>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moderatorzy poszukiwani

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Mnie to zastanawia... co ci nie którzy userzy pchają się tak na tego moderatora... przecież to nic ciekawego być modem :p Musisz być ciągle aktywny, pisać analizy itp... itd... ja tam nie chcę być moderatorem :jezora: jak by mozna było zostać VIPEM forum to bardzo chętnie :p ale nie moderator... bo to czarna robota hehe ;-)

pzdr ????
Trochę masz racji, że .... to taka czarna robota ???? , ale jeśli ktoś to lubi to czemu nie .... :?: Pamiętaj, że jak jesteś modem wzbudzasz respekt :twisted: Ja szczerze powiedziawszy zrezygnowałem z funkcji moda i .... tego żałuję bo... po tygodniu gdzieś wszystko pozałatwiałem i teraz mam wolny czas. No, ale cóż .... mówi się trudno.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Jakby co to ja moge sie zajac pozostalymi ligami, tudziez zapraszam szersze grono moderatorow do udzielania sie bo poki co to widzialem tam tylko tbm / fc bialasa oraz czasami dobermana ;-)
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
ja mógłbym się zająć LIGA BETandWIN (Liga Portugalska) ona nie ma moda ... a ogarniam od jakiegoś czasu tamten dział ... ale nikt teog nie docenia

PozDrawiam :jezora:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Zastanów sie najpierw nad twoimi analizami ,bo jesli ty miał byś zostać z modem z takim przykłądaniem sie do analiz widze 3 góra 4 zdania to zajmuje nie wiem ile 7 min i to chyba najwiecej.Wiec sie zastanów czemu cie nikt nie docenia,bedziesz pisał porząde analizy to cie docenią.Przejżałem troche i co widze że sawas napisał kolo 4 analiz ale one były o wiele lepsze od twoich pseudo-analiz.Bez obrazy ale zerknij w inne działy jak powinna wygladać dobra analiza.
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
pare zdań :| ostatnia moja analiza była pisana na &quot;szybkiego&quot; ale tak to w każdej podaje to co jest najważniejsze ... ale jak chcesz ... ja i tak dalej sie bede starac ???? w tym dziale ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Tu nie chodzi o krytyke .Mówie żebyś pisał dokąłdniejsze analizy ,bo z 3-4 zdaniami to na posade moda chyba masz niekłe szanse ,jednak to nie ja decydduje.

poZdrawiam ????
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
JA może mógłbym się zając działem Eredivisie ; ] Jak była liga to pisałem sporo analiz i można zobaczyć. ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Sezony piłkarskie dobiegają końca, więc nawet nie macie co liczyć w tym czasie na przyjęcie. Będziecie się starać to w przyszłym sezonie porozmawiamy.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
hohoho, dzial pozostale ligi dopiero sie rozkreca ???? Liga finska - 5 kolejka / Liga Szwedzka - 5 kolejka / Liga Rosyjska niedawno zaczela, Liga Irlandzka 9 kolejek wiec nie jest chyba najgorzej :jezora:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
hohoho, dzial pozostale ligi dopiero sie rozkreca ???? Liga finska - 5 kolejka / Liga Szwedzka - 5 kolejka / Liga Rosyjska niedawno zaczela, Liga Irlandzka 9 kolejek wiec nie jest chyba najgorzej :jezora:
Jak bedziesz pisal analizy i bedzie widac, ze sie znasz to masz na pewno szanse ;)


powodzenia ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Na poczatku kazdy ma zapał a potem gasnie on z kazdym dniem ???? Praca moda to naprawde ciezka robota, mowie to bo wiem cos o tym .

Pozdro
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Ale mi naprawde az tak na tym nie zalezy, cieszylbym sie tylko jakby ktos jeszcze tam pisal bo ja z fcbialasem probujemy cos tam rozruszac :mrgreen: wiec trzeba szumu narobic cos o tym dziale chocby tutaj 8)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja w czerwcu zaczne też tam pisać. Bo już raczej zostanie mi tylko do pisania żużel i F1.... Więc zajmę się ligami Skandynawskimi, Ruską i Irlandzką. Tylko muszę zająć się szkołą teraz xD
 
beau 1

beau

Forum VIP
Jak będzie potrzebny to się znajdzie chętnych a teraz nie jest więc nie nabijajcie postów.Uzytkownik uspokój się bo przeginasz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom