>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Dania 12-26.01.2014

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Lubię takie kfiatki ????
oni juz w głowach mają przekonanie że przegrali najważniejszy mecz i nie wierzą w sukces na tej imprezie
A w czym on był najważniejszy ?
Nie trzeba być nie wiadomo jakim znawcom aby dobrze ocenić szanse(...) Value to będzie przy spotkaniu Polska-Rosja. Kurs na Rosjan powyżej 2.1 biorę z pocalowaniem ręki.
No to nie trzeba być znawcom, żeby wiedzieć, iż kurs na Ruskich będzie +- 3.00...
czy w drużynie węgierskiej na ME jest Laszlo Nagy ? na głównej stronie EHF jest wymieniony jako Key Player Węgrów, natomiast w pierwszym meczu nie było go w kadrze.
Nie ma go (kontuzja nogi)
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Kurs 5.70 na Polske z Francją. Grajcie póki nie spada. Nasz bramkarz w formie, a w ataku gorzej niż w meczu z Serbami być nie może. Jeśli nasi zagrają ciut lepiej i to jeśli dopisze szczęście wygramy. Warto dodać że Serbia&gt;Francja
chłopie zanim takie głupoty wypiszesz to może byś jakiś mecz obejrzał. To co wczoraj Francja zrobiła z Rosja to była istna demolka. Rzucali jak chcieli, skąd chcieli i ile chcieli. Natomiast my nie mamy żadnego pomysłu na gre. Francja nas ogra nawet drugim garniturem. Niestety
 
A 7

adas2013

Użytkownik
W mojej ocenie było to kluczowe spotkanie biorąc pod uwagę dalszy przebieg mistrzostw. Zakładając ze w pierwszej fazie Rosja przegra wszystkie mecze, a Francja wszystkie wygra to wchodzimy do dalszej fazy bez zwycięstwa, czyli żeby znaleźć sie w półfinale musimy wygrać ze Szwecją, Chorwacja i np. Czarnogórą i liczyć na baaardzo korzystny rozwój sytuacji w spotkaniach miedzy naszymi rywalami. Gdybyśmy natomaist z Serbią wygrali, to przy odrobinie szczęścia moglibyśmy pozwolić sobie na porażkę (np. z zawsze dla nas niewygodną Chorwacją) i przy dwóch zwycięstwach w pozostałych meczach (z Czarnogórą i Szwecją, która chyba nam w miarę leży to nawet realne) liczyć na awans. Mam nadzieje, że się nie mylę w kwesti regulaminu i terminarza ME.
Cytat: Napisał Adas2013 -&gt; oni juz w głowach mają przekonanie że przegrali najważniejszy mecz i nie wierzą w sukces na tej imprezie A w czym on był najważniejszy ?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Islandia @ 1.85 pinn ✅
Chyba spoko typ. Islandia ma kapitalne skrzydła, przede wszystkim lewe, o czym pisałem wcześniej, ale też i prawe działa jak trzeba - Thorir daje radę, więc skrzydła absolutnie na poziomie. Bramka... Gustavsson nie należy do mojego ulubionego typu bramkarzy, nie gwarantuje solidności, jak np. Landin, Omeyer, tylko jest szaleńcem rzędu Heinevettera. Ale powinien swoje wybronić.
Druga linia? Atlasson, Palmarsson - z Norwegią grali słabo, 5/12 w ich wykonaniu to niewątpliwie kiepski wynik. Jest też mega silny Halgrimsson. Atuty Węgrów? Rozegranie nie działa, Cszaszar jednak bez formy tu przyjechał. Skrzydła solidne, wiadomo, że bracia gwarantują jakiś poziom. Straty? Mnóstwo. Islandia ciągnie kontrę lepiej niż Hiszpania, a myślę, że jeśli znowu zrobią 15 strat, to 8 goli z FB pójdzie. Węgry bez Nodzia nie mają żadnej alternatywy, lidera. Dzisiejsza porażka pożegna ich z marzeniami o dobrym miejscu.
Dokładam raczej spokojnie Hiszpanię i Danię. Dania z pewnością złapie taki moment, że Weber i spółka będą leżeć i kwiczeć, run rzędu 7-0. Austria zagrała dobre zawody z Czechami, jednak pomiędzy Czechami z niedzieli, a przeciętną (bo cudów raczej nie będzie) są 2-3 klasy różnicy.
Norwegia raczej podobnie do Węgier. Z błędami w ataku. Nieradząca sobie z szybko grającymi Islandczykami. Chłopaki Manolo będą grali jeszcze trochę szybciej wydaje mi się, dokładniej (Islandia sporo napsuła) i wyrobią sobie spokojną przewagę na początek meczu.
Hiszpania HT/FT lub -3.5, Dania -3.5 ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
burak321 0

burak321

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mężczyźni, Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Macedonia - Czechy
Typ: Macedonia
Kurs: 1,95
STS
Pierwsze mecze fazy grupowej za nami, więc można zaczynać grę.
Macedonia jest w tym meczu zdecydowanym faworytem, pozostaje się tylko cieszyć z takich kursów. 2 lata temu na ME pokonali ich różnicą 6 bramek, oczywiście inne czasy i drużyna ale pokazuje to, że spokojnie są w ich zasięgu.
Czesi, pomimo poczynionych postępów, sprawiali bardzo złe wrażenie w ich pierwszym meczu. 10 bramkowa porażka z Austriakami pokazuje, jak bardzo im ten mecz nie wyszedł - przegrane obydwie połowy, właściwie nic nie funkcjonowało w drużynie i w efekcie sromotna porażka 20-30.
Z drugiej strony Macedonia, zespół zawsze groźny, i napewno bardziej poukładany od Czechów. Ich mecz z Duńczykami można zaliczyć do klasycznego false startu, już na początku meczu przegrywali 1-6. Jednak zdołali poukładać grę i konsekwentnie niwelować straty, przegrywając 12-8 pierwszą połowę. W drugiej dużo się nie zmieniało, Duńczycy jako główny kandydat do tytułu dołożyli kolejne 4 bramki i w sumie wygrali 8. Jednak jest to wynik trochę zdradliwy, biorąc po uwagę pierwszą fazę spotkania. Dziś Macedonia powinna lepiej wejść w mecz i spokojnie pokonać rywali 2-3 bramkami.

Dyscyplina: Piłka ręczna, Mężczyźni, Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Węgry - Islandia
Typ: Islandia
Kurs: 1,65
STS
Podobna sprawa co w powyższym meczu, Węgry poniżej możliwości z Hiszpanią, pierwsza połowa przegrana siedmioma bramkami, druga, grana na luzie przez matadorów zremisowana.
Islandia fajnie się pokazała z Norwegami, pewna wygrana pięcioma bramkami. Szybkie skrzydła, polot w ataku powinny wystarczyć dziś na niezbyt dobrze (jak pokazały mecze przygotowawcze) poukładanych Węgrów.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tomas Gonzalez V over 3,5 bramki 1,62 Unibet ✅ 12 minut ;)
Nie będę opisywał całego meczu bo typ dotyczy prawoskrzydłowego Hiszpanów. Gonzalez dał popis w potyczce z Węgrami. Prawda jest taka, że Węgrzy na wiele pozwalali Hiszpanom ale skuteczność 100% i 5/5 mówi samo za siebie. Linia dzisiaj dość nisko ustawiona, ponieważ Norwegia specjalnie oporu pewnie nie postawi i &quot;skrzydła&quot; znowu będą chodziły jeśli chodzi o Hiszpanów. To ich główna broń którą pokazali z Węgrami i dzisiaj pewnie tak też będzie a głównym aktorem będzie Gonzalez. Gram over gracza Barcelony.
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
Francja może, Polska musi, z takim nastawieniem wyjdą na mecz obydwa zespoły, Francja po świetnej grze wysoko pokonała Rosjan 35:28, pewne 7-bramkowe zwycięstwo, ale przede wszystkim 2 pkt.
Polska swój pierwszy mecz przegrała 1 bramką po... bardzo słabej grze w ofensywie. Mecz od wygrania, nikt nie ma co do tego wątpliwości, nie radziliśmy sobie z wysoką obroną Serbów, nie wykorzystaliśmy także gry w przewadze, do tego błędy własne i niewykorzystane karne, niestety. Ale takie są mistrzostwa, przegrywamy, musimy szybko o tym zapomnieć bo za 2 dni kolejny mecz, tym razem trafiło na Francję, czyli drużyna z która jeszcze nie wygraliśmy, ostatni mecz, Polska 24-29 Francja, czy w środę jesteśmy w stanie wygrać z francuzami? Raczej nie, ale liczę na dobrą współpracę między naszym bramkarzem a obroną i stawiam że Francja nie wygra więcej niż 6 bramkami.
Polska(+5.5) - Francja

typ: 1 (1.42) bet365

O 18:00 Węgry grają z Islandczykami, tutaj może wygrać każdy, ja stawiam na ofensywną grę obu drużyn czyli na over bramkowy, obie drużyny pokazały że lubią rzucać dużo bramek, więc wysoka linia na ilość bramek mnie nie dziwi, w pierwszym meczu na tych mistrzostwach Węgrzy ulegli mistrzom świata, 34-27, a Islandia wygrała z Norwegią 31-27.

Węgry - Islandia

Typ: over 55.5 (1.51) bet365
Póki co typy z mistrzostw europy 4/0
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Kurs 5.70 na Polske z Francją. Grajcie póki nie spada. Nasz bramkarz w formie, a w ataku gorzej niż w meczu z Serbami być nie może. Jeśli nasi zagrają ciut lepiej i to jeśli dopisze szczęście wygramy. Warto dodać że Serbia&gt;Francja
Nie warto, po tym raczej Ricz nie będziesz:] Francuzi cały czas kontrolowali wczoraj przebieg spotkania z Rosjanami, a trener &#39;Trójkolorowych&#39; wziął tylko 1 czas (w końcówce 1 połowy). Do tego wysoka skuteczność (73%) i dobra gra w obronie. Jeśli się nie mylę, to RUS wykorzystali wszystkie 6 karnych, inaczej wynik wyglądałby jeszcze gorzej ???? . Nie ma co się spodziewać cudu, będziemy dla Francji kolejnym krokiem w drodze po finał. Wczoraj &#39;na zimno&#39; przyjąłem porażkę z Serbią, po takiej grze nie warto inwestować w czysty win Polaków. Francja -3 po kursie 1.66 /bet365/ to bezpieczna opcja.⛔ 27:28
 
L 0

lapa1984

Użytkownik
jak na razie te mistrzostwa trochę na minus ...dzisiaj zaciekawil mnie typ w meczu Polakow a mianowicie Lijewski under 3,5 po kursie 1,65 mysle ze dzisiaj Francuzi zagrają troszkę rozważniej co za tym idzie wynik będzie nizszy
jak wiadomo u nas raczej nie będzie lidera jeśli chodzi o bramki , a Krzysiek forma raczej nie imponuje co o tym sadzicie ?
 
A 7

adas2013

Użytkownik
jedyną rzeczą po meczu z Serbią za co można pochwalić Polaków to obrona (poza kryminałem Orzechowskiego w końcówce po którym był karny). Jeśli powtórzą to w meczu z Francja to nie będzie to taki overowy mecz jak Rosja Francja bo Francuzi też będą musieli zagrać skutecznie w obronie żeby cały czas kontrolować spokojnie wydarzenia i raczej nikt z naszych nie narzuca. Ale czy linia 3,5 na Lijka jest bezpieczna? Moim zdaniem nie bardzo...nie na kurs 1,65. Moim zdaniem w meczu z Francją rzucimy o 3 może 4 gole więcej niż z Serbią (i zapewne też dużo wiecej stracimy), więc 4 lub 5 bramek Lijka dość prawdopodobne. Przewiduje wynik w granicach 29:23
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Russia - Serbia 27:25

Typ: Rosja handicap +4,5
Kurs: 1.42


Francja pewnie pokonała Rosję 35:28 (19:14) w meczu grupy C rozgrywanych w Danii mistrzostw Europy w piłce ręcznej i objęła prowadzenie w tabeli. Ale to już historia.. Pierwsze Koty za Płoty.. Teraz Rosja będzie grała mecz &quot;o życie&quot; z Serbią i motywacja jest niesamowita. Serbia jak każdy widział jest do ogrania bez większego potu. Polacy z odrobiną szczęścia uporaliby się z nimi. Passa 6 minut bez strzelonej bramki (w meczu z Polska) mówi sama za siebie, byli jak dzieci we mge. Serbia nie ma aż tylu atutów, żeby wygrywać kilkoma punktami z równym sobie rywalem. Każdy wie, że Rosja będzie musiała sobie radzić bez zawodników RK Vardara Skopje: Timura Dibirowa, Michaiła Czipurina i Aleksieja Rastworcewa. To bardzo mocny cios dla drużyny Olega Kuleszowa. Ale z tym wszyscy zdążyli się już pogodzić. Rosja ma passę 5 meczy bez wygranej, natomiast Serbia 3 ostatnie mecze = 3 zwycięstwa. W dwóch ostatnich bezpośrednich pojedynkach z Rosją ekipa Serbii zwyciężała 1 punktem, a więc ledwo ledwo.. Z Polską także 1 punktem.. Handicap +4,5 gola po stronie Rosji jaki proponuję wydaje się mega bezpieczny zważywszy na to iż mecz powinien być na tzw.&quot;styku&quot;. Wczorajsze spotkania remisowe w grupie A i B, pokazały że ten turniej nie ma zdecydowanych faworytów i o zwycięstwie decydują pojedyncze trafienia, czasami 1 bramka. Rosja jak pisałem - &quot;nóż na gardle&quot;.. Serbia - &quot;może, ale nie musi&quot;.. W związku z tym pójdę w stronę naszych kochanych wschodnich sąsiadów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 7

adas2013

Użytkownik
osja jak pisałem - &quot;nóż na gardle&quot;.. Serbia - &quot;może, ale nie musi&quot;.. W związku z tym pójdę w stronę naszych kochanych wschodnich sąsiadów.
Nie jestem przekonany że Serbia nie musi, jeżeli Rosja dziś wygra z Serbią a następnie przegra z Polską (całkiem realne) to wszystkie trzy drużyny będą mieć tyle samo punktów....jak dla mnie Serbia gra dzis o zapewnienie sobie awansu, zakładając że Francja poza zasięgiem
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Polska(+4) - Francja 1,926 Pinnacle ✅
Moim zdaniem Polacy przegrali pierwsze spotkanie na własne życzenie. Wszyscy wiedzą jak pracowały skrzydła, jak były rzucane karne. Że gdyby nie Szmal mecz rozstrzygnął by się w 45 minucie. Nikt chyba nie zwrócił uwagi na to, że Polacy mając szansę na remis wyprowadzając akcję 40 sekund przed końcem, grali w przewadze. Ciągle zastanawia mnie czemu trener nie ściągnął bramkarza by zagrać siedmiu na pięciu w polu. Zagranie na dwa koła i dwa skrzydła dały by jeszcze większe szanse na gola. To tylko świadczy co działo się na ławce w tym momencie.
Polacy przystępując do dzisiejszego spotkania muszą liczyć na indywidualności w ataku. Takimi zawodnikami w ostatnim meczu byli Jurkiewicz i Chrapkowski, którzy indywidualną akcją potrafili zrobić różnicę w ataku. Jeśli do nich dojdą Michał i Bartek Jurecki oraz Jaszka, który ostatnio grał totalny piach to nasi piłkarze ręczni mają szansę postraszyć Francuzów. Jeśli będzie szło na rozegraniu to Francuzi z pewnością wyjdą obroną grając 3-2-1, a wtedy bym się nie martwił o koło w naszym zespole. Liczę też, że tym razem skrzydła zagrają odważniej tym bardziej, że nie ma u rywali bramkarza, który by chociaż w połowie zastąpił Omeyera. Oby tylko tym razem trener Biegler myślał dynamicznie nad tym co dzieje się na boisku i nie robił zmian podczas gdy nasi złapią rytm tak jak to było w meczu z Serbią.
Co do Francji - jak to powiedział Bartek Jurecki &quot;zagrali kosmos w ataku&quot;. Osobiście jestem zdania, że Rosja nie grała dobrze w obronie i to było skutkiem takiego wrażenia dobrej gry. Bogdanov 14% w bramce. Drugi bramkarz trochę lepiej bo 27%, ale grał 19 ostatnich minut gdzie Trójkolorowi już się oszczędzali. Nasz zespół z pewnością zagra lepiej w obronie w porównaniu do wschodnich sąsiadów. Natomiast w obronie Francuzi grali tak naprawdę średnio. Może to było spowodowane dużą przewagą i lekkim rozluźnieniem. Były tylko momenty gdzie Rosjanie mieli problemy z rzutami w bramkę. Świetnie radził sobie Igropulo, który indywidualnymi akcjami bił Francuzów. Właśnie dlatego liczę na naszych, bo Trójkolorowi robili dziury w obronie gdzie można wbiec i rzucić.
Ciężko myśleć po pierwszym meczu, że Polacy dadzą radę ograć Francję tym bardziej, że styl gry przeciwników nam nigdy nie leżał. Myślę jednak, że nasi szczypiorniści chcą coś pokazać na tych mistrzostwach. Stoją trochę pod ścianą, bo druga porażka raczej odcina nam grę o medale. Jeśli Polacy zagrają agresywnie, na pograniczu kar to są w stanie stoczyć równy bój z Trójkolorowymi.
Na koniec jeszce słowo na temat tego co tu przeczytałem w tym dziale. Nie zamazujmy sobie rzeczywistości jednym meczem Francuzów. Zagrali dobrze, ale jak jak zagrał przeciwnik? Totalna klapa w obronie. Stwierdzenia typu: Francja wygra Mistrzostwa są przesadzone. Są lepsze zespoły na tych mistrzostwach.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Polska - Francja
Typ: Polska ⛔ (27:28)
Kurs:
5,50
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Wielu pewnie teraz przeciera oczy ze zdumienia ale pewnie nie bardziej niż ja wczoraj po tym jak zobaczyłem Norwegów ostro jadących z Hiszpanami czy Czechów, którzy w swoim pierwszym meczu z Austrią jako drużyna nie istnieli (powtarzam nie istnieli) a w meczu z dużo silniejszą Macedonią tworzyli świetnie zgrany monolit mając jeszcze w końcówce akcje na win. To są Mistrzostwa, tutaj każdy mecz jest inny a w dodatku jest to sport i nie ma co dygać tylko trzeba grać. Pokazał to chociażby w meczu z Serbami Kaczka raz po raz praktycznie sam beż żadnych akcji czy wymian piłek demolując i ośmieszając ich obronę (notując dodatkowo 2 świetne przechwyty w obronie).

Wszyscy mówią, że wczoraj Hiszpanie zlekceważyli Norwegów i dlatego mecz przebiegał jak przebiegał. Dla mnie to nieprawda. Wg. mnie po pierwszym wysokim zwycięstwie aktualni mistrzowie świata chcieli ten mecz wygrać jak najmniejszą ilością sił co ostatecznie im się udało ale wszyscy wiemy w jakich okolicznościach (pozdro Victor Tomas). Nie ukrywam, że na to samo liczę jeśli chodzi o Francuzów.

Najważniejsza rzecz w typie to nasza gra w ataku. Dla mnie niezrozumiałe jest jak na takim poziomie zawodnicy nie potrafią rozegrać kilku prostych schematów. Oczywiście swój chyba najgorszy mecz w kadrze zagrał Jacha i nie chce mi się wierzyć, że dzisiaj nie zagra lepiej. Jestem w stanie uwierzyć w to że Gadżet znowu zagra tak słabo na skrzydle (choć oby nie) ale że zawodnik z takim rozegraniem i tyle widzący znowu będzie podejmował debilne próby rzutów z 13 metra z miejsca to po prostu nie wierzę. Plusem może być wysunięta obrona Francuzów z czego Jaszka z genialną grą 1 na 1 powinien tylko korzystać.

Druga sprawa to Dzidziuś. Powinien dziś zagrać więcej a to jak potrafi zagrać z kołem czy dograć do skrzydła to wszyscy dobrze wiemy. I identyczna sytuacja po drugiej stronie. Ostatni występ Lijka jakiś taki niemrawy. Przecież potrafi obsłużyć skrzydło, że już o świetnych podaniach z góry do kołowego nad rękami obrońców nie wspomnę. O ile się nie mylę za 60 minut meczu Krzysiek wykonał 1 takie podanie. Dzisiaj jeśli zaczną z Michałem po bokach powinno być dużo bardziej kombinacyjnie w przodzie. A już musem jest granie schematów gdy na boisku będzie Kola. Na turnieju noworocznym jeden z liderów ale cały czas był wyprowadzany, tutaj z Serbami bez wyprowadzenia i mamy 1 jego złe podanie (czytaj strata) + sygnalizowany rzut na siłę chyba z 14-ego metra. Nie trzeba być geniuszem, żeby widzieć, że Bielecki to z miejsca jest drewno ale za to po krzyżówkach daje ogromną wartość i co najważniejsze bramki.

Karnych nie komentuje, dzisiaj nie może być gorzej bo prawdopodobnie zabraknie Orzechowskiego. Choć z drugiej strony wszyscy nawalają na Bieglera czemu starszy Jurecki nie bił od początku karnych ale niby skąd on mógł wiedzieć, ze Orzechowski będzie tak zesrany (a przecież już trochę w tej kadrze gra) jak na turnieju noworocznym nie chybił ani razu.

Obrona o dziwo grała dobrze ( Grabarczyk zadziwił mnie bardzo), Chrapkowski też na wielki plus. Dojdzie Michał więc 1 do rotacji więcej to zawsze trochę sił zaoszczędzonych przez kogoś innego. Tak czy tak Jurkiewicz pewnie znowu będzie wiódł tu prym ze swoimi przechwytami. Jeśli chodzi o bramkę to mamy olbrzymią przewagę.

Francuzi są drużyną lepszą to bez dwóch zdań tylko kto powiedział, że dzisiaj z nami zagrają równie efektownie i efektywnie jak z Rosjanami. No właśnie. Miałem grać na Polskę z handi ale stwierdziłem, że obniżę stawkę a spróbuję tak. Jeśli w obronie zagramy tak konsekwentnie jak z Serbią a przód zacznie normalnie funkcjonować to będzie walka do samego końca i będzie szansa na trafienie kuponu, jeśli nic się nie zmieni to podejrzewam, że będzie konkret oklep i nawet 4 czy 5 punktowy handicap nie wystarczy. Powodzenia !
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Rosja - Serbia
Chyba są jakieś szanse. Zagrali solidny mecz z Francją, która była naprawdę na poziomie tej Francji, o której będziemy opowiadać wnukom :p Nyokas, Abalo, Guigou, mieli skuteczność na naprawdę niebotycznym poziomie. Obrona Rosji... hmm, ciężko, nie była najlepsza, oczywiście, aaale pamiętajmy też, jak przeciętna Serbia w ataku się okazała w poniedziałek. Dobre wyjścia naszych do drugiej linii Serbów (niepotrzebny luz, gdy Zelenović wszedł, z czego poszło parę goli) ograniczyły ich zdobycze. Kilka bramek wpadło Serbom po dobitkach, na które Ruscy wydaje mi się, że nie pozwolą, bo do kontry się zbierają jeszcze wolniej od nas. W ataku u Rosjan wyglądało to przyzwoicie, dziś obrona rywala słabsza, ale bramkarz chyba jednak będzie bronił lepiej niż Węsa Żera. Atman wydaje mi się, że jest super zawodnikiem na typ obrony Serbów, bo i potrafi rzucić, i potrafi minąć. Jeszcze szybszy Jurkiewicz, który zagra pewnie tak długo jak będzie trzeba. Harbok, Igropulo, więc Paweł Atman ma z kim grać. U Serbów w poniedziałek słabiutki Nikcević, ale myślę, że dziś pogra lepiej. Linia 3.5, ale dziś powinien dostać więcej okazji ze skrzydła, bo skrzydłowi francuscy mieli go sporo, a Serbom tym bardziej trzeba odciąć drugą linię, nawet kosztem 2-3 goli więcej ze skrzydeł. Wiadomo, typuję wygraną Rosjan, ale będą na pewno kontry po obu stronach, Rosja nie gra najszybciej, starają się nieraz robić dokładniej, ale Nikcević kontrę jedną, dwie dostanie. Nie może być tak, że zepsuje dwie takie szanse jak przeciwko Polsce.
Ivan Nikcević Over 3.5 @ 1.75 unibet ✅
Rosja @ 4.2 b365
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Polska - Francja
Wydaje mi się, że są jakieś tam szanse na to, że powalczymy, ale pewnie koło 7-8 będzie można złapać live. Ja gram under. Francja dziś w ataku będzie miała ciężko, wydaje się, że ratować ich będą podania do Sorędo od Nikoli i bomby Nyokasa i pewnie Narcisse&#39;a. Mówiono, że Fernandez kontuzjowany - ok, nie grał z Rosją, dziś raaaczej też nie. O Danielu była cisza, ale widocznie komuś trener chciał dać odpocząć. Dziś raczej na pewno nie będzie odpoczywał Daniel, prędzej Akąbre lub Nikola. Narcisse ma jednak ten rzut, ma dobry zwód, dziś najpewniej zagra na środku na Grabara i Chrapka, których zwodem powinien spokojnie mijać. Nie są też nasi dzielni chłopcy mocarzami w grze blokiem, a Narcisse jednak będzie rzucać też z podłoża. Kurs bardzo fajny
Polacy z dnia na dzień nie naprawią ataku pozycyjnego. Stąd mnie nie zdziwi, jeśli zagramy w nim na poziomie, może 20-25% lepszym (nie mylić % z punktami procentowymi, dzbany), ale nie wyżej. Francja nie rzuci też nam 35 bramek, takich strat nie mamy za Bieglera, dziś też nie będzie, i niech nikogo nie zmyli fakt takiej, a nie innej skuteczności Francuzów na Ruskich. Francja gra falami od powiedzmy MŚ 2011, stąd dziś uważam, że zagrają duużo słabiej niż w poniedziałek. 23-24 gole z obu stron, nie więcej.
Under 49.5 @ 3 unibet ⛔
Narcisse over 3.5 @ 2.5 unibet
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Usunęła się analiza :|
Cupić over 5.5 @ 1.65 unibet ✅
Czarnogóra robi mnóstwo błędów, Chorwacja gra jeszcze lepiej w obronie od Szwecji, Cupko do kontry biega jak nikt inny. Zagrają pewnie po pół godziny z Horvatem, ale spokojnie. Ivan raczej będzie pierwszy do karnych, z czego liczę na te 3 gole, zwlaszcza, że Vori przyjechał w solidnej formie i będzie trochę karnych robił. Kary dla Czarnogóry to z kolei przewagi do skrzydła grane oraz kontry dla Cupicia. Wg mnie do zrobienia w 30 minut.
Białoruś @ 5 expekt ⛔
Powalczą Białorusini. Siergiej Rutenka wraca, więc zagra dobry mecz. O to jestem dziwnie spokojny, bo tak z reguły bywa, że po chorobie na świeżości gra się naprawdę solidny mecz. Szwecja z Czarnogórą postawiła dobrą obronę, z której zresztą słyną Szwedzi. Czarnogóra jednak w ataku popełniła zbyt dużo prostych błędów. Białoruś bez Rutenki z Chorwacją momentami grała solidny handball, myślę, że 20 minut I połowy naprawdę mogło się podobać. Puchowski, Szyłowicz, Denis Rutenka to są niezłe nazwiska, a wzmocnieni Siergiejem mogą namieszać. Szwecja z du Rietzem, z bramkarzami, którzy w mojej ocenie są chimeryczni. Rutenka doskonale zna Sjostranda, więc myślę, że będzie wiedział jak temu gościowi rzucać. Według mnie 35/65 na korzyść Szwedów, warto sprobować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jakobsson under 4,5 bramki 1,50 Unibet ✅
Kurs nie powala może ale Jakobsson z Czarnogórą zagrał na poziomie 50 % rzucając trzy bramki. Dzisiaj drużyna z podobnym poziomem co Czarnogóra więc na pewno dużo szans dla Szwedów będzie również dla Jakobssona. Jednak głównym strzelcem Szwedów pewnie znowu będzie Ekdahl Du Rietz do którego może dołączyć Ekberg który pierwszy mecz miał kompletnie nie udany. Moim zdaniem Jakobsson odda pewnie 5-6 rzutów i trafi 3-4 razy. Gram under w jego przypadku.
Nyokas over 4,5 bramki 2,20 Unibet ⛔
W spotkaniu ze Rosją klasa sama w sobie gdzie zdobył 9 bramek ze skutecznością 75%. Silny zawodnik którego będzie dzisiaj ciężko powstrzymać. Nasi chłopacy to nie atleci i na pewno Francuzi będą na niego grali skoro nie zawiódł ich w pierwszym meczu. Jeśli Szmal dzisiaj będzie super bronił to Nyokas może nie rzucić tyle bramek ale na pewno parę wpadnie. Ja uważam, że po takim kursie warto zagrać na over w jego przypadku.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Mam pytanie do &quot;znawców&quot; tematu.
Pierwsze. Czemu kursy na Macedonię są tak wysokie, z tego co patrze to dla obu ekip zarówno Austrii jak i Macedonii jest to mecz o punkty w następnej fazie przy zalożeniu że Dania wygra z Czechami. Z tego co ja się orientuje, Macedonia potrafi zagrać naprawdę nieźle i mają Lazarova a Austria co ma ? Pytam serio bo wydaję mi się ,że Austria nie brała udziału ostatnio w poważniejszych imprezach.
Dlatego nie rozumiem skąd takie kursy.

Drugie. Kurs na Islandię w miare wysoki będzie to mecz ważny dla obu ekip. Myślicie ,że Hiszpanie zagrają jak z Węgrami czy jak z Norwegami ? Bo jeżeli opcja numer 2 to over +4,5 wydaje się dobrą opcją.

Trzecie. Mecz Norwegów i Węgrów podobna sytuacja albo wyjdą Norwegowie z 0 dorobkiem punktowym albo Węgrowie z 1 punktem. Kto waszym zdaniem realnie ma większe szanse na wygraną. Bo mi się widza Norwegowie. Ale ja się tam nie znam, stąd pytanie do ludzi ogarniających temat.

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom