>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy 2017, kobiet (Azerbejdżan, Gruzja)

Status
Zamknięty.
D 0

delapena84

Użytkownik
W swojej analizie skupiasz sie tylko na takim aspekcie jak sila ataku, a zapominasz kompletnie o przyjeciu, czy tez bloku. Ogolnie moim zdaniem kursy na ten mecz sa zle wystawione, a spowodowane tym, ze ludzie zapewne masowo grają na Holenderki.
Piszesz w swojej analizie, ze Wloszki byly w slabej grupie, fakt zgadzam sie, ale przeszly ja bardzo spokojnie, piszesz ze stracily 2 sety z Chorwatkami, a Holenderki je rozbily, to w ogole twoj najlepszy argument. Widziales ten mecz barażowy? Chorwatki zagraly kompletna katastrofę, nie mialy kompletnie przyjęcia, z taka gra mialyby problem zeby ograć Gruzinki. Wloszki natomiast stracily z nimi 2 sety, ale to bylo po tym jak Wloszki prowadzily 2-0 i zapewnily sobie pierwsze miejsce w grupie...wiec potem mialy juz kolokwialnie mowiac &quot;wywalone&quot; na ten mecz.
Podsumowując, czy Holenderki warto grac po takim kursie? Ten mecz to maksymalnie 50% szans dla Holenderek, na pewno nic więcej, kurs jest sztucznie zaniżony przez ludzi, którzy za wyznacznik formy Holenderek stawiają mecz barażowy z tragicznymi Chorwatkami.
A te tragicznie grające Chorwatki ugrały 2 sety z Włoszkami w grupie
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Rosja -1.5 seta @1.80
Rosja -2.5 seta @3.25

Nie jestem znawcą siatkówki, ale widziałem jak grały wczoraj Turczynki - po prostu dramat. Polki przy odrobinie szczęścia i umiejętności powinny to wczoraj wygrać. Może i Rosjanki też nie zachwycają, ale grają zdecydowanie lepiej i powinny to ogarnąć bez problemu. Żarty się skończyły, już nie powinno być kalkulacji jak w rozgrywkach grupowych, dla Mnie Rosjanki są lepsze pod każdym względem i szybkie 3:0 jak najbardziej możliwe.
 
psychol32 426,1K

psychol32

Użytkownik
Kurs na Azerki w klasyfikacji końcowej spadł tylko dlatego że Niemki ograły wczoraj Bułgarki. Szkoda że nie było odwrotnie bo jutro w meczu z Bułgarkami mielibyśmy bardzo dobre pieniądze do zarobienia ponieważ to drużyna z Bałkanów byłaby lekkim faworytem w tym meczu (wczoraj bukmacherzy płacili mniej na Bułgarię w porównaniu z Azejberdżanem na poszczególne miejsca w klasyfikacji końcowej)
 
buk_maestro 0

buk_maestro

Użytkownik
Serbia - Białoruś +19,5 pkt William Hill
Białorusinki przegrały z Włoszkami różnicą zaledwie 6 punktów.
Serbki wygrały z Czeszkami 14-oma.
Białorusinki w 3 spotkaniach z Czeszkami praktycznie na styk.
Serbia oczywiście wygra, ale nie aż tak wielką różnicą.
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
co do jutrzejszych meczyków to widze to tak:
Azerki + Rosja @ 1,84 1xbet⛔
Gospodynie idą tu po medal. Niemki cudem pokonały Bułgarki 1-2 5-10.
Rosja z marną Turcją- kto ogladał Tur w 2 ostatnich meczach ten widział runy po 8-0.
Tyle ode mne.
EDIT: Tur co dzis zagrała...poezja w porównaniu do poprzednich meczy....zwrot o180 stopni, a Rosjanki zagrały tak ja do tej pory Turcja grała????
 
pinio1111 81,7K

pinio1111

Użytkownik
Holenderki dwa ostatnie mecze zagrały na niesamowitym poziomie! Jeżeli będą grały tak dalej to może ich tu nikt nie zatrzymać, nawet Serbki z którymi tu już przegrały. Kompletna drużyna, każda z nich zna swoje miejsce i zadania na boisku, zmienniczki również wartościowe. Chyba lepszych rozgrywających nie ma żadna drużyna na tym turnieju? Świetnie bronią, podbijają mnóstwo piłek, świetnie się ustawiają przy ataku przeciwniczek i mają bardzo dobry wyblok. Obawiam się że Azerki sobie z nimi nie poradzą.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Holenderki dwa ostatnie mecze zagrały na niesamowitym poziomie! Jeżeli będą grały tak dalej to może ich tu nikt nie zatrzymać, nawet Serbki z którymi tu już przegrały. Kompletna drużyna, każda z nich zna swoje miejsce i zadania na boisku, zmienniczki również wartościowe. Chyba lepszych rozgrywających nie ma żadna drużyna na tym turnieju? Świetnie bronią, podbijają mnóstwo piłek, świetnie się ustawiają przy ataku przeciwniczek i mają bardzo dobry wyblok. Obawiam się że Azerki sobie z nimi nie poradzą.
To chyba nie jest tak, że Holenderki nagle weszły na kosmiczny poziom. Owszem, zagrały dwa ostatnie mecze b. dobrze ale to Włoszki i Chorwatki zagrały tragicznie (zresztą cały turniej te drużyny grały spartakiadową siatkówkę). Jak mocne są Holenderki pokazał mecz z Serbią. Serbia idzie tu po mistrza - przynajmniej póki co tak to wygląda. Azerki najpierw muszą wygrać z Niemkami, co może nie być wcale takie łatwe jak sugerują to buki. Ale zgadzam się z Tobą - jeśli Azerbejdżan wygra z Niemkami to Holandia powinna sobie poradzić z nimi imzagrać w finale. Ale tu Serbia to chyba za wysokie progi.
 
pinio1111 81,7K

pinio1111

Użytkownik
To chyba nie jest tak, że Holenderki nagle weszły na kosmiczny poziom. Owszem, zagrały dwa ostatnie mecze b. dobrze ale to Włoszki i Chorwatki zagrały tragicznie (zresztą cały turniej te drużyny grały spartakiadową siatkówkę). Jak mocne są Holenderki pokazał mecz z Serbią. Serbia idzie tu po mistrza - przynajmniej póki co tak to wygląda. Azerki najpierw muszą wygrać z Niemkami, co może nie być wcale takie łatwe jak sugerują to buki. Ale zgadzam się z Tobą - jeśli Azerbejdżan wygra z Niemkami to Holandia powinna sobie poradzić z nimi imzagrać w finale. Ale tu Serbia to chyba za wysokie progi.
To jest turniej i widać że Holenderki szczyt formy osiągnęły we właściwym momencie. Są teraz w niesamowitej dyspozycji. Owszem Włoszki słabo się prezentowały na tej imprezie, ale mi chodzi o całokształt. Popatrz na to jak dziewczyny z Holandii poruszały się po boisku, ustawiały. Włoszki przegrały zdecydowanie, ale były momenty, że wcale źle nie grały. Dzisiaj pomarańczowe zagrały świetnie wyblokiem, fakt że miały ułatwione zadanie bo połowa piłek szła do Egonu. Co do meczu grupowego z Serbkami, to nie ma on już żadnego znaczenia. Ja teraz widzę zdecydowanie lepszą grę Holandii niż w pierwszych meczach i przy tej dyspozycji nie będą na straconej pozycji w ewentualnym meczu z Serbkami.
O Azerki z Niemkami jestem zupełnie spokojny. Myślę że będzie demolka podobna do dzisiejszej.
 
pinio1111 81,7K

pinio1111

Użytkownik
Serbia - Białoruś +19,5 pkt William Hill
Białorusinki przegrały z Włoszkami różnicą zaledwie 6 punktów.
Serbki wygrały z Czeszkami 14-oma.
Białorusinki w 3 spotkaniach z Czeszkami praktycznie na styk.
Serbia oczywiście wygra, ale nie aż tak wielką różnicą.
Oj bardzo bym uważał przy tym typie!!! Serbki jeśli zagrają na 100% to mogą wygrać różnica 30 punktów. Chorwatki w pierwszym meczu z Białorusią pokryły ten handicap w dwóch pierwszych setach, tylko później stanęły w miejscu i przegrały mecz. Serbki z pewnością nie zatrzymają się po dwóch setach . Wyniku z Włoszkami bym nie brał pod uwagę, bo były tu one słabe, czego dowód mieliśmy dzisiaj. Zobaczymy zaraz jak będzie, ale ja widzę tu szybki mecz do jednej bramki.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Serbia vs Białoruś
Ja tu widzę over punktowy, w jednym z setów przynajmniej. Jak gra się potoczy, na ile pozwolą rywalom zależy tylko od Serbii.
Z Czechami wygrali 3-0 (-22 -16 -23) z Holandia 3-0 (-27 -17 23) i Belgia 3-1 (przegrana do 24 -20 -22 -21)
Jak widac na 10 setów 8 było over 44.5 a 7 45.5.
Ja zagram ten mecz progresja over 45.5. Bet365 proponuje kurs na 1set po 2.75. w pozostałych powino być podobnie
Białoruś musi mieć wysokie morale po ostatnim meczu z Czechami. Lekko się nie poddadza
 
pinio1111 81,7K

pinio1111

Użytkownik
Azerbejdżan-Niemcy -181,5pkt 1.61
Rosja -6,5 - Turcja 1 1.68⛔???? bez przyjęcia się nie wygrywa, trener do wymiany
Ako: 2.7 fortuna⛔
Moim zdaniem to bardzo bezpieczny typ. Azerki o klasę lepsze od Niemek. Turczynki beznadziejne tutaj i już powinno ich tu nie być. Dużo już tu pisałem o tych zespołach więc nie będę się powtarzał. Dzisiaj dwa mecze bez historii i awans faworytów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
i na fortunie też się pojawiły, nareszcie ????
ja wypatruje Win Azerek po sporej walce i Serbek tak jak poprzednik 3:0... (kurs ako na fortunie 5.56)
widzę na podium Serbki, Azerki i brązowe Holenderki ???? i żeby tak się stało!
Miłego oglądania i zielonego światła ????
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Mecz Azerbejdżan - Holandia to ciężki orzech do zgryzienia. Poprzedni mecz tych drużyn dobrze zapadł mi w pamięć bo to był w ramach eliminacji do MŚ, mecz rozgrywany też w Baku w tej samej hali. Wtedy stawiałem na Holandię a kurs tam wynosił 1,40. Wynik mnie bardzo zdziwił, bo czołowy zespół świata dostał łomot. Choć Azerbejdżan to ciężki teren to wydawało mi się że jednak różnica w umiejętnościach siatkarskich jest spora.
Tu mamy zderzenie świetnych warunków fizycznych i wielkiej siły fizycznej Azerek (aczkolwiek są one trochę surowe technicznie) z bardziej nieprzewidywalną i szybszą grą Holenderek. Holenderki na pewno dużo lepszy zespół pod względem technicznym, a i poza Balkestein reszta dziewczyn fizycznie nie ustępuje Azerkom. Zastanawiam się czy w tym pierwszym meczu Holenderki nie zlekceważyły rywalek, czy nie zostały zaskoczone tym że Azerbejdżan to jednak nie egzotyka siatkarska. Mogły dziewczyny wyciągnąć z tego wnioski. Kilka dni temu jak myślałem o takim meczu to stawiał bym na Azerki. Jednak wątpliwości pojawiły się u mnie po tym jak do składu wskoczyła świetna środkowa de Kruijf, która wcześniej miała jakieś problemy zdrowotne. Buijs, Sloetjes i de Krujf to już jest ogromna siła ofensywna. Na pewno będzie duża presja na gospodyniach, Holenderki jeśli narzucą swój styl gry to Azerki tylko siłową siatkówką mogą tego nie ogarnąć. Dla mnie loteria z lekką przewagą Holandii. Nie wiem czy się zdecyduję na bet.
 
pinio1111 81,7K

pinio1111

Użytkownik
Ja w meczu Azerbejdżan-Holandia widzę tylko i wyłącznie wygraną pomarańczowych. Jeszcze kilka dni temu pograłem na Azerki miejsca 1-2, ale dziś skłaniam się zdecydowanie ku Holandii. Ostatnie dwa mecze to był koncert w ich wykonaniu. Zespół kompletny, doskonałe rozegranie, obrona, atak i trener. Gospodynie to również bardzo dobry zespół, ale jeszcze nie grały tutaj z tak wymagającym przeciwnikiem i zderzą się z brutalną rzeczywistością. Na tą chwilę Holenderki są zdecydowanie na fali wznoszącej, przewyższają rywalki szybkością i organizacją gry i myślę, że to zadecyduje o jutrzejszym wyniku. Ja czekam na wzrosty kursów na Holandię, bo widzę że jest tendencja zwyżkowa i jutro mam zamiar uderzyć -1.5 Holandia po kursie około 2,5.
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
AZERBEJDŻAN - HOLANDIA @2,5 bet365
Twardo stawiam na Azerki. Myślę, że niektórzy wystraszyli się kursów zwłaszcza ze na HOL spada:eek:
Dla mnie Azerki to perła po takim kursie. Wynik ostatniego meczu z 03.06.17 3-0 (28,22,13) i nie był to mecz towarzyski lecz kwalifikacje do MŚ!!!
Na tych ME Azerki idą jak po swoje(oczywiście po srebro bo złoto zarezerwowane dla SRB).
Myślę, że kika bloków na PLAK Celeste skutecznie ją zniechęci do dalszych ataków, a kto wie czy nie puszcza jej nerwy i skonczy na ławce. Uważam, że wyeliminowanie tej zawodniczki bezie kluczem do sukcesu Azerek, bo o ich poziiom gry jestem spokojny. One grają u siebie+ ostatni mecz mają wygrany z Hol...to wszystko siedzi w głowach i w tym przypadku pomaga. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom