>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy kobiet w siatkówce 2009 - Polska

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Holandia - Bułgaria (under/over 160,5pkt)✅(3:0) (132pkt)
Typ: 1
Kurs: 1,50
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Unibet


Podobnie jak inni uzytkownicy nie widzę szans w meczu dla Bułgarii. Holandia w dobrej formie, po dniu odpoczynku, wszystkie mecze na razie spokojnie po 3:0. Meczu nie odpuszczą, bo w walce o półfinał jeszcze wszystko jest możliwe. Bułgaria przegrała szybko z Rosją, później dwa zacięte, ale wygrane pojedynki z Belgią i Białorusią nie wróżą dobrze przed meczem z Holandią. Holandia na pewno będzie podobnie jak inne zespoły celować zagrywką w Yanevą, która z przyjęciem ma problemy a później ciężko jej atakować. Holandia to zespół stabilny i doświadczony, więc nawet przy wyrównanym secie nie powinny pozwolic sobie na przegraną.

Polska dzisiaj gra z Belgią i pewnie nie będzie to łatwy pojedynek dla Polek. Dwa wcześniejsze pojedynki po 3:2 dla Polski. W drużynie belgijskiej dobrze gra de Carno, która potrafi kończyć bardzo trudne piłki. Według mnie może skończyć się standardowo w ostatnich meczach, czyli 3:2 dla Polski. Belgię stać na wygranie dwóch setów, tak samo Polska. Na turnieju Belgia grała dwa TB i przegrała w nich bardzo wysoko, rozumiem z Rosją przegrały do 9 (a wcześniej było chyba 8:1), ale z Bułgarią do 6. Jakby doszło do TB to myśle, że z pomocą publiczności Polki powinny wygrać.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Hiszpania - Rosja
Liczba Punktów w tym Meczu 125,5 PONAD 1,72
Nie ulega większej wątpliwości kto powinnien wygrać w tym meczu, ale ciężko od Rosjanek wymagać śrubowania rekordów. Wg mojego typu Hiszpanki muszą ugrać minimum 51pkt, co jest bardzo realne. Po 2 treningach na nowej hali Rosjanki mogą mieć problem z serwisem, a bez tego będą nie będą możliwe długie serie punktowe. Nie ukrywajmy też, że Rosjanki nie będą faworytkami publiczności, w szczególności patrząc na sytuacje w tabeli - albo One, albo Polki.
✅ 185pkt ✅
miło łatwo i przyjemnie


Holandia - Bułgaria
(Całkowita liczba punktów 160,5) PONIŻEJ 1.50
Tu sytuacja odwrotna, Holenderki grające &#39;u siebie&#39;. Naprawde mocne Holenderki kroczące od zwycięstwa do zwycięstwa, bez przegranego seta, ba zaledwie grające jednego zaciętego seta w turnieju (25:23 z Polską). W każdej chwili może co prawda zdarzyć im się wpadka, ale patrząc na ich dyspozycje w pierwszych 3 meczach i na suche cyfry - sety wygrane do 11 i 12 z Chorwacją, do 13 z Hiszpanią, do 13 z Polską - myślę, że spokojnie zmieszczą się w granicy 160 pkt.
✅ 132pkt ✅
znowu miło łatwo i przyjemnie


...

Po pierwszych meczach rundy finałowej, można powoli zacząć wyciągać wnioski. Okazało się bowiem, że Hiszpanki są mocniejszą ekipą niż wszyscy spodziewali się na początkui mistrzostw. Odrobine także osłabł mit &#39;wszechpotężnej Rosji&#39;. W tym świetle 2 sety ugrane przez Belgie w meczu z Rosją tracą odrobine swej sensacyjności, bo i Hiszpania była bliska powtórzenia tego wyczynu. Mamy, więc sporo nowych faktów (inna sprawa, że dla niektórych mogą być one naciągane) związanych z meczem Polek.

Polska - Hiszpania
(Całkowita liczba punktów 180,5) PONIŻEJ 1.60

Argumenty podobne jak w 2 poprzednich meczach. Przeprowadzka Belgijek, nowa hala, szał kibiców z jednej strony. Z 2giej strony nowe nadzieje Polek na wyjście z grupy, ogranie, wsparcie kibiców i chyba mimo wszystko wyższe umiejętności. Mam szczerą nadzieje, że wystarczy to do spokojnej wygranej Polek.

✅ 168pkt ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Czas może wkońcu przyłaczyc się do dyskusji o typach. Mecze oczywiście obserwuje, czasem coś lekko zagram rzecz jasna. Dzisiaj spróbuje się podzielic swoimi spostrzeżeniami na temat imprezy. Po pierwsze tylu kibiców co chodzi na mecze to REKORD ŚWIARA! Brawo za organizacje i dla najlepszych w świecie fanów na świecie.;) Porównywac ME Kobiet z tymi co były w Turcji nawet nie ma sensu ...
Polki grają jeszcze nierówno ale ja widzę w nich potencjał. No,ale nie w każdej która jest w kadrze, bo najbarzdziej mnie irytuje Woźniakowska... Po co ona wchodzi na parkiet to nie mam pojęcia. W dodatku zbiera się do ataku jak nie powiem kto już ! Warto podkreślic w naszym zespole dobrą grę Agnieszki Bednarek. Świetna gra na środku, dużo bloków, zagrywka i świetne ataki. Reszta dośc nierówno jeszcze, ale potencjal Kaczor , Barańskiej i Jagieło wczoraj już był o wiele lepszy na tle Belgijek. Dzisiaj czeka Polki mecz z Rosjankami. Rywal jest do ogrania moim zdaniem, trzeba jednak zagrac na maxa swoich możliwości. No i co najważniejsze przyjąc zagrywke, a z tym od czasu do czasu mamy kłopoty. Wierze w Nasze do samego końca bo nie byłbym sobą gdybym tak nie robił. Patrząc na ten mecz przez pryzmat bukmacherski - odpuszczam.


Bardzo ciekawie za to zapowiada się spotkanie Serbek z Niemkami. Wczoraj Serbki poniosły porażke z Turczynkami, dzisaij naprzeciw Niemki, które z każdym meczem stają się coraz pewniejsze i groźniejsze dla rywalek. Spotkanie z Turczynkami wygrane 3:2 dało im niesamowitego kopa. Ileż nerwow i dramaturgii kosztowal ich tamten mecz. Dobrze że zakonczył się wygraną bo w ten sposób w dalszym ciagu mają szanse na awans z grupy obok Holenderek którym raczej już nikt nie przeszkodzi w awansie do 1/2. Kożuch jak złapie rytm gra naprawde dobrze i pewnie. Wracając do meczu Serbia - Niemcy ciężko wskazac faworyta zdecydowanego. Niby Serbki szły jak burza przez pierwszą faze grupową. Wczoraj wpadka z Turczynkami, ale jak się przyjrzymy z kim Serbki rywalizowaly w grupie czyli Czeszki, Azerki i Słowaczki to dziwic taki stan rzeczy nie może. Niemki miały arcy trudną grupe. Kursy moim zdaniem powinny byc wyrównane na ten mecz, a że na Niemki buki płacą 2,02 to warto taką opcję wykorzystac bo nie grają źle, a wręcz z każdym meczem się nakrecają pozytywnie.

:siata:Serbia - Niemcy Typ : 2 @ 2,02 Expekt✅2:3

Innym ciekawym typem na dzisiaj jest moim zdaniem zwycięstwo Turczynek z handicapem -1,5 seta. Pokonując Serbki może nieco uwierzyły w swoje umiejętności które przecież mają spore. Szkoda tylko że Neslihan Darnel gra tak nie równo. Jednak wierze że z każdym meczem się rozkręcai dzisiaj zagra na wysokim poziomie. Azerki mają co prawda w składzie Mamadową, ale z taktyką gry u nich zdecydowanie na bakier. Źle się ustawiają do obron, nie bronią pewnych stref itp itd. Z pewnoscią trzeba będzie miec uwage na blok Azerek, które tak uprzykrzyły życie Włoszkom w 1 secie tym elementem. Jednak Turczynki powinny wygrac ten mecz.

:siata:Azerbejdżan- Turcja Typ : Turcja -1,5seta @ 1,40 Expekt✅1:3


Jeszcze na koniec słów kilka o tym kto wygra ME, Moimi faworytkami są mimo wszystko Włoszki i Holenderki. Taki finał byłby zwieńczeniem dobrych spotkań w drodze poprzez kolejne rundy ME. Zespoły sądze stworzyłyby niezapomniane widowisko, ale w dalszym ciągu także wierze w Nasze dziewczyny. Oby dzisiaj bylo zwycięsko i jutro pozostanie nam ... Bulgaria.

No i oczywiście coś dla oka podczas tego turnieju;) Kilka dziewczyn naprawde świetnie się prezentuje nie tylko pod względem sportowym. Z Polek zdecydowanie Anna Barańska, także Manun Flier z Oranje ciekawy wyraz twarzy. Niczego sobie jest Neslihan Darnel. Ale to tak na marginesie tylko ;)

Zapraszam do dyskusji na temat typow​
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Rzeczywiście ciekawy wydaje się typ na Niemki w meczu z Serbią. Serbki zaczęły bardzo dobrze, ale no w grupie miały 3 średnie ekipy i wygrane bez straty seta nie mogą dziwić. Wczoraj jednak Turczynki zweryfikowały ich grę i trochę sprowadziły na ziemię. Dzisiaj pewnie wyjdą z pełnym zaangażowanie i koncentracją, bo porażka oznacza koniec 1/2. Niemki zaczęły słabo, szybka porażka z Włoszkami, słaby mecz z Francją i prawie całe słabe spotkanie z Turcją. Prawie, bo nagle zaczęły grać swoje pod koniec 4. seta i w TB i widać, że ta wygrana ich podbudowała i dodała energii. Przez dłuższy czas nie radziły sobie z Turcją, która grała właściwie w pięć osób, bo Neslihan była tylko obecna na boisku i tyle. Jednak potrafiły wyjść z dołka i wygrać. Nie trzeba mówić, jak wygrane w takich dramatycznych okolicznościach podbudowują zespół. Niemcy +1,5seta @ 1,55✅

Odnośnie Polek, wczoraj w końcu zagrały dobre spotkanie, jeszcze nie rewelacyjnie ale dobrze. Funkcjonowało odpowiednie rozegranie, blok, zagrywka. Błędy rywalek były wymuszone naszą dobrą grą. Dzisiaj poprzeczka jeszcze wyżej, przeciwnik Rosja. Rosjanki po dobrym starcie, dwa ostatnie mecze grają bardzo słabo, 3-2 z Belgią i 3-1 z Hiszpanią, plus do tego styl ich gry w tych meczach był niski. Za dobrze też nie świadczy o przyjmujących fakt, że trener był tak zdenerwowany ich postawą, iż na przyjęcie wystawił dwie środkowe w pewnym momencie. I to jest szansa Polek, dobra zagrywka, ostra powinna siać popłoch w szeregach Sbornej. W taktyce naszego zespołu nie powinno być jakieś wielkiej filozofii, dobra zagrywka i współpraca blok+obrona. Rosjanki atakują na wysokim poziomie, więc bezpośrednie ich blokowanie będzie bardzo trudne, trzeba skupić się na dobrze ułożonych dłoniach i wyblokach i właśnie tutaj potrzebna jest ta współpraca z drugą linią, dziewczyny po tych wyblokach muszą podbijać piłki aby rodziły się kontry. Oczywiście to wszystko fajnie wygląda w teorii ale zobaczymy jak wypadnie w praktyce. Z Holandią też miała być odpowiednia taktyka a jak było? 0-3. Mimo wszystko uważam, iż Rosja jest słabsza od Holandii i z nimi Polki będą mieć łatwiej, czy to przełoży się do wygraną i otwarcie drogi do 1/2? Zobaczymy
Polska +1,5seta @ 1,95✅
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
W końcu można tak całkowicie pochwalić Polki. Mecz rozegrany perfekcyjnie taktycznie, no może oprócz końcówki 1. seta. To co miało być naszą bronią w tym meczu było, serwis chodził jak należy, bardzo dobrze rozrzucała piłki Sadurek. Mam nadzieję, że taka wygrana doda pewności naszym siatkarkom. Jutro dwa ważne mecze dla nas, na początek trzeba kibicować Holandii aby uporała się z Rosją, co wydaje się bardzo prawdopodobne, choć mam nadzieję, że pomarańczowe Sbornej nie odpuszczą i pewnie wygrają. I potem na zakończenie dnia mecz Polska - Bułgaria, wygrana da nam awans do 1/2, co będzie można nazwać sukcesem.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Rzeczywiście dzisaij Polki zagrały kapitalny mecz i nie bójmy się tego powiedziec. Wszystko się zaczynało od świetnej zagrywki m.in Bednarek, w dodatku jej kapitalny atak środkiem i blok. Wyrasta nam super środkowa, kto wie czy nie najlepsza na tych ME! Przynajmniej tak jest moim zdaniem. Dobrze współpracowal blok z obroną czyli głowne założenie o którym wspominal radek w analizie tego meczu. Każdy zagrał na maxa swoich możliwosci i jestem w pełni usatysfakcjonowany. Takie emocje się pamięta na lata. Oby ten mecz był przełomowy i jutro pewnie pokonamy Bułgarki. Rosjanki za dużo grały do Gamovej i to się zemściło. Coś a&#39;la Grbic - Milijkovic;) zero zgubienia naszego bloku.

No i Niemki wracaja do gry o medale. Świetne spotkanie w ich wykonaniu. Po laniu 25:9 w 1 secie Serbki jednak się odbudowały i doprowadzily do 2-1! Jednak Niemki mają świetną Kożuch. Gra ona kapitalnie! W dodatku w zespole Niemiec jest super atmosfera, każdy cieszy się po udanej akcji, dziewczyny walczą do upadłego. To jak podbijały mnóstwo pilek to super sprawa. Serbki jednak za szybko uznane za faworytki, bo trafiły na trudne rywalki w II fazie i w jutrzejszym meczu z Włoszkami także wielu szans dla nich nie widze, ale o tym jeszcze przyjdzie pora. Poczekamy jeszcze co dzisiaj zrobią Turczynki bo może się okazac że jutrzejsza rywalizacja w tej grupie będzie bardzo emocjonująca i decydowac mogą małe pkt, ale Turczynki najpierw muszą wygrac.
 
G 24

gijom

Użytkownik
Nie wiem, czy sie ze ma zgodzicie, ale bardzo mi sie podoba postawa naszego drugiego trenera. Wszystko na spokojnie, bez stresu, krzyku, cenne wskazowki i co za tym idzie sa wyniki. Nie kazdy jak sie go &quot;zjedzie&quot; bedzie gral lepiej, kazdy inaczej reaguje na presje trenera (Mam tu na mysl trenera Matlaka).
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Rzeczywiście Polki dzisiaj zagrały bardzo dobry mecz - śmiało można powiedzieć, że najlepszy na tych ME. Presja wyniku była niezwykle ogromna a mimo to Polki zagrały niezwykle spokojnie. Wszystko funkcjonowało bez większego zarzutu. Jeśli jest przyjęcie to Milena Sadurek jest w stanie poprowadzić naszą drużynę do zwycięstwa. Dzisiaj Polki zagrały przede wszystkim drużynowo, wreszcie Ania Barańska i Joanna Kaczor prowadziły naszą grę w ataku a i inne koleżanki z drużyny nie spisywały się gorzej o czym świadczy choćby aż po 14 punktów zdobytych przez środkowe - Katarzynę Gajgał i Agnieszkę Bednarek niestety nie wszystko teraz zależy od Polek. Holenderki muszą wygrać jutro z Rosją i wtedy zwycięstwo z Bułgarią da nam awans, ale Holandia ma już do półfinału zapewniony i nie wiadomo jak to będzie jutro z motywacją. Zwycięstwa nad Bułgarią jestem pewien nawet, gdy Rosja wygra z Holandią pewnie bo Polki będą chciały zakończyć te Mistrzostwa w jak najlepszym stylu, aby nikt nie miał im nic do zarzucenia. Mimo wszystko wierzę w Holandię i tym samym awans naszej drużyny do półfinału.
 
haaazaard 0

haaazaard

Użytkownik
hmm to jest jakis zart? Holandia - Rosja 1 kurs w granicach 1,60-1,70 ? Wydaje mi sie ze Holanderki sa w takiej formie, że powinny sobie poradzić z Rosjankami , ktore w dodatku przegraly wrzoraj z naszymi dziewczynami? Jak dla mnie to jest MASOWKA na holenderki....? Racja ze Holenderki sa pewne awansu, oto fragment wywiadu z trenerem pomarańczowych
- Czy po pięciu meczach rozegranych przez sześć dni zawodniczki z wyjściowego składu nie są zmęczone?
- Nie. Nie są zmęczone. Zagrały przecież tylko 15 setów, więc o zmęczeniu nie może być mowy. Inne zespoły powinny być bardziej zmęczone, bo grały więcej - zakończył Selinger.
Przez to mysle ze jakas super rezerwa Holandia grac nie bedzie i to spotkanie wygrac!! ???? ?
 
kolorowy 0

kolorowy

Użytkownik
Masówki z reguły nie wchodzą, ale ja również nie widzę szans Rosjanek z Holenderkami. Dla mnie to najlepszy zespół mistrzostw, który idzie po złoto. Jak Rosjanki wygrają seta, to będzie to dla nich sukces, więcej się nie spodziewam.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Masówki z reguły nie wchodzą, ale ja również nie widzę szans Rosjanek z Holenderkami. Dla mnie to najlepszy zespół mistrzostw, który idzie po złoto. Jak Rosjanki wygrają seta, to będzie to dla nich sukces, więcej się nie spodziewam.
Fakt, ale ja mimo wszystko trochę obawiam się tego meczu. Rosja jest wyjątkowo słaba, od bardzo dawna nie widziałem ich w gorszej dyspozycji(może nawet nigdy?). Ale to zawsze Rosja z największym potencjałem w ataku i w bloku. Holenderki nawet jeśli wyjdą podstawowym składem mogą mieć problemy. Do tej pory grały raczej z drużynami odstającymi od nich fizycznie. Trochę ponad miesiąc temu Rosjanki wygrały w GP 3:0, więc może być różnie.
 
haaazaard 0

haaazaard

Użytkownik
nie nie nie, jak beda graly podstawowym skladem to rzeczywiscie zadnych szans nie maja Rosjanki, co innego jak bedzie duzo rotacji i rezerwowy sklad....
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Kurs na Holandie jest taki wydaje się wysoki z racji, iż awans mają pewny. I choć wiadomo, że trener powie, iż będą grać na max o wygraną, to jednak w głowach zawodniczek, co jest normalne, pojawi się rozluźnienie, jakaś dekoncentracja. Ale nikt nie mówi, że na takim luzie Holandia nie może zagrać bardzo dobrego meczu. Rosjanki grają z nożem na gardle, taka pozycja im nie służy, z presją sobie nie radzą. Dla Holandii to nie będzie mecz bez znaczenia, wygrać z MŚ to jednak coś, dodatkowo zawsze lepiej wejść do 1/2 bez przegranej, bardzo silnym mentalnie. Ale teraz koncentrując się na aspektach już siatkarskich, tutaj Rosja nie ma nawet przewagi w elemencie, który u nich jest najmocniejszy - atak. Zarówno Rosja jak i Holandia dysponują dużą siłą ognia. Po stronie pomarańczowych stoi także rozegranie, Rosjanki jak im nie idzie wracają do prostej gry - świeczka do Gamovej, u Holenderek ten atak bardzo fajnie się rozkłada. I chyba element najważniejszy, mocnym pkt pomarańczowych jest zagrywka, w połączeniu z tragicznym przyjęciem Sbornej, powinno dać podobny rezultat jak w meczu z Polkami. Dla Polski najlepszy rezultat w tym meczu, to oczywiście wygrana Holandii, ale do zaakceptowania jest także porażka 2-3, wtedy jednak nasze zawodniczki muszą pokonać bez straty seta Bułgarię.
Holandia @ 1,72✅

I jeszcze jeden ciekawy mecz, Hiszpania - Belgia. Hiszpanki i tak mogą być z siebie zadowolone, osiągnęły swój najlepszy rezultat na ME, wygrały mecz i awansowały do 2. rundy. Niezależnie od wyniku dzisiejszego meczu i tak mogą uważać swój rezultat za sukces. Belgia natomiast czuje pewien niedosyt, oczywiście nawet pewnie nie marzyły o 1/2, ale już np. o wygranej z Bułgarią myślały w realnym stoponiu, nie udało się, były bliskie pokonania Rosji, także nie udało się, swoje szanse miały ale ich nie wykorzystały. Ostatni mecz nie jest bez znaczenia, gra toczy się o jak najlepsze miejsce w końcowej klasyfikacji, a to wiąże się z pkt rankingowymi i startem w ME za dwa lata. Hiszpanki po pierwszych 3 meczach widać siadły i to wyraźnie kondycyjnie, wczoraj było to widać gołym okiem. Belgia także grała kilka ciężkich meczów na tej imprezie, jednak pod względem fizycznym wygląda jednak lepiej. Wczoraj miały swoje szanse w meczu z Holandią, może nie na wygraną, ale o jednego seta mogły się postarać, jednak zabrakło trochę wiary w siebie. Od strony siatkarskiej także lepiej wygląda Belgia, o ile zagrania Hiszpanek, głównie krótka z obejścia, stanowiła groźną broń na początku, to teraz zostały już rozpracowane i przeciwnik czyta to z łatwością. Belgia tą grę ma bardziej urozmaiconą. Ostatnie spotkanie dla tych ekip i myślę, że korzystnie zakończy się dla Belgii.
Belgia @ 1,6⛔
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
A propos kursu na Holenderki, to wczoraj można je było wziąć za 2.00 w unibecie, szybko jednak zjechał w dół na 1.72. Podejrzewam, że spowodowane było to zbyt wieloma typami na pomarańczowe, które przyjął bukmacher. Sorry za off top
 
D 0

domelinho1701

Użytkownik
Spotkanie: Holandia - Rosja
Typ: DW 3-0
Kurs: 4,30
Bukmacher: expekt
Analiza:
Dziś ostatnie mecze drugiej fazy Mistrzostw Europy. W najciekawiej zapowiadającym się pojedynku Holandia podejmie Rosjanki. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania są Holenderki, które na tych mistrzostwach nie przegrały nawet seta. Holenderki w stosunku 3-0 ograły już reprezentacje Chorwacji, Hiszpanii, Polski, Bułgarii i Belgii. Rosjanki przed turniejem należały do faowrytek turnieju, jednak już w samym turnieju zaliczała kilka poważnych wtop. Długo męczyły się ze słabymi Belgijkami, z którymi ostateczne wygrały szczęśliwie 3-2. Również po bardzo wyrównanym meczu ograły reprezentantki Hiszpanii 3-1. Jednak ogromną wpadką Rosjanek była wczorajsza porażka z Polską 3-1. Mecz ten ukazał nam wiele słabości Rosjanek oraz udowodnił wszystkim, że Rosjanki są nienajlepiej przygotowane do turnieju. Przypomnijmy, że Polska, która pokonała reprezentacje Rosji to ta sama Polska, która nie miała nic do powiedzenia w spotkaniu z drużyna Holandii i uległa zdecydowanie 3-0. Uważam, że w tym spotkaniu nie ma innej opcji jak pewne zwycięstwo Holenderek, które do tej pory na tych mistrzostwach prezentują kilkukrotnie wyższy poziom od Rosjanek.
 
6 1

666marcin

Użytkownik
Spotkanie: Holandia-Rosja
Typ:under 135,5
Kurs: 7,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 17:30 dojdzie w Mistrzostwach Europy Kobiet w siatkowce dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiedzy Holandia-Rosja. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania sa holenderki, ktore na tych mistrzostwach nie stracili ani jednego seta i sa glownym faworytem tego turnieju. Nizej zamieszcze wyniki spotkan Holenderek, ktore wedlug mnie sa imponujace.

Mistrzostwa Europy Kobiety, Runda Finałowa Gr. E Belgia vs. Holandia 0:3
Mistrzostwa Europy Kobiety, Runda Finałowa Gr. E Holandia vs. Bułgaria 3:0
Mistrzostwa Europy Kobiety, Runda Finałowa Gr. A Polska vs. Holandia 0:3
Mistrzostwa Europy Kobiety, Runda Finałowa Gr. A Hiszpania vs. Holandia 0:3
Mistrzostwa Europy Kobiety, Runda Finałowa Gr. A Holandia vs. Chorwacja 3:0

Teraz troche o Rosjj. Rosja na tych mistrzostwach gra troche slabiej niz oczekiwano. Na 5 meczy wygrali 4 mecze i 1 przegrali.Warto dodac, ze mecz przegrali z Polkami, ktore wczesniej przegraly 3:0 z Holandia. W 5 meczach stracili 5 setow, a Holenderki zadnego. oto bilans ich meczow.

Mistrzostwa Europy Kobiety, Runda Finałowa Gr. E Rosja vs. Polska 1:3
Mistrzostwa Europy Kobiety, Runda Finałowa Gr. E Hiszpania vs. Rosja 1:3
Mistrzostwa Europy Kobiety, Runda Finałowa Gr. C Rosja vs. Belgia 3:2
Mistrzostwa Europy Kobiety, Runda Finałowa Gr. C Rosja vs. Białoruś 3:0
Mistrzostwa Europy Kobiety, Runda Finałowa Gr. C Bułgaria vs. Rosja 0:3

Sadze, ze Holenderki przy tej formie sa w stanie pokonac kazdego i pewnie wygraja ten mecz 3:0.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Niemcy-Azerbejdzan
typ; +2,5 seta Azerbejdzan
2,28
Betsafe
Analiza:
Dzis w meczu konczacym II runde mistrzostw europy siatkarek rozgrywanych w polsce niemki zagraja z azerbejdzanem . Siatkarki naszych wschodnich sasiadow jesli wygraja ten mecz awansuja do rundy polfinalowej . Na tych mistrzostwach wygraly 4 spotkania (Turcja,Francja,Serbia,Czechy) i ulegly Wloszkom . Azerki graja na tym turnieju dosyc srednio . Wygraly zaledwie jedno spotkanie na turnieju ze Slowacja . Jednak nawiazaly rownorzedna walke z Turczynkami i Wloszkami , a wiec czolowymi zespolami tej grupy . Niemki to bardzo mlody , nieobliczalny zespol . Dlatego uwazam ze Azerki sa w stanie wygrac chocby jednego seta .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom