>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2010

Status
Zamknięty.
davlog 0

davlog

Użytkownik
Tak jak w moich prywatnym temacie:
1.Detroit Tigers - Minnesota Twins Typ: 2 Kurs: 1,67 (w bwin) ✅
Można powiedzieć, że mecz na szczycie w central division. Na przeciwko siebie staną: Andrew Oliver z Detroit (0-1 w tym sezonie, czyli nieograny w ogóle ; 3.0 era), oraz Kevin Slowey (7-5, 4.79 era, w karierze przeciwko Detroit 4-0, 5.93 era).
Atutem na moich faworytów na pewno jest to, że Slowey nigdy nie przegrał z Tigersami, kolejnym jest na pewno fakt, że wczoraj Minnesota wygrała wysoko 11-4 (choć wiadomo mecz meczowi nie równy). Na koniec Minnesota gra u siebie (24-14 w domu, 16-24 |Tigers na wyjeździe). Spodziewam się zaciętego meczu i jedna piłka wywalona w trybuny może przesądzić o wyniku, jednak mam nadzieję że to będzie górą.

2.Houston Astros - Milwaukee Brewers Typ: 2 Kurs: 1,65 ( w bwin) ⛔
Zacznę od tego że w last10 Milwaukee utrzymuje dobrą formę (7w, 3l). Do tego Milwaukee wczoraj ograł Houston 7-5. Pitcherzy na to spotkanie to:
Wandy Rodriguez (4-10, 5.64 ERA ; przeciwko Milwaukee: 5-6, 4.76 ERA) i Dave Bush (3-5, 4.54 ERA ; przeciwko Houston 6-1 3.25 ERA). Myślę, że ponownie Milwaukee będzie schodzić zwycięskie z boiska.
 
davlog 0

davlog

Użytkownik
NY Mets - Florida Marlins Typ:1 Kurs:1,87 (w bwin) ✅
Na przeciwko siebie zagrają: Mike Pelfrey10-2, 2.71 ERA ; przeciwko florydzie: 1-6, 5.63 ERA) oraz Chris Volstad
4-7, 4.40 ERA ; przeciwko Mets: 1-2, 2.70 ERA). I właśnie gdyby nie to, że Pelfrey nie ma patentu na zwycięstwa nad
Florydą (1w, 6l) to byłby dla mnie bardzo dobry meczyk. Jednak wierzę, że poprawi swoje indywidualne statystyki, ponieważ
na dobrą sprawę Pelfrey gra bardzo dobrze w tym sezonie (10w, 2l). Metsi nie grają jakoś dobrze na wyjazdach, do tego
wczoraj przegrali 6-7, ale myślę że Pelfrey nie da się wypunktować drużynie z Florydy. Do tego Metsi mają szansę coś
jeszcze ugrać w tym sezonie, Marlinsom może być już ciężko.
 
qbasiek 2

qbasiek

Użytkownik
Houston Astros u San Diego Padres
Typ: over 7.5
Kurs: 2.13
Bukmacher: Pinnacle
Spotkanie drużyn z 3.miejsc - gospodarzy od góry, gości od dołu tabeli. Tak więc od razu można stwierdzić kto jest faworytem tego spotkania. Gospodarze u siebie radzą sobie przyzwoicie wygrali 24 spotkania z 42, natomiast goście radzą sobie na wyjazdach słabo wygrali 15 meczy z 39. Spotkania w SD tych drużyn o dziwo są dość wyrównane i to jedyne co możemy uznać na plus dla gości. Padres są ostatnio w bardzo dobrej formię z 10 ostatnich meczy wygrali aż 7, Astros odnieśli 5 zwycięstw. Kolejnym bardzo ważnym powodem jest SP gości to Brian Moehler, który w sezonie wygrał jedno spotkanie i aż 4 przegrał z ERA 5.6, gospodarzom pewne zwycięstwo zapewnić ma Jon Garland, który w obecnym sezonie wygrał 8 spotkań, a 5 przegrał i jego ERA to 3.1. Myślę, że to pokazuję kto dziś jest niekwestionowanym faworytem spotkania ze względu na miejsce pojedynku, formę obu drużyn i miotaczy dzisiejszego spotkania. Nie zapominajmy o pałkarzach, którzy muszą dziś dobrze zagrać mowa oczywiście o Headleyu i Gonzalesie w składzie Padres, którzy w ostatnim meczu nie punktowali. Uważam, że mecz skończy się pewną wygraną gospodarzy, jednak i goście zdobędą 2-3 punkty i tak oto pokryją overa.
 
aoki 0

aoki

Użytkownik
Godzina: 04:10
Spotkanie: Seattle Mariners -Kansas City Royals
Typ: 2 (-1,5)
Kurs: 2.53
Bukmacher: Pinnacle Sports
Ryan Rowland-Smith (1-7, 5.92 ERA) w tym roku spisuje się słabo, zwłaszcza jeśli chodzi o mecze na wyjazdach. Australijczyk rzucał już w tym sezonie przeciwko Royals rozgrywając prawie 6 inningów i oddając aż 5 runów. Rowland-Smith jest miotaczem ze &quot;słabym ramieniem&quot; a
Zack Greinke (4-8, 3.94 ERA) to najlepszy miotacz 2009 roku. W tym sezonie brakuję mu wsparcia ze strony kolegów z ofensywy. Amerykanin dobrze prezentuje się na wyjazdach z 3.39 ERA i .216. Greinke także rzucał w tym sezonie raz przeciwko Mariners rozgrywając 7 inningów i nie tracąc ani jednego runa.
Ofensywa gospodarzy pozostawia wiele do życzenie, do tego odbijający Mariners tacy jak Chone Figgins (17-0), Jose Lopez (17-1), Franklin Gutierrez (18-2), Josh Wilson (6-0), Casey Kotchman (5-0) czy Jack Wilson (7-1) wychodzą bardzo słabo w pojedynkach z Greinke. Za to zawodnicy Royals jak David DeJesus (12-4), Billy Butler (10-4), Mitch Maier (5-2) czy Jason Kendall (2-2) &quot;potrafią&quot; uderzyć piłke rzuconą przez Rowlanda.
 
aoki 0

aoki

Użytkownik
Godzina: 01:10
Spotkanie: New York Mets - Cincinnati Reds (-1,5)
Typ: 2
Kurs: 3.02
Bukmacher: Pinnacle Sports
Jonathon Niese (6-2, 3.62 ERA) to statystycznie dobry miotacz który ostatnio jest w formie. Ale jak dla mnie &quot;szału nie ma&quot;. Zaliczył kilka dobrych występów ale rzucając przeciwko takim drużynom jak Nationals, Padres czy Marlines. Ale gdy rzucał przeciwko Tigers albo Reds które są znacznie lepsze w ofensywie niż wcześnie wspomniane zespoły to zaliczał znacznie gorsze występy. Niese bardzo słabo wyszedł w meczu przeciwko drużynie Dusty Baker&#39;a. Brandon Phillips (3-2, HR), Jonny Gomes (3-2, HR) czy Orlando Cabrera (3-2) bardzo dobrze odbijali rzucane lewo ręcznego miotacza Metsów.
Bronson Arroyo (8-4, 4.25 ERA) także statystycznie nie zachwyca ale dla mnie jest to miotacz który potrafi rozgrać bardzo dobre spotkanie. Jego ostatni występ to 6 inningów przeciwko Cubs i tylko 2 odbicia i 0 runów. Arroyo lubi rzucać przeciwko David Wright (25-5), Jeff Francoeur (19-4), Henry Blanco (17-1), Alex Cora (13-1), Angel Pagan (12-1) a także Rod Barajas (11-0). Ofensywa gości jest znacznie lepsza od odbijających Mets w tym sezonie i myślę że taki kurs na gości z handicapem to przesada.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Colorado Rockies - St. Louis Cardinals Over 7.5 (2,17)

Spotkanie kończące serię spotkań pomiędzy Rockies, a Cardinals. W tej parze podczas tej serii na pewno nie zabrakło emocji. Oba poprzednie spotkania dostarczyły ich, aż nadto. W pierwszym meczu St. Louis prowadziło w 9 inningu 3:9 i pozwoliło gospodarzą odrobić starty i to jeszcze z nawiązką. Ostatecznie przegrali ten inning 9:0, a cały mecz 12:9. Następny mecz miał być z serii tych, które się wygra dzięki sportowej złości. Wszystko na to wskazywało, ponieważ w połowie spotkania Cardinals prowadzili 0:5. Jednak po raz kolejny wola walki czy też nieporadność St. Louis spowodowały straty już w miarę spokojnego prowadzenia. W 8 inningu ze stanu 4:7 pozwolili Colorado doprowadzić do remisu, a w 9 inningu solo HR pozamiatał sprawę. Co by nie powiedzieć oba mecze drużyna gości przegrała... frajersko. Dziś o zwycięstwo będzie jeszcze trudniej, gdyż na kopcu zobaczymy najlepszego pitchera w tym sezonie czyli Ubalo Jimeneza. Jimenez ma fantastyczny bilans zwycięstw do porażek, bo, aż 14:1! Jednak w ostatnim czasie zdecydowanie obniżył loty. W ostatnich trzech startach oddał, aż 17 punktów co jak na jego dyspozycje w tym sezonie jest fatalnym wynikiem. Cardinals w tym meczu na kopcu reprezentować będzie doświadczony Chris Carpenter, który ma bilans 9:2. Jednak on również ostatnio gra poniżej swoich możliwości. Ostatnio w meczu z Milwaukee u siebie oddał, aż 7 punktów. Na pewno obaj panowie należą do czołówki pitcherów w lidze. Jednak dzisiaj jest dość duża szansa, żeby pokryć dość niski under z bardzo dobrym kursem. Jeżeli obaj zagrają tak jak w poprzednich meczach, a miotacze będą tak celnie odbijać jak w dwóch poprzednich meczach serii to o over 7.5 można być spokojnym.

Kurs z: Pinnacle
 
Baqu 792,6K

Baqu

Forum VIP
jak wszyscy fani MLB dobrze wiedzą jutro odbędzie się 2010 All-Star game.

Managerowie Charlie Manuel i Joe Girardi dziś rano ogłosili wyjściowych miotaczy: Ubaldo Jimenez zthe Colorado Rockies oraz David Price z Tampa Bay Rays. Sporo było dywagacji na temat startera w National League, dużym poparciem cieszył się również Josh Johnson z Florida Marlins, aczkolwiek GM rozwiał wszelkie wątpliwości:

&quot;(Jimenez) is what I call a horse and so is Josh Johnson,&quot; Manuel said. &quot;It was a tough pick.&quot;

Obaj managerowie ustalili również wyjściowy skład:

National League
1. Hanley Ramirez, Florida Marlins, SS
2. Martin Prado(, Atlanta Braves, 2B
3. Albert Pujols, St. Louis Cardinals, 1B
4. Ryan Howard, Philadelphia Phillies, DH
5. David Wright, New York Mets, 3B
6. Ryan Braun, Milwaukee Brewers, LF
7. Andre Ethier, Los Angeles Dodgers, CF
8. Corey Hart, Milwaukee Brewers, RF
9. Yadier Molina, St. Louis Cardinals, C

American League
1. Ichiro Suzuki, Seattle Mariners, RF
2. Derek Jeter, New York Yankees, SS
3. Miguel Cabrera, Detroit Tigers, 1B
4. Josh Hamilton, Texas Rangers, CF
5. Vladimir Guerrero, Texas Rangers, DH
6. Evan Longoria Tampa Bay Rays, 3B
7. Joe Mauer, Minnesota Twins, C
8. Robinson Cano(, New York Yankees, 2B
9. Carl Crawford, Tampa Bay Rays, LF

kursy na to spotkanie:

 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Rankingowy 1/4 Lipiec

Philadelphia Phillies vs Colorado Rockies (-1,5) ⛔
2.16 Pinnacle


SP: Kyle Kendrick (Philadelphia) (ERA 4.82) W-L 5-4
SP: Ubaldo Jimenez (Colorado) (ERA 2.38) W-L 15-1

Na dobrą sprawę jest to dość ryzykowny typ ponieważ as ligi mowa tu o Ubaldo złapał ostatnio zadyszkę i to że nie przegrywa spotkań zawdzięcza swoim kumplom odpowiedzialnym za &quot;baterie&quot; :razz:
Argumentem który przemawia do mnie za Colorado jest dość skomplikowane myślenie :grin:
Mianowicie chodzi mi oto że Colorado w swoich ostatnich spotkaniach grało dość przyzwoicie jednak na ich drodze stawali tacy ludzie jak choćby Johnson czy wczoraj Halladay. I teraz na chłopski rozum biorąc fakt iż dzisiaj wystąpi Jimeno powinien być bodźcem napędzającym dla Colorado, tak jak było w przypadku Marlins czy wczoraj Phillies, dużo będzie zależało od jego postawy i tego jak wejdzie w mecz ponieważ jestem pewny że jego koledzy z drużyny dadzą dziś z siebie wszystko, a z drugiej strony SP gospodarzy czyli Kendrick jest odpowiednią osobą do tego by dziś Colorado wyszło z marazmu ostatnich meczy.



Z innej beczki cieszy powrót Becketta, który rozegrał wczoraj 5 IP i pozwolił jedynie na 1R także na pewno jest to dość optymistyczny prognostyk dla fanów Red Sox ;)

Pozdrawiam.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ranking 2/4 Lipiec

SF Giants vs Florida Marlins (-1,5) 2.65 BetPhoenix ⛔ 6:4

Można śmiało stwierdzić że zaczęło się polowanie na Johnsona, ponieważ jego rewelacyjna dyspozycja utrzymuje się od dłuższego czasu, a więc pora na lekki kryzys. Ja ze swej strony myślę że to nic bardziej mylnego, to nie przypadek że dzisiejszy SP Marlins jest aktualnie miotaczem z najlepszym wskaźnikiem ERA, oczywiście prawdą jest że w każdym meczu pozwala na 5-6 H jednak nie przekładają się one na run&#39;y, a przecież oto w tym chodzi. Dziś Josh staje przed lada wyzwaniem ponieważ jeszcze w swej karierze nie zdołał pokonać Gigantów, a tylko raz w czterech grach zdołał wyjść na czysto, dlatego też wydaje mi się że dziś jest odpowiednia pora by zagrać wbrew statystykom, które faworyzują Cain&#39;a który jak do tej pory nie przegrał z ekipą z Florydy. Mecz zapowiada się bardzo interesująco i na pewno zdecyduje dyspozycja SP, dlatego też polecałbym granie underów, gdyż wydaje mi się że zbyt wiele runów dziś nie zobaczymy, chociaż mogę się mylić i będzie wielkie odbijanie :grin:


Go go Johnson :!:
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie: Oak Athletics u Chi White Sox
J. Danks over 6.2 innings (zwrot)
Zakład na ilość inningów w wykonaniu pitchera gospodarzy Johna Danksa. John Danks 11-7, 3.23 ERA 4-0, 1.62 ERA vs. OAK pokazuje ostatnio niezłą grę, zresztą jak i cała ekipa CWS. Bilans ostatnich 10 gier wynosi 7-3, a w ostatnich 9 ma ERĘ na poziomie 2,83. Pałkarze grający przeciw niemu mają średnią odbić na poziomie 0,186. Ostatnio ładnie pograł przeciw Mariners (8IP, 6H, 1R) i stawił czoło Hernandezowi. Ogólnie Danks grał 20 meczów i 133,2IP. 12 razy miał 7 lub więcej inningów gry w meczu. U siebie na 11 meczów 3 razy mniej, 8 razy więcej. Sądzę, że może 7 IP zagrać, na pewno może rzucić 110-120 razy w meczu, w całym tegorocznym sezonie w 17 meczach rzucał więcej niż 100 razy, a z pozostałych 3 przypadków i tak w dwóch grał więcej niz wyznaczona granica (7IP i 8IP). U siebie gra lepiej niżna wyjazdach, a z Oakland ma znakomity bilans, tak więc wychodzi na to, że 7IP spokojnie zaliczy.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Sierpień 1/4 Ranking
NY Yankees (-1,5) vs Toronto Blue Jays ⛔
2.40
Ladbrokes


Wczorajsza porażka musiała trochę zaboleć Nowojorczyków z prostych powodów, grali przed własną publiką, jest to druga z rzędu porażka, a także fakt iż Yankesi stracili w jednym inie 7 runów. Dziś drugie spotkanie w serii z ekipą z Toronto i wydaje mi się że gospodarze będą sobie chcieli odbić ostatnie niepowodzenia. SP u Niebieskich jest dziś Romero, człowiek który w ostatnim spotkaniu przeciwko NYY rozegrał tylko 2 IP i pozwolił na 8R, także wydaje się iż z tej strony zagrożenia być nie powinno. Tym bardziej że linia ofensywna NYY ostatnio została wzmocniona Lancem Berkmanem z Astros, co stwarza teraz Yankesom nieograniczone możliwości jeśli chodzi o poczynania ofensywne.
Jedyna niepewna to występ SP NYY czyli Dustina Moseleya, który pod nieobecność Pettitta stał się tymczasowym SP. Jeśli chodzi o jego dorobek to wygląda on póki co mizernie i właściwie ciężko ocenić na co stać tego chłopaka, jednak na pewno pozytywnym aspektem jest to że w pierwszym występie przeciwko Clevland pozwolił na jeden run.
Kończąc swój zapis, myślę że będzie to overowy mecz i mimo trudności Moseleya, Yankesi pokażą swoją siłę pałkarzy :razz:
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Sierpień 2/4 Rankingowy

Pittsburgh Pirates vs Florida Marlins
Typ: Florida Marlins
1.89
bet365



Trzeba skrobnąć parę linijek, aby podtrzymać ilość analiz pisanych w miesiącu :razz:. Co prawda jak na razie każdy opisywany typ nie sprawdził się, ale kiedyś czarna passa musi się skończyć. Dlatego właśnie dziś decyduję się na Marlins ze starterem Chrisem Volstadem, który co prawda wybitną jednostką nie jest jednak w obliczu dyspozycji Piratów i ich SP, Chris może się okazać strzałem w 10.
Ciekawą sprawą jest fakt iż obie drużyny od kilku spotkań nie zasmakowały wygranej, jeśli chodzi o Marlins to mowa o 3 porażkach z Reds, w Pittsburghu jeszcze gorsze nastroje ponieważ Piraci mają już serię 7 porażek.
Na pewno chęć przełamania się będzie po obu stronach co sprawia, ze w przypadku występu Volstada i McDonalda, zapowiada się mocna wymiana ognia. Osobiście pokładam nadzieję w SP z Floridy z tego względu że w tym sezonie drużyna Marlins często gęsto potrafiła się przełamać właśnie z Volstadem na starterze. Dodatkowym argument to na pewno dyspozycja &quot;baterii&quot; Piratów, którzy w 7 przegranych spotkaniach zdobyli zaledwie 15 runów co daje średnią ponad 2 runów na mecz.
Podsumowując dziś liczę na przełamanie Florajdy :razz: oraz zakończenia mojej czarnej passy typów opisywanych :grin:

GL
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
San Francisco Giants - Colorado Rockies Over 6.5 (1,80)
Wyraźnie kogoś przy ustalaniu tej linii poniosła wyobraźnia. Ja rozumiem, że na kopcu zobaczymy bądź co bądź dwóch specjalistów od pitchingu, ale bez przesady. Bardzo ważna seria dla obu drużyn, bo dzięki słabszej postawie Padres Giants mają szansę zmniejszyć stratę do nich. Z drugiej strony dobra postawa Rockies zwiastuje, że drugie miejsce San Francisco również jest mocno zagrożone. Przypomnę tylko, że w ostatnich 10 meczach goście wygrali, aż siedmiokrotnie. Z resztą dla Colorado są to mecze prawdy, bo jeżeli dzisiaj uda się pokonać Giants po raz drugi w tej serii to następnie mierzyć się będą z Padres. Wtedy poznamy ich prawdziwą siłę i czy będą jeszcze w stanie powalczyć o Play Offy w tym sezonie. Wracając do kopca to zobaczymy tam po stronie gospodarzy Tima Lincecuma. Bez dwóch zdań jest to najlepszy pitcher jakim w tym sezonie dysponuje trener Giants. Jednak w ostatnim czasie jego statystyki zdecydowanie spadły. Wystarczy dodać, że w ubiegłym miesiącu na pięć startów przegrał wszystkie. Łącznie notując w nich 22 runy oddane przeciwnikom co przy zaledwie 25 inningach rozegranych dało ERA powyżej 7.00! Nie lepiej spisuje się jego dzisiejszy konkurent Ubaldo Jimenez. Ubaldo przez większość sezonu był niedoścignionym wzorem dla wszystkich pitcherów w lidze. Prowadził lub był w czołówce prawie wszystkich statystyk. Żeby wiedzieć ile znaczył dla zespołu i jak był dysponowany przypomnę, że w trzech pierwszych miesiącach ligi zanotował 16 startów z czego, aż 14 wygrał i tylko jeden przegrał! Fenomenalnym to był wyczyn i na pewno dzięki niemu Rockies zawdzięcza to, ze dzisiaj nadal ma szansę na awans. Jednak w ostatnim czasie podobnie jak Lincecum zdecydowanie jego forma spadła. Trzy ostatnie mecze to, aż dwie porażki i w każdym meczu oddane po trzy runy. Bez wątpienia obu panom ostatnio nie idzie. Wiadomo, że obaj są tak dobrymi pitcherami, że w optymalnej formie ta linia wydawałaby się wysoka, ale przy takiej dyspozycji 6.5 runa? Według mnie powinno zostać pokryte bez problemów i być może ze sporą nawiązką. Dzisiaj na pewno żadna drużyna nie odpuści i szykuje się naprawdę bardzo dobre widowisko.
Kurs z: Bet-at-home
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
San Francisco vs San Diego
Typ: Giants


Parę słów na temat tego spotkania i wybranego typu. Bardzo dobra forma drużyny Gigantów sprawiła że w krótkim czasie znaleźli się na szczycie swojej dywizji, pozostawiając za plecami dzisiejszego rywala. Myślę że nie z przypadku dziś Giganci będą mieli okazje by wygrać National League na zachodzie, cały czas w świetnej dyspozycji wydaje się być Buster Possey, do tego warto dodać Pat&#39;a Burella i Uribe, a także miotaczy którzy moim zdaniem wykonują tu kawał dobrej roboty. Jeśli chodzi o gości to na pewno będą chcieli dziś udowodnić że to im się należy to pierwsze miejsce, jednak ich ostatnie występy nie pozwalają na to by sądzić iż dziś Padres będą w stanie zepsuć święto w San Francisco. Wiadomą sprawą jest to że każde spotkanie to dyspozycja dnia danego miotacza, jednak gdy w najważniejszym momencie Padres nie potrafią ustabilizować formy to według mnie nie jest to niczym nadzwyczajnym że dziś San Diego jest na takim a nie innym miejscu.
Starterzy w obu drużynach to Cain i Richard, co prawda Clayton ma dodatni bilans przeciwko Gigantom to jednak Cain ostatnio zachwyca swoją dyspozycją i tym samym jest najlepszym aktualnie miotaczem swojej drużyny ze wskaźnikiem ERA 2.95.
Liczę na Giants i mam nadzieję że dziś spokojnie przejadą się po San Diego, aby nie było żadnych wątpliwości kto jest lepszy. :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom