>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet - Chorwacja i Węgry 2014

F 263

fidelio

Użytkownik
Zastanawiają mnie kursy wystawione na mecz Rosja - Hiszpania, czy aby na pewno Rosjanki są tutaj faworytkami? Handicap 2,5 bramki na Hiszpanię po @1,40 wygląda mi atrakcyjnie, co na to eksperci od ręcznej?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Zastanawiają mnie kursy wystawione na mecz Rosja - Hiszpania, czy aby na pewno Rosjanki są tutaj faworytkami? Handicap 2,5 bramki na Hiszpanię po @1,40 wygląda mi atrakcyjnie, co na to eksperci od ręcznej?
Wszystkie ekipy w tej grupie wyglądają podobnie, nie zmienia tego nawet wynik Polek z Hiszpankami. Wszystko zależy od dnia i każdą ekipę stać na zwycięstwo w danym meczu. Każda z ekip popełnia masę błędów, nie gra jakiejś wielkiej rewelacji. Na razie konkret na Mistrzostwach pokazały tylko Norweżki i Dunki, ale też nie w przeciągu całego meczu. Norweżki zagrały kapitalną pierwszą połowę z Rumunkami, zaś Dunki drugą. Moim zdaniem można w kolejnych fazach szukać jakichś dodatnich handicapów.
Mój typ na drugi dzień Mistrzostw:

Węgry-Polska
23-29 Brakło niewiele w końcówce, a do tego ta pierwsza połówka... Koniec Polek na Mistrzostwach.
Polska+5
1.91 MarathonBet

Węgierki pokazały, że w ich grze brakuje jeszcze pewności. Wiele przestojów, gdzie traciły w serii po 2-3 bramki, proste straty w ofensywie i męczenie się w ataku pozycyjnym. Madziarki miały problemy z obroną rosyjską, a nasza potrafi grać podobnie, a momentami nawet lepiej.
Przez pewną chwilę Nasze Zawodniczki grając 5-1 w obronie i odpowiednio podwyższając na połówkach potrafiły wyłączyć hiszpańskie atuty w ofensywie. Hiszpanki miały spore problemy z tym ustawieniem i zdobywanie goli szło im jak po grudzie. Jeśli rzucały bramki, to po indywidualnych błędach Polek, bądź z ciężkich pozycji.
Rasmussen jest na tyle doświadczonym szkoleniowcem, a Nasze na tyle doświadczonymi zawodniczkami, że są w stanie poprawić te błędy. Dzięki temu przeciwniczki będą miały jeszcze trudniej w swoich atakach, a my analogicznie łatwiej, gdyż dobra obrona prowadzi do prostych bramek z kontry. Jak wiemy w szybkim ataku mamy argumenty.
O ile prawe skrzydło to spory minus, to Kinga Grzyb na lewym jest naszym atutem. Do tego Patrycja Kulwińska, jak i Monika Stachowska, która często za nią wchodzi do bloku defensywnego, potrafią szybko biegać do kontr, dając nam kolejną zawodniczkę w tym elemencie i zwiększając ilość opcji do zagrania.
W bramce nieźle zaprezentowały się obie nasz bramkarki, chociaż stać je na jeszcze więcej.
Po kontuzji Iwony Niedźwiedź naszym mankamentem może być prawa połówka, chyba, że Ola Zych zagra na miarę swoich umiejętności. W takim wypadku ta pozycja staje się naszym atutem. Jako że zawodniczka Vistalu jest wysoka, dysponuje lewą ręką, to może mocno zagrozić rzutem z drugiej linii.
U Madziarek praktycznie żadna zawodniczka nie zaimponował czymś wielkim w ataku pozycyjnym, czy kontrze. Triscsuk zaliczyła wprawdzie 6 trafień, jednak wszystkie z rzutów karnych. Oczywiście jest to ważny aspekt, ale moim zdaniem brak wyrazu w grze pozycyjnej jest sporym minusem.
Trzeba przyznać, że węgierskie bramkarki nieźle wypadły podczas pierwszego meczu, broniąc średnio na 33%, jednak dwie z trzech golkiperek zanotowały 44% i 45%. Wiele jednak zawdzięczają słabym rzutom Rosjanek. Przy odpowiednim podejściu Polek, przy oddawaniu rzutów z przygotowanych pozycji zawodniczki te nie muszą powtórzyć tych statystyk z nasza ekipą.
Podsumowując. Madziarki nie są na tyle mocną ekipą, aby Polki nie mogły podjąć walki. Przy odrobinie szczęścia mogą nawet powalczyć o triumf w tym meczu. W naszej ekipie mamy zawodniczki, które prezentują odpowiedni poziom by tego dokonać, a nasze przeciwniczki obecnie nie dysponują kadrą, która stanowiłaby wyraźną przewagę.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wiele przestojów... proste straty w ofensywie i męczenie się w ataku pozycyjnym.Patrycja Kulwińska,Iwony Niedźwiedź Ola ZychU 45%, 44%te nie muszą powtórzyć tych statystyk z nasza ekipą.
To teraz spójrzmy jak było rzeczywiście ;)
1) 1 (słownie jeden) poważny przestój na samym początku, to nie jest finał MŚ w siatkę mężczyzn, żeby była choinka przez cały set
2) raptem 10 strat ! a to jest db wynik jak na kobiecy handball (Polki 16)
3) Kulwińska jako atut w szybkim ataku:wowsdf: bądźmy poważni, czasem i pobiegnie, ale bez jaj...
4) Bramka na normalnym poziomie, na początku Ryba kilka wyjęła, potem to żaden plus.
5) z Niedźwiedź niby ok, ma szansę na grę, oby, bo Zych i nasz atut to oksymoron ! zwykłe naciąganie rzeczywistości, które nijak będzie się miało do rzeczywistości na 90%
Pozycyjny nasz ! 30% Madziarki miały 44%...
Analiza pod typy dnia idealna, ludzie uwierzą, jak na znawcę to jest tragiczna, bo naciągana i pisana tylko i wyłącznie pod typ ! aczkolwiek ten nie jest zły ;)
Skrzydłowe słabiutko poza Grzyb, środek nawet, nawet, kołowe przemilczę... bramka nic specjalnego, dlatego jakiś handicap trzeba chyba pobrać, bo 2.raz tak słabo nie zagrają... Głównie dlatego, że to kobiety :grin:
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Dla mnie gra Polek to była parodia, ilość komicznie prostych wręcz strat była niebywała. Poprawna wymiana piłki na obwodzie już stanowiła problem i była źródłem strat, nie mówiąc o jakiejś swobodzie i fantazji w rozegraniu piłki. Brak umiejętności wyprowadzenia szybkiego kontrataku - albo wszystko wolno, albo szybko, nerwowo i najczęściej ze stratą piłki. Tragicznie to wyglądało.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Znawcą piłki ręcznej nie jestem, jednak pozwolę sobie napisać dwa zdania odnośnie tego co zobaczyłem w meczu z Hiszpanią. Gra Polek nie wyglądała za ciekawie, tempo jak u kobiet szarpane, trzymały się jakoś w pierwszej części meczu, i to nie całej. Sporo chaosu, niedokładności. Do tego dochodzą pudła z karnych - nie tyle bronionych co zwyczajnie nie trafionych w bramkę.
W drugiej połowie gdy przegrywały nasze reprezentantki różnicą kilku bramek a czasu do końca meczu było jeszcze sporo jakieś akcje na siłe, na szybko, byle tylko oddać rzut. To że z nieprzygotowanych pozycji, z rozegrania przypadkowego to sprawa drugorzędna. Kto oglądał ten mecz chyba doskonale to widział. Takim sposobem nie da się gonić rywala, który gra swoje i w dodatku potrafi wykorzystać bardzo proste błędy. Nie było też dobrej obrony, postawy w bramce, odbijanych piłek.
Patrząc na postawę naszych zawodniczek nie podejmuję się typowania niczego. Niby stać je na dobry wynik, jednak jeśli przypomnę sobie co prezentowały z Hiszpanią to jestem daleki od grania handi z stronę Polek.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Dzisiejszego dnia kibicuje naszym Paniom i odpuszczam,, jesli mialbym cos stawiac to kierowal bym sie ku handi+6 na nasze, Hiszpania - Rosja moze sie potoczyc absolutnie w kazda strone, tylko intuicja mi podpowiada, ze wygraja Hiszpanki, ale to troche za malo by stawiac hajs.
Obojetnie za to juz teraz nie moge przejsc obok typu
Netherlands vs Sweden. Result: [email protected]
Mimo wygranej Holenderki absolutnie mnie nie przekonuja i dalej konsekwentnie gram przeciwko Oranje, mecz z Niemkami ogladalem prawie caly i niestety Niemki zagraly katastrofe i trzeba przyznac ze mialy tez sporo pecha, jutro Szwedki podniosa poprzeczke o jakies dwa poziomy i pewnie pokonaja Holandie.
powodzenia!
 
K 3

kubamk12

Użytkownik
Na jutro również biorę zwycięstwo Szwedek,już w pierwszym meczu pokazały,że są w dobrej dyspozycji i powinny ją podtrzymać.
Do Szwedek dokładam over 42,5 w meczu Słowacja-Czarnogóra. W pierwszych meczach obie drużyny osiągnęło bardzo underowe wyniki,ale jedne grały z Francuzkami które mają całkiem dobrą defensywę,a z kolei Czarnogóra wygrała w ,,derbach&quot;,wiadomo mecz walki więc i bramek mało.

Podsumowując: Szwecja (1,45) + Słowacja- Czarnogóra over 42,5 (1,30)= kurs 1,89
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
1) 1 (słownie jeden) poważny przestój na samym początku, to nie jest finał MŚ w siatkę mężczyzn, żeby była choinka przez cały set
Fakt, jednak zdarzało im się popełniać błędy więcej niż raz pod rząd. To traktuję już jako lekki przestój i takie coś takim mianem właśnie miałem na myśli.
4) Bramka na normalnym poziomie, na początku Ryba kilka wyjęła, potem to żaden plus.
Nie pisałem, że Izka i Ryba zagrały ponadprzeciętnie. Dzisiaj może być lepiej.
3) Kulwińska jako atut w szybkim ataku bądźmy poważni, czasem i pobiegnie, ale bez jaj...
Tutaj bazuje głównie na tym, co widziałem w meczach Vistalu.
5) z Niedźwiedź niby ok, ma szansę na grę, oby, bo Zych i nasz atut to oksymoron ! zwykłe naciąganie rzeczywistości, które nijak będzie się miało do rzeczywistości na 90%
Niekoniecznie. Wiadomo, że zastosowałem lekkie wyolbrzymienie, jednak nie wykluczam opcji, ze Ola wejdzie i coś zdziała.
Skrzydłowe słabiutko poza Grzyb, środek nawet, nawet, kołowe przemilczę..
Mówienie tutaj &quot;kołowe&quot; moim zdaniem obraża Asię Drabik, ponieważ dostała tylko minimum szansy. Do skrzydeł musimy się przyzwyczaić, tylko Grzyb, bo nieogarnięta Zalewska i młoda, co z tym idzie niedoświadczona Janiszewska dużo na swojej flance nie zdziałają.
Odpowiadam tuż przed meczem, ponieważ dopiero wróciłem do domu z zajęć.
PS.
TRZYMAJMY KCIUKI ZA NASZE!
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
1.90 na Norweżki z Dunkami w bet365
27-21 LUZIK+++
Gram to już teraz, bo dla mnie ten kurs jest okazyjny.
Wyjaśnienie tego typu dopiszę później, gdyż dzisiaj, jak i jutro zwyczajnie nie mam czasu.
Edit:
Napisałem ładną analizę, ale oczywiście jednym kliknięciem myszy ją unicestwiłem. Z braku czasu napiszę teraz pokrótce, co mam na myśli stawiając na Norweżki.
Przed startem turnieju mieliśmy ~1.7 na zwycięstwo w grupie Norweżek, a jakieś 2.25 na Dunki. W bet365 było 1.72, więc 1.90 w bezpośredniej potyczce lekko mnie zdziwiło. Dunki nie dały powodu by zwiększać ich szanse, wręcz przeciwnie przez dłuższy okres męczyły się z Ukrainkami mając jakieś +2 +3, zaś z Rumunkami tylko zremisowały.
Norweżki to inna bajka. Dwa mecze i dwa zwycięstwa na pełnym luzie. +8 z Rumunkami i +11 z Ukrainkami.
W obu ekipach możemy zobaczyć podobne statystyki w bramce, jak i rzutowe. Różnicą są bramkarki. Dunki mają praktycznie tylko Toft, która ma ponad 40%, a druga Poulsen jedyne 20%. U Norweżek mamy dwie równorzędne golkiperki. Grimsbo 48%(12/25) i Solberg 42%(19/45).
Lepsza bramka, to nie tylko więcej obron, ale i więcej kontr, czyli łatwe bramki. Zauważyłem, że na tych mistrzostwach każdemu zespołowi ciężko idzie w ataku pozycyjnym. Z tego względu bramki z kontrataku będą bardzo cenne.
Można zauważyć, że forma jest po stronie Norweżek, więc tak wysoki kurs jest dla mnie okazją. Dunki ograły je w sparingu przed mistrzostwami, ale jak już ten turniej pokazał wyniki gier przed turniejowych nie mają się prawie w ogóle do tego, co później pokazuje tablica wyników po końcowym gwizdku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
luxik23 191

luxik23

Użytkownik
Katarina Bulatović over 6 bramek @ 1.85 WilliamHill
zwrot - zagrała poniżej 20min !
Typ na liderkę Czarnogóry,która moim zdaniem zakończy mecz z siedmioma trafieniami lub więcej. W pierwszym meczu przeciwko Serbii rzuciła 5 goli na słabej skuteczności 2/8 z gry. Dzisiaj na przeciwko reprezentacja Słowacji,która nie postawi się tak jak Serbia ponieważ jest dużo słabszą drużyną. Bulatović pokażę swoją klasę i zdemoluję rywala ! POLECAM
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam ekspertów od ręcznej;-)
Mam pytanie co do meczu Serbia-Francja
Są to drużyny z mocną obroną chce dobrać do dubla linie 45,5 poniżej.. Jakby ktoś opisał te drużyny i zabrał głos co do mojego posta będę postokroć wdzięczny:)
Pozdrawiam
 
L 147

lukkub

Użytkownik
Panowie, mimo że już od meczu naszych z węgierkami minęło
trochę czasu - jeszcze jestem nabuzowany.

Zagrałem linie +5,5 na nasze i to jako ostatnie wydarzenie popsuło mi zajebisty kupon 16700 do wyjęcia.

Nie mogłem patrzeć na to spotkanie od drugiej połowy. Ok zagrały jak zagrały,
każdy widział - ale wiem teraz, że popełniłem błąd:
1) patriotyzm
2) drugiego takiego meczu jak z Hiszpanią nie zagrają
3) ogólnie nastawienie na forum - grać dodatnie hendi na nasze.

Do czego zmierzam - to jest tylko przestroga dla wszystkich typujących początkujących - nie znasz się na tyle dobrze ( moje dyscypliny to kosz i hokey ) - to nie dokładaj niczego.

Druga rada - duże imprezy omijaj - skupiaj się na tym
na czym się znasz, co obserwujesz długi czas.
Oczywiście te +5,5 było prawie prawie pod koniec - to niczego nie zmienia.
( na takiej imprezie nie da się zarobić )
Nie typujcie na siłę - a bądźcie dobrze w swoich wąskich dziedzinach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Nie mogłem patrzeć na to spotkanie od drugiej połowy.
ja nie mogłem patrzeć na grę naszych od około 3 minuty ???? Masz chłopie cierpliwość jak czekałeś aż do 2 połowy - ja przełączyłem na &quot;Emila łowcę fotoradarów&quot; ????
Tak nieudolnej gry jaką pokazywały nasze zawodniczki w pierwszej połowie to nie zaprezentował jeszcze żaden zespól na tej imprezie.
Bez pomysłu na akcje...i rozgrywanie piłki pod linią środkową ....tragedia
Jutro baty od Rosjanek nie ma innej opcji
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
fakt, mecz od poczatku byl do niczego, pierwsza polowe jeszcze zdzierzylem, ale zamiast drugiej juz wolalem LM, co do Twoich wskazowek sie mozna zastosowac, poza jedna - wlasnie na najwiekszych imprezach jak mistrzostwa prawdziwy znawca swojej dyscypliny zarobi zawsze najwiecej.
&quot;Zagrałem linie +5,5 na nasze i to jako ostatnie wydarzenie popsuło mi zajebisty kupon 16700 do wyjęcia.&quot;
a tego zdania w ogole nie rozumiem, takie rzeczy sie kontruje jesli rzeczywiscie mialy miejsce
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Panowie, mimo że już od meczu naszych z węgierkami minęło
trochę czasu - jeszcze jestem nabuzowany.
Zagrałem linie +5,5 na nasze i to jako ostatnie wydarzenie popsuło mi zajebisty kupon 16700 do wyjęcia.
Trzeba było poczytać wątek przed graniem, jasno pisaliśmy, że grają fatalnie.
 
K 3

kubamk12

Użytkownik
Holenderki pozytywnie zaskakują. ???? Już drugi raz postawiłem przeciwko nim,bo po meczu z Niemcami widziałem,że to Niemki źle zagrały...a tu znów solidnie się zaprezentowały.
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
lukkub napisal:
&quot;Panowie, mimo że już od meczu naszych z węgierkami minęło
trochę czasu - jeszcze jestem nabuzowany.
Zagrałem linie +5,5 na nasze i to jako ostatnie wydarzenie popsuło mi zajebisty kupon 16700 do wyjęcia.
Nie mogłem patrzeć na to spotkanie od drugiej połowy. &quot;
Kolego a slyszales kiedys o kontrowaniu w bukmacherce? Skoro to bylo ostatnie zdarzenie to majac do wyciagniecia tyle siana trzeba bylo kontrowac.
Moglbys wrzucic screen kuponu bo ciekaw jestem jak taka kwote wyczarowales...no chyba ze nie bylo takowego.:razz:
 
N 66

niepowazny

Użytkownik
lukkub napisal:
&quot;Panowie, mimo że już od meczu naszych z węgierkami minęło
trochę czasu - jeszcze jestem nabuzowany.
Zagrałem linie +5,5 na nasze i to jako ostatnie wydarzenie popsuło mi zajebisty kupon 16700 do wyjęcia.
Nie mogłem patrzeć na to spotkanie od drugiej połowy. &quot;
Kolego a slyszales kiedys o kontrowaniu w bukmacherce? Skoro to bylo ostatnie zdarzenie to majac do wyciagniecia tyle siana trzeba bylo kontrowac.
Moglbys wrzucic screen kuponu bo ciekaw jestem jak taka kwote wyczarowales...no chyba ze nie bylo takowego.:razz:

A może pościł niezle Ako w naziemny i jak niby to mial kontrować ? Fakt jest fakten kupon w dup** i tyle ;) uszy do góry
 
Do góry Bottom