>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy mężczyzn 2023 - Włochy, Bułgaria, Izrael, Macedonia Północna

Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Panowie warto atakować over Kochanowskiego ? Mecz powinien być wyrównany. 11 pkt do zrobienia, zwłaszcza, że środek dobrze funkcjonuje
 
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Ja idę dziś w środkowych:

Pajenk over 6,5 pkt @1,77 Forbet

Świetna linia na Alena Pajenka. Słoweński środkowy linię 6,5 pkt pokrył w każdym meczu tego turnieju. W fazie pucharowej zdobył 12 pkt z Turcją i 7 pkt z Ukrainą. Dziś pewnie też dostanie trochę piłek, a mecz zapowiada się na overowy. Na innych bukmacherach linie na niego są wyższe.

Galassi over 7,5 pkt @1,75 Forbet

Forbet wystawił najniższą linię na Galassiego. W ostatnich meczu z Holandią kontuzji doznał Russo i Galassi na środku dziś będzie dostawał pewnie sporo piłek, bo Sainguinetti to nie ta półka. Gianluca ostatnio 9 pkt z Holandią. Dziś też swoje powinien zrobić. Na innych bukmacherach linia na niego wynosi nawet 9,5, tutaj mamy tylko 7,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +958
A 52,1K

a.kondrat

Użytkownik
Leon poniżej 17.5 pkt @1.8 forbet, betfan ⛔

Uważam że może być albo szybko dla nas albo długi mecz.
Szybko dla nas to za mało czasu żeby tyle nabić pkt no chyba że asami dołoży Leon
Jeżeli będzie długi mecz to podejrzewam że Leon będzie krwawił na przyjęciu a wtedy wejdzie za niego Semen
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mistrzostwa Europy mężczyzna dobiegają końca - turniej mężczyzn jak i Pań bardzo udany jeśli chodzi o zarobek dlatego warto pobawić się jeszcze mocniej i jutro zasiąść przed tv z większymi emocjami - najwyżej wyjdzie się na 0. Czasem ważniejsze są emocje a gdy będzie odrobiny szczęścia to i jakiś kuponik wejdzie :)

Francja - Słowenia 2:3 Mecz o 3 miejsce miód malina!

Francuzi zostali rozbici wczoraj przez Włochów - tak jak napisałem jednak przyjęciu u Francuzów Carle i Louati kompletnie się nie sprawdziło i zobaczyliśmy Ngapetha na boisku. Co prawda mecz zakończył się skandalem z udziałem sędziny, która powinna wsiąść challenge w ostatniej akcji i sprawdzić serwis Ngapetha, który chyba był w boisku - jednak trener już wykorzystał swoje a sędzina nie sprawdziła i zakończyło się 0:3. Ogólnie całe spotkanie to Włosi kontrolowali i zasłużenie awansowali.
Jeśli chodzi o 2gi półfinał - czasowo był on pierwszy. Słowenia przegrała 1:3 z Polską. Do czasu gdy nabawił się kontuzji rozgrywający Słowenii Ropret ta gra wyglądała na dość wyrównaną jednak po zmianie na rozegraniu wszystko się posypało i wydawać się mogło, że Słowenia tym samym w meczu o 3 miejsce jednak przegra natomiast jest dla nich dobra wiadomość - D. Vincić wraca i pomoże im w tym spotkaniu co uważam osobiście za sporym wzmocnieniem patrząc na grę tego rezerwowego sypacza.
Ogólnie gra Słowenii wygląda dobrze Cebulji, Mozić i Urnaut bardzo dobrze się kompletują, środek również wygląda przyzwoicie.
Oczywiście Francja jest w tym meczu faworytem jednak uważam, że dużo bardziej zależeć na 3 miejscu może Słowenii. Moje typy na to spotkanie:

Słowenia 2,91 Superbet
powyżej 179,5 1,73
Słowenia +1,5 seta 1,90
Słowenia +11,5 1,45

Włochy - Polska 0:3

No i mamy finał na jaki chyba czekaliśmy - rewanż za finał Mistrzostw Świata oby udany!
O wynikach już pisałem wyżej. W. Leon w końcu zagrał bardzo dobre spotkanie zdobywając 25 punktów - jedynie lekko zaciął się pod koniec meczu gdzie nie wykorzystał bodajże 3 piłek z rzędu. Jeśli wierzyć pomiarom - serwuje na nieziemskim poziomie 135km/h i więcej... Szkoda, że B. Kurek oficjalnie już nie wystąpi i Ł. Kaczmarek nie ma nominalnego zastępcy na tej pozycji i jeśli była by taka potrzeba przyjmujący musiał by zagrać na tej pozycji jednak mamy ich kilku dobrych więc mam nadzieję, że to nie byłby problem. Środek u nas wygląda bardzo dobrze, trochę bałem się właśnie o niego po tym jak wyszła informacja, że Bieniek nie wystąpi a wiadomo co działo się z Huberem w poprzednim sezonie gdzie nie grał z powodu kontuzji przez dłuższy czas.
Jeśli chodzi o Włochów to grają żelazną 6stką od samego początku turnieju. Ich gra wyglądała wczoraj zdecydowanie lepiej niż w meczu z Holandią - oczywiście można było się tego spodziewać. Wczoraj jednak Michieletto nieco schowany za plecami Romano i Lavii. Środkowy Russo także i w finale nie wystąpi więc tak naprawdę Włosi tracą już 2giego środkowego co jest sporą stratą dla Nich i myślę, że tutaj mamy spokojnie przewagę.
Szkoda tylko, że finały rozgrywane są w Rzymie i trochę się boję o stronniczość sędziów... jednak w półfinale było to nadmiar widoczne.
Dawno w meczach bezpośrednich nie oglądaliśmy 5 setówki...

Polska 2,00
powyżej 206,5 3,50
powyżej 180,5 1,60
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +518
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Mistrzostwa Europy mężczyzna dobiegają końca - turniej mężczyzn jak i Pań bardzo udany jeśli chodzi o zarobek dlatego warto pobawić się jeszcze mocniej i jutro zasiąść przed tv z większymi emocjami - najwyżej wyjdzie się na 0. Czasem ważniejsze są emocje a gdy będzie odrobiny szczęścia to i jakiś kuponik wejdzie :)

Francja - Słowenia

Francuzi zostali rozbici wczoraj przez Włochów - tak jak napisałem jednak przyjęciu u Francuzów Carle i Louati kompletnie się nie sprawdziło i zobaczyliśmy Ngapetha na boisku. Co prawda mecz zakończył się skandalem z udziałem sędziny, która powinna wsiąść challenge w ostatniej akcji i sprawdzić serwis Ngapetha, który chyba był w boisku - jednak trener już wykorzystał swoje a sędzina nie sprawdziła i zakończyło się 0:3. Ogólnie całe spotkanie to Włosi kontrolowali i zasłużenie awansowali.
Jeśli chodzi o 2gi półfinał - czasowo był on pierwszy. Słowenia przegrała 1:3 z Polską. Do czasu gdy nabawił się kontuzji rozgrywający Słowenii Ropret ta gra wyglądała na dość wyrównaną jednak po zmianie na rozegraniu wszystko się posypało i wydawać się mogło, że Słowenia tym samym w meczu o 3 miejsce jednak przegra natomiast jest dla nich dobra wiadomość - D. Vincić wraca i pomoże im w tym spotkaniu co uważam osobiście za sporym wzmocnieniem patrząc na grę tego rezerwowego sypacza.
Ogólnie gra Słowenii wygląda dobrze Cebulji, Mozić i Urnaut bardzo dobrze się kompletują, środek również wygląda przyzwoicie.
Oczywiście Francja jest w tym meczu faworytem jednak uważam, że dużo bardziej zależeć na 3 miejscu może Słowenii. Moje typy na to spotkanie:

Słowenia 2,91
powyżej 179,5 1,73
Słowenia +1,5 seta 1,90
Słowenia +11,5 1,45

Włochy - Polska

No i mamy finał na jaki chyba czekaliśmy - rewanż za finał Mistrzostw Świata oby udany!
O wynikach już pisałem wyżej. W. Leon w końcu zagrał bardzo dobre spotkanie zdobywając 25 punktów - jedynie lekko zaciął się pod koniec meczu gdzie nie wykorzystał bodajże 3 piłek z rzędu. Jeśli wierzyć pomiarom - serwuje na nieziemskim poziomie 135km/h i więcej... Szkoda, że B. Kurek oficjalnie już nie wystąpi i Ł. Kaczmarek nie ma nominalnego zastępcy na tej pozycji i jeśli była by taka potrzeba przyjmujący musiał by zagrać na tej pozycji jednak mamy ich kilku dobrych więc mam nadzieję, że to nie byłby problem. Środek u nas wygląda bardzo dobrze, trochę bałem się właśnie o niego po tym jak wyszła informacja, że Bieniek nie wystąpi a wiadomo co działo się z Huberem w poprzednim sezonie gdzie nie grał z powodu kontuzji przez dłuższy czas.
Jeśli chodzi o Włochów to grają żelazną 6stką od samego początku turnieju. Ich gra wyglądała wczoraj zdecydowanie lepiej niż w meczu z Holandią - oczywiście można było się tego spodziewać. Wczoraj jednak Michieletto nieco schowany za plecami Romano i Lavii. Środkowy Russo także i w finale nie wystąpi więc tak naprawdę Włosi tracą już 2giego środkowego co jest sporą stratą dla Nich i myślę, że tutaj mamy spokojnie przewagę.
Szkoda tylko, że finały rozgrywane są w Rzymie i trochę się boję o stronniczość sędziów... jednak w półfinale było to nadmiar widoczne.
Dawno w meczach bezpośrednich nie oglądaliśmy 5 setówki...

Polska 2,00
powyżej 206,5 3,50
powyżej 180,5 1,60​
Ropret będzie grał??Wiadomo coś ?? Bez niego, to wczoraj słabo wyglądało
 
lukas88 332K

lukas88

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
zibi16 zibi16 w zasadzie uprzedziłeś mnie, co do meczu o 3 miejsce zwycięstwo Słoweńców to jak dla mnie spore value przy tej "jakości" gry Francuzów, nieco może ryzykowne bo trójkolorowi zawsze mogą odpalić, ale kurs mnie przekonuje. Z kolei wszelkie handicapy punktowe w kierunku Słoweńców biorę w ciemno bo nawet jak nie wygrają to nie wierzę w szybkie 3-0 tylko zobaczymy 4 a może i 5 setów, także pod handi punktowym podpisuje się obiema rękami.

Finał również w moim odczuciu bierzemy, Włosi co prawda mają przewagę na rozegraniu i być może w ataku bo Romano gra świetny turniej, ponadto osamotniony jest Kaczmarek przy kontuzji Kurka, co prawda z opcją że zawsze może do ataku wskoczyć Leon. Z drugiej strony blok mamy najlepszy na świecie i przyjęcie również myślę że zdecydowanie po naszej stronie, szczególnie dlatego że mamy 5 przyjmujących na bardzo wysokim poziomie Leon, Śliwka, Fornal, Bednorz i Semeniuk. Także w przypadku jak któremuś nie idzie, wskakuje kolejny w jego kalosze, chciałbym jutro zobaczyć trochę Bednorza bo mało chłopak gra na ME a ciągnął fantastycznie w LN.
Reasumując uważam że niezwykle szeroka ławka po naszej stronie + na pewno chęć rewanżu chłopaków za finał MŚ przed rokiem połączona z pełną mobilizacją powinny dać efekt mimo tego że Włochom będą pomagać kibice i ściany....
 
Otrzymane punkty reputacji: +348
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Moim zdaniem to co pokazały Włochy i Polska w półfinałach to zwycięzca jest jeden. Włochy nawet -1.5 seta. Są drużyna lepszą, kompletną i chęć wzięcia rewanżu na niewiele tu się zda. Polska gra w kratkę, a Włosi pokazali w półfinale, że nie ma na nich mocnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Ja dziś próbuje tak:
Włochy - Polska @ Polska (1.92) Fortuna

Włochy bardzo mnie zawodzą w tym turnieju, grają strasznie himerycznie, w meczu z Holandią która bazuje tak naprawdę na jednym Nimirze prawie polecieli. Co do Polski no to okej mieliśmy dołek w meczu z Belgią ale tylko na jakiś moment i tylko z powodu deoncentracji bo pierwsze dwa sety to była demolka i to BEZ LEONA. Kadra Polski ma więszy potencjał, w zasadzie to o klase lepszą ławke rezerwowych bo tutaj kto by nie zagrał na przyjęciu to i ta wygląda to kosmicznie. Mam nadzieje, że Grbic wie co robi (chociaż nie uważam go za wieliej klasy trenera) i po prostu na finał zaskoczy nas polską w jak najlepszym wydaniu. Dużo będzie na pewno zależało od Wilfredo, bo jedna jego poziom serwisów i ataków gdy jest na fali jest nieosiągalny dla reszty druzyn. Dla mnie kurs 1.92 jak najbardziej zawalający, w końcu musimy to Euro wygrać.

Francja - Słowenia @ Słowenia +9.5 (1.66) Fortuna

Francja zawiodła mnie w meczu z Włochami i wykasowała się w tym meczu praktycznie samemu. Nie wiem co Giani ma w głowie ale para przyjmujących powinna być solidna i pewna a nie zmieniana nawet w trakcie meczu na inny wariant po 3 razy :LOL: Ngapeth grzeje ławe, może dostanie swoją szanse w meczu o trzecie miejsce. Ogólnie o tych drużynach napisane było już wiele i dla mnie 9.5 to naprawdę duże handi jak na mecz z ta znakomitą drużyną jak Słowenia, która naprawdę niczym od Trójkolorowych nie odstaje
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +348
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Moim zdaniem to co pokazały Włochy i Polska w półfinałach to zwycięzca jest jeden. Włochy nawet -1.5 seta. Są drużyna lepszą, kompletną i chęć wzięcia rewanżu na niewiele tu się zda. Polska gra w kratkę, a Włosi pokazali w półfinale, że nie ma na nich mocnych.
Włosi w półfinale pokazali że Francuzi nie mają z nimi żadnych szans, tylko tyle i aż tyle. Po prostu mieli na swojej drodze najsłabszą drużynę z półfinalistów i nie ma znaczenia że to aktualni mistrzowie olimpijscy, przecież Tokio było ponad 2 lata temu, a Francuzi grają teraz o 2 klasy gorzej. Myślę, że Słoweńcy do zera by nie przegrali. Też uważam Włochów za faworytów w finale, ale minimalnych. Jak nie siądzie Romano gra na ataku - uważam go za najsłabsze ogniwo Włochów - to mają duży problem. A my mamy środki by próbować go ograniczyć, dobrze blokujących, mobilnych środkowych i wysokie skrzydła z czujką na bloku (pytanie kto wyjdzie na przyjęciu, ale tam wszyscy mają gabaryty i dobre ręce na siatce). Myślę że idealnie równe kursy jakie są na ten mecz dobrze oddają realia. Jak w każdym meczu o wyniku zadecyduje to kto będzie miał lepsze przyjęcie, bo obaj rozgrywający są na podobnym poziomie (obaj w swojej jakże różnej charakterystyce), Giannelli jest po prostu wyższy, siłą rzeczy lepiej blokuje i gra na siatce, chyba żaden rozgrywający nie rozegra wrzuconej na siatkę piłki na wysokości antenki (jak to zrobił chyba w 3. secie półfinału z Francją). Ale jeśli chodzi o samą jakośc, precyzje rozegrania to regularny na pewno nie jest, i jest na równi z naszym rozgrywającym, osobiście wolę bardziej schematycznego ale regularniejszego Janusza, zresztą Grbić też. Dlatego która ekipa lepiej będzie przyjmować i zagrywać ta wygra. Dlatego przy tak wyrównanych zespołach warto skorzystać z promki kursowej w Betfanie na wygraną Polaków @ 2,40.

Włochy - POLSKA
BOOST 16.09.2023 (max. stawka: 100 zł)

POLSKA WYGRA @ 2.40 0-3
Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1508
S 72

szpak007

Użytkownik
Ciekawe zakłady specjalne w sts na finał.
W każdym secie co najmniej 46 pkt - kurs 6,00
W każdym secie co najmniej 47 pkt - kurs 12,5
Finał bardzo równy i 25:21 w secie to nie problem. Oczywiście mogą być sety gdzie się któraś z drużyn zatnie i będzie większa przewaga. Ale kurs 12 na 22 punkty ugrane w secie 😱😱
Zawodnik 5 bloków - 3,75 😱 też spora szansa
 
berserk 237K

berserk

Użytkownik
Ciekawe zakłady specjalne w sts na finał.
W każdym secie co najmniej 46 pkt - kurs 6,00
W każdym secie co najmniej 47 pkt - kurs 12,5
Finał bardzo równy i 25:21 w secie to nie problem. Oczywiście mogą być sety gdzie się któraś z drużyn zatnie i będzie większa przewaga. Ale kurs 12 na 22 punkty ugrane w secie 😱😱
Zawodnik 5 bloków - 3,75 😱 też spora szansa
A co jak dojdzie do tie breaka ? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +194
irtyko 172K

irtyko

Użytkownik
Moim zdaniem to co pokazały Włochy i Polska w półfinałach to zwycięzca jest jeden. Włochy nawet -1.5 seta. Są drużyna lepszą, kompletną i chęć wzięcia rewanżu na niewiele tu się zda. Polska gra w kratkę, a Włosi pokazali w półfinale, że nie ma na nich mocnych.
a z Holandią też tak super grali ? z Niemcami ? no i Słovenia ich ograła
a co znaczy Polska gra w kratkę ? stracone 4 sety w całych mistrzostwach to gra w kratkę ? 😂

Większość już o meczach wypowiedziała się w każdy możliwy sposób :)
ja obstaje z tymi co grają na Polskę
a w drugim meczu obstawiam 5 setów Słovenia wygrała 3-2
 
Ostatnia edycja:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Ciekawe zakłady specjalne w sts na finał.
W każdym secie co najmniej 46 pkt - kurs 6,00
W każdym secie co najmniej 47 pkt - kurs 12,5
Finał bardzo równy i 25:21 w secie to nie problem. Oczywiście mogą być sety gdzie się któraś z drużyn zatnie i będzie większa przewaga. Ale kurs 12 na 22 punkty ugrane w secie 😱😱
Zawodnik 5 bloków - 3,75 😱 też spora szansa
Ma to sens tylko w wypadku wyniku 3-0/0-3. Przy 4 setach lepiej ładować co set all in na over 40,5/41,5 ;) oczywiście nie licząc sytuacji grania co set z podatkiem, wtedy faktycznie z racji jednorazowego odjęcia 12%, a nie co typ, ma to sens.

Nie dajcie się Panowie "robić w ciula", liczby nie kłamią, czasem tylko kłamcy liczą. Kalkulator w dłonie i "jazda".

Zakłady specjalne to najlepsze "marżowo" zakłady dla buka. Człowiek patrzy na wysoki kurs i myśli "wow, promo"... Owszem, czasem są pomyłki i można to wykorzystać, ale z zasady takie kumulowane typy na wiele zdarzeń/setów dają niższy kurs, niż osiągniesz grając to samo osobno.

I skoro już zabrałem głos to podłączę się do dyskusji o meczu:

Włochy - Polska
Generalnie mecz "na żyletki", typowe 50/50 na pierwszy rzut oka, ale z racji, że kusy na Polaków trochę urosły (@2,12 pinn) to przyciągnęły moją uwagę. W zasadzie rozkładając obie drużyny na czynniki pierwsze to co mamy? Rozegranie - mocna przewaga Giannelliego, nie ma nawet dyskusji. Atak? Ja Romano "nie kupuję", ale statystki kręci dobre, więc niech będzie remis. Kaczmarek jest w Polsce deprecjonowany, ale pod względem liczb, jakie osiąga jest to naprawdę mocny zawodnik, europejskiego formatu. Do najlepszych na świecie na pewno brakuje, ale mając na uwadze kontuzję Kurka, nie traktowałbym tej pozycji jako minus w Polsce. Idąc dalej - blok. Dla mnie zdecydowana przewaga Polaków. Huber i Kochanowski to liga wyżej niż Mosca i Gallassi. Mówi się o powrocie Russo, to trochę dodaje Włochom, ale bez niego i Anzaniego nie mam wątpliwości, że zdominujemy ten mecz "na siatce". Libero pomijam - dochodzimy do przyjmujących. I tu są dwa scenariusze - fajnie chronimy Leona w przyjęciu i dajemy mu kończyć większość piłek w ataku - mój scenariusz bazowy. Problem pojawia się, gdy Włosi nieustannie i z pełną premedytacją męczą Leona zagrywką. Tu z pomocą przychodzi nasza szeroka ławka i idzie to ogarnąć, ale tracimy na sporo akcji Leona w ataku. Trudna zagwozdka dla trenera, ale patrząc szerzej i na tej pozycji powinniśmy mieć przewagę.

Reasumując: dla mnie mecz bliski 50/50 z delikatną przewagą Polaków, jednakże mecz we Włoszech to niech będzie po równo. Kto ma możliwość zagrać >@2,00 to ok, ma to sens.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +167
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska - Włochy

Polska wygra i Leon najwięcej pkt w drużynie @2,85 betfan

Finał, który wiele osób przewidywało przed turniejem. Polacy i Włosi są na tę chwilę o krok przed resztą. To te reprezentacje dzielą ostatnio między sobą trofea najważniejszych siatkarskich imprez. Włosi rok temu zostali mistrzami świata, a Polacy w tym roku wygrali Ligę Narodów. Obie ekipy są na tej imprezie niepokonane. W półfinale nasi siatkarze wygrali 3:1 ze Słowenią, a Włosi pokonali 3:0 Francuzów. W tym sezonie Polska z Italią grała dwa razy. W Lidze Narodów górą była nasza reprezentacja wygrywając 3:1. W takim samym stosunku Włosi pokonali nas w Memoriale Wagnera.

Moim zdaniem okoliczność finału we Włoszech sprzyja naszej reprezentacji. Polacy będą chcieli się mocno odegrać za zeszłoroczny finał MŚ. Brak kontuzjowanego Russo to będzie spore osłabienie Włochów. Italia była już na tej imprezie blisko odpadnięcia z Holandią i tych młodych chłopaków może zjeść presja. Nasi natomiast robią swoje i mają wielką indywidualność, czyli Leona, który jest w świetnej formie. Nasz lider w tym turnieju jest w naprawdę świetnej formie. Ostatnio ze Słowenią 25 pkt, wcześniej z Serbami 19.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Polska - Włochy

Polska wygra i Leon najwięcej pkt w drużynie @2,85 betfan

Finał, który wiele osób przewidywało przed turniejem. Polacy i Włosi są na tę chwilę o krok przed resztą. To te reprezentacje dzielą ostatnio między sobą trofea najważniejszych siatkarskich imprez. Włosi rok temu zostali mistrzami świata, a Polacy w tym roku wygrali Ligę Narodów. Obie ekipy są na tej imprezie niepokonane. W półfinale nasi siatkarze wygrali 3:1 ze Słowenią, a Włosi pokonali 3:0 Francuzów. W tym sezonie Polska z Italią grała dwa razy. W Lidze Narodów górą była nasza reprezentacja wygrywając 3:1. W takim samym stosunku Włosi pokonali nas w Memoriale Wagnera.

Moim zdaniem okoliczność finału we Włoszech sprzyja naszej reprezentacji. Polacy będą chcieli się mocno odegrać za zeszłoroczny finał MŚ. Brak kontuzjowanego Russo to będzie spore osłabienie Włochów. Italia była już na tej imprezie blisko odpadnięcia z Holandią i tych młodych chłopaków może zjeść presja. Nasi natomiast robią swoje i mają wielką indywidualność, czyli Leona, który jest w świetnej formie. Nasz lider w tym turnieju jest w naprawdę świetnej formie. Ostatnio ze Słowenią 25 pkt, wcześniej z Serbami 19.
W sts @3.00, tez ten zakład analizowałem
 
Do góry Bottom