>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami MLB 2023 - Major League Baseball

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Detroit Tigers - NY Yankees
Detroit Tigers @ 2.40 (y) (y) 10-3
STS

Eduardo Rodriguez (Tigers) vs Carlos Rondon (Yankees)

Sytuacja podobna w tej serii, ale nie do końca, jak w zeszłym tygodniu i serii granej w Detroit.

Tam była 4-meczowa seria, tutaj jest 3-meczowa.
Tam Detroit broniło się w domu przed sweepem, tutaj też broni się przed sweepem - ale gra na wyjeździe co powoduje że są w gorszej sytuacji już na starcie meczu.
Stadion w Detroit sprzyja zdecydowanie miotaczom, stadion NY Yankees sprzyja pałkarzom.
W międzyczasie zapolowy Tigers - Riley Greene trafił na Listę Kontuzjowanych, co jest sporą stratą dla ofensywy Tigers. Jeden z trzech młodych zawodników którzy się wyróżniają obok K.Carpentera i S.Torkelsona.
Obaj miotacze przyzwoicie ostatnio, ale Rodriguez miał jeden słabszy mecz z Bostonem ostatnio, a Rodon z Houston czy z LA Angels.

Kurs zachęcający na przerwanie serii, więc można za małą stawkę zagrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3359
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Ja dziś zdecydowanie na Angels. Fakt , że Typ trochę jednak "w ciemno" gdyż nie wiem kto tam dziś będzie miał zaszczyt wyciągnięcie drużyny z dołka
wypada na Canning ale on w kolejnym będzie grał to może Anderson
jeśli zagra Anderson to over +8,5 ;p on ostatnio bardzo słabo gra ale to zobaczymy rano kto tam wejdzie
Jest jeszcze Giolito ale on miał transfer do Cleveland chyba
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Dzisiaj jedynie 6 spotkan do wyboru gdyz zaczynaja sie 4 meczowe serie.

Zastanawialem sie miedzy Marlins, Bays i Guardians. Ostatni odpadaja gdyz nadal nie wiadomo kto bedzie starterem LAA a nie gram w ciemno. Tampa mnie bardzo kusi, ale z drugiej strony grac przeciwko Castillo ktory jest w swietnej formie plus hitterzy na rowni ? mimo wszystko Tampa underdogiem w domu kusi, tylko ten Littel nie przekonuje, ostatnie mecze w domu mial bardzo slabe. No i Marlins ich starter Garrett jest calkiem niezly w poprzednim miesiacu mial ERA 3.18 aczkolwiek o dziwo w domu wypada dosc blado ERA 4.96 a Doglersi uwielbiaja grac przeciwko leworecznym miotaczom = pass.

z ciekawosci popatrzylem sobie na Cubs i.... wszystko przemawia za nimi ! a kurs na wygrana rosnie... WTF ?

Starter - idealny Assad ostatnio ERA 2.48 a w ostatnich 5 spotkaniach 1.2, przeciwnik ? ogor totalny w poprzednim miesiacu ERA 4.54 w tym na razie 18 ! plus Chicaco w formie a Arizona pod forma:

LAST 10 GAMES:

Cubs: 7-3, .258 batting average, 2.95 ERA, outscored opponents by 22 runs

Diamondbacks: 4-6, .239 batting average, 5.28 ERA, outscored by 12 runs

Jeżeli Cubs tego nie wygraja to bardzo sie zdziwie, kurs powinien byc ok 1.5 / 1.55 ale czemu wzrosl ?

Arizona Diamondbacks @ Chicago Cubs

Chicago Cubs
@1.62
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
S spider-official - lap czerwone skarpety ;-)


Baltimore Orioles @ Boston Red Sox

Baltimore Orioles 1694192188526.png
@1.88

Baltimore na fali wznoszacej wygrane 7 z ostatnich 10 spotkan oraz .296 batting average. Starter Bradish ostatnie dwa miesiące ma bardzo dobre notując ERA na poziomie 2.2
Boston z kolei tylko 3 wygrane na 10 spotkań oraz .227 batting average, zdecydowany spadek formy. Starter Houck wraca po kontuzji - w domu ERA 5.4 a ostatnie spotkania to ERA okolo 6.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +872
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Cubs - Giants
ten mecz można opisać jednym zdaniem
Forma Giants na wyjazdach jest mizerna a gospodarze na własnym boisku radzą sobie bardzo dobrze do tego dziś zagra Steel który od 8 spotkań nie przegrał a jego przeciwnik Webb ostatnio 3 porażki
to był mecz którego nie trzeba było opisywać , Steel miał pozamiatać i to zrobił
Ale dziś już tak łatwo nie będzie Arizona to nie Giants no i do tego świetny Kelly Merrill który w ostatnim meczu 12 SO i tylko 4 hity a Steel 12 SO i 2 Hity , osobiście kibicuje dla Steela ale przy spotkaniu dwóch takich gigantów chce się a nawet trzeba grać under i tak ja ten mecz atakuję

Cubs - Arizona ✅
typ: under -6,5 pkt
kurs: 2.20 sts


Buki też obstawiają wynik underowy na -7,5 jest 1,75 sts
Alle te ekipy tylko w tym roku zanotowały 3 mecze poniżej 4 pkt !
ja strzelając obstawiam 3-2 dla Cubs :D

edit:
no wyniku nie trafiłem ale co dwóch miotaczy na wysokiej formie może zrobić to ten mecz w 100% pokazuje (co prawda trwa dogrywka kiedy edytuje post) ale i tak to był bardzo dobry mecz dla nich i bez względu na wynika (aktualnie 1-1) to ten sezon mija pod wielką literą "S" bo to co robi Steel to jest poezja w tym sporcie ale jest też Strider 💪 (tak ten który dwa posty wyżej rozwalił mi analizę ;p ) no i fachowiec z Padres Snell
i tu taki mały paradoks ponieważ osobiście wolę mecze over + ale praca tych Panów sprowadza wynik do underów a mimo to ich szanuję za to co robią no i za trafione mecze :D

edit 2 :

już po meczu było 2-3 ;p
steel kelly.jpg
a tak w tym meczu wyglądała 7 zmiana :ROFLMAO:
steel kelly 2.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +778
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
o Giolito wspomniałem parę postów wyżej i tak dzisiaj przeglądając statystyki sezonowe to ma on zacne 3 miejsce (egzekwo z Williamsem ) co do liczby Home runów ;p :) i tu jest też ciekawostka bo jeszcze w tym sezonie grał on dla Angeles ;p jeśli chodzi on vs Anderson to Giolito nie ma szans ale nie wiadomo jak interpretować ten mecz z jednej strony nowy klub nowi fani, własne podwórko a z drugiej ekipa w która cię zna ;p

ja bardziej bym grał tu +4,5 Angeles pokierowane tym że Giolito lubi spieprzyć :D

ale ogólnie ciekawy mecz i ciekawa para

giolioto.jpg

jeszcze trochę i będzie na pierwszym miejscu w liczbie HR ;p
 
Ostatnia edycja:
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
NY Yankees @ 1.75 (y) (y) 4-3 - co tutaj się działo to głowa mała... od no-hittera Milwaukee do HR Stantona i wygranej NYY
Corbin Burnes (MIL) vs Gerrit Cole (NYY)
Cincinnati @ 1.85 (y) (y) 7-1
Hunter Greene (CIN) vs Miles Mikolas (STL)
Chicago Cubs @ 1.66 (y) (y) 5-2
Kyle Hendricks (CHC) vs Brandon Pfaadt (ARI)
Betfan


Wszystko przeciwko sweepowi.

Milwaukee by zrobić sweep nad Yankees ma najtrudniejsze zadanie, bo widzi rewelacyjnego miotacza NY Yankees Gerrita Cole'a - ale sami wystawiają swojego asa Corbina Burnesa, który w tym sezonie jest mocno nierówny jak na miotacza nr 1 swojej ekipy. Raz oddaje sporo obiegów, innym razem rzuca 7 innigów bez oddania punktu.
W ostatnim czasie obaj SP z tego meczu porównywalni z formą.
Yankees już są poza walką o Postseason, ale walczą o bilans ponad .500 - ostatni raz przegrali więcej jak połowę meczów w sezonie regularnym w 1992 roku. W ekipie z Nowego Jorku na próżno szukać tak słabych sezonów.
Cole widział Milwaukee sporo razy za czasów gry w Pittsbughu w latach 2013-2017 (gdzie zaczynał karierę), a miotacz Milwaukee - Burnes nigdy nie grał na stadionie NYY.

Milwaukee w dywizji ucieka przed Chicago Cubs, które właśnie przegrało trzy mecze z Arizoną.
Cubs to na ten moment 5. ekipa mająca prawo gry w Play-Offs, a Arizona to 6. ekipa. Obie będą reprezentować National League gdyby awansowali dalej. Ale goni ich chociażby ekipa Reds, Miami czy SF Giants.
Jak widać w serii w Chcicago seria ''na noże''.
Cubs dzisiaj wystawiają Kyle'a Hendricks'a, przeciwko Brandon'owi Pfaadt'owi.

Cincinnati Reds goni Milwaukee i Cubs, ale forma w ostatnich 30 dniach marna i nie dziwne, że spadają i są już poza strefą Play-Offs.
Dzisiaj rzucać będzie jeden z ich młodych miotaczy bo Hunter Greene, który potrafi rzucać piłki w stronę pałkarzy rywali z prędkością ponad 100 MPH
Greene ostatnie 4 spotkania przeciwko Cardinals to 3 mecze bez decyzji i jedna porażka z jego winy.
Mikolas ostatnie 5 spotkań przeciwko Reds to 3 porażki, wygrana i raz skończył mecz bez decyzji. ERA na poziomie 5.72 za te 5 spotkań i 6 oddanych HR.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1505
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Los Angeles Angels
@2.14

Zaraz dodam analizę.
Przepraszam za brak analizy (która była przeprowadzona) - położyłem się i zasnąłem. 🛌

tak jak nadmienił irtyko irtyko bet opierał się przeciwko starterowi Giolito i dość niezłym ostatnim spotkaniem startera LAA Andersona - co wypaliło. Anderson narzucił aż 8 inningow ( najwiecej w sezonie) a Giolito dal aniołom 3 home runy.

Niesamowity byl mecz w Bostonie gdzie Red Sox mieli az 9 hitow wiecej niz goscie a i tak przegrali 12:13, nie wiem czy to nie przypadkiem rekord sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +155
jozzy22 597,3K

jozzy22

Użytkownik
A ja dziś poszukam niespodzianki

Toronto Blue Jays - Kansas City Royals

Typ: 2 Kurs: 2.5

STS

Nie ulega wątpliwości, że faworytem jest ekipa Toronto ale ja spróbuje na przekór. Kansas w ostatnim czasie gra coraz lepiej i dlatego poszukam ich wina. W obu spotkaniach serii nie było jakiejś mega przewagi gospodarzy więc kto wie co się dziś wydarzy. Miotacz Kansas daje odrobinę nadziei na pozytyw
 
Ostatnia edycja:
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
co sądzicie o dzisiejszych meczach
Seattle - Toronto- Houston ?
toronto.jpg
Seattle trzeci mecz z Tampa i czy będzie przełamanie ? Eflin u gospodarzy który potrafi zatrzymać każdą ekipę ale z drugiej strony trener może już go oszczędzać na PO podobnie jak Poche i McClanahana , i tu obstawiam że tak się stanie i mecz będzie na korzyść gości

Tampa - Seattle
typ: Seattle
kurs: 2.10 STS


Drugi mecz to Toronto które gości Kansas i to jest dla mnie mecz zagadka, bo jak wiadomo Kansas lubi przegrywać i dla tego jest na dole tabeli a gospodarze to 4 ekipa tabeli, mamy 3 mecz gdzie dwa wcześniejsze wygrali gospodarze ale dziś wystawią Berriosa który zwyczajnie jest słaby w 3 ostatnich meczach zalicza 6 HR 19 hitów ogólnie źle to wygląda a goście wystawią Ragansa który ostatnio radzi sobie rewelacyjnie , odprawił Sox 12-1 zaliczając 6 inningów dając 7 SO i tylko 1 hit ERA 3.0 wcześniej podobnie z Oakland 6 zmian aż 11 SO! i 2 hity , może to nie ekipy z górnej półki ale chłopak sobie radzi
I znowu z drugiej strony Toronto od lipca ubiegłego roku nie przegrało jeszcze na własnym boisku z Kansas
i kolejne ALE w tym sezonie nie zaliczyli na własnym boisku sweepa
i bądź tu mądry ;p

Toronto - Kansas
typ: Kansas +3,5 pkt
kurs: 2.05 sts


z tego meczu to najrozsądniejszy wybór :)a i kurs dobry

no i zostało Houston
i kolejny mecz zagadka :cautious:
Padres już tam nic nie ugra w tym sezonie ale za to forma Astors na własnym boisku to jakaś totalna porażka ;p dostali trzykrotnie baty od Yankessów a z drugiej stronie Astors sweep na wyjeździe z Rangers ;p taki kogiel mogiel , i żeby oszczędzić sobie bólu głowy podczas analizy tego meczu to skupie się na dwóch faktach które przekonują mnie do grania na gospodarzy
Pierwszy to pitcher gospodarzy France który po blamażu z Boston wraca na właściwe tory i zalicza dwa dość dobre mecze i jeśli przypomni sobie formę z początku sezonu to ten mecz będzie jego
no i może przekonywać też fakt że pierwszy mecz wygrali Padres więc nie mamy tu meczu na przełamanie a pitcher Padres Waldrom z pewnością popełni kilka błędów które gospodarze wykorzystają

Houston - San Diego Padres
typ: Houston
kurs: 1.70 STS



i tak jakoś mnie te typy przekonują że wrzucam je do AKO kurs: 7.32 STS !
 
Ostatnia edycja:
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
wczorajsze mecze nie po mojej myśli , chociaż ekipa Seattle rozegrała wyrównany mecz z Tampa ale wynik tego nie oddaje ale to już było dziś nowe rozdanie i tu idę za ciosem bo wczoraj ekipa Houston rozegrała świetny mecz i dziś pójdzie za ciosem bo gości przedostatnią ekipę z tabeli drużynę Oakland
To będzie ich 11 spotkanie od maja tego roku w 9 z 10 meczy górą była ekipa Houston a z tego 7 meczy wygrywali 3 lub większą ilością punktów
Już po tym mógł bym kończyć i wstawić typ handi -2,5 ale zobaczmy jeszcze miotaczy
Oakland wystawia Millera młody bo dopiero 5 rozegranych mecz na koncie a ostatnio tylko 2 inningi w meczu przeciwko Toronto
Gospodarze wystawią Valdeza i tutaj również mamy rozegranych 5 ale sezonów , więc doświadczeniem przerasta kolegę z Oakland , ostatnio dobre mecze przeciwko Texasowi oraz Sox
A do tego ta kolejka pozwoli im umocnić się na 3 miejscu ponieważ będący za nimi Toronto grają z Rangersami którzy z kolei gonią Seattle

Houston - Oakland wynik 0-4 nie chce mi się nawet komentować
typ: Houston -2,5
kurs: 2.10


Kolejny mecz to wspomniane Toronto vs Texas
Bassitt miotacz gospodarzy w gazie świetne mecze przeciwko Oakland oraz Washington gdzie w obu meczach zagrał po 8 inningów! do tego wspomniana przepychanka o utrzymanie miejsca w tabeli daje początek do zagrania underka oraz win gospodarzy ponieważ miotacz gości jest w dużej zapaści, ostatni mecz przegrany z Houston 14-1 a on zalicza 3 HR i aż 11 hitów ! wcześniejsze mecze to tylko pogrążanie tego zawodnika ;p
Taka mała ciekawostka Dunning grał przeciwko Toronto w kwietniu ubiegłego roku i przegrał 4-3 ale to nie był ostatni mecz kolejny był już we wrześniu i znowu było 4-3 następny mecz to już obecny sezon i wynik...4-2 ;p ale ten mecz wygrany
Początkowo chciałem zagrać tu under pkt w meczu ale bo słabych występach Dunnnga poprawie typ na under tylko jego ekipy

Toronto- Texas 4-10 jak by nie było to kolejny raz 4 w wyniku u Dunninga
typ: Toronto
kurs: 1,70

Toronto- Texas
typ: Texas -3,5 pkt
kurs: 2.05


Boston Red Sox - New York Yankess
typ: over + 9,5 pkt
kurs: 1.85


Ekipy ze środka tabeli , gospodarze po serii porażek z Tampą oraz Baltimore z pewnością mają ochotę dać trochę radości swoim kibicom co już pokazali w ostatnim meczu z Baltimore wygrywając 7-3
dziś po obu stronach staną miotacze ze średniej półki , dla Boston rzuca Crawford który w ostatnich 2 meczach grał po 3 zmiany (może drobna kontuzja ) ale przed tym pod koniec sierpnia na podwórku Yankessów przejechał po nich jak walec wygrywając 8-1 , gdyby grał te 5-6 zmian i z formą z tego meczu to dziś ten wynik by się powtórzył bo jego przeciwnik
Schmidt po dobrej formie w lipcu teraz jest w dołku sporo hitów i HR
Gdyby Crawford grał 6 zmian to bym poszedł w win Sox ale ten występ nie jest pewny a forma Schmida nie jest podstawą żeby grać na niego ale z pewnością warto zagrać over
Crawford w 3 ostatnich meczach over 11+ ale i oba zespoły ostatnio punktowo to szaleją

Colorado - Cubs słabo , spodziewałem się tu fajerwerków a tu klops
typ: Cubs -4,5
kurs: 3.20 STS


Ciekaw mecz bo zagra młody Jordan Wicks który wbił się w ligę jak młot , trzy mecze wszystkie wygrane 10-6 , 6-2 i 8-2 ERA 2.16 , sądzę że taka ekipa jak Colorado będzie miała
z tym chłopakiem wiele problemów a pałkarze Cubs po serii porażek z Arizoną mają okazję odbić się od cienia porażek tym bardziej że miotacz Colorado jest do tego świetną okazją dużo Home runów jeszcze więcej hitów a SO w ostatnich meczach na poziomie 3 ;p początkowo chciałem pograć handi -2,5 ale czuję że Cubs zmiotą Colorado z ziemi i zagram typ jakiego w tym sezonie jeszcze nie grałem

Edit:

Ciekawe co zagraja dziś Houston i Toronto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +370
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
irtyko irtyko - powodzenia !

p.s. półki nie pułki chyba ze mówiłeś o oddziale żołnierzy ;-)

Bardzo mnie dzisiaj kusiło zagrać na MINNESOTA TWINS jednak wybor padl na "pewniaka" tak tak dobrze czytasz S spider-official 🤯

Arizona Diamondbacks @ New York Mets

New York Mets
@1.83

Oczywiście Arizona jest jako druzyna delikatnie lepsza notujac obecnie okolo 10 zwyciestw wiecej od przeciwnika, ale na wyjezdzie ma bilans 37:34, gospodarze 35:33 wiec bardzo podobnie. Ostatnie 10 spotkań: Mets: 5-5, .249 batting average kontra Diamondbacks: 6-4, .242 batting average - znowu wyrownany bilans. Co mnie przekonało pytacie ? 🧐

Jose Quintana to leworęczny (Arizona ma slabe statsy przeciwko leworecznym) starter Mets ze świetna domowa ERA 1.59. to prawdziwy domowy MasterChef.

Przeciwnik Zach Davies na wyjazdach notuje ERA 8.38 ! i jak to nie jest miażdżąca przewaga gospodarzy to nie wiem jak to nazwać

znowu... niezrozumiale kursy na gości rosną (podobnie jak w spotkaniu Cubs które bylem taki pewien). Mnie tak wysoki kurs zaskakuje i stad wziąłem ich zamiast Twins.

12/09/2023 p.s.
kolejna ciekawa lekcja, niestety RP Mets bardzo zawiedli.
 
Ostatnia edycja:
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Trzeba tego Wicksa z Cubs obserwować tak BTW, trzy kolejne ciekawe spotkania w jego wykonaniu.
Choć chyba kolejny jego mecz to będzie wyjazd do Colorado, na najbardziej nieprzyjemny dla miotaczy stadion.
Wczorajszy mecz całkiem dobry w jego wykonaniu, nie było fajerwerków ale swoje zagrał
wicks.jpg

Ale dziś nie ten mecz a wybieram zemstę Houston , ten wczorajszy mecz przegrany 0-4 nie nadaje się do komentowania i po prostu zapominamy
Dziś wyjdzie na boisko doświadczenie w postaci Verlandera który nie da sobie w kasze dmuchać
Przeszkodą dla gospodarzy ma być Sears który ostatnio nie głupio zagrał z Toronto i Angeles ale jak popatrzymy wstecz to jest idealnym kandydatem do tego żeby pogrążyć ten mecz ;p

Dziś musi być zemsta
Houston - Oakland
typ: Houston -2,5
kurs: 2.05 sts


Jeszcze jeden mecz wpadł mi w oko
Phills vs Atlanta
trzecie spotkanie , pierwsze wygrane przez Atlante ale bez znaczącej przewagi , a w kolejnym meczu górą byli Phills ale i tu również mecz był wyrównany , a dziś obie ekipy wybierają żołnierzy z górnej półki :ROFLMAO:( Baqu baqu(y))
Dla gości zagra Fried który zagrał rewelacyjny mecz z Dogersami 7 zmian 10 SO , 3 hity ERA 2.52 ale to tylko wisienka na torcie ponieważ pozostałe mecze wyglądają równie dobrze , a że biorąc pod uwagę że jest to Atlanta i taki miotacz to Phills musi dziś wejść na wyżyny swoich możliwości aby taką zaporę przeskoczyć
I dla tego gospodarze wystawią Wheelera któremu też można przypisać ostatnio świetne występy. W 3 meczach 27 SO i tylko 9 hitów, jest to zawodnik doświadczony który nie będzie chciał stać w cieniu Frieda
Trudno jest wytypować wygranego bo każda z ekip ma coś co przemawia za nimi dla tego kolejny raz przy takich zawodnikach zagram under tak jak przy Cubs - Arizona

Phills - Atlanta
typ: -7,5 pkt w meczu
kurs: 2.20 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +217
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Houston - Oakland
typ: Houston -2,5
kurs: 2.05 sts

Phills - Atlanta
typ: -7,5 pkt w meczu
kurs: 2.20 sts
Houston tez mi wpadło w oko ale -1.5 po 1.71 ? no nie...

powodzenia z underkiem (y)


Texas Rangers @ Toronto Blue Jays

Toronto Blue Jays 1694550733135.png
@2.02

Max Scherzer vs Hyun Jin Ryu - pojedynek starych wyjadaczy ;-)

New Bitmap Image.png

Na przekroju sezonu jak i w ostatnich 5 spotkaniach Ryu notuje lepsze wyniki/statystyki. Scherzer na wyjazdach ostatnio dwie wygrane ale ogólnie ERA 4.59 do 3.6 w domu Ryu.

Ostatnie 10 spotkań tych ekip to:

Blue Jays: 7-3, .279 batting average, 4.25 ERA

Rangers: 4-6, .251 batting average, 7.02 ERA

Wczoraj zawiedli RP Toronto i przez nich drużyna przegrała.

Moim zdaniem kurs jak najbardziej do grania. Zastanawiałem sie jeszcze nad Reds i Mets. Ciekawi mnie wynik padnie w Milwaukee gdzie Miami zaczynają RP.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +156
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
S spider-official jeszcze raz Ci wytłumaczę że do każdej analizy podchodzę bardzo serio i nie wydaje mi się żebym źle rozgryzał te mecze ale zarówno w tym sporcie jak i w innych jest coś takiego jak współczynnik "X" lub " N" zwał jak zwał , chodzi o to że jest to niewiadoma, zdarzenie którego nie przewidzimy lub nie jesteśmy pewni i tak na przykładzie meczu Houston :
Houston 3 drużyna w tabeli
Oakland druga od końca
Miotacze Verlander W11 L8
Sears W5 L11
Sears który ostatnio nie głupio zagrał z Toronto i Angeles ale jak popatrzymy wstecz to
przed tymi dwoma meczami jak się nie mylę to 6 HR w trzech meczach a tu zoonk bo wczoraj nie popełnił błędów a za to Verlander aż 2 HR i to jest "X" którego nie przewidzisz
Czasami w baseball gra się na przeczucie ( na przełamanie itp ) no w tym meczu trudno było się spodziewać wygranej Oakland
Co jeszcze , robiąc analizę to najpierw ją piszę na forum korzystam z różnych stron typu cover baseball-referenc itp a już na sam koniec tylko wchodzę na sts lub fortune aby przepisać kurs , nigdy nie kieruję się kursem chociaż często moje przewidywania się pokrywają z kursami buków
Houston tez mi wpadło w oko ale -1.5 po 1.71 ? no nie...
to jest tego przykładem , handi -1,5 a tylko 1,71 , trzeba być magikiem żeby zagrać w takim meczu na Oakland

Inne typy np under lub over również są pokierowane formą zawodników zwłaszcza miotaczy bo to od nich w dużej mierze zależy wynik ale kiedy znowu wkrada się współczynnik " X" jak w meczu Atlanty gdzie padło 7 Home runn i tak np w 5 zmianie jeden HR daje 5 pkt to co ja Ci poradzę że nie weszło

Zbliżają się Play-off'y zapewne to jest przyczyną takich wyników a nie innych , i tyle w temacie jedyne co mogę napisać to przeprosić wszystkich którzy skorzystali z moich podpowiedzi za to że okazały się nie celne

(y)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1745
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Dobra grajmy dalej
na początek ciekawy mecz
Dogersi vs San Diego Padres
Trzecie spotkanie, w pierwszym górą byli Padres 8-11 po dość szalonym meczu pełnym błędów po obu stronach w kolejnym już nie było złudzeń która drużyna jest lepsza po Dogersi wygrali 11-2 nie dając Padres szans do nawiązania jakiejkolwiek walki . Wynik tego meczu nie jest przypadkiem spowodowanym dużą liczbą błędów po prostu Dogersi ich zjedli bo są lepszą drużyną
Dziś kolejny mecz i goście wystawią Snella który będzie próbował zatrzymać Dogersów , i ma on do tego solidne podstawy bo to świetny miotacz, jego ostatnie trzy mecze pokazują że trzeba się z nim liczyć średnia 7.0 SO nie bierze się z niczego a 3,6 hita pry grze średnio 6 zmianowej to świetne wyniki
Dogersi wystawią młodego Pepioto który rozegra 4 mecz w sezonie i wszystkie na + (z pewnością można dodać go do listy razem z Wicksem )
pepiot.jpg

pepiot2.jpg
młody ma talent i może w kolejnych sezonach nieźle namieszać
a co do meczu to uważam że Panowie będą starać się wypaść jak najlepiej i gdyby to nie grali Dogersi to chyba bym stawiał na Snella ale ten wczorajszy mecz pokazał że pałkarze Dogersów są za mocni dla Padres a Lynn daje im urwać tylko 2 pkt to przekonuje mnie do gospodarzy ale przez Snella nie ma raczej szans na powtórzenie takiego wyniku jak wczoraj a bardziej ukierunkował bym się na under , Popiot w 4 meczach oddał tylko 4 pkt przeciwnikowi i Snell również oddał 4 pkt

Los Angeles Dodgers - San Diego Padres wynik 1-6
tyP : Dodgers
kurs: 1.80 sts

Los Angeles Dodgers - San Diego Padres ✅
tyP : -8,5 pkt w meczu
kurs: 1.80 sts


Bez analizy dodam że wrzuciłem jeszcze wygraną Toronto na kupon :) jak nie wczoraj to może dziś wygrają
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +463
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Wczoraj dokonalem zlego wyboru dwa pozostale typy nad ktorymi sie zastanawialem weszly :/

Dzisiaj kilka wcześniejszych spotkań i jedno przykuło moja uwagę.


Tampa Bay Rays @ Minnesota Twins

Minnesota Twins 1694622040850.png
@2.16

New Bitmap Image.jpg

Pojedynek starego wyrobnika Keuchela przeciwko żółtodziobowi Bradleyowi.

Bradley w ostatnim miesiacu zaliczyl solidny spadek formy z ERA 7.89 aczkolwiek w tym dwie wygrane i juz 3.97.

Co przemawia za moim typem ? Ano domowe statsy Dallasa z ERA 1.27. Fakt nie zaliczyl wielu spotkan gdyz wraca po kontuzji, aczkolwiek w domu spisuje sie na razie fenomenalnie. Hitting obu zespolow na bardzo podobnym poziomie. Biorę ten typ ze względu na value moim zdaniem kursy powinny być 50/50

irtyko irtyko - fenomenalny WHIP ma ten Pepiot. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +309
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Bardzo równe spotkanie w Minnesocie, niestety reliever Jax oddal home runa w 9 inningu i gospodarze przegrali 4:5.

Na noc typ nieoczywisty:

awayTeamLogo Washington at homeTeamLogo Pittsburgh

Washington Nationals
@2.32

Gospodarze zaczna Colinem Selby (ERA 7.27 w domu i 8.64 ogolnie [20.25 w tym miesiacu!], ale to RP wiec pewnie nie zagra wiecej niz 2 inningi i ma go zmienic Quinn Priester, ktory wraca z rezerw. Facet tez moze poszczycic sie doskonala ERA 9.10 w tym sezonie.

Minus jest dość oczywisty i stad wysoki kurs, goście nie sa jakimiś potentatami w ofensywie a ich starterem będzie Jackson Rutledge, który został przywołany z ligi ogórkowej i będzie to jego debiut w MLB. Facet ma piękny uśmiech i urodził się w Prima Aprilis może znowu sprawi pozytywnego psikusa ? 🙃
 
Ostatnia edycja:
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Dzisiaj dwa bety przeciwko sweepowi tj Detroit i Toronto.

Cincinnati Reds @ Detroit Tigers
Detroit Tigers @ 1.89 (y) (y) 8-2, wygrana przypieczętowana Grand Slamem Vierlinga
Betfan

Derek Law (Reds) vs Reese Olson (Detroit)

Detroit po raz kolejny broni się w domu przed sweepem.
Tym razem przeciwko ekipie Reds.
Ekipa ze stanu Ohio wygrała dwa mecze - jeden wynikiem 6-5, drugi 4-3.
Tigers dzisiaj z Olsonem który jako starter jest przeciętny. Nie ma co się dziwić - w tym roku debiutował dopiero w Wielkiej Lidze.
ERA za sezon 4.50, za ostatnie 7 gier 4.21, ale już ostatnie 3 mecze to tylko 3 oddane runy w 18 IP. Ale bilans 1-2, bo koledzy go bardzo nie wspierali w ofensywie.

Starterem w Reds jest zawodnik z bullpenu Derek Law, wiec najpewniej będzie parada bullpenu, czyli zobaczymy kilku miotaczy rzucających po 1 lub 2 lub 3 inningi.

Reds grają jeszcze o Postseason, Tigers raczej nie mają już szans w tej fazie sezonu.

Texas Rangers @ Toronto Blue Jays
Toronto Blue Jays @ 1.61 :mad: :mad: 2-9
Betfan

Kevin Gausman (Toronto) vs Nathan Eovaldi (Texas)

Toronto gra bezpośrednią serię o Dziką Kartę z Texasem, w tym sezonie w meczach bezpośrednich z Texasem są 1-5.
Przegrali już 3 mecze w tej domowej serii.
Ostatnie 4 porażki to wyniki 0-10, 3-6, 4-10 i 7-11 (ta porażka była podczas serii w Czerwcu).
Tak - zdecydowanie mecz o życie i o Play-Offs.
Kurs nie zachęca, moim zdaniem dzisiejszy kurs powinien być wyższy tj koło 1.70-1.75
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1606
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom