>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MLB Season 2010

Status
Zamknięty.
cfab 28

cfab

Użytkownik
Czwartek 03/06/10 20:10(CET)
Mecz: Kansas City Royals - Los Angeles Angels
Dyscyplina: Baseball,USA - MLB
Rodzaj Zakładu: 1X2
Typ: 2
Kurs: 2.10
Pinnacle
Po spędzeniu całego miesiąca maja poniżej 0.500, LAA mają szansę wyjść powyżej tej średniej przy ewentualnej wygranej dzisiejszego popołudnia nad KC. Jered Weaver wydaje się być najbardziej stabilnym pitcherem Aniołów, przy jego 4W-2L w 11 meczach, gdzie LAA mają bilans 6W-5L. Na uwagę przy tych statystykach zasługuję jego ERA 2.75. Od 7 maja gdzie odnotował W, tylko raz narzucał słabiej(w meczu z Texasem). Royals wystawiają Zacha Greinke - 1-6,3.39 ERA w 11 startach w 2010. Angels wygrali już 2 z 3 spotkań tej 4meczowej serii. Przy dzisiejszym zwycięstwie przedłużą swoją serię w serii wygranych z KC do siedmiu. Jest na to duża szansa, tym bardziej, że od 2004r. wygrali 23 z 30 pojedynków w KC.
 
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Spotkanie: Arizona Diamondbacks - Colorado Rockies
Typ: Handicap (2.5-0)2
Kurs: 2.35
Buk: William Hill
Analiza:

Spośród wszystkich dzisiejszych spotkań MLB jest to według mnie najpewniejszy typ. Colorado wystawia swojego najlepszego miotacza który przegrał jeden raz z Dogers&#39;ami skromne 0-2. Jesli chodzi o miotłe domowników to przejmuje ją w dzisiejszym meczu Lopez który ostatnimi czasy nie jest w szczytowej formie. I choć powinien się zmobilizować pokazując ze nie jest wcale taki zły to w pojedynku z Jimenezem nie ma najmniejszych szans. Jeśli chodzi o suche statystyki to przedstawia sie to w sposób o wiele korzystniejszy dla Colorado. Jiminez ERA- 0.78, Lopez ERA- 4.31. W ogólnej tabeli sprawa przedstawia sie następująco: Arizona 4 od tyłu a Colorado troche poniżej środka tabeli. Napewno niezbędnym atutem tego spotakania jest własne boiskio lecz jak wiadomo w baseball&#39;u nie zawsze to sie sprawdza i mysle ze dzis tez tak bedzie, gdzie Colorado sromotnie wygra, a Arizona powróci do serii dłuuuugich porażek.

Polecam
 
pretender 111

pretender

Over 1 kwarta.
Rankingowy
Baltimore Orioles (C. Tillman) - New York Yankees (C. Sabathia)
New York Yankees -1.5
1.62
Expekt
Wynik 2-4 ✅✅✅

Dziś w nocy pojedynek miotaczy Tillman kontra Sabathia.Tilman w tym sezonie miotał tylko w 7 inningach w porównaniu z Sabathia,który w 78. Różnica jest wyrażna.W pojedynku na W-L przewaga miotacza Yankees 5-3 nad Baltimore 0-1.Odpowiednio ERA Sabathia 4.14,Tillman 7.71.W sezonie regularnym Tillman 2 razy był starterem i Baltimore 2 razy poniosło porażkę ( 2-5 z Toronto Blue Jays i 0-11 z Boston Red Sox)W tym sezonie w pojedynkach obydwu drużyn Sabathia 3 razy był starterem i były to 3 zwycięstwa.Każde w stosunku większym niż 1.5 runa.Wszystko wskazuje,że dziś powinno być tak samo.
 
R 0

roman_p

Użytkownik
Spotkanie: Baltimore – N.Y. YANKES
Typ: 2
Kurs: 1,42
Bukmacher: Wiliam Hill
Analiza:
Basseball czyli obok Footballu amerykańskiego i hokeja sport narodowy w USA. To ta gra gdzie uderza się piłkę kijem i zalicza się bazy po kolei : )
Ok teraz poważnie wracam już do typu. Nie jestem wielkim znawcą tego sportu, ale w czwartkowej ubogiej ofercie znalazłem tą perełkę. Faworytem są YANKES. Wg badań jakie na jakie ostatnio się natknąłem to drużyna, która najlepiej opłaca swoich zawodników z pośród wszystkich klubów świata każdej dyscypliny ( są przed potęgami piłkarskimi Realem Barceloną czy koszykarskimi Celtami z Bostonu czy LA Lakers ) to świadczy ze zatrudniają największe gwiazdy ligi. W ekipie tej występują takie gwiazdy jak C.C. Sabathia, Andy Pettitte, A.J Burnett, Mark Teixeira i wielu innych. To taki Real Madryt tylko w bejzbolu. Zdobyli m in w 2009 World Series(wygrali ten tytuł rekordowo dużo razy bo aż 27). Zaś goście w tej materii wypadają słabiutko drużyna ostatnie sukcesy odnosiła 30 lat temu( 3x World Series). Od tego czasu balansuje miedzy średnim, a słabym poziomem z naciskiem na słaby. Również w tej drużynie jest o wiele mniej gwiazd nieliczne to Chad Bradford czy Melvin Mora.
Z tego, co zauważyłem system gier w tej lidze polega na rozegraniu 3 meczów w jednej parze w ciągu 3 / 4 dni i zmiana przeciwnika. Poprzedniego dnia obie ekipy się spotkały drużyna z Nowego Jorku wygrała gładko 12- 7 prowadząc już nawet 12-3 kontrolując już do końca przebieg wydarzeń. Jutro nas czeka drugie spotkanie. Na poprzednie 10 meczów gdy gościem są YANKES , ekipa z N.Y. wygrała 8, zazwyczaj grając pewnie od początku do końca. Po chwilowym ( 2 meczowym kryzysie) znów wkroczyli na ścieżkę zwycięstw. Inaczej to się ma w Baltimore Orioles. Chłopaki na 6 spotkań przegrali aż 5 - większość gładko i bez walki jedyny win do wymęczone zwycięstwo po dogrywce. Ogólnie w ostatnich 10 meczach przegrali 9, Yankesi w tym względnie 8-2. Rzut oka na tabelę całej ligi i widać, jaka przepaść jest miedzy oboma teami. N.Y. YANKES (2 pozycja 36-22) , Baltimore Orioles na 30 miejscu ( ostatnim) z bilansem 16-42 !!!!
Reasumując moją „rozprawkę” historia, ostatnie sezony, skład, finanse obecny sezon rokowania ekspertów skazują Baltimore na porażkę. I na to liczę i stawiam na NYY. Pozdrawiam
 
S 0

szynx

Użytkownik
Spotkanie:Baltimore Orioles(+1,5) - New York Yankees
Typ:2
Kurs:1,62
Bukmacher:Expekt
Analiza:O godzinie 01:05 w Baltimore zmierzą się drużyny Baltimore Orioles z New York Yankees. Jest to drugi mecz z serii. W pierwszym wygrali Yankees 12:7 pomimo dobrej postawy graczy z Baltimore szczególnie jeśli chodzi o ofensywę, jednak z takimi rzucającymi i taką defensywą nie wróżę im choć jednej wygranej w tej serii.Krótko na temat rzucających. Ze strony Baltimore zagra młody niezbyt doświadczony Chris Tillman (0-1 , 7,71) a ze strony New York CC Sabathia (5-3, 4,14) w mojej opinii o klasę lepszy rzucający od swojego rywala.Można by tak porównywać dalej oba zespoły ale w praktycznie każdym aspekcie gry przewagę mają Yankees (lepsza ofensywa, defensywa, rzucający, posiadanie lepszych graczy, problemy Baltimore - zmiana trenera która narazie nie przynosi zbytnich rezultatów ). Jakby ktoś znalazł typ z handi 2,5 też polecam zagrać.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Rankingowy Czerwiec 1/4

:baseball:Chicago White Sox(-1,5) vs Detroit Tigers ✅ 15:3
2.75
BetGun


Myślę że jest to na dziś bardzo rozsądny typ, wszystko z uwagi na to że w obu drużynach wystąpią ciekawe osobowości na pozycji SP. Zaczynając od Porcello to szczerze powiedziawszy więcej się spodziewałem po tym chłopaku, ostatni mecz przeciwko Clevland to zwycięstwo, ale jego dorobek w tym spotkaniu mówi wszystko 5.1 IP i 6 &quot;runów&quot; co w konfrontacji z pozostałymi spotkaniami w jakich Rick startował jest na porządku dziennym z drobnymi wyjątkami. Możliwe że taka sytuacja mogłaby i przejść, ale na pewno nie w konfrontacji z White Sox na ich terenie gdy na przeciwko Tygrysów stanie Freddy Garcia, człowiek, który bardzo lubi grać przeciwko Detroit, bo jak może być inaczej gdy w statystykach na 27 spotkań Garcia ma bilans 17-4 i ERA na poziomie 3.73, a biorąc pod uwagę jego dokonania z obecnego sezonu to trzeba przyznać że jego osiągnięcia są na bardzo przyzwoitym poziomie. To taki skrót który może bardzo ułatwić wybór typu na dzisiejsze spotkanie ponieważ myślę że w tych małych faktach jest ukryty klucz do sukcesu. Tylko jeszcze dodam że Porcello przeciwko CWS ma ERA na poziomie 6.57, świadomość suchych liczb jest, ale również swobodne podejście do sprawy daje klarowny wniosek ;)
 
snowman 0

snowman

Użytkownik
Ranking
Red Sox - Indians ⛔// I pisz w tym sezonie jakiekolwiek analizy, cuda na kiju z tym bullpenem...
Red Sox Bucholz
1.55
bet-at-home
Red Sox, gdzie numerem jeden na dobrą sprawę jest... Clay Bucholz. Już we wcześniejszych sezonach Clay rozgrywał mecze od pierwszego inn, a powrócił z bullpenu w zeszłym sezonie, kiedy to Red Sox&#39;i mieli kłopoty z pitcherami. Minęły &quot;baseballowe wakacje&quot;, a tam wiele się nie poprawiło. Na szczęscie Boston przestaje być szpitalem, jak się Hermida wyleczy na dziś to pozostanie &quot;tylko&quot; Ellsbury i Lowrie, który nie gra od początku. I w końcu kiepskawy w Red Sox&#39;ach Bill Hall nie będzie musiał grać na wszystkich pozycjach... swoją drogą, czy była pozycja poza catcherem, na której Francona go nie ustawił? Zagrał nawet jako pitcher... no wszechstronny zawodnik ;p co zupełnie mówi, jaki szpital był w Bostonie, a miejsce świadczy o potencjale rezerwowych. Choć ciepłe słowa o McDonaldzie. W Red Soxach jest lepiej ????
Po drugiej stronie Indianie, gdzie pitcherem jest .. były pitcher Red Sox&#39;ów ;] Szkoda, że Masterson opuścił Boston, bo ucierpiał na tym bullpen, a jako start pitcher radzi sobie narazie kiepskawo. Choć.. Indians to nie zespół, w którym pitcher może sam wygrywać mecze. Tak więc tego sezonowy numer 1 Bostonu - Clay kontra kiepsa forma Justina. Powiem tylko tyle, jeśli Red Sox&#39;i i Clay nie zlekceważą przeciwnika, to śmiało mogą osiągnąć każdy zadowalający wynik. Sezon jeszcze długi... choć mam nadzieję, że Boston nie obudzi się z palcem w nocniku pod koniec sezonu...
Rozpisałem się, ale mam nadzieję, że jednak ktoś to zrozumie ;)
A jak będzie to jak zwykle się okaże rano ;p
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Rankingowy

Royals (B Bannister) - Reds (J Cueto)
Kansas 2.61
Bet365

Spotkanie, w którym wg kursów faworytem są gospodarze. Jednak ja patrzę na to nieco inaczej. Pitcherzy statystycznie podobni, ERA różne o 0.25, niewiele. W tym sezonie podobna dyspozycja, Bannister 6-3, Cueto 5-1. Bannister ostatnio jest on fire, ma serię 5-0, a na rozkładzie Angels, Detroit czy Boston. Nie pozwalał przeciwnikom w tych 5 spotkaniach na wiele. Jeżeli chodzi o H2H Bannister vs Kansas, to wiele tego nie ma, ale wypada na korzyść Bannistera, 1 spotkanie wygrane 7-1. Co ciekawe po stronie przeciwnej pitcherem był wtedy Cueto. Cueto ostatnio przegrał z SF, ale wcześniej seria 5 wygranych. Jednak poza St. Louis, z którymi Royals wygrali 9-8 to przeciwników Cueto miał przeciętnych: Cleveland, Pittsburg, Milwaukee. Ewidentnie nie są to zbyt mocne ekipy. Także trochę inaczej bym patrzył na te wyniki. Kansas pokazywało już kilkukrotnie, że z Reds potrafi wygrywać
(choćby wczoraj), także dziś spodziewałbym się powtórki tego wyczynu.




Moja 1 w życiu analiza z MLB, także proszę z dystansem :razz:
 
pretender 111

pretender

Over 1 kwarta.
Rankingowy
New York Yankees (Hughes) - Houston Astros (Moehler)
New York Yankees -1.5
1.60

Betsafe
Wynik 9-5 ✅✅✅
Pojedynek pomiędzy Hughesem i Moehlerem zdecydowanie przemawia na korzyść Hughesa.
W-L 8-1 do 0-2
ERA 2.71 do 6.12
Hughes miotał w 69 iningach,a Moehler w 32.Hughes w ostatnich 11 meczach poniósł tylko 2 porażki,a resztę meczy Yankees kończyli różnicą większą niż 1.5 runa.Wydaje mi się,że dzisiejsze spotkanie również zakończy się zwycięstwem Yankees i handi ponad 1.5.

 
pretender 111

pretender

Over 1 kwarta.
Rankingowy
Texas Rangers (Hunter) - Pittsburgh Pirates (Ohlendorf)
Texas Rangers -1,5
1.84
Betsafe

Wynik 6-3 ✅✅✅
Dzisiejszej nocy pojedynek pomiędzy Ohlendorfem, a Hunterem.Ohlendorf legitymujący się erą 5.22 Na ostatnie 9 meczy tylko 2 jego drużyna wygrała ,a 7 przegrała.Hunter powraca po urazie stawu biodrowego,którego nabawił się w meczu z Florida Marlins.Do tamtej pory zagrał w 3 zwycięskich spotkaniach swojej drużuny.Jego era to 2.08,i we wszystkich 3 jego zespół wygrywał stosunkiem większym niż 1.5 runa.Będzie wypoczęty i żądny zwycięstw.Randersi powinni wygrać różnicą 2 runów.
 
dziwary 3

dziwary

Użytkownik
Rankingowy
LA Dodgers (38-32) at LA Angels (40-33)
Los Angeles Angels
1,84
Na dzisiaj wybrałem taki mecz z następujących powodów
W ostatnich 3 meczach:
Joel Pineiro (R) zanotował ERA 2.35 i 2 przegrane
John Ely (R) zanotował ERA 9.20i 3 zwycięstwa
Ely w ostatnich meczach nie pokazał sie z dobrej strony zespolowo LA Dodgers tez wypadaja słabo
Statystyki mowia same za siebie
LAD are 26-56 in their last 82 interleague games.
Natomias drużyna LAA wyglada fantastycznie
LAA are 19-7 in their last 26 overall.
Jeśli nie dzisiaj to kiedy stawiam na LAA !!
 
pretender 111

pretender

Over 1 kwarta.
Rankingowy
Los Angeles Angels (Pineiro)-Los Angeles Dodgers (Ely)
Los Angeles Angels -1.5
2.64
betsafe

Wynik 2-1 ⛔⛔⛔
Dziś skusiłem się na ocenę pojedynku pomiędzy drużynami z Los Angeles.Miotaczami są Angels-Pineiro,Dodgers-Ely.Pineiro jego era 4.45 a bilans spotkań W-L 6-6.Ely era 4.15 i W-L 3-4.Ostatnie 10 startów tych zawodników wyglądają jednakowo 6 W-4 L.Z tą różnicą,że Pineiro ma serię 3 zwycięstw,a Ely 2 porażek.Pineiro w swoich startach 5 razy grał przeciwko zawodnikom Dodgers 4 razy zwycięsko i raz porażka.Ely natomiast wystąpił przeciwko Angels 12 czerwca tego roku i jego zespół przegrał 2-4.Pineiro dzień wcześniej był starterem i jego Angels rozgromiło Dodgersów 10-1.Są to świeże mecze i wyrażnie widać różnicę pomiędzy zawodnikami.
 
dziwary 3

dziwary

Użytkownik
RANKINGOWY
San Diego Padres VS Tampa Bay Rays
San Diego Padres
2,67
Witam przeglądałem dzisiejsze mecze i znalazłem sobie ciekawy mecz San Diego Padres vs Tampa Bay Rays Sprawdziłem ostatnie 2 mecze tych drużyn i doszłem do dość ciekawych wniosków mianowicie.
San Diego wygrało 2 ostatnie spotkania gdzie faworytem była Tampa Bay Rays
Zastanowiło mnie to i postanowiłem dowiedzieć się czy jest coś co by świadczyło o wyższości zespołu San Diego nad Tampa Bay
Tampa Bay Rays ma bardzo słabe wyniki przeciwko leworęcznym rzucającym
Czy dzisiaj Wade LeBlanc (L) ERA 2,88 pokona Matt Garza ERA 4,16
Myślę, że śmiało można zaryzykować
No i na sam koniec statystyki
Padres are 5-1 in LeBlancs last 6 starts as an underdog.
Jeszcze wam mało ??
Pozdrawiam
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Rankingowy 2/4
Seattle Mariners vs Chicago Cubs
Typ: Seattle (-1.5)
2.51
Pinnacle



Koniec miesiąca zaprasza do pisania analiz :razz:.
Na dziś typ z rodzaju &quot;gramy na nazwisko&quot;. I tak rzeczywiście poniekąd jest ponieważ dziś SP w drużynie Marynarzy będzie Felix Hernandez, człowiek który znacznie obniżył loty w obecnym sezonie, jednak widać powolny progres i miejmy nadzieję powrót do wysokiej dyspozycji. Można powiedzieć wprost iż początek sezonu to dla Felixa duża zapaść, która dopada wszystkich dobrych miotaczy jednak cały widz polega na tym jak szybko zdołasz się z tego &quot;wygrzebać&quot;. Myślę że dzisiejszy mecz jest dobrą okazją na to by pan Hernandez nam udowodnił że jest z nim już wszystko dobrze i ostatnie występy w których udało mu się ograniczać to rozdawania &quot;runów&quot; do ilości jeden na mecz nie były przypadkowe, oczywiście wyłączam spotkanie z Texasem :razz:. Myślę również że nie przypadkowo w ostatnim występie przeciwko Reds narzucał całe spotkanie, gdzie w tym czasie pozwolił na pięć &quot;hitów&quot; i jeden &quot;run&quot;. Także starter Seattle to główny powód dla którego dziś decyduję się na typ z hendi, ale również do tego trzeba dodać SP rywali czyli Teda Lilly którego bilans w starciach z SEA to 4-6 i ERA 5.85 a biorąc pod uwagę to jak wczoraj odbijali zawodnicy Mariners myślę że Lilly jest właściwą osobą by rozdać kilka bądź kilkanaście &quot;runów&quot;.

&quot;I to by było na tyle kapsztyle&quot; :grin: - bez obrazy ????
Pozdrawiam.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Chicago White Sox - Chicago Cubs 1 (1,70)
Dziś o 22:05 wielkie derby Chicago w których zmierzą się White Sox z Cubs. W dzisiejszym meczu faworyt jest tylko jeden i jest to drużyna gospodarzy, którzy ostatnio są w fenomenalnej formie. Białe Skarpety zaliczyły trzy sweepy z rzędu przeciwko Pittsburghowi, Washingtonowi oraz Atlancie. O ile jeszcze pokonanie pierwszych dwóch drużyn zaskoczniem nie jest, o tyle na pewno pokonanie bardzo dobrze dysponowanej Atlanty w trzech meczach jest warte wyróżnienia. Cubsi natomiast nieco słabiej, w dwóch ostatnich seriach wygrywali oni tylko po jednym z trzech spotkań. Również nieco lepiej przedstawia się pitcher White Sox czyli Jake Peavy. Ten bardzo doświadczony narzucający ekipy z Chicago po serii słabych meczy w końcu się przełamał. W 3 ostatnich meczach bilans 2 zwycięstwa i jedna porażka, ale warto zaznaczyć, że grał bardzo długo, bo razem 23 inningi i oddał rywalom tylko 4 punkty. Carlos Zombrano czyli starter w dzisiejszym meczu ze strony Cubsów w tym sezonie przejął rolę SP/RP czyli występuje na zmianę jako starter lub jako rezerwowy pitcher i tak w 21 meczach tylko w 8 zaczynał jako starter. W ostatnim meczu wypadł bardzo dobrze, ale oprócz tego nie ma za bardzo czym się pochwalić. Bilans 3 zwycięstwa i 5 porażek, ERA 5.10 co jak na narzucającego, który w poprzednich sezonach uchodził za jednego z najlepszych pitcherów w Chicago wynik raczej mizerny. Tuż przed swoją bardzo dobrą serią wygranych meczów White Sox mierzyli się z Cubs na ich boisku i wówczas wyjechali stamtąd z dwoma wygranymi. Mam nadzieję, że dziś pociągną swoją dobrą serię i znów udowodnią, że zamierzają w tym sezonie dobić jeszcze do czołówki i powalczyć o największe laury. Przy okazji wygrana nad odwiecznym rywalem dostarczy dużo radości zarówno zawodnikom jak i kibicom.
Kurs z: Tobet
 
dziwary 3

dziwary

Użytkownik
RANKINGOWY
Florida Marlins - San Diego Padres
Witam serdeczenie i zapraszam do typowania San Diego Padres w dzisiejszej kolejce
Ostatnio zespół San Diego Padres zaskakuje mnie swoją grą dzisiaj
W barwach San Diego wystąpi
Mat Latos (R)
garść statystyk
Padres are 4-1 in Latos&#39; last 5 starts as an underdog.
Padres are 4-0 in the last 4 meetings in Florida.
Padres are 4-0 in the last 4 meetings.
W barwach Florida
Anibal Sanchez (R)
Marlins are 1-4 in their last 5 games as a home favorite.
Marlins are 1-4 in their last 5 home games with the total set at 7.0-8.5.
Marlins are 1-5 in their last 6 home games vs. a right-handed starter.
Klasyczny mecz z zasadzie 50% na 50% wysoka marża.
Wybrałem San Diego bo nie sądze by Mat Latos z swoim ERA 1.83 (last3) nagle stracił forme
Szukałem słabych stron Mat Latos jedyne co znalazłem to AWAY ERA 3.08
Anibal Sanchez (R) home ERA 2,64
Powodzenia
P.S jescze stawiam na OVER ;-)
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Baltimore Orioles - Washington Nationals 2 (2,05)
Ostatnie trzecie spotkanie w serii pomiędzy Orioles, a Nationals. W dwóch poprzednich spotkaniach górą minimalnie byli zawodnicy gospodarzy. Obie drużyny mają serię trzech meczy z rzędu tyle, że Baltimore serię meczów wygranych, a Washington meczów przegranych. Ogólnie w last 10 również korzystniej wypadają gospodarze, którzy mają bilans 5:5, a goście 2:8. Jednak żadna seria nie trwa wiecznie i liczę, że dzisiaj goście wyjdą z tego meczu zwycięsko. Na kopcu zobaczymy Jeremy Guthrie ze strony Baltimore oraz Luisa Atilano ze strony Waszyngtonu. Jeremy nie ma ostatnio dobrej passy, gdyż przegrał pięć ostatnich swoich spotkań, oddając w nich, aż 20 punktów. Luis prezentuje się zdecydowanie bardziej przyzwoicie. Po serii trzech porażek z rzędu w ostatnim meczu w końcu się przełamał. Styl w jakim to zrobił należy ocenić również dobrze, ponieważ w 5.1 inninga oddał tylko 1 punkt. Jako, że Luis jest pierwszoroczniakiem nie miał jeszcze możliwości narzucać przeciwko ekipie Orioles. Mimo tych dwóch porażek warto zaznaczyć, że każda odniesiona tylko 1 runem, a do tego bardzo często to Waszyngton wychodził na prowadzenie, a gospodarze musieli gonić. Mam nadzieję, że dziś w końcu goście wygrają, bo na pewno za swoją postawę zasługują na co najmniej jedną wygraną w tej serii.

Texas Rangers - Houston Astros 1 (1,62)
Drugi mecz na dzisiaj to konfrontacja Texasu z Houston. Ekipa Rangers jest ostatnio w wyśmienitej formie, ale dość niespodziewanie po serii 11 wygranych meczów z rzędu przytrafiła im się porażka z Houston w pierwszym meczu tej serii. W drugim meczu wróciło już wszystko do normy i ekipa gospodarzy wygrała swój mecz. Dziś spotkanie trzecie kończące tą serię, a w nim na kopcu zobaczymy Tommy Huntera po stronie gospodarzy i Roya Oswalta po stronie Astros. Tommy dopiero nie dawno rozpoczął sezon, ponieważ wcześniej doznał kontuzji. Także rozegrał dopiero 4 spotkania, ale i tak już pokazuje, że będzie w tym sezonie pomagał Texasowi. 4 mecze w tym 3 u siebie, w tych trzech spotkaniach 3 wygrane, 23.1 inninga rozegranego i tylko 6 punktów. Na pewno bardzo solidne statystyki. Roy również ostatnio nieźle wypada, gdyż w trzech ostatnich meczach oddane tylko 6 punktów i bilans 2 zwycięstwa i jedna porażka. Na pewno jego pozycja wśród pitcherów Astros znacznie się ostatnio wywindowała. Nie liczę na jakiś pogrom w tym spotkaniu, ale Houston i tak już osiągnęło dobry wynik wygrywając pierwsze spotkanie z tak rewelacyjnie dysponowanym Texasem. Kurs w miarę przyzwoity i liczę, że dziś ekipa gospodarzy dopiszę sobie 46 zwycięstwo w tym sezonie.
Kursy z: Tobet
 
Baqu 793K

Baqu

Forum VIP
Philadelphia (39-33[Road: 19-18]) at Toronto (40-35[Home: 21-18])

typ: Blue Jays ⛔
kurs: 2.14
buk: expekt

Dziś o 19:35 dojdzie do ostatniego trzeciego z serii pojedynku pomiędzy Toronto Blue Jays a Philadelphia Phillies, przy obecnym wyniku 1:1 w spotkaniach oraz 8:7 od 2006 roku. Starterem u gospodarzy jest Brett Cecil, który ostanio nie zachwyca formą - w ostatnich dwóch spotkaniach jego ERA wzrosła z 3.22 do 4.06 i zanotował w nich dwie porażki ( STL 4:9 i SD 2:8 ). Uważam go za solidnego startera, gdyż minn we wcześniejszych spotkaniach w domu zaprezentowal się bardzo dobrze pokonująć yankesów oraz orioles, gdzie narzucił aż 16 inningów i oddał jedynie 3 runy. Przeciwko niemu zaprezentuje sie stary wyga Jamie Moyer, który w przeciwieństwie do Cecila, w dwóch ostatnich spotkaniach brylowal formą pokonując indians oraz yankees. Nie prezentuje się on jednak dobrze w spotkaniach wyjazdowych notując wspolczynnik ERA aż 5.89 poza tym przeciwko Toronto również można powiedzieć iż spisuje się słabo notując ERĘ 5.41. Będzie się on musiał solidnie napocić na Citizens Bank Park gdzie temperatura w dzisiejszym dniu wynosi pod 30 stopni... ;) Kurs jest bardzo solidny dlatego dzisiaj w niego zainwestuję.

rankingowy
 
Baqu 793K

Baqu

Forum VIP
Washington (33-43[Road: 13-27]) at Atlanta (44-32Home: 26-8 )

typ: Braves ✅
kurs: 1.88
buk: pinnacle

W sumie to nie rozumiem tego kursu... Atlanta grająca w domu z najlepszym starterem jakiego obecnie posiada w swoich szeregach, gdzie drużyna notuje wynik 26-8 w obecnym sezonie, a pitcher przegrał tylko jedno spotkanie na początku rozgrywek przeciwko Phillies oraz ostatnich pięciu spotkaniach przeciwko druzynom z National League East są 5:0 ! Wiem wiem... wielki Stephen Strasburg narzuca w szeregach gości... jednak nie demonizujmy jego umiejętnosci... dzisiaj nastąpi jego prawdziwy sprawdzian, gdyż na razie wystapił w czterech spotkaniach z raczej najslabszymi ogniwami MLB a niżeli &#39;czołem tabeli&#39;. Głównym problemem Waszyngtonu są ich batterzy, którzy niezbyt efektownie i efektywnie zarabiają swoje dolary. Cóż z tego, że S.S. znowu powiększy swój dorobek K czy utrzyma świetny wspolczynnik ERA jeżeli koledzy nie zapunktują ? Liczę na solidną ofensywe batterów Braves oraz kolejne dobre spotkanie Hudsona, który ten sezon ma jak dotąd rewelacyjny.

rankingowy
 
Baqu 793K

Baqu

Forum VIP
Colorado (40-36[Road: 17-22]) at San Diego (45-31[Home: 23-17])

typ: Padres ⛔
kurs: 1.85
buk: Pinnacle

Wczoraj Ubaldo Jimenez &quot;wyrwał&quot; zwycięstwo w San Diego, dlaczego wyrwał ? ano dlatego, iż popularni Padres oprócz solidnej defensywy w tym sezonie nadspodziewanie dobrze radzą sobie w ofensywie i pitcher pochodzący z Dominikany ( obecnie jeden z najepszych w lidze ) musiał się grubo napocić aby ją powstrzymać, a i tak &quot;dostał&quot; aż 4 runy w tym jeden hr. Dziś w szeregach Colorado wystąpi nadspodziewanie dobrze radzący sobie Jason Hammel, który nigdy nie był jakimś wybitnym starterem. W tym sezonie zaczął od bardzo wyskiego wspolczynnika ERA dochodzącego do 10, aby go &quot;zbić&quot; poprzez ostatnie świetne występy do 4, co nie jest znowu jakimś wynikiem powalającym jeżeli popatrzymy na innych pitcherów występujących w MLB. Fakt faktem facet dużo nadrabia narzucając dla Colorado, które zawsze słyneło ze strzelb, w których nie brakowało prochu ;-) Jason wszystkie ostatnie występy miał na domowym boisku, jego &quot;wyjazdowa&quot; ERA wynosi 6.55 i zapewne ją dzisiaj poprawi, aczkolwiek liczę na to, że nieznacznie. Przeciwko Padres w tym sezonie narzucał raz, jego druzyna przegrała 4:5 w Colorado, a on zanotował wspolczynnik ERA 5.14, gdzie we wszystkich spotkaniach przeciwko SD jego ERA wynosi 5.29 i nigdy ! nigdy ! w swoich 6 występach nie zanotował przeciwno nim wygranej. Liczę, że dziś znowu nie pokaże się z dobrej strony, a starter gospodarzy - Wade LeBlanc utrzyma formę w domu ( ERA 2.25 ) i jedgo druzyna drugi raz pod jego wodzą wygra w tym sezonie z goścmi z Colorado.

p.s.
zastanawialem się jeszcze dzisiaj nad LAA ✅

rankingowy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom