>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami MLB 2023 - Major League Baseball

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Detroit Tigers - NY Yankees
Detroit Tigers @ 2.40 (y) (y) 10-3
STS

Eduardo Rodriguez (Tigers) vs Carlos Rondon (Yankees)

Sytuacja podobna w tej serii, ale nie do końca, jak w zeszłym tygodniu i serii granej w Detroit.

Tam była 4-meczowa seria, tutaj jest 3-meczowa.
Tam Detroit broniło się w domu przed sweepem, tutaj też broni się przed sweepem - ale gra na wyjeździe co powoduje że są w gorszej sytuacji już na starcie meczu.
Stadion w Detroit sprzyja zdecydowanie miotaczom, stadion NY Yankees sprzyja pałkarzom.
W międzyczasie zapolowy Tigers - Riley Greene trafił na Listę Kontuzjowanych, co jest sporą stratą dla ofensywy Tigers. Jeden z trzech młodych zawodników którzy się wyróżniają obok K.Carpentera i S.Torkelsona.
Obaj miotacze przyzwoicie ostatnio, ale Rodriguez miał jeden słabszy mecz z Bostonem ostatnio, a Rodon z Houston czy z LA Angels.

Kurs zachęcający na przerwanie serii, więc można za małą stawkę zagrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3359
irtyko 176,8K

irtyko

Użytkownik
Ja dziś zdecydowanie na Angels. Fakt , że Typ trochę jednak "w ciemno" gdyż nie wiem kto tam dziś będzie miał zaszczyt wyciągnięcie drużyny z dołka
wypada na Canning ale on w kolejnym będzie grał to może Anderson
jeśli zagra Anderson to over +8,5 ;p on ostatnio bardzo słabo gra ale to zobaczymy rano kto tam wejdzie
Jest jeszcze Giolito ale on miał transfer do Cleveland chyba
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
Baqu 822,3K

Baqu

Forum VIP
Dzisiaj jedynie 6 spotkan do wyboru gdyz zaczynaja sie 4 meczowe serie.

Zastanawialem sie miedzy Marlins, Bays i Guardians. Ostatni odpadaja gdyz nadal nie wiadomo kto bedzie starterem LAA a nie gram w ciemno. Tampa mnie bardzo kusi, ale z drugiej strony grac przeciwko Castillo ktory jest w swietnej formie plus hitterzy na rowni ? mimo wszystko Tampa underdogiem w domu kusi, tylko ten Littel nie przekonuje, ostatnie mecze w domu mial bardzo slabe. No i Marlins ich starter Garrett jest calkiem niezly w poprzednim miesiacu mial ERA 3.18 aczkolwiek o dziwo w domu wypada dosc blado ERA 4.96 a Doglersi uwielbiaja grac przeciwko leworecznym miotaczom = pass.

z ciekawosci popatrzylem sobie na Cubs i.... wszystko przemawia za nimi ! a kurs na wygrana rosnie... WTF ?

Starter - idealny Assad ostatnio ERA 2.48 a w ostatnich 5 spotkaniach 1.2, przeciwnik ? ogor totalny w poprzednim miesiacu ERA 4.54 w tym na razie 18 ! plus Chicaco w formie a Arizona pod forma:

LAST 10 GAMES:

Cubs: 7-3, .258 batting average, 2.95 ERA, outscored opponents by 22 runs

Diamondbacks: 4-6, .239 batting average, 5.28 ERA, outscored by 12 runs

Jeżeli Cubs tego nie wygraja to bardzo sie zdziwie, kurs powinien byc ok 1.5 / 1.55 ale czemu wzrosl ?

Arizona Diamondbacks @ Chicago Cubs

Chicago Cubs
@1.62
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
Baqu 822,3K

Baqu

Forum VIP
S spider-official - lap czerwone skarpety ;-)


Baltimore Orioles @ Boston Red Sox

Baltimore Orioles 1694192188526.png
@1.88

Baltimore na fali wznoszacej wygrane 7 z ostatnich 10 spotkan oraz .296 batting average. Starter Bradish ostatnie dwa miesiące ma bardzo dobre notując ERA na poziomie 2.2
Boston z kolei tylko 3 wygrane na 10 spotkań oraz .227 batting average, zdecydowany spadek formy. Starter Houck wraca po kontuzji - w domu ERA 5.4 a ostatnie spotkania to ERA okolo 6.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +872
irtyko 176,8K

irtyko

Użytkownik
Cubs - Giants
ten mecz można opisać jednym zdaniem
Forma Giants na wyjazdach jest mizerna a gospodarze na własnym boisku radzą sobie bardzo dobrze do tego dziś zagra Steel który od 8 spotkań nie przegrał a jego przeciwnik Webb ostatnio 3 porażki
to był mecz którego nie trzeba było opisywać , Steel miał pozamiatać i to zrobił
Ale dziś już tak łatwo nie będzie Arizona to nie Giants no i do tego świetny Kelly Merrill który w ostatnim meczu 12 SO i tylko 4 hity a Steel 12 SO i 2 Hity , osobiście kibicuje dla Steela ale przy spotkaniu dwóch takich gigantów chce się a nawet trzeba grać under i tak ja ten mecz atakuję

Cubs - Arizona ✅
typ: under -6,5 pkt
kurs: 2.20 sts


Buki też obstawiają wynik underowy na -7,5 jest 1,75 sts
Alle te ekipy tylko w tym roku zanotowały 3 mecze poniżej 4 pkt !
ja strzelając obstawiam 3-2 dla Cubs :D

edit:
no wyniku nie trafiłem ale co dwóch miotaczy na wysokiej formie może zrobić to ten mecz w 100% pokazuje (co prawda trwa dogrywka kiedy edytuje post) ale i tak to był bardzo dobry mecz dla nich i bez względu na wynika (aktualnie 1-1) to ten sezon mija pod wielką literą "S" bo to co robi Steel to jest poezja w tym sporcie ale jest też Strider 💪 (tak ten który dwa posty wyżej rozwalił mi analizę ;p ) no i fachowiec z Padres Snell
i tu taki mały paradoks ponieważ osobiście wolę mecze over + ale praca tych Panów sprowadza wynik do underów a mimo to ich szanuję za to co robią no i za trafione mecze :D

edit 2 :

już po meczu było 2-3 ;p
steel kelly.jpg
a tak w tym meczu wyglądała 7 zmiana :ROFLMAO:
steel kelly 2.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +778
irtyko 176,8K

irtyko

Użytkownik
o Giolito wspomniałem parę postów wyżej i tak dzisiaj przeglądając statystyki sezonowe to ma on zacne 3 miejsce (egzekwo z Williamsem ) co do liczby Home runów ;p :) i tu jest też ciekawostka bo jeszcze w tym sezonie grał on dla Angeles ;p jeśli chodzi on vs Anderson to Giolito nie ma szans ale nie wiadomo jak interpretować ten mecz z jednej strony nowy klub nowi fani, własne podwórko a z drugiej ekipa w która cię zna ;p

ja bardziej bym grał tu +4,5 Angeles pokierowane tym że Giolito lubi spieprzyć :D

ale ogólnie ciekawy mecz i ciekawa para

giolioto.jpg

jeszcze trochę i będzie na pierwszym miejscu w liczbie HR ;p
 
Ostatnia edycja:
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
NY Yankees @ 1.75 (y) (y) 4-3 - co tutaj się działo to głowa mała... od no-hittera Milwaukee do HR Stantona i wygranej NYY
Corbin Burnes (MIL) vs Gerrit Cole (NYY)
Cincinnati @ 1.85 (y) (y) 7-1
Hunter Greene (CIN) vs Miles Mikolas (STL)
Chicago Cubs @ 1.66 (y) (y) 5-2
Kyle Hendricks (CHC) vs Brandon Pfaadt (ARI)
Betfan


Wszystko przeciwko sweepowi.

Milwaukee by zrobić sweep nad Yankees ma najtrudniejsze zadanie, bo widzi rewelacyjnego miotacza NY Yankees Gerrita Cole'a - ale sami wystawiają swojego asa Corbina Burnesa, który w tym sezonie jest mocno nierówny jak na miotacza nr 1 swojej ekipy. Raz oddaje sporo obiegów, innym razem rzuca 7 innigów bez oddania punktu.
W ostatnim czasie obaj SP z tego meczu porównywalni z formą.
Yankees już są poza walką o Postseason, ale walczą o bilans ponad .500 - ostatni raz przegrali więcej jak połowę meczów w sezonie regularnym w 1992 roku. W ekipie z Nowego Jorku na próżno szukać tak słabych sezonów.
Cole widział Milwaukee sporo razy za czasów gry w Pittsbughu w latach 2013-2017 (gdzie zaczynał karierę), a miotacz Milwaukee - Burnes nigdy nie grał na stadionie NYY.

Milwaukee w dywizji ucieka przed Chicago Cubs, które właśnie przegrało trzy mecze z Arizoną.
Cubs to na ten moment 5. ekipa mająca prawo gry w Play-Offs, a Arizona to 6. ekipa. Obie będą reprezentować National League gdyby awansowali dalej. Ale goni ich chociażby ekipa Reds, Miami czy SF Giants.
Jak widać w serii w Chcicago seria ''na noże''.
Cubs dzisiaj wystawiają Kyle'a Hendricks'a, przeciwko Brandon'owi Pfaadt'owi.

Cincinnati Reds goni Milwaukee i Cubs, ale forma w ostatnich 30 dniach marna i nie dziwne, że spadają i są już poza strefą Play-Offs.
Dzisiaj rzucać będzie jeden z ich młodych miotaczy bo Hunter Greene, który potrafi rzucać piłki w stronę pałkarzy rywali z prędkością ponad 100 MPH
Greene ostatnie 4 spotkania przeciwko Cardinals to 3 mecze bez decyzji i jedna porażka z jego winy.
Mikolas ostatnie 5 spotkań przeciwko Reds to 3 porażki, wygrana i raz skończył mecz bez decyzji. ERA na poziomie 5.72 za te 5 spotkań i 6 oddanych HR.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1505
Baqu 822,3K

Baqu

Forum VIP
Los Angeles Angels
@2.14

Zaraz dodam analizę.
Przepraszam za brak analizy (która była przeprowadzona) - położyłem się i zasnąłem. 🛌

tak jak nadmienił irtyko irtyko bet opierał się przeciwko starterowi Giolito i dość niezłym ostatnim spotkaniem startera LAA Andersona - co wypaliło. Anderson narzucił aż 8 inningow ( najwiecej w sezonie) a Giolito dal aniołom 3 home runy.

Niesamowity byl mecz w Bostonie gdzie Red Sox mieli az 9 hitow wiecej niz goscie a i tak przegrali 12:13, nie wiem czy to nie przypadkiem rekord sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +155
jozzy22 579K

jozzy22

Użytkownik
A ja dziś poszukam niespodzianki

Toronto Blue Jays - Kansas City Royals

Typ: 2 Kurs: 2.5

STS

Nie ulega wątpliwości, że faworytem jest ekipa Toronto ale ja spróbuje na przekór. Kansas w ostatnim czasie gra coraz lepiej i dlatego poszukam ich wina. W obu spotkaniach serii nie było jakiejś mega przewagi gospodarzy więc kto wie co się dziś wydarzy. Miotacz Kansas daje odrobinę nadziei na pozytyw
 
Ostatnia edycja:
irtyko 176,8K

irtyko

Użytkownik
co sądzicie o dzisiejszych meczach
Seattle - Toronto- Houston ?
toronto.jpg
Seattle trzeci mecz z Tampa i czy będzie przełamanie ? Eflin u gospodarzy który potrafi zatrzymać każdą ekipę ale z drugiej strony trener może już go oszczędzać na PO podobnie jak Poche i McClanahana , i tu obstawiam że tak się stanie i mecz będzie na korzyść gości

Tampa - Seattle
typ: Seattle
kurs: 2.10 STS


Drugi mecz to Toronto które gości Kansas i to jest dla mnie mecz zagadka, bo jak wiadomo Kansas lubi przegrywać i dla tego jest na dole tabeli a gospodarze to 4 ekipa tabeli, mamy 3 mecz gdzie dwa wcześniejsze wygrali gospodarze ale dziś wystawią Berriosa który zwyczajnie jest słaby w 3 ostatnich meczach zalicza 6 HR 19 hitów ogólnie źle to wygląda a goście wystawią Ragansa który ostatnio radzi sobie rewelacyjnie , odprawił Sox 12-1 zaliczając 6 inningów dając 7 SO i tylko 1 hit ERA 3.0 wcześniej podobnie z Oakland 6 zmian aż 11 SO! i 2 hity , może to nie ekipy z górnej półki ale chłopak sobie radzi
I znowu z drugiej strony Toronto od lipca ubiegłego roku nie przegrało jeszcze na własnym boisku z Kansas
i kolejne ALE w tym sezonie nie zaliczyli na własnym boisku sweepa
i bądź tu mądry ;p

Toronto - Kansas
typ: Kansas +3,5 pkt
kurs: 2.05 sts


z tego meczu to najrozsądniejszy wybór :)a i kurs dobry

no i zostało Houston
i kolejny mecz zagadka :cautious:
Padres już tam nic nie ugra w tym sezonie ale za to forma Astors na własnym boisku to jakaś totalna porażka ;p dostali trzykrotnie baty od Yankessów a z drugiej stronie Astors sweep na wyjeździe z Rangers ;p taki kogiel mogiel , i żeby oszczędzić sobie bólu głowy podczas analizy tego meczu to skupie się na dwóch faktach które przekonują mnie do grania na gospodarzy
Pierwszy to pitcher gospodarzy France który po blamażu z Boston wraca na właściwe tory i zalicza dwa dość dobre mecze i jeśli przypomni sobie formę z początku sezonu to ten mecz będzie jego
no i może przekonywać też fakt że pierwszy mecz wygrali Padres więc nie mamy tu meczu na przełamanie a pitcher Padres Waldrom z pewnością popełni kilka błędów które gospodarze wykorzystają

Houston - San Diego Padres
typ: Houston
kurs: 1.70 STS



i tak jakoś mnie te typy przekonują że wrzucam je do AKO kurs: 7.32 STS !
 
Ostatnia edycja:
irtyko 176,8K

irtyko

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
wczorajsze mecze nie po mojej myśli , chociaż ekipa Seattle rozegrała wyrównany mecz z Tampa ale wynik tego nie oddaje ale to już było dziś nowe rozdanie i tu idę za ciosem bo wczoraj ekipa Houston rozegrała świetny mecz i dziś pójdzie za ciosem bo gości przedostatnią ekipę z tabeli drużynę Oakland
To będzie ich 11 spotkanie od maja tego roku w 9 z 10 meczy górą była ekipa Houston a z tego 7 meczy wygrywali 3 lub większą ilością punktów
Już po tym mógł bym kończyć i wstawić typ handi -2,5 ale zobaczmy jeszcze miotaczy
Oakland wystawia Millera młody bo dopiero 5 rozegranych mecz na koncie a ostatnio tylko 2 inningi w meczu przeciwko Toronto
Gospodarze wystawią Valdeza i tutaj również mamy rozegranych 5 ale sezonów , więc doświadczeniem przerasta kolegę z Oakland , ostatnio dobre mecze przeciwko Texasowi oraz Sox
A do tego ta kolejka pozwoli im umocnić się na 3 miejscu ponieważ będący za nimi Toronto grają z Rangersami którzy z kolei gonią Seattle

Houston - Oakland wynik 0-4 nie chce mi się nawet komentować
typ: Houston -2,5
kurs: 2.10


Kolejny mecz to wspomniane Toronto vs Texas
Bassitt miotacz gospodarzy w gazie świetne mecze przeciwko Oakland oraz Washington gdzie w obu meczach zagrał po 8 inningów! do tego wspomniana przepychanka o utrzymanie miejsca w tabeli daje początek do zagrania underka oraz win gospodarzy ponieważ miotacz gości jest w dużej zapaści, ostatni mecz przegrany z Houston 14-1 a on zalicza 3 HR i aż 11 hitów ! wcześniejsze mecze to tylko pogrążanie tego zawodnika ;p
Taka mała ciekawostka Dunning grał przeciwko Toronto w kwietniu ubiegłego roku i przegrał 4-3 ale to nie był ostatni mecz kolejny był już we wrześniu i znowu było 4-3 następny mecz to już obecny sezon i wynik...4-2 ;p ale ten mecz wygrany
Początkowo chciałem zagrać tu under pkt w meczu ale bo słabych występach Dunnnga poprawie typ na under tylko jego ekipy

Toronto- Texas 4-10 jak by nie było to kolejny raz 4 w wyniku u Dunninga
typ: Toronto
kurs: 1,70

Toronto- Texas
typ: Texas -3,5 pkt
kurs: 2.05


Boston Red Sox - New York Yankess
typ: over + 9,5 pkt
kurs: 1.85


Ekipy ze środka tabeli , gospodarze po serii porażek z Tampą oraz Baltimore z pewnością mają ochotę dać trochę radości swoim kibicom co już pokazali w ostatnim meczu z Baltimore wygrywając 7-3
dziś po obu stronach staną miotacze ze średniej półki , dla Boston rzuca Crawford który w ostatnich 2 meczach grał po 3 zmiany (może drobna kontuzja ) ale przed tym pod koniec sierpnia na podwórku Yankessów przejechał po nich jak walec wygrywając 8-1 , gdyby grał te 5-6 zmian i z formą z tego meczu to dziś ten wynik by się powtórzył bo jego przeciwnik
Schmidt po dobrej formie w lipcu teraz jest w dołku sporo hitów i HR
Gdyby Crawford grał 6 zmian to bym poszedł w win Sox ale ten występ nie jest pewny a forma Schmida nie jest podstawą żeby grać na niego ale z pewnością warto zagrać over
Crawford w 3 ostatnich meczach over 11+ ale i oba zespoły ostatnio punktowo to szaleją

Colorado - Cubs słabo , spodziewałem się tu fajerwerków a tu klops
typ: Cubs -4,5
kurs: 3.20 STS


Ciekaw mecz bo zagra młody Jordan Wicks który wbił się w ligę jak młot , trzy mecze wszystkie wygrane 10-6 , 6-2 i 8-2 ERA 2.16 , sądzę że taka ekipa jak Colorado będzie miała
z tym chłopakiem wiele problemów a pałkarze Cubs po serii porażek z Arizoną mają okazję odbić się od cienia porażek tym bardziej że miotacz Colorado jest do tego świetną okazją dużo Home runów jeszcze więcej hitów a SO w ostatnich meczach na poziomie 3 ;p początkowo chciałem pograć handi -2,5 ale czuję że Cubs zmiotą Colorado z ziemi i zagram typ jakiego w tym sezonie jeszcze nie grałem

Edit:

Ciekawe co zagraja dziś Houston i Toronto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +370
Baqu 822,3K

Baqu

Forum VIP
irtyko irtyko - powodzenia !

p.s. półki nie pułki chyba ze mówiłeś o oddziale żołnierzy ;-)

Bardzo mnie dzisiaj kusiło zagrać na MINNESOTA TWINS jednak wybor padl na "pewniaka" tak tak dobrze czytasz S spider-official 🤯

Arizona Diamondbacks @ New York Mets

New York Mets
@1.83

Oczywiście Arizona jest jako druzyna delikatnie lepsza notujac obecnie okolo 10 zwyciestw wiecej od przeciwnika, ale na wyjezdzie ma bilans 37:34, gospodarze 35:33 wiec bardzo podobnie. Ostatnie 10 spotkań: Mets: 5-5, .249 batting average kontra Diamondbacks: 6-4, .242 batting average - znowu wyrownany bilans. Co mnie przekonało pytacie ? 🧐

Jose Quintana to leworęczny (Arizona ma slabe statsy przeciwko leworecznym) starter Mets ze świetna domowa ERA 1.59. to prawdziwy domowy MasterChef.

Przeciwnik Zach Davies na wyjazdach notuje ERA 8.38 ! i jak to nie jest miażdżąca przewaga gospodarzy to nie wiem jak to nazwać

znowu... niezrozumiale kursy na gości rosną (podobnie jak w spotkaniu Cubs które bylem taki pewien). Mnie tak wysoki kurs zaskakuje i stad wziąłem ich zamiast Twins.

12/09/2023 p.s.
kolejna ciekawa lekcja, niestety RP Mets bardzo zawiedli.
 
Ostatnia edycja:
irtyko 176,8K

irtyko

Użytkownik
Trzeba tego Wicksa z Cubs obserwować tak BTW, trzy kolejne ciekawe spotkania w jego wykonaniu.
Choć chyba kolejny jego mecz to będzie wyjazd do Colorado, na najbardziej nieprzyjemny dla miotaczy stadion.
Wczorajszy mecz całkiem dobry w jego wykonaniu, nie było fajerwerków ale swoje zagrał
wicks.jpg

Ale dziś nie ten mecz a wybieram zemstę Houston , ten wczorajszy mecz przegrany 0-4 nie nadaje się do komentowania i po prostu zapominamy
Dziś wyjdzie na boisko doświadczenie w postaci Verlandera który nie da sobie w kasze dmuchać
Przeszkodą dla gospodarzy ma być Sears który ostatnio nie głupio zagrał z Toronto i Angeles ale jak popatrzymy wstecz to jest idealnym kandydatem do tego żeby pogrążyć ten mecz ;p

Dziś musi być zemsta
Houston - Oakland
typ: Houston -2,5
kurs: 2.05 sts


Jeszcze jeden mecz wpadł mi w oko
Phills vs Atlanta
trzecie spotkanie , pierwsze wygrane przez Atlante ale bez znaczącej przewagi , a w kolejnym meczu górą byli Phills ale i tu również mecz był wyrównany , a dziś obie ekipy wybierają żołnierzy z górnej półki :ROFLMAO:( Baqu baqu(y))
Dla gości zagra Fried który zagrał rewelacyjny mecz z Dogersami 7 zmian 10 SO , 3 hity ERA 2.52 ale to tylko wisienka na torcie ponieważ pozostałe mecze wyglądają równie dobrze , a że biorąc pod uwagę że jest to Atlanta i taki miotacz to Phills musi dziś wejść na wyżyny swoich możliwości aby taką zaporę przeskoczyć
I dla tego gospodarze wystawią Wheelera któremu też można przypisać ostatnio świetne występy. W 3 meczach 27 SO i tylko 9 hitów, jest to zawodnik doświadczony który nie będzie chciał stać w cieniu Frieda
Trudno jest wytypować wygranego bo każda z ekip ma coś co przemawia za nimi dla tego kolejny raz przy takich zawodnikach zagram under tak jak przy Cubs - Arizona

Phills - Atlanta
typ: -7,5 pkt w meczu
kurs: 2.20 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +217
Baqu 822,3K

Baqu

Forum VIP
Houston - Oakland
typ: Houston -2,5
kurs: 2.05 sts

Phills - Atlanta
typ: -7,5 pkt w meczu
kurs: 2.20 sts
Houston tez mi wpadło w oko ale -1.5 po 1.71 ? no nie...

powodzenia z underkiem (y)


Texas Rangers @ Toronto Blue Jays

Toronto Blue Jays 1694550733135.png
@2.02

Max Scherzer vs Hyun Jin Ryu - pojedynek starych wyjadaczy ;-)

New Bitmap Image.png

Na przekroju sezonu jak i w ostatnich 5 spotkaniach Ryu notuje lepsze wyniki/statystyki. Scherzer na wyjazdach ostatnio dwie wygrane ale ogólnie ERA 4.59 do 3.6 w domu Ryu.

Ostatnie 10 spotkań tych ekip to:

Blue Jays: 7-3, .279 batting average, 4.25 ERA

Rangers: 4-6, .251 batting average, 7.02 ERA

Wczoraj zawiedli RP Toronto i przez nich drużyna przegrała.

Moim zdaniem kurs jak najbardziej do grania. Zastanawiałem sie jeszcze nad Reds i Mets. Ciekawi mnie wynik padnie w Milwaukee gdzie Miami zaczynają RP.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +156
irtyko 176,8K

irtyko

Użytkownik
S spider-official jeszcze raz Ci wytłumaczę że do każdej analizy podchodzę bardzo serio i nie wydaje mi się żebym źle rozgryzał te mecze ale zarówno w tym sporcie jak i w innych jest coś takiego jak współczynnik "X" lub " N" zwał jak zwał , chodzi o to że jest to niewiadoma, zdarzenie którego nie przewidzimy lub nie jesteśmy pewni i tak na przykładzie meczu Houston :
Houston 3 drużyna w tabeli
Oakland druga od końca
Miotacze Verlander W11 L8
Sears W5 L11
Sears który ostatnio nie głupio zagrał z Toronto i Angeles ale jak popatrzymy wstecz to
przed tymi dwoma meczami jak się nie mylę to 6 HR w trzech meczach a tu zoonk bo wczoraj nie popełnił błędów a za to Verlander aż 2 HR i to jest "X" którego nie przewidzisz
Czasami w baseball gra się na przeczucie ( na przełamanie itp ) no w tym meczu trudno było się spodziewać wygranej Oakland
Co jeszcze , robiąc analizę to najpierw ją piszę na forum korzystam z różnych stron typu cover baseball-referenc itp a już na sam koniec tylko wchodzę na sts lub fortune aby przepisać kurs , nigdy nie kieruję się kursem chociaż często moje przewidywania się pokrywają z kursami buków
Houston tez mi wpadło w oko ale -1.5 po 1.71 ? no nie...
to jest tego przykładem , handi -1,5 a tylko 1,71 , trzeba być magikiem żeby zagrać w takim meczu na Oakland

Inne typy np under lub over również są pokierowane formą zawodników zwłaszcza miotaczy bo to od nich w dużej mierze zależy wynik ale kiedy znowu wkrada się współczynnik " X" jak w meczu Atlanty gdzie padło 7 Home runn i tak np w 5 zmianie jeden HR daje 5 pkt to co ja Ci poradzę że nie weszło

Zbliżają się Play-off'y zapewne to jest przyczyną takich wyników a nie innych , i tyle w temacie jedyne co mogę napisać to przeprosić wszystkich którzy skorzystali z moich podpowiedzi za to że okazały się nie celne

(y)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1745
irtyko 176,8K

irtyko

Użytkownik
Dobra grajmy dalej
na początek ciekawy mecz
Dogersi vs San Diego Padres
Trzecie spotkanie, w pierwszym górą byli Padres 8-11 po dość szalonym meczu pełnym błędów po obu stronach w kolejnym już nie było złudzeń która drużyna jest lepsza po Dogersi wygrali 11-2 nie dając Padres szans do nawiązania jakiejkolwiek walki . Wynik tego meczu nie jest przypadkiem spowodowanym dużą liczbą błędów po prostu Dogersi ich zjedli bo są lepszą drużyną
Dziś kolejny mecz i goście wystawią Snella który będzie próbował zatrzymać Dogersów , i ma on do tego solidne podstawy bo to świetny miotacz, jego ostatnie trzy mecze pokazują że trzeba się z nim liczyć średnia 7.0 SO nie bierze się z niczego a 3,6 hita pry grze średnio 6 zmianowej to świetne wyniki
Dogersi wystawią młodego Pepioto który rozegra 4 mecz w sezonie i wszystkie na + (z pewnością można dodać go do listy razem z Wicksem )
pepiot.jpg

pepiot2.jpg
młody ma talent i może w kolejnych sezonach nieźle namieszać
a co do meczu to uważam że Panowie będą starać się wypaść jak najlepiej i gdyby to nie grali Dogersi to chyba bym stawiał na Snella ale ten wczorajszy mecz pokazał że pałkarze Dogersów są za mocni dla Padres a Lynn daje im urwać tylko 2 pkt to przekonuje mnie do gospodarzy ale przez Snella nie ma raczej szans na powtórzenie takiego wyniku jak wczoraj a bardziej ukierunkował bym się na under , Popiot w 4 meczach oddał tylko 4 pkt przeciwnikowi i Snell również oddał 4 pkt

Los Angeles Dodgers - San Diego Padres wynik 1-6
tyP : Dodgers
kurs: 1.80 sts

Los Angeles Dodgers - San Diego Padres ✅
tyP : -8,5 pkt w meczu
kurs: 1.80 sts


Bez analizy dodam że wrzuciłem jeszcze wygraną Toronto na kupon :) jak nie wczoraj to może dziś wygrają
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +463
Baqu 822,3K

Baqu

Forum VIP
Wczoraj dokonalem zlego wyboru dwa pozostale typy nad ktorymi sie zastanawialem weszly :/

Dzisiaj kilka wcześniejszych spotkań i jedno przykuło moja uwagę.


Tampa Bay Rays @ Minnesota Twins

Minnesota Twins 1694622040850.png
@2.16

New Bitmap Image.jpg

Pojedynek starego wyrobnika Keuchela przeciwko żółtodziobowi Bradleyowi.

Bradley w ostatnim miesiacu zaliczyl solidny spadek formy z ERA 7.89 aczkolwiek w tym dwie wygrane i juz 3.97.

Co przemawia za moim typem ? Ano domowe statsy Dallasa z ERA 1.27. Fakt nie zaliczyl wielu spotkan gdyz wraca po kontuzji, aczkolwiek w domu spisuje sie na razie fenomenalnie. Hitting obu zespolow na bardzo podobnym poziomie. Biorę ten typ ze względu na value moim zdaniem kursy powinny być 50/50

irtyko irtyko - fenomenalny WHIP ma ten Pepiot. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +309
Baqu 822,3K

Baqu

Forum VIP
Bardzo równe spotkanie w Minnesocie, niestety reliever Jax oddal home runa w 9 inningu i gospodarze przegrali 4:5.

Na noc typ nieoczywisty:

awayTeamLogo Washington at homeTeamLogo Pittsburgh

Washington Nationals
@2.32

Gospodarze zaczna Colinem Selby (ERA 7.27 w domu i 8.64 ogolnie [20.25 w tym miesiacu!], ale to RP wiec pewnie nie zagra wiecej niz 2 inningi i ma go zmienic Quinn Priester, ktory wraca z rezerw. Facet tez moze poszczycic sie doskonala ERA 9.10 w tym sezonie.

Minus jest dość oczywisty i stad wysoki kurs, goście nie sa jakimiś potentatami w ofensywie a ich starterem będzie Jackson Rutledge, który został przywołany z ligi ogórkowej i będzie to jego debiut w MLB. Facet ma piękny uśmiech i urodził się w Prima Aprilis może znowu sprawi pozytywnego psikusa ? 🙃
 
Ostatnia edycja:
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Dzisiaj dwa bety przeciwko sweepowi tj Detroit i Toronto.

Cincinnati Reds @ Detroit Tigers
Detroit Tigers @ 1.89 (y) (y) 8-2, wygrana przypieczętowana Grand Slamem Vierlinga
Betfan

Derek Law (Reds) vs Reese Olson (Detroit)

Detroit po raz kolejny broni się w domu przed sweepem.
Tym razem przeciwko ekipie Reds.
Ekipa ze stanu Ohio wygrała dwa mecze - jeden wynikiem 6-5, drugi 4-3.
Tigers dzisiaj z Olsonem który jako starter jest przeciętny. Nie ma co się dziwić - w tym roku debiutował dopiero w Wielkiej Lidze.
ERA za sezon 4.50, za ostatnie 7 gier 4.21, ale już ostatnie 3 mecze to tylko 3 oddane runy w 18 IP. Ale bilans 1-2, bo koledzy go bardzo nie wspierali w ofensywie.

Starterem w Reds jest zawodnik z bullpenu Derek Law, wiec najpewniej będzie parada bullpenu, czyli zobaczymy kilku miotaczy rzucających po 1 lub 2 lub 3 inningi.

Reds grają jeszcze o Postseason, Tigers raczej nie mają już szans w tej fazie sezonu.

Texas Rangers @ Toronto Blue Jays
Toronto Blue Jays @ 1.61 :mad: :mad: 2-9
Betfan

Kevin Gausman (Toronto) vs Nathan Eovaldi (Texas)

Toronto gra bezpośrednią serię o Dziką Kartę z Texasem, w tym sezonie w meczach bezpośrednich z Texasem są 1-5.
Przegrali już 3 mecze w tej domowej serii.
Ostatnie 4 porażki to wyniki 0-10, 3-6, 4-10 i 7-11 (ta porażka była podczas serii w Czerwcu).
Tak - zdecydowanie mecz o życie i o Play-Offs.
Kurs nie zachęca, moim zdaniem dzisiejszy kurs powinien być wyższy tj koło 1.70-1.75
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1606
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom