>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Serbia 15-29.01.2012

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Niemcy + Szwecja @ 1.94 Tobet ⛔
Lekko taki dubel na dzisiejszą inaugurację w Grupie B. Mecze na pewno będą oba dość ciekawe, w końcu spotykają się zespoły z europejskiej czołówki z takimi drużynami, które zawsze potrafią pokazać pazurki i ograć czy bardzo długo walczyć z najmocniejszym nawet rywalem, że wspomnę nasze: porażkę z Macedonią w 2009 oraz wygraną w końcówce na Euro2010 z Czechami, kiedy znajdowaliśmy się w potężnym gazie i graliśmy handball po prostu niesamowity.
Niemcy mimo wszystko pewnie forma urosła, mocni Węgrzy to był dobry rywal na przetarcie przed ME, i teraz powinno być troszeczkę lepiej. Przede wszystkim szeroki skład naszych sąsiadów, większość pozycji nieco lepiej obsadzona. Myślę, że co jest ważne to na pewno to że Jicha jest dobrze rozpisany przez Niemców, wszyscy go znają. Ciężko powiedziec w jakiej bedzie formie, ale turniej w Serbii na pewno do niego nie należał. Teraz, na właściwym turnieju będzie miał równie ciężko, rywale wiedzą skąd idzie zagrożenie. Bramkarze także go znają, Heinevetter jest typem bramkarza ze świetnym refleksem co powinno odpowiadać właśnie Niemcowi. Niemcy mają całkiem dobrą i pierwszą i drugą linię, myślę, że obrona Czech powinna im odpowiadać, przecież w sparingach sporo grali i z kołem, a dużo dobrego robili Glandorf i Kaufmann czyli połówki. Generalnie rzecz ujmując - to będzie fajny mecz do oglądania, to będzie wyrównane spotkanie, ale górą będą Niemcy, Czesi chyba nie przełamią impasu w meczach o stawkę, gdzie końcówki nigdy nie były ich mocną stroną.
Szwedzi również pewnie się pomęczą trochę, ale od czego tam jest Kim Andersson. W końcu chłopak złapał formę, i otwarcie zapowiada, ze chce dac kadrze tyle ile jej do tej pory nigdy nie dał. Jest dodatkowo Ekberg, Palicka, który coraz częściej zastępuje Omeyera w bramce Kilonii. A Macedonia to przede wszystkim bardzo groźne połówki w postaci Łazarowa (o nim wyżej) i Mojsovskiego. Szwecja ma siłę ognia na każdej pozycji większą niż Macedonia, dodatkowo w zeszłym roku w końcu pokazali swe możliwości. Pierwszy mecz bywa kluczowy, a ja liczę, że pomimo kilku osłabień zajdą wyżej niż przed dwoma laty, bo drużyna jest naprawdę mocna. Macedonia od 3 lat nie była na turnieju, i liczę, że dziś to będzie tylko przetarcie ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Vujin over 6.5 @ 2.25 Tobet ⛔ 6... wrrrr
Miało pójść trochę mocniej, no ale idzie tak, bo kurs fajowy. Tak jak pisałem, linię do 6 biorę z pocałowaniem ręki. Szerszy opis Vujina można spokojnie znaleźć kilka postów wyżej. W każdym razie, Vujin na turnieju czterech narodów, o czym nie pisałem, rzucał bardzo dużo, oddawał niezliczoną liczbę rzutów, grał przeciętnie, szczególnie w meczu z Czechami, ale aż 16 oddanych rzutów pozwoliło jego dorobek bramkowy uczynić przyzwoitym (6). Ciężko stwierdzić, kto będzie dziś rzucał karne, ale powiem informacyjnie, że w ostatnim towarzyskim turnieju funkcja ta przypadła i na Marko i na Nincevicia, a i Iliciowi zdarzyło się rzucić karnego. Dlaczego dokładam do typu na top dzisiejszy over? Bo Vujin dziś na pewno będzie mnóstwo rzucał, ma co do tego sporą sposobność w postaci naszej płaskiej obrony, w postaci tego, że nie wiadomo kto będzie bronił naprzeciwko niego, a to nie będzie atutem naszego obrońcy. Do tego karne jako ewentualna wartość dodania, choć ja osobiście powierzyłbym to właśnie Marko. ;) Myślę, że dzisiaj jakieś 14-15 rzutów dziś gracz Veszprem odda, na pewno dobrze będzie mu się grało na tą obronę, oby jednak bramkarze robili swoje, i więcej niż 7 nam nie rzucił. Przed rokiem Vujin zdobył z Polską 11 bramek, robiąc ten overek w I połowie.
peFFa dnia:!:
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
No i dzisiejsze postowanie przed meczami (bo po meczu liczę, że kwiat hajd parku przenisie się tutaj i dość konstruktywnie swoją opinię o właśnie zakończonym meczu) trzeba zakończyć tym co dla nas wsyzstkich jest najważniejsze, czyli meczem Polski, a dokładnie esejem na jego temat.
Oczekiwania w kraju na pewno nie są tak wielkie jak w latach poprzednich, ale na pewno każdy liczy na to, że coś ugramy. I to nie jest bezpodstawna nadizeja czy coś w tym stylu, nie, po prostu możemy ograć Serbów tak jak to zwykle czyniliśmy (dwa ostatnie mundiale). Ale ten mecz będzie najtrudniejszym z tych dotychczasowych, bo teraz Serbia będzie grała w dziesięciu, z tym trzeba się liczyć. Vujin, Ilic, Vukovic, oni beda tak nabuzowani, to typowe balkańskie charaktery z tego co można zaobserwować. Ale my z gospodarzami gramy bardzo często, nie powiem byśmy wypadali w tych starciach nie wiadomo jak, ale potrafiliśmy pokonać Niemców przed pięcioma laty, czy zremisować z Norwegią, a co wtedy wyczyniali sędziowie doskonale pamiętamy. Na razie gramy swoje i musimy nie patrzeć na to co dzieje się na trybunach czy co gwiżdżą hiszpańskie pajace z gwizdkami, trzeba &quot;bronić szczelnie i rzucać celnie&quot;.
Na pewno Serbia zacznie bardzo mocno, z animuszem, ale nasza kadra to ludzie charakteru na pewno nie mniejszego niż Serbowie i liczę, że nawiążemy walkę. Z bukmacherskiego punktu widzenia zagrałem typ powyżej, i zagrałem też, że przegrywać będziemy do przerwy a mecz wygramy. Drugie połowy w naszym wykonaniu na MŚ rok temu były bardzo dobre, pierwsze niekoniecznie, a tu do tego wszystkiego dochodzi fakt, że Serbowie zaczną na adrenalinie i pewnie dość szybko obejmą prowadzenie. Później jednak liczę na chłodne głowy naszych zawodników, ich niesamowite doświadczenie i liczę, że obrona będzie stanowić monolit, to będzie najważniejsze. Vujina nie da się powstrzymać, ale Ilic i Sesum na pewno będą do zarąbania. U nas liczę na dyspozycję Krzysztofa Lijewskiego i Michała Jureckiego. Młodsi z braci w tym sezonie są we wspaniałej formie i liczę, że raz po raz będą dziurawić siatkę serbską.
Polska - Serbia | HT/FT 2/1 @ 11.00 Bet365 ⛔ (blisko było ;))
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Reczna 17:20 15.01.2012 Mistrzostwa Europy Mezczyzn
Niemcy - Czechy
typ; -1.5 bramki Niemcy
1.75
Tobet
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej kolejki fazy grupowej mistrzostw Europy pilkarzy recznych Niemcy zagraja z Czechami. Obydwie druzyny zajely w poprzednich mistrzostwach odpowiednio miejsca: 10 i 8 miejsca. Dla Niemcow dziesiata lokata byla zdecydowana porazka, Niemcy po cichu liczyli nawet na medal. Dla Czechow osme miejsce bylo natomiast miejscem dobrym. Czesi nigdy nie osiagali zbyt duzych sukcesow i miejsce w top8 przyjeli z zadowoleniem. U Czechow mozna wyroznic glownie Jiche, ktory jest zdecydowanie najlepszym pilkarzem w ekipie naszych poludniowych sasiadow. To on glownie ciagnie gre reprezentacji Czech. Sadze, ze jednak Niemcy to na tyle doswiadczona i utytulowana ekipa, ze rozpisza dzis tego zawodnika na czynniki pierwsze i nie bedzie on mial zbyt duzo swobody. Niemcy to w moim odczuciu mocniejsza druzyna, ktora dzis powinna to udowodnic.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
W Serbii są już komentatorzy TVP: Piotr Dębowski i Maciej Iwański oraz ich ekspert Wojciech Nowiński – trener reprezentacji młodzieżowej, która w 2002 roku zdobyła złote medale mistrzostw Europy (w tamtej kadrze grali m.in.: Karol Bielecki, Krzysztof Lijewski czy Mariusz Jurkiewicz). Studio w Warszawie poprowadzą: Maciej Jabłoński i Grzegorz Mędrzejewski a ich gośćmi będą między innymi: Sławomir Szmal czy Mariusz Jurasik.
W najbliższych latach TVP S.A. będzie miała wyłączność na pokazywanie występów naszych reprezentacji w piłce ręcznej w imprezach rangi mistrzowskiej. Telewizja Polska przeprowadzi transmisje z najważniejszych międzynarodowych turniejów – zarówno kobiet, jak i mężczyzn: mistrzostw świata 2013, mistrzostw Europy 2012 i 2014 oraz igrzysk olimpijskich w Londynie 2012. W 2011 roku TVP SA pokazała mistrzostwa świata kobiet i mężczyzn. TERMINARZ
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Wszedłem sobie na forum, a co.
Napiszę tylko jedno zdanie w temacie dzisiejszego meczu Polaków z Serbami. Nie mamy się czego obawiać, na papierze nasz zespół wygląda lepiej, martwi mnie brak skrzydłowych w naszej drużynie, ciekawi mnie jak zastąpimy na prawej połówce Marcina Lijewskiego, ale ja śmiało dzisiaj stawiam na Polaków, wystarczy, że zagramy swoje.
Polska @2.94 Pinnacle
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Serbia - Polska 1,78 22:18 ✅

Dania (-4,5)
- Słowacja 1,48 30:25 ✅
Co tu dużo pisać. Różnica klas przede wszystkim. Wicemistrzowie świata przeciwko zwykłemu średniakowi. W pierwszym meczu nie będzie mowy o odpuszczaniu, bo później czekają ich ciężkie mecze z Serbią i Polską, więc gra będzie na 100%. Ofensywa bardzo silna. Nie biorę pod uwagę bardzo meczów towarzyskich przed turniejem, bo wiadomo, że przed tak ważną imprezą nie gra się na 100%. Choć z drugiej strony Słowacja wysoko przegrała przed turniejem w Serbii ze Szwecją, Chorwacją, Węgrami.
//Spellerberg i Boesen będą grali? Hopkirk
Nie nie będą misiu.

//AKA SHAKAL pisz poważniej, bo skończy się jak w większości przypadków Twojej aktywności na forum. Hopkirk
Domyślam się, że wiedziałeś o tym, że nie zagrają Bo Spell. i Lass Boesen. Ale nie chce już dalej w to wnikać i ciągnąć tej dyskusji, pozdrawiam Bóg.
 
panczo23 25

panczo23

Użytkownik
Oglądałem meczyk i powiem że jestem cholernie niezadowolony z gry polaków bo wynik jakim zakończył się mecz zupełnie nie oddaje tego co działo się przez większość meczu. Polacy w pewnym momencie przegrywali bodajże ???? 7:14. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to straszna ilość strat piłki, żeby to chociaż było po oddanych strzałach ale nic z tych rzeczy piłka poprostu nie dochodziła tam gdzie miała dojść. Polacy tracili a Serbowie grali swoje strzelając kolejne bramki, kolejna rzecz to agresywna gra Serbów i szczerze powiedziawszy widząc okropną gre polaków i agresywną gre serbów miałem nadzieje że nasi reprezentanci będą odrabiać podczas gry w przewadze. Niestety tak się nie stało , mimo że graliśmy w przewadze nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Podsumowując naszym rodakom brakowało strzałów a bez tego nie wygra się meczu :? Wejście Karola nieco poprawiła grę, jego strzały (103 km/h), zasiały nadzieje w mojej głowie że coś jeszcze może się zmienić. Ale sam Karol to za mało, za mało było również gry naszych skrzydłowych, gdy już oddawali strzał bezbłędny był bramkarz Serbów. Pod koniec meczu Serbowie spuścili z tonu wprowadzili rezerwowych, spadła ich skuteczność i Polacy dogonili ich na 4 punkty.

Widziałem także 1 połowę meczu Dania-Słowacja i tak jak to powiedzieli komentatorzy nasza gra wygląda jak narazie najgorzej w porównaniu do reszty zespołów z grupy. Wielką różnicą jest tempo rozgrywania akcji Duńczyków jak i Słowaków przez większość spotkania ci drudzy siedzieli na ogonie duńczyków a nawet od czasu do czasu wychodzili na prowadzenie. Pod koniec gdy grali w osłabieniu odskoczyli na 3 punkty i tak skończyła się pierwsza połowa.

Mam pytanie do adqs, wiesz może czy Polacy robią często zmiany podczas strzelenia bramki? Chodzi mi czy wprowadzają obrońców na boisko bo jeśli tak to w meczy z Duńczykami na pewno będziemy narazęni na szybkie kontry z których to Duńczycy w 1 połowie meczu zdobyli naprawdę dużo punktów.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Mam pytanie do adqs, wiesz może czy Polacy robią często zmiany podczas strzelenia bramki? Chodzi mi czy wprowadzają obrońców na boisko bo jeśli tak to w meczy z Duńczykami na pewno będziemy narazęni na szybkie kontry z których to Duńczycy w 1 połowie meczu zdobyli naprawdę dużo punktów.
Tak, u nas niemal zawsze jest 1-2 czy nawet tak jak dizś momentami 3 zmiany do obrony.
Powiem szczerze, oglądałem wszystkie mecze dzisiejsze i mecz Polska - Serbia określić należy mianem antyhandballu w najczystszej postaci. Nasi zdecydowanie najgorsi ze wszystkich ośmiu ekip, które dziś oglądaliśmy. Ale to tylko otwarcie, droga jest jeszcze daleka.
Więcej dopiszę jutro albob w nocy.
 
P 16

potter3

Użytkownik
W dzisiejszym meczu na plus możemy zaliczyć jedynie wejście Bieleckiego, debiut młodego obrotowego z Wisły który ma świetne warunki fizycznie no i umie powalczyć z obrońcami przeciwnika oraz przyzwoitą grę w obronie. Ale niestety nie mamy bramkarza, bo co to jest 30 % obronionych piłek przy ponad 50 % skuteczności bramkarza Serbów, skuteczność zawodzi i to na całej linii i masa niewymuszonych błędów. Czasami rzucał się w oczy brak pomysłu na rozwiązanie akcji jak na początku meczu kilka razy pod rząd próbowaliśmy dograć do obrotowego i zamiast zaprzestać po 2 - 3 nie udanych próbach to nadal staraliśmy się za wszelką cenę dorzucić piłkę do Barta, a Serbowie nas skutecznie kontrowali i to już na początku ustawiło nam mecz. Ciekawe czy Krzysiek Lijewski będzie gotowy na następny mecz.
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Nie mamy bramkarza? Wichary trochę piłek dziś złapał, nie bronił źle, a bramkarz Serbów bronił zajebiście. Średnia skuteczność interwencji bramkarzy jest bliższa raczej 30% niż 50% w meczach takiej rangi, więc tutaj się nie zgadzam.
W ataku dramatycznie słabo, Bielecki to jedyny pozytyw. Nie mamy kim straszyć, skrzydła słabiuteńko u nas dziś funkcjonowały, Kuchczyński miał skuteczność ~25% chyba, z drugiej strony lepiej też nie było. Ogólnie zagraliśmy żenująco słabo, Serbowie jakoś strasznie mocni też nie są i jak trafią na kogoś lepszego to dostaną zdrowe bęcki IMO. Pozostaje pytanie czy zdołamy chociaż awansować czy ze Słowacją też dostaniemy, bo o remisie z Duńczykami chyba nie ma co marzyć.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Tak polubilem tą ekipe , że trudno mi wylewać jak niektórzy ludzie na nich pomyje ale do rzeczy. Obiektywnie to jest tak jak napisal adqs zagraliśmy słabo jeśli nie najsłabiej z pozostałych ekip i nie chodzi tylko o wynik.
Daleki jestem od prorokowania , że nie wyjdziemy z grupy bo ta reprezentacja lubi thllilery więc wciąż w nich wierze. Co do gry : Wiadomo , że Szmala nie ma , który jest bramkarskim geniuszem ale Wichary robił co mógł i swoje wyciągnąl.Bardzo cenilem obrone w , ktorej grał wiekowy ale bardzo przydatny Siódmiak i tu widze jego brak.
Najgorzej bylo w ataku. O ile przy paru slupkach mozna mowic , ze dzis szczęście bylo po stronie gospodarzy to marnowanie wielu sytuacji i poprostu głupie bledy wlasne nie moga nam sie przytrafiac. Boli to tym bardziej , ze SErbia zagrala srednio i przez Danie zostanie spokojnie ograna .
Na nastepny mecz potrzeba zmian, oczywiście to są tylko dywagacje bo to Bogdan ma ich na treningu i zapewne sam dobrze wie , ale czy nie lepiej dac wiecej szans od poczatku Bieleckiemu czy Wiśniewskiemu?
Martwi tez slaba albo bardzo slaba dzis wspolpraca z kołowymi tu bylo bardzo zle. Slaba gra rozgrywajacych, zreszta wymiana slabych stron tak naprawde nie ma sensu bo wiemy jak to wygladalo.
Ciekawe co z Krzychem Lijewskim bo jak i jego by zabraklo to juz by byla masakra.
Ta kadre tych ludzi nawet w takich oslabieniach kadrowych stac na wyjscie z tej grupy albo przynajmniej na zaprezentowanie takiej gry na jaka czekamy wiec dopoki pilka w grze.

//Zostawiłem komentarze po meczu z Serbią, ale teraz już trzeba myśleć o grze Polski w kontekście meczu ze Słowacją oraz innych pojedynkach.
Hopkirk
 
zaparzczaju 2

zaparzczaju

Użytkownik
Macedonia - Niemcy (3,40) BWIN
Zacznijmy od pytania czy to Macedonia zagrała dobrze czy Szwedzi słabo... wydaje mi się że raczej ta pierwsza opcja... pokazali że potrafią dobrze rzucać w przeciwieństwie do Niemców którzy z Czechami &quot;nic&quot; nie rzucali. Obie ekipy miały ciężkich rywali ale to Macedonia spisała się lepiej, być może słaba gra Niemców jest efektem nieumiejętnego prowadzenia ekipy przez trenera? Dobra gra Alushovskiego, Lazarova i Mojsovskiego, moim zdaniem najsilniejsza 3 Macedończyków. Faworyzowanie słabo grających Niemców jest kolejną miną którą podkładają nam buki podobnie jak w meczu z Czechami gdzie faworyzowano również reprezentację Niemiec.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Słowacja 3,20 w bwin. Po obejrzeniu wczorajszych meczów wygląda na duże value. Ale to jest turniej i ja mam nadzieję że nasi gladiatorzy się podniosą, w końcu już pare razy utarli nosa niedowiarkom. Jedno jest pewne, gorzej zagrać już się nieda i jutro w ofensywie powinno być lepiej, myślę. Co do dzisiejszych meczów to wszystkie pojedynki wydają się być bardzo wyrównane i na pewno warto spróbować za drobne rozpisów na remisy, 1z4,2z4,3z4. Ja sobie tak zagrałem, może coś wpadnie
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Serbia - Polska 1,78 22:18 ✅
Dania (-4,5)
- Słowacja 1,48 30:25 ✅

Chorwacja
- Islandia 1,45 31:29 ✅ Prawie cały mecz prowadziła Islandia.
Tu nie ma co kombinować przy tym typie. Chorwacja grając w Serbii, będzie grała praktycznie przy swojej publice. Więc doping będzie po ich stronie.
Do tego nie ma co się oszukiwać, że są drużyną lepszą, nawet ostatnie mecze towarzyskie powygrywali dość pewnie. Islandia to nadal światowa czołówka w piłce ręcznej, ale przeciwko Chorwatom nie daję im większych szans. Na turniejach towarzyskich przed mistrzostwami w Serbii spisali się dość przeciętnie.
Widoczny na pewno też będzie brak rozgrywającego Stefansona który w Szwecji rzucił około 8 bramek i miał ponad 12 asyst.
//Balić według najnowszych informacji &quot;prawie na pewno ma grać&quot;, występ Drago Vukovicia bardzo wątpliwy. Problemy z chorobą miał pierwszy bramkarz Islandii Gustavsson, ale dzisiaj ma grać. Hopkirk
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Słowenia - Norwegia✅(27:28)
Typ: Under 57,5
Kurs: 2,00
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Expekt

Data spotkania: 16.01.2012 godz. 18:10
Słowenia jest po dużych zmianach kadrowych w ostatnich dwóch latach. To już nie jest zespół tak mocny ofensywnie. W składzie brakuje najlepszego gracza w ofensywie Nateka, nie ma też niezłego Nenada Bibliji. W drugiej linii nieźli gracze, ale brakuje mocnego uderzenia. W składzie bardzo dobry bramkarz Skof. Norwegia na turnieju bez Stranda i Kjellinga, czyli podstawowych rozgrywających. Nie ma też w składzie ofensywnego kołowego Loke. Cały ciężar w ataku spoczywa na Mamelundzie i rozgrywającym Lundzie. Rambo i Klev to słabsi gracze. Brakuje dobrego leworęcznego rozgrywającego. Na prawym rozegraniu występuje często praworęczny Mamelund. Brakuje bramkarza Steinara Ege, ale według mnie to nie jest poważne osłabienie. Mecz zapowiada się na dosyć wyrównany, co sprzyja mniejszej ilości goli. Według mnie suma goli będzie niższa niż 58.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Tu nie ma co kombinować przy tym typie. Chorwacja grając w Serbii, będzie grała praktycznie przy swojej publice. Więc doping będzie po ich stronie.
Ojj nie wiem, czy Serbowie czasem nie przyjdą na mecz. Pamiętając Chorwackie gwizdy na hymn Serbii oraz nienawiść Chorwatów w stronę Karabaticia śmiem wątpić w tą własną publikę. Ni mniej ni więcej, publika neutralna, a taka się pewnie pojawi, będzie bardzo źle nastawiona do Chorwatów.
Ja swoje zdanie o dzisiejszych meczach wyraziłem znacznie wcześniej, chyba tylko o Słowenia - Norwegia napisałem mało. Moim zdaniem jednak Słowenia, a mecz będzie na pewno ciekawy do oglądania, nie wiem jak Norwegowie zapełnią brak Kjellinga, a szczerze na Mamelunda bym nie liczył, to jest gracz jednak trochę chimeryczny, ale gdy się wstrzeli naprawdę będzie groźny. Z drugiej strony natomiast Gajić, czołowy plejmejker Europy Zorman, bracia Zvizej i paru młodszych jak Dolenec czy debiutujący na dobrą sprawę Mackovsek. Nie ma Marguca co osobiście mnie martwi, bo podoba mi się gra tego grajka. Norwegia może na pewno straszyć Tvedtenem na skrzydle, który dysponuje szybkością, właśnie Mamelundem i dwójką z Lwów. O Norwegii słów kilka także wcześniej, ;) Dlaczego Słowenia? Jednak zespół ułożony, grający w podobnym składzie dłuższy czas, a Norge trochę jednak blado wypada personalnie przy części ich grajków. IMO wygra Słowenia, ale chyba będę wolał obejrzeć kawałek spotkania i zadecydować o ewentualnym zagraniu typu.
Słowacja wczoraj zrobiła bardzo dobre wrażenie, ale jednak mimo wszystko liczę na naszych. Czy potrafimy grać gorzej? To zasadne pytanie, a odpowiedź chyba mimo wszystko brzmi nie. Jutro musimy wygrać, trener Wenta widział co jest nie tak, nie ma takiej opcji by przejść po raz drugi obok meczu. Oczywiście mecz z kategorii no-betów, podobnie jak chyba Macedonia - Niemcy, ci również zaczęli od falstartu. Ale zarówno nas jak i Niemców skreślać jeszcze nie wolno. Droga do półfinałów będzie pełna wybojów, ale osobiście rywala dla Danii w tej połówce nie widzę i być może 6 punktów - tak jak w Chorwacji - wystarczy do TOP4?
Eseje o dzisiejszych 3 pozostałych meczach
Longtermy, które można jeszcze zagrać
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Na temat kibiców chorwackich miałbym podobne zdanie, jak moderator adqs.
Bardzo duże wsparcie kibiców węgierskich jest zapowiadane na mecz z Rosją.
Nie wiem jak Norwegowie zapełnią brak Kjellinga, a szczerze na Mamelunda bym nie liczył, to jest gracz jednak trochę chimeryczny, ale gdy się wstrzeli naprawdę będzie groźny.
http://www.dailymotion.com/video/xnm4qj_france-vs-norvege-35-29-match-amical-a-toulouse_sport
http://www.dailymotion.com/video/xnns5e_france-vs-norvege-a-bercy-12-01-2011_sport

Powyżej można zobaczyć skróty meczów Francji z Norwegią. Oglądałem mecze i Mamelund to najważniejszy gracz u Norwegów. Jakby on zagrał słabo, to Norwegia nie ma czego szukać przeciwko mocnym zespołom. Kjellinga raczej nikt nie zastąpi, bo nie ma w tej drużynie drugiego takiego strzelca. Mamelund rzutowo jest słabszy niż Kjelling, ale za to wiele razy asystuje przy golach innych graczy.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
DYSCYPLINA: Piłka ręczna
SPOTKANIE: Chorwacja - Islandia
TYP: Chorwacja wygra minimum 3 bramkami
KURS: 2.0
BUKMACHER: Bwin

Zarówno Chorwaci jak i Islandczycy mają zamiar przystąpić do pucharowej rundy Mistrzostw Europy 2012 rozgrywanych w Serbii.
Zadanie nie jest proste, bowiem poza owymi dwiema ekipami o taki sam cel walczy również reprezentacja Słowenii i Norwegii, zatem śmiało można nazwać grupę D - grupą śmierci.
Vice-mistrzowie Europy z 2010 mają przed sobą arcy ciężki mecz otwierający zmagania w E12.
Slavko Goluza ma do swojej dyspozycji bardzo mocny skład i jak tłumaczył w wielu wywiadach - skład mistrzowski.
Nie trzeba zatem się domyślać, że Chorwaci są do turnieju przygotowani w stu procentach, a mecz z Islandią ma to odzwierciedlić.
Pikanterii dodaje także fakt, iż poprzedni wielki turniej jakim były Mistrzostwa Świata 2011, &#39;&#39;Kowboje&#39;&#39; zakończyli dopiero na 5 miejscu.
Myślę, że reprezentacja Chorwacji do jutrzejszego meczu przystąpi z wielką pompą i tym samym nastrzela sporo bramek Islandczykom.
Zapowiada się wyrównany mecz, jednak nastawiona iście ofensywnie ekipa Chorwatów w ogólnym rozliczeniu będzie prezentować się lepiej.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kursy - 3. dzień


Za nami dwie kolejki i pojawiły się pierwsze problemy z kontuzjami.
Serbia: Rastko Stojkovic uraz ramienia
Szwecja: skrzydłowy Petersen uraz palca, (Larholm przeziębiony)
Polska: Krzysztof Lijewski uraz kolana
Teraz nie ma jeszcze informacji czy kontuzjowani będą jutro grać.
Dania: nadal jedno wolne miejsce w składzie, na które Wilbek może powołać: Spellerberga, Boesena, M. Knudsena lub innego piłkarza z szerokiego składu.

Macedonia +3,5
- Niemcy 1,48 23:24 ✅
Macedonia może okazać się tutaj niespodzianką turnieju. Dzisiejszy mecz dla nich jest meczem o awans, dla Niemców natomiast meczem o życie. Mało brakowało i by Macedonia wygrała w meczu ze Szwecją. Ogólnie dużo było zmian w prowadzeniu. Macedonia kapitalnie zaczęła prowadząc już 4:8, ale trafiły im się w przeciągu 2 minut, aż 3 kary 2 minutowe i zaraz Szwedzi to wykorzystali. Do przerwy prowadzili jednym punktem 14:13, ale znowu drugą połowę zaczęli przegrywać dość szybko i zrobiło się 15:19 dla Mołdawii. Po czym znowu Szwecja przycisnęła i wyszli na 3 punktowe prowadzenie 25:22. Następnie znowu Macedonia zaczęła punktować, ostatecznie padł remis po 26.
Jak widać chwila nieuwagi i Macedończycy zaczęli szybko punktować, myślę, że nawet jak Niemcy będą wysoko prowadzić to roztrwonią tą przewagę.
Odnośnie jutrzejszych meczy to liczę na same niespodzianki czyli zwycięstwo Macedonii, Słowaków (Polacy blado wypadli w 1 meczu), Serbów (nie zdziwię się jak utrą nosa Duńczykom jako gospodarze) i Czech.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom