>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
grucel 0

grucel

Użytkownik
Tym razem ja mam pytanie.

Co to jest numer rozliczeniowy banku, i co miałbym wpisać jeśli chodzi o bank ING ?? Raz pokazuje się to, a raz do wpisania pokazuje się kod SWIFT jednak gdy go wpisuje wyświtla się błąd i nie moge dodać konta bankowego. :-?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Tym razem ja mam pytanie.

Co to jest numer rozliczeniowy banku, i co miałbym wpisać jeśli chodzi o bank ING ?? Raz pokazuje się to, a raz do wpisania pokazuje się kod SWIFT jednak gdy go wpisuje wyświtla się błąd i nie moge dodać konta bankowego. :-?
chodzi prawdopodobnie o &quot;sort code&quot;, jest to 8 cyfr z numeru konta bankowego licząc od trzeciej. Np:
numer rachunku: XX 11402004 XXXX XXXX XXXX XXXX
1140 2004 - numer rozliczeniowy
 
U 0

urban33pl

Użytkownik
witam. Mam taką &quot;hipotetyczną&quot; (;-)) sytuację. Mam kontu u buka założone na ojca. Ja mam 16 lat i konto w mBanku (izzy konto).
1. jak MB założę na SWOJE dane to czy będę mógł z buka wypłacić na MB (czyli do osoby niepełnoletniej) a potem z mb na swoje izzy konto (czyli dane zgodne z mb) i czy w tym procesie nie zostanę poproszony o jakiś dowód tożsamości??
2. Czy lepiej się nie srać z tym wszystkim i po prostu przelewać z buków na konto bankowe ojca??
pozdrawiam ????
 
T 0

tymczasowy

Użytkownik
Zeby przelac pieniadze bezposrednio z buka na konto rodzica to w firmie bukmacherskiej musi widniec taka sama osoba na jaka wyplaca sie pieniadze... w inhy sposob moga poprosic o skan dowodu, el nei musza ???? ale raczej poprosza ????
Mb tez jest chyba dla osob nie mniej niz 18 lat :p wiec lepiej byloby wyplacic kase ta sama metoda jaka sie wplacalo, ejzeli przez moneybookers to wyplac na moneybookers i zarejestruj nowe konto na dane rodzica i przelej te pieniadze nastepnie wyplac ????
Takie jest moje zdanie./
 
mirrus1 0

mirrus1

Użytkownik
jak rejestruje karte to pojawia mi sie pytanie czy będę wpłaty z niej wykorzystywał na depzyty do firm gamblingowych.. czy zawsze bylo takie cos? mam nadzieje wybor tak nie spowoduje jakis niemilych konsekwencji (ostatnio slyszalo sie w serwisach informacyjnych rozne rzeczy... :-? )
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Czy ktoś mi może poradzić co mam robić w takiej sytuacji.
Grałem w WINunited na ich bonus 30 euro za 30 euro depozytu. Wpłacałem tam depozyt poprzez Moneybookers i doszedł on w sekundę. Miałem więc na koncie 60 euro, powiększyłem je do 92 euro i zleciłem wypłatę dzisiaj 13.06.2006 r. rano
Wypłata została przez WINunited zaakceptowana, 92 euro zostało zdjęte z mojego konta w WINunited i... zniknęło. Do tej chwili, upłynęła już prawie godzina nie pojawiło się na moim koncie w Moneybookers.
Czy ktoś miał podobną sytuację i co w takiej sytuacji trzeba robić ?
 
R 0

robert-18401

Użytkownik
Zostaniesz poproszony o dowód tożsamości, należy go wysłać na email, tyczy się to jedynie kiedy wypłacasz pieniądze poraz pierwszy.
Jezeli weryfikacja zostanie przeprowadzony pomyslnie otrzymasz pieniadze.

W moim przypadku bylo to ta, ze po wplaceniu pieniedzy wyslalem dowod tozsamosci i bez zadnych problemow otrzymalem pieniadze, w bardzo krotkim czasie, nastepnego dnia kasa byla na MB
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
jak rejestruje karte to pojawia mi sie pytanie czy będę wpłaty z niej wykorzystywał na depzyty do firm gamblingowych.. czy zawsze bylo takie cos? mam nadzieje wybor tak nie spowoduje jakis niemilych konsekwencji (ostatnio slyszalo sie w serwisach informacyjnych rozne rzeczy... :-? )
też to widziałem i coś dziwnie to wygląda..
 
D 0

dashofer

Użytkownik
w angli, wynagrodzenie bede dostawal na rachunek zalozony w banku HSBC, teraz jak wyglada przelew pieniedzy ze swojego konta w angli w GBP na konto w polsce w PLN za posrednictwem moneybrookers ktore mam zalozone w PLN c i tak
1. Przelac pieniadze z HSBC w GBP na konto w MB w PLN tu następuje przewalutowanie.(koszt przelewu na konto MB, przewalutowanie i marza)
3. Z MB w PLN na konto w polsce(koszt wypłaty pieniedzy z konta MB)

jakie są koszta przy przelaniu powiedzmy 1000 funtów ,szczególnie interesuje mnie ta marża 0,95%. na tym przykładzie ile mnie to wyniesie czy ktos jest w stanie mi to wyliczyc na podstawie kursu walut w dniu wyliczania ustalony przez Europejski Bank Centralny.


W przypadku transakcji obejmujących przewalutowanie, korzystamy z dziennych kursów referencyjnych publikowanych przez Europejski Bank Centralny. Jednakże w przypadku EUR, USD i GBP, dodajemy 0.95% do kursu międzybankowego
 
hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
dzisiaj na meila przyszlo mi takie cos ????


Bonus 2 PLN w Moneybookers

Załóż konto w Moneybookers z tego linka.
Oferta tylko dla nowych użytkowników Moneybookers.

Po procesie rejestracji wyślij mail na adres: [email protected]
W tytule maila podaj swój ID ( ID klienta: )
Mail musi być ten sam co w Moneybookers. Na ten mail zostaną wysłane pieniądze.

Co 5 osoba otrzyma 2 PLN na START !!!

Zarejestruj się w Moneybookers

Na maile czekamy od 7.07.2007 godz. 0:00
 
masa 0

masa

Użytkownik
Mam takie małe pytanie jak wypłacić kasę z expekt na Moneybookers bo nie mogę zaczaić jak biorę w expekt wyplata to jest tylko karta kredytowa i konto bankowe. Jakby ktoś mógł pomoc to bym był bardzo wdzięczny. pozdro
 
szyman_8 13

szyman_8

Użytkownik
Chce przelac wygraną z bwin gdzie konto mam na mnie do GB gdzie konto jest na inna osobę. Czy nie będzie żadnych problemów?
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
Mam takie małe pytanie jak wypłacić kasę z Expekt na Moneybookers bo nie mogę zaczaić jak biorę w Expekt wyplata to jest tylko karta kredytowa i konto bankowe. Jakby ktoś mógł pomoc to bym był bardzo wdzięczny. pozdro
jest tak pewnie dlatego ze nie dokonales wplaty poprzez moneybookers..
a zeby wyplacic na mb.. trzeba by tez wplacic tym sposobem..

Chce przelac wygraną z Bwin gdzie konto mam na mnie do GB gdzie konto jest na inna osobę. Czy nie będzie żadnych problemów?
do &quot;GB&quot;? chyba mb... a jezeli chodzilo ci o mb to nie da rady przelac na inne dane..
pozdrawiam..
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Czy w money... jest jakas aktywacja konta?nigdy z niego nie korzystałem chcę przelac tam pienaidze z unibetu a nastepnie na konto ??na konto w banku o innych danych??poprostu wykonac przelew??

Czy wszystko sie zgadza proszę o odp.pozdro
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
nie normalnie przelewasz nie ma aktywacji. lecz dane z buka i na mb powinny byc takie same chyba. a przelew to mozesz spokojnie na inne dane.
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
No własnie dane z buka i Moneybookers mam takie same i towiem ze musza byc takie same!!ale oto mi chodzilo z tym kontem i teraz juz mam rozwiane nie jasnosci z góry dzieki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom