zespołem który może im zagrozić jest Serbia i przewiduję taki właśnie finał.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
fortuna daje prezent i kurs 3,55 na Polki
utalentowanych dziewczyn w naszym zespole nie brakuje
Tyle tylko, że Turczynki mają lepszy skład, ale ich największym atutem jest trener Giovanni Guidetti. Radzę zapoznać się z jego trofeami, bo to drugiej stronie leszcz na leszczami, czyli Nawrocki, który bierze czas tylko po to, by powiedzieć dziewczynom &quot;nie dajcie się zablokować&quot; lub je po prostu op.....ć. Z takim gościem nie ma co liczyć na wyniki.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Zgadzam sie z kolegą wyżej. Sam na live pisałem ze bede grał grubo Polki 3-0 lecz nie spodziewałem się takiego kursu! Co prawda złapałem kurs 3.04 ale załadowałem go za 3k bo jest to dla mnie mega kurs i jeden z takich pomyłek ze trzeba w niego załadować grubo.
Turcja to nazwiska i tylko nazwiska, tym kierowali sie bukmacherzy przy wystawianiu kursu 1.20 na mecz z Ukrainkami i tam kurs tez był błędnie wystawiony bo Ukrainki miały zaczepki na równy mecz a nawet szanse go wygrać.
Polki to już nie ten poziom co zespół zza sąsiedniej granicy, mamy Kąkolewska, Smarzek, Efimienko te 3 dziewczyny zarówno w ataku jak i na bloku mogą wygrać ten mecz a utalentowanych dziewczyn w naszym zespole nie brakuje, co najważniejsze patrząc na mecz w tym turnieju nasze są lepiej zgranym zespołem.
U Ukrainek zabrakło jednej wysokiej zawodniczki aby podjęły walke o mecz, nawet przy tylu masakrycznych błędach - byłyby w stanie walczyć.
Będzie miazga, dość łatwy mecz dla naszych, gdybym miał strzelać wyniku: 3-0 max 3-1
Pamiętajcie pewniaków nie ma, sa pomyłki bukmacherów i taką wdze.
No to jutro będziesz biedniejszy o te 3k. Turczynki może nie grają nic wielkiego, ale u nas poza Smarzek, Kąkolewską, Wolosz i libero reszta to dno, które nie reprezentuje poziomu reprezentacyjnego. Poza tym to mecz o stawkę, nie widzę tego żeby Guidetti odpadł w barażu mając w składzie tak doświadczone i utytułowane siatkarki. Nie ma szans, nie mamy argumentów żeby to wygrać. Nie rozumiem tego Nawrockiego, Smarzek powinna grać na przyjęciu, a ataku Bociek. Ze Smarzek na przyjęciu całkiem inaczej wyglądała nasza gra w WGP. Już lepiej myśl jak odrobić te 3k.
 
pinio1111 81,7K

pinio1111

Użytkownik
Tyle tylko, że Turczynki mają lepszy skład, ale ich największym atutem jest trener Giovanni Guidetti. Radzę zapoznać się z jego trofeami, bo to drugiej stronie leszcz na leszczami, czyli Nawrocki, który bierze czas tylko po to, by powiedzieć dziewczynom &quot;nie dajcie się zablokować&quot; lub je po prostu op.....ć. Z takim gościem nie ma co liczyć na wyniki.
Owszem Guidetti to znakomity fachowiec, ale to nie on wychodzi na boisko. Radzę śledzić ten turniej i grę poszczególnych zespołów. W Turcji są już tylko nazwiska, te dziewczyny nie odgrywają w swoich zespołach klubowych takiej roli jak dawniej. Niestety bogate tureckie kluby ściągają gwiazdy do swoich zespołów, a ich rodzime siatkarki często są już tylko zmienniczkami. Wczoraj grając o pozostanie w turnieju, grały jakby to był mecz towarzyski i niewiele brakowało, żeby Ukrainki doprowadziły do tie breaka. Nie twierdzę, że Polki to łatwo wygrają, ale kurs na poziomie 3,55 na nasz zespół to zdecydowana przesada i warto spróbować to zagrać. Takie jest moje zdanie po kilku dniach śledzenia tego turnieju.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kurs na Czeszki już spadł mega dużo ... Ale czy Czeszki są aż tak dużo lepsze ? Nie powiedział bym... Do rzeczy.
Białoruś - Czechy powyżej 175,5 1,51 3:2
Holandia (-17,5) - Chorwacja 2 1,58 3:0
Faktycznie dla mnie także Czeszki zaprezentowały się dużo lepiej w tych 3 meczach ale żeby kurs był już 1,45? Seta Białorusinki powinny zdobyć dlatego idę w over dla mnie pewniejszy.
Holandia murowany faworyt do ćwierćfinału ale nie zdziwił bym się gdyby Chorwatki wygrały seta dlatego idę w stronę handi na Chorwatki. Nawet przy 0:3 handi może spokojnie wejść.
Kursy z eFortuna
 
pinio1111 81,7K

pinio1111

Użytkownik
Holandia murowany faworyt do ćwierćfinału ale nie zdziwił bym się gdyby Chorwatki wygrały seta dlatego idę w stronę handi na Chorwatki. Nawet przy 0:3 handi może spokojnie wejść.
Kursy z eFortuna
Już wcześniej podałem typ na handi +14,5 dla Chorwatek i jestem tego pewien, ale chyba jeszcze pewniejszy jest typ na seta dla nich po kursie 2,31 w Fortunie. Nie zdziwią mnie dwa wygrane sety przez Chorwatki, bądź cały mecz. Strasznie są tutaj niedoceniane podopieczne Aksentijevicia, a wcale źle nie grają. Barun i Fabris to niesamowite zawodniczki i one we dwie mogą rozstrzygnąć ten mecz na korzyść Chorwacji, tym bardziej, że Holenderki w bloku tutaj nie brylują, a dzisiaj siła ataku będzie okrutna. Oczywiście Pomarańczowe są bardziej poukładanym zespołem, ale to siatkówka kobieca, więc kurs na poziomie 10 na Chorwatki to zdecydowana przesada. Holenderki oddały seta Belgii i Czeszką, przegrały 0:3 z Chorwatkami. Uważam, że w tym składzie personalnym, Chorwacja to mocniejsza drużyna od Czeszek i set to jest minimum jakie dzisiaj ugrają. Śledzę te mistrzostwa dokładnie i naprawdę polecam grać w stronę Chorwatek bo ich gra jest coraz lepsza i myślę,że dzisiaj to udowodnią.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Guidetti to znakomity fachowiec, ale to nie on wychodzi na boisko
Ten sam skład, różni trenerzy i różne wyniki. Moim zdaniem nie ma co grać na Polki. Obserwuję turniej i tak naprawdę to tylko Witkowska gra na światowym poziomie, a reszta dziewczyn b. przeciętnie. Ale to libero.
 
pinio1111 81,7K

pinio1111

Użytkownik
Obserwuję turniej i tak naprawdę to tylko Witkowska gra na światowym poziomie, a reszta dziewczyn b. przeciętnie. Ale to libero.
Czyli uważasz, że Malwina która jest na pierwszym miejscu wśród punktujących zawodniczek, gra przeciętnie? Ona z roku na rok robi postępy, a ten rok jak widać jest dla niej przełomem i w końcu mamy kogoś kto może jak najbardziej zastąpić Małgosię Glinkę. Kto zatem, twoim zdaniem, gra tej chwili na światowym poziomie w reprezentacji Turcji? Ogólnie turniej stoi na niskim poziomie i jest bardzo wyrównany, więc wygrana Polek jest jak najbardziej prawdopodobna. Kurs na Turczynki, przy ich dyspozycji, jest najzwyczajniej śmieszny i nie wart ryzyka.
 
pinio1111 81,7K

pinio1111

Użytkownik
Oj bolało, bolało jak oglądałem nieporadność Chorwatek w barażu. To była jakaś masakra, zero przyjęcia, rozegranie na poziomie szkoły podstawowej i słaba skuteczność w ataku. Nie spodziewałem się tego, oj nie. Trochę kaski dzisiaj na nich utopiłem. To jest niestety kobieca siatkówka. Cóż trzeba powstać z kolan i ruszać dalej ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Polki grają dramat, Turczynki też, z tym wyjątkiem że one mogą odpalić ???? A Polki już pewnego poziomu nie przeskoczą, dla mnie najpewniejszy bet jutro to Turcja -1,5s ~~~@ 1,7
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Turcja Polska powyżej 83,5 1,71 1:3 Mimo wszystko brawa dla Polek, zagrały dobry mecz i nie poddały się przy 0:2 w setach. Z drugiej strony 2-giego seta powinny wziąźć 24:22 prowadziły i miały piłkę na seta. Przy odrobinie szczęścia mogły nawet wygrać to spotkanie.
Bułgaria - Niemcy Niemcy powyżej 82,5 1,72 2:3
Takie coś typuję na dziś. Szczerze to także nie wydaje mi się aby Polki ten mecz wygrały gdyż po prostu nie mamy zespołu ale dawać Turki po 1,30, które także są w słabej formie? Nie... Wierzę w to, że 1 seta Polki ugrają dlatego idę w taki overek Polek wystarczy 1 wygrany set przez Polki i w pozostałych setach niech krążą w ok 20-stki.
W drugim spotkaniu także przesadzili moim zdaniem z kursem na Bułgarki... Rozumiem, że są faworytkami ale 1,30? Bułgarki 3 mecze = 3 x po 5 setów w ciągu 4 dni lekkie zmęczenie pod koniec meczu może dojść, Niemki w sumie to nie jest drużyna do bicia skoro z Azerkami ugrały seta to z Bułgarkami mają większe szanse.
Kursy z eFortuna
 
pinio1111 81,7K

pinio1111

Użytkownik
Bułgaria - Niemcy
1set Niemcy -2.5pkt (3.65)

Dzisiaj pograłem coś takiego. Niemki i Bułgarki jak do tej pory wygrywały we wszystkich meczach sety otwarcia. Bułgarki są dla mnie zdecydowanymi faworytkami, ale potrafią grać momentami strasznie nieudacznie. To co zrobiły w meczu z Rosją to było mistrzostwo świata. Dwa razy miały ruskie na widelcu i wtedy robiły dziwne błędy i grały jakby miały związane ręce i nogi. Wszystkie ich mecze to pieciosetówki i to też może się odbić na tym zespole. Niemki natomiast mimo tego że przegrały dwa spotkania, pierwsze sety jednak wygrywały. Mimo iż uważałem i uważam, że ten zespół nic tu nie osiągnie, to jakiś potencjał na przyszłość w nich jest. Trochę mnie zaskoczyły wygranym setem z Azerki, tym bardziej że grałem tu under139,5pkt, ale mam nadzieję, że dzisiaj oddadzą mi to co zabrały poprzednio. Skoro potrafiły ograć Azerki do 19, to czemu nie miałyby wygrać z Bułgarkami trzema punktami. Kurs jest wart ryzyka i dlatego to dzisiaj zagrałem.
 
H 52

hadal

Użytkownik
Polska-Turcja over 179,5 Unibet 1.9
Obie druzyna maja straszne przestoje w grze wiec na 3-0 dla którejs ze stron sie nie zapowiada.Jedyne czego sie obawiam to za duzego przestoju i wyniku seta 25-12 bo na tych słabych mistrzostwach mieliśmy juz kilka takich perełek, z drugiej strony nawet przy takim babolu rownie prawdopodobna jest gra na przewagi.
Jedyne co jest pewne to ze Polki to najbrzydsza druzyna tych mistrzostw.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Holandia - Włochy
1 @1,70
Struktura gr Włoszek jest podobna do naszych Polek. Jedna bombardierka w ataku Egonu oraz dwie niskie lewoskrzydlowe Bosetti oraz Tirozzi mające spore problemy ze skończeniem ataku, słabiutki % w ataku. Nie wydaje mi się żeby sama Egonu wygrała z Holenderkami, gdzie Sloetjes ma jeszcze Buijs na lewym, a w zanadrzu jest jeszcze Plak. Włoszki w słabej grupie stracił seta z Białorusią i dwa z Chorwacją, którą Holenderki rozbił w barażu. Bez ognia na lewym skrzydle na tym etapie ME nie widzę szans dla Włoszek.
 
pinio1111 81,7K

pinio1111

Użytkownik
Zgadzam się w zupełności z Pablo_89. Włoszki mnie zupełnie nie przekonują swoją grą na tych mistrzostwach. Zespół jest strasznie nierówny, a młoda Egonu może nie wytrzymać presji dzisiejszego meczu. Poza tym jestem pewien, że trener Holenderek ustawi je znakomicie taktycznie, co zrobił już w barażu neutralizując Fabris i Barun, i Egonu nie będzie miała tyle okazji do ataku. Holenderki są zdecydowanie bardziej poukładanym zespołem i mają przewagę meczu w hali w Baku, a nawet dwóch, bo grały tu jeszcze w czerwcu w ramach eliminacji do MŚ. Ostatnie mecze tych drużyn to same wygrane Holandii i myślę, że dzisiaj będzie tak samo. Kurs 1,7 jak najbardziej wart gry.
Na Azerki w fortunie, kurs na zwycięstwo w turnieju jest już na poziomie 6, warto było grać te 7 na miejsca 1-2 jeszcze 2 dni temu ;)
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Holandia - Włochy
1 @1,70
Struktura gr Włoszek jest podobna do naszych Polek. Jedna bombardierka w ataku Egonu oraz dwie niskie lewoskrzydlowe Bosetti oraz Tirozzi mające spore problemy ze skończeniem ataku, słabiutki % w ataku. Nie wydaje mi się żeby sama Egonu wygrała z Holenderkami, gdzie Sloetjes ma jeszcze Buijs na lewym, a w zanadrzu jest jeszcze Plak. Włoszki w słabej grupie stracił seta z Białorusią i dwa z Chorwacją, którą Holenderki rozbił w barażu. Bez ognia na lewym skrzydle na tym etapie ME nie widzę szans dla Włoszek.
W swojej analizie skupiasz sie tylko na takim aspekcie jak sila ataku, a zapominasz kompletnie o przyjeciu, czy tez bloku. Ogolnie moim zdaniem kursy na ten mecz sa zle wystawione, a spowodowane tym, ze ludzie zapewne masowo grają na Holenderki.
Piszesz w swojej analizie, ze Wloszki byly w slabej grupie, fakt zgadzam sie, ale przeszly ja bardzo spokojnie, piszesz ze stracily 2 sety z Chorwatkami, a Holenderki je rozbily, to w ogole twoj najlepszy argument. Widziales ten mecz barażowy? Chorwatki zagraly kompletna katastrofę, nie mialy kompletnie przyjęcia, z taka gra mialyby problem zeby ograć Gruzinki. Wloszki natomiast stracily z nimi 2 sety, ale to bylo po tym jak Wloszki prowadzily 2-0 i zapewnily sobie pierwsze miejsce w grupie...wiec potem mialy juz kolokwialnie mowiac &quot;wywalone&quot; na ten mecz.
Podsumowując, czy Holenderki warto grac po takim kursie? Ten mecz to maksymalnie 50% szans dla Holenderek, na pewno nic więcej, kurs jest sztucznie zaniżony przez ludzi, którzy za wyznacznik formy Holenderek stawiają mecz barażowy z tragicznymi Chorwatkami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom