>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet - Chorwacja i Węgry 2014

siema. 62

siema.

Użytkownik
A może pościł niezle Ako w naziemny i jak niby to mial kontrować ? Fakt jest fakten kupon w dup** i tyle ;) uszy do góry
a co to ma za znaczenie w naziemnym buku czy nie ? wystarczylo zagrac przeciwny typ, w tym przypadku przeciw Polkom z handi 5.5 i zmniejszyc troche wygrana ale byc pewnym ????
 
betme 138

betme

Użytkownik
Kiedys wygralismy z Rosjankami w Polsce to byl cudowny mecz i zaskakujaca forma Polek. Niestety, w dwa dni nic nie odbuduja, graja bardzo niedokladnie oraz nie mamy dobrej bramkarki, bez koncentracji nie mozna grac w dalszej fazie Mistrzostw. nawet jak dostaniecie kurs na Polki 15,00 to stracicie tylko kase. Nie mowie, ze trzeba grac handi -4,5 na rosjanki, bo moze i one zagraja slabo, ale na pewno tego nie przegraja.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Kiedys wygralismy z Rosjankami w Polsce to byl cudowny mecz i zaskakujaca forma Polek. Niestety, w dwa dni nic nie odbuduja, graja bardzo niedokladnie oraz nie mamy dobrej bramkarki, bez koncentracji nie mozna grac w dalszej fazie Mistrzostw. nawet jak dostaniecie kurs na Polki 15,00 to stracicie tylko kase. Nie mowie, ze trzeba grac handi -4,5 na rosjanki, bo moze i one zagraja slabo, ale na pewno tego nie przegraja.
Wiesz kto wtedy wygrał nam ten mecz ? Ano właśnie... Póki co polska bramka nie była naszym atutem, analogicznie nie było kontr itd Daj mi kurs 15 na betferku to z chęcią go wezmę za każde pieniądze i z chęcią stracę kasę, jeśli taki pewny jesteś tego, że jutro dalej firanka będzie zawieszona na poprzeczce ;) To jak ? Nawet 10 z chęcią wezmę tylko napisz kiedy wystawisz, żeby mnie nikt nie ubiegł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 2

krompa

Użytkownik
Przed turniejem Polki by placily z Rosja okolo 2.20, moze max 2.50. Wraca Byzdra. Jakos zawsze mecze ze sborna, w co bysmy nie grali, to mega wojna i styk. Indywidualnie chyba mamy kilka lepszych zawodniczek (patrz Kudlacz i Wojtas w LM). @6.50 value Polska. Moze na sprzedaz live ewentualnie?
 
shake7 56

shake7

Użytkownik
gratki dla patriotów ;) mysle ze w takich meczach statystyki,forma z zeszłego meczu sie nie liczą tylko duch walki. Sam pobrałęm na live 2.40
gralismy z ruskimi sedziowali niemcy a jednak wygrana . Myslicie ze nastepne mecze też mogą wygrac?
 
betme 138

betme

Użytkownik
Wiesz kto wtedy wygrał nam ten mecz ? Ano właśnie... Póki co polska bramka nie była naszym atutem, analogicznie nie było kontr itd Daj mi kurs 15 na betferku to z chęcią go wezmę za każde pieniądze i z chęcią stracę kasę, jeśli taki pewny jesteś tego, że jutro dalej firanka będzie zawieszona na poprzeczce ;) To jak ? Nawet 10 z chęcią wezmę tylko napisz kiedy wystawisz, żeby mnie nikt nie ubiegł.
O jak dobrze ze nie mam konta na gieldzie, bo bym sprzedal :p
Ostatnie 5 minut zadecydowaly. Mecz hustawka, ale koncowka z najlepsza chyba na tych mistrzostwach obrona i 100% skutecznoscia w ataku! Brawo, az chcialoby sie je wszystkie...
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Węgry - Hiszpania✅(26:27)
Typ: Over 50Ah
Kurs: 2.03
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 11.12.2014 godz. 20:30

Węgierki u siebie, ale nie grają nic specjalnego. Skład ogólnie ofensywny, oparty głównie na FTC Budapeszt. W ataku bardzo dobre Tomori i Szucsanszki. Obrona i bramkarki dosyć słabe, skład wąski. Hiszpania nie gra już tak defensywnie, jak wcześniej. Po przyjściu Portugalki Cabral atak wygląda zdecydowanie lepiej. Dobra druga linia z Mangue, Cabral, Pena i Beatrix Fernandez, do tego świetna skrzydłowa Carmen Martin. Nie ma defensywnych Cuadrado i Begony Fernandez oraz wolnej Nelly Alberto. Wystawiłbym linię 52Ah.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Grupa B

Zwycięzca: Norwegia
✅✅✅✅✅
1.60 MarathonBet
1.95 betsson po reprymendzie Obserwtora
W grupie B mamy wyraźne faworytki, którymi są utytułowane Norweżki.
Jedynym zagrożeniem dla nich mogą być Dunki, jednak nie podejrzewam, że odbiorą faworytkom prym w fazie grupowej.
Norweżki mają doskonałą kadrę, wiele bardzo doświadczonych zawodniczek i co ważne posiadających dobre warunki fizyczne do gry w handball. U niektórych dziewczyn z Danii brakuje tego wzrostu i ciężko jest im zdobywać bramki z 9. metra.
U Rumunek jest doskonała Neagu, jednak to ona ciągnie całą grę zespołu i sama nie przeciwstawi się silnym Skandynawkom.
O Ukrainkach nie muszę pisać, gdyż jest to kopciuszek w tej grupie i z pewnością nie zagrożą faworytkom. Myślę, że ostatnia lokata będzie należała do nich, a sukcesem będzie podjęcie walki z pozostałymi ekipami.
Analiza, jeśli tak można nazwać te kilka słów, jest bardzo lakoniczna, jednak upatruję w tym typie sporą pewność. Jak piszę, jedynym zagrożeniem mogą być Dunki, jednak ich szanse w tym starciu nie oceniam zbyt wysoko i polecam grę na zwycięstwo Norweżek w grupie.
Norweżki wygrywają grupę na luzie, dobry kurs na plusik ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Pomimo, że oglądałam dwie pierwsze kolejki jedynie bez obstawiania (bardziej przyglądałam się wszystkim ekipom) to dziś szczęśliwie postawiłam na dwie ekipy przed rozpoczęciem spotkań (Na Hiszpanki 47zł oraz 3zł na Polki po kursie około 6).... na Polki złapałam na live jeszcze kurs 2.45 za 50zł ???? poprawa gry widoczna i bardzo cieszy awans!!! A Gra Hiszpanek od początku bardzo mi się podoba, zwłaszcza dwa ostatnie mecze ???? Jestem pod wrażeniem Hiszpańskiej Bramkarki (brawo!) Na jutro obstawiłam za resztki 23,70zł wygraną Holenderek po kursie 3.70! Również podoba mi się gra Holenderek i uważam, że ze Szwecją są faworytkami po tym co pokazały do tej pory. W Piłcę ręcznej nie ma spadku formy a jedynie jeszcze lepsza gra, dlatego jakbym miała wybierać zwyciężce to Holland! (Pomimo kursu ostro faworyzującego współgospodynie imprezy). Dzisiaj Viwat Polska i Viwat Espaniol, a jutro mam nadzieję, że Viwat Oranje! Oby moje założenia weszły...
Nie gram za duże kwoty, bo rozsądek mówi NIE, bardziej ciągnie mnie sport i analizy, ale mała daweczka emocji w PLN też jest dobra ???? Powodzenia Wszystkim!
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Na piątek mam dwa typy i pokrótce postaram się wyjaśnić dlaczego biorę akurat to.

Czarnogóra-Francja
20:24
Czarnogóra 1.83 Pinnacle 4/10

Czarnogórki to porządna firma. Praktycznie cała wyjściowa siódemka jest ograna w tym sezonie i dobrze weszła w Mistrzostwa. Niezłe statystyki w ataku, jak i w obronie. Dwa mecze spokojnie wygrane, w drugiej połowie ze Słowaczkami zluzowały.
Francuzki za to mają trochę inny skład, nie każda z nich jest podstawową zawodniczką w swoim klubie. Dodatkowo falowanie formy. Tragedia w meczu ze Słowaczkami, a później zgoła odmienna postawa przeciwko Serbkom.
Stawiam tutaj na solidność ekipy Dragana Adzicia. Zawodniczki grające w lepszych klubach, grające na najwyższym poziomie bardzo często. Dodatkowo bardzo dobry trener, który wie jak poukładać swój zespół. Przed turniejem kurs na zwycięstwo ekipy z Bałkanów w grupie wynosił ~1.6, więc 1.83 na ich win w meczu z Reprezentacją Trójkolorowych podoba mi się.


Chorwacja-Holandia
31:27 Porażka, jednak 3.75 było przesadą. Holenderki rezerwami, gdyby trochę dłużej pograły najważniejsze ogniwa, to wygrałyby ten mecz.
Holandia 3.75 bet365 2/10

Stawiam tutaj na rewelację imprezy. Holenderki z Groot i Polman na czele ograły już Niemki oraz zremisowały ze Szwedkami. Po zdobyczach bramkowych widać, że gra Oranje opiera się na trzech fundamentach w postaci wspomnianych Groot i Polman oraz Van Der Heijden. Nie wygląda to imponująco, jednak w każdym meczu ta ekipa potrafi zrobić swoje.
Po drugiej stronie mamy współgospodynie tego turnieju, które jak na razie zaliczyły dwie porażki i mają nikłe szanse na awans. Tutaj sytuacja wygląda jeszcze inaczej. Gra w ataku pozycyjnym to praktycznie tylko Penezic. Ciekawostką jest, że w meczu przeciwko Niemkom oddała aż 19(!) rzutów, zdobywając 13 bramek.
Myślę jednak, że sama Penezić to może być za mało na solidne Holenderki. Chorwacja nie pokazuje nic specjalnego, jest w pewnego rodzaju dołku, więc Oranje mają szansę to wykorzystać, żeby potwierdzić swój awans do kolejnej rundy bez żadnej porażki.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Oranje mają szansę to wykorzystać, żeby potwierdzić swój awans do kolejnej rundy bez żadnej porażki.
Przecież powyżej masz napisane, że dla Oranje to jest mecz o nic. Będą grać rezerwy, to więcej niż pewne, bo po dwóch ciężkich meczach czekają je kolejne, a akurat szerokiego składu to one nie mają. Odradzam granie tego, bo i po co ? ew.live jak już składy będą znane, bo może i Chorwaci dadzą pograć ławce...
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Przecież powyżej masz napisane, że dla Oranje to jest mecz o nic. Będą grać rezerwy, to więcej niż pewne, bo po dwóch ciężkich meczach czekają je kolejne, a akurat szerokiego składu to one nie mają. Odradzam granie tego, bo i po co ? ew.live jak już składy będą znane, bo może i Chorwaci dadzą pograć ławce...
W pełni zgadzam się z Tobą. Choć początkowo zobaczyłem kursy na Holandię to byłem w szoku, ale po chwili skojarzyłem fakty i lepiej odpuścić ten mecz bo jego wynik nie ma znaczenia w końcowym rozrachunku. Chociaż Pomarańczowe lepiej się prezentują to nie będzie spiny, zagrają na luzie, może i wygrają, ale lepiej nie grać ich bo gospodynie baaardzo będą chciały chociaż na koniec wygrać jeden mecz.

Gra ktoś dzisiaj szwedów? większe prawdopodobieństwo niż czarnogóra ?
dobrze, że wiesz co chcesz typować :grin: :razz: jakbyś nie wiedział to są Mistrzostwa Europy Kobiet :?
 
takon 37

takon

Użytkownik
Serio ? Dziękuje, za informację. W takim razie nie gram Szwedów.

Gram Szwedki - 1.5 2.05.
Wydaję mi się, że mają szansę wygrać, a potakim kursie ja to pobieram.
 
talib 1

talib

Użytkownik
jeśli Chorwacja wygra z Holandią awansuje? Liczy się stosunek bramek ?
Chorwacja już pożegnała się z turniejem. miecz o nic. Holandia możliwe że zagra rezerwami ja stawiam chorwację -1,5 powinni godnie pożegnać się z turniejem rozgrywanym u siebie.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Hiszpania-Norwegia
26-29
Norwegia 1.60✅✅✅
bet365
Osobiście pograłem ten typ po 1.60 w bet 365, jednak tam kurs spadł już do 1.55. 1.60 można złapać jeszcze w W.illiam H.illu, a także 1.59 w betssonie.
Na pierwszy dzień drugiej fazy grupowej przygotowałem jedną analizę i dotyczy ona spotkania niepokonanych do tej pory Hiszpanek i Norweżek.
Hiszpanki swoją dynamiką w ataku oraz szczelną defensywą zapracowały na 4 punkty w tabeli i bardzo dobrą sytuację do wyjścia do półfinału. Jednak to był tylko poziom średnich, a nawet słabych ekip, takich jakimi są na tym turnieju Węgry i Polska. Ani jedna z drużyn nie zaprezentowała czegoś ponadprzeciętnego, a solidne Hiszpanki po prostu to wykorzystały.

Kadra z półwyspu Iberyjskiego dysponuje niezłą bramkarką, Silvia Navarro jak do tej pory zanotowała skuteczność obron na poziomie 34% grając praktycznie przez cały czas. Nie jest to żadna rewelacja, a po prostu poziom minimalny, którego wymaga się od zawodniczek na tej pozycji w topowych zespołach.

Iskierką w zespole hiszpańskim z pewnością jest Carmen Martin. Zanotowała ona już 28 trafień na 31 rzutów, co daje jej doskonałą skuteczność na poziomie 90%. Wprawdzie aż 17 bramek zostało zdobytych przez nią z rzutów karnych, jednak to także jest cenna umiejętność, a dzięki temu Hiszpanki nie muszą się martwić o ten element.

W kwestii wpisywania się na listy strzelczyń należy jeszcze spojrzeć na Martę Mangue, Neree Pene oraz Alexandrinę Cabral, czyli podstawowe trio rozgrywających. Ta formacja gra jedynie na średnim poziomie, a oprócz wielu bezproduktywnych ataków pozycyjnych świadczy o tym skuteczność tych zawodniczek. Mangue może pochwalić się jedynie statystyką 14/27(52%), Pena 10/18(56%) oraz Cabral 6/13(46%). Widać, że jeśli już rozgrywające, na których barkach głównie spoczywa zdobywanie bramek w ataku pozycyjnym, biorą się za kończenie akcji, to idzie im to bardzo średnio. Skuteczność 50% w tej formacji to bardzo przeciętny wynik, który może być decydującym argumentem w pojedynkach przeciwko najlepszym ekipom.

Po drugiej stronie mamy Norweżki. Niezwykle utytułowany zespół podrażniony niepowodzeniem na ostatnich Mistrzostwach Świata, gdzie zajęły tylko 5. lokatę. Od początku turnieju widać w ich grze niezwykłą determinację, dążenie do wcześniej założonego celu. Oprócz tego ich wielkim atutem jest psychika. Wygrywanie jest w ich głowach i świadczy o tym to, że potrafią w trudnych sytuacjach bez większych nerwów nie tracąc zbytnio czasu odrabiać wynik.

Nie byłoby tego bez genialnej tamtego dnia Solberg w bramce. 19 obron na 39 rzutów Dunek i 49% skuteczności to rewelacyjny wynik. Oprócz obrony rzutów z akcji zanotowała także dwa obronione rzuty karne. Nie da się ukryć, że godnie zastąpiła w norweskiej bramce nieobecną w tamtym meczu Grmsbo, która na tych Mistrzostwach może pochwalić się skutecznością na poziomie 48%(12/25).

Tyle o bramce, oczywiście ta skuteczność to nie tylko zasługa bramkarek, ale i doskonale funkcjonującego bloku defensywnego. Teraz pora napisać o czymś możliwe, że ważniejszym, czyli o grze Norweżek w ataku. Możemy tutaj zauważyć wyraźną różnicę porównując ten sam aspekt u Hiszpanek. Tam większość bramek zdobywały cztery zawodniczki, tutaj jest to o wiele bardziej rozłożone. W ekipie z półwyspu Iberyjskiego tylko wyżej wymieniona czwórka zdobyła więcej niż 5 bramek, zaś u Skandynawek takich zawodniczek jest aż 8. Jest to wyraźna różnica,
która pokazuje, że trener Hergeirsson ma do dyspozycji pełną paletę piłkarek, którymi w razie potrzeby może odpowiednio rotować. Taka możliwość stanowi z pewnością duży komfort dla selekcjonera, jak i dla całej drużyny, która wie, że jak jednej nie idzie, to za chwilę na parkiecie może pojawić się kolejna, która wniesie sporo do gry drużyny.

Tyle ogólnie, a teraz konkrety. Na każdej pozycji Norweżki dysponują zawodniczkami prezentującymi najwyższy poziom. Zaczynając od koła, gdzie występuje najlepsza obrotowa na świecie, czyli Heidi Loke mająca statystykę rzutów 16/22(73%), co wprawdzie nie jest żadną rewelacją, jednak oprócz tego Heidi wypracowuje masę rzutów karnych, które jej koleżanki zamieniają później w cenne bramki.

Następnie mamy skrzydła, a na nich Koren po prawej stronie oraz Herem i Solberg(siostra bliźniaczka bramkarki) na lewej flance. Prawoskrzydłowa może pochwalić się bardzo dobrymi statystykami, bo na pewno 82%(14/17) do takich trzeba zaliczyć. Oprócz zdobywania bramek z ataku pozycyjnego i kontrataków Linn-Kristin wykonywała 4 rzuty karne i zdobyła z nich 3 bramki, jednak zostało to już uwzględnione w ogólnej statystyce rzutowej. Na lewym skrzydle mamy wymienione już wcześniej Herrem 7/11(64%) oraz Solberg 6/9(67%). Zbliżona statystyka obu zawodniczek świadczy tylko o tym,iż trener ma do dyspozycji dwie
równorzędne piłkarki na tej pozycji.

Na koniec coś istotnego w ataku pozycyjnym, czyli rozegrania. Tutaj mamy 4 wyróżniające się zawodniczki, Kristiansen, Alstad, Mork oraz Oftedal. Jednak nie jest to koniec, bo na ławce Norweżki dalej mają mocne Breivang oraz Jakobsen. Podstawowym trio są Kristiansen, Oftedal i Mork, występujące kolejno na lewej części, środku i prawej stronie rozegrania. Kolejno mogą się one pochwalić statystykami 10/19(53%), 7/15(47%) oraz 12/20(60%). Wchodząca na zmianę na
lewe rozegranie, bądź środek Alstad oddaje rzuty ze skutecznością 60%(6/10). Liczby te nie stanowią wielkiej rewelacji, a są tylko oznaką solidności rozegrania norweskiego, które także jest ważne w każdym meczu tej ekipy.

Na podstawie tego, co przedstawiłem powyżej uważam, że można stwierdzić, że to Norweżki mają kilka atutów po swojej stronie, które mogą okazać się kluczem do zwycięstwa w tym meczu.Wyrównana szeroka kadra, której nie mają Hiszpanki, lepsza bramka, która potrafi wygrywać mecze i zdecydowanie lepsze koło, to tylko najważniejsze z argumentów przemawiających za Skandynawkami.
EDIT:
Kurs już nawet 1.70 na całorocznym, więc tym bardziej polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 2

krompa

Użytkownik
Ciekawa analiza, chociaz co do bramkarki to jedna uwaga. Solberg to dotad 3 bramkarka Norwegii. Nie ma w kadrze juz genialnej Haraldsen, a po tym jak Grimsbo doznala kontuzji w meczu z Rumunia i opuscila juz kadre, to wlasnie Solberg wskoczyla na nr 1. Norwegowie mocno sie tego obawiali. Pierwszy mecz jej wyszedl super, ale jak bedzie dalej?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom