>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Dania 12-26.01.2014

maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Kurcze byłem pewny ze nie rafimy tego karnego, zostały sekundy do konca i wtedy byśmy przegrali tylko jedna bramka i i tak by bylo super. Ale jak trafil karnego to byłem przekonany ze ruscy nie strzela juz tej bramki, ale szmal ladnie puscil ????
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Mam pytanie. Czy ktoś analizował sytuację kopnięcia bramkarza kacapów? Nie jestem pewny kto kopnął. Czy Krzysiek Jurecki czy Jurkiewicz. Myślicie, że to było celowe czy raczej przypadkowe uderzenie?

Fakt Michał Jurecki mój błąd ????
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Mam pytanie. Czy ktoś analizował sytuację kopnięcia bramkarza kacapów? Nie jestem pewny kto kopnął. Czy Krzysiek Jurecki czy Jurkiewicz. Myślicie, że to było celowe czy raczej przypadkowe uderzenie?
Jurkiewicz. To był raczej przypadek. &#39;Kaczka&#39; zostawił piłkę za bramką, a bramkarz na siłę chciał szybko rozpocząć i biegnąc po piłkę wszedł na tor biegu Mariusza. Tak to przynajmniej wyglądało z mojej perspektywy ;)
BTW. Michał i Bartosz Jureccy &amp; Krzysiek i Marcin Lijewscy :p
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Dla Rosji wspaniały?przecież oni grali o to żeby przejść do następnej rundy z 2 pkt, a tak my przechodzimy
Pewnie koledze chodziło o to, że ostatnią bramkę daliśmy sobie rzucić,
ledwie obrońca ręce podniósł przy rzucie rosjanina, nie chciał mu specjalnie przeszkadzać ???? A wcześniej chyba nie przypadkiem nagle zaczęliśmy pchać piłkę na środek do Syprzaka (3 straty z rzędu) co nie wychodziło, kiedy świetnie latały skrzydła? Chciały mieć chłopaki wpływ na wynik na koniec meczu i miały :browar565:
pozdro!
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Mam pytanie. Czy ktoś analizował sytuację kopnięcia bramkarza kacapów? Nie jestem pewny kto kopnął. Czy Krzysiek Jurecki czy Jurkiewicz. Myślicie, że to było celowe czy raczej przypadkowe uderzenie?
Do końca się nie zgodzę, że nie było celowe,bo mógł nogi nie pociągnąć do końca i nie musiał go wcale uderzyć kolanem :cool: inna sprawa, że bramkarz dał baaardzo dużo od siebie :]

pozdro!
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
No niestety wynik 24:21 dawałby ten sam efekt: awans Polski z 2 pkt i Rosji z 0 pkt,więc ta ostatnia bramka nie miała znaczenia,natomiast moje +2,5 na Rosję wisiało na włosku.
Ile były max kursy na Polskę w pierwszej połowie ? Z 5 na pewno?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
No niestety wynik 24:21 dawałby ten sam efekt: awans Polski z 2 pkt i Rosji z 0 pkt
guzik prawda &quot;Jeśli Polacy wygrają dziś nie wyżej niż dwoma bramkami, a grający o godz. 20.15 Francuzi pokonają słabszych od nich Serbów, wtedy nasi piłkarze awansują do kolejnej rundy z dwoma punktami - razem z Rosją i niepokonaną Francją. W przypadku wysokiego zwycięstwa ze sborną, bez względu na wynik drugiego pojedynku, awans wywalczą Serbowie, a my zaczniemy następną fazę z zerowym dorobkiem&quot; ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Przy trzech golach różnicy
&quot;o tym czy awans wraz z Polską drużyną
wywalczą Rosjanie lub Serbowie zadecyduje
liczba bramek jaką Sborna zdoła rzucić Polakom.
Obie drużyny będą miały bowiem taki sam bilans
bramkowy (-1) i liczba zdobytych przez nie
bramek (nie dotyczy meczu z Francją!) ustali
kolejność w tabeli. Możliwe są trzy opcje.
Opcja nr 1: Rosjanie rzucają 19 lub więcej
bramek
Wówczas 2. miejsce w grupie zajmują Polacy, a
wraz z nimi do kolejnej fazy awansują Rosjanie.
Serbowie w starciach z biało-czerwoni i Sbroną
zdobyli 45 bramek, Rosjanie rzucając nam
minimum 19 bramek będą mieli na swym koncie
minimum 46 trafień.&quot;
Więc nie miało znaczenia czy by się skończyło 24:21 czy 24:22. Ruscy w ostatniej akcji myśleli tylko o tym aby nie stracić piły i żeby któryś z naszych nie wygłupił się i nie pogonił z kontrą
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Podsumowanie fazy 4-grupowej.
Gdzie znajde informacje na temat zawodników ?
Chodzi mi głównie kto strzela z 7m oraz ilosć rzutów zawodników w meczu / gole ?
7m​

GRUPA A:
1) Czechy vs Austria: Filip Jicha 4/4 vs Robert Weber 3/4.
2) Dania vs Fyr Macedonia: Hans Lindberg 0/2, Bo Spellerberg 0/1 vs Kiril Lazarov 4/4.
3) Macedonia vs Czechy: Kiril Lazarov 6/8 vs Jakub Hrstka 1/1, Filip Jicha 1/3.
4) Austria vs Dania: Konrad Wilczynski 4/4 vs Jesper Noddesbo 3/3, Hans Lindberg 0/1.
5) Macedonia vs Austria: Dejan Manaskov 0/1, Kiril Lazarov 4/4 vs Konrad Wilczynski 6/6
6) Dania vs Czechy: Hans Lindberg 3/3 vs Jakub Hrstka 1/3, Filip Jicha 1/3, Jan Sobol 1/1.
Łącznie:
Filip Jicha 6/10 60%
Robert Weber 3/4 75%
Hans Lindberg 3/6 50%
Bo Spellerberg 0/1 0%
Kiril Lazarov 14/16 87,5%
Jakub Hrstka 2/4 50%
Konrad Wilczynski 10/10 100%
Jesper Noddesbo 3/3 100%
Jan Sobol 1/1 100%

Dejan Manaskov 0/1 0%

GRUPA B:
1) Islandia vs Norwegia: Gudjon Sigurdsson 2/3, Snorri Gudjonsson 2/3 vs Havard Tvedten 4/5.
2) Hiszpania - Węgry: Albert Rocas 3/3, Victor Tomas 1/1, Valero Rivera 1/1 vs Gabor Csaszar 2/3, Barna Putics 0/1.
3) Węgry - Islandia: Gabor Csaszar 1/2 vs Gudjon Sigurdsson 1/1.
4) Norwegia - Hiszpania: Havard Tvedten 0/1, Kristian Bjornsen 2/2 vs Albert Rocas 0/1, Victor Tomas 1/2, Joan Canellas 5/5, Valero Rivera 0/1.
5) Hiszpania - Islandia: Albert Rocas 0/1, Victor Tomas 0/1, Joan Canellas 1/1, Valero Rivera 0/1 vs Gudjon Sigurdsson 3/3, Snorri Gudjonsson 0/1.
6) Węgry - Norwegia: Gabor Csaszar 4/4 vs Havard Tvedten 2/2, Steffen Lokkebo 0/1.
Łącznie:
Gudjon Sigurdsson 6/7 85,7%
Snorri Gudjonsson 2/4 50%
Havard Tvedten 6/8 75%
Albert Rocas 3/5 60%
Victor Tomas 2/4 50%
Valero Rivera 1/3 33,3%
Gabor Csaszar 7/9 77,7%
Barna Putics 0/1 0%
Kristian Bjornsen 2/2 100%
Joan Canellas 6/6 100%

Steffen Lokkebo 0/1 0%
GRUPA C:
1) Serbia - Polska: Marko Vujin 2/3, Petar Nenadic 1/1 vs Bartosz Jurecki 1/1, Przemysław Krajewski 2/3, Robert Orzechowski 0/2.
2) Francja - Rosja: Guillaume Joli 0/1, Michael Guigou 3/3 vs Dmitry Kovalev 4/4, Konstantin Igropulo 2/2.
3) Rosja - Serbia: Dmitry Kovalev 2/2 vs Marko Vujin 4/4.
4) Polska - Francja: Bartosz Jurecki 0/1 vs Michael Guigou 2/2.
5) Polska - Rosja: Bartosz Jurecki 1/1 vs Dmitry Kovalev 0/1.
6) Serbia - Francja: Marko Vujin 1/2, Momir Ilic 3/3 vs Guillaume Joli 10/10, Michael Guigou 0/1.
Łącznie:
Marko Vujin 7/9 77,7%
Petar Nenadic 1/1 100%
Bartosz Jurecki 2/3 66,6%
Przemysław Krajewski 2/3 66,6%
Robert Orzechowski 0/2 0%
Guillaume Joli 10/11 90,9%
Michael Guigou 5/6 83,3%
Dmitry Kovalev 6/7 85,7%
Konstantin Igropulo 2/2 100%
Momir Ilic 3/3 100%

GRUPA D:
1) Chorwacja - Białoruś: Ivan Cupić 2/2 vs Ivan Brouka 0/1, Barys Pukhouski 2/3.
2) Szwecja - Czarnogóra: Fredrik Petersen 2/2, Niclas Ekberg 0/1 vs Vasko Sevaljević 2/3.
3) Czarnogóra - Chorwacja: Igor Marković 1/2, Vasko Sevaljević 2/2 vs Ivan Cupić 3/3.
4) Białoruś - Szwecja: Siergiej Rutenka 7/7, Barys Pukhouski 1/1 vs Niclas Ekberg 0/1, Fredrik Petersen 2/2.
5) Chorwacja - Szwecja: Zlatko Horvat 1/1, Ivan Cupić 2/4 vs Niclas Ekberg 2/2, Fredrik Petersen 0/2.
6) Białoruś - Czarnogóra: Ivan Brouka 1/1, Barys Pukhouski 0/1, Siergiej Rutenka 3/6 vs Vasko Sevaljević 1/1.
Ivan Cupić 7/9 77,7%
Ivan Brouka 1/2 50%
Barys Pukhouski 3/5 60%
Fredrik Petersen 4/6 66,6%
Niclas Ekberg 2/4 50%
Vasko Sevaljević 5/6 83,3%
Igor Marković 1/2 50%
Siergiej Rutenka 10/13 76,9%
Zlatko Horvat 1/1 100%
/Mam nadzieję, że wszystko dobrze zliczyłem./
Co do statystyk dotyczących rzutów zawodników to oficjalne raporty meczowe mówią wszystko ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
M 0

mhmmm

Użytkownik
Siemanko co sądzicie o postawieniu Islandii , Hiszpani Handi +2,5 Hiszpanie moim zdaniem powalcza i maja nawet realne szanse na zwyciestwo Dania fakt gra u siebie ale to nie wszystko, i jakies Handi na Macedonie ? tez mi sie wydaje ze moga powalczyc z Węgrami. Co sądzicie o takim kuponie ? z góry dzieki.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Polska - Białoruś typ: 1 1,55 Bet365
Nie za wysoki kurs na Polaków? spodziewałem się maksymalnie 1,30
Ktoś kto oglądał ich mecze może coś dodać, bo z czystych rezultatów to dwie łatwe porażki ze Szwecją i Chorwacją oraz wygrana z Czarnogórą, nie zapowiadają tego, że mogą stoczyć wyrównany bój z nami
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
No to tak. Islandia pierwszą fazę zagrała w miarę solidnie, chyba nie licząc początku z Węgrami i minut 40-50 z Hiszpanią. 150 minut gry na dobrym poziomie, urozmaiconego ataku pozycyjnego i czasami dobrej gry w obronie. Naprzeciw wychodzi Austria, czyli drużyna, której nie spodziewaliśmy się w tej fazie chyba kosztem Czechów. Czesi zagrali absolutnie beznadziejny mecz z Austrią, od początku dali się zdominować, Austria pociągnęła kontrę i poszło to do przodu, +10 zrobiło wrażenie. Później na luzie grająca Dania, na koniec Macedonia, która w ataku zagrała skandalicznie słabo, a mimo to ekipę Szilagyiego i spółkę jakoś ograła. Austria więc w obronie przeciętna, w ataku też bez rewelacji, chociaż niby 80 bramek rzucone jest. Islandia wchodzi z fatalnym bilansem dalej, niestety. 1 punkt, przy komplecie Danii i Hiszpanii. Muszą liczyć na Hiszpanów i ograć Duńczyków. Teraz wygrana z Austrią. Według mnie easy. Islandia gra bardzo szybko, podobna efektowność do Danii. Obrona przeciętna, ale to może nie tyle z jej słabości, co z szybkości i tempa wynika spora liczba traconych goli.
Islandia @ 1.52 pinnacle ✅
Over 60.5 @ 2.9 unibet
⛔ :?
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
*****, chyba nawet my nie możemy tego sp...? 1/8 z Białorusią, baraż ze Szwecją i ćwierćfinał z Chorwacją. 3 kroki do czwórki, stopień trudnośći coraz wyższy i wyższy. Ale na początek Białoruś. Białoruś nie powalczyła nawet ze Szwecją czy z Chorwacją. Powalczeniem można nazwać, nie wiem, mecz Czarnogóry z Chorwacją czy nasz z Francją, a nie -10 dwukrotnie. Rutenka rzuca, bierze odpowiedzialność, karne przeciętnie jak na niego, 10/13. Według mnie to Białoruś wygodniejsza od Czarnogóry. Zdecydowanie najważniejszym aspektem bedzie to, żeby Rutenka nie pomagał innym. Nie chodzi o to, by nie rzucał, bo będzie. Wieeeeeeem, że nasi sobie słabiej radzą z ekipami jednego gracza, ale akurat Rutenka ma słabszych partnerów niż Kirił Łazarow. Stąd nie obawiam się Białorusi.
Polska @ 1.58 marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Gabor Ancsin over 3,5 @ 2,2 (Unibet) 4 bramki (4/7). ✅
Po czwartkowym niepowodzeniu związanym z zawodnikiem reprezentacji Węgier nie zrażam się i ponownie atakuję jego over. Gabor notuje całkiem niezłe Mistrzostwa, co prawda fatalny mecz Hiszpanią (1/7), ale w pełni zrehabilitował się w meczu z Islandią, zdobywając siedem bramek z ośmiu rzutów, tym samym notując 88% skuteczności. Co można z tego wywnioskować? Przede wszystkim to, iż jego pewność siebie nie ucierpiała po meczu z Hiszpanami. W meczu z Norwegią Ancsin także zanotował dobre spotkanie, 3/5 z gry i 60% skuteczność w 29 minut. Znamienne jest to, iż grał mniej niż z Islandią - o sześć minut. W spotkaniu z Norwegami odpowiedzialność przejął Lekai, dlatego mierzący 2,03m Węgier nie był zbyt często wykorzystywany. Pragnę zauważyć, iż z przeciwników reprezentacji Węgier tylko Norwegia może się równać z Macedonią, gdyż zarówno Islandia, jak i Hiszpania to nieporównywalnie wyższy poziom gry, dlatego sądzę, iż statystyki Ancsina w meczu z Hiszpanami będą odgrywały bardzo małe znaczenie. Macedonia traciła do tej pory 29 bramek, 24 oraz 21 (tutaj głównie ze względu na świetną postawę Ristovskiego), co daje średnią - w zaokrągleniu - 25 bramek. Z kolei Węgrzy - 27,27,26, czyli średnia 27 bramek. Biorąc pod uwagę sytuację rotacyjną wychodzi na to, iż Ancsin powinien rozegrać dziś około 35 minut. Csaszar zapewne będzie mniej aktywny ze względu na obecność na przeciwko niego Kirila Lazarova, także sądzę, iż inicjatywę odda Lekaiowi oraz Ancsinowi właśnie. Przy 6/7 oddanych rzutach istnieje duże prawdopodobieństwo na zdobycie wymaganej liczby bramek. Według mnie Węgrzy zakręcą się w okolicach 25 bramek, a 4. z nich spokojnie powinien zdobyć Gabor Ancsin.

Macedonia - Węgry 2 @ 1,65 (Unibet).
25:31 ✅
Przede wszystkim - obie drużyny stosunkowo rozczarowują na Mistrzostwach. Niemniej jednak - Macedonia trafiła do łatwiejszej grupy i, szczerze powiedziawszy, remis z Czechami był - według mnie - dość rozczarowujący. Kursy, jakie panowały przed meczem Macedończyków z Austriakami były nieadekwatne do poziomu drużyn, myślę, że bukmacherzy sugerowali się zarówno słabą dyspozycją graczy z Macedonii jak i dobrą postawą zawodników z Austrii, jednakże ciągle uważam, iż drużyna, na którą zwracam dzisiaj głównie uwagę jest ekipą lepszą od południowych sąsiadów Niemiec. Przechodząc powoli do Węgrów - personalnie, nie boję się tego stwierdzenia, deklasują Macedończyków. Tacy gracze, jak Csaszar, Ivancsik, Ancsin, Lekai to zawodnicy rozpoznawalni, mający swoje uznanie w Europie. Oprócz tego dochodzą będący w dobrej formie Zubai i Szollosi. Pomimo wyjścia z grupy to Węgrzy nie wygrali jeszcze meczu na Mistrzostwach, chociaż moim zdaniem powinni spokojnie sobie poradzić z Norwegią. Jak napisałem w poprzedniej analizie - zarówno Hiszpania jak i Islandia odbiegają poziomem od Macedończyków, dlatego dzisiaj grają naprzeciwko drużyny - teoretycznie - słabszej i moim zdaniem odniosą pierwsze, pewne zwycięstwo na tych Mistrzostwach.
Jako, że adqs napisał już o Islandii to nie będę powielał typu, tylko napiszę:
Węgry + Islandia AKO: 2,48 ✅
Ahh ten izydor ???? . Dawno moje analizy nie zakończyły się taką skutecznością, co mnie niezmiernie cieszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Handball, ME
Spotkanie: Dania vs Hiszpania
Typ: Hiszpania
Kurs: 3,35
Buk: Unibet

Analiza:
Wszystko o orłach, a nikt nie pisze o arcyciekawym meczu?? dziwne...Starcie dwóch mocnych ekip. Dania faworyt mistrzostw i zarazem gospodarze. Hiszpania natomiast ma wielkie ambicje i wydaje mi się, że są one uzasadnione, bo nie grając na 100% są w stanie wygrywać mecze. Na pewno mają potencjał... Na ostatnich MŚ Hiszpania rozjechała Danię 35:19 - wiadomo, że to całkiem inna historia, ale kurs na latynosów powyżej 3 złotych biorę z pocałowaniem ręki. Dania póki co nie musiała się męczyć i to może działać na ich niekorzyść. Dziś Duńczycy powinni być zmuszeni do wysiłku i walki bramka za bramkę, bo Hiszpanie są bardzo mocni fizycznie. Mam tylko nadzieję, że nie będzie żadnych przegięć z sędziowaniem jak to często bywa w zaciętym meczach z gospodarzami w roli głównej.
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Handball, ME
Spotkanie: Dania vs Hiszpania
Typ: Hiszpania
Kurs: 3,35
Buk: Unibet

Analiza:
Wszystko o orłach, a nikt nie pisze o arcyciekawym meczu?? dziwne...Starcie dwóch mocnych ekip. Dania faworyt mistrzostw i zarazem gospodarze. Hiszpania natomiast ma wielkie ambicje i wydaje mi się, że są one uzasadnione, bo nie grając na 100% są w stanie wygrywać mecze. Na pewno mają potencjał... Na ostatnich MŚ Hiszpania rozjechała Danię 35:19 - wiadomo, że to całkiem inna historia, ale kurs na latynosów powyżej 3 złotych biorę z pocałowaniem ręki. Dania póki co nie musiała się męczyć i to może działać na ich niekorzyść. Dziś Duńczycy powinni być zmuszeni do wysiłku i walki bramka za bramkę, bo Hiszpanie są bardzo mocni fizycznie. Mam tylko nadzieję, że nie będzie żadnych przegięć z sędziowaniem jak to często bywa w zaciętym meczach z gospodarzami w roli głównej.
Także zagrałem ten typ lecz po przeczytaniu tego artykułu mam już wątpliwości Hiszpanie zapowiadają że nie tego meczu nie traktują na serio...
http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/410883/hiszpanie-ze-spokojem-podchodza-do-dunczykow-najwazniejsze-sa-mecze-z-austria-i-

Do tego Aginagalde jednak nie zagra dziś.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Hey Taktyk, dzięki za link, ale nie zmienia on kompletnie mojego punktu widzenia. Hiszpanie asekurują się, bo wiedzą, że nie jest to mecz o życie dla nich. Jak przegrają to nadal mają wielkie szanse na sukces, gdy wygrają kolejne mecze. Nie oznacza to jednak, że odpuszczą mecz z Danią, a wręcz przeciwnie - traktowałbym to jako zasłonę dymną i próbę zmniejszenia presji/ciśnienia. Duńczycy z kolei mają świadomość klęski jaką ponieśli ostatnio ze Spaniolami i ta chęć rewanżu i odkupienia może ich nieco zgubi - presja na pewno po ich stronie jest duuużo większa. Nawet bez Aginagalde ten typ przy takim kursie to duże value i powtórzyłbym to nawet, gdyby okazało się ostatecznie, że Dania wygra 5 golami.
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Jak się okazuje po pierwszej połowie Hiszpanie grają wspaniale w ataku szybkie ataki itp, lecz ich bramkarz zawodzi 9% przy ponad 30% bramkarza Dani. Ciężko będzie z taką skutecznością.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Hiszpanie asekurują się, bo wiedzą, jest to mecz o życie dla nich.
Bez urazy, ale gdzie tu widzisz mecz o życie?? Przegrali, ale Dania ma ciężki mecz z Islandią, a Hiszpanie grają z Austrią i Macedonią... czego oni mają tutaj się obawiać?
Spokojny awans, nawet w przypadku wygranej Islandii z Danią ????
 
Do góry Bottom