>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2010

Status
Zamknięty.
pioziom 36

pioziom

Użytkownik
Boston Red Sox - LAA Angels 17-8
C. Buchholz must start / J. Saunders must start
LAA Angels ⛔
2.61
PinnacleSports
rankigowy

Typ ryzykowny, „przeciwko” bukmacherom, ale myślę, że nie bez szans.
Miotacze: Red Sox (Buchholz (2-2)); Angels (Saunders (1-4))
Pomimo, iż Saunders nie prezentuje ostatnio dobrej formy (jedyne zwycięstwo odniósł z zespołem Toronto na ich terenie) pojawia się iskra nadzieji na dobry występ. Dlaczego? Ponieważ w spotkaniach z dzisiejszym rywalem zawsze radził sobie całkiem nieźle, 3-0 w starciach z Red Sox i to w Bostonie musi robić wrażenie. W historii występów w mlb (w danym sezonie) Saunders zawsze miał więcej zwycięstw niż porażek, czas najwyższy poprawić tegoroczną statystykę, oczekuję przełamania.

Buchholz swoje zwycięstwa odnosił, gdy Boston występował w roli gości, „u siebie” zanotował 2 porażki. Historia jego występów w mlb zwycięstwa – porażki 14-16, ostatni sezon 7-4, ale 2008: 2-9, może to świadczyć o jego nieregularności i po ostatnim zwycięstwie dzisiaj może zajrzeć mu w oczy się widmo porażki (na co liczę).

Obie drużyny nie prezentują dobrej formy:
Boston 5-5, seria 3 porażek, u siebie 5-8;
LA 4-6, seria 3 porażek, na wyjeździe 4-5

Historia 20 ostatnich meczy pomiędzy drużynami: 13-7 dla LA
Gdy Boston był gospodarzem (ostanie 9): 6-3 dla LA

Red Sox po 3 porażkach u siebie z Baltimore (drużyna legitymuję się najgorszym bilansem zwycięstw do porażek) będą bardzo chcieli się „odkuć” i na pewno będą czuli większą presję, tu też upatruję szansy dla LA.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
NYY vs Orioles 1 (-1,5) @ 1,65 Unibet [4-1]
Zdecydowanie pick of the day i nie ma co za bardzo się o tym rozpisywać, coś tam naros wyskrobał i starczy. Yankees są w gazie, Cano co chwile trafia, możliwe że wróci A-Rod. Wczoraj był pogrom, dziś przeciwko nim rzuca Guthrie który jest jak kopciuszek i nie powinien im zagrozić. Sabathia solidny pitcher i nie odda za dużo baz. Moim zdaniem pewna jedynka RL.

Reds vs NY Mets 1 @ 1,74 Unibet [3-2]
Reds wracają na swój stadion po kilkudniowej wycieczce w Houston i St. Louis gdzie zagrali całkiem niezłe mecze. Dla gospodarzy będzie rzucał Mike Leake ERA 3.25, który dał im w tym sezonie już dwa zwycięstwa. Co prawda Mets bardzo dobrze grają przeciwko Reds bo wygrali osiem z ostatnich trzynastu spotkań, ale ze względu na ich dzisiejszego pitchera mimo wszystko gram na Cincinnati. Oliver Perez rozegrał jak na razie dwa słabe mecze; przeciwko Reds bywało różnie ale ostatnie mecze z nimi przegrywa, po za tym ma słabe wyniki przeciwko RHB. Drugi pewny typ po jankesach.

White Sox vs Royals over 9,5 @ 2,00 Unibet [5-1]
W ostatnich dniach dyspozycja batterów White Sox jest tragiczna ale nie widze aby Gil Meche z łatwością ich outował. Druga najgorsza ERA i tragiczny BAA na pewno mu w tym nie pomoże. Co prawda przeciwko skarpetom ma nienajgorsze staty 8-3 ERA 4.00 ale w tym sezonie oddaje bazy jak leci. Po za tym batterzy WSox tj. Rios czy Konerko mają świetne wyniki przeciwko Meche. Z drugiej strony Peavy, który również nie wydaje się być sobą w tym sezonie. Przeciwko Royals, którzy mają niezłą średnią uderzeń powinień oddać 3-5 Run. Zatem licze, że przy bardzo średnich pitcherach zawodnicy troche pobiegają i over zostanie pokryty.


Tak na sucho widzi mi się zwycięstwo Red Sox, może nawet RL pokombinuje. Good luck 4 all!
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Reds vs NY Mets 1 @ 1,74 Unibet
Reds wracają na swój stadion po kilkudniowej wycieczce w Houston i St. Louis gdzie zagrali całkiem niezłe mecze. Dla gospodarzy będzie rzucał Mike Leake ERA 3.25, który dał im w tym sezonie już dwa zwycięstwa. Co prawda Mets bardzo dobrze grają przeciwko Reds bo wygrali osiem z ostatnich trzynastu spotkań, ale ze względu na ich dzisiejszego pitchera mimo wszystko gram na Cincinnati. Oliver Perez rozegrał jak na razie dwa słabe mecze; przeciwko Reds bywało różnie ale ostatnie mecze z nimi przegrywa, po za tym ma słabe wyniki przeciwko RHB. Drugi pewny typ po jankesach.
Witam
Dziś tak wszyscy ostro na Redsów. Ale jak zauważył Fabregas: Metsi to nie pitarki a bilans przemawia za nimi. Perez no cóż ostatnio się mu nie wiedzie, ale trzeba pamiętać, że nie zawsze się przegrywa.
Po takim kursie to trzeba się zastanowić, bo Cinci wcale nie są tu faworytem jak by to ładnie nie wyglądało.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
New York Yankees - Baltimore Orioles CC Sabathia over 4.5 StrikeOuty (1,57)
No to się Bwin popisał wystawić taką linię strikeoutów na CC w meczu z Baltimore to promocja. Yankees kontynuują serię na własnym stadionie tym razem trzy mecze w serii z Baltimore. Jak dotąd drużyna z Nowego Jorku wygrała 16 spotkań, a poległa w 8. Bilans może nie nadzwyczajny, ale z pewnością solidny jak na początek sezonu. Jak zwykle brylują na własnym stadionie, gdzie mają bilans 7:2. Baltimore outsider ligi z siedmioma wygranymi i osiemnastoma przegranymi. Bilans wyjazdowy tragiczny trzy zwycięstwa i dziesięć porażek. Chociaż ostatnio zrobili furorę na swoim stadionie wygrywając trzy mecze z Bostonem. Jednak Red Sox początek mają słabiutki i nie pokazują wszystkiego na co ich stać. Dzisiaj faworyt może być tylko jeden i oczywiście są nim zawodnicy gospodarzy. Na kopcu zobaczymy CC Sabathię po stronie Yankees i Guthrie po stornie Orioles. Ja skupię się na pitcherze gospodarzy. Może nie ma on rewelacyjnego ERA, ale akurat to nie jest jego bardzo mocną stroną. CC należy do ligowej czołówki jeżeli chodzi o strikeouty czyli bezpośrednie wyautowanie zawodnika bez żadnego odbicia. I w tym sezonie CC gra swoje w pięciu dotychczasowych startach under 4.5 SO uzyskał tylko w pierwszym meczu z Bostonem, który zarazem był jego najsłabszym meczem. Jeżeli dzisiaj zagra na swoim poziomie, nawet nie musi mieć jakiegoś rewelacyjnego startu to linię 4.5 powinien przekroczyć bez problemów. Oczywiście zdecydowanie lepiej narzuca mu się u siebie, a w jedynym meczu, który w tym sezonie zagrał w Nowym Jorku wyautował, aż 9 graczy i sądzę, że dziś jest w stanie to powtórzyć.
Kurs z: Bwin
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
San Diego Padres - Colorado Rockies Ubaldo Jimenez under 6.5 Strikeoutów (2,20)
Drugi typ nieco bardziej na czujkę, ale przyznam, że mnie zaciekawił. Colorado wybrało się na wyjazd do Padres, a Ci w tym sezonie bardzo pozytywnie zakakują. Mają zdecydowanie lepszy bilans niż Rockies. Gospodarze wygrali 16 spotkań, a 9 przegrali czyli mają prawie taki sam bilans jak Yankees! Goście natomiast jak na razie na minusie 12 zwycięstw i 13 porażek. Jeżeli chodzi o mecze domowe Padres to mają bilans remisowy po sześć wygranych i porażek, zaś Colorado na 13 spotkań wyjazdowych wygrali tylko pięć razy. Na kopcu zobaczymy dwóch pitcherów, którzy sezon zaczęli bardzo dobrze. U gospodarzy narzucać będzie Kevin Correia, zaś u gości wspomniany w typie Jimenez. Ubaldo ma wyśmienity początek pięć startów, pięć wygranych, ERA poniżej 1.00 czyli naprawdę bardzo dobrze. W SO utrzymuje równy poziom, gdyż średnio wychodzi około 6 na mecz. Jednak w tych pięciu startach przekroczył linię 6.5 tylko dwa razy. Poza tym trudno porównywać te drużyny z którymi narzucał do obecnej dyspozycji San Diego. A kurs na under zdecydowanie bardziej korzystny niż na over. Zobaczymy w tym spotkaniu na co tak naprawdę stać Jimeneza.
Kurs z: Bwin
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Baltimore Orioles vs New York Yankees
(J. Guthrie / C. Sabathia)
3.780 pinnacle ⛔ 1-4
rankigowy
No przeciwko takiemu kursiwu raczej się nie przechodzi obojętnie.
Żeby aż tak faworyzować Yankesów (kurs u najlepszych chyba coś ok. 1.40) chyba
tylko z powodu CC.
Zacznę od nie za dobrych info:
Sabathia może się pochwalić niesamowitym bilansem przeciwko Baltimore 5-0 na 9 startów z ERA 2.38.
Ponoć też bilans startów w poniedziałek przemawia na jego korzyść: 6 wygranych pod rząd.
Nie ciekawie wygląda także bilans startów na przeciwko siebie:
Sabathia 10-1 (ERA 2.62), a Guthrie 3-7 (ERA 5.21).
A teraz być może na korzyść:
Ktoś gdzieś wynalazł, że od 1997 roku NYY słabo idzie z wygrywaniem spotkania jeśli na przeciwko stawał pitcher z tak fatalnym bilansem (3 straty pod rząd) - może przed meczem patrzą, że mają przeciwko sobie startera słabeusza, to nastepuje rozluźnienie i trening idzie po łebkach.
Oriolies ma niezły streak weekendowy, zaliczona potrójna wygrana przeciwko Boston,
no ale Red Sox ostatnio lekkie poluźnienie.
Dwa tygodnie temu wygrali pierwszy mecz przeciw NYY.
Podsumowywując, młoda nie opierzona drużyna Oriolis początku sezonu nie może zaliczyć do bardzo udanych, ale ostatnie dni pokazują, że coś zaczyna się układać. Straty już nie są z tak dużą różnicą, a potrafią ograć nawet drużyny z górnej półki. Trzy losty Guthrie myślę że juz wystarczą i Yankees juz dziś tak
łatwo się nie przejadą po Oriolies.
Albo wysoko wygra NYY, albo Baltimore coś dziś skroi i będzie niezły płacz.

E: Niezbyt imponujące zwycięstwo, ale wygrana jest wygraną
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Baltimore Orioles - New York Yankees
New York Yankees -1,5 ✅ 1-4
1,909 Pinnacle
typ rankingowy
To już drugi mecz spośród trzech zaplanowanych na tą kolejkę. New York Yankees ponownie zmierzą się z Wilgami z Baltimore na swoim boisku i po wczorajszym pięknym inningu dzisiaj można spodziewać się większego pogromu. Dziś na kopcu po stronie gospodarzy zobaczymy Ej Dżeja Burnetta, kolejnego rasowego miotacza Major League Baseball. Jak do tej pory sezon ciągnięty przez tego zawodnika jest wymarzony, na trzy występy, komplet wygranych i era 2.43 w starciu z drużyną &quot;strażników&quot; texasu, tampa bay rays oraz właśnie z Baltimore Orioles. W meczu z wilgami A.J. miotał osiem inningów podczas których dopuścił do trzech hitów z czego żaden nie był wstanie zdobyć nawet jednego punktu, rewelka, mam nadzieję że dzisiaj to powtórzy. Po stronie gości zobaczymy Briana Matusza, wielkim plusem dla nyy jest brak dostatecznego doświadczenia tego młodego chłopaszka, zaledwie dwa sezony i to w barwach baltimore, na koncie rozegranych dziesięć meczów, w tym sezonie aż trzy mecze, dwie wygrane, co daje do myslenia bo wygrane nad oakland a&#39;s oraz nad tampa bay rays, rewelacyjnej w tym seoznie druzynie. Ale najlepsze zostawiam na koniec. W tym sezonie porazkę odniósł w meczu z właśnie new york yankees. ERA na ten sezon wynosi póki co 4.40 więc o 2 wyższe niż burnetta co oczywiscie cieszy ;] W tym meczu wszystko jest za jankesami, własne boisko, o wiele lepszy i bardziej doswiadczony pitcher, o klase lepsi palkarze. No wlasnie , co do nich, mam nadzieje ze Winn rowniez i dzisiaj popisze się takim pieknym home runem jak we wczorajszym meczu, w sumie to pozwolilo jankesom odsniesc trzy punktowe zwyciestwo nad druzyna gosci. Rowniez cieszy poparcie tak zwanych expertów z covers.com ktorzy opowiadaja sie za new york yankees w stosunku 11 do 2 (znalazlo sie dwoch smialkow ktorzy stawiaja na win wilg). Jezeli chodzi o moje zdanie - jezeli jankees nie wygrają conajmniej dwoma punktami badz co gorsza przegrają (co wedlug mnie nie grozi) to na prawde zwątpie w ten sport no ale sledząc wyniki mlb juz nie takie wałki widziałem, ale w tym meczu to na prawde szansa na niespodziankę jest malutenka ;p ale zawsze jest bo to w koncu baseball. Takze - gogo Yankees!

edit; i znowu 4-1 hehe ciekawe czy 3 mecz tez wygraja 4-1 xD​
 
B 0

bodzio661

Użytkownik
Cleveland Indians - Detroit Tigers(typ rankingowy)
Typ: Detroit Tigers (-1,5)
Kurs:2,46
Pinnacle

Analiza:

Początek nowej serii w Cleveland. Na początek Pojedynek dwóch dość słabych narzucających tj. Bonderman oraz Huff. Bonderman powrócił w tym sezonie do gry po operacji ramienia. Ostatni mecz był dobrym sprawdzianem dla narzucającego z Detroit. Mecz z Aniołami z Anaheim był ciężki (dopuścił aż do 10 uderzeń przeciwników). Kończąc analizę drużyny z Detroit, wydaje mi się że ich średnia uderzenia wskazuje na wysoki wynik w obiegach. Co do narzucającego Indian z Cleveland, Ostatnie trzy mecze były dla niego katastrofalne był uderzany non stop, wszystkie punkty w ostatnim meczu stracił przez home runy. Drużyna z cleveland ma ładną statystykę uderzeń ale wydaje mi się że ciężko im będzie nadrobić stratę wywołaną słabym narzucaniem Davida Huff&#39;a. Jeszcze dodam iż Bonderman jest 6-1 w startach przeciwko Indianom. Wydaje mi się że typ na Tygryski z Detroit jest dobrym typem do zagrania na dzisiejszą noc.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Dziś mam mnóstwo pomysłów na grę, poniżej kilka propozycji, komentarze mile widziane...

Pirates vs Cardinals 2 (-1,5)@ 1.82 [3-4]
Bukmacherzy nie dają szans gospodarzom i mają racje. Carpenter ma genialny wynik przeciwko Pirates i nawet przy małej pomocy batterów może dać Cardsom pewne zwycięstwo. W ostatnim meczu aż osiem outów, dając zwycięstwo 6-0 nad Reds. Z drugiej strony Zach Duke; bardzo przeciętny pitcher, łatwo oddaje bazy, bardzo mało so i whip poniżej przeciętnej. Chyba najpewniejsze zdarzenie na dziś.

Athletics vs TB Rays 2 @ 1.75 [1-4]
Rays to zdecydowanie najlepsza drużyna w lidze, myslę, że w tym momencie nawet NYY nie mieliby z nimi szans. Trzy świetne mecze z Mariners, najlepszy batting average w lidze i ERA 2.03 na wyjeździe. David Price bdb pitcher, w zupełności wystarczający na Oakland. Zresztą, przy takiej formie batterów, to nawet grając przeciętnie może dać im zwycięstwo. Gonzales powinien sprawić wiele problemów, ale Rays sa w gazie, dlatego gram na ich 5 win z rzędu.

Twins vs Orioles 1 (-1,5) @ 1.90 przełożony
Dziś w nocy Twins, zagrali jeden z gorszych meczów w tym sezonie. Pavano rzucał całkiem dobrze, ale bez wsparcia drużyny. Dziś rzuca Liriano, co mi w zupełności wystarcza aby zagrać jedynke, handi może nie być lekkie, bo choć Twins radzą sobie u siebie z Orioles bdb to jednak rzadko handi zostaje pokryte. Z drugiej strony nie wierze w drugi tak słaby mecz Twins, w końcu zaczną trafią, a Milwood powinien im w tym pomóc. Tragiczna nota 0-7 ERA 5.90.

Red Sox vs NYY over 9 @ 1.78 [3-10]
Długo zastanawiałem się nad tym meczem, pomiędzy typem na yankees a overem. Biorę over bo pomimo, że Hughes jest świetnym pitcherem to strasznie męczy się na wyjazdach. Ze skarpetami 0-2 ERA 13.50. Z drugiej strony Beckett który też łatwo oddaje bazy. U siebie nieco lepszy, ale przeciwko jankesom szału nie robi. Po za tym obie drużyny mają świetny batting average. Obie drużyny w formie, licze na wiele runów.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Co do Tampa Bay, fakt faktem jest że drużyna ta jest na niesamowitej pompie ale czy już teraz można określić ich mianem najlepszej drużyny w lidze? No i to stwierdzenie, że nawet NYY nie byliby w stanie z nimi wygrać? Spójrz na drugi trójmecz Raysów tego sezonu, grali właśnie z NYY i przegrali 2 z 3 spotkań - wygrany mecz pitchował dla yankees Vazquez, który jak na razie rozczarowuje niesamowicie w tym sezonie. Co do konfrontacji z Oakland Atheltics, 2 meczyki wygrane z nimi wiec mogą się postarać i o 3 win, ale dam tutaj przykład ze spotkań z Kansas City, niby nie mieli wielkich szans ale sprawili aż 2 niespodzianki, dzień po dniu ???? Marinersi też nie są najwybitniejszą drużyną wiec w 100% wykorzystali swój potencjał. Ja osobiście ten mecz omijam. Na przeciw siebie dwoch dobrych miotaczy, wiadomo ja jako fan yankesow chcialbym aby tampa przegrała :p
 
T 2

thmx

Forum VIP
STL Cardinals v PIT Pirates 1 [1,55] GB [4-3] ✅
Opis do rankingu
Cardinals powinni spokojnie zaliczyć WIN i to z hc. Dziś jako SP w St. Louis zaczyna Chris, który regularnie &quot;daje zarobić&quot; poza tym ma wspaniały h2h z Pirates. Dla potwierdzenia, krótkie info :
  • Cardinals are 11-0 in Carpenters last 11 starts vs. Pirates.
  • Cardinals are 4-0 in Carpenters last 4 road starts vs. Pirates.
  • Cardinals are 6-1 in the last 7 meetings.

oraz
  • Pirates are 2-7 in Dukes last 9 starts vs. Cardinals.

Co prawda Carpenter AWAY ma ERA [5,00], ale tym akurat bym się nie sugerował, bo ogólnie w sezonie [2,84], a jego rywal Zach [6,09] HOME [4,76]. Duke ostatnie 3 mecze to 3x LOST z ERA [10,80] - komentaż do tego chyba zbędny. Dla porównania Carpenter L3 to 2x WIN z ERA [2,25].
Mam nadzieję, że bullpen i bench nie zrobią zonka i wszystko skończy się dobrze, tym bardziej, że Chris spokojnie porzuca pewnie do 7 inningu.
 
gall 0

gall

Użytkownik
Arizona Diamondbacks - Milwaukee Brewers
1 2.02 Pinnacle ⛔
Rankingowy
Na przeciwko siebie staja pitcherzy obu druzyn: Randy Wolf i Cesar Valdez.
Wolf jest nowa twarza w Milwaukee zakupiony z LA Dodgers mial stac sie glowna sila rzucajacych w Brewers, poki co rzuca nie zbyt dobrze od era 3,00~~~na pocz sezonu do 5,0~~ ostatnio. Jego gra nie wyglada pewnie , ostatnie 5 meczow to srednia 6 odbic w kazdym i okolo 4 runow. Srednio Wolf puszczal okolo 4 runow w kazdym meczu z Arizona, a najlepiej odbijajacymi przeciwko Randy&#39;emu sa La Roche( avg. 375), Snyder(avg. 300), Ojeda( avg. 286) i Young( avg.250). Poza tym Milwaukee oddaje najwiecej runow w lidze 9.9.

Cesar Valdez to nowa potac w zespole z Ariozony. Rozegral do tej pory jedno spotkanie z Houston, niezbyt wymagajacym przeciwnikiem i oddl 1 runa. Jego statystyki z nizszych lig nie powalaja ale wyglada na solidnego pitchera. Jego trenerzy uwazaja ze ma zabojczego sinkera ????
Po dwoch zabojczych meczach z Dodgersami batterzy Milwaukee troche daja pograc pitcherom ich srednia runow w 2 ost. meczach zmniejszyla sie z 11 do 3 . Licze na kontynuacja tej serii poza tym Arizona gra u siebie co jej zwykle pomaga (7-6). W Milwaukee zabraknie C. Gomeza (OF) 2 hr avg. 276 6rbi. Bardzo dobrze w ost. 5 meczach odbijaja Ryal( avg. 600), Abreu(avg. 545) i Ojeda( avg. 500). Poza tym od poczatku sezonu dobrze graja K. Johnson( 10hr avg. 291 19 rbi) a Reynolds ma juz 9 hr i 25 rbi.
Posumowujac przewaga wlasnego stadionu dobrzy odbijajacy i mlody solidny pitcher przeciwko niepewnemu Wolfowi i mocneym dobijajacym, powinno mimo wszystko wystarczyc na zapewnienie wygranej zespolowi z Arizony ????​
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pora na małą analizę :razz:

LA Dogers vs Colorado Rockies
Typ: Colorado Rockies 1.81 ⛔ Pinnacle
Rankingowy


Wczorajsza wygrana gości 0:8 a także to że dziś SP jest Ubaldo Jimenez, który w tym sezonie jest póki co mistrzem w swoim fachu, przemawiają w dużym stopniu aby postawić na Colorado.
Jeśli chodzi o Jimeneza to identyfikuje się on bilansem 6-0 i ERA 0.87 a także nie lada wyczynem ze spotkania z ATL w którym nie oddał Braves ani jednej bazy czyli tzw. &quot;no hitter&quot;.

Jeśli chodzi o SP Dogers to dziś wystąpi Clayton Kershaw który jak na razie ma bilans 1-2 i ERA 4.99. Clayton obecnie ma serie dwóch porażek i zwłaszcza ostatnie jego dokonanie przeciwko Millwauke w którym wystąpił 1.1 IP oddając przez ten czas gościom siedem runów, na pewno nie wystawia mu dobrego świadectwa.

Myślę że dziś Kershaw również rozda parę prezentów i Colorado ze swoim niezawodnym Jimenezem bez problemów pokonają Dogers po raz drugi.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
tak na szybko...
wydaje mi się, że dobrym typem na dziś jest win TB Jays; szukając kursów, widze, że Bwin wystawił kurs ML 1.95 a RL 2.60. Bardzo dobry kurs jak na dodatnie handi.;) Pozdrawiam :cool:
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Tampa Bay Rays vs Los Angeles Angels E: wynik 4:5 (no i nie wytrzymali ostatniego inningu)
(Matt Garza, RHP - Joel Pineiro, RHP)
Kursy:
1.746 (-1.5 : 2.200) vs 2.260 (-1.5 : 3.480) pinnacle
Mój typ Los Angeles Angels -1.5 z kursiwem 3.48 ⛔
rankingowy
I znowu tak na pohybel. Bardzo ciekawe spotkanie.
Ja wiem, że Tampa jest w gazie i ogrywa ostatnio wszystkich jak chce i kiedy chce, ale trzeba się przyjrzeć kogo:
Baltimore: 2 spotkania ledwo ledwo jednopunktową przewagą, a trzecie spotkanie przegrane i następne trzy spotkania dosyć pewnie już wygrane,
z Boston: trzy spotkania wygrane, no ale Red Sox coś w tym sezonie nie za bardzo potrafią się odnaleźć.
z Toronto: no tu można im zaliczyć na plus bo znowu Blue Jays dosyć wymiatają chociaż na &quot;skórce z banana&quot; (Red Sox)
się śliznęli.
Natomiast LAA jakoś tak dziwnie w tym sezonie zaliczają wpadki i cudowne wygrane
Potrafią rozgromić Toronto i Detroit a znowu na &quot;skórce z banana&quot; pojechać i to zdrowo 8-17, 1-5,1-3,6-11
Popatrzmy na rozpoczynających miotaczy:
Matt Garza z bardzo &quot;imponującym&quot; ERA 6,46 ogólnym, coś tam o formie mówią ostatnie spotkania 5-1 z ERA 2.09
na korzyść również bardzo dobre spotkanie z Seattle gdzie zaliczył na swoją niekorzyść 2 runy na 6 inings,
Tampa wygrała 8-3.
Tylko, że niezbyt dobrze mu wychodzi gra przeciwko Angels: ostatnio w zeszłym roku przegrana z oddaniem 6 runs.
Joel Pineiro (2-4, 5.30) też nie może się pochwalić imponującym wynikiem: przeciwko Rays stawał 9 razy (rozpoczynał 6 razy) i wynik 2 do 4 z ERA 5.57.
W tym sezonie niezbyt rewelacyjnie bo ogólne notowania również wychodzą raczej mizernie (2-4 z ERA 5.30)
chociaż dobrze się zaprezentował (w przegranym spotkaniu z Red Sox 3-1) oddał 2 runs na 6 innings.
I żeby było wesoło LAA u siebie wygrało przeciwko Tampie 23 spotkania na 26 rozegranych.
 
T 2

thmx

Forum VIP
G1 Philadelphia Phillies - G1 Colorado Rockies 1 [1,562] Pinnacle [3-4] OT ⛔

Opis do rankingu
Stawiam na Philę, bo jako SP dziś wystąpi Roy. Cóż można napisać poza tym, że to świetny pitcher, bardzo regularny z niską ERA. Co dziwne przeciwko Rockies zaliczył tylko 1 mecz [WIN 8-0] w swojej karierze, a już kilka sezonów rzuca ;) W tym sezonie Roy prezentuje się znakomicie z bilansem [6-1] ERA [1,45] L3 to [2,35] AWAY [3-1] ERA [1,69] !!!

  • Phillies are 5-0 in the last 5 meetings in Colorado.
  • Phillies are 13-3 in the last 16 meetings.
  • Rockies are 2-5 in Cooks last 7 starts vs. Phillies.
  • Rockies are 0-4 in Cooks last 4 home starts vs. Phillies.
  • Phillies are 6-1 in Halladays last 7 starts.
  • Phillies are 6-1 in Halladays last 7 starts on grass.
co prawda :
  • Rockies are 4-0 in Cooks last 4 home starts.
  • Rockies are 4-1 in Cooks last 5 starts as an underdog.
  • Rockies are 7-3 in Cooks last 10 starts.
  • Rockies are 7-3 in Cooks last 10 starts on grass.
ale w tym przypadku nie widzę nic innego jak WIN Phili, ponieważ Aaron w tym sezonie nie zachwyca [1-3] bilans ogólny i ERA [5,91]. Co prawda HOME [1-0] i ERA [2,40] i L3 [1-1] ERA [4,79] to mimo wszystko uważam, że z Royem sobie nie poradzi. Co do bullpen i bench to może być różnie, ale sądzę, że do czasu zmiany SP Roy wypracuje już zespołowi spokojną przewagę.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Giants vs Astros O 8.5 @ 1,83 Unibet [8-2]
Ciekawy typ głównie ze względu na pitchera Astros. Paulino przeciwko Giants gra tragedie; oddaje bazy jak leci i zostaje zmieniony po kilku iningach. W ostatnim meczu w ciągu 4 iningów dał 9 hits i 4 runs, wcześniej w SF było jeszcze gorzej. Z drugiej strony Wellemeyer, ERA nieco lepsza, WHIP również. Todd ma słaby początek sezonu, z Astros jeszcze nie wygrał i wydaje mi się, że to będzie jego pierwszy raz. Jedynki nie gram, bo Astros jakby nie patrzeć są w gazie, dlatego biore over, który jest tutaj najciekawszym zdarzeniem.
Royals vs ChiSox O 9 @ 1,75 Unibet [6-1]
W tym meczu zastanawiałem się pomiędzy graniem na Sox a overem. Powód koronny to forma Meche; w tym sezonie już raz rzucał przeciwko Sox i dał 5 run w ciągu 5 inings. Po za tym zaledwie 17 SO i aż 25 walks. Z drugiej strony Buehrle który równie łatwo oddawał bazy tyle że w ubiegłym sezonie. Każdy jego mecz przeciwko Royals kończył się overem. Tego spodziewam się też dzisiaj.
Rockies vs Nationals U 8 @ 2,04 Unibet przełożony
Tego (jeszcze ;)) nie rozumiem, ale dlaczego są tak nierówne kursy? Przecież Jimenez i Hernandez są w niesamowitej formie. Jimenez przeciwko Nats 3-1 z ERA 3.06, w ostatnim meczu pozwolił na 7 hits 0 runs, w tym samym meczu Hernandez dał 4 hits 2 runs. Hernandez wszystkie mecze w tym sezonie ma underowe, Jimenez podobnie, ma co prawda kilka overów ale wynika to raczej z dobrej gry jego batterów. On sam rzuca bez zastrzeżeń. Under i tyle.:razz:
Brewers vs Phillies O 9 @ 1,77 Unibet [5-9]
Dziadek vs dziadek ;), Wolf pozwala ostatnio na wesoły baseball, jego mecze u/o to 1-6, a ten jeden under padł tylko dlatego, że Nats wygrali do zera, 8-0 przy lini 10 ;). Moyer niedawno się ogarnął, rozegrał świetny mecz z Braves, ale przy jego dyspozycji na wyjeździe powinien dać co najmniej 4 runs, Wolf jest nieobliczalny ale co najmniej tyle również odda. Zmiana pitchera nastąpi pewnie przed 6 iningiem. ;) Jestem dziwnie spokojny o ten overek.
Marlins vs Mets O 9 @ 1,95 Unibet [7-2]
Marlins to najbardziej underowa drużyna w lidze, ale jeśli miałbym szukać wysokiego wyniku to właśnie w tym meczu. Anibal Sanchez jest bardzo przyjemnym pitcherem a przeciwko NY Mets radzi sobie, hmm właściwie nie radzi sobie wcale. Sanchez ERA 4.05 WHIP 1.53, Perez jeszcze gorzej ERA 4.50 WHIP 1.73 więc wszystkie staty powyżej średniej. Kurs na over wynosił niedawno 1,76 ale poszedł w góre. Tego też jeszcze nie rozumiem :razz: ale wkórtce pewnie się dowiem.;)
Tak na sucho widze jeszcze takie typy:
Tigers/Red Sox U 9.5 ✅
Rangers win⛔
LA Angels win✅
Good luck 4 all!:cool:
 
snowman 0

snowman

Użytkownik
ranking

Astros - Giants
Giants -1
1.741 [wynik 1:2] zwrot
pinnacle
Astros fenomalnie w St. Louis. Zaliczyć sweepa na Kardynałach to nie lada wyczyn. Jednak zdaję się, że był to raczej wypadek przy pracy beznadziejnych w tym roku Astros. Po takim wyczynie wszystko powinno wrócić do normy, co pokazał wczorajszy mecz w SF.
Na pagórku w SF dziś Tim, więc nie spodziewam się, aby dużo Astros się nabiegali, z drugiej strony Roy.. i tutaj, jeśli Roy zapomniał o problemach rodzinnych, to może być różnie. Jest jednak rzecz przemawiająca przeciw Roy&#39;owi, tylko 7 inningów na wyjeździe przeciw słabo bijącymi Cubs. U siebie to wielu potrafi nabić sobię ERA na całkiem przyzwoitym poziomie. A teraz naprzeciw staną zawodnicy innej klasy, a przynajmniej mającymi inne aspiracje w tym sezonie niż Cubs.. Jeśli dobrze zawieje nad oceanem, Giants będą na W2.
 
snowman 0

snowman

Użytkownik
ranking

Cardinals - Reds
Cardinals -1 ⛔ [Brad rozdał ????]
2.02
pinnacle
Cardinals, ostatnie 10 meczy zaledwie 3W i 7L, Reds przeciwnie 7W, 3L. Po stronie Kardynałów Penny, który ostatnio za bardzo rozdawać nie lubi. Jeśli w końcu pomogą mu koledzy i troche poodbijają, może być dobry wynik. Po stronie Reds za to Arroyo, któremu częściej i w tym sezonie, i w całej jego historii startów w MLB zdarzają się słabsze występy. On często dobre mecze przeplata zupełnie słabymi. Era Brada na poziomie 0.61 przy słoneczku w 14.2 inn,, do tego zachęcający kurs na przyzwoitym poziomie, a jeśli dziś trafi się gorszy mecz Bronsona (co by wypadało po ostatnim lepszym występie przeciw... Pirates), to będzie całkiem dobrze i bez nerwów.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Rankingowy

San Diego Padres vs LA Dogers
Typ: San Diego (1.95)
BetClic


San Diego od początku tego sezonu prezentuje się bardzo dobrze i szczerze powiedziawszy zaskoczyły mnie ich wyniki w konfrontacji z Dogers. W piatek przegrali 3:4 zaś wczoraj 1:4.
Dzisiaj szansy na zwycięstwo upatruje w postaci Wade&#39;a LeBlanc&#39;a który firmuje się ERA 1.61 i co ciekawe każde spotkanie w którym LeBlanc rozpoczynał jako SP San Diego wygrywało, chociaż Wade ma bilans jedynie 2-0. Jego statystyki jak na razie są naprawdę imponujące ponieważ w 5 spotkaniach pozwolił rywalom na zaledwie 5 runów. Rywale dziś deysgnują Chada&#39;a Billingsleya który pomimo plusowego bilansu, wskaźnik ERA ma na przęcietnym poziomie 4.82 i chyba jedyną sprawą jaka może budzić mały niepokój względem dzisiejszego spotkania to to że Billingsley w rywalizacji z San Diego ma bilans 8-4 i ERA 2.71 z czego wynika że jak najbardziej pasuje mu ta drużyna.
Według mnie jesli Padres potrafili wygrać trzy spotkania w San Francisco gdzie zadanie było o wiele trudniejsze, to przynajmniej na jedno zywcięstwo z rywalami z NL powinno ich stać. Zadanie trudne jednak jaknajbardziej mozliwe do wykonania.

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom