>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami MLB 2023 - Major League Baseball

Status
Zamknięty.
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Juz na pierwszy rzut oka widać przewagę tego pierwszego. W ostatnim spotkaniu w którym obaj zagrali padł wynik 12:0 dla Brewers Marlins 0-12 Brewers (Sep 11, 2023) Final Score - ESPN
potwierdzam patrząc na to jak grali wczoraj w tym drugim inningu to grzech nie zagrać handi

a tu skrót tego drugiego inningu i były 2 HR'y a 3 piłka posłana odbiła się o bandę ;p ale jeszcze chyba ze dwie po cornerach posłane i nazbierali te 12 pkt

Fragment meczu Miami - Milwaukee
edit:
zmieniłem typ na Miami , gospodarze parę dni temu odesłali z kwitkiem w sweepe Atlantę Brawes a w jednym z meczy grał Luzardo dając wynik 16-2 swojej ekipie


ja dziś w meczu
Miami - Milwauke wynik 5:4 mało brakowało
typ: Miami -1,5
kurs: 3.10

Cubs- Colorado ✅ wynik 6:3
typ: Cubs -1,5
kurs: 1,85


Dziś dla Cubs zapewne wyjdzie rzucać młody i bardzo dobry Wicks a jutro wejdzie Assad więc z pewnością będą atakować sweepa tak jak wspominałem w poście wyżej
 
Ostatnia edycja:
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
🕰 00:05 Seattle Mariners @ Texas Rangers

Seattle Mariners
@2.16 wynik 0:2

Dzisiejsi starterzy to:
Mariners: Logan Gilbert (13-6, 3.77 ERA, 1.08 WHIP, 182 strikeouts);
Rangers: Jordan Montgomery (9-11, 3.38 ERA, 1.20 WHIP, 155 strikeouts)

Typ w głównej mierze oparty na fakcie iż Gilbert ma dobry bilans przeciwko Texasowi oraz jest bardzo dobry na wyjazdach natomiast Montgomery jest słabszy w domu. Poza tym bullpen Texasu w ostatnich meczach był fatalny.
 
Ostatnia edycja:
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Seattle bym odpuścił zostały im mecze z Houston i znowu z Texasem
Seattle na 6 miejscu Houston na 5 miejscu na 4 jest Toronto i Texas na 3 miejscu , nie wydaje mi się żeby Seattle chciało zamienić się miejscami z Houston bo trafią wtedy na Texas w fazie playoff a z nimi mają bardzo kiepski bilans , lepiej im grać z Toronto w sumie to by była powtórka z ubiegłego roku

a dziś wracamy do trzeciego meczu Cubs którzy po wygranej Miami muszą dziś pokonać Colorado bo w kolejnych meczach będą mieli trudniejszych przeciwników i to wszystko na wyjazdach , Miami Też po dzisiejszym meczu jadą w gościnę ale Metsi to nie Atlanta , porażka Cubs w dzisiejszym meczu daje ogromną szansę Miami dla tego dziś dalej gram win Cubs
zastanawia mnie jedynie kto zagra, bo wczoraj nie pojawił się Wicks hmm więc może zagra w pierwszym meczu przeciwko Atlancie w drugim Steel i 3 mecz to Hendricks lub Smyly to by był atak w kierunku 2 wygranych , w dzisiejszym meczu miał zagrać Assad a trener przesuną go i zagrał we wczorajszym meczu 4 zmiany , i jest mało prawdopodobne żeby dziś grał drugi mecz , kto by tam nie rzucał to i tak gram w kierunku sweepa

Cubs - Colorado wynik 4-3 , trochę szkoda 2 HR Wicka bo tak wpadł by ten handi -1,5
typ: Cubs -1,5
kurs: 1.80
bardzo niskie kursy na czysty win

w meczu Miami jest dość spory dylemat bo wyjdzie Peralta który może podyktować warunki gry ale tutaj trzeba też brać pod uwagę że po wczorajszej wygranej Miami odzyskało wiarę w walkę o 6 miejsce i to może być silnym bodźcem aby wygrać ten mecz tym bardziej że grają u siebie , za Cabrera przemawiają bardziej mecze underowe a i Peralta ostatnio bardziej opanowany i mniej punktów traci
podstawowy typ to:
Miami - Milwaukee ✅ wynik 6-1 , Miami nie odpuszcza i depcze Cubs po piętach
typ: -7,5 pkt
kurs: 1.80

Miami - Milwaukee ✅ wynik 6-1
typ: Miami
kurs: 2.10

-----------------------------------------------------------------------------------
edit:

Jest aktualizacja , dziś zagra dla Cubs Wicks !! 💪 💪
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +565
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Taka faza sezonu teraz, że myślałem żeby zagrać dubel Seattle+Huston za 2.82 w Betfan, ale Seattle nie ma w tym roku szczęścia do ekipy z Teksasu, a Houston wyprowadza dzisiaj bardzo nierówno grającego miotacza.
Po za tym Kansas w tym roku wygrało 4 spotkania z Houston, a jedno przegrało. To samo Kansas które nurkuje po "jedynke" w Drafcie i gra tragicznie większość sezonu.
Obie ekipy grają o wejście do Postseason - czy to przez Wild Card czy to przez wygraną dywizję.
 
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Houston też się podkłada , Valdez we wrześniu ograł Kansas 7-1 a porażka France to już śmiech , dla nich 6 miejsce jest również korzystniejsze , ciekawie będzie wyglądać kolejna kolejka bo tam spotkają się Houston z Seattle ;p można będzie grać undery bo żadna z ekip nie będzie chciała wybić piłki ;p
 
Otrzymane punkty reputacji: +354
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
🕰 19:05 Toronto Blue Jays @ Tampa Bay Rays

Toronto Blue Jays
@1.97 wynik 9:5

Dzisiejsi starterzy to:
Blue Jays: Yusei Kikuchi (10-6, 3.74 ERA, 1.24 WHIP, 170 strikeouts);
Rays: Taj Bradley (5-7, 5.27 ERA, 1.37 WHIP, 124 strikeouts)

Kikuchi ERA wyjazd 3.63 w sześciu startach przeciwko Rays jest 4-1 with a 2.83 ERA, natomiast Bradley dom 5.4

mecz na szczycie, kazdy chce wygrac, najdrobniejszy szczegol moze miec znaczenie. lecimy !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +505
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
Taka faza sezonu teraz, że myślałem żeby zagrać dubel Seattle+Huston za 2.82 w Betfan, ale Seattle nie ma w tym roku szczęścia do ekipy z Teksasu, a Houston wyprowadza dzisiaj bardzo nierówno grającego miotacza.
Po za tym Kansas w tym roku wygrało 4 spotkania z Houston, a jedno przegrało. To samo Kansas które nurkuje po "jedynkę" w Drafcie i gra tragicznie większość sezonu.
Obie ekipy grają o wejście do Postseason - czy to przez Wild Card czy to przez wygraną dywizję.
Mariners tez miałem dzisiaj na shortliscie wraz z Arizona i Toronto na które zdecydowałem się zagrać ostatecznie, ale w życiu bym nie zagrał dubla Seattle + Houston = moim zdaniem prawdopodobieństwo wygranej kompletnie nie równa się kursowi.

Mailem zagrać Detroit ale tak spotkanie Toronto się przeciągnęło, ze przegapiłem rozpoczęcie meczu - może to i dobrze?

S spider-official - masz racje, ale czasem nie mam czasu się rozpisywać czemu gram dany mecz.
 
Ostatnia edycja:
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
🕰 00:36 Atlanta Braves @ Washington Nationals Game2

Atlanta Braves
@1.36 & -1.5 1.63 wynik: 8:5

Dzisiejsi starterzy to:
Atlanta Braves: Spencer Strider (28-5, 3.73 ERA, 1.06 WHIP, ostatnie 7 startów ERA 3.86
Washington Nationals: Joan Adon (2-3, 6.28 ERA, 1.56 WHIP, ostatnie 7 startów ERA 9.0

różnica klas

Atlanta przegrała pierwsze dzisiejsze spotkanie i jest bardzo wysokie prawdopodobieństwo ze drugiego już nie przegra - zresztą kurs jasno na to wskazuje. To ich ostatnie wyjazdowe spotkanie w tym sezonie w którym już dziś mogą uzyskać swoja setna wygrana.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +650
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Ciekawie robi się przy wspomnianych przez zemnie meczach Seattle oraz Houston , bo do gry może wkroczyć jeszcze trzeci gracz a mianowicie będący na 7 miejscu Panowie z Minnesoty
Mają oni 6 spotkań po 3 z Oakland i 3 z Colorado z ostatnimi z ekip w obu ligach
i tu wkracza matematyka ( tak jak przy wyliczaniu szans kopaczy na awans z grupy ;p 😂 )
czysto teoretycznie gdyby zagrali dwa sweepy to stawiają Seattle oraz Houston w bardzo nieciekawej sytuacji bo by mieli wtedy jeśli dobrze policzyłem 0,549 pkt co zmusza np Seattle do wygrania 5z 7 meczy które im zostały

Więc myślę że można grać mecze Twins bo z pewnością będą atakować bo już w tym sezonie ograli 3 krotnie Oakland ograli też Kansas i to dwa razy , Arizonę i Sox'ów więc stać ich na sweepa
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
irtyko irtyko Twins gra dalej ponieważ wygrali dywizję AL CENTRAL nad Cleveland,Detroit i resztą maruderów.
Jedyna kwestia seedu w Postseason.
Rangers/wygranego AL WEST wciąż mogą wyprzedzić.

Na ten moment walka o PO jest między Toronto, Texasem, Houston oraz Seattle.
Jedna z tych ekip skończy grac za kilka dni.
 

Załączniki

Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
🕰 03:46 San Diego Padres @ San Francisco Giants

San Francisco Giants
@2.14 wynik 1:2

Dzisiejsi starterzy to:
Padres: Blake Snell 14-9, 2.38 ERA, 1.20 WHIP - wyjazd 5-4, WHIP 1.23, ERA 2.13
Giants: Logan Webb 10-13, 3.48 ERA, 1.08 WHIP - dom 6-6, WHIP 0.97, ERA 2.37

San Diego przystępuje do spotkania w znacznie lepszej formie - wygrali 9 z 10 spotkań natomiast San Francisco przegrało 8 na 10.

SD wyjazd 33W42L ; SF dom 43W32L.

Obie drużyny desygnują swoich najlepszych starterów i maja jedynie teoretyczne szanse na Play Offs.

Snell w ostatnich spotkaniach był bezbłędny a każde amerykańskie dziecko wie ze baseball pokazuj, ze co za duzo to nie zdrowo ;-) Szanse oceniam 50 na 50 i z tego względu gram SF gdzie widzę value.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +659
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
dzięki irtyko irtyko 🍻

kolejny "fart" ? (w hitach było 9:7) czy jednak wiedza i czutka ? nie mnie to oceniać.

fakt faktem Logan Webb zanotował drugie pełne spotkanie w sezonie i to głownie dzięki niemu Giants wygrali. Przez 9 inningow narzucił 110 piłek i nie miał żadnego tzw "walk" czyli przepuszczenia przeciwnika na baze bez jego uderzenia.

Zreszta Snell również rozegrał bardzo dobry mecz i dwa jego ciekawe statsy:

He also had six strikeouts to raise his season total to 233, second-most in the majors behind Atlanta’s Spencer Strider (274).

It also marked the 23rd consecutive game in which Snell has given up three earned runs or fewer, the longest streak in Padres history.


Snell zostaje teraz wolnym agentem i pewnie posypia się konkretne oferty 🤑

 
Ostatnia edycja:
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
🕰 01:10 Miami Marlins @ New York Mets

Miami Marlins
@1.85 zwrot

Dzisiejsi starterzy to:
Marlins: Braxton Garrett 9-6, 3.53 ERA, 1.14 WHIP - wyjazd 6-2 ERA 2.52 WHIP 1.03 ❗
Mets: Joey Lucchesi 3-0, 2.88 ERA, 1.28 WHIP - dom 1-3 ERA 3.31 WHIP 1.35

kurs niski i adekwatny mimo faktu iż Mets tydzień temu wygrali 2 z 3 spotkań przeciwko w Miami a w meczu obu tych samych SP padł wynik 4:3 dla Miami.

Mets graja już o pietruszkę, natomiast Miami ostatnio całkiem niezle sobie radzi i to bedzie ich pierwszy sezon na plusie od 2009 i starają się na pierwsze PlayOffs od 2003 kiedy to wygrali World Series.

Miami obecnie sa dwa mecze za Brewers i jeden za Cubs oraz Diamondbacks w walce o trzecie i ostatnie miejsce wild card w NL. Ostatnio dobrze sobie radzą i liczę ze ich najlepszy SP pokarze się z dobrej strony.

wybierałem Marlins lub Rays (masę kontuzji dlatego odpuściłem) dzisiaj, rano zobaczymy czy dokonałem dobrego wyboru.
 
Ostatnia edycja:
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
🕰 01:10 Miami Marlins @ New York Mets

Miami Marlins
@1.85

Dzisiejsi starterzy to:
Marlins: Braxton Garrett 9-6, 3.53 ERA, 1.14 WHIP - wyjazd 6-2 ERA 2.52 WHIP 1.03 ❗
Mets: Joey Lucchesi 3-0, 2.88 ERA, 1.28 WHIP - dom 1-3 ERA 3.31 WHIP 1.35

kurs niski i adekwatny mimo faktu iż Mets tydzień temu wygrali 2 z 3 spotkań przeciwko w Miami a w meczu obu tych samych SP padł wynik 4:3 dla Miami.

Mets graja już o pietruszkę, natomiast Miami ostatnio całkiem niezle sobie radzi i to bedzie ich pierwszy sezon na plusie od 2009 i starają się na pierwsze PlayOffs od 2003 kiedy to wygrali World Series.

Miami obecnie sa dwa mecze za Brewers i jeden za Cubs oraz Diamondbacks w walce o trzecie i ostatnie miejsce wild card w NL. Ostatnio dobrze sobie radzą i liczę ze ich najlepszy SP pokarze się z dobrej strony.

wybierałem Marlins lub Rays (masę kontuzji dlatego odpuściłem) dzisiaj, rano zobaczymy czy dokonałem dobrego wyboru.
Spotkanie odwołane z powodu deszczu - przeniesione na dzisiaj na 22:10 Polskiego czasu.

Tampa oczywiście weszła, zmiennicy spisali się bardzo dobrze.

Cubs przegrali z Atlanta co działa mega na korzyść Miami, jeżeli dzisiaj dwa razy wygrają mogą ich przeskoczyć. Cubs maja ciężki terminarz, jeszcze 2 mecze z Atlanta i wyjazd do Milwaukee.
 
Ostatnia edycja:
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Cubs przegrali ale nie był to mecz przegrany bez walki do 4 zmiany było 0-5 dla Cubs , druga połowa meczu gorsza , dziś z pewnością znowu zaatakują a że w Atlancie zapewne będzie rzucać całe zaplecze to jest okazja na punkty dla CUBS

Atlanta - Cubs ✅ wynik 6-5
typ: Cubs +4,5 pkt w meczu
kurs: 2.02 fortuna

Atlanta - Cubs:
typ: wygra Cubs i -9,5 pkt w meczu
kurs: 4.50 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
🕰 01:10 Miami Marlins @ New York Mets

Miami Marlins
@1.85 zwrot

Dzisiejsi starterzy to:
Marlins: Braxton Garrett 9-6, 3.53 ERA, 1.14 WHIP - wyjazd 6-2 ERA 2.52 WHIP 1.03 ❗
Mets: Joey Lucchesi 3-0, 2.88 ERA, 1.28 WHIP - dom 1-3 ERA 3.31 WHIP 1.35

kurs niski i adekwatny mimo faktu iż Mets tydzień temu wygrali 2 z 3 spotkań przeciwko w Miami a w meczu obu tych samych SP padł wynik 4:3 dla Miami.

Mets graja już o pietruszkę, natomiast Miami ostatnio całkiem niezle sobie radzi i to bedzie ich pierwszy sezon na plusie od 2009 i starają się na pierwsze PlayOffs od 2003 kiedy to wygrali World Series.

Miami obecnie sa dwa mecze za Brewers i jeden za Cubs oraz Diamondbacks w walce o trzecie i ostatnie miejsce wild card w NL. Ostatnio dobrze sobie radzą i liczę ze ich najlepszy SP pokarze się z dobrej strony.

wybierałem Marlins lub Rays (masę kontuzji dlatego odpuściłem) dzisiaj, rano zobaczymy czy dokonałem dobrego wyboru.
powtórka z rozrywki dzisiaj spotkanie o 22:10, nic sie nie zmienilo, o dziwo kurs lepszy niż wczoraj co mnie troche dziwi… drugie spotkanie o 01:10.

Miami Marlins @ New York Mets

Miami Marlins
@1.89 wynik 2:11
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
kusiło dzisiaj Seattle, kusili Piraci, ale trzeba iść za ciosem.

🕰 Miami Marlins @ New York Mets Game 2

Miami Marlins
@2.22 wynik 4:2

kurs zdecydowanie wyższy, gdyż u gospodarzy zaczyna ich As Kodai Senga:

111.png

Jeżeli Miami w ogóle chce myśleć o Play Offs to musi to spotkanie wygrać. W pierwszym spotkaniu nie wykorzystali swoich szans a mieli ich sporo.

w bonusie

🕰 01:41 Oakland Athletics @ Minnesota Twins

Over 7.5
@1.87 wynik 4:6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +419
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
kusiło dzisiaj Seattle, kusili Piraci, ale trzeba iść za ciosem.

🕰 Miami Marlins @ New York Mets Game 2

Miami Marlins
@2.22 wynik 4:2



🕰 01:41 Oakland Athletics @ Minnesota Twins

Over 7.5
@1.87 wynik 4:6
Za to kocham MLB, niższy kurs nie wchodzi ale wyższy jak w masełko. Overek tez na lighcie.

Seattle w dupe Piraci tez mimo prowadzenia 5:0 ! Czasem i ślepej kurze trafi się ziarno 🐔🙃

irtyko irtyko - czemu masz przegrana na powyżej 4.5 Cubs jak zdobyli 5 punktów ?

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom