>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Moje marzenie czeka na spełnienie... :)

cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
sporo zalezy tez od miejscowosci w jakiej sie robi, wiadomo w wiekszych miastach lepiej placa, w Krakowie za pomocnika na budowie (pchanie taczek itp. do zadnych odpowiedzialnych robot Cie nie daja wiectez za bardzo nie masz co spierd... , praca moim zdaniem lzejsza niz przy kostce) srednio w krakowie 10zl/h, natomiast przy kostce od 3 nawet do 10 zl wiecej za godzine niz na pomocniku wiec Twoja stawka jak napisal przedmowca jest mala
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Niestety mieszkam a takim regionie gdzie trudno o prace dla 16latka ???? musze wziąć to co jest mam znajomego w prygadzie mówił jak dobrze zagadam z kierownikiem flaszke ... to mnie postawi przy betoniarce i sie nie orobie umieszam co swoje na 4 betoniarki sie robi w tym jedna wolna wyleje im i czekam 15-20min i nic nie robie podobno przejebane wyciągać kostke bo stawy wysiadają albo nosić krawężniki czy coś bo ciężkie ????
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
No i Wam powiem że jestem w ciemnej dupie ... wrrr koleś mi kazała zadzwonić koło środy bo nie ma roboty dla tylu osób ale że mi obiecał to postara sie coś załatwić ale ja sie zaczynam roglądać za czymś innym bo widze że prędko do roboty tu nie pójde a jak koło 20 lipca to będzie to przeje .... zapytałem kumpla jego ojciec ma firme budowlaną ale budują tylko jeden dom od sierpnia osiedle i płaci ponoć 8zł/h może by sie załapał jeszcze ma zapytać i drugiego kumpla też gdzieś jakaś budowa czy warsztat stolarski 6zł za godzine tak więc narazie jestem w dupie a chce jak najszybciej do roboty hyh ;/ no nic zobaczymy jak się to potoczy ...
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Chłopie w miesiąc to Ty za dużo nie zarobisz ????

Trzeba chodzić, chodzić i jeszcze raz chodzić, a nie liczyć, że ktoś-coś Ci załatwi... ????
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Pamiętaj też, że pracodawcy patrzą się na wiek. Wątpię, żeby ktoś ktoś chciał przyjąć 16-latka na budowę do robót fizycznych. A jakby się ktoś znalazł to więcej jak 7 czy 8zł na godz. nikt nie da. Prace budowlane wiążą się z bardzo dużą odpowiedzialnością, a w razie jakiegoś wypadku jeżeli by Ci się coś stało to pracodawca ponosi mega duże konsekwencje.
Jak na ten wiek to proponuje Ci iść np. na różne zbiory czy rozdawanie ulotek . ????
Tutaj masz dużo różnych ogłoszeń o prace dla młodzieży w całej Polsce.
http://www.mbp.ohp.pl/
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
E tam za 5 kół mam aprillie rs 125/50 a aprillie mają silniki znakomite kumpel ma i po 10tyś dolewa tylko olej i łożyska zmienia to są motorki ;)
 
J 16

jojof16

Użytkownik
Praktycznie każda Aprilia (w pojemności od 50 ccm do 125 ccm) ma montowanie silniki Minarelli AM6 a kto się zna co nieco na motorach to wie że to jedne z lepszych silników w tej pojemności. Ale Yamaha nie jest wcale gorsza ;) Ja od siebie polecam Yamahę DT 125 RE (lub jak ktoś nie lubi jazdy w terenie to wersja X). Jak na pierwszy motor jest dla mnie idealna :] Więcej w podpisie ;)
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
A jak jest z takimi motorami jeśli chodzi o jazdę w mieście ? Bo one bardziej przeznaczone są do terenu co nie.
Ja również myślę o swoim I moto, jeśli przepisy się nie zmienią to zrobię sobie normalne prawko kat. A i jeśli chodzi o motor to coś z serii szosowo - turystycznych.
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
jojo na pewno kupie aprillie ale czy bęe miał te 4,5 tyś na nią i czy ją kupie to zależy czy te 2,5 - 3 tyś zarobie sam jak nie moge pomarzyć niestety o tym tylko ... a puki co nie wiedomo co z robotą więc jeden wielki hu ..
 
J 16

jojof16

Użytkownik
Malkolm to wszystko zależy od tego do czego motor ci jest potrzebny. Patrząc pod kątem uniwersalności to DT 125 jest naprawdę dobra. Można nią jeździć zarówno po mieście (chociaż w takim przypadku bardzo szybko niszczą się opony przeznaczone w teren) ale także możesz sie nią pobawić w terenie. Jednym słowem motocykl w miarę uniwersalny chociaż sam się przy kupnie musisz określić gdzie będziesz częściej jeździł (wersja R i RE bardziej nastawiona na teren a wersja X bardziej na ulicę). Jest dużo takich uniwersalnych motorów jednak nigdy jeden sprzęt nie posłuży idelanie i do jazdy w teren i do jazdy po mieście ;) I oczywiście jeżeli szukasz uniwersalności to zapominj o takich sprzętach jak KTM EXC, SX, Yamaha WR, YZ itp. które na ulicę nie nadaja się wogóle. A sprzęty takie jak np. Honda Varadero mimo, iz są z nazwy &#39;&#39;Turystycznymi Enduro&#39;&#39; to z jazdą offroad mają mało wspólnego ;)
Sc0rp0w ja cię nie namawiam na kupno Yamahy czy jakiegoś innego moto. Po prostu mówię że nie tylko Aprilia ma dobre silniki. Jak dobrze traktujesz motor, odpowiednio się nim posługujesz i robisz okresowe przeglądy to każdy silnik będzie ci jeździł 10 a nawet 20 tys km bez usterki ;)
 
Do góry Bottom