>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa forum.

Status
Zamknięty.
D 0

dzc

Użytkownik
ja to bym wolal w niedziele o 20 spokojnie na koniec tygodnia powalczyc o tytuł mistrza a nie w sobote gdzie wiekszosc wychodzi na piwo albo do kina ????
 
rokita89 0

rokita89

Użytkownik
nie nażekać ! ;] w sobote jest ok. niedziela jest na odpoczynek nie na gre ;PP a na imprezy najlepiej chodzi sie w piątki ;]
po za tym nażekacie nażekacie a założe sie jak nikt by was o zdanie nie pytał i zrobił turniej w środku tygodnia po południu to i tak byście zagrali ;]
 
jogimk 0

jogimk

Użytkownik
jak dla mnie w gre wchodza piatek,sobota,niedziela. Jesli chodzi o godzine to raczej nie 20 bo o tej godzine jest zbyt duze nagromadzenie turnieji a trudno zagrac w pieciu turniejach naraz:jezora:

a tak wogole to na jakim sofcie mialby sie odbyc ten turniej? bo niemoge sie cos doszukac....
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Ja bym pograł w sobotę...

Aha... co do limitów, Mazaq ...
Proponuję :

Staż miesiąc ... i ( a nie jak napisałeś - lub) postów 40
Jeśli napisałeś lub... to zaczną się zlatywać barany, od nabijania postów...

Godzina...mi pasuje wieczór od 20 do rana w sobotę ????
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Ja bym zagrał 5 cardem... omahą nie potrafię i nie mogę się nauczyć, nie wchodzi mi to do głowy kompletnie ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Heh ale ludzi wymyslaja. A zeby nie bylo ze nabicie to w jakim roomie b2b bylyby te nasze turnieje?? Bo wspominaliscie cos o PointPoker
 
O 0

ogryzekpl

Użytkownik
kiedy beda te mistrzostwa forum? ehhh szkoda ze w sobote o 20. niestety nie bede mogl grac co sobote. Panowie czy wy naprawde nie macie co robic w sobote? ????
 
G 3

grassssss

Użytkownik
świetny pomysł optuje za sobotą a kto by zagrał każdy widzi co kto pisze i jak ,w miesiąc tez można nabic i 50 postów bez sensu .Najlepiej tak po 20 ale sobota takie moje skromne zdanie
 
M 2

mariusz14

Użytkownik
Witam
Z chęcią bym zagrał w takim turnieju ale jednak mam mało postów i nie
za duży staż ale jak bym mógł zagrać to bym był bardzo wdzięczny ...
ale również mogę się przyłączyć do głosowania ...
Ale jednak wszystko będzie zależało wszystko od organizatora tego tura.
Najlepsze godz na grę proponuje sobota 22 lub niedziela 21-22

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom