>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Serbia 15-29.01.2012

Status
Zamknięty.
A 220

andrzej78

Użytkownik
Dziś znowu próbuje 1z4,2z4,3z4 na remisy. Wczoraj jeden remis wpadł więc stratny nie jestem, a w pozostałych było blisko i emocje były. Dziś też ciężkie mecze do wytypowania i tak naprawde każde rozstrzygnięcie jest możliwe. Wydaje sie że dobrą opcją jest granie handi na niefaworytów, wystarczy spojrzeć na pierwszą serie.
Zastanawiam się na Hansen over5,5- mecz ze Słowakami mu nie wyszedł ale to klasowy zawodnik i dwóch słabych występów pod rząd raczej nie powinien zaliczyć
Bielecki over3,5- Karol wszedł na drugą połówkę z Serbami i 4razy przylutował aż miło i na dobrym procencie. Był naszym najlepszym graczem, jeśliby dobrze wszedł w mecz to te 4 bramki pyknie.
W obu przypadkach 1,85, linie z fortuny
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Sądzę, że dziś warto pograć Macedończyków z jakimś handicapem. Niemcy zagrali tragicznie w ataku, ze skrzydeł mało co korzystali. Nie wiem co się dzieje z tą reprezentacją...Fakt dużo bramek zdobyli z drugiej linii, ale ile temu towarzyszyło po rzutach &quot;pozdrawianie trybun&quot;. Może to coś tkwi w psychice? Bo gdy mieli szansę na wyrównanie to nawet w przewadze nie potrafili zdobyć bramki. Gra Macedonii trochę &quot;falowała&quot;, potrafili zdobyć seryjnie bramki i wypracować solidną przewagę, by w parę minut to roztrwonić. Dużo będzie na pewno zależało od Lazarova.
Co do meczu naszych Orłów to spodziewam się zaciętego spotkania. Co prawda, ma zagrać jednak Lijewski, ale to wcale nie stawia Polaków w roli faworyta. Skuteczność w meczu z Serbami (38%) pozostawia wiele do życzenia. Do tego doliczyć proste straty w ataku. Również bramkarz oprócz obronionego karnego nie pokazał nic wyjątkowego. Obrona była forsowana raz po razie. O wiele lepsze wrażenie pozostawiła po sobie Słowacja, która przez większość meczu walczyła jak równy z równym z Danią. Słowakom będzie łatwiej w obronie, gdyż Polacy nie mają tak skutecznych skrzydeł jak Duńczycy i zapewne zmuszą Polaków do rzutów z dystansu. Sądzę, że któraś z drużyn dopiero w końcówce przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść w końcówce meczu.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Wcześniej nie napisałem, że Macedonia podobnie jak Dania gra 15 zawodników. Problemy z kontuzją mają kołowi Dimovski i Markoski. Nie ma zmiennika dla kołowego Stoilova. Trener Macedończyków nadal czeka ze zgłoszeniem kolejnego gracza.
Nie wiem co się dzieje z tą reprezentacją... Fakt dużo bramek zdobyli z drugiej linii, ale ile temu towarzyszyło po rzutach &quot;pozdrawianie trybun&quot;. Może to coś tkwi w psychice?
http://www.rp-online.de/sport/mehr/handball/em/hens-wirkte-fast-wie-eine-fremdkoerper-1.2675019
Powyżej można przeczytać opinię Daniela Stephana o grze Niemiec, w szczególności Pascala Hensa, który po prostu słabo pasuje na lidera drużyny.
Dzisiaj Macedonia z bardzo dużym wsparciem kibiców, wszyscy pamiętają jak Niemcy &quot;pomogli&quot; K. Lazarovowi otrzymać czerwoną kartkę ma mś 3 lata temu.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Polska - Słowacja
Dziś o godzinie 18:15 rozegrane spotkanie o miano najsłabszej drużyny grupy A, w którym zmierzą się zespoły Polski i Słowacji. Już przed meczem z Serbią śmieszne mi się wydawały różnego rodzaju wypowiedzi z naszego obozu o naszej sile, o tym że możemy przegrać z sędziami, publiką i tego typu podobnymi rzeczami. A prawda jest taka że już ostatnie mistrzostwa świata pokazały że element zaskoczenia, mocne punkty z poprzednich turniejów nie funkcjonują. Zacząć trzeba od tego że brakuje bardzo mocnego punktu, jednego z najlepszych bramkarzy świata Sławomira Szmala, to on był ostoją tej reprezentacji, brak tego zawodnika to ogromna strata, do tego dochodzi brak drugiego bardzo ważnego ogniwa Marcina Lijewskiego, który także był wyróżniającym się graczem w naszej ekipie. Naszą siłą prócz bramkarza w turniejach w których odnosiliśmy sukcesy była świetna gra właśnie Lijewskiego czy Bieleckiego, pierwszego z nich nie ma, drugi nie jest już tak groźny jak kiedyś. Wygląda to więc tak że dysponuje bardzo słabym rozegraniem, co było zawsze naszym problemem, ciężko jest nam dogrywać piłki do kołowego, nie funkcjonują skrzydła, a do tego dziś zabraknąć może Krzysztofa Lijewskiego, który miał być naszym najmocniejszym punktem. Zdaję sobie sprawę że Słowacy to nie jest żadna potęga piłki ręcznej, przed mistrzostwami przegrywali wyraźnie choćby z Węgrami czy Szwedami, ale Polacy prócz nich to jedne z najsłabszych ekip biorących udział w tych mistrzostwach. Słowacy pokazali się jednak z dużo lepszej strony w meczu z Danią, nawiązali walkę, niby przegrali jedną bramka więcej od nas, ale wynik naszego meczu jest złudny, tak naprawdę cały mecz kontrolowali nasi rywale i byliśmy bezradni. Szykuje się dziś wyrównane spotkanie, obie reprezentacje znają się bardzo dobrze, są w sumie bardzo podobne do siebie, wszystko zdecyduje się zapewne w końcówce, jeśli Słowacy będą potrafili zagrać dobrze z kontry to oni powinni schodzić z parkietu jako zwycięzcy. W meczu towarzyskim w grudniu Słowacy wygrali z Polakami 38:35 a MŚ Polacy byli górą wygrywając 35:33. Dla mniej odważnych polecam zagrać Słowaków z handi 3,5 bramki po 1.59 w bet365, jeśli zaś uda się jakoś Polakom wygrać dzisiaj w kolejnym meczu z Duńczykami polecam zagrać już za wyższą stawkę mocno przeciwko naszym z handicapem przynajmniej 3,5 bramki, tam nie będzie już żadnych złudzeń.
Słowacja +3,5 bramki 1.59 bet365
Słowacja DNB 2.95 tobet
Słowacja 3.61 pinnaclesports
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
DYSCYPLINA: Piłka ręczna
SPOTKANIE: Słowacja - Polska
TYP: Polska -1,5 w pierwszej połowie
KURS: 1.87
BUKMACHER: Bwin
Dzisiejszt mecz naszych szczypiornistów może okazać się kluczowy w świetle całego turnieju.
Polacy po słabym meczu z Serbami, przegranym 18 do 22 wskazał nasze słabości i problemy.
Gra ofensywna wczorajszego wieczoru wcale nie mogła się podobać, ale momentami naprawdę wiele akcji zasługiwało na aplauz.
Słowacy również na swoim koncie mają porażkę (30-25 z Danią).
W grupie A wszystko zatem może się jeszcze zdarzyć, jednak przede wszystkim nasi zawodnicy powinni podejść do owego spotkania zupełnie inaczej niż z Serbią.
Myślę, że recepta na zwycięstwo z naszymi południowymi sąsiadami już dawno powstała w głowie Bogdana Wenty, więc przypisanie sobie 2 pkt. będzie tylko czystą formalnością.
Postanowiłem zatem skupić się na wątku bramkowym i myślę odpowiednim typem alternatywnym dla pewnej &#39;&#39;dwójki&#39;&#39; będzie hendi -1,5 w pierwszej połowie.
Mamy wielu utalentowanych zawodników którzy powinni zatroszczyć się w dniu jutrzejszym o strzelanie bramek i wierzę, że rezultat po 30 minutach będzie korzystny dla Orłów i przede wszystkim będzie różnił się przynajmniej dwoma golami od wyniku osiągniętego przez Słowację.
Uważam, że Polska podejdzie do meczu bardziej agresywnie i seria parunastu akcji bez gola nie będzie wchodzić w grę.
Dziś liczę przede wszystkim na ambicję i skuteczność. W końcu to mecz ostatniej szansy...
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Dania - Serbia + Czechy (+2.5) - Szwecja @ 3.26 Tobet
No nic, w końcu pierwsza kolejka się zakończyła, zdarzają się takie rzeczy jak teraz niezmiernie rzadko, że Omeyer broni 3 piłki na mecz, a w ostatniej akcji zawodnik pcha się przez środek grając w przewadze. Ale tym razem takie coś się stało, i trzeba to odkreślić grubą krechą, zwłaszcza że to w końcu handball ;) Dziś po doświadczeniach z niedzieli mogę w pełni ocenić to co było, i na tej podstawie trzeba dzisiaj zagrać. Duńczycy grając na dużym luzie ograli Słowację, momenty, w których przyspieszali były i gdy to się działo to było to super doświadczenie, bo naprawdę robiło to ogromne wrażenie. Kontry Eggerta i Lindberga czy atomowe rzuty Mogensena i Markussena. A rezerwy wciąż są, tak jak mówię, nie zagrali najmocniej, nie grał za dobrze Landin, wiemy, jakie są możliwości Mikkela Hansena, a na jakiej skuteczności zagrał. Skrzydła zagrały perfekcyjnie, i jednak jak widać kilka ekip ma skrzydła, które potrafią cuda, jak właśnie Dania i Chorwacja. Skrzydła znaczą siła, szybki skrzydłowy nawet przy wolno zbierającej się do kontry obronie zrobi swoje, przecież kilka takich akcji wczoraj mieliśmy w meczach Hiszpanii na przykład.
A Serbia, no cóż, Stanić - mecz życia, tu nie ma wątpliwości. Vujin, Ilić - zgoda, są rezerwy, ale Landin może ich wyleczyć z gry, bo Niklas to potrafi. Nikcević, jednak Cleverly i ww. Landin to są specjaliści od bronienia skrzydeł, a to co broni Wichary przy rzutach ze skrzydła, to chyba każdy już zna. A co dalej? Rastko kontuzja, a chłopina na środku obrony jeśli sędziowie znów będą prowadzić zawody tak dobrze jak w niedzielę, wyleci, po prostu wyleci. Markussen na pełnej szybkości wchodzący w strefę pewnie raz czy drugi zostanie przez Manojlovicia złapany, na kole Rene Toft Hansen potrafi się rozpychać, ja myślę, że dziś naprawdę może swoje rzucić, a u nas koło nie funkcjonowało, skrzydło.......... więc mogli skupić się na drugiej linii. Tu tego komfortu nie ma, bo to zespół kompletny. Moim zdaniem zwycięstwo Mistrzów Europy (z roku 2008 ;)).
No i Czesi, tu chyba nie ma wątpliwości, że w niedzielę zagrali wspaniale, rewelacyjnie i tak dalej. Jicha, Filip, Sklenak, Stehlik czy przede wszystkim Stochl pokazali bardzo dużo swoich możliwości. Szwecja? Musiała się napocić z Macedonią, która zagrała, i tu pewnie każdy się zdziwi, ale przeciętnie, w ataku momentami wręcz bardzo słabo. Łazarow miał fatalną skuteczność, Aluszowski w drugiej połowie dużo marnował, wg mnie nie pokazali zupełnie nic, co mogłoby ich stawiać w roli faworytów z Niemcami, no ale niektórzy patrzą inaczej. Szwecja chyba takim już zespołem jest, że indywidualności tu jak w ulu, ale drużynowo wypadają blado. Ekberg, Andersson ciągną ich do przodu jak mogą, są też Du Rietz i Doder, którego jednak obecność (miał w końcu nie grać) daje ogromną wartość dodaną Szwedom.
Czechy Niemców załatwiły znakomitą obroną, druga linia niby trochę punktowała, ale jednak 5 bramek Kaufmanna to mało, zwłaszcza, że jednocześnie ani skrzydła ani koło nie funkcjonowały. Dziś jednak połówki trudniejsze do obrony, bo z jednej strony mamy Du Rietza, a na przeciw Anderssona, ale może będzie ok. W każdym razie ja dopatruję się wyrównanego boju z uwagi na charakter Czechów i ich sposobność w grze, że niemal zawsze są mecze na styku. A Szwecja to w żadnym razie nie jest rywal, którego Czechy w obecnej sytuacji mogłyby się obawiać, i powiem więcej, to Szwecja musi się obawiać Jichy &amp; Co.
No i na grajków parę betów
Aluszowski under 4.5 - W niedzielę mecz życia i 7 bramek na rzecz Szwedów, ale to już 40-latek i wątpię by zagrał kolejny dobry mecz, zwłaszcza, że w kadrze nigdy nie był wiodącą postacią. Kuchczyński też kiedyś rzucił 10 bramek Danii, może pamiętacie. Niemcy pewnie będą uważać na niego, a w przypadku tak wiekowego grajka rzadkością są tak jak już pisałem dwa dobre mecze pod rząd, chyba, że nazywasz się Lars Christiansen.
Nikcevic under 4.5- - W niedzielę i jego świetne spotkanie, ale pamiętajmy o rywala klasie ( w niedzielę, nie ogólnie, bo od zawsze i na zawsze Polska &gt;&gt; Serbia ;)), pamiętajmy, że dostał z 2 kontry, wiemy, że Wichary skrzydła broni zawsze tak samo, i on to na pewno wiedział. Teraz Dania i kontr moim zdaniem niemal na pewno nie będzie. Tak jak pisałem wyżej, Landin i Cleverly bronią tak nieprzewidywalnie, ze nawet tak świetny zawodnik może mieć problem z ich okiełznaniem, co za tym idzie ciężko będzie o ten próg, zwłaszcza, że cholera wie czy dostanie te 5 piłek. Aaa, no i właśnie pamiętajmy, że w niedzielę bronił na przeciw niego Kuchczyński, a dziś będzie to Eggert lub Christiansen.
Lindberg over 4.5 - I tu na jednego z najlepszych skrzydłowych on the planet bet. Jakby nie patrzeć, to z Słowacją kończył jak leciało, jedynie z bardzo trudnej piłki pomylił się, a ja dalej wątpię w umiejętności Stanicia. Jestem pewien, że parę piłek Lindberg dostanie, a kontry też na pewno będą w dzisiejszym meczu, bo ja nie wierzę, że jeśli Serbia znowu zagra to samo w ataku co z nami to nie pójdą z tego duńskie kontry, różnica klas w tym elemencie między Danmark a Polską. Do tego może karne? Eggert i Christiansen nie są w końcu nieomylni, a wybranie pierwszego z tej trójki to jak wróżenie z fusów, to też możliwe, że na kresce pojawi się dziś właśnie Hans.
Stranovsky over 4.5 - No i na najlepszego Słowaka gram. Martin ma gaz tak niesamowity, że stawiam iż przy pierwszej lepszej kontrze Kuchczyński nie dobiegnie do połowy, a piłka będzie już w bramce. Do tego polscy bramkarze, którzy świetnie bronią czy rzuty bieżne, czy mogą popisać się refleksem, ale rzuty ze skrzydła nie są ich atutami. Hahhah, no i po raz czwarty dziś, Kuchczyński - w końcu właśnie on będzie bronił na Martina. Stranovsky rzuca też karne, toteż i z tego elementu wpadnie 1-2-3 czy więcej bramek. Dla mnie fajoski bet
Kursy z Tobetu
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
corona 49

corona

Użytkownik
Tłuczyński, T (Poland) U/O 5.5 Bramki - Unibet

Zbytnio się nie znam na tej dyscyplinie, ale wg mnie ten typ ma dość duże szanse powodzenia. Widziałem pierwsze spotkanie Polski oraz Słowacji i w mojej ocenie nasi sąsiedzi trochę lepiej się zaprezentowali, ale do rzeczy. Tłuczyński to zawodnik grający na skrzydle. W pierwszym spotkaniu strzały z tej części boiska Polscy zawodnicy dość rzadko oddawali. Sam Tłuczyński zdobył dwie bramki w całym spotkaniu, w tym jedna bramka z karnego. Wiadomo jest to pierwszy w kolejności zawodnik, który wykonuje karne. Polacy mieli tylko jeden taki rzut i go Tluczyński wykorzystał. Słowacy w spotkaniu z Dania dość twardo bronili i Duńczycy wywalczyli sobie, aż 4 karne. Dziś spodziewam się, że gra będzie opierać się na Bieleckim, który miał najlepsze statystyki w meczu z Serbią. Wątpię w to by nasz skrzydłowy był w stanie rzucić, aż sześć bramek. To jest moja opinia co o tym sądzą bardziej zorientowani w ręcznej ?


Typ: Tłuczyński, T (Poland) Under 5.5 Bramki # 1.65 Unibet ✅ izi 2 bramy ;]✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Tomasz Tłuczyński - Martin Straňovský - Daniel Valo
[First Goalscorer - Group of 3]
Typ: Daniel Valo ✅
Kurs: 2.90
Tobet
Staty z pierwszych spotkan:
Tomasz Tłuczyński 2/3 [goals/shots] - pierwsza bramka w 17 minucie.
Martin Straňovský 3/4 [goals/shots] - pierwsza bramka w 43 minucie.
Daniel Valo 6/12 [goals/shots] - pierwsza bramka w 1 minucie. (kolejna w 5 i 6 minucie)
Powodzenia ????
-----------------------
game report - goal by goal
5:20 Daniel Valo :gool: ✅
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Tomasz Tłuczyński - Martin Straňovský - Daniel Valo
[First Goalscorer - Group of 3]
Typ: Daniel Valo
Kurs: 2.90
Tobet

Staty z pierwszych spotkan:
Tomasz Tłuczyński 2/3 [goals/shots] - pierwsza bramka w 17 minucie.
Martin Straňovský 3/4 [goals/shots] - pierwsza bramka w 43 minucie.
Daniel Valo 6/12 [goals/shots] - pierwsza bramka w 1 minucie. (kolejna w 5 i 6 minucie)

Powodzenia ????
Analiza naprawdę - spoko. Pamiętaj, że Tłuczyński i Stranovsky to egzekutorzy karnych, że Stranovsky tak naprawdę 40 minut był niewidoczny. A Valo? Zaczął kapitalnie, a później już grał tak sobie. Moim zdaniem również to, ze Martin zagra na przeciw Kuchczyńskiego jest jego atutem. Moim zdaniem z 3 bramki z gry, jakieś 2-3 karne no i kontra. Valo moim zdaniem nie zrobi takiej liczby bramek, no ale skoro taka analiza to pewnie jednak tak będzie.
A mecz? Musimy wygrać, tu nie ma opcji innej. Jesteśmy od Słowacji lepsi, widać co się dzieje nie tak, dlatego uważam, że na pewno gorzej niż w niedzielę nie będzie. Średni mecz na Słowację nie wystarczy, trzeba będzie zagrać dobrze, ograniczyć błędy i napocić się by wygrać.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy - 4. dzień


Zdarzenie: Islandia - Norwegia✅(34:32)
Typ: Islandia
Kurs: 1,60
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Expekt
, Tobet
Data spotkania: 18.01.2012 godz. 20:10
Islandia na turnieju gra bez Gudjonssona i Stefanssona, ale według mnie przeciw Norwegii te braki wiele nie zmieniają. Bez Gudjonssona to mniejsza szerokość składu, Stefansson przydałby się na mocnych rywali. Na Norwegię bardzo solidni Pettersson, Hallgrimsson i Ollafsson powinni sobie spokojnie poradzić na prawej stronie. Nieźle wygląda bramka, bardzo doświadczona para obrońców Ingimundarson i Jacobsson. Islandia powinna zająć drugie miejsce w tej grupie. Norwegia nie wydaje się za mocna. Bez Kjellinga i Stranda zespół dużo traci. W ataku dobry Mamelund, ale małe wsparcie ze strony kolegów. Przeciw Słowenii 6 bramek rzucił Rambo, ale to bardzo młody gracz i wątpię, żeby dobrze zagrał z Islandią. Obrona Norwegów też nie prezentuje się za dobrze. Karierę skończył Vatne, do składu zaproszono Johnny&#39;ego Jensena, który raczej poważne granie ma za sobą, poza tym jest po dużych problemach zdrowotnych. Według mnie Islandia powinna wygrać ten mecz.

Zaprasza do pisania analiz i przemyśleń
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Serbia - Polska 1,78 22:18 ✅
Dania (-4,5)
- Słowacja 1,48 30:25 ✅
Chorwacja - Islandia 1,45 31:29 ✅
Macedonia +3,5 - Niemcy 1,48 23:24 ✅
Chorwacja - Słowenia 1,28 31:29 ✅
Hiszpania - Węgry 1,30 24:24 ⛔
Francja - Rosja 1,15 28:24 ✅
AKO: 1,91
Bez zbędnego kombinowania, dziś faworyci powinni spokojnie wygrać. Nie wyobrażam sobie by Francuzi po dwóch meczach mieli na koncie dwie porażki. Dziś na pewno wyjdą na mecz w 100% zmobilizowani po ostatniej porażce z Hiszpanami. Przecież Rosjanie to nie jest żadna potęga piłki ręcznej.
Hiszpania po grupowym zwycięstwie nad Francją, nie powinna mieć problemów z Węgrami, którzy nie oszukujmy się są o klasę gorsi. Po zwycięstwie nad mistrzami świata mają teraz idealną szansę na komplet punktów w grupie.
Chorwaci po zaciętym boju z Islandią gdzie mecz wygrali w końcówce ze Słoweńcami nie powinni mieć problemów. Podobnie jak Hiszpanie, są o wiele lepsi od rywala. Grają prawie, że u siebie. Do tego należy dodać, że Słowenia dostała w meczu z Norwegią aż dwie czerwone kartki. Więc widać, że grają ostro, co moim zdaniem ich skarci w tym turnieju.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Islandia,Hiszpania,Chorwacja,Francja? Hmm, mamy faworytów, ale to byłoby za proste jakby tak wszyscy wygrali ???? Pytanie, gdzie będzie mina?
Dzięki remisowi Rosji i Węgier do końca ciekawie będzie w grupie C, bo jeśli założymy wygrane faworytów to o awansie Ruskich lub Węgrów zadecyduje bilans bramkowy. Więc jeśli chodzi o dzisiejsze mecze to chyba opcją do przemyślenia jest: Rosja+4,5 i Węgry+3,5. I jedni i drudzy nawet jak np 10min przed końcem będzie jasne że przegrali to na pewną będą chcieli jak najbardziej zmniejszyć straty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Francja - Rosja Jérôme Fernandez over 4,5 1,75 Unibet ⛔

Mistrzowie świata na pewno nie tak wyobrażali sobie rozpoczęcie turnieju. Porażka z Hiszpanią powoduje, że Francuzi nie mogą już tracić punktów, jeśli nie chcą mieć potem kłopotów w awansie do fazy finałowej. Głównym strzelcem zespołu Trójkolorowych w poniedziałek był Jérôme Fernandez z siedmioma trafieniami. Przy mniej widocznym Karabaticu to on brał na siebie odpowiedzialność w trudnych momentach w meczu z Hiszpanami. Dziś grają z Rosją, która w pierwszym meczu zremisowała z Węgrami 31-31. Nie powinni mieć wielkich problemów z pokonaniem rywala, natomiast przekroczenie linii 4,5 bramki Fernandeza wydaje mi się dosyć prawdopodobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ja również nie widzę dziś szans na niespodzianki, może i handicapy na faworytów wejdą ale chyba nie zaryzykuję...
Francja z Ruskimi zawsze męczy ale tymi trzema bramkami ostatecznie wygrywa, nie inaczej będzie dzisiaj, zwłaszcza że jest to dla nich mega ważne spotkanie.
Hiszpanie pokazali jak są mocni, w ostatnich dwóch dużych turniejach wygrali z Węgrami odpowiednio 9 (ME 2010) i 6 (MŚ 2011) bramkami, nie widać zbytnio szans na inne rozwiązanie i dzisiaj.
Chorwaci również powinni sobie poradzić z Słoweńcami, potrafili wygrać ciężki mecz z Islandczykami, dziś podbudowani powinni wygrać z będącymi w bardzo ciężkiej sytuacji Słoweńcami.
najtrudniejszy ostatni mecz ale Islandczycy pokazywali w dwóch ostatnich turniejach swoją wyższość nad Norwegami, według mnie i dzisiaj tak będzie.
Francja 1.18
Chorwacja 1.32
Hiszpania 1.35
AKO: 2.10

Tobet
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka Ręczna, ME Mężczyzn
Spotkanie : Hiszpania - Węgry
Typ : Ferenc Ilyes under 4.5✅ rozliczone normalnie, a propos poniższych dopiskow Hopkirka i mojego
Kurs : 2.37
Bukmacher : Betsson

Analiza : W meczu 2.kolejki ME Hiszpanie zmierzą się z Węgrami. Właśnie z drużyny węgierskiej pochodzi mój typ, a mianowicie F.Ilyes poniżej 4.5 bramki w meczu.
W 1.meczu mistrzostw przeciwko Rosji rzucił 4 bramki przy 50% skuteczności. Tamto spotkanie było niezwykle otwarte i zakończyło się wynikiem 31:31. Dziś spodziewam się bardziej underowego spotkania i choć Ferenc zapewne odda kilka rzutów, bo zazwyczaj rzuca ok.7-9 razy, to nie powinien przekroczyć tej linii.
W meczach sparingowych przeciwko Serbom, Czechom i Chorwatom rzucał odpowiednio 5, mniej niż 4 (bo 2.najlepszy Węgier miał 4, a on miał mniej, ale nie wiem ile) oraz 1 bramkę...

dla porównania kurs w Tobet na identyczne zdarzenie wynosi tylko 1.50.

Sure bet idealny:wink: Jeszcze jeden równie fajny również z tego spotkania w moim temacie - zapraszam:wink:
// Mam nadzieję, że nie były to odwrócone kursy w Betssonie. Hopkirk
Obserwator (M) ; ależ były to odwrócone kursy;) po prostu Betsson nie potrafi skopiować dobrze oferty z Tobet zarówno wczoraj, gdzie były 4 takie błędy jak i dzisiaj, gdzie jeb..li się 2 razy, bo z Reixachem było podobnie. Wczoraj rozliczali normalnie, dziś się okaże. Jeśli będą zwroty, to o tym poinformuje. Robią błędy, to trzeba korzystać;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Wiem, że nikogo nie interesuje moje zdanie, ale po ostatnich wyjebkach to nie dziwne zupełnie. W każdym razie, dziś czas na przebudzenie Francji i podtrzymanie dobrej formy Islandii. Mi się gra Rosjan nie podobała, tylko swojej ogromnej niefrasobliwości zawdzięczają Węgrzy remis w niedzielę, sam mecz był dość słaby. Francja, no widzieliśmy wszyscy co się działo, ale na Rosjan nawet taka słaba gra powinna wystarczyć. A że Omeyer odbije więcej niż 3 piłki to chyba nikt nie ma wątpliwości? Dalej druga linia + Abalo i myślę, że w końcu z kołem trochę pograją, bo rosyjska obrona to żaden monolit. Wg mnie wysoki win Francuzów.
No i Islandia, tutaj w niedzielę naprawdę fajoski mecz, chyba z przegranych w peirwszej kolejce to ich najbardziej szkoda, bo Chorwacja także grała dość dobrze, swoje zrobił Alilovic i wygrali dość zasłużenie, ale przy takich meczach szkoda tych przegranych. A dziś naprzeciw Norwegowie, grający moim zdaniem od zawsze przeciętny handball z porywami do góry, wg mnie wygrana Islandii. Więcej nie mam czasu pisać niestety, ale lubię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Rosja - Francja✅(24:28)
Typ: Rosja+5AH
Kurs: 1,93
Stawka: 3j /10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 18.01.2012 godz. 18:10
Według mnie za duży handicap na Rosję. Rosja ma swoje problemy, ale to nadal mocny zespół, z którym każdy musi się liczyć. Skład wzmocniony Shelmenką, więc dużo większa szerokość. Rosja potrafi dobrze zagrać z mocnym rywalem, rzadko przegrywa wysoko w poważnych meczach. Francja nie musi za szybko wchodzić na wysoki poziom. Po kontuzjach wracają Guigou i Accambray, w ciągu sezonu dużo problemów ze zdrowiem miał Barachet. Ci zawodnicy nie zaczęli dobrze ME. Francja powinna też uważać na kontuzje. Mecze z Rosjanami w tym względzie są zawsze bardzo niebezpieczne. Według mnie Rosja nie powinna przegrać więcej niż 5 bramkami.
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Pozwolę sobie napisać jak ja widzę dzisiejsze spotkania.
Russia - Francja Francja over30,0 @ 1,72 tobet
W zupełności zgadzam się z adqs, który przewiduje wysokie zwycięstwo Francuzów. Trójkolorowi nie mogą pozwolić sobie w dzisiejszym spotkaniu na przestoje w grze i sądzę że od samego początku będą chcieli odskoczyć na kilka bramek by do końca kontrolować wydarzenia na boisku. Rosjanie remis w pierwszym spotkaniu zawdzięczają jedynie rywalom, którzy popełniali dużo prostych błędów. Mimo to stracili aż 31 bramek i dziś zdeterminowani Francuzi powinni im także zaaplikować podobna liczbę jeśli nie nawet większą.
Niestety fatalna końcówka w wykonaniu Francuzów, zdecydowała o niepowodzeniu.
Słowenia - Chorwacja (Która drużyna pierwsza zdobędzie 10 bramek) 2 @ 1,50 tobet
Chorwaci chcąc uniknąć powtórki z pierwszego meczu gdzie dopiero w końcówce spotkania zapewnili sobie zwycięstwo, będą musili dziś od samego początku grać na swoim najwyższym poziomie. Ponieważ nie oglądałem pierwszego spotkania Słowenii z Norwegią nie mogę nic powiedzieć i ich grze. Jednak jeśli dziś Słoweńcy przegrają to praktycznie żegnają się z imprezą. Powinni być więc pozytywnie &quot;nabuzowani&quot; by walczyć o wygraną. Moim skromnym zdaniem jeśli uda im się utrzymać korzystny bilans bramkowy do 50 minuty ich szanse na końcowy sukces, w tym wewnątrz bałkańskim pojedynku, będą wysokie.
Hiszpania - Węgry (I połowa handicap(0 - 2)) 2 @ 1,75 tobet
Hiszpanie pokonując Trójkolorowych zaskoczyli nie tylko mnie ale zapewne wielu obserwatorów i teraz wszyscy oczekują od nich łatwego zwycięstwa nad Węgrami. Madziarzy tylko dzięki własnej niefrasobliwości nie pokonali Rosjan i co się z tym wiąże utrudnili sobie drogę do awansu z grupy. W końcowych rozrachunku mogą się liczyć bramki więc nie mogą sobie dzis pozwolić na takie straty jak w pierwszej kolejce. Będzie to o tyle trudne, że Hiszpanie pokazali w pierwszym meczu jak zdobywać bramki przeciwko tak doświadczonemu bramkarzowi jak Omeyer. Jeśli tylko Madziarzy nie będą popełniali głupich błędów to wynik powinien oscylować przez całe spotkanie w okolicach remisu co zapowiada ciekawą końcówkę i po cichu liczę że to Węgrzy wyjdą z niej zwycięsko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy - 5. dzień



Dzisiaj przed nami kilka bardzo wyrównanych pojedynków. O awansie decydują mecze Niemiec ze Szwecją i Czech z Macedonią. W grupie A awans jest jasny, ale Polacy z Duńczykami walczą o punkty w kolejnej rundzie, czyli szanse na półfinał.

Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom