>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa forum.

Status
Zamknięty.
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
Bardzo dobry pomysł z tymi mistrzostwami ???? Tylko popieram propozycje TomkaWWA żeby były ciut później niż o 20.
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
i ja jak najbardziej popieram, inincjatywa godna uwagi, mi pasuja warunki jakie zostaly podane w pierwszym poscie plus jakies ograniczenia moze ilosc postow albo staz, zeby nie bylo lipy ???? bede sledzil uwaznie ten temat!!
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
a jakby w niedziele zrobic?
mysle, ze Ci którzy preferuja sobote w niedziele też by dali rade, wiadomo jak to sobota. Sobota to sobota, a szkoda wybierac pozniej miedzy zcyms a czyms...
;)
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
a jakby w niedziele zrobic?

mysle, ze Ci którzy preferuja sobote w niedziele też by dali rade, wiadomo jak to sobota. Sobota to sobota, a szkoda wybierac pozniej miedzy zcyms a czyms...

;)
/
Moze byc niedziela ale tak o godzinie 22 ????
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
No własnie dobrze, że zaproponowałem. Tylko czekac na zdanie innych forumowiczów. Niedziela to taki typowy dzien na turniej - spokojny i w ogóle ;)
ja byłbym bardzo za niedziela.. ankieta? jak sie zgodzi organizator konkursu, mozna ????
 
tomekwwa 0

tomekwwa

Użytkownik
u mnie niedziela to roznie wyglada i tak pewnie wielu osobom jak i mi odpadnie turek jakis ponieważ najbliższe dwa weekendy mam otrą sesje na uczelni :/ ale jesli chodzi o termin preferowalbym sobote ten kto siedzi w domu bo nie chce mu sie ruszac dupy moze pograc w niedziele gorzej bo w pon kazdy prawie idzie do pracy i chcialby odsapnąc przed kolejnym ciezkim tygodniem ????
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
No ogolnie ciezko z tym bedzie, nie mozna dogoic kazdemu to jest oczywiste. Ankieta pokaze co i jak.. ale dziwie się, ludzie nie nie macie co robic w sobote o 22? ;) bez napinki! ????
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
sobota 22.. w sobote o 20 jest zawsze pełno freerollków.. a tak na &quot;deser&quot; byłoby miłe spotkanie z pokerem w gronie forumowiczów ????

poza tym jestem za tym żeby dać dostęp od danej ilości postów ???? (mimo że sam mam niewiele hehe) Po co nam 150+ osób.. ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom