>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moje marzenie czeka na spełnienie... :)

sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Tak więc mamy już praktycznie miesiąc czerwiec ???? od czerwca do prawdopodobnie następnego roku chce zbierać kase na motorek. Moim takim małym marzeniem jest kupić sobie jakąś Cagive czy Aprille dodam, że mam 16 lat. Na wakacjach ide prawdopodobnie do pracy na 2 miesiące ... planuje zarobić nieco ponad 2 tysiące myśle że spokojnie od rodziców moge wybębnić około 1,5 koła więc będzie to już prawie cztery tysiączki jak dobrze wszystko pójdzie :jezora: po wakacjach chyba pójde od września do firmy sąsiada o tak chyba sprzątać możliwe że będe pracował po 3h dziennie łącznie z sobotami za stawke 6zł/h co łatwo policzyć daje około 400zł miesięcznie ... Popracuje przez 4 miesiące i będe miał około 5 tysięcy na zakup swojego wymarzonego motorku ???? I teraz takie pytanie do was czy opłaca się zapier**lać na coś takiego jest to moje marzenie i do ostatniego grudnia postaram się mieć pieniążki na właśnie jakiś zajefany motorek ???? ...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
mysle ze warto spelniac swoje marzenia ! bedziesz mial satysfakcje ze sam sobie na to zarobiles (z drobna pomoca starszych) sam w te wakacje ide do roboty zbierac na kompa i nie chce aby ktos mi dokladal ???? to ma byc moj komp za moje pieniadze ;) ps daj linka takiego motorku z allegro co planujesz sobie zprezentowac
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Ja ci powiem tak: za 2 lata bedziesz zdawała na prawo jazdy i jak zdasz to bedziesz czesciej jezdził autem niz motorem, tak miał moj kolega tylko ze on sobie kupił chopera (czy jak to tam sie pisze) jak był w twoim wieku, a teraz chce go juz sprzedac bo kupil sobie auto. Ale wiesz to sa twoje marzenia, a je trzeba spełniać.
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Po co ci motor jak nie bedziesz mogl na nim jezdzic ? Skoro masz 16 lat...
A dlaczego mam na nim niejeździć ;| przecież to np 125 zarejestrowana na 50 więc dlaczegoż by nie moge jeźdzć karte motorowerową mam więc o co be ;) pozdro
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
???? I teraz takie pytanie do was czy opłaca się zapier**lać na coś takiego jest to moje marzenie i do ostatniego grudnia postaram się mieć pieniążki na właśnie jakiś zajefany motorek ???? ...
NIE NIE NIE jeszcze raz nie ;] jesli kupisz 125 na 50 sama cena bedziesz wyzsza o jakis 1000 przez to ze jest zarejestrowne na 50, kupisz 50 to wstyd jezdzic troche taka pierdziawka, cokolwiek kupisz z tego znudzi Ci sie po pierwszym osiagnieciu V max ;] odloz kase na prawko na A ;]
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
za rok bedzie miał 17 ????
a z prawkiem na motor jest innaczej, to zalezy od pojemnosci (skokowej albo silnika), na motorowerze mozna od 16lat jezdzic, tylko niepamietam z jaka pojemnoscia motory podchodza pod &quot;motorynke&quot;
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Tak wiem albo pojeżdże te 1,5 roku i przesiąde się na coś większego a auta mam w domu dwa rodziców :pP albo po 1,5 sie zabije albo poprostu sprzedam motor dołoże kasy i kupie autko ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
za rok bedzie miał 17 ????
a z prawkiem na motor jest innaczej, to zalezy od pojemnosci (skokowej albo silnika), na motorowerze mozna od 16lat jezdzic, tylko niepamietam z jaka pojemnoscia motory podchodza pod &quot;motorynke&quot;
cos CI sie Tedi pomieszalo z tym ????
od 18 lat mozna jezdzic na dowod tym co ma te 49ccm, wszystko wieksze jesli nie jest zarejestrowane na motorower czyli nawet 80ccm traktowane jest jako motocykl
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Będe kostke ukłądał w firmie 6zł za godzine ... lub jak to nie wypali usługi geodezyjne do łopaty pod budowe autostrady ...
 
1337 0

1337

Użytkownik
Jak masz w okolicy Tartat to polecam ci tam isc, ja w 1 miesiac w tartaku charowka zrobie 1700zl pracujad od 8 do 16. Ciezka praca ale w tartakach w mojej okolicy placa nawet sporo.
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Jak masz w okolicy Tartat to polecam ci tam isc, ja w 1 miesiac w tartaku charowka zrobie 1700zl pracujad od 8 do 16. Ciezka praca ale w tartakach w mojej okolicy placa nawet sporo.
O przyjemna sumka ???? mam tartak jakieś 6 km od miesjca zamieszkania ale to nie problem pojade zapytam dużo zależeć będzie od stawki u nas na podkarpaciu płaca nie jest kto wie jaka ;/ wiem że kumpel robił legalnie w tym tartaku i zarabiał 1200zł na ręke więc kto wie czy na czarno nie było by około półtora kafla a na pewno lepiej by było robić od 6 do 15 niż zapylać przy kostce zapytam w tym tartaku w morde mi w końcu nikt nie da ;p

edit: może ktoś z was ma fajną robote na podkarpaciu okolice rzeszowa chętnie skorzystam ;pp
 
V 0

vcgaf

Użytkownik
Ja bym Ci radził poczekać do 18,prawko A i jakąś 600cc,50 może Ci się szybko znudzić,ale jeśli jesteś bardzo na nią przekonany,polecam Aprilie RS,albo Yamahe TZR(tą w nowszych owiewkach,poprzednie są mało udane;/ chyba od 2003 jest w nowszych)
pzdr
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ja ostatnio również myślałem o uzbieraniu kasy ale na kupno skutera. Potem pomyślałem że lepiej sobie prawko strzelić. teraz plan jest taki. Zrobię prawko na samochód i rok później na motor ;)
Chociaż różnie to może być ale w tej chwili tak to wygląda.
 
Do góry Bottom