>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
eeej a jak mój kolega by chciał wypłacić z buka na moje konto MB to jest jakaś dodatkowa opłata?
Jeżeli dany bukmacher nie pobiera prowizji to nie ma dodatkowej opłaty
Upewnij się, czy dany bukmacher realizuje takie wypłaty (chodzi o Moneybookers)
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
chodzi mi o Gamebookers

Jak to zrobić: opcja otrzymania wypłaty bezpośrednio na konto moneybookers.com zostanie Ci automatycznie zaoferowana jeśli tylko będzie ona dostępna. Płatność wyślemy na adres email zarejestrowany w Twoim profilu w gamebookers - żeby otrzymać płatność musisz jedynie mieć dostęp do tego konta email.

czyli że co? ????

że jednak się nie da?
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Mam nadzieje ze ktos mi pomoze...Na gamebookers mam podany inny adres email niz na moneybookers. No i zrobilem wyplate i kasa poszla na ten moj adres co mam w gamebookers [email protected] a w money mam ...poczta.fm...Czy to znaczy ze kasa mi przepadla??!!Pomocy
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Udało sie...MOze to sie przydac komus. Po prostu dodałem na moneybookers jeszcze jeden adres email (ten ktory mam w gamebookers) i po dodaniu kaska automatycznie pojawila sie na koncie...uf ????
 
B 0

bwinx

Użytkownik
Mam pytanie, chodzi mi o wplate pieniazkow z MB do Gamebookers. Jezeli mam PLN na MB a w GB EURO to automatycznie zmieni na EURO?

TAK - jaka oplata przetransferowania?
NIE - jak zmienic w Gamebookers walute z EU na PLN?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
jezeli wpłacasz kase na buka ktory ma inny walute to mb ci odrazu przelicza i ty to potwierdzasz.I nic za to nie płacisz ;)A to chyba juz nie mozesz zmeinic waluty bo to tylko na poczatku tak mis ei zdaje lecz nie jest to na 100 %.Ale mozesz spokojnie przelac na gb jak tam masz euro.

poZDro
 
G 0

gruchol

Użytkownik
w mb mozna mimo iz sie ma konto w pln mozna przelewac pieniadze w Dolcach, funtach, eurosach i innych. NIe placi sie nic tylko jak masz przelew to zmieniasz walutee i to tyle.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dodam tylko że często kwota wygranej i wypłaconej kasy z buków różni się od tego co dostajemy (przykład GB)

Ta firma robi tak: na koncie mamy w PLN a wypłaty robi w EURO i jak przelew idzie więcej niż 2 dni to raczej na tym tracimy parę zł. Dam przykład wypłacałem 66,30zł a na koncie miałem ok 65,48 why :?: przelew przyszedł w Euro a przez 2 dni kurs Euro poszedł w dół. GB nie robi przewalutowania od razu przy wypłacie lecz nasza wypłatę przelicza na Eurosy i wypłaca
 
R 0

.robert

Użytkownik
Dodam tylko że często kwota wygranej i wypłaconej kasy z buków różni się od tego co dostajemy (przykład &lt;u&gt;GB&lt;/u&gt;)

Ta firma robi tak: na koncie mamy w PLN a wypłaty robi w EURO i jak przelew idzie więcej niż 2 dni to raczej na tym tracimy parę zł. Dam przykład wypłacałem 66,30zł a na koncie miałem ok 65,48 why :?: przelew przyszedł w Euro a przez 2 dni kurs Euro poszedł w dół. &lt;u&gt;GB&lt;/u&gt; nie robi przewalutowania od razu przy wypłacie lecz nasza wypłatę przelicza na Eurosy i wypłaca
a moze gamebookres pobralo 1zł prowizji
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
A ja mam takie pytanie. Bo w regulaminie pisze, iż osoba nie może posiadac dwóch kont. A co jeśli ja posiadam konto i mój brat także chciałby założyc konto (na swoje dane osobowe). Wtedy mamy taki same IP, tylko różne dane osobowe. Czy można tak zrobic :?: Aha no i jeszcze jedno pytanie. Brat nie ma jeszcze skończonych 18 lat a chce założyc konto na MB. W regulaminie nic nie widziałem że trzeba miec 18. Czy to prawda, że trzeba byc pełnoletnim :?: z góry dzięki za pomoc :twisted:

pozdrawiam :wink:
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
A ja mam takie pytanie. Bo w regulaminie pisze, iż osoba nie może posiadac dwóch kont. A co jeśli ja posiadam konto i mój brat także chciałby założyc konto (na swoje dane osobowe). Wtedy mamy taki same IP, tylko różne dane osobowe. Czy można tak zrobic Question Aha no i jeszcze jedno pytanie. Brat nie ma jeszcze skończonych 18 lat a chce założyc konto na MB. W regulaminie nic nie widziałem że trzeba miec 18. Czy to prawda, że trzeba byc pełnoletnim Question z góry dzięki za pomoc Twisted Evil

pozdrawiam Wink
jeżeli jestescie pełnoletni to wyślij im to zapytanie razem ze skanami dowodów
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
a ja jescze take pytanie: ile czasu idzie kaska z Moneybookers na konto jakis zakladow
Hmm.. Chodzi Ci o Bukmachera ? Jeśli tak to taka operacja finansowa trwa zazwyczaj do 30 sekund. Bardzo szybko ksieguja kase w Betgunie i Gamebookers :wink:


pozdrawiam :wink:
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
nie wszędzie. Np jak Sportingbet ma ręczne księgowanie wpłat przez MB. I jeśli wpłacisz w godzinach, w których support nie pracuje wówczas musisz czekać parę godzin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom