>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Moderatorzy poszukiwani

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
przeciez chyba mozna tez pilnowac porzadku i kultury ?

przeciez nie mow mi ze kazdy z modow pisze codziennie analizy ...
To chyba logiczne ze ligi nie graja ciagle i wtedy sie nie pisze.

hehe porzadku i kultury po co tacy bez uzyteczni modzi tylko od tego zeby mieli władze usuniecia postów .to nie na tym forum ;)
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
hm.... z tego co widze wielu ludzi ( w tym ja w przeszlosci ) pytalo sie o prace moda (prace bo nie mozna sie opieprzac ???? ) przy prawie zadnym wysilku na forum. Jak mozna zapracowac na range moda? Pisac, pisac, skutecznie pisac analizy w dzialach a w przyszlosci praca sie oplaci ???? tak mi sie wydaje. Jedna czy dziesiec analiz to chyba za malo , administrator usi widziec ze sie przykladasz a nie piszesz, dostaniesz kolorek (ktory u wieli praktycznie nic nie zmienil, miedzy innymi u mnie) i i sie opieprzasz bo juz masz &quot;moda&quot; ???? a wiec zachecam do pisania analiz a moze na swieta spotka cie mila niespodzianka? :-D
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
A mam takie do was pytanie ? Czy nie umiecie czytac ? Przeciez jest czarno na niebieskim napisane zeby zostac modem trzeba pisac wyrozniac sie itp. ? Popiszcie troche ... bo czesto tak bywa ze ktos ma zapal na pisanie maks 2 tyg. o potem juz go nie widac hu** wie ile ? Wiele osob chcialo by byc modem ale czy kazdy na to zasluguje ? Napewno Marcin jak bedzie chcial to da komus moda .ALe pierw trzeba sie wyroznic.
PS A co w tym modzie jest takiego ,ze kazdy chce nim byc? Przeciez to wiecej obowiazkow itp . ?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja już jestem modem przesżło 20 miesięcy. To bardzo ciekawa robota, ale trzeb się przykładać. Nie polecam tego ludziom, którzy spędzają mało czasu przy analizie bądź ludziom którzy mają zapał tylko na najwyżej miesiąc. Natomiast polecam to ludziom, który podliczanie, pisanie analiz, pomaganie innym userom sprawia przyjemność.

pzDr ;)
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
No wiesz Marcin -brawo dla niego za odwagę i za dobry dowcip- 5 postów itp ale mniejsza z tym akurat może coś z niego wyrośnie.:-D
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
6 postów i może być modem. Każdy może być modem. Ja naprzykład moge być modem albo mieć range typer, ale póki co na to nie zasługuje :]
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Nie wiem czy temat dobry ale chyba tak. Chciałbym napisać że przydałby się jakiś moderator który by usuwał zbędne komentarze w dziale VIP Typy ewentualnie obecni częściej by te tematy sprawdzali. W niektórych tematach jest taki śmietnik że szkoda gadać. Jeden kupon wejdzie po ładnym kursie to potem strona komentarzy jak to fajnie że kupon wszedł. Według mnie to te tematy nie powinny służyć do komentowania typu: &quot;graty kupon wszedł&quot; itp tylko do dzielenia się informacjami przed meczem. Na forum już jestem troche czasu zarejestrowany i w razie czego zgłaszam sie na moda w tym dziale. Pozdro. ????
 
domel 49

domel

Forum VIP
Nie wiem czy temat dobry ale chyba tak. Chciałbym napisać że przydałby się jakiś moderator który by usuwał zbędne komentarze w dziale VIP Typy ewentualnie obecni częściej by te tematy sprawdzali. W niektórych tematach jest taki śmietnik że szkoda gadać. Jeden kupon wejdzie po ładnym kursie to potem strona komentarzy jak to fajnie że kupon wszedł. Według mnie to te tematy nie powinny służyć do komentowania typu: &quot;graty kupon wszedł&quot; itp tylko do dzielenia się informacjami przed meczem. Na forum już jestem troche czasu zarejestrowany i w razie czego zgłaszam sie na moda w tym dziale. Pozdro. ????
nic sie nie martw domeL tam czuwa ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
W Vip często userzy piszą beznadziejne posty, czuwa tam domeL, ja także często przeglądam ten dział więc jeśli tylko zauważę jakiś słaby post u kogoś w temacie to od razu usuwam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czytać pierwszą stronę tematu!! Tam pisze jak zostać moderatorem u nas na forum.
Temat zamykam, wszystko jest określone na poprzednich stronach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom