>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Moje marzenie czeka na spełnienie... :)

sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
support na wydatki i tak mam kase od rodziców ???? a na motor zarobie sam przynajmniej ze 3 koła sam chce zarobić ;)
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Tylko też pomyśl sobie, że żadna firma nie przyjmie Cię (bez znajomości) jak nie masz ukończone 18 lat. Bo w razie jakiegoś wypadku to właściciel firmy za Ciebie odpowiada. Chodzi mi tu o różne ciężkie, budowlane pracę.
No chyba, że załatwiasz sobie pracę przez znajomości to co innego.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
eeee od 16 lat da rade już coś wyszukać dochodowego...
co do motoru to takie maleństwo to obciach ale robisz słusznie zakładając że trochę pojeździsz i przerzucasz się na mocniejszy. Warto się &#39;obyć&#39; z jednośladami zanim się zacznie na seriio... i prawko się lepiej zdaje.
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
eeee od 16 lat da rade już coś wyszukać dochodowego...
co do motoru to takie maleństwo to obciach ale robisz słusznie zakładając że trochę pojeździsz i przerzucasz się na mocniejszy. Warto się &#39;obyć&#39; z jednośladami zanim się zacznie na seriio... i prawko się lepiej zdaje.
Thx sieku za wypowiedź a co do pracy mam praktycznie zaklepane 6zł za godzine przy kostce i kanalizacji i takie tam prace wodno kanalizacyjne ogólnie ???? uśmiałem sie w tartaku 700zł za miecha śmiech na sali ;p licze że robiąc po 8 godzin od pon do piątku w miecha zarobie 1200 zł ale prawdopodobnie nadgodziny jakieś będą i soboty to koło 1,5 koła wyjdzie ???? co do samego motoru mam zamiar kupić jakąśa aprilie rs 50 yamahe czy honde bo do tej cagivy mało części praktycznie nie ma co nie zmienia fakty że motorek cudny ????
 
sosa 0

sosa

Użytkownik
Siema. Marzenie bardzo fajne :] Ja na wakacjach planuje iść do pracy do jakiegoś sadu zrywac owoce z drzew. Praca od poniedzialku do piątku, 6 zł za godzine, dziennie 10 godzin od 8:00 do 18:00. Co daje 60 zł dziennie, 300 zł w tygodniu i 1200 zł w miesiącu ???? Też mieszkam w woj. podkarpackim ????
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
O to widze ładnie płacą u mnie jakieś 20km do krzemienicy i tam płacą bodajże od zerwanych owoców a nie od godziny co sie totalnie nie opłaca ... ???? ale układanie kostki czy coś jak najbardziej a wiem że potrzebują pozatym na podkarpaciu autostrady będą budować i w mojej gminie mają trwać prace geodezyjne od 1 lipca i na bank będą potrzebowali ludzi do łopaty tylko tam to od rana do wieczora ale dla mnie tym lepiej a na wekendzie na imprezke i lajT ????
 
matex 0

matex

Użytkownik
O to widze ładnie płacą u mnie jakieś 20km do krzemienicy i tam płacą bodajże od zerwanych owoców a nie od godziny co sie totalnie nie opłaca ... ???? ale układanie kostki czy coś jak najbardziej a wiem że potrzebują pozatym na podkarpaciu autostrady będą budować i w mojej gminie mają trwać prace geodezyjne od 1 lipca i na bank będą potrzebowali ludzi do łopaty tylko tam to od rana do wieczora ale dla mnie tym lepiej a na wekendzie na imprezke i lajT ????
oj mówię Ci uważaj na to latanie cały dzień z łopata .. ???? rok temu sam pracowałem pod koniec lata na budowie i to było zapieprzanie od rana do wieczora, po powrocie do domu myslałem tylko o położeniu sie :] miałem nawet taki &quot;moment krytyczny&quot; ze chciałem zrezygnowac ale wziałem się w garsc i pracowałem dalej ???? po tym załamaniu pracowału mi sie juz całkiem dobrze ;) a i w 3 tyg wyszedłem 1200 zł na czysto ???? w tym roku tez mam zamiar złapac sie do jakiejś fuchy tylko się jeszcze zastnawiam czy do fizycznej ;)
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
mysle ze warto spelniac swoje marzenia ! bedziesz mial satysfakcje ze sam sobie na to zarobiles (z drobna pomoca starszych) sam w te wakacje ide do roboty zbierac na kompa i nie chce aby ktos mi dokladal ???? to ma byc moj komp za moje pieniadze ;) ps daj linka takiego motorku z allegro co planujesz sobie zprezentowac
Dokladnie ja sam w zeszlym roku w wakacje pracowalem (ukladanie kostki brukowej u wujka) na kompa i SE W810i (ktory planuje sprzedac zeby kupic N73) Rodzice dolozyli tylko na panoramiczny ???? Co do motoru hmm zgodze sie z wiekszoscia bo tez tak mialem. 16 lat planowanie kupienie skutera, wtedy to moda byla. Wiek 18lat prawko i marzenia o wlasnych 4 kolkach (Honda Civic ???? )
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
pewnie ze warto, i lepiej zapierdzielac te x czasu ale za wlasna zarobiona kase to kupisz to jest pewnego rodzaju satysfakcja tego nei da sie opisać ????
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
nie mieszajcie mu w glowie, chlopak ma 16 lat i chce kupic sobie 125ccm - wg mnie dobry pomysl, tym bardziej ze chce sam zarobic, nie piszcie mu zeby se poczekal i kupil 600ccm, niech sie nauczy na czyms mniejszym, taki np fzs 600 ma 98 KM, myslicie ze jak sie wczesniej nie jezdzilo na moto zadnym to latwo czyms takim pomykac? zdecydowanie nie
polecam zaczac od czegos malego, najlepiej 50ccm, ale jak nie chcesz to 125ccm jest ok, potem mozesz sprzedac, dorzucic hajsu i miec cos o wiekszej pojemnosci
co do prawka na B to jak ci rodzice zasponsoruja to ok, ale jak nie to sie zastanow czy nie lepiej ta kase przeznaczyc na prawko kat B, auto jest duuuuuzo praktyczniejsze w naszym klimacie, szpan mniejszy, ale zapewniam cie ze jak nie jestes maniakiem motocykli to 80% podrozy bedziesz odbywal samochodem
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
W związku, że mamy wakacje powiem Wam na czym stoje :pP

we wtorek mam dzwonić do kolesia na 90% ide do roboty usługi wodno kanalizacyjne i układanie kostki czyli np moge dostać 14 kubików ziemi taczki łopate trzech kolesi i mamy to rozładować i rozwieźć taczkami ;p płacą 7,5zł za godzine pracuje 10h dziennie i w soboty 7 ;) nie wiem czy dam rade ale ide dwa miechy jak tylko będzie taka techniczna możliwość
jak przepracuje te 2 miechy zarobie jakieś 3500tyś licząc wydatki na paliwo będe dojeżdżał komarem :pP i pierdoły to tak myśle 3100 odłożyć ... ???? motorek jaki wchodzi jużw gre to apirlia rs80/50 albo rs 125/50 lub honda ns1 do 4500zł mysle kupić takie moto czyli 1400zł musze wybębnić od rodziców raczej sie uda :p oczywiście sprzedam komara po wakacjach za 200zł to koszt rejestracji sie wróci jestem dobrej myśli życzcie mi szczęścia xD pozdrawiam
edit: dodam że robota od pondo piątku 6-16 a w soboty od 6 do 13 ;)
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Widac ze nigdy nie pracowales dluzej jak meisiac jeszcze w pracy fizycznej :]. Na 90% nie wytrzymasz 2 miesiecy ;), powodzenia.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Jeśli nie pracowałęm fizycznie to nauczy sie pokory przynajmniej, prawda ejst taka że na tych budowach itp może i pracują ludzie bez szkoły ale za to potrafią ciąć Boshem zagęszcząc mierzyć wypoziomowac rozrobic beton na zamowienie i wszystko to na co sie tak bardzo nie zwraca uwagi pozatym maja duzo siły i są wytrzymalsi a jak pojdzie jakis chlopak 16 lat do roboty i o 13 nie ma sily i na spanie go bierze. Sam teraz parcuję juz 3 tyg w firmie kanalizacyjnej i wiem jak jest akurat mi sie trafili spoko goście po 40-stce i wszystko mowia mi dokladnie i spokojnie co mam robić tylko brygadzista jest z dupy i drze morde o byle co. Powiem tak duzo chęci pokory i pracowitości i bedzie dobrze. Wazne zebys sie starał i patrzyl jak oni to robią i rób cos szybko i dokladnie ;)
 
B 0

bartekjaw

Użytkownik
W sumie to bardzo dobrze, ze chcesz iść do jakby nia patrząc ciężkiej roboty,
Nauczysz się przynajmniej szanowac prace, i cięzko zarobione;) pieniądze;)
Ja od wrzesnia zaczynam prace na kopalni:p więc poznam smak cięzkiej pracy
Tylko ze ja wiąze;P swoją kariere z kopalni;) bo mieszkam w takim a nie innym wojewodztwie;P :jezora::jezora:
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Ta wiem pierwsze dwa tyg to sie żyć nie będzie chciało ale dam rade do wszystkiego idzie się przyzwyczaić ???? ) Kumepl z mojego rocznika w tamtym roku miecha chodził to mówił jak to na początku szedł do roboty przychodził jadł szedł spać wstawał o 23 jadł szedł spać i w kółko :p ale dobrze że na 6 rano to tak słońce nie będzie walić ;p
 
S 11

support75

Użytkownik
Ja od wrzesnia zaczynam prace na kopalni:p więc poznam smak cięzkiej pracy
zalezy gdzie sie dostaniesz (oddział), ale przez pierwszy rok nie wroze Ci sielanki ????

co do godzin pracy, pracy jaka masz wykonac za 7,5 w zyciu bym nie poszedl.
juz wole za 6 zł siedziec w budzie i pilnowac w nocy samochodow.

uwazam, ze kazda stawka za godzine musi byc adekwatna do wykonywanej pracy.
a tutaj 7,5zł za taka prace to po prostu szukanie frajera.

kazda prace jaka podjalem piec razy sie zastanawialem czy za ten pieniadz za bardzo sie nie narobie. w MC daja z tego co slyszalem 7 zł (elastyczne godziny pracy, lokal klimatyzowany) i siedzisz np na pierwszym okienku w drive (czy jak to sie zwie) lepiej ? lepiej. no ale kazdy robi jak uwaza.

obecnie jestes w takim wieku, ze jestes slepo zapatrzony w pieniadz. W to, ze fajnie ze jest praca, nie wazna jaka. Nie analizujesz tego, ze moze gdyby nie Ty ten koles albo szukalby kolejnego faceta przez misiac ktory by za ten pienaidz robil badz w koncu zdecydowal sie podniesc pensje za robote.

edit:
z tego co widze w tygodniu wychodzi 57 godzin. Miesiac to 230 godzin. do tego praca fizyczna + slonce + KAZDA sobota (po 7 h placona jak w tygodniu) i koles daje 7,5 zl/h ?

chyba zaczne zatrudniac ludzi do pracy ????
 
Do góry Bottom